marule (marule)

marule (pajautaa): Ēdināšana brīvdabā

šodien, 4:44 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Sveiki!

PIe kā vērsties, ja gribu pabarot aptuveni 25 cilvēkus nosacītā brīvdabā (lasīt - vietā, kur tuvumā nav ēdināšanas iestāžu). Gribētos ko interesantu - a la lauka/armijas virtuve, bet šamie baro no 150 cilvēkie, tā kā šoreiz nederēs.

Ir kādi ieteikumi?
lavendera (lavendera)

lavendera: bērniem veidojas dažādas..

šodien, 12:34 pm, atsauksmēm

bērniem veidojas dažādas ar veselību saistītas kaites
lavendera (lavendera)

lavendera: No kurienes tas bzdings ar..

šodien, 11:54 am, 7 atsauksmes / atsauksmēm

No kurienes tas bzdings ar tām pateicībām cibā izdīdzis?
Man, protams, arī ir par ko priecāties.
Piemēram, par to, ka man ir modinātājlampa, jo par rudens pienākšanu signalizē tas, ka bez gaismas es no rītiem nespēju pamosties. Vakar pirmoreiz pēc vasaras uzstellēju lampu, šorīt jau spēju izlīst no gultas kā cilvēks, nevis kā zombijs.
Vai par to, ka lld pilnīgi nejauši sarunā par stokmanu, ebaju un sejas krēmiem ieminas, ka tibetieši taisot superkrutos krēmus par mazu naudiņu un ka es tos varot dabūt ... novembra beigās. Nu lūk, visas dilemmas "kuru pirkt" atrisinātas.
Vēl es iegāju šodien fotosalonā un sapratu, ka nekas labāks tur nebūs kā pasu daļā uz vietas. Lai es izskatītos skaisti, man ir vajadzīgs vai nu fotogrāfs ar mīlas pilnām acīm, vai arī fotošops. Vai superkrutais tibetiešu krēms :)
g1gaman (g1gaman)

g1gaman (pajautaa): Svaigs gaiss un plezīrs

šodien, 11:05 am, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Iedomājieties, ka Jums piešķir 5-10 ha lielu meža gabalu ekskluzīvi PARKA ierīkošanai.
Kuru parku un no kuras Latvijas pilsētas Jūs gribētu nokopēt priekš sevis?
Paldies!
Flēra (fleur)

Flēra: Birojā parādījies..

šodien, 11:06 am, atsauksmēm

Birojā parādījies siltumiņš
None of the Above (artis)

None of the Above: Polijas zemessardze ..

vakar, 10:41 pm, atsauksmēm

blond (blond)

blond: Gaiļezerā jeb A-Slimnīcā..

vakar, 8:20 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Gaiļezerā jeb A-Slimnīcā liftos ir tik tumšs, ka jāliek lietā kabatas baterija, lai saskatītu, kuru pogu nospiest.
Zilog (3_5469mhz)

Zilog (pajautaa): Rasols

vakar, 6:05 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

Kā angliski sauc rasolu?

Papildināc: Paldies visiem par variantiem un iesaistīšanos.
zvirbuleens (zvirbuleens)

zvirbuleens (iztulko): file, cookie, etc. (en-lv)

vakar, 5:36 pm, 18 atsauksmes / atsauksmēm

Jautājums zālei -- fails, sīkfails vai datne, sīkdatne utt.? Kādas ir jaunākās tendences?

Jau iepriekš pateicos par atsaucību.

