Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība (uzzinu_pedejais): Smēķēšana nogalina

šodien, 4:17 pm, atsauksmēm

Valkā ir Smēķupīte.
Lacy F (panacea)

Lacy F (uzzinu_pedejais): Latviešu sievietes ir visgarākās pasaulē

šodien, 12:42 pm, atsauksmēm

Accusativus cum infinitivo (reportiere)

Accusativus cum infinitivo (pajautaa): Vai Miķeļbākā tagad..

šorīt, 10:07 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Vai Miķeļbākā tagad apmeklētājus laiž?
Lola (kakjux)

Lola: es nevaru aizmigt. un gribu..

šonakt, 12:48 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

es nevaru aizmigt. un gribu uzrakstīt par to, ko es domāju par PTSD. gribu uzrakstīt par to, cik laba diena bija. gribu uzrakstīt par Marlīni. par to, kas manā virtuālajā iepirkumu groziņā. bet negribu. un vēl man neizdodas piedabūt sporta zāli, lai nokancelē manu stulbo membership. jo es gribu pieteikties citā sporta centrā. tādā, kurā strādā kondicionieris, un, uz kuru es varu aiziet darbadienas pusdienlaikā. un vēl, atkal jādomā par rakstīšanu. kas tas ir, ka tik daudz jādomā, bet tik maz uzrakstās? pat Neil Gaiman galvenais padoms visiem ir: write.
jutoņa: prosecco
lavendera (lavendera)

lavendera: Un vēl man patika filma..

vakar, 2:54 pm, atsauksmēm

Un vēl man patika filma "Sparrows". Ar visu to, ka to skatījos bez skaņas, tikai ar titriem (tā sasodītā aviokompānija austiņas nevis izsniedz, bet tirgo).
Iesaku pat neskatīties treileri, jo visa filma ir garšīga (nevajag maitāt sev pārsteiguma efektu).
Galvenajam varonim ir 16 gadu. Un filmā ne grama didaktikas. Daudz godalgu.
watt (watt)

watt: Sestdien devos..

vakar, 1:15 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Sestdien devos velopārbraucienā no Berlin-Frohnau (ar S1) līdz Berlin-Karow, bet tad izrādījās ka strēķī uz Karow S2 vilciens nekursē, un nācās aizmīties līdz tuvākai stacijai - S Blankenburg. Berlīnes ziemeļi - nu tā nav pārāk iedvesmojoši. Braucot cauri Lubars un Blankenfelde tā kārtīgi novēdīja kūtsmēslu smaka. Varbūt vienkārši patrāpījos zirgu stallim līdzās. Bet nu jā, pastorālās fantāzijās tā ikdienas mēslu ošņāšana kaut kā piemirstas.

Svētdien izbraucu ar S2 līdz Lichtenrade, tad aizminu līdz S Waßmannsdorf (pašu staciju meklēt negāju), un apbraucu pa dienvidu pusi ap nepabeigto BER lidostu. Tad aizminos līdz Zeuthen. Tur izrādījās ka riepai ir astotnieks (pamanījos kaut kur kratoties izsist spieķi), un devos ar S-Bahn mājās. Plāns jau bija līdz Erkner aizbraukt, bet to citreiz (no Zeuthen uz Erkner, piemēram).

Tā ideja ir vnk ar S-Bahn izbrauc no pilsētas, un minas uz citu S-Bahn staciju, kādus 30-40km. Apmēram stunda, divas sanāk (ja aizmaldās). Ierēķinot izkļūšanu/iekļūšanu ap 40-50min, garantēta izklaide uz 4 stundām.
Ap Zeuthen bija ļoti smuki. Tur pie tam ezeri, vajadzēs pariņķot.

