Antons Šasners (french_mime)

Antons Šasners (pajautaa): Kādam ir pieredze ar šiem..

vakar, 8:18 pm, 10 atsauksmes / atsauksmēm

Kādam ir pieredze ar šiem diviem telefoniem - Samsung Galaxy S6 Edge & Nexus 6P?

Ir kādi komentāri vai sūdzības? Kā ir ar baterijas dzīvi un bilžu kvalitāti?
efgaa (f_g)

efgaa: Vakar bija foršas Prāta..

vakar, 8:34 pm, atsauksmēm

Vakar bija foršas Prāta spēles. ;) Jautri un sirsnīgi. Anna tik mierīgi nosēdēja visu spēles laiku, nemaz nevar salīdzināt ar Santu. Pie reizes uzzināju par Ievu un Gvido... Žēl, protams, bet..tas bija paredzams.
Šodien paciņas ar milzu vitamīnu burkām. ;) Ir forši, gaidīt un saņemt!
Pēcpusdienas snaudā redzēju Lindu sapnī. Bijām kādā dzīvoklī, kur siena uz lodžiju bija caura. Dzīvoklis gaišs un augstu, un šķiet, ka tas bija Rīgā. Droši gan nezinu, bet zinu, ka to vietu es pazīstu. Pēc tam gājām pa kādu šķùņa veida tuneli un Linda apķērās man no aizmugures ap kaklu, teikdama, ka viņai pietrūkst tas, kas bija Latvijā - draugi, cilvēki, ar kuriem parunāt... Viņa Kārlim esot lūgusi pamēģināt noorganizēt kaut kādus D grupas komandējumus, lai mēs ar Dainu F.aizbrauktu pie viņas uz Ameriku. Ja godīgi, beigas gan tās sviestiņš izklausās, bet nu labi...ko tik nenosapņo! ;) Tā kā ne tik bieži redzu pazīstamus cilvēkus sapņos, tad parasti pēc šādiem sapņiem rakstu vai zvanu šim nosapņotajam cilvēkam, jo, ja jau nāk sapņos, tad kāda viņa vai mana daļiņa šo komunikāciju ir meklējusi. ;)
lavendera (lavendera)

lavendera: reiz pa ilgiem laikiem iemetu..

vakar, 11:16 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

reiz pa ilgiem laikiem iemetu aci koppirkšanas portālā (laikam cerībā uz lētiem un gardiem hačapuri).
mani samulsināja konsekventais lielo burtu lietojums visos vārdos.
nu piemēram šādi:
Uz Letes Uzliekams Bambusa Virtuves Dēlītis.

Es iedomājos, ka tā ir tāda slepena indiāņu cilts un šie sludinājumi ir koda vārdi, lai savstarpēji sazinātos virsaitis Manuāls Dārzeņu Smalcinātājs ar karotāju Virtuves Taimeri Hamburgera Formā.

Pie viena gribu jums pastāstīt nesen Dienā lasītu anekdoti par tēmu.
Indiānis aiziet uz dzimtsarakstu nodaļu un saka: - Es gribētu mainīt vārdu! - Kāpēc? - Tas ir pārāk garš. - Kā tad jūs sauc? - Lielais Diženais Baltastes Ērglis, Kas Krīt No Debesīm Kā Akmens. - Tiešām visai gari. Un kā jūs turpmāk gribētu saukties? - Bums.
Lola (kakjux)

Lola: And so we begin. Boarding the..

vakar, 9:18 am, atsauksmēm

And so we begin. Boarding the aircraft now. See you on the other side.
tēmas: travel
grizzly_bear (grizzly_bear)

grizzly_bear (pajautaa): Kur Rīgā jāpērk..

vakar, 10:59 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Kur Rīgā jāpērk Timberland zābaki? Tie klasiskie. Melni. Neesmu normālus zābakus pircis gadus piecus, apgaismojiet mani. Paldies!
crescendo (crescendo)

crescendo: Mākslas Muzejs ar meitenēm.

vakar, 9:17 am, atsauksmēm

Lielā kļūda - ļauties lielās aicinājumam uzreiz doties pie aicinošajām skulptūrām ar gaismiņām (Zemes Saimnieki - skulptūrās par darbarīku rokturiem izmantotas dienasgaismas lampas, spīd pāri zālei), tādejādi nonākot LNNM nosacīti modernās mākslas sadaļā. Un tad nedaudz mulsums, kad meitene pie 'Spāņu strēlnieki nogalina nodevēju' uzdod to pašu jautājumu, ko pie citām, nedaudz vienkāršāk skaidrojamām gleznām 'a kas šeit'?... Nu neko, jautāju viņai pastāstīt pašai. Onkuļi esot bēdīgi, samelots, viņiem sāp. (interesanti, ka daudzskaitlī, jo acīmredzamais jau būtu, ehm, nazis galvā vienam konkrētam, bet varbūt šeit tikai gramatika ieklibo).