Upd. Es personiski joprojām esmu par "fails", neredzu jēgu latviskot, kaut arī datne ir izdevies, skanīgs vārds... Īpaši gribētos dzirdēt viedokļus no tiem, kuri uzskata, ka "fails" ir nevēlams.
es pats personīgs (maigs)

es pats personīgs: šitais gads bija- pazaudēju..

vakar, 4:25 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

šitais gads bija-
pazaudēju piecas savas dzīves mīlestības.
viena apprecējās, viena aizbēga, vienu nogalināju, viena izdzisa un viena beidzās
bet arī baigi daudz īstas manu meiteņu mīlestības bija apkārt
(ar visām savām draudzenēm esmu gulējusi šogad vienā gultā. izņemot K.)

nākošgad vairāk šampanieša brokastu un veselīga pofigisma
annu (annu)

annu (darbs): Meklēju jaunas izaugsmes iespējas

vakar, 2:28 pm, atsauksmēm

"No vārdiem sienu neuzcelsi."
Vai tiešām? Es tā nedomāju. Es domāju, ka labs vārdotājs i uzcels, i nojauks ne vienu vien sienu.

Ja domā līdzīgi un jūti, ka Tev noderētu kāds cilvēks, kas ietērptu vārdos to, ko Tu gribi uzcelt vai nojaukt, tad dod ziņu.
Strādāju par kopīraiteri un gribu augt augstāk un plašāk, kā rezultātā meklēju cilvēkus (uzņēmumus, privātpersonas u.c.), kam nepieciešams tekstu rakstītājs - tie var būt gan īsi reklāmteksti, gan arī garāki uzņēmuma bloga vai SMM raksti.

Ja domā, ka "tu kā podiņš, es kā vāciņš", tad uzraksti man uz elga.berke gmailā.
lavendera (lavendera)

lavendera: tikumības tēma

vakar, 1:38 pm, atsauksmēm

Vienam orālais sekss liekas šausmīgs, kādam citam tas varbūt ir vienīgais veids, kā tīrīt zobus.
(Skutelis)

Man patika tai viņa šovā arī par Lāčplēsi :)
jauna un kaislīga (nrk)

jauna un kaislīga: Turam īkšķus

vakar, 11:33 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Ko es šodien izdarīju: Pieteicos Zaļās kartes loterijai
efgaa (f_g)

efgaa: par suni

aizvakar, 11:36 pm, atsauksmēm

Suns vārdā Samsons.
Lola (kakjux)

Lola: nupat atnācu mājās, bik..

aizvakar, 8:50 pm, atsauksmēm

nupat atnācu mājās, bik ievilkās tas brančs līdz pat vakariņām. dzīvesbiedrs prasīja, kad es izvākšoties, jo nemaz neesot mājās pēdējā laikā. jūtos mazliet vainīga, ka nenodarbojos ar savu volunteering. pēdējā laikā vispār aizdomājos, ka varbūt tas D vitamīns palīdz. šodien nostaigāju 12 (divpadsmit) kilometrus, kas ir ļoti labs rezultāts priekš svētdienas pastaigas. vēl varu pateikt, ka skapju izkraušana lika atrast sen pirktas, bet aizmirstas drēbes un sapriecēja, ka ir kas "jauns", ko uzvilkt.
tēmas: dzer, food, looks, med, relat, uk
efgaa (f_g)

