Ilz (ikvakars)

Ilz (pajautaa): Kā/kur/ar ko - noglabāt Cibu

šodien, 11:59 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Labadien Viedais Cibiņ!

Kas tā bij pa opcju/programmu ar kuras palīdzību visus cibas ierakstus varēja, ja nemaldos - pārkopēt uz word failu un noglabāt savā archivā?

Paldies, jau iepriekš!
lavendera (lavendera)

lavendera (pajautaa): kur glabāt bildes?

šorīt, 10:45 am, 10 atsauksmes / atsauksmēm

Kārtējo reizi jāiemet internetā pussimts bilžu - gan pašas vajadzībām, gan citiem paņemšanai. Kura ir visērtākā bezmaksas vietne savu albumu novietošanai?
Failiem.lv augšupielādē saturu tik lēni, ka man pietrūka pacietības.
Līdz šim lietoju mīlīgo Pikasu, bet sasodītais gūgle Pikasu ir likvidējis un tagad ikreiz, kad esmu rādījusi savas bildes no "sveša datora", brēc: "Noticis aizdomīgs pieslēgums jūsu kontam!" Turklāt jaunu albumu veidošana gūgles attēlos arī ir nāves smaka...

Gaidu ieteikumus.
lavendera (lavendera)

lavendera (gribam_zinaat): Vai pakaļa eifēmismā ir..

šorīt, 10:44 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Vai pakaļa eifēmismā ir ziemeļgals vai dienvidpols?
Ne-standarta (petro)

Ne-standarta (pajautaa): Sveiki! Kopš pēdējo reizi..

šorīt, 9:40 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Sveiki!
Kopš pēdējo reizi lidoju ar Ryanair, viņiem ir mainījušās rokas bagāžas maksimālās dimensijas. Sakiet, varbūt kāds zin, vai viņi vecajam labajam dzelteni melnajam Good Year koferim ļoti piekasās vai arī ir iespēja ka tos 2 cm kurus viņš pārsniedz jaunos standartus, tomēr izlaiž cauri un man tomēr nav jāpērk jauns čemodāns?
Lola (kakjux)

Lola: ierāpos gultā un man..

vakar, 11:17 pm, atsauksmēm

ierāpos gultā un man neļauj aizmigt domas par Marlīni. viņa ir kaut kas totāli lielisks. ja vien mēs nebūtu divas drinking enablers.
tēmas: dzer, relat
efgaa (f_g)

efgaa: Un kāpēc tev patīk..

vakar, 8:44 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Un kāpēc tev patīk Ficdžeralds?
MaKo (mako)

MaKo: Brusņikins

vakar, 7:35 pm, atsauksmēm

Izrādās, Akuņins ir sarakstījis vairākas grāmatas ar citiem pseidonīmiem. Dzīvē jau viņš ir Čhartišvili, bet Akuņina maska pieaugusi tik cieši, ka lasītājs gaida ko ierastajā Fandoriādas stilā un sūdzas, ja nesaņem gaidīto.
Tā nu viņš ir sarakstījis trīs vēsturiskus romānus kā Анатолий Брусникин. Novilku no Flibustas (ja izmanto TOR, tad http://flibustahezeous3.onion, jo caur Clearnet nav pieejamas, autortiesības, ziniet). Jau berzēju rokas baudas gaidās....
Gamall (gamall)

Gamall (par_velti): segas! un citas lietas

vakar, 6:53 pm, 12 atsauksmes / atsauksmēm

Viena ļoti liela, silta sega un viena parasta sega, kas nezināmu laiku ir nostāvējušas iespiestas iepelējuša un putekļaina skapja stūrī. Tās ir agresīvi jāmazgā, bet ar manām alerģijām čakars nav tā vērts. Komplektā var dabūt vēl šādus labumus:
piepūšamo matraci nezināmā stāvoklī, ar pumpi
oversize čemodānu, kurā satilpst augstākminētās lietas
divas dažādas lejkannas
vidēji lielu puķpodu
hula hoop
dušas... galvu? ar regulējamo... stieni? stuff?
nepilna A3 bilžu rāmi
ekstravagantu griestu lampu ar iebūvētu lācīti
smagu šķipelējamo lāpstu