Rīgai (ja Rīgai izdotos sakārtot to situāciju ka ne Mārupe, ne lidosta, Rīgas pilsētai nepieder), būtu jāiesaka izveidot ap lidostu kaut kādus pastaigu/promenādes celiņus. Apbraukt ap lidostas žogu - arī interesants pasākums!
tēmas: berlin
Lola (kakjux)

Lola: starp citu, jūs taču visi..

vakar, 10:52 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

starp citu, jūs taču visi izlasījāt to ziņu, ka Michael Caine beidzot nomainīja savu vārdu uz Michael Caine? vismaz BBC reportēja, ka viņa iemesls tam esot bijušas grūtības ceļojot, jo visi taču zina, ka viņu sauc Michael Caine, bet nezina, ka viņa māte viņam iedeva citu vārdu (ka tik tur bija kaut kāds Maurice vai kas tāds) un esot problēmas uz robežām. bet kas viņam lika ciesties tik ilgi (I mean, līdz sirmam vecumam, literally), lai nomainītu to vārdu?
tēmas: tv
None of the Above (artis)

None of the Above: "While losing the Baltic..

vakar, 11:28 am, 29 atsauksmes / atsauksmēm

"While losing the Baltic states would undoubtedly be a blow to NATO, their location makes them of far greater importance to Russia than America. It simply makes no sense to tie America's security to countries of such modest importance that are situated in such unpromising tactical circumstances. If the Obama Administration took the threat of nuclear war more seriously, it would find a way of loosening the commitments it has made."

http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/why-the-baltic-states-are-where-nuclear-war-most-likely-17044?page=2
watt (watt)

watt: (4g11m)

vakar, 9:59 am, atsauksmēm

Stresošana un skraidīšana sakarā ar dzimšanas dienas svinēšanu. Pieci gadi - tas ir diezgan īpaši.

Pirmo dzimšanas dienu mēs svinējām ļoti vienkārši, aizgājām pastaigāt pa parku, mums bija medus torte un viena svecīte. Uztaisījām bildes.

Otro dzimšanas dienu, šķiet, tā īsti pat nenosvinējām. Mazā tikko sākusi iet dārziņā. Tur bija kaut kāda apsveikšana, bet mājās neko nedarījām.

Trešo dzimšanas dienu nosvinējām Rīgā, Čili picā, tur bērnu svinības ir diezgan nopietna tēma. Interesanti ka trīs gados, bērniņi ir tādi diezgan nevarīgi, bet jau šo to māk. Bija ciemos "lauviņa" (meitene kas vada rotaļas - tādu ekstru Vācijā mēs atļauties nevarētu, pārāk dārgi būtu).

Ceturtā dzimšanas diena bija Berlīnē, ar dārziņa draudzenēm. Pirms tam paši bijām arī ielūgti uz dažu meiteņu svinībām, nu jā, bērni diezgan patstāvīgi, un vecāki var savā nodabā runāties, lai gan īsti par ko runāt nav, un arī diezgan bezjēdzīga tāda sēdēšana kamēr bērni ņemas. Mēs vedām uz tādu bērnu rotaļu zāli paspēlēties (lēkāt pa piepūšamajām atrakcijām, ložņāt pa konstrukcijām, skriet cauri tumšajam koridoram ar "spokiem"), apdāvināšana, paēšana, sveču nopūšana tortei, utt.
(Kas ir diezgan traki, Vācijā tā īsti neļauj sveces iededzināt un nopūst - ugunsdrošības risks telpās, saproties.)
Pēc tam bijām uz Britzer garten parku (ļoti smuks, ieeja maksas) lai bērni paplunčājas pa ūdeni. Un tā gandrīz līdz pašam vakaram, vispār.

Šogad piektā dzimšanas diena, bērni pavisam patstāvīgi. Tā doma ir, ka viņas pašas (bez vecākiem) varēs spēlēties.
tēmas: m

dd (pajautaa): meklēju saldējumu

aizvakar, 11:13 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Kāds var palīdzēt? Jūs esat ēduši saldējumu ar sāļo karameli? Parasts plombīrs vafelē. *Kaut kur*, neatceros, kur, nopirku, bet nesanāk vairs tādu atrast. Ražotāju neatceros, bet bija garšīgs pēc vella..
watt (watt)

watt: Interesanti, ka ir vārdi..

aizvakar, 8:41 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Interesanti, ka ir vārdi (jeb - vārdu veidošanas tradīcija), kas izraisa nepatiku tādā diezgan primārā, primitīvā, primālā līmenī.