efgaa: svētdiena

aizvakar, 6:20 pm, atsauksmēm

1940.vai 1941.gadā šajā dienā mana tēta vecāki brauca uz Riebiņiem, uz baznīcu, jo tur svētā Franciska diena un ir lelais opluots. Esot braukuši pa ceļu cauri silam un gar vecāku tagadējām mājām un droška esot šausmīgi grabējusi. Tur kur tagad mums ir mājas, vietējiem žīdiem te esot bijušas viņu mazdārziņi.. Kartupeļi tā arī nenorakti esot palikuši zemē.. Bet mums šodien + 18 un es šūpuļtīklā saulītē sildījos.
Bet no rīta mani šodien aizvilka uz mežu. Vienkārši gribējās izstaigāties. Riktīgo loku izmetu. Saēdos brūklenes un mellenes. Dažas sēnes arī manīju. Nācās secināt, ka sils ir pamatīgi izgriezts. Pilnīgi cits mežs, bet joprojām ļoti mīļš.
Mežā satiku arī šarpeju. Viņš pieskrēja man klāt, piedūra purnu pie kājas, apostīja un aizskrēja tālāk. Pēc brīža satiku arī viņa saimnieku, kas man pajautāja, vai eju pakaļ ūdenim (saruna bija netālu no mūsu kapiem. Tā kā tur akas pagaidām nav, tad ūdeni visi iet smelt uz lejiņu, kur purvs.) Nobubināju, ka nē, un šie abi aizdevās mežā iekšā. Nodomāju pie sevis, ka suns bija foršs, bet saimnieks tāds neredzēts. Nedaudz vēlāk, staigājot pa mežu, pēkšņi attapu, ka tas laikam man klasesbiedrs bija. Neesmu viņu redzējusi kopš 1992.gada. Bet seja tāda apaļa it kā bija, un blondie mati arī bija.. Un tas virziens, kurp viņš aizgāja, varētu būt tas pats, kur kādreiz vienreiz es ar pārējiem klasesbiedriem arī biju aizgājusi. Tēvs viņam dzīvoja pļaviņā silā. Mamma savukārt dzīvoja aiz upītes pretī vecmammai. Viņš vairāk dzīvoja pie tēva, nevis mammas. Kā viņa dzīve iekārtojās pēc 9.klases, man šķiet, ka neviens no mūsējiem īsta nezina. Vienpatis viņš bija. Ja tiešām tas bija Andris, tad esmu tomēr patīkami pārsteigta. Neizskatījās bomzīgs un nodzēries. Drēbes tīras, solis raits, suns foršs. Žēl, ka par vēlu attapu, ka tas ir viņš, jo citādi būtu uzrunājusi.
Un vēl šodien bija atpūtas diena. Nedaudz palasījām ābolus un viss. Ak, jā! Šodien salikām burkās pirmos kāpostus. Pirmā kāpostu zupa šogad jau arī tika uzvārīta. Ir gardi tie kāposti šogad sanākusi! :)) Rīt ar tēti brauksim uz Kazīšiem pakaļ tur augošiem kāpostiem - kaut kas atkal bacitī tiks ielikti, kas kas ziemai saglabāts. :)
Un vēl šodien, sēžot šūpuļtīklā un tamborējot, sapratu, ka jūtos laimīga. Iekšā ir tāāāāds miers! Saule silda, nekur steigties nevajag, tamborē un smaidi. ;))
Ak, jā! Atcerējos vēl vienu dienas notikumu! :) Kamēr lasījām ābolus, vienā brīdī sāka skanēt skaļi daudzbalsīgi pīkstieni. Kaimiņienei piederošā kaķene, ko tētis vienmēr uzcienā ar ko gardu, atveda trīs no četriem kaķēniem pie mums uz pagrabu. Sīkie mošķi piebļāva visu pagalmu un pagrabu, bet kaķene apmierināta staigāja apkārt un par sīčiem nelikās ne zinis. Nosmējāmies, ka kaķene nolēma, ka šķūnis vairs nav piemērota vieta kaķiem, tāpec jāved bērni tuvāk cilvēkam. Pie savas saimnieces neveda, atveda pie mums. Tētim jau smējos, ka kisa domā, ka saimnieki esam mēs. Pat pie manis viņa ir sākusi nākt, ņemot vērā to, ka es te katru nedēļu dzīvojos un viņa mani ir piefiksējusi. :D Tagad, kad braucu projām, pamanīju, ka visi trīs murmuļi pa ābolu grozu rāpoja pagrabā. Mamma varēs šķendēties par to, ka mazie murmuļi okupēja pagrabu. :)) Bet vispār jocīgi. Mūsu kaķene nomira pavasarī, tad šī kaimiņu kaķe sāka nākt pie mums peles medīt, bet rudenī mums jau vesela varza! :D
Un vispār - gribi kaķi? Es varu atvest! Ir trīs forši pelēki strīpainie un viens ruducītis. :)))
efgaa (f_g)

efgaa: Garfield

aizvakar, 6:17 pm, atsauksmēm

garfield
tēmas: garfield
Lola (kakjux)

