mazliet (mazliet)

mazliet (pajautaa): tapetes - horizontāli?

vakar, 11:01 pm, atsauksmēm

hmmm, kā būtu, ja strīpainas tapetes līmētu nevis vertikāli, bet horizonātli? Kāds efekts būtu uz telpu, ja to izlīmētu horizontāli- ar vienādu strīpu platuma (12 cm, 12 cm) balti bēšām tapetēm? Līmēt tapetes horizontāli vispār ir prāta darbs? :)
efgaa (f_g)

efgaa: svētdiena

vakar, 9:39 pm, atsauksmēm

Aizbraucām līdz zemei. Salasījām četrus litrus aveņu, apskatījām zemi.. un atkal nedaudz atgriezāmies pie sarunas par māju.
tēmas: vinji
efgaa (f_g)

efgaa: Garfield

vakar, 9:39 pm, atsauksmēm

garfield
tēmas: garfield
शक्ति (uzpurne)

शक्ति (n_komentari): Jūsu bēbis izskatās..

vakar, 6:47 pm, (bez komentāriem..)

Jūsu bēbis izskatās retardēts. Bet nekas, pedofiliem internetā jau visādi patīk.
Los Pollos Hermanos (decembris)

Los Pollos Hermanos (pajautaa): Čau. Kāds ir izveidojis..

vakar, 2:53 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Čau. Kāds ir izveidojis pats savu gultu no koka paletēm? Ja jā, vai esat apmierināti ar attiecīgo gultu? Ja joprojām jā, kur īsti var dabūt koka paletes (vēlams nosaukt konkrētu uzņēmumu)? Cik tāds pasākums izmaksā? Paldies!

ierindnieks (pajautaa): Vai Tisenkopfs raksta ko..

vakar, 11:44 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Vai Tisenkopfs raksta ko jaunu, kà kàdreiz RL, man pietrûkst viña tekstu. Kur kaut ko no viña var palasīt?
indulgence (indulgence)

indulgence (iztulko): ģeoloģijas termins

vakar, 8:56 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Kā latviski būtu "Iron Age Cold Epoch" - https://en.wikipedia.org/wiki/Iron_Age_Cold_Epoch - tb aukstuma periods dzelzs laikmetā? Tb ir kāds vispārpieņemts apzīmējums šīm fenomenam?
murxxe (murxxe)

murxxe: Praktiski viss kņud un ir..

vakar, 5:02 am, atsauksmēm

Praktiski viss kņud un ir nosvilis. Manā ideālā vieta šobrīd būtu istabas vidū, bez drēbēm.
watt (watt)

watt: "Hard to be a god"

aizvakar, 9:57 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Jeb, tulkojuma grūtības. Kāpēc "Трудно быть Богом" latviskais tulkojums "Grūti būt Dievam" ausi negriež, bet angliskais - šķiet ārkārtīgi neveikls?

Krievu тру́дно ir no saknes труд - smags, nepateicīgs, lielu piepūli un uzmanību prasošs darbs. Latviešu grūti (no grūts - kas izsaka "heavy, tough, difficult" pēc jēgas) sanāk visai precīzi.

Bet paši par sevi heavy - ir vienkārši smags. Difficult - ir vienkārši sarežģīts. Tough - vienkārši "prasa izturību".

Hard savukārt ir vispirms ciets. Neviena hard nozīme neļauj tikt apvienota ar neciešams, neizturams: kā "безумно трудно", "невыносимо трудно".

Es, protams, būtu apspēlējis smalkāk, "No picnic to be a God", piemēram (miedz aci tiem kas tēmā).

Var protams jautājumu nolikt asāk*: "It's a rocket science to be a God". Šeit saspēlējas gan science/God nesavienojamā daba, gan arī fakts ka visam mudpunk blakus eksistē raķetes un kosmiskie ceļojumi.

"to be a God" arī ir būtu jāpārveido - быть Богом krieviski ir ar nozīmi uzlādēts izteikums. Nezinu kā angliski, vai viņu playing God būtu adekvāts.

Tad, ja pie filmas marketinga būtu piestrādājuši cilvēki kas lietai spēj veltīt vairāk nekā 10 minūtes pārdomu - nosaukums būtu vismaz "No picnic playing a God". Nevis tā burtiski pārliktā glupība.

(Pašu filmu noskatīties gan man nav iekšās - 3 stundu mīdīšanos par dubļiem, sūdiem un asinīm grūti izturēt. Pie tam kameras darbs ir tik klaustrofobiski ciešs, ka galva griežas.)