Vēl trāpīgāks komentārs izklausījās pie Šķiltera 'Maziņš biju neredzēju" - 'Puisītis ļoti raud. Viņam pazudusi māmiņa'. (lai gan ja šeit faktiem ļaujam tikt priekšā labam stāstam - viņa jau labu laiku, ja redz kādu ļoti, ļoti bēdīgu un nezin, kāpēc, tad min 'pazudusi māmiņa'. Kas jau agrāk reizēm ir bijis pārsteidzoši trāpīgi - jo arī bērnu filmiņās lielā bēda mēdz būt kā reiz noklīšana no vecākiem).

Pozitīvie iespaidi - klavierskaņošana augšā trešajā stāvā - tur bija jāpasēž un jāpaklausās. Kāpņu margas, durvju kokgriezumi. Esmu pilnīgs dunduks latviešu mākslas vēsturē - bet tie ģeometriskie telpiskie veidojumi telpā, kur Kluča plakāti izlikti. Tīri interesanti gāja arī ar LNNM aplikācijā piedāvātā 'meistardarbu maršuta' sākumu - kur iekļautas ainavu gleznas un 'Tirgus Jelgavā' ar visu interaktīvo fīču - telefonā ķert bildi atrast punktiņus, un uzzināt par tiem mazliet vairāk.

Pavisam mazā interesantas emocijas demonstrēja pie Bēgļu bildes - ej nu sazini, tur krūtsbarojošā māmiņa vairāk uztrauca, vai bildes kopējais drūmais noskaņojums bilde ) un pēc tam ar Maskām kaut ko cītīgi gribēja sarunāties -
crescendo (crescendo)

crescendo: Bez pāra mēnešiem trīsgadniece.

vakar, 8:36 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Tas vecums, kad katrs gājiens maršutā māja-dārziņš nav vienkārši nonākšana no punktā A uz punktu B, tas ir piedzīvojums. Ar turēšanos pie vēja, paceltu roku, apskatīšanos, kā klājas celtniekonkulīšiem pa ceļam, apvaicāšanos, kā klājas onkulīšu bērniņiem, lietus piles izslaucīšanu no acs, līdzsvarstaigāšanu pa dzelteno apmali,(ne)ielēkšanu peļķē un dusmošanos par to, apstāšanos un gribēšanu, lai kāds paiet pa priekšu un pagaida (tā īpaši, zvaigznītē nostājoties pagaida).

Grūti pielāgoties tam ritmam. Grūti. Lai gan droši vien ļoti veselīgi.
ely (ely)

ely (pajautaa): Epšteina-Barra vīruss

aizvakar, 8:03 pm, 23 atsauksmes / atsauksmēm

Labs vakars cibas draugiem!
Kā jau cilvēks parastais to dara - saņemot analīžu rezultātus, pirms došanās pie ārsta pats krustu šķērsu lasa googli un jautā citiem. Tad nu arī mana sirds nemierīga un pirms rīt dodos pie ārsta, gribas šo to jau uzzināt, tā teikt, uz "karstām pēdām". Rezultāti rāda, ka kaut kādā mistiskā veidā esmu noķērusi Epšteina - Barra vīrusu, lai kas tas arī nebūtu. Kaut ko jau par to esmu sākusi lasīt, bet interesē tīri no pieredzes - vai varu tāda iet uz darbu vai jāsēž mājās? Ja kāds no jums ar tādu ir cīnījies, cik ātrā/ilgā laikā ar to iespējams tikt galā un kas vispār jādara?
Zinu, ka rīt ārsts man izstāstīs šo visu, bet nu gribas kaut kā nomierināt satraukto prātu un dzirdēt, ka no tā nemirst un viss būs kārtībā. :)
Paldies liels jau iepriekš par dalīšanos pieredzē!
 (sakaarnis)

sakaarnis (pajautaa): Vai 250 naudiņas par..