Zulfikar, Sejfudin, Sejfulah, Sajcin, Bejda, Begto, Ubejd, Haluk, Zuhejr, Jomar, Abdulvehab, Abdulvahid, Abdulhaj, Abdurezak, Alajbeg, Alemdar, Ezrema, Tajib, Husref, Muradif, Munefisa, Madzid, Mufid.

Vai arī tie vācu vecmodīgie sieviešu vārdi - Gīzela, Hannelore, Hildegarde, Zigrīda, Irmtrūde, Līzelote, Annalīze, Heloīze, Ute, Juta, Eiženija, Eifemija, Konstancija, Antoņina, Genovefa.

Pie tēmas bija piezīmēts ka pēc 1945. gada visi vīriešu vārdi kas beidzas ar "-olf" sāka skanēt izteikti vecmodīgi.
Santa (santa_be)

Santa (pajautaa): kaķu maltītes

aizvakar, 8:34 pm, 12 atsauksmes / atsauksmēm

Diezgan ilgu laiku kaķīši ir dzīvojuši teju uz 100% Royal Canin diētas. Viena no kaķu raksturiezīmēm ir tendence izrīt trauciņus mežonīgā ātrumā un kliegt pēc paikas n-reizes dienā.
Mājās izbeidzās kaķu ēdiens un garāmejot nopirku Ontoratio sauso barību. Kaķi viņu ēd, bet mazāk. Uzēd, aiziet prom, atnāk pēc laiciņa uzēd un tā tālāk. No vienas puses tas acīmredzami nozīmē, ka šī nav viņu iecienītākā barība, no otras- tāds miers. Nu beidzot normāli kaķi. Ko man darīt, kā man būt?
Lola (kakjux)

Lola: man ir fantastisks weekends...

aizvakar, 3:27 pm, atsauksmēm

man ir fantastisks weekends. tiešām. un tas, jo Marlīne ir lieliska. (te ir sirsniņa.)

bet I can't give her what she wants. jo es esmu es. man viss vienkāršais ir sarežģīts un viss sarežģītais - vienkāršs. un vēl - divas tikšanās reizes divās nedēļās liekas ļoti bieži.
tēmas: dzer, relat
sonnenwende (sonnenwende)

sonnenwende (pajautaa): Zvērināts tulks latviešu -..

aizvakar, 1:39 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Zvērināts tulks latviešu - vācu Rīgā. Gribu lētu un diezgan ātru. (Dzimšanas un laulību apliecības) Kādi ieteikumi?
lavendera (lavendera)

lavendera: Nu nevar teikt, ka man..

aizvakar, 3:29 am, atsauksmēm

Nu nevar teikt, ka man galīgi nekas nepatika un viss tur slikts. Šis man, piemēram, patīk.

hugleikur dagsson
Kuets Kotkins (felipe)

Kuets Kotkins: Interesanti, vai tā ir..

23. jūlijs, 3:11 pm, atsauksmēm

Interesanti, vai tā ir mīlestība, kas liek par telefona ekrāntapeti izvēlēties sava bērna fotogrāfiju. Grūti iztēloties pat speciāli veidotu attēlu ar bērnu, kas varētu būt pietiekami patīkams ikdienas vērojumam, lai varētu to izmantot tik salīdzinoši bieži redzamā vietā. Bet no otras puses, ja tu esi tēvs, kurš pusdivos naktī pie bāra letes mēģina pārliecināt blakus dzerošo par bērnu skaistumu un nepieciešamību, iespējams, ka tieši tas ir veids kā neaizmirst kādi tad tie tavi bērni izskatās. Nu, un, protams, tā tu sev vari mēģināt iestāstīt, cik ļoti svarīgi tev tie ir. Pat ja no dažādām mātēm.
Es dažreiz uz telefona sākumekrāna uzlieku sticky notes ar atgādinājumiem par dažādām lietām, bet nu piena paku jau, protams, par fona attēlu neliksi.
ausos: Carbon Basen Lifeforms - Supersede
tēmas: wtf
None of the Above (artis)