_________________________
* paldies kamerādam par priekšlikumu
Pātaru Ansis (kuminjsh)

Pātaru Ansis: Mandomāt, ka kādreiz dzīve..

aizvakar, 9:22 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Mandomāt, ka kādreiz dzīve bija stipri vienkāršāka.
Piemēram, kādam feodālim palika maķenīt garlaicīgi, sarīkoja viņš bruņinieku turnīru, tuda-sjuda, pāris nedēļas prieki un līksmība. Bet turnīram, kā zināms, bija dabīgais nobirums dažu līķu izskatā. Nu labāko kritušā īpašumu (ieročus, zirgu, sirdsdāmas nošmulēto zīda lakatu) savāca konkrētās tūres uzvarētājs, novācējkomanda savāca visu pārējo, paņēma līķi aiz kājām un aizvilka uz tuvāko gravu und alles. Izņemot gadījumus, ja tas bija kāds labi pazīstams kaimiņš, tad šo kalpi iemeta ratos un aizveda uz dzimto pili un tālāk uz kapliču.
A mūsdienās? Varat iedomāties tādu ainu:
Pagalmā ienāk policists: - Labdien, seržants Pušmucāns, pašvaldības policija. Kaimiņi sūdzas, ka no jūsu komposta kaudzes nākot nelāga smaķele un traucējot viņiem šašlikus baudīt. Kas par lietu?
- Nu, - saimnieks tā kautrīgi baksta ar kurpes purngalu zemi, - Man te bija bruņinieku turnīrs, jūs jau saprotat, daži līķi... Nekā rokas nedaiet nokārtot to lietu...
- Cienītais, turnīrs jums bija sestdien, pats skatījos jūsu FB lapā, šodien ir trešdiena! Nelāgi sanāk: jums izklaides, bet kaimiņiem pēc tam jāosta! Nekārtībiņa. Man nāksies izrakstīt protokolu par pārkāpumu. Šoreiz tiksiet cauri ar brīdinājumu, bet līdz vakaram kārtībai jābūt, citādi būs sods!
;)
watt (watt)

watt: vakar/šorīt (ar visu 3:00..

aizvakar, 8:41 pm, atsauksmēm

vakar/šorīt (ar visu 3:00 gulēt iešanu) bija kārtīgs klasiska scumbag brain moments, iemigt grūti: sega par karstu, spilvens nav ērts, palags grauž, nevar ērti iekārtoties, gaismas traucē utt. un pēc tam no rīta: viss tik ērts, tik ērts, nekādā gadījumā nevar kāpt no gultas ārā; spilvens debešķīgs, sega - komforta iemiesojums, gulta - mīksta kā dūnas...
echoes (echoes)

echoes (pajautaa): Mājas vizītes

aizvakar, 9:04 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Lūdzu, iesakiet kādu dakteri/aprūpētāju, kas varētu mājas vizītē Rīgā (Vecmilgrāvis) apskatīt/diagnosticēt nelāgu brūci/iekaisumu (vecam cilvēkam, kurš grūti kustināms) un ieteikt risinājumus.
(Nē, tas nav izgulējums)
(Uz slimnīcu braukt atsakās. Pirms piespiest, vēlētos izmēģināt citas iespējas. No sava oficiālā ģimenes ārsta arī atsakās)
Pātaru Ansis (kuminjsh)

Pātaru Ansis: Pagājušās svētdienas..

aizvakar, 8:55 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Pagājušās svētdienas literārās diskusijas sakarā:
pārlasīju Pumpura "Lāčplēsi" (izvilku arī "Uguni un nakti" no plaukta, bet tas uz nākošo nedēļu). Tā arī bija, ka mahačš ar Melno Bruņinieku bija tipa turnīra ietvaros - šie tur kā viesi ieradās Lielvārdē, bet Lāčplēsis rīkoja viņiem izklaides: deva ēst, dzert un rīkoja sacensības kara mākslās. Melnais pieprasīja par pretinieku Lāčplēsi pašu, tas atteicās, Melnais viņu apdirsa, tad tas uzmeta kreņķi un piekrita kauties ar zobeniem.
watt (watt)

watt: Humans S01

aizvakar, 4:16 pm, atsauksmēm

Ārkārtīgi smalki nostrādāts Britu kārtējais near-future sci-fi seriāls. Kā sāku skatīties, ierāva gluži kā atvarā: beidzu 3jos naktī un tad arī tikai tāpēc, ka sezonu noslēdzošā epizode (08) vēl nav ienākusies. Visvairāk iespaido cik viegli un skaisti ir salikta mūzika.
ena (ena)

ena (pajautaa): LV karaoke faili

aizvakar, 4:07 pm, atsauksmēm

Kur es vareetu lejuplaadeet karaoke video latviesu dziesmam? (man ir dazas konkretas kuras vajag - tadel nederes jebkuras). Varbut kadam datora ir kas saglabats? Youtube un un piratebay jau biju.
efgaa (f_g)

efgaa: vēl viena piezīme par veikaliem

aizvakar, 1:24 pm, atsauksmēm

Sasmējos vakar, kad pie kleitas, kuras līdzinieci 2014.gada pavasarī nopirku Polijā, Rīgas veikalā karājās milzīgs uzraksts - sezonas jaunums. :D
Nu, nu.... Un cena, protams, šai kleitai bija augstāka nekā Polijā.
Radās vēl viens secinājums - atkal jāuztaisa iepirkšanās tūre Polijā.
tēmas: lupatas, pl
efgaa (f_g)

efgaa: pāris piezīmītes

aizvakar, 12:42 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Vakar pamodos ar neizskaidrojamu svētku sajūtu. Īsā darba diena. Neparasti. Tomēr saprotu, ka vēl pāris nedēļas paies līdz pieradīšu pie jaunā režīma.
Vakar ātri izskrēju veikalus, cerībā nopirkt kāzām vai nu kleitu, vai žaketi pie jauniepirktajiem svārkiem. Jautājums ir tieši tāds pats, kāds man parasti rodas, kurpes pērkot - Vai tiešām pie mums šo velk mugurā? Un tiešām cilvēki ir gatavi maksāt tādu naudu par konkrēto preci? Nepatīkami pārsteidz mani tādas drēbes, kas sāk plīst vēl tikai laikojot (vienai žaketei sāka plīst odere, kad vienkārši vilku to sev virsū (nē, nē, izmērs nebija par mazu!). "Sausais atlikums" pēc vakardienas veikalu apmeklējuma - lupatu daudz, bet acīs un sirdī krītoša ir tik maz..
tēmas: darbs, lupatas
efgaa (f_g)

efgaa: Garfield

aizvakar, 12:42 pm, atsauksmēm

garfield
tēmas: garfield

kvarks (pajautaa): Zagaru sètas

aizvakar, 8:36 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Vai kadam ir pieredze ar zagaru un bambusa mìkstajám sètàm (kas noperkamas rulljos un stiprinamas pie dràsu zoga vai ka tamlidziga) - cik sezonu tàs kalpo? Tikai pàris vasaru vai kadas piecas? Paldies!
ib (ib)

ib: gone

31. jūlijs, 9:29 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Gribēju sākt ierakstu ar pazemīgu klanīšanos un atvainošanos par pārāk biežu spamošanu, bet tad ieraudzīju, ka "nesen veiktais ieraksts" (paldies par ģeniālajām atbildēm!!!) datēts ar 17.aprīli. Labi vēl, ka šī gada.

Tiko dabūju pa kaklu no ex kolēģes, ka solīju atzvanīt tiko kā būšu brīvāka... pirms diviem mēnešiem. (Reiz zaļajā jaunībā, pēc divu gadu pazušanas uzradās mans mīļotais un uz "kur tad tu biji 2 gadus!?" meta man sejā "Tu taču pati teici, lai iereibis vairs nerādos!!!")

Pilnīgi skaidrs, ka lēmums mainīt darbu, ir bijis pareizs. Jautājums tikai, vai nebūšu kā dura ieskrējusi nākamajam t-rexam rīklē, kurš atkal iesūks uz diviem gadiem kā vienu garu darba dienu.
Vienmēr, kad bēgu, šķiet, ka sliktāk vairs nevar būt. Tad katrs nākamais darba devējs pierāda, ka var gan.

Kā atrast līdzsvaru starp "gulēt zem palmas un lupīt banānus" un "piķis un nervu sabrukums"?
Lola (kakjux)

Lola: Mans muzikālais ceļojums pa..

31. jūlijs, 5:19 pm, atsauksmēm

Mans muzikālais ceļojums pa dzīvi ir pieturējis tomēr pie David Bowie pieturas. Gribas uztaisīt pašai savu pleilisti, bet bail sabojāt esošās pleilistes, kuras jau pats Bowie uztaisījis (saucas - albumi). Tad nu klausos visu Spotify listi pēc kārtas no beigām. arvien ieraujos kārtējā maģijā.

Bik joprojām dvēseles apmulsums pēc otrdienas vakara. Skaidrs ir tas, ka tobrīd nepareizi noreaģēju. Prāts vēlas izsapņot situācijas, kurās to izlabot. Cenšos neļaut.
tēmas: dzer, dziesm, relat
rise & shine (dzeina)

rise & shine (pajautaa): Liepājā neesmu atpūtusies..

31. jūlijs, 5:47 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Liepājā neesmu atpūtusies pāris gadus. Iesakiet, lūdzu, kas tur tagad ir foršākās vietas, ko apmeklēt un lietas, ko redzēt.
MaKo (mako)

MaKo: Jaunumi

31. jūlijs, 4:45 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Nu kamdēļ, kamdēļ taisīt korporatīvajā saitā sadaļu Jaunumi, un uzturēt to tā, ka 2015.gada.31. jūlijā svaigākais esošais jaunums ir par 2011. gadu? Četrus gadus nekas nenotika? Nospļāvāties par saitu vispār? Kā jums šķiet, kā tas motivē cilvēkus uzticēt savu naudiņu šādai firmai?
jauna un kaislīga (nrk)

jauna un kaislīga: Sindromu laiks

31. jūlijs, 3:05 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Poll #20457 Sindromi 31.07.2015
Open to: All, results viewable to: All

Man uz šo brīdi ir aktīvs

View Answers

DIS (derētu iedzert sindroms)
6 (46.2%)

GSS (gribu sexu sindroms)
4 (30.8%)

RDS (radošās krīzes sindroms)
4 (30.8%)

KDNS (kur dabūt naudu sindroms)
5 (38.5%)

TPS (totāla paguruma sindroms)
4 (30.8%)

VPDS (viss pie dirsas sindroms)
5 (38.5%)

VISS (viss ir slikti sindroms)
5 (38.5%)

LDS (lampu drudža sindroms)
2 (15.4%)

PMS (pirmsmenstruāciju sindroms)
1 (7.7%)

NMNS (neVienszZmAnINemīlZ sindroms)
3 (23.1%)

DhS (darbaholiķa sindroms)
1 (7.7%)

DKIS (derētu kādu iekaustīt sindroms)
2 (15.4%)

ALS (apturiet laiku sindroms)
4 (30.8%)

Vēl kādi aktīvi?

E=mc^2 (kartona_kaste)

E=mc^2 (pajautaa): Stundu uzskaites programma darbiniekiem

31. jūlijs, 1:46 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Sveiki,

varbūt variet ieteikt kādu alternatīvu/globālu programmu darbinieku stundu uzskaitei?
Līdzīgi kā Desktime.

Paldies jau iepriekš!
Zilog (3_5469mhz)

Zilog (pajautaa): Zilo ezeru zeme

31. jūlijs, 1:30 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

Vai zināt kādu konkrētu vietu pie kāda no Latgales ezeriem, kur ar auto var ērti piebraukt un nakšņot teltī? Interesē Ludzas apkaime, bet būtu interesanti dzirdēt par Latgales ezeriem kopumā. Varbūt zināt arī kādu, jūsuprāt, interesantu apskates objektu minētajā Ludzas apkārtnē?

ierindnieks (pajautaa): Vai kādam nevajag Laba Daba..

31. jūlijs, 11:36 am, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Vai kādam nevajag Laba Daba 3 dienu biļeti, atdodu pa 30 EUR.
MaKo (mako)

MaKo: Sisadminu diena

31. jūlijs, 10:41 am, 15 atsauksmes / atsauksmēm

Šodien ir vispasaules sisadminu diena. Sabučojiet cilvēku, kas jums ofisā rūpējas, lai viss strādātu. Ja nu esat bārdains tēviņš, nebučojiet, bet atnesiet viņam kādu aliņu.
mafia (mafia)

mafia (gribam_zinaat): Tu izmanto Google+ ? Un otrs..

31. jūlijs, 9:35 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Tu izmanto Google+ ? Un otrs jautājums: tu saproti kko iekš tā Google+ ?
:D
Lola (kakjux)

Lola: bet tas dzīvesbiedra lēmums..

30. jūlijs, 10:38 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

bet tas dzīvesbiedra lēmums sagādāt tomēr mums to otru kaķi, liekas bijis kaut kas ārpasaulīgi labs. nezinu kā jums, bet man tie kaķi veido baigo māju un prieka sajūtu. jā, reizēm traucē gulēt un šad tad kaitina. tomēr, tie ir divi fantastiski un brīnišķīgi kaķi.
tēmas: kakj
Atheiste (atheist)

Atheiste (pajautaa): Tabaka pa pastu

30. jūlijs, 10:53 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Vai ir atļauts pasta pakās sūtīt tabaku? Neinteresē kontrabandas apjomi, bet 1-2 paciņas.

Paldies!
tēmas: pasts, tabaka
jauna un kaislīga (nrk)

jauna un kaislīga: A ko, tagad var bez..

30. jūlijs, 10:10 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

A ko, tagad var bez krūštura staigāt, un neviens nebrīnīsies?
blond (blond)

blond: Paldies.

30. jūlijs, 8:40 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Paldies.
zivs (zivs)

zivs (dizains): SWF hostings

30. jūlijs, 7:54 pm, atsauksmēm

Labs SWF failu hostings?
Vēlams lai lietotāja profilā ir apskatāmas mazbildes visiem ievietotajiem failiem (režģis).
Tie saiti, kurus atrodu, piedāvā tikai tiešos linkus katram failam atsevišķi, kas ir sasodīti neērti.
toadbeauty (toadbeauty)

toadbeauty (pajautaa): smieklīga dziesma

30. jūlijs, 7:48 pm, atsauksmēm

Kādreiz jaunībā 1994. vai 95. gadā, varbūt par 96. bija tāds TV IGE vai KS vai kas tamlīdzīgs. Tur katru dienu kruķīja vienus un tos pašus dziesmu klipus. Daži bija tīri feini. Bet kaut kā nevaru atcerēties vienu dziesmu.
Bija tāda vienanejēdzīga un ritmiska dziesmiņa, kur japāņu/ķīniešu meitenes sēdēja rindiņā un vienā ritmā grozīja galvas un šūpāja kājas.
Tad vēl šitādas meitenes nebija ļoti modē, un tāds meiteņu klips bija tikai viens.
Kas tas vispār bija? Kāds lūdz neatceras nosaukumu vai izpildītāju?
zivs (zivs)

zivs (pajautaa): SWF hostings

30. jūlijs, 7:35 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Labs SWF failu hostings?
Nepieciešams, lai lietotāja profilā ir apskatāmas mazbildes visiem ievietotajiem failiem (režģis).
Tie saiti, kurus atrodu, piedāvā tikai tiešos linkus katram failam atsevišķi, kas ir sasodīti neērti.
Lola (kakjux)

Lola: Ā. A man pēc nepilna..

30. jūlijs, 4:59 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Ā. A man pēc nepilna mēneša būs weekenda tuss ar trakiem adminiem un trakiem moderatoriem. Pie tam, par manu hoteli daļēji maksās viens trako charity. Jo mēs bīdam lietas priekš trakajiem savos brīvajos laikos.

Vēl Spotifajā beidzot saņēmos paklausīties karsti mīļoto David Bowie. Sāku ar jaunāko albumu, kas tur pieejams. Hmm. Visticamāk, ka mans viedoklis par tām dziesmām ir nepareizs (jo man tak arī jāstrādā), bet nelikās tik spēcīgi kā bija agrāk. Tagad iet kaut kāds live gig ieraksts. Tas gan jau ir spēcīgāk. Bet tur jau arī vecākas dziesmas iekļautas.
tēmas: dzer, dziesm, med, relat, travel
skropstutussa (skropstutussa)

skropstutussa (pajautaa): ādas jaka

30. jūlijs, 7:06 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

hei!

Šodien par 6 eiro nopirku satriecošu ādas jaku, bet . . diezgan par lielu, bet tā kā jaka ir pelēkā krāsā, es nevarēju atstāt to.
Vai Tu zini, kur es varētu labot jakas izmērus?
^^
efgaa (f_g)

efgaa: Dienas jautājums

30. jūlijs, 4:52 pm, atsauksmēm

why-monday-so-far-friday-life-funny-quotes-sayings-pictures
tēmas: bildes, txt
efgaa (f_g)

efgaa: dienas atziņa

30. jūlijs, 4:50 pm, atsauksmēm

Sanāksmes ir lielisks laika patērētājs!
tēmas: darbs