visu var dabūt pie Alfas
bildes )
silent wings (sw)

silent wings (pajautaa): Turku valodas pratējiem

vakar, 2:28 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Vajag puslīdz normāli atveidot latviešu valodā šo vārdu: Seref Iyiuyarlar. Cilvēks esot no Turcijas. Diemžēl turku valoda nav mana stiprā puse. HAlp?
flog (flog)

flog (pajautaa): matematika

vakar, 10:14 am, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Kadas shausmas piemeklejushas...ja nopirkam 75.000 bumbas pa 500 euro. skolai A katrus 2 meneshus vajadzes 2000 bumbas, skolai B katrus divus meneshus vajadzes 1000 bumbas, un skolai C vajadzes tikai 400 bumbas katrus divus meneshus.

Man vajag % cik katrai skolai jamaksa bet izrekjinat shito pirmdienas rita nesanak. Ashi raudat un atpakalj uz pamatskolu!


Gribu saprast tapec ludzu ar visu rekjinashanas gaitu

Milziigs paldies
watt (watt)

watt: 5g

vakar, 8:56 am, atsauksmēm

Nosvinējām meitiņai 5 gadus.

Virtuves skapītī atradu un izmetu ārā no dziļām atvilktnēm 4.5 gadus vecas ķimeņu paciņas: laimīgi aizmirstas ķimeņu tējas, ko A. dzēra lai būtu vairāk piens.

Liekas, tikko mazajai bija 2 gadi, mēs stresojām kāpēc M. pārāk maz runā (nerunā), tagad jau 5 gadiņi un vāciski viņa, bez šaubām, runā pareizāk nekā es.

Bija ļoti karsta diena. Vispār, šogad vasara aiziet atvadoties ar kārtīgu karstuma vilni. 35℃. Arī gadā kad mazā dzima, bija diezgan karsts tajā dienā un arī otrā dienā pēc tam. Pēc tam atnāca mākoņi, atnāca vēsāks gaiss.
Aicinājām 6 bērnus, 3 netika (viena meitenīte ir prom atvaļinājumā Francijā, otra ģimene aizkavējās atvaļinājumā un vairs nevarēja paspēt, trešajiem [taizemiešu ģimenei] todien tieši bija jābūt kāzās). Bet īstenībā M. ir tik introverta ka ar tikai 3 draudzenēm ir pat tā kā par daudz. Vislabāk viņa jūtas kad ir ar vienu vai divām draudzenēm.

Sadāvinājām, tātad, Lego. No bērniem tādi mazāki komplekti (kastes pirku pats, no vecākiem tikai iekasējām pa 15€) - Rapunzel tornis, Cinderella kariete, Friends Frizētava, un Friends Hotdog ratiņi. No mums lielie komplekti - Frozen Arendellas pils, un Rapunzel lielais tornis. (Šis Rapunzel komplekts tagad jau izpirkts, un tādu tirgo tikai spekulanti pa 70-80€, lai gan reālā cena bija ap 40-50€.)

M. liek šos Lego ar lielu sajūsmu, pat dzimšanas dienā negribēja ar meitenēm skraidīt un pa piepūšamajām atrakcijām lēkāt, bet gribēja sēdēt pie galda un salikt Cinderellas komplektu. (Jāpiezīmē ka tie lielie komplekti kas no 6. gadi paredzēti, tieši tā arī ir - var salikt tikai caur lielu spiegšanu un dusmām - jo ir ļoti daudz mazas, sīkas detaļas. Tos mazākos komplektus kas 4,5-"gadīgajiem" rēķināti - saliek bez aizķeršanās.) Bet liek ļoti labi, ir smalka telpas izjūta un arī pirkstiņi drīz ietrenēsies tās sīkās detaļas noturēt.
tēmas: m
Lola (kakjux)

Lola: Jāazīstas, ka vakar..

aizvakar, 3:50 pm, atsauksmēm

Jāazīstas, ka vakar tiešām es biju es. Es izgāju visa ārā (I went all out). Pilnīga bezatbildība, pilnīgs prieks un trakums. Marlīne ir, jāatzīst, ļoti unikāls sabiedrotais šādos izgājienos. Teicu viņai, ka gribu satikties biežāk, bet uz paģirām tā liekas ne tik laba doma vairs. Nezinu īsti, kas mums tur notiek. Sāk likties, ka varbūt gribētos zināt. Lai gan... Kāpēc? Bet paģiras nupat ir tādas, ka viss riebjas un kaitina. Savā galvā iztēlojos dažādas darbības ar ugunsmetējiem un, ē, cirvi.
tēmas: dzer, med, relat

dd (pajautaa): Kur Rīgas apkārtnē var..