None of the Above: Japanese Burka

22. jūlijs, 3:21 pm, atsauksmēm

Interesanti

"Those surgical masks worn in public are to avoid colds, pollution and allergies. But many Japanese women say that they wear them “date masuku” – just for show – because they didn’t have time to put on their makeup, or because they don’t consider themselves cute enough, and they want a shield against the intrusive eyes of their crowded world. In a German study of 270,000 people in 22 countries, when respondents were asked whether they were happy with how they looked, Japanese people came last."

https://www.theguardian.com/world/2016/jul/19/kumamon-the-new-science-of-cute
 (yeux_glauques)

yeux_glauques (pajautaa): saistīts ar iepriekšējo..

22. jūlijs, 11:52 am, atsauksmēm

saistīts ar iepriekšējo postu (jz. marule). vai kāds varētu rekomendēt labu, uzticamu juveliersalonu rīgā, kur var salabot dārglietas? jāpielāgo zelta gredzens (jo man ir smalkas, tievas rokas lol), jāsalabo pāris saplīsušas ķēdītes utml.
marule (marule)

marule (pajautaa): auskaru remonts

22. jūlijs, 11:16 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Sveiki!

Kur es varētu atkalapvienot auskaru ar tā kājiņu - skādi var redzēt šeit.
watt (watt)

watt: arā pilnmēness bļe

22. jūlijs, 6:56 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

arā pilnmēness bļe
Lola (kakjux)

Lola: par morālo deģenerālismu..

21. jūlijs, 6:31 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

par morālo deģenerālismu runājot, iepriecēju vienu mūsu direktoru, ļaujot viņam izklaidēties ar mūsu jaunajiem automated test solutions. Kas gan nozīmēja to, ka pašai bija jāatrod sev kas cits, ko darīt. Jo strādāt tālāk pie šī solution būs vērts tikai tad, kad iepriekšminētais direktors visu būs salicis tā, kā ir "pareizi". Nē, tas nekā mani ne aizvaino, ne jebkādas citas nelabas emocijas. Tikai, nu, jautri. Pateicu kolēģim, kurš jau uztaisījis sev vienu tādu, bet tika par to mega nokritizēts, ka jāizmanto brīdis, kamēr vēl citi ir ieinteresēti šajā projektā. Vienmēr varam pagūt sapist pa savam.

Gozos saulē pie upes, gaidu Džonu (neatceros, kad viņš pēdējoreiz būtu bijis laicīgi). Elpoju ūdens un alus smaržu sajaukumu. Klausos Nick Cave (atkal sāku... Vienbrīd bija pārgājis) un domāju par to, cik jocīgi ir tapt ievietotam "morālo deģenerātu" kategorijā, tikai tāpēc, ka dzīvo ne tur, kur piedzimi. Un tā nabas saite vispār. Pēc tās nabassaites teorijas, mums visiem vispār nevajadzētu pamest vecāku mājas. Dzīvotu visi vienā mājā, paaudžu paaudzēs.
tēmas: darbs, dzer, klab, lv, pasaule, tehn, uk
× ! Edge ! × (devour)

× ! Edge ! × (gribam_zinaat): Kāpēc bauda ..

21. jūlijs, 3:57 pm, atsauksmēm

Kāpēc [info]bauda ir celka?
Juriic (juriic)

Juriic (pajautaa): brīvdabas telšošana

21. jūlijs, 2:35 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

jautājums par to vai Latvijā pie jūras kaut kur nomaļā vietā var cilvēks vienkārši sliet telti un palikt pa nakti. Ne gluži pludmalē, bet ideālā gadījumā kādā priežu pamežā.
vai tas ir vispār legāli? ja nē, vai kādu tas piš? vai ir kaut kādas speciālas zonas varbūt, neskaitot kempingus? vai kāds tā ir darījis?
None of the Above (artis)

None of the Above: I would kill for a Nobel..

