jauna un kaislīga (nrk)

jauna un kaislīga: Papildus, Eda Šīrana Shape..

šovakar, 7:08 pm, atsauksmēm

Papildus, Eda Šīrana Shape of you jūtūbā ir noskatījušies vairāk kā miljardu reižu. Miljardu!
Lola (kakjux)

Lola: šodien esmu 3 reizes..

šodien, 3:05 pm, atsauksmēm

šodien esmu 3 reizes runājusi savā mobilajā komputatorā, tautā pazīstamā kā iPhone. atzīšos, ka samērā spilgti atcerējos, kāpēc parasti cenšos neizmantot to zvanīšanas aplikāciju. jo tur otrā galā var notikt jebkas. un tad tu, cilvēk, sēdi, truli blenz un jautā sev: "kas tikko notika?"
eju meklēt savus medicīnas apdrošināšanas papīrus un apņemos nākamreiz tikt pāri sev un iet privāti. ja jau vienalga jāzvana cilvēkiem, tad moš vismaz varētu cerēt, ka privātie būs laipnāki cilvēki. jo nu tiešām what the fucking fuck tikko notika?

UPD.: atradu dokumentus. vispār, uzskatu, ka bija ļoti prātīgi sarunāt ar Elenu, ka viņa rīkos grandiozu bēru ballīti.
jutoņa: O_O
ausos: The Clash - London Calling
tēmas: med, uk
Lola (kakjux)

Lola: haha! pagājušo piektdien..

šorīt, 10:48 am, atsauksmēm

haha!
pagājušo piektdien garajās pusdienās Tenisistam teicu, ka ahujeķ, esmu otrs ilgākais team member viņa teamā, aiz viņa paša. mazliet pa-smalltalkojām un likām mieru.
šodien ir piektdiena un manā outlookā ir epasts, kurš nozīmē to, ka mani (to be fair, ne tikai mani) liks kaut kur citur pēc 1.jūlija.
jutoņa: tireklis
ausos: Anna Calvi - Carry Me Over
tēmas: darbs
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība (n_komentari): You need to get laid.

šorīt, 10:20 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

You need to get laid.
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība (n_komentari): Laikam pilnīga neizpratne..

šorīt, 9:41 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Laikam pilnīga neizpratne par aplūkojamo tēmatu komentēšanu atvieglo, nevis apgrūtina. Tad var runāt pilnīgas muļķības un nemaz neapjaust, kādu sviestu gvelz.
zanzibra (nebukadnecars)

zanzibra (pajautaa): Labrīt! Vai ir kāda vieta..

šorīt, 9:28 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Labrīt!

Vai ir kāda vieta Rīgā vai tās tuvumā, kur cilvēks bez autovadītāja tiesībām (bet pilngadīgs un ar auto māk braukt), var izbraukāties ar automobīli? Kaut kādi laukumi vai kaut kas tāds, vai trases?
lavendera (lavendera)

lavendera: Trīne. Ja es iepriekš..

šorīt, 7:49 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Trīne.
Ja es iepriekš zinātu, kas tur ir, es neietu.
Komēdija, kas nav smieklīga, ļoti nogurdina.
Skatīties var, protams, it īpaši racionāli estēti, kas vērtē stilu, scenogrāfiju un režiju, bet manī ir pietiekami dzīvs iekšējais plebejs un man katrā dramaturģiskā darbā ir nepieciešama emocionāla rezonanse.
Lola (kakjux)

Lola: Pēdējā laikā maz rakstu..

vakar, 11:13 pm, atsauksmēm

Pēdējā laikā maz rakstu par ballēšanos, tāpēc šodien tas jāmaina! Hehe.