27. augusts, 5:02 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Kur Rīgas apkārtnē var salasīt pīlādžus un aronijas? Pamestas mājas, vai arī varbūt kāds pats neēd savā dārzā augošos?
Lola (kakjux)

Lola: tā sieviete mani..

27. augusts, 1:43 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

tā sieviete mani nofriendzonēja. nu lai jau. viņasprāt casual flings work best, if you don't have lots to talk about. es nezinu, kādus tur flingus viņa ciena, bet man kāreiz patīk flingi, kuros var uz mirkli pilnībā iegrimt, atdot visu, lai aizejot kļūtu par vienu skaistu mirkli bagātāka. tāpēc šodien būšu es un darīšu to, ko es daru.

ak jā, bija rīta izgājiens pa veikaliem, nopirku visu ko mājai. jaunu gultasveļu un visādus tādus priekšmetus sadzīvei. esmu gatava sākt vakaru, muahahā.
tēmas: dzer, relat, uk
Watermeloneesha (kisswithafist)

Watermeloneesha (pajautaa): autoskola

27. augusts, 10:12 am, 25 atsauksmes / atsauksmēm

Šogad šis jautājums vismaz pēc tagiem vēl nav uzdots (un komūnas meklētājs, kā izrādās, nestrādā), tāpēc:

Iesakiet, lūdzu, autoskolu Rīgā. Nevis tīri rozā taisnstūrīša iegūšanai, bet lai iemāca justies droši un pārliecinoši uz ceļa. Vai Drošas Braukšanas Skola ir visai augstās cenas vērta? No kā noteikti būtu jāizvairās?

Paldies :)
tēmas: autoskola
Antons Šasners (french_mime)

Antons Šasners (pajautaa): Kā lai padara istabu, kurā..

26. augusts, 11:49 pm, 10 atsauksmes / atsauksmēm

Kā lai padara istabu, kurā iepriekšējais iemītnieks mēdza pīpēt, atkal normāli smaržojošu?
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: office prank?

27. augusts, 12:56 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Par spīti tam, ka man sākas atvaļinājums, esam reāli nomotivējuši viens otru pirmdien ierasties darbā pusdeviņos — lai redzētu, kāda būs reakcija kolēģim, kurš atgriezīsies no sava atvaļinājuma, un pirms tā bija sūdzējies, ka viņam bija pārāk garlaicīga atgriešanās no iepriekšējā atvaļinājuma. Nu, tagad pacentāmies. Viņa darbagalda tehnika ir aizvākta, tā vietā viņa galds ir piekrāmēts ar plastmasas krūzītēm (apm., 50 gab.), kas ir saskavotas kopā un pielietas ar ūdeni. Gribas redzēt, kā to var reāli atrisināt un likvidēt, bet arī vērot cilvēcisko reakciju. (No otras puses, man jau ir viegls satraukums par to, kas notiks pie manas atgriešanās.) Bet, ja nopietnāk, šī ir bijusi viena no labākajām komandām, ar ko nācies kopā strādāt.
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: Svalbard

26. augusts, 11:10 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Vakar bijām uz Svalbard — alternatīvais cirkus, bez dzīvniekiem, toties ar ziemeļniecisku seksualitātes pieskaņu, akrobātiku modernas mūzikas pavadījumā (brīžiem biju pārdomās, vai esmu atnācis uz andergraunda mūziķu koncertu vai arī tomēr pieturēties pie sākotnējā uzstādījuma, ka tas ir cirkus). Lūk, neliels ieskats.

... tālāk ... )

Vispār man ļoti patika.
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum

26. augusts, 10:54 pm, 19 atsauksmes / atsauksmēm

Līdz pirmā alus atvēršanai biju reāls rūgumpods, tagad mazliet atlaida.