aizvakar, 6:21 pm, 18 atsauksmes / atsauksmēm

Vai 250 naudiņas par Latviešu Konsversācijas vārdnīcu (21 sējums) būtu adekvāta maksa?
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss (pajautaa): Līķu meikaps

aizvakar, 6:16 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Kur Rīgas centrā var lēti un vienkārši (bez interneta veikala starpniecības un piegādes maksas) iegādāties melnu un baltu grima krāsu?
Lola (kakjux)

Lola: Pirmajam lidojumam..

aizvakar, 12:50 pm, atsauksmēm

Pirmajam lidojumam iečekojos. Pa ilgiem laikiem atkal sanāks lidot ar BA un tas nozīmē, ka nebūs jāmokās pa Lutonu vai Stanstedu. Uhtī, bet satraukums tomēr ir. Grasos mēģināt uzbāzties svešiem cilvēkiem bāros, lai parunā ar mani Spāniski (es zinu, ka Latviski tas nav ar lielo burtu, bet ir tā pierasts, ka jāraksta ar lielo...), tikai jāatceras kā bija frāze "runā lēnāk". :D

Ak jā, tomēr pauzi neņemšu Spāņu valodas kursā, kamrādi pierunāja, ka mums tak lieliska grupa un forša skolotāja, nevajagot padoties. Vakar biju uz nodarbību un bija atkal fun, fun, fun. Mācību materiāli arī iekrauti čemodānā līdzi, mēģināšu mācīties anyway.
ausos: David Bowie - Jump They say
tēmas: studies, travel
watt (watt)

watt: Par Austrālijas bērnu..

aizvakar, 1:11 pm, atsauksmēm

Par Austrālijas bērnu atņemšanas kultūru. "In February 2008, the then prime minister Kevin Rudd addressed the national parliament and the Australian people to apologise to every person and Indigenous family devastated by the forced removal of children. We know them as the Stolen Generations. Delivered more than 10 years after the tabling of the Bringing Them Home report, it was, symbolically at least, the culmination of a milestone event in Australia’s national story.
[...]
"The distressing truth is that, today, Indigenous children are being removed from their families at a rate that is far higher than at the time of the apology."

"[...] compared with non-Indigenous children, Aboriginal children are: 6.6 times more likely to be subject to a notification of abuse or neglect; 9.8 times more likely to be the subject of a finalised child protection investigation; 9.9 times more likely to be the subject of a substantial finding of abuse or neglect; and 9.2 times more likely to enter out-of-home care."

"[...] statistics showed that Indigenous children were six times more likely to be removed for welfare reasons and that, in 1993, while Indigenous children comprised only 2.7% of Australian children, they were 20% of children in care."

"It was noted that Indigenous children were more likely to be removed on the ground of “neglect” rather than “abuse” with substantiated cases of neglect constituting 40% of all cases for Indigenous children, compared with 23% for all children."

"As of 30 June 2015, there were 43,000 Australian children living in out-of-home care as a result of the intervention of state welfare agencies. This represented 8.1 children per 1,000.

"In the same period, Aboriginal and Torres Strait Islander children comprised 15,000 of the 43,000 children removed from their families. This is 35% of all children placed in out-of-home care, yet Indigenous children are only 5.5% of all children aged 0-17. The removal rate for Indigenous children is 52.5 per 1,000.

"Most disturbingly this disparity is rapidly rising. At the time of the apology, the rate of out-of-home care for Indigenous children was 24 per 1,000. It has risen each year since then to 52.5 per 1,000 in 2015."

***

Ir visādas nianses, bet ideja diezgan vienkārša: tā kā Aborigēni ir parasti ļoti nabadzīgi, tad bērnus atņem par "ekonomisko vardarbību" - ka bērnam netiek (nevar tikt) nodrošināts pietiekami labs dzīves līmenis. Tā vietā lai mēģinātu ģimenes kaut kā atbalstīt, vai saliedēt, vai dot naudu, vai ārstēt - bērnu izņem un stāstam gals. Bet stāstam gals tas nekāds nav! Stāsts turpinās pēc 18 gadiem, kad bērns ir pieaudzis, no no audžu-ģimeņu vai bērnu namu(?) sistēmas tiek izspļauts ārā, sabiedrībā, lai "peld" vai slīkst pats.

Es par to visu rakstu un domāju tāpēc, ka uzskatu ka tāda "adopcijas noslēpuma" un tamlīdzīga slepenības sistēma ir ārkārtīgi kļūdaina, ļauna. Cilvēkam ir ļoti svarīgi apzināties savu vietu pasaulē, no kurienes viņš ir nācis, kas viņš ir, kas ir viņa bioloģiskie vecāki, un kā viņš ir dzimis, un tamlīdzīgi. Tas iet dziļāk par kautkādu prastu bioloģiju. Es uzskatu ka arī adoptētam bērnam ir jāzina no kurienes viņš ir nācis, un kas ir vecāki, lai viņš varētu spēt apzināties kas viņš ir. Melot, mēģināt bērnam iestāstīt ka viņš ir kāds cits, kāds, kas viņš nav, ir kļūda.

Te, piemēram, var pievilkt to ideju ka dažreiz izdomā BabyBox aizliegt, jo lūk, tad bērnam nebūšot iespēja uzzināt, kas ir bijuši bioloģiskie vecāki. Lai gan ir skaidrs ka tas tāds blefs. Reāli nepieciešams ir vienkārši nodrošināt veidu kā bērnu atstājušie vecāki var nodot informāciju par sevi, nebaidoties no represijām. Jo ir jāpieņem kā fakts, ka daudziem jaundzimušais ir par grūtu. (Es varētu izteikties arī rupjāk, bet princips ir tāds pats - ne visi bērni ir gribēti vai paceļami. Valstij izlikties, ka ir kaut kā citādi, būtu muļķīgi.)

[Reāls problēmas risinājums (pasaules pār-apdzīvotības apstākļos) pieskaras eigenikas tematam sāpīgi tuvu, un tāpēc par to kaut kā taktiski runāt ir grūti.]
tēmas: bērni
efgaa (f_g)

efgaa: Vāgners

aizvakar, 1:04 pm, atsauksmēm

Man sāk patikt Vāgners.
Noskatījos "Rienci. Triumfs un sakāve" un secināju, ka man ļoti patika mūzika,izpildījums, bet nepatika ne skatuves dekorācijas, ne tērpi. Zirgs un baletdejotājas arī šķita nevietā.
Nedaudz mulsina arī operas saīsināšana. Laikam tieši tāpēc šobrīd darbā klausos 3.5 stundas ilgo operas variantu.
Un apsveru domu visu Nībelunga gredzenu noklausīties. Vienu daļu (Zīgfrīds) savulaik redzēju/noklausījos operā, bet tagad gribu visu kopā dzirdēt.
tēmas: tejaateris
es pats personīgs (maigs)

es pats personīgs: šodien sāku domāt, kāpēc..

aizvakar, 11:39 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

šodien sāku domāt, kāpēc kāzās sauc "rūgts", pēcāk sabučojas, un tad visi applaudē. itkā rōzā mīlīgošanās aizslauc visu pasaules rūgtumu prom. NĒ
izdomāju, ka teikšu "rūgts" katrā dzīve situācijā, kad man kaut kas nepatīk. pofig kurā valodas vidē atrodos, teikšu rūgts.
ziimogvasks (ziimogvasks)

ziimogvasks (n_komentari): Zajebal tās represijas pret..

aizvakar, 9:13 am, atsauksmēm

Zajebal tās represijas pret velo braucējiem.
Tev ar vajadzētu kādu kilometru ar riteni nobraukt,
varbūt pa kāpnēm normāli uzkāpt varētu.
Lola (kakjux)

Lola: turpinot tēmu, par kuru..

26. oktobris, 11:58 pm, atsauksmēm

turpinot tēmu, par kuru negribu rakstīt, jāsaka, ka dažas lietas sāk vairāk sakārtoties galvā. cik labi, ka ir tāda ciba un tādi cibiņi, kuri dažādos komunikācijas veidos komentē manas drāmas un ir daudz saprātīgāki, jo nav tajā emocionāli investēti.

varbūt tiešām tā visa Marlīnes lieta nav nemaz tik sarežģīti un grūti. ja tā ņem un atmet ieradumu radītās ekspektācijas un pieņem lietu tādu, kāda tā ir. īpaši, ja ņem vērā, ka mana vēlme pēc tuvības ir tāda drusku distancētāka anyway. nē nu, nekļūs viss tagad maģiski super viegli un dzīvespriecīgi, bet then again, varbūt tas arī nav tik ļoti svarīgi.

protams, protams, un rītvakar sarunāts braukt pie Didi.

toties čemodāns sapakots, nu, palikušas tikai pēdējās lietas ielikt un parīt no rīta došos uz lidostu.
tēmas: klab, med, relat, travel
efgaa (f_g)

efgaa: Aspazija un Jaunsudrabiņš.

26. oktobris, 6:33 pm, atsauksmēm

Aspazija un Jaunsudrabiņš.
lavendera (lavendera)

lavendera: apžēliņ

26. oktobris, 4:51 pm, atsauksmēm

Par spīti faktam, ka vairums Helovīnu svinēs nākamajā nedēļas nogalē, klubā «Golden» Helovīns jeb Meteņi aizvadīti 21.oktobrī.
Viesi novērtēja viens otra skaisto seju uz deju grīdas.
sickboy (sickboy)

sickboy (pajautaa): cik maksā izdot grāmatu?..

26. oktobris, 4:08 pm, 24 atsauksmes / atsauksmēm

cik maksā izdot grāmatu? vai grāmatu iespējams izdot par velti? cik jelgavas 94 autors izdeva par grāmatas izdošanu un cik viņš nopelnīja?
Lola (kakjux)

Lola: Šodien kaut kas lika..

26. oktobris, 1:35 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

Šodien kaut kas lika aizdomāties par sevi attiecībās vs sevi single. Padomāju, paurķējos atmiņās un tad saņēmos nopūst sentimenta putekļus no tām atmiņām. Jāatzīst, ka visas attiecības, kuras man bijušas, ir darījušas mani eventually ļoti nelaimīgu. Lai cik vientuļi reizēm nebūtu esot single, tas mega nelaimīgums, kas vienmēr bijis attiecībās, tas ir bijis daudz, daudz lielāks.

Vēl te vakar tā soļoju no MP uz staciju un sapratu, ka manā dzīvē ir vēl dažas totāli nenodefinētas attiecības ar dažiem cilvēkiem, bet nez kāpēc tās mani tā negrauž kā tā Marlīnes lieta. Ir cilvēki, ar kuriem man ir kaut kāda tuvība, bet tak nezinu īsti - kāda un kā to saukt. Un vispār tas nesagādā nekādas problēmas tādā pat garā turpināt - nenodefinēti.

Jā, zinu jau, ka gribēju beigt rakstīt par šo tēmu, bet man ir tiesības pārdomāt, hehe. Bet varbūt beidzot izdosies atslābt, hehe.
tēmas: klab, med, relat
MaKo (mako)

MaKo: akumulatoru - studijā!

26. oktobris, 3:10 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Tā ka esmu aizmārša, neesmu paņēmis līdz pareizo telefona lādēšanas vadu. Telefons nomira nupat. Un es sapratu, ka man nav ko lasīt transportā, nav pulksteņa, nav ļoti daudz kā tāda, bez kura negribu iztikt.
Ņemiet vērā, ka sazvanāms būšu ap 20.00 vakarā, kad atbraukšu mājās.
Un dodiet man paskatīties acīs tam marketinga speciālistam, kurš izdomāja, ka smartfoniem jābūt pēc iespējas plānākiem, ziedojot baterijas ietilpību.
MaKo (mako)

MaKo: Biznesa Expo 2016

26. oktobris, 1:57 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Kāds cibiņš uz rītdienas pasākumu - Biznesa Expo - viesnīcā Latvija neplāno aiziet?
lavendera (lavendera)

lavendera: Man ir ieslēgusies sliktā..

26. oktobris, 7:26 am, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Man ir ieslēgusies sliktā velolukturīšu karma. Visspožākais nav piedabūjams degt. Velopuiši teica "tur noteikti vēl kādas detaļas trūkst".
Atbildot uz eermaaniiša jautājumu "priekš kam tev velolukturītis?", papildus norādīšanai uz maniem ikdienas tumšajiem ceļiem varu piebilst, ka mani pilnīgi besī tie džigiti, kas tumšajā diennakts laikā brauc pat bez viena vienīga atstarotāja. ES viņus neredzu, tas man traucē manevrus uz ietves! Uz ielas viņus neredz autovadītāji!
Kamēr vismazākā ekstrēmi spožā lampiņa internetā maksā mazāk par vienu eiro. Par divām, priekšā un pakaļā, būtu jānoziedo pusotras naudiņas.
Man gan vajag tādu, kas apgaismo arī ceļu.
Vai kāds man var paskaidrot, priekš kam šitādām lampām tas vads? Kur to braucot sprauž?
http://www.ebay.com/itm/Cree-XM-L-U2-T6-LED-Mountain-Bike-Light-Bicycle-Front-Torch-Headlamp-7500LM-AD-/331730920752
None of the Above (artis)

None of the Above: Who owns "The Independent"?

25. oktobris, 10:48 pm, atsauksmēm

"[T]he easiest way to prevent the next world war is simply to let the Russians have what they want, provided it makes no difference to you. Trump has almost said as much about American intentions; smaller Nato allies, if they don’t pay their way, can go hang if they want American men and women to lay down their lives for them. The Russians can have Estonia, Latvia and Lithuania if they want. We’re not talking about giving them Rhode Island or Alaska, are we?"

http://www.independent.co.uk/voices/could-hillary-start-a-world-war-sure-as-hell-she-could-and-here-s-how-a7379051.html?cmpid=facebook-post

J: Kam pieder laikraksts?
A: KGB.

https://twitter.com/_seanogrady

efgaa (f_g)

efgaa: Vēl pāris Ziemassvētku..

25. oktobris, 11:06 pm, atsauksmēm

Vēl pāris Ziemassvētku dāvanas nopirktas.
None of the Above (artis)

None of the Above: "Moscow fears that..

25. oktobris, 9:33 pm, atsauksmēm

"Moscow fears that Kaliningrad is vulnerable to NATO, which surrounds it. So it has installed weapons systems that, even if they are intended as deterrents, also threaten the Baltics and increase Russia’s ability to cut them off from the rest of Europe.

That has led NATO to expand its own presence in Eastern Europe, which makes Kaliningrad more vulnerable, deepening the cycle.

Scholars call this pattern of escalation a security dilemma. It is considered a major cause of World War I, and is one of the most-studied ways in which countries can stumble into an unwanted conflict."

http://www.nytimes.com/2016/07/22/world/europe/donald-trump-nato-baltics-interpreter.html?_r=1
efgaa (f_g)

efgaa: Ir labi būt atpakaļ.

25. oktobris, 10:24 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Ir labi būt atpakaļ.
Kuets Kotkins (felipe)

Kuets Kotkins: Katru reizi, kad redzu kādu..

25. oktobris, 7:14 pm, atsauksmēm

Katru reizi, kad redzu kādu zelējam moderno e-cigareti, galvā iešaujas doma par robot's dick


ausos: Droids Attack - The New Plague
tēmas: wtf
efgaa (f_g)

efgaa: Gribu jau mājās. Brisele..

24. oktobris, 9:36 pm, atsauksmēm

Gribu jau mājās. Brisele nav mana mīļākā pilsēta.
Zum (zum)

Zum: Pirmo reizi jautrajā..

24. oktobris, 7:18 pm, atsauksmēm

Pirmo reizi jautrajā Berlīnē. Izložņājām Bundestāgu, izbraucām pilsētas tūri, Madam Tiso muzejiņš, Ebreju muzejs. Austrumeiropiskais mājīgums (jutos kā Rīgā, es jums teikšu) un rietumnieciskais glamūrs.

digna (pajautaa): Grāmatu plaukts

24. oktobris, 4:56 pm, atsauksmēm

Kur iegādāties apmēram metru platu, vismaz pusotru metru augstu piecdesmito gadu grāmatu plauktu? Bez durvīm, bez nekā, vienkārši plauktu grāmatām.
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība (uzzinu_pedejais): Kāda izdoma

24. oktobris, 12:28 pm, atsauksmēm

Arī Lietuvā zaļie ir izdomājuši, ka apvienoties ar zemniekiem – tā tik būs lieta. Tikai kārtību nomainījuši, Zemnieku un zaļo savienība.
Skabičevskis (begemots)

Skabičevskis (darbs): Bērna pieskatīšana

24. oktobris, 8:05 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Sveiki.

Meklējam kādu, kas var pēc vajadzības ik pa brīdim atnākt pa dienu pieskatīt 1,5g.v. bērnu.
Centrā.
Samaksa pēc vienošanās.

Rakstīt uz profila epastu.
sinamorata (sinamorata)

sinamorata (pajautaa): melns apmetnis

23. oktobris, 5:54 pm, atsauksmēm

vai kādam ir melns, garš apmetnis ar kapuci, ko varētu aizdot uz vienu vakaru?
silent wings (sw)

silent wings: vadība ir ūsu rokās

23. oktobris, 4:13 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

vadība ir ūsu rokās
tēmas: slip
efgaa (f_g)

efgaa: Telefonu atdzīvinājām..

23. oktobris, 12:20 pm, atsauksmēm

Telefonu atdzīvinājām kopīgiem spēkiem.
Tagad jāsakrāmē koferis un pēc pāris stundām uz lidostu..
Gadu nebiju BRU. Nedaudz jocīgi būs tur atgriezties.
Lola (kakjux)

Lola: Biju nolēmusi nerakstīt par..

23. oktobris, 12:03 am, atsauksmēm

Biju nolēmusi nerakstīt par šo gigu, vismaz ne cibā, jo nu, nav manā listē AFP fanu īsti. Bet tagad mans vilciens atpakaļ uz Lielmiestu ir totāli iesprūdis kaut kādā totālā pakaļā, jo zem kāda no priekšā esošajiem vilcieniem pakļuvis kāds cilvēks. Un es te jau pusstundu sēžu. Vadītājs saka, ka šitai tumsā tas (nu, novākšana) varētu aizņemt vēl stundu. Nacionālā vilciena mājaslapa saka, ka līdz 2 naktī tas varētu ievilkties. Uh. Mēģināju rakstīt dzejoļus, bet man ļoti traucē un besī apkārt esošie ļauži.

Tad nu iespamošu cibā par šī vakara AFP gigu.

Uz to pre gig meetingu es ietrāpīju uz kādu pusstundu tikai, jo nu, jāstrādā bija.
Toties gigs atkal bija baznīcā, hehe. (Kas visiem ar tām baznīcām?) nu lūk. Vispirms bija kaut kāds Brandon (Upd.: Brendan Maclean, būs jāiečeko vispār), tērpies dvielī un ar ukalele. Ļoti skaista dziesma par nesaiešanu kopā un piedziedājums tipa we shouldn't be friends otherwise it'll never end. Tad uznāca arī Amanda. Nav jēgas laikam pārstāstīt songlisti. Pieminēšu, ka bija Nick Cave covers God Is In The House. Bija vairākas dziesmas no Theatre Is Evil albuma jeb jaunā Piano Is Evil albuma, kurš vēl neesot internetos. Starp citu, man pirmoreiz laikam sanāca dzirdēt Theatre Is Evil hitus dzīvajā. Un tas ir mans mīļākais viņas albums. (Fun fact, Theatre Is Evil esot viss uzrakstīts uz piano, bet albumā ir izmantoti citi pavadošie instrumenti.) ā, vēl pie The Bed Song beigu instrumentālās daļas skatuvei pāri lēnām pārgāja kaut kāds kaķis. nu, jā. Emocionāli ļoti labi uzlādējos. Sēdējām ar Anniju un dziedājām līdzi. Amanda uz skatives piedzērās un beigās veltīja Radiohead coveru Creep pašam Jesusam. Tā esot dziesma par Jesus. Cheers!

Jā, es ļoti novērtētu, ja šis vilciens mani šonakt tomēr aizvestu visu ceļu līdz London Victoria.
tēmas: gig, travel, uk
efgaa (f_g)

efgaa: Izskatas,ka telefons pamazam..

22. oktobris, 11:26 pm, atsauksmēm

Izskatas,ka telefons pamazam atvadas.

dd (pajautaa): Kāds ir labākais gaisa..

22. oktobris, 8:12 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Kāds ir labākais gaisa mitruma savācējs dažu kvadrātmetru dušas telpai bez ventilācijas ar biežu dušas lietošanu, attiecīgi daudz tvaika?