21. jūlijs, 1:34 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

I would kill for a Nobel peace prize
باب (dooora)

باب (iztulko): Vai kādam ir pa zobam..

21. jūlijs, 2:14 pm, atsauksmēm

Vai kādam ir pa zobam pārtulkot pāris lappušu preses relīzi no latviešu valodas uz lietuviešu?
 (yeux_glauques)

yeux_glauques (pajautaa): vai kāds var ieteikt:..

21. jūlijs, 11:11 am, 12 atsauksmes / atsauksmēm

vai kāds var ieteikt:
viesnīca, vai varbūt kāda glauna muiža valmieras/rūjienas apkaimē?
jo glaunāk, jo labāk. interesē lukss, ja.
None of the Above (artis)

None of the Above: ""La France a renoncé à..

21. jūlijs, 9:36 am, atsauksmēm

""La France a renoncé à l'intelligence et à la raison, à la lucidité et à l'esprit critique. Houellebecq a raison : nous vivons déjà sous le régime de la soumission", poursuit-il."
Lola (kakjux)

Lola: Meklēju sportu. Uzrakstīju..

20. jūlijs, 11:59 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Meklēju sportu. Uzrakstīju garu sarakstu ar lietām, ar kurām totāli nevēlos nodarboties, no kurām ir irracionālas bailes, no kurām ir tikai besis. Nolēmu iet gulēt.
Meklēju Sviesta Cibas ekvivalentu Spānijā. Atradu kaut kādu blogdiario, bet tur man neļauj piereģistrēties dēļ manas ip.
Atradu šokolādi zem galda. Tāda pusizkususi un galīgi nav garšīga. Jāiet gulēt. Not that I sleep these days, but I'll give it a go.
× ! Edge ! × (devour)

× ! Edge ! × (gribam_zinaat): Klau... Tiešām nevaru..

20. jūlijs, 11:36 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Klau... Tiešām nevaru saprast.
[info]ingmars ir trollis, vai puisis tiešām went full retard?
efgaa (f_g)

efgaa: par pokemoniem

20. jūlijs, 10:12 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Aizgāju uz darbu.. Un tur mani ievilināja pokemonos. Ejot uz mājām, 13 noķēru.
Nu, kauns taču!
MaKo (mako)

MaKo: Это школа танцев Соломона Пляра

20. jūlijs, 9:44 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Watermeloneesha (kisswithafist)

Watermeloneesha (pajautaa): kaķi un ziedoši telpaugi

20. jūlijs, 5:04 pm, 34 atsauksmes / atsauksmēm

Kuri Latvijā viegli nopērkamie, ilgi ziedošie telpaugi ir droši kaķiem? Pagaidām sanāk atrast lielākoties tos, kuri ir indīgi, savukārt angliskajā internetā slinkums sijāt tos, par kuriem man nav ne jausmas, vai, piemēram, Depo tādus vispār var dabūt.

Īsumā - gribu skaistas puķes, kas nenāk ar vetārsta rēķinu. Iesaki, lūdzu!
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība (uzzinu_pedejais): Un kāpēc?

20. jūlijs, 3:08 pm, atsauksmēm

Joprojām notiek skaistumkonkursi "Mis un Misters Latvija".
watt (watt)

watt: Pusi nakts skatījos..

20. jūlijs, 11:03 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Pusi nakts skatījos [Netflix] Stranger Things. Nu masīvi atstrādāts, stilistika visos punktos ieturēta brīnišķīgi. Tiešām jauka izklaide.

Varu piezīmēt arī ka Dual Survival šī sezona ir skatāma. Agresīvais armijas mērkaķis Joe ir prom, raudulīgais Billy ir prom, un tas dullais Jaunzēlandes "bušmenis" Josh riktīgi plēš jokus un ļauj arī armijniekam Grady atvērties un dažreiz arī pasmaidīt. (Ka nav vairs tā militārā "let's get the hell out of here" nopietnība tikai.)