Ir apmēram 5 stundas pagājušas, kopš man ir sācies atvaļinājums (neviļus gandrīz uzrakstīju "atlūgums"), un es šīs pirmās stundas esmu lietderīgi pavadījis, esot lielā mērā neapmierināts ar sevi, apkārt notiekošo. Pusmūža krīze? (Sveiciens drīzajai dzimšanas dienai.)

Anyway, esmu atnācis parunāties, iedzeram un papļāpājam? Man ir daudz neatdzesēta alus, varu uzcienāt.
jutoņa: The Fog, Chus & Ceballos - Been A Long Time - Mark Knight Remix
murxxe (murxxe)

murxxe: Esmu diezgan nogurusi...

26. augusts, 10:32 pm, atsauksmēm

Esmu diezgan nogurusi. Pēdējās dienas aizgāja steigā un stresā, vispirms Vaivaros pēkšņi saradās pacienti, trešdien vakarā pa taisno uz Kauņu. Tikpat steidzīgi sagatavota uzstāšanās. Pirmo reizi runāju bez drošības lapiņām, aizmirsu pusi sakāmā, bet tas pat bija pozitīvi, jo iepriekšējie ievērojami pārsniedza laiku.

Tagad gribu drusciņ mieru, drusciņ nekur neuzstāties. Ignorēju rudens grafiku, tā būs pirmdienas murxxes problēma. Šodienas murxxe iet gulēt...
jauna un kaislīga (nrk)

jauna un kaislīga: Pārsmīdināju kolēģes,..

26. augusts, 7:16 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Pārsmīdināju kolēģes, kad izbolīju acis par divām atstarpēm, ko viņi liek aiz punkta. Kas tas par atavismu, divas atstarpes.
efgaa (f_g)

efgaa: Vecāku kaķei 2 mazi..

26. augusts, 8:03 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Vecāku kaķei 2 mazi šmurguļi vakar piedzima. ;)
efgaa (f_g)

efgaa: Nē, Rožupē pilna pļava..

26. augusts, 6:59 pm, atsauksmēm

Nē, Rožupē pilna pļava stārķu! Vēl nav prom!
efgaa (f_g)

efgaa: Visas stārķu ligzdas..

26. augusts, 6:31 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Visas stārķu ligzdas tukšas. 2 nedēļas atpakaļ tā vēl nebija.
lavendera (lavendera)

lavendera: Pāris jau audzina nepilnus..

26. augusts, 4:43 pm, atsauksmēm

Pāris jau audzina nepilnus divus gadus vecu mietu vārdā Vaijata Izabella.
žube nežube (putnusieva)

žube nežube (pajautaa): agrīnais dimiters, dziesmiņa par makaronu

26. augusts, 3:51 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

varbūt kāds atminās tādu? bija kaut kas par bālu un nūģīgu makaronu, kas brien jūrā. nekur nevaru atrast..
Zum (zum)

Zum: Pie žurnālu stenda mekleju..

26. augusts, 12:56 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Pie žurnālu stenda mekleju adīšanas žurnālus, neatradu, sāku skatīties politiku. Un gandrīz apvēlos, redzot bildi uz "Spiegel" vāka. Tur pārbarojies vācu valsts kases ērglis, nauda lien pa visam vīlēm ārā, bet nabaga nodokļu maksataji, tik grūž viņam, tik grūž. Fakts tāds, ka valsts kase ir pārpildīta un varētu tā kā tos nodokļus samazināt. Man latviskā sirds sažņaudzas.
Bet tā lielās diskusijas ir par muslmaniešu šleijieriem. Laikam valstī tik ļoti viss kārtība, ka nav par ko citu spriest.
Šodien brīvdiena, svelme, iestādīju brīnišķīgu puķi, ēdīšu arbūzu un lasīšu grāmatu.
crescendo (crescendo)

crescendo: 'Back to sleep, tummy to play'

26. augusts, 11:34 am, 10 atsauksmes / atsauksmēm

Interesants raksts FB fīdā patrāpījās.
http://www.skintoskincontact.com/supine-sleep-research.aspx Nesaku, ka labs raksts, daļa par autismu tur vēl... daudz research vajadzīgs. Bet interesanta ir daļa tieši par SIDS. Briesmīga lieta, kuras risku būtiski samazinot likšana gulēt uz muguriņas. Mums gan te vecāku kursiņos kaut ko pamurmulē, ka nozīme jau ir arī pārāk biezu segu nelikšanai un pārāk biezu matraču un tā, un varbūt tomēr likt uz sāniņa, bet izmantot (īpašus porolona klucīšus vai pakaviņus vai sarullētus dvielīšus), lai nofiksētu tajā pozā.