Lola: Es jau teiktu, ka šodien..

aizvakar, 12:55 pm, atsauksmēm

Es jau teiktu, ka šodien arī nekad vairs nedzeršu, bet tie būtu klaji meli. Tā vietā aiziešu brančā. Vajadzēja tikai kafiju pa ceļam paņemt.
ausos: Coldplay
tēmas: dzer, relat
Zum (zum)

Zum: Sūknēju putekļus un..

aizvakar, 10:47 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Sūknēju putekļus un domaju, kas ir liekulīgāk: paziņot, ka rupjiem vārdiem, literatūra nav vietas, vai slavēt un uzteikt rupju vārdu lietošanu tikai tādēļ, ka tos grasās aizliegt, vismaz literatūras stundās. Visur jau neaizliegsi.
Man Agneses dzejolis liekas ļoti labs, spēcīgs. Kā teica mūsu mīļais jubilārs Jānis Rokpelnis, tā ir lūgšana par dzīves pabēniem, izteikta viņu valodā.
Jā, daži no mums šādus vārdus nelieto. Jā, dažiem no mums ir paveicies. Paveicies. Un tikai.
Pātaru Ansis (kuminjsh)

Pātaru Ansis: Vakar gulēt aizgāju kā..

aizvakar, 11:48 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Vakar gulēt aizgāju kā ierasts - īsi pirms 2:00, skatījos filmu http://filmix.net/trejlery/99387-syurpriz-de-surprise-2015.html.* Toties cēlos ne 7:01, kā darba dienās, bet 11:00, pavisam cita sajūta! Laikam tomēr 5 stu gulēšana ir par maz :D

* atceros - bērnībā redzēju ko līdzīgu TV teātrī, ja nemaldos "Viesnīca Tanatos", tikai bez hepīenda.
jauna un kaislīga (nrk)

jauna un kaislīga: Wine o'clock

aizvakar, 1:54 am, atsauksmēm

Man šķiet, es rīt gulēšu, it kā nebūtu rītdienas
efgaa (f_g)

efgaa: sestdiena

3. oktobris, 5:00 pm, atsauksmēm

Pēc nogurdinošām trīs dienām ar āboliem, sulām, šodien beidzot lieliska pēcpusdiena šūpuļtīklā ar tamboradatu un dziju. Ārā tik silti, ka šortos var dirnēt. ;) Ķeru D vitamīnu.;)
Bet gājputni jau pat pa dienu dodas prom. Laikam aukstums tuvojas. Būtu labi, ja šāds silts laiks tomēr vēl nākamnedēļ pieturētos, jo tad droši varētu teikt, ka man izdevās lielisks atvaļinājums atvasaras laikā. ;)
jauna un kaislīga (nrk)

jauna un kaislīga: #fitnessblender

3. oktobris, 4:39 pm, atsauksmēm

Nav gan septiņu minūšu divreiz nedēļā, bet ap stundu gandrīz katru dienu, bet pēc diviem mēnešiem reāli var sajust, kā pietiek elpas un spēka vingrinājumiem, no kuriem agrāk sirds kāptu pa muti laukā. Ir atgādājušās arī smagākas hanteles. Ķeršos klāt spēka programmai :)
Lola (kakjux)

Lola: places to go, people to meet...

3. oktobris, 1:37 pm, atsauksmēm

places to go, people to meet.

mēs ar Mazo Puiku nesen sēdējām un runājām par trakumu. precīzāk - par low punktiem dzīvē. esmu pārstājusi mēģināt likt cilvēkiem saprast, kas īsti ir trakums. jo patiesībā, nav svarīgi, vai cilvēki līdz detaļām saprot, kā tas ir, kad ir slikti. svarīgi ir, vai viņi spēj pieņemt to, ka es reizēm esmu trakuma pārņemta.

P.S. mans jaunais telefons ir kruts. loving the 3D touch.
tēmas: med, relat, tehn
Pātaru Ansis (kuminjsh)

Pātaru Ansis: Ja pieņemam, ka Gumiļova..

3. oktobris, 12:00 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Ja pieņemam, ka Gumiļova etnoģenēzes teorija ir pareiza, latviešu tauta kā tāda ir izdzīvojusi tikai pateicoties tam, ka visādi poļi-zviedri-krievi ir mums pāri vazājušies. Un vēl tāpēc, ka latviešu sievietes ir tādas negantas sučkas, kādas nu viņas ir. Es to nopietni.
la_cumparsita (la_cumparsita)

la_cumparsita (pajautaa): KO darīt? Kaimiņi..

3. oktobris, 9:30 am, 20 atsauksmes / atsauksmēm

KO darīt?
Kaimiņi izpaužās - telpā virs manas guļamistabas ir ieviesuši kādu aparātu, kas nemitīgi dūc, dobji un vienmērīgi, parasti pa naktīm un brīvdienām. Esmu gājusi runāt, np vadītājs ir gājis runāt, viņiem aparāta neesot un neko viņi nedzird. Mani novērojumi, ka aparāts darbojas, kad viņu dēls, kura istaba ir virs manas guļamistabas, nav mājās. Stāvā zem manis neviens nedzīvo, tur nekas nevar darboties.
Arī agrāk šie cilvēki ir melojuši, tāpēc par aparāta neesamību neticu.
Ko darīt? Gribu klusumu naktīs.
Varbūt kāda kreatīva ideja, kā "parunāt" viņu valodā. Novērojums, ka to šie cilvēki saprot.
Lola (kakjux)

Lola: Tik daudz saules, tik zilas..

3. oktobris, 1:41 am, atsauksmēm

Tik daudz saules, tik zilas debesis un tik attīrošas viļņu šļakatas. Tik smieklīgi draugi. Vai mēs ar Mr Player saiešot atpakaļ kopā? Viņiem baigi patiktu. Tik forši pēc tam visādi citi cilvēki. Bija žēl braukt mājās, bet 10 km pastaigas pa šodienas spožumu lika manīt savu. Reibst tikai tagad. Kosmētika notīrīta, kaut kāda pilnīgi jocīga sajūta. Ak jā, spicy food rocks. <3
tēmas: dzer, relat, travel
lielais (laielais)

lielais (pajautaa): Kuram vajadzīgs tas..

2. oktobris, 11:00 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Kuram vajadzīgs tas tikumības likums?
presiite (presiite)

presiite (pajautaa): koncerti ārzemēs

2. oktobris, 10:57 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Tagad, kad last.fm ir palicis dīvains un pusdzīvs, kur jūs meklējat koncertus ārzemēs?
Zum (zum)

Zum: Braucot mājup no darba,..

2. oktobris, 9:13 pm, atsauksmēm

Braucot mājup no darba, nodomāju kā esmu tik pateiciiga. Ne Jêzum, bet sociāldemokrātijai. Par astonju stundu darba dienu, par briivām nedêljas nogalêm, par pusdienslaika pauzêm...
slinkukakis (anima_de_nera)

slinkukakis (pajautaa): orhidejai mājdzīvnieki

2. oktobris, 8:03 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

pamanīju orhidejai virsū mazus melnus zirneklīšus! a sagooglēt nesanāk.
- kas tie tādi? kā tikt vaļā? pie manis ir ap 2nedēļām, zied nežēlīgi un lapas arī smukas
- vai neaplipinās pārējos mājas augus?! orhideju nav žēl, pārējos ir.
jutoņa: moody
efgaa (f_g)

efgaa: Trešdiena

2. oktobris, 6:58 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Āboli, āboli, āboli, āboli, āboli.....
Nogurusi, bet tomēr ir labi.
tēmas: kuukas, rudens, vecaki
pichshsh (pichshsh)

pichshsh (pajautaa): Lafuma mugursomu remonts

2. oktobris, 2:38 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Vai zināt kādu darbnīcu, kas specializējas Lafuma (vai citu kruto ceļojumu mugursomu) remontā? Tām ir šāda tāda specifika, ar kuru mani parastajos somu remontos mēdz pasūtīt.
tēmas: remonts
MaKo (mako)

MaKo: Malači

2. oktobris, 1:44 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Atklāts botnets, kas nodarbojas ar mājas maršrutizētāju caurumu aizlāpīšanu. Tas ir , atrod, ka tev mājas interneta pieslēgumam ir kāds no routeriem ar drošības caurumiem, izmanto to, lai kontrolētu routeri, aizlāpa zināmos caurumus un nosūta administrātoram info, ka būtu labi atjaunojumus uzlikt un paroli nomainīt.
Nez, tas klasificējas kā black hat vai withe hat? No vienas puses - nesankcionēta ielaušanās, no otras puses - labs darbs taču.

lasitajs_nr1 (pajautaa): Austiņu mīkstie sūdiņi

2. oktobris, 12:44 pm, 10 atsauksmes / atsauksmēm

Austiņām (audio, caur kurām klausās mūziku no telefona) ir tie mazie, mīkstie sūdiņi, ko liek ausīs. Tad nu sanācis, ka dārgām austiņām viens tas sūdiņš ir pazudis.
Protams, pērkot nāca līdzi rezerves, but kurš tad tos atceras, kur nolikti.
Esmu apstaigājis visas Centrālās stacijas larkas, Elkor lielveikalu un vēl divus tehnikas veikalus - nekur tādus atsevišķi nepārdod.

Varbūt ir kāda ideja, kur tos varētu nopirkt?

Paldies jau iepriekš.
tēmas: austiņas
a. (aminta)

a. (pajautaa): Lidojot ar Aeroflot Pekina-Rīga-Pekina.

2. oktobris, 4:39 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Aeroflot biļetēm Economy class Budget ir šāda piebilde:

Stopover in the transfer points for transit passengers:
Permitted for 75 EUR/75 USD/6200 JPY fee for each stopover;
Permitted for free of charge:
- For domestic flights within Russian Federation;
- For flights from points of Russian Federation to points of CIS/Baltic counties;
- For flights from points of CIS/Baltic countries to points of Russian Federation (except Far Eastern points of Russian Federation)/Europe/Near and Middle East.


Nākamajai pakāpītei Economy class Value (maksā, protams, vairāk) ir šāda piebilde:

Stopover in the transfer points for transit passengers: Permitted for free of charge

Vai saprotu pareizi, ka pērkot pirmo biļeti, man uzturēšanās pārsēšanās punktā, proti, Šeremetjeva lidostā, maksās 75 EUR?
Lola (kakjux)

Lola: Šodien ir tā diena, kad..

2. oktobris, 9:39 am, atsauksmēm

Šodien ir tā diena, kad doties uz Bīču, ķert sauli. Jo brīvdienas darba dienā ir daudz brīvdienīgākas.
tēmas: travel
Cerības Dzirksts (trustyourvibe)

Cerības Dzirksts (pajautaa): Mammām draudzīga pasēdēšanas vieta Rīgā

2. oktobris, 10:58 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Čau Čau Cibiņ!
Varbūt vari padalīties, kur ir Rīgas centrā draudzīga vieta, kur pasēdēt ar mazo (2gadi) ?


Paldies, jau iepriekš.
Judžius (santech)

Judžius (pajautaa): Cik gara ir īsā proza?

2. oktobris, 9:09 am, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Cik gara ir īsā proza?