Bijām ar Elenu uz to Butch, Please! pasākumu. Ieradāmies laicīgi un bija jocīgi. Bet telpa ātri vien piepildījās ar bietēm. Elena pabičojās par to, ka viņai bail no diesel dykes. Haha, bouncere visas apgramstīja, viņa arī bija totāli diesel. Nu ok. Sākām dzert, jo tiešām nupat jau vajadzēja. Ļ izņirgājos par Elenu, kura ir diez gan maskulīna, bet she's the one with the girly drinks! Bet mūzika palika tikai sliktāka un sliktāka. Elena sāka meklēt man girlfriend un es sāku viņai piedāvāt iepazīties ar katru, kura izskatījās kā no 80tajiem izkāpusi. Haha. Tur bija diez gan genderfluid paskata persona ādas jakā with a patch that says "danger dyke". Ā, virs ieejas uz tualetēm bija a sign that said... well, the only word I could make out was "drugs", bet liela bija vilšanās ieejot tualetē un secinot, ka tur ņihuja nebija nekādu drugs. Pat ne paracetamola. Anyway, Elena vienā brīdī gandrīz apraudājās par mūzikas briesmīgumu un nolēmām doties citur.

Aizdevāmies uz Trišām! Nebiju tur bijusi vairāk kā gadu, ja! Hoho. Mainījušies ir tikai cilvēki aiz bāra. Ā, un māsas mīļotā strawberry cream tequila bija beigusies laikam. Putekļu kārta šur tur bija biezāka. Anyway. Tur ar mums mēģināja iepazīties ļoti piedzēries Tims. Elena tam par godu pasludināja, ka mēs esam precējušās. Un vakara gaitā centās nopārdot mani kā sex slave visām sievietēm, kuras izskatījās turīgas viņasprāt. (I know, don't say it.) anyway, atkal nosmējos. Bet Trišu bounceris gan mani atcerējās un mēģināja pierunāt nākt piektdien. Būšot forši un dzīvā mūzika. Es varot vest līdzi 4 / 5 guests, bet jānākot pirms 9.

Vakars totāli izdevies, šitik smieklīgi.
ausos: Archive Live In Athens
tēmas: dzer, relat
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (pajautaa): Kāds nezina, kā lai..

vakar, 7:09 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Kāds nezina, kā lai noskaidro, vai kino "Bizē" vēl kaut kad tiks demonstrēta filma "Atbrīvošanas diena"? Viņiem nav tel.nr., un ir nepieciešamība noskaidrot tagad.
MaKo (mako)

MaKo: Par groomingu

vakar, 1:03 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Noskatījies šo video, es sapratu, kamdēļ sociālie tīkli ir tik populāra vieta. Mēs te sanākam visi kā mērkaķīši, paužam savas domas, komentējam citus, liekam laikus un šērojam. Tā ir tā pati ieskāšanās.
Es ar nupat, izgāzies kā viens no tiem mērkaķiem uz vēdera, gaidu, kad mani kāds paieskās ar komentāru. Starp citu, šis ieraksts atkārto vakardienas ierakstīto, pie kura mani neviens nepaieskāja - neviena komentāra.
U915 (santech)

U915 (gribam_zinaat): Kurš ir vislētākais taksis..

vakar, 10:36 am, 15 atsauksmes / atsauksmēm

Kurš ir vislētākais taksis pasaulē, lai aizvestu veļas mašīnu no sludinājuma adreses līdz manam miteklim? Rīgas robežās. Vai arī kāds var izpalīdzēt ar savu vāģi par simbolisku(10e) smaksu? Un piepalīdzēt ar ie/iz kraušanu? Jo eseskā ir visādas lētas veļenes, bet visur samovivoz.
Ledusskapīti arī vajag. Varbūt tev ir kāds lieks un maziņš?

labojums: tagad vajag tikai ledusskapīti
samanta (samantta)

samanta (pajautaa): Automatizēti epasti

vakar, 1:05 am, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Jautājums no pilnīga iesācēja visā, kas saistīts ar internetu un automātiskiem e-pastiem.

Labu laiku atpakaļ uzsāku organizēt ikmēneša pasākumu. Sūtu divus e-pastus mēnesī, precizējot laikus un vietas utml. Sākumā bija viegli to darīt manuāli, jo nebija daudz apmeklētāju, taču ar laiku epastu liste ir uzaugusi un manuāli to darīt sāk likties par traku.