Bet, re, izrādās tiek minēts arī pavisam cits mehānisms, kāpēc uz muguras guļot risks ir mazāks - guļot uz muguras tiek traucēti miega cikli (tādejādi mazinot iespēju, ka dziļā miega laikā varēs izpausties attiecīgs smadzeņu defekts). T.i - visa tā īpašā stutēšana liekot uz sāniņa ļoti iespējams situāciju vispār neuzlabo. Jo vajag to traucēto miegu uz muguras liekot.

Pubmeds par uz muguras gulēšanu - http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25268147 (bet tajā pirmajā linkā ir links uz pdf ar pilno šo pētījumu).

Un otra lieta, kas rakstā aizķēr, kas, šķiet, daudz par maz pie mums tiek uzsvērta - cik ļoti lielu nozīmi tieši šim riskam spēlē tabakas dūmi. Tā pierasts, ka visi taču dara, 'cik slikti tad tas var būt' - jo, protams, reāli risku tas rada ļoti mazam procentam populācijas, mazāk kā 1 no 1000 - stipri par mazu, lai risku uztvertu empīriski. Un tabakas dūmi risku rada līdzīgu kā gulēšana uz vēdera.

Par to, ka uz muguras gulēšana zog IQ punktus bija dzirdēts (tāpēc visi tummy time... un tagad īstais brīdi atcerēties, cik ļoti lielajai riebās tummy time... eeees šaubos, vai viņu varētu pierunāt gulēt uz vēdera. Tiešām šaubos. Bet ok, special case).

Par 'uz muguras gulēšana varbūt palielina autisma biežumu' kas ir raksta galvenais punkts neizteikšos. Neteicu, ka tas ir labs raksts.
efgaa (f_g)

efgaa: O, jau klaigājam arī! ;)..

26. augusts, 2:26 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

O, jau klaigājam arī! ;)
Viss kārtībā tātad! ;)
efgaa (f_g)

efgaa: briku-braku

26. augusts, 2:20 am, atsauksmēm

Viņi arī šonakt ir klāt! Pirms mirkļa sākās pīkstēšana.
Pagaidām bez strādnieku klaigāšanas.
Lola (kakjux)

Lola: Uzminiet, kurš šodien..

25. augusts, 9:42 pm, atsauksmēm

Uzminiet, kurš šodien iegādājās sev tiketu uz 5'Nizza Londonā?
Jā, sākumā likās baigi dārgi tie tiketi. Bet tad es ieraudzīju, cik maksā tiketi uz Zemfira. 5'Nizza uz tā fona salikās, ka ir totāls lētais. Varbūt vajadzēja paņemt biļeti arī Dzīvesbiedram? Bet ar viņu jau nevar zināt, vai vispār būs valstī.

Enīvei, bija randiņš šovakar. Dzērām bezalkoholiskos kokteiļus. Nezinu, kas tas man ir ar tām nedzerošajām sievietēm. Bet, cik nedzerošā igauniete bija garlaicīga, tik šitā bija interesanta. Bet tagad gan gribas iedzert.
tēmas: dzer, gig, relat
hilda (hilda)

hilda (pajautaa): Psihoterapeits, kas zinās, kā ārstēt bailes no vardarbības

25. augusts, 6:42 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Dzimtā parādījies viens smags gadījums ar nepārvaramām bailēm no vadarbības. Ar visām negatīvajām pieredzēm un tādā garā.
Varbūt zināsit kādu pārbaudītu speciālistu, kas to lietu palīdz pārvarēt?
Pacients nav idiots, saprot, no kurienes šaizes nāk un gatavs darīt jebko, lai vērstu lietu uz labu, bet tomēr pats galā netiek.

