nuka_kola (pajautaa): Bailes par bateriju:

šodien, 4:02 pm, atsauksmēm

ja es lietošu kādu trešas partijas bateriju lādētāju, bet tomēr biški brendu (Vivanco, piemēram), tas stipri sačakarēs oriģinālo Sony fotokameras bateriju?
lavendera (lavendera)

lavendera: kāds/kāda grib šodien..

šodien, 3:38 pm, atsauksmēm

kāds/kāda grib šodien nākt man līdzi uz Big Al džeza koncertu pl. 20?

amberss (pajautaa): grāmatnīcas

šodien, 3:33 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Pie grāmatnieka kunga grāmatu bode laikam ir slēgta, kur tagad Rīgā pirkt lietotas grāmatas?
Inde (auksts_entelekt)

Inde (gribam_zinaat): iespējams, biznesa ideja:)

šodien, 1:01 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

ja valsts mežā sasēņoju, teiksim, divus spaiņus ar baravikām. Pieturā, gaidot autobusu, uzbrūk ļaundaris, (nenodarot miesas bojājumus) atņem sēnes un aizmūk.
Vai tā skaitās zādzība, var ziņot policijai?
digna (digna)

digna (pajautaa): Sēņot ar Rīgas Satiksmi

šodien, 1:05 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Kur un ar kādu pilsētas transportu aizbraukt pasēņot, līdzi ņemot bērnu ratos? T.i., mežam jābūt ar kādām stigām un ceļiem, pieejamam iekāpjot Rīgas Satiksmes autobusā.
osinsh (osinsh)

osinsh (pajautaa): gāzes meistars

šodien, 11:46 am, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Jaunajā mītnē ir skaitītājs un gāzes trubas, jāpievieno plīts.

Kāds nezin kādu gāzes meistaru, kurš neplēš 35e par vizīti un 20e par diviem metriem mīkstās gāzes trubas? Laikam vajag sertificētu...

Vai /no citas puses skatoties/ - vai tiešām vajag sertificētu? plombe itkā uz vietas skaitītājam....
tēmas: gāze
_____ (andzika)

_____ (pajautaa): klavierkoncertu karaoke

šodien, 11:34 am, atsauksmēm

vai pastāv un ir pieejami tādi audio faili klavierkoncertiem, kur skanētu tikai orķestra partija?
nu līdzīgi kā džeza standartiem ir "mīnusi".

klavieru karaoke
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: Par valodu.

šonakt, 1:01 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Pirms trijiem gadiem, kad ierados Igaunijā, es zināju burtiski dažus vārdus un frāzes, nu tur "tere" un "aitäh" un "must kohv" ("melna kafija", lai gan es nekad tādu nedzeru) un varbūt vēl kaut ko. Pēc ilgstošas ņemtnes pašdarbībā un bezdarbībā pirms (1) gada devos apmeklēt organizētus igauņus valodas kursus kopā ar citiem ārzemniekiem, trimdas igauņiem (no malas atgādina amerikāņus parastos) un vietējiem bezdarbniekiem krieviem.

Tagad jau esmu tiktāl, ka esmu pilnībā atteicies no iepazīšanās frāzes "vabandust, ma ei räägi eesti keelt, kas te räägite inglise või vene keelt?" ("atvainojiet, es nerunāju igauņu valodā, vai jūs runājat angļu vai krievu valodā?" (Ā, nu jā, vēl viens gandrīz negaidīts, bet likumsakarīgs bonuss — pa šiem gadiem stipri uzlabojušās manas krievu valodas zināšanas.)

Tagad esmu jau ticis tiktāl, ka saprotu kādus 70% vidējā ziņu raidījumā vai avīžrakstā vai sadzīviskā sarunā, un augstāks procents, ja viss saturs ir paredzams vai izsecināms no konteksta (piem., kora mēģinājumā vai veikalā/restorānā). Bonusā ar advancēšanos līdz šim līmenim nāk arī nekaunība bliezt ārā atbildi igauņu valodā pat tad, ja radusies tikai aptuvena nojausma par jautājuma saturu.

Piemērs iz dzīves ar nevajadzīgi garu fona aprakstu: šodien biju aizbraucis ar vilcienu darīšanās uz Valku. Posmā starp Tartu un Valgu ir daudzas stacijas, kurās no vilciena var tikt ārā tikai caur "C ala" (caur C zonu; es nemaz nemēģināšu skaidrot, kāpēc jaunajos igauņu vilcienos vairs nav vagoni, bet ir zonas) un tāpēc/neviļus pasažieri mēdz drūzmēties/kāpt iekšā un sēdēt tikai tur, kur vēlāk varēs tikt ārā. (Noprotu, ka mans iepriekšējais skaidrojums nav pietiekams. Iedomājieties, dzelzceļa stacija nekurienes vidū, perons ir īpaši īss (nafig meža vidū būvēt 800 m garu peronu), vilciens apstājas meža vidū pie knipucītiņa peroniņa un pasažieri tiek ārā tikai pa vienām durvīm, lai varētu civilizēti izkāpt no vilciena, lai nebūtu jālec mežonīgā veidā.) Vārdsakot, pabraucu es kādu gabalu salīdzinoši pilnā "vagonā", bet tad es izdomāju, ka gribu pārsēsties kaut kur, kur ir elektrības rozete, lai varu savu viedtālruni uzlādēt, jo, ej nu sazin, kā man ies tai Valkā, varbūt netikšu mājās līdz vēlam vakaram un būs jāguļ mežā (joks, es tā nemaz nepadomāju). Ņēmu savas mantas un gāju prom no "C ala", aizgāju, apsēdos, uzreiz klāt konduktore. "Jā, man jau ir biļete, lūk," atbildu es uz viņas pirmo jautājumu savā nevainojamajā Sāremā akcenta igauņu valodā. Tālāk seko cits jautājums, kas ir pavisam negaidīts, bet es jau neesmu uz mutes kritis, pārliecināti atbildu "Jā, daudz, bet ne ļoti daudz", bet vēl līdz šim brīdim man ir tikai aptuvena nojausma, ko viņa man jautāja, un joprojām nezinu, vai man izdevās par sevi radīt komunikabla/atsaucīga cilvēka iespaidu vai arī pasista jefiņa, kas atbild ar nesakarīgām frāzēm, kas nekādi neattiecas uz jautājamo materiālu. Tai sekundes simtdaļā pēc viņas jautājuma, ņemot vērā dažus uzķertos atslēgvārdus, man radās nojausma par šādu konduktores spiedīgo vajadzību, no kā izrietēja mana atbilde — konduktore, kas sēž pustukšā "vagonā", redz no pilnā "vagona" pārnākam kādu jefiņu ar avīzi (kuru nospēru pa ceļam no avīžu stenda), konduktore droši vien grib zināt, vai "C alā" vairs nav brīvas vietas, uz ko jefiņš ar avīzi atbild "Jā, daudz, bet ne ļoti daudz", uz ko konduktore liekas mierā un mazliet ieķiķina.

Kaut kas man liek domāt, ka es biju trāpījis mērķi, jo, kad 2,5 stundas vēlāk iesēdot pretējā virziena vilcienā, kas izrādījās tas pats "vagons" (atpazinu pēc manis atstātās avīzes uz galdiņa), konduktore atkal bija ļoti draudzīga ar mani, it kā būtu atpazinusi jefiņu ar avīzi — bet šoreiz es biju daudz efektīvāks sarunu biedrs un man bija pilnīgi skaidrs, ka viņai ir skaidrās naudas/atlikuma izdošanas problēma, uz ko es ierosināju norēķināties ar karti, bet bija jau par vēlu.

Nu, vai saskaitījāt, cik daudz bonusu ir ceļošanai ar vilcienu Igaunijā, salīdzinot ar braucienu vilcienā Latvijā, kur vilcienu iepirkumu konkurss ir tapis izsmiekls? Es, cita starpā, nevienā brīdī neesmu bijis no tiem, kas automātiski Igauniju uzskata par labāku vietu (jo kopumā igauņi ir tādi paši kā latvieši, tiešām), bet nu, tiešām.
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: velobonuss

vakar, 11:53 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Ko varētu tādu labu atsaukt atmiņā no šiem trim gadiem? Papildus jauniem draugiem no tiem esmu ieguvis arī sev piemērotu hobiju — velotūrismu, kas mani ir novedis nu jau ir tiktāl, ka draudzenes un automašīnas izvēlos atkarībā no tā, cik ļoti tās ir saderīgas ar manu hobiju. (Gandrīz joks — vai arī es pats esmu kā joks.) Šīsvasaras velotūrisma rezultāts gan ir ļoti pieticīgs, daļēji laikapstākļu iespaidā, daļēji citu pasākumu piepildītas vasaras dēļ. Turpinājums sekos...
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: kolimise aastapäev

vakar, 11:33 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Šodien paiet trīs gadi, kopš pārvācāmies dzīvot Igaunijā. Kopumā joprojām domāju, ka tas bija labs lēmums (apzināti nelietojot vērtējumu pareizi vai nepareizi), esmu ieguvis plejādi ar jauniem draugiem, jaunas valodas zināšanas, ieskatu domāšanā no citas puses (ne obligāti no lēnākas). Kā ar daudzko dzīvē, esmu guvis izpratni un ticību, ka plāni piepildās un idejas ir iespējams īstenot, tomēr vienmēr jāņem vērā, ka gala rezultāts var materializēties arī negaidītā veidā. Bet nu tas arī ir tas, kas šai dzīvē ir skaists.

Pietiks liet ūdeni, es domāju, ka varētu arī ieliet alu un saskandināt par šo tēmu. Man drīkst, man šonedēļ funkcionāls atvaļinājums — nu, es to tagad tā izdomāju nosaukt, atvaļinājums ir īsts, bet šoreiz vienkārši lietu kārtošanai un nekā nedarīšanai. :) Cita lieta, ka es visu nedēļu turpinu vadāt meitu uz dārziņu, tāpēc alus tikai tik daudz, lai var no rīta pamosties (laikā).

Varētu jau nedzert alu un iet gulēt, bet tikpat labi arī gribas pieskatīt telefonu, kurš savā nodabā atjauno sev operētājsistēmu. Turpinājums sekos...
*Meitene miglā* (coletya)

*Meitene miglā* (pajautaa): Gūglēju un nesameklēju. ..

vakar, 9:56 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Gūglēju un nesameklēju.
Zinu, sūdīgi meklēju.

Kā masveidā aizvākt Cibas pagātni zem actiņas?
ausos: The Who - Won't Get Fooled Again
tēmas: ciba
piepildi sapni! (bateraja)

piepildi sapni! (pajautaa): Rokas bagāža

vakar, 9:08 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Labs vakars, cibiņi!
Varbūt esi manījis vietu, kur šobrīd par salīdzinoši lētu cenu var nopirkt standarta rokas bagāžas koferi? Nav nepieciešamība pēc zīmola, bet gan pēc idejas, ka neizjuks pirmā lidojuma laikā.
Lai vai kā - paldies jau iepriekš.
efgaa (f_g)

efgaa: 235., 236., 237., 238. un 239.gada diena.

vakar, 8:18 pm, atsauksmēm

efgaa (f_g)

efgaa: Garfield

vakar, 8:18 pm, atsauksmēm

garfield
tēmas: garfield
Šugā faiv (morraa)

Šugā faiv (pajautaa): Biešu aukstā zupa

šonakt, 2:10 am, 25 atsauksmes / atsauksmēm

Nopirku bietes.
Gribu biešu auksto zupu, bet konzervētās bietes nav pieejamas.
Ar kefīru arī nē - gribās tādu normālu, kura sarkana un tad var krējumu, gurķus, ol un dil piegāzt un ir prieks un laime.
Vai kāds varētu, lūdzu, pastāstīt rezepti?
Paldies!
murxxe (murxxe)

murxxe: Rokas, kājas kā ledus,..

vakar, 7:58 pm, atsauksmēm

Rokas, kājas kā ledus, toties savadīju datus.

Skumīgi, no vienas puses ir nedaudz nogurums būt mūžīgajam studentam (un attiecīgi brīvo laiku pavadīt mācoties), no otras - nav ne jausmas, kā identificēties ar ko citu? Jauki būtu, ja Nezināmais būtu vēl tā pavairāk prātiņa iedalījis, mazāk darba būtu jāiegulda un tagad varbūt pat kaut kur būtu (piemēram, darbā par kuru maksā).
None of the Above (artis)

None of the Above: Hmmm :) ..

vakar, 4:31 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Hmmm :) http://www.businessweek.com/news/2014-07-10/dijsselbloem-says-ebrd-has-put-option-on-citadele-reverta-stake

EBRD has a put agreement with the Latvian Privatization Agency on the combined stake in Citadele and Reverta.

The put option is not included in the national accounts of Latvia
starsailor (starsailor)

starsailor (pajautaa): Kaa visu savu Sviesta cibu..

vakar, 4:39 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Kaa visu savu Sviesta cibu dabuut vienkopus? Kaa pdf vai tml? Nu savus ierakstus.
lavendera (lavendera)

lavendera: Nu ja Candera patversmē nav..

vakar, 4:32 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Nu ja Candera patversmē nav neviena, kurš pieņemtu vecus palagus un dvieļus, miskaste ir turpat pāri sliedēm. Tur arī mans maiss ielidoja. Turpmāk suņi no manis neko nedabūs (miskaste ir tuvāk).
Lola (kakjux)

Lola: kaa jau viegli nojaust,..

vakar, 2:12 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

kaa jau viegli nojaust, celshanaas 5am ir mazliet izsitusi no sliedeem un par visu gribas parunaaties.

naakamnedeelj ieshu uz konferenci. pieaugushi cilveeki taa darot.

un klusiibaa luureeshu, vai testeri paarsvaraa lieto aifoonus, vai - androiidus. (saaku skaitiit uz pirkstiem, kaa ir shajaa kantorii, bet sapratu, ka mani tas nekad ieprieksh nav intereseejis.)
tēmas: darbs, nauda, tehn
grizzly_bear (grizzly_bear)

grizzly_bear (pajautaa): lapseņu pūznis

vakar, 4:05 pm, 13 atsauksmes / atsauksmēm

Tātad, balkona augšējā stūrī ir caurums, kurā iekšā ir iemitinājušās lapsenes. Visu laiku lido iekšā - ārā. Ko darīt? Kā tikt galā lēti un pašu spēkiem?
lavendera (lavendera)

lavendera: četri grozi ar baravikām...

vakar, 2:34 pm, atsauksmēm

četri grozi ar baravikām. ak vai. būtu īstais brīdis ietaisīt manus mīļākos konservus - baraviku cepurītes tomātos zupai...
doppler effect (yeux_glauques)

doppler effect (pajautaa): #i am the walrus

vakar, 1:38 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

bijām pastaigā, atradām šitādu zvēru:
bilde )
ieinteresēja, vai kāds zin, kāpēc šis dzīvnieks tur vispār ir ievietots? tāpat kā vinjetes virs pagalma vārtiem - zaķis, pērtiķis, vāvere utt. - i mean, why?
tiga (tiga)

tiga (darbs): Padodu tālāk epastu, ko..

vakar, 1:25 pm, atsauksmēm

Padodu tālāk epastu, ko saņēmu šodien>>>Dear Colleagues,

We are looking for Customer Service Specialist to join our Samsung department.

Requirements:· Positive attitude and excellent soft skills;

· Willingness to help and solve problems;

· Fluent Latvian, Russian and English language;

· Interest or experience in electronics preferred;

· Excellent communication skills, especially telephone manner;

· Good organizational skills.Responsibilities and work:· Answer on Customer Services related calls, e-mails and chats;

· Planning and organizing the working hours so that the tasks are done properly;

· Closely work together with Team Leader to find solutions for customer;

· Accuracy in data entry;

· Follow up of clients’ customer contacts.We offer:· Training and experience with one of the global leaders in electronics;

· Challenging and responsible work;

· International environment;

· Stable salary and performance-based bonuses;

· Stable work and health insurance;

· Excellent opportunity to practice languages and develop new skills.If you you are interested or know anyone who would be interested in this position, please send an email to hr@runway.lv till 31st of August.
Lola (kakjux)

Lola: The Spanish Cat . zheel..

vakar, 10:38 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

The Spanish Cat. zheel tikai, ka visas faktiskaas skolas ir Oz nevis te. buutu forshi taadaa iechekoties, mhm!
tēmas: link, studies, uk
es pats personīgs (maigs)

es pats personīgs: sākam jau-no dzīvi ar šo..

vakar, 10:09 am, atsauksmēm

sākam jau-no dzīvi ar šo nedēļu, kad iedzerts tiek katru vakaru un pietkdien draudz iedzeršanas sākums ta ap 12. burbuļi ne tikai galvā, bet arī vēderā, ai kā patīk. divi jauni lieliski darbi (mana pēdējā darba diena tiešajos arhitekta pienākumos, gribas smaidīt par kolēģu organizētajām by-by vakariņām šovakar), mazliet kutināšana krūškurvī, jo nevar jau vairāk atcerēties, ka bija, kad bija jāmācās skolā un nākošnedēļ viss pa īstam atkal atsākās. par spīti tam, ka izklausās neveselīgi, dzīves kvalitāte iet uz augšu, vakar pat biju oficiāli staipīties un atsāku sportot katru otro dienu.
urrā urrā
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs (n_komentari): Ādažu kukulītis

vakar, 1:02 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Ādažu kukulītis
voyage, voyage (mazeltov)

voyage, voyage (n_komentari): Ziedojums saskaņā ar..

aizvakar, 5:31 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Ziedojums saskaņā ar uzņēmuma koruptīvajām vadlīnijām.
efgaa (f_g)

efgaa: :)

aizvakar, 9:22 pm, atsauksmēm

Turpinu attīstīt savu saaukstēšanos. Šobrīd esmu nokļuvusi līdz klepus stadijai. Vakar bija puņķu stadija. Aizvakar bija "pavasara" stadija. Nez, kas būs rīt. :D
Lasu grāmatas. Prieks, ka raiti iet uz priekšu. :)
Skatos visādus jaukus raidījumus.
Aizbraucu līdz tuvējiem veikaliem, principā nokļūstot divās avārijas situācijās. :> Viss beidzās labi, bet mācība ir gūta - nav ko slimai vazāties apkārt. Bet rīt dikti gribas salikt pāris porcijas kabaču.
Tiku galā ar lasi - i zupa ir, i rīt būs mazsālītais lasis.
Mazsālīti gurķīši arī rīt būs, jo šodien sakrāmēju burkā tos. ;)
Sazvanīju servisu un "iepriecināju" viņus, ka gribu tomēr, lai taisa signalizāciju, jo nav normāli, ka tikai viena pults strādā. Viņi gan tā negribīgi kaut ko atbildēja, bet.. bet nav tas normāli dzīvot tikai ar vienu darbojošos pulti.
Vārdu sakot, jaukas man tās atvaļinājuma dienas :>
efgaa (f_g)

efgaa: Garfield

aizvakar, 9:22 pm, atsauksmēm

garfield
tēmas: garfield
Antons Šasners (french_mime)

Antons Šasners (pajautaa): Es visu laiku mēģinu atrast..

aizvakar, 4:02 pm, 14 atsauksmes / atsauksmēm

Es visu laiku mēģinu atrast tādas spēles kā Skyrim un Morrowind, but there's nothing out there quite as good. Vai jūs zināt kādu līdzīgu spēli, kurā ir tikpat liels fokuss uz maģiju, un kur ir tik vizuāli daudzveidīga un skaista vide? Es apsvēru Dark Souls, bet pēc bildēm izskatās diezgan vienveidīgi, nav tik daudzkrāsaina un maģiska vide kā piemēram Morrowind. Es mēģināju arī Elder Scrolls Online un Lord of the Rings Online, bet tās ir pārāk garlaicīgas, un sevišķi online spēlēs rodas sajūta, ka visi dara to pašu ko tu, un jūs kopīgi nostitat laiku, un izpildat kvestus pēc ķeksīša, nav tādas "you are the only conscious being in this awesome environment, and you are free to discover this world on your own terms" sajūtas.
lavendera (lavendera)

lavendera: 1. Lai es kļūtu pilnīgi..

aizvakar, 2:34 pm, atsauksmēm

1. Lai es kļūtