Lola (kakjux)

Lola: tāds patīkams rīts...

šodien, 11:01 am, atsauksmēm

tāds patīkams rīts. izvēlos no gultas, uzvilku mājas kleitu, zeķbikses un aizvēlos pie ārstiem. tur man uztaisīja ESG, kura rezultātus mierīgi būtu varējusi pateikt pirms tam, jo tas nav tas tests, kuru man vajag taisīt šobrīd. sorry, bet nu ne sirds ir problēma. tad man nolēja 6 pudelītes asiņu un roka sajutās dīvaini. pierakstījos pie ārstes pēc 2 nedēļām, lai pieprasītu savu plaušu tilpuma testu. atnācu mājās, paskatījos savās ToDo listēs un... ja godīgi, liekas, ka nupat jau varu savā CV rakstīt pie hobijiem: trauku mazgāšana.

izskatās, ka ārā būs puslīdz sakarīga diena. īstā diena, kad palikt strādāt mājās, jo pusdienu pauzē varēs aiziet pastaigā pa kraju.
tēmas: med, uk
watt (watt)

watt: Interesanti kā NA (Gerhards)..

šodien, 11:16 am, atsauksmēm

Interesanti kā NA (Gerhards) NĪ nodokļa ideju pamanās pārvērst par regresīvu nodokli. Tas ir, lai nevis bliež pa bagātniekiem, bet smagi noveļas uz nabadzīgajiem: klasiski neoliberālā stilā, lai tie nabadzīgie ceļ visu nodokļa slogu, bet bagātnieki savu multi-miljonu villu deklarēs par vienīgo mājokli un nodokļus varētu praktiski nemaksāt.


"[...] risinājums paredz nodokļa aprēķinā par dzīvojamo ēku un tai piekritīgo zemi izmantot trīs komponentes - fiksētu maksājumu par katru dzīvojamās ēkas kvadrātmetru, fiksētu maksājumu par katru dzīvojamajai ēkai piekritīgo zemes kvadrātmetru un likmi procentos no nekustamā īpašuma kopējās kadastrālās vērtības.

"Minētajā aprēķinā fiksētais maksājums par dzīvojamo ēku paredzams lielāks nekā par tai piekritīgo zemi, piemēram, attiecīgi 0,50 eiro un 0,05 eiro par kvadrātmetru.

"Ja tiktu atbalstīti šādi priekšlikumi, varētu atcelt normas, pēc kurām pašvaldība var aprēķināt nodokli 0,2-3% no nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības."


Spēcīgi, vai ne? Fiksēts maksājums - nepiesaistīts ne īpašuma cenai, ne īpašnieka ienākumiem. Cilvēks maksā 50 centus par kvadrātmetru, vienalga vai tev tur ir odu apsēsts būcenis purva vidū, vai arī miljonus vērta pils vairākos stāvos Jūrmalas kāpās. Visi vienlīdzīgi, visi tikai cilvēki...

Un muļķa tautiņa pat nopriecāsies "jā, okei, 50 centi es varu samaksāt". Aizmirstot ka ir slānis ar miljonāriem, kuri nodokli pat 1% no īpašuma [tirgus] vērtības varētu maksāt katru gadu un īpaši neklepojot. (Tas ir, nodrošinātu nodokļus, kuri ieplūstu kasē un nodrošinātu pabalstus un atvieglojumus tiem, kam nav tik daudz paveicies. Kā valstīs ar reālu sociālo taisnīgumu.)
tēmas: ekonomika
blond (blond)

blond (pajautaa): ūdens filtru sistēma

šodien, 12:30 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Labdien!

Vai kādam ir pieredze ar nopietnu filtru sistēmu ļoti dzelzaina ūdens attīrīšanai? Ir spice, bet ūdens no tās vēl dzelžaināks kā akā (ir taisītas ūdens analīzes). Nu nenormāli dzelžains. Dziļurbums neder, jo vides specifika ir tāda, ka "baltā ūdens" slānīši ir ļoti plāni un trāpīt uz tādu ir lotereja ar ļoti minimālu cerību vinnēt (konsultējāmies ar ģeologiem).

Ir piedavājums no Karmes filtriem (mehāniskā filtrācija + iekārta ūdens mīkstināšanai, amonija, organikas un krāsainības likvidēšanai), bet gribēju apjautāties arī šeit - varbūt kādam ir līdzīga pieredze un rasts labs risinājums?
Izmaksas nav izšķirošas.
watt (watt)

watt: Mazā uz grīdas spēlējas..

šorīt, 9:43 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Mazā uz grīdas spēlējas ar Lego figūriņām, salikusi visas vienā rindā, runājas.
- Es esmu jūsu karaliene!
(Pēkšņi nopiržas)
- Sakiet: "Paldies, Eure Majestät"!
tēmas: m_
mazaa_mija (mazaa_mija)

mazaa_mija (pajautaa): formatēt USB

vakar, 5:58 pm, 14 atsauksmes / atsauksmēm

Sakiet lūdzu kā lai noformatē USB stiku, lai to var nolasīt visādos kaktu kantoros uz PC (man nau ne jausmas kādas sistēmas viņi lieto)
MAC–>PC

P.S. ExFAT nestrādā

paldies!

- (n_komentari): Alternatīvs nosaukums..

vakar, 3:09 pm, atsauksmēm

Alternatīvs nosaukums "govnorok".
snauts (snauts)

snauts (n_komentari): Ķengāšanās stulbumu..

vakar, 12:42 pm, atsauksmēm

Ķengāšanās stulbumu neizārstēs.
Zum (zum)

Zum: Papētīju ..

vakar, 10:21 am, atsauksmēm

Papētīju http://worldhappiness.report/ed/2017/

Vislaimīgakie ir norvēģi, un pēc viņiem vesela rinda ziemeļnieki. Tālāk Australija, Jaunzēlande, Izraela un tad, hop, 12. vietā Kostarika.
Vācieši laimīgumā 16. vietā, nelaimīgakai kā šveicieši un austrieši, bet kādu nieki laimīgāki par beļģiem, luksemburdziešiem, britiem.
Latvieši 54. laimīgakie pasaulē, nelaimīgaki par lietuviešiem (52.), bet laimīgaki nekā igauņi (66.).

Bet tā. Dēļ muguras sāpēm dakteris iedeva divas brīvas diena. Tūlīt iešu pastaigāties pa saulaini pavasarīgo ciemu. Jo dakteris lika.
brr (brr)

brr (pajautaa): Humuss Rīgā

vakar, 11:19 am, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Vai Rīgā kaut kur var iegādāties humusu (neņemot vērā lielveikalos esošo)? Kādreiz bija turku veikals netālu no Matīsā tirgus, nu tas slēgts.
Avatars (avatar)

Avatars (pajautaa): stāvvieta Pulkveža Brieža 5?

vakar, 9:22 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Vai Pulkveža Brieža ielā 5 joprojām ir stāvvieta? Kādreiz tur bija Europark, taču viņi saka, ka tur vairs viņiem stāvvietas nav. Bet varbūt ir kādam citam.
Edit: stāvvietas vairs tur nav, ir būvlaukums.
lavendera (lavendera)

lavendera: "Tuvā pilsēta". Stilīgi..

vakar, 9:29 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

"Tuvā pilsēta". Stilīgi uztaisīts, skatuves darbība nebremzējas, uzmanību notur, bet žāvājos es brīžiem laikam tāpēc, ka, šo lugu neredzējusi, es neko savā dzīvē tādēļ nejustos pazaudējusi. Var jau būt, ka kādu citu šis saturs personiski ļoti uzrunā, bet "absurda komēdija", par kuru zālē nesmejas, tik tiešām ir diezgan absurda.
Kristīgi katoliciskas personas uz to reaģē (un man pazīstamās, kas nav redzējušas, reaģētu) sakāpināti, bet man šī, šķiet, bija pirmā izrāde, kurā plikumi uz skatuves likās pilnīgi normāli/pamatoti/iederīgi (ja neņem vērā "Divpadsmit krēslus", kur tomēr bija mākslīgais dzimumloceklis, vai "Pūtvējiņus" Dailes Mazajā zālē). Un plikumus uz skatuves savā dzīvē esmu redzējusi ļoti daudz.

Vakar man biļeti piedāvāja ar vārdiem "Kā? Tu nezini, kas tas ir?! Par to patlaban VISI runā!"
Pagaidām man īsti nepielec, par ko tur tā runāt.
Lola (kakjux)

Lola: pastāstīšu arī cibā: man..

aizvakar, 9:34 pm, atsauksmēm

pastāstīšu arī cibā:
man ir jauns tituls - seriālā tiltu arsēniste.

mājbiedrs sanervozējies, kāpēc es nīgra, sajuties, ka kaut ko nodarījis man. kas dara aizdomīgu, par ko šis sajutās tik vainīgs, ko es palaidu garām? vai man tiešām varbūt ir iemesls būt nīgrai? bet gan jau dēļ tā, ka vecākā meita pie mums uz nedēļu ievākusies. meh.

ā. un vēl. gribu pointout out, ka:
ja jūs pērkat softvēru no uzņēmuma, kurš jūtas innovations un sola, ka lieto jaunas tehnoloģijas visu laiku un šitā huiņa, ja? rēķinieties, ka tur būs bagi, performance issues un good old fashion technical issues. jo jaunās tehnoloģijas ir jaunas, tur vēl viss nav izķerts. jā, tur it kā visam vienmēr jāstrādā, bet we all know how that goes. toties upside ir, ka jums visu laiku dos jaunas un jaunas un krutas fīčas.
jutoņa: ja ģēniji ir traki, kāpēc es neesmu ģēnijs?
tēmas: darbs, med, relat, tehn
efgaa (f_g)

efgaa: Luetai šodien jau 23... Un..

aizvakar, 9:04 pm, atsauksmēm

Luetai šodien jau 23...
Un forša sarakste mums ar viņu šovakar. :)
efgaa (f_g)

efgaa: Noņēmos ar vēstulēm, tad..

aizvakar, 8:29 pm, atsauksmēm

Noņēmos ar vēstulēm, tad sanāksme. Beigās vēl kolēģi pasauca padomāt par vienu problēmu.
Tā darba diena arī pagāja. Pat nepamanīju.
Toties galvā tāds kalambūrs, tāpēc vakarā izmetu 10 km loku. Rīta saruna ar Inetu nedaudz iedvesmoja. Ar Ilzi arī apspriedāmies nedaudz par gājienu un mazo treniņu Kaltenē.
sirualsirual (sirualsirual)

sirualsirual (pajautaa): Jocīgākie muzeji

aizvakar, 3:46 pm, 16 atsauksmes / atsauksmēm

Iesakiet, jūsuprāt, dīvainākos Latvijas muzejus (piemēram, tos, kuri varētu likties jocīgi ārzemniekiem). Koka karošu, šmakovkas un vilnas muzeju jau zinu.

Upd: paldies par atbildēm!
lavendera (lavendera)

lavendera: Kopš man ir klasiskā..

aizvakar, 2:32 pm, atsauksmēm

Kopš man ir klasiskā ārstnieciskā masāža, katru nakti man ir sapņi ar intensīvu komunikāciju.
Tas ir man ļoti netipiski, jo lielāko daļu savas dzīves es sapņos esmu vientuļi klīdusi kaut kur tumšās un nepatīkamās vietās vai arī nemitīgi kavējusi visu veidu transportus, lielākoties tāpēc, ka pēdējā brīdī cenšos savākt sev piederošās mantas, bet laika jau trūkst.

Tagad es vismaz sapņos pļāpāju ar visvisādiem cilvēkiem :)

(Nu, šķiet, ka masierim ir pievienotā vērtība. Viņš sakārto ne tikai manu pēdējos gados traumēto ķermeni...)
Lola (kakjux)

Lola: Today I'm slightly angry with..

aizvakar, 12:01 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Today I'm slightly angry with the world for existing.
ausos: Archive - Bullets
tēmas: med
Nepabeigtā dienasgrāmata (dienasgramata)

Nepabeigtā dienasgrāmata (pajautaa): Kurā brīdī un kurš baltus..

aizvakar, 9:12 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Kurā brīdī un kurš baltus nosauca par baltiem? Un kāpēc? (Baltijas jūru par Mare Balticum esot nosaucis Brēmenes Ādams 11. gadsimtā)
*Zeltene* (coletya)

*Zeltene* (pajautaa): Kas, tavuprāt, ir..

aizvakar, 12:53 am, 21 atsauksme / atsauksmēm

Kas, tavuprāt, ir mīlestība?

Uzsvars uz 'tavuprāt'.
Lola (kakjux)

Lola: ja godīgi, tā īsti..

20. marts, 8:31 pm, atsauksmēm

ja godīgi, tā īsti neatceros, kas man lika ierakstīt to nakts ierakstu, jo vispār vakar bija tāds vakars, kad visu laiku bija jāizsaucas, ka šitas jāierakstot cibā. bet nu, kurš tad ballītes vidū iet rakstīt cibā? un, kā redzams, ja arī raksta, tad neko sevišķi sakarīgu neieraksta.

jo nu, izgājām vēlreiz bārgājienā un gājienā un viss tas. Orindžā omulīgi. tika pārbaudīts, ka mūsu draugiem tiešām nepatīk tas, ka mēs ejam pie Jiržika. nu neko, mums gan ļoti patika. protams, ka parunājām par Jesus, jo tas, šķiet, ir mūsu tāds spilgtākais kopējais draugs. atceros, ka apsmējāmies vareni, bet jokus atkārtot nevaru. viss vispār bija tik, uhh. Tatru tēja gan izpalika, jo man šodien jālido bija.

par šodienu tā grūti kaut ko pateikt, jo neko daudz jau nav tur ko teikt. sēdēju vilcienā no lidostas un prātoju pie sevis par frāzi "kā es te nonācu?"
kaķis liekas tomēr beigās priecīgs, ka es atgriezos.
jutoņa: vispār joprojām mazliet apjucis
tēmas: dzer, prah, relat, travel
efgaa (f_g)

efgaa: No mājām strādāt ir..

20. marts, 9:50 pm, atsauksmēm

No mājām strādāt ir mierīgāk.
pichshsh (pichshsh)

pichshsh (pajautaa): Apaļošanas frēzes / rounded corner cutters LARGE SIZE

20. marts, 4:41 pm, atsauksmēm

Sveicieni!

Es meklēju apaļošanas frēzes jeb rounded corner cutters kokam, bet ar ļoti lielu rādiusu. Tādas, kā šī 8mm (https://www.verkter.lv/apalosanas-freze-bosch-8-15-5-53-mm-ar-lodisgultni.html), bet 5x-10x lielākas (40mm un 80mm). Latvijā tādas iegādāties nevarot. Varbūt kāds zina poļos vai kur kādus galus šitādiem custom sized verķiem?
lavendera (lavendera)

lavendera (pajautaa): tiem, kas bijuši Laosā

20. marts, 4:15 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

Man beidzot briest stopošanas ceļojums, kas varētu būt "6 dienas Taizemē" vai "6 dienas Taizemē + 6 dienas Laosā".
Ņemot vērā, ka latviešiem atšķirībā no krievijiešiem abās zemēs vajag vīzas, vai ir vērts censties organizēt "divi vienā"? Vai arī problēmu tur būs vairāk nekā ieguvumu.

Vai Laosa vispār ir tā vērta, lai censtos to apskatīt? (Gan Vjetnama, gan Taizeme man liekas daudzreizēja apmeklējuma vērta, bet kā ar Laosu?)
Zum (zum)

Zum: Nejauki liist un ir peleeks...

20. marts, 12:15 pm, atsauksmēm

Nejauki liist un ir peleeks. Koleegjis nepaartraukti atkaarto: Cik jauka pirmaa pavasara diena! Nopircis droninju un dzenaa pa kabinetu.
Dieviete (love_hacker)

Dieviete (pajautaa): Psihoterapeits

20. marts, 10:40 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Sveiks zinošais Cibiņ!

Tā nu sanācis, ka šobrīd dzīvē nepieciešama psihoterapeita palīdzība!
Vai vari ieteikt labu speciālsitu Rīgā?
Paldies, jau iepriekš!
None of the Above (artis)

None of the Above: ro·bot (n.) 1923, from..

20. marts, 12:40 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

ro·bot (n.) 1923, from English translation of 1920 play "R.U.R." ("Rossum's Universal Robots"), by Karel Capek (1890-1938), from Czech robotnik "forced worker," from robota "forced labor, compulsory service, drudgery," from robotiti "to work, drudge," from an Old Czech source akin to Old Church Slavonic rabota "servitude," from rabu "slave," from Old Slavic orbu-, from PIE orbh- "pass from one status to another" (see orphan).
Lola (kakjux)

Lola: Tev seko balons

20. marts, 12:30 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Tev seko balons
tēmas: dzer, prah, travel
Līvija Anastasija (amievil)

Līvija Anastasija (pajautaa): jaunie jaunie

20. marts, 12:23 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Vai kāds zina tiešām labu un pavisam jaunu dzejdari? Tas ir, dzejnieku vai dzejnieci, kas nav vēl neko daudz nekur? Bet tādu, ka vah, kas tur būs :)

Iesakiet, lūdzu, ar kontakšeniem.
saldumi (saldumi)

saldumi (pajautaa): Kur tiešsaistē ir droši..

19. marts, 11:12 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Kur tiešsaistē ir droši glabāt liela izmēra audiofailus?
efgaa (f_g)

efgaa: pirmais treniņš

19. marts, 8:55 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Rīgā smuki spīdēja saule, tāpēc nolēmu aizbraukt uz Jūrmalu noiet pirmo garāku gabalu gar jūru.
Šodien sapratu, ka jūra ir īsts pārbaudījums. Sākums likās foršs un jauks, saulīte spīd, nedaudz vēsumiņš nāk no ūdens, bet viss ir ok. Pēkšņi sacēlās migla. Jūra vēla virsū riktīgus miglas vālus. Nedaudz neomulīgi bija, bet tas ir pats mazākais. Elpot grūti, jo mitrums cērtās degunā. Uzvilku šalli līdz degunam, lai pārmaiņus var elpot gan ar muti, gan degunu. Pēc kāda brīža sāku just, ka arī dūnu jakai mitrums sāk rāpties cauri. To man noteikti nevajag, tāpēc pēc kopā gar jūru noietiem teju 7 km, stūrēju ārā uz šoseju. Mitrums ārprātīgs, cepure slapja, skropstas slapjas.
Iešana pa smiltīm ir savādāka. Ātrums tikai ap 5 km/h. Jāseko līdzi tam, kur foršākas smiltis iešanai. Sanāca šķērsot arī vienu mazu upīti, lai, ka ne pārāk tālu bija tiltiņš. Ja iešu, tad arī labāk izvēlēšos sausām kājām šķērsot upīti.
Atpakaļceļš pie mašīnas bija pat patīkams. Lai arī migla bija, tomēr neesi tik slapjš. Un izdevās arī zivis nopirkt vakariņām. ;)
Pēc šīs dienas pirmā treniņa sapratu, ka ļoti jāpiedomā pie mitruma - lai varu elpot, lai pati neizmirkstu.
Kādā nedēļas nogalē būs jābrauc vēl, lai noietu garāku gabalu gar jūru. Joprojām vēl domāju par to, vai pieteikties gājienam. Pēc garās pastaigas izlemšu.
MaKo (mako)

MaKo: RIP Chuck Berrry

19. marts, 8:55 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

RIP Chuck Berry
Nolāpīc.
watt (watt)

watt: Pie domas kāpēc..

19. marts, 10:05 am, 59 atsauksmes / atsauksmēm

Pie domas kāpēc pārvākties uz pilsētām: "The suicide rate in rural America has increased more than 40% in 16 years. Overall, the suicide rate in rural areas is 40% higher than the national average and 83% higher than in large cities. " (reddit, hnews)

Latvietim piemīt vēlme idealizēt dzīvi laukos, un ignorēt atstumtības, vientulības, nabadzības, alkoholisma, atpalicības un bezizejas realitāti. It īpaši - atstumtība no tālākizglītības, no medicīnas un no ikdienas cilvēciskajiem kontaktiem [kas viss ir pieejams pilsētās, jeb sasniedzot noteiktu iedzīvotāju blīvumu - kad cilvēki var paš-organizēties interešu grupās, un regulāri tikties lai apspriestu un bīdītu savas idejas].
watt (watt)

watt: man ļoti mīļi liekas kā..

19. marts, 9:20 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

man ļoti mīļi liekas kā mazā, saldumu dabūjusi, staigā un un stāsta ka tas būs viņas Nachtisch. (Tas ir, pirmkārt, neapēd uzreiz, bet paglabā lai apēstu pēc pusdienām - iespējams, ka tas tāpēc ka tā dara dārziņā. Otrkārt, pats vārds.)

Nach-tisch, vāciski nozīmē "pēc galda". Angliski tas ir "deserts", latviski - "saldais ēdiens". Vāciski vēl lieto "Nach-speise" (pēc-ēdiens). Man interesanti liekas šis uzsvars, ka tas ir kaut kas ko dabū pēc ēšanas. Latviski šāda jēga piemīt izteikumam "saldajā ēdienā [...]", bet tas nāk no idejas par kompleksajām pusdienām - "pirmais, otrais, saldajā [kompots]".

Vāciski, vēl netiešā sasaiste "nach" un "naschen/nascherei" - našķēties. To kas daudz našķus ēd, sauc par "Naschkatze" - par našķkaķi.
tēmas: m_
Meistars (slepkava)

Meistars (pajautaa): Kopš pagaišās sestdienas,..

19. marts, 8:51 am, 10 atsauksmes / atsauksmēm

Kopš pagaišās sestdienas, kad mājas slēdzamajā kāpņu telpā uzskrēju virsū diviem, kas bliež narko vēnās sāku palikt diez gan piesardzīgs. Kaimiņš ir lielāks paranoiķis par mani un ir aprīkojies ar kamerām, bet vispār ir kaut kādas legālas iespējas tikt no šādiem elementiem vaļā?
zvaigžņu sega (cetrasbumbas)

zvaigžņu sega (pajautaa): pamatskola

18. marts, 4:56 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Jautājums pedagogiem:
Kāds būtu loģisks 1.-9. klases dalījums grupās? Kas ar ko sader muzikālas izrādes uztveres spējās?
Man piedāvāja variantu 1.-3.; 4.-6.; 7.-9. Vai tā?
saldumi (saldumi)

saldumi (pajautaa): Kādi starptautiski tiesību..

18. marts, 4:18 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Kādi starptautiski tiesību akti, kas aizliedz diskriminēt cilvēkus pēc seksuālās orientācijas, Latvijai pašlaik ir saistoši?
Lola (kakjux)

Lola: nu, totāli nezinu kā to..

18. marts, 12:58 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

nu, totāli nezinu kā to iesākt, bet nu sākšu ar to, ka solīja dīvainu laiku ārā, bet mēs vienalga saņēmāmies un izgājām uz ieleju. jo, ieleja. palielīšos, ka vispār laiks beigās bija ļoti labs un visas jakas bija jāvelk nost. un ļoti labi pastaigājām.

un tad jau gājām atpakaļ uz kaut kādu tramvaju un tur, ē, nu. garām brauca mocis. un pat nezinu kā to aprakstīt. jo teikt, ka viņš klausījās radio, būtu muļķīgi, jo kāreiz viņš diez vai dzirdēja. bet nu jā, dzeltens mocis, skanēja radio. dabiski, man kā moču nezinātājam, radās jautājumi par to, a caur ko viņš to radio atskaņoja? jo nav gadījies tā kā pieredzēt moci ar iebūvētu sound system. also, obviously rodas arī vienkāršais jautājums: Why?

bet nu, pēc ielejas bijām bārgājienā. par mediteriāņu picēriju nejūtos gatava stāstīt. bet nu, huh. ā, bārgājienā karoč. nu, totāli nav skaidrs, kāpēc visiem patīk, ka mēs bijām Orindžā, kur nedrīkst vienatnē dejot virtuvē, bet tikai MP patīk, ka mēs bijām arī Jiržikbārā, jo mums ļoti patika. Jiržiks, protams, pajautāja, kādu džinu es gribot un pats uzreiz izsaucās "barman! the strongest one in the bar!" nu un Tatru tēja, protams. tas bija punkts uz i, kad jau bija skaidrs, ka vakars iet uz galu, tad bija Tatru tēja.
ausos: Radiohead
tēmas: dzer, prah, travel