UPD. Paldies par ieteikumiem!
saldumi (saldumi)

saldumi (pajautaa): windows 10

25. augusts, 3:13 pm, atsauksmēm

Ko var mēģīnāt darīt, ja dators jau kādu laiku ir uzkāries uz windows is getting ready loga? Es zinu, ka ir uzkāries nevis vienkārši getting ready un man nav pacietības, jo šī nav pirmā reize, kad tā notiek.

Es pirms laiciņa izveidoju usb recovery drive, kas, cik saprotu, šādā situācijā varētu noderēt, bet es nezinu, kā to lietot.

Es priecātos un būtu ļoti pateicīga par ļoti konkrētām norādēm, ja tas ir iespējams, jo man ir tiešām ekstrēmi maz laika, un es neko no šīm lietān nesaprotu.
lavendera (lavendera)

lavendera: vīrieša rokā atradās..

25. augusts, 2:32 pm, atsauksmēm

vīrieša rokā atradās katedra, no kuras tecēja asinis
(BNS)
Flēra (fleur)

Flēra: Hm, man epastā atsūtīja..

25. augusts, 2:07 pm, atsauksmēm

Hm, man epastā atsūtīja reklāmu ar uzaicinājumu iegādāties Lego Adventes kalendārus.
putnupr (putnupr)

putnupr (pajautaa): čau. klau, cik apmēram..

25. augusts, 1:18 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

čau.
klau, cik apmēram jāmaksā remonta meistaram par darbu - parastais remonts, nekas īpašs - kaļķa noņemšana, jaunas krāsas uzlikšana, neliela posma saflīzēšana un tml. Parasts kosmētiskais remonts, ko citi gan jau ka paši var veikt.

Jautājums, cik adekvāta ir maksājamā summa par darbu? telpā 8 kvadrātmetri.

Kādi 200 eiro, 300? vairāk? mazāk?


Ja cibā vispār kāds ko tādu zina. nav jau literatūra un māksla ;)
tēmas: remonts
efgaa (f_g)

efgaa: Paldies par briku- braku aiz loga.

25. augusts, 4:51 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Jau kuro nakti aiz loga tāāāds briku-braku! Viss kvartāls "pietrokšņots"! Vīri steidz pabeigt Lāčplēša ielu Rīgas domei apsolītajā laikā. Ja 4 naktī (vai no rīta?) darbi kūsā, tehnika strādā, vīri skaļi klaigā, tad laikam viss tiešām ir gana slikti... Neba aiz laba prāta par nakts darbu maksās darbiniekiem (vismaz ceru, ka maksās).
Paldies par nozagto miegu!
Ceru, ka tas drīz beigsies un varēs izgulēties! ;)
efgaa (f_g)

efgaa: A kompaktdisku, kas nelasās,..

24. augusts, 11:23 pm, atsauksmēm

A kompaktdisku, kas nelasās, var kaut kā dabūt nolasīties? ;)
tikko_pamodos (tikko_pamodos)

tikko_pamodos (gribam_zinaat): kauna kultūra

24. augusts, 6:39 pm, 13 atsauksmes / atsauksmēm

Kāpēc sievietes, kuras piedzīvojušas diskreditējošas situācijas saistībā ar savu ķermeni, nevar turpināt politisko karjeru, bet galvā slims vīrietis, kuram ir lielākās parādsaistības pret Latvijas valsti, porno skandāls azotē un ārpus laulības uzcirsts sestais bērns, mierīgi turpina darīt visu, it kā nekas nebūtu bijis, ko? Kāpēc mūsu sabiedrība ir ar tik atšķirīgu attieksmi pret šādām lietām?
slinkukakis (anima_de_nera)

slinkukakis (pajautaa): ūdens aerobika

24. augusts, 3:26 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

kur peldēt-nemākošam cibiņam pakustēties ūdenī? kādas naudiņas, kādi treneri, kādi apstākļi? kā tas vispār pieaugušam notiek?! vajag izkustināt sēdošā darba slinkumu.
visi ieteikumi/ pieredzes velkomētas!
jutoņa: apathetic