Kādi ir ieteikumi šo procesu automatizēt? Esmu lūkojusies uz Mailchimp, bet man ir bail vai uzņēmumu (epasta adreses parasti ir uzņēmumu adreses) epasti kļūst aizvien labāki spama bloķēšanā un ir radies priekšstats, ka visādi automātiskie epasti iekrīt spama filtru melnajos caurumos. Vai tā ir?
Izpētīju, ka ir nedaudz drošāk, ja izdodas palūgt visiem adresātiem 'pierakstīties' un apstiprināt, ka viņi vēlas saņemt attiecīgos epastus, bet tas atkal čakars un negribas to uzņemties, ja vien nav citu variantu.

Kādas ir līdzīgas alternatīvas? Kā un ko labāk/efektīvāk darīt?

Liels paldies par jebkādiem padomiem un ieteikumiem lai šo visu saprotu mazliet labāk!
None of the Above (artis)

None of the Above: "The National Liberation Army..

vakar, 12:03 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

"The National Liberation Army of Columbia (FARC), created by the KGB with help from Fidel Castro; the “National Liberation Army of Bolivia, created by the KGB with help from “Che” Guevara; and the Palestine Liberation Organization (PLO), created by the KGB with help from Yasser Arafat are just a few additional “liberation” movements born at the Lubyanka -- the headquarters of the KGB."

http://www.catholicnewsagency.com/news/former-soviet-spy-we-created-liberation-theology-83634/
masha_nje_vasha (masha_nje_vasha)

masha_nje_vasha (pajautaa): Pieneņu pļava

vakar, 12:57 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Lūdzu, pastāstiet, kur Rīgā vai tuvumā ir pļava, kur šobrīd zied pienenes. Jo vairāk jo labāk. Vēlams tālāk no putekļiem, jo mērķis ir vārīt pieneņu medu.
gribu_gribu (gribu_gribu)

gribu_gribu (pajautaa): RAMSTEIN 11.06.17

aizvakar, 9:34 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Sveiki Cibiņi,

Jautājums Nr.1.: Vai kāds no jums vai jūsu paziņām,draugiem,radiem dodas uz Tallinu 11.06 (dodas uz Ramstein konci vai citās darīšanās, un ir iespēja paņemt divus vai vairāk līdzbraucējus? Par ceļu maksāsim!

Jautājums Nr.2.: Vai kādam no jums ir kāds paziņa,draugs,rads Tallinā kurš būtu ar mieru uzņemt pie sevis un izguldīt ,minim.2, max 4 cilvēkus Tallinā pa nakti no 11.06 uz 12.06? Par naktsmājām dosim naudiņas.
jutoņa: hopeful
Lacy F (panacea)

Lacy F (pajautaa): Čīk-čīk-čīkstoša grīda

aizvakar, 8:02 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Augšējiem kaimiņiem pirms pāris mēnešiem ārkārtīgi skaļi sāka čīkstēt grīda (iet cauri aktīvi skaņu bloķējošām austiņām), visu laiku zinu, kur kaimiņš augšstāvā atrodas. Internetā izlasīju, ka dažreiz čīkstošai grīdai palīdz talka pūderis. Kā jums liekas, būtu vērts iet pie kaimiņa ar talka pudelīti un lūgt lai saber? Varbūt ir vēl kādas kreatīvas idejas?
miiljo_stundinj (miiljo_stundinj)

miiljo_stundinj (pajautaa): Nodot pudeles Rīgā

aizvakar, 3:21 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Sveiki, interesē, vai šobrīd vēl notiek stikla alus pudeļu nodošana pretī saņemot naudu? Tad kur Rīgā, varbū pat Teikā to var izdarīt? Vai var nodot jebkuru alus pudeli vai tikai konkrētu ražotāju?
lavendera (lavendera)

lavendera: Irēna Palkinena Keitija..

aizvakar, 3:13 pm, atsauksmēm

Irēna Palkinena
Keitija Perja

Būs. (pajautaa): Старая Площадь Maskavā

aizvakar, 1:44 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Varbūt kādam ir pie rokas kāds Maskavas ceļvedis latviski? Šim laukumam nespēju atrast latvisku ekvivalentu, Gūgle neatrod ne Veco laukumu, ne Staraja laukumu, ne Staraja ploshad laukumu... varbūt ir kāds variants?
kjiimikjis (kjiimikjis)

kjiimikjis (n_komentari): Te nu ir sērīga dziesmiņa..

aizvakar, 1:50 am, atsauksmēm

Te nu ir sērīga dziesmiņa

Iesviežu iekš n_komentāriem, jo tā izskatās, ka latest puostos ir vesela čupa ar ļaudīm ar sērīgu noskaņojienu, un vienam konkrētam adresēt īsti nesanāktu/nevajadzētu, toties uzprasās tā kā visi.

Tātad, ja kādam pārāk gruzīgi - nespiest uz augstākredzamās saites. Ja, turpretīm, kādam prasās kaut ko pieskaņotu savam gruzīgumam - te būs.
Lola (kakjux)

Lola: Goat Simulator Human -..

23. maijs, 11:13 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Goat Simulator
Human - Fall Flat
Lūk spēles, kuras es šodien redzēju teļikā (Go 8 Bit šovā) un vēlos uzspēlēt. the weirdest stuff ever.

also, nepamet sajūta, ka mans blodziņš ir kaut kāda ņipaņatnaja huiņa.
jutoņa: vīntoniks!
ausos: tagad jau Taskmaster teļikā
tēmas: klab, tehn, tv
MaKo (mako)

MaKo: Kārtējais tārps

23. maijs, 12:21 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Vai vai vai
Un tad mēs visi mirsim.
lavendera (lavendera)

lavendera: "Dzīvojot disfunkcionālās..

23. maijs, 11:55 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

"Dzīvojot disfunkcionālās ģimenēs, izstrādājas divas izdzīvošanas stratēģijas - vai nu cilvēks kļūst par empātu (jo viņam, lai paglābtos, jāparedz, ko darīs mamma, tētis, kā uz ko reaģēs), vai par narcisu.
Un narcisi vislabāk barojas tieši no empātiem."

livia (pajautaa): Labas dienas! Varbūt kāds..

23. maijs, 11:40 am, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Labas dienas!

Varbūt kāds var ieteikt kādu šūšanas darbnīcu/ šuvēju, kur varētu pa lēto pāris biksēm pāršūt izrautus rāvējslēdzējus? Tiešām tas maksā 7 eur rāvējslēdzējs + 10 eur darbs ?- daļa bikšu nemaksā tik daudz :D
(protams, protams, gan jau,ka standartā pakalpojums tā arī maksā, bet moš kaut kur ir pa lēto)

PALDIES!
U915 (santech)

U915 (gribam_zinaat): No kā baidās cibas..

23. maijs, 11:16 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

No kā baidās cibas lietotājs gnidrologs, ja pēc sava viedokļa paušanas tulīt arī izdzēš komentāru ar savu viedokli? Komunikācija ar dzēstu komentāru palīdzību ir diezgan tizla metode.
redrum (redrum)

redrum (pajautaa): Auto īre

22. maijs, 10:24 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Nepieciešams uz nedēļu noīrēt auto braucienam ārpus Latvijas. Vai kādam ir kādi ieteikumi, kas balstīti uz pozitīvu pieredzi vai arī ieteikumi no kuriem uzņēmumiem izvairīties?
Lola (kakjux)

Lola: šodien bija pirmā diena..

22. maijs, 6:57 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

šodien bija pirmā diena šogad, kad es Lielmiestā izgāju pastaigā bez zeķubiksēm. ir doma iziet vēl vienā pastaigā. šī darba diena oficiāli skaitās beigusies, ēdiens uzēsts. tagad jāsaprot tikai, ko vilkt un kā būt, jo par destination varētu nolemt to queer party. tā tiešām ir tādā awkward vietā, no mājām skatoties. un tas, ko vilkt, tas vispār ir nesaprotami. apparently I don't look gay enough, ffs.

starp citu, Lielmiestu sauc par Lielmiestu, jo agrāk bija tā - viss, kas ārpus Rīgas, ir lauki.
jutoņa: nemierīgs
ausos: Lvrg teļikā
tēmas: dzer, looks, uk
efgaa (f_g)

efgaa: Šilierējas visu dienu. Būs..

22. maijs, 8:45 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Šilierējas visu dienu.
Būs vai nebūs galvassāpes?
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība (n_komentari): Ko tu neteiksi.

22. maijs, 3:31 pm, atsauksmēm

Ko tu neteiksi.
brr (brr)

brr (pajautaa): Autoserviss Miera ielā (pretī Lielajiem kapiem)

22. maijs, 2:25 pm, atsauksmēm

Vai kāds ir izmantojis Miera ielas autoservisa (pretī Lielajiem kapiem) pakalpojumus (vēlams izvairīties no turienes vai kā reiz ir vērts)?

Paldies!
Lola (kakjux)

Lola: šodien tāda skaista diena..

22. maijs, 10:35 am, atsauksmēm

šodien tāda skaista diena tur ārā. cik labi, ka pusdienlaikā vajag iziet uz aptieku, apģērbšos kā cilvēks un došos pastaigā, nananā.

BA saka, ka lidojums pēc 12 dienām un 5 stundām. gribas sakrāmēt čemodānu jau tagad.

ceturtdien kaut kāda biešu balle no Butch, Please organizatorēm, uz kuru esmu apņēmusies aiziet, ja Elena ies. vienai gan man tur būtu tā nedaudz dīvaini. un nē, nemeklēju sev butch, tur būs arī citas. also, identities are more complicated than that. hehe.
vispār arī šovakar ir kaut kāda queer ballīte, bet pat nezinu, vai saņemšos uz to aiziet. varētu jau it kā, bet ej nu sazin, vai vakarā vēl būšu apņēmīga. it kā nav tālu, bet čakars tur nokļūt.
ausos: devi meetingā sarunājas
tēmas: dzer, espana, med, relat, travel
kvarks (kvarks)

kvarks (iztulko): 101 dalmacietis

22. maijs, 11:26 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Vai kadam nav majas Egmont vai Jumavas izmotas gramatinas par 101 dalmaciesiem? Galveno varonju vardiem figure dazadi latviskojumi, tapec interesejos, kadi ir drukatie varianti. Biblo dabuju tikai "Spridisa" 2000.g. izdoto gramatinu. Paldies!
hekate (hekate)

hekate (pajautaa): Vienkārša mūsdienu latviešu virtuve Rīgā?

22. maijs, 10:21 am, 19 atsauksmes / atsauksmēm

Vai kaut kur Rīgā (vislabāk centrā) ir vieta, kur var paēst ēdienus, kas +/- līdzīgi Lido piedāvājumam, bet kur būtu apkalpošana pie galdiņa, vai vismaz, ja bistro, tad bez tās milzīgās drūzmēšanās un bez apdullinošiem šlāgeriem? Var būt arī dārgāk nekā Lido, bet neinteresē "seno latviešu virtuve" ne arī pārizsmalcināti, oriģināli šefpavāru eksperimenti uz latviešu ēdienu bāzes. Vienkārši labs, garšīgs, tipisks mūsdienu Lv ēdiens.
U915 (santech)

U915 (pajautaa): Ticketshop biļetes var kaut..

22. maijs, 10:04 am, atsauksmēm

Ticketshop biļetes var kaut kur nopirkt arī bez pakalpojuma maksas? Labi, tie ir knapi 2 eur pa virsu biļetes cenai, bet nu huļi tad nevar norādīt uzrteizi pilnu cenu? Vai arī ir varianti nopirkt par tieši 25 eur? Citiem vismaz ir iespēja nopirkt par pareizi norādītu cenu kaut kur offline.
Vobšem biju jau aizmirsis par šito sviestu.
lavendera (lavendera)

lavendera: Ja cilvēkam būtu snuķis,..

22. maijs, 9:50 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Ja cilvēkam būtu snuķis, viņš varētu ar abām rokām klabināt datora tastatūru, bet ar snuķi bāzt mutē bulciņas.
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss (pajautaa): Sveicināti, Rīgas..

22. maijs, 12:04 am, 16 atsauksmes / atsauksmēm

Sveicināti, Rīgas iedzīvotāji!
Vai varat ieteikt kādu lētu kantori Vecmīlgrāvja rajonā, kur ieskenēt dažas papīra lapas?
tēmas: papīrs
kašķīša dzirnaviņas (romija)

kašķīša dzirnaviņas (gribam_zinaat): Zooloģiskajā dārzā..

21. maijs, 4:00 pm, 23 atsauksmes / atsauksmēm

Zooloģiskajā dārzā Dānijā tika nogalināta lauva un viņas iekšas izrādītas skatītājiem. Liela daļa skatītāju bija bērni.
Tu vestu savu bērnu uz tādu pasākumu?

"Gadu vecās lauvu mātītes iznīcināšana, pēc zoodārza vadītāja vārdiem, bija nepieciešama tāpēc, ka šajā zooloģiskajā dārzā lauvu ir pietiekami daudz."
lavendera (lavendera)

lavendera: Cilvēki. Ar kuriem ir kaifs..

21. maijs, 12:34 pm, atsauksmēm

Cilvēki. Ar kuriem ir kaifs parunāt un kuriem ir kaifs parunāt ar mums.
1. Kaifs parunāt man ir ar Centrāltirgus Bioefekta kioska nr.55 pārdevēju. Domāju, tautas teātrī vai kino viņa paņemtu publiku ar savu šarmu vien. Parastā sarunā tik niansētas intonācijas, valodas ritma variācijas un, protams, teksts, ka varētu klausīties un klausīties. Tā kā viņa atteicās man pārdot trihogrammas, pirms ābeles ir pilnziedā, šī iespēja man noteikti atkal būs :)
Vai es atceros, kā viņa izskatās, uz ielas pazītu? Nē, bet es atceros iespaidu, kuru atstāj balss.
2. Ar draugu veicām karmas uzlabošanas akciju Kalnciema tirdziņā. (Man negaršo kuri katri sklandurauši, patiesībā no desmitiem variantu par ēdamiem uzskatu tikai vienus vienīgus, no vienām konkrētām piejūras brīvdienu mājām.) Tirdziņā uz stūra sēž 87 gadus veca tante no Dundagas. Sklandurauši viņai izskatās tādi mazliet pašķībi, maliņas kā no zvīņām salipinātas. ("Māmiņa man bērnībā tos iemācīja cept.") Divus nopirkām, bet galvenā pasākuma sāls bija tos turpat apēst, uzklausot tantuka stāstu par dēlu, kurš saka - nu ko tu tur brauksi uz to Rīgu, labāk pasēdi mājās ("Nē, es labāk pasēžu autobusā, parunāju ar cilvēkiem par Dievu"), brāli ("vienu gadu tikai par mani vecāks, viņš nekad bērnībā negāja uz baznīcu un lūk - jau kopš divtūkstošā gada zem zemes, bet es visu mūžu eju uz baznīcu un dzīva"), vīru ("es viņu pieķēru ar brūti manā gultā, teicu: es no tevis šķiros. Bet tad iedomājos - "bet vai es ar Dievu par to parunāju?". Parunāju, un Dievs teica "sievai būs vīru visā klausīt". Tad es lūdzu piedošanu Dievam un vīram teicu - piedod man, ko es karstumā sarunāju, es tā vairāk nekad nedarīšu.")
Rausis mani uz divām dienām norāva no olbaltumvielu diētas. Bet tā kā brīvdienās ogļhidrātu rezerves ir notiesātas, no pirmdienas turpināšu pārtikt no redīsu salātiem + kaut kādiem proteīniem :)
Turklāt gan jau ka gastronomisko grēkā krišanu kompensēja tirdziņā baudītā kurkumas sula. Nē, garšīga nav, bet hiperveselīgas lietas lielākoties nemēdz būt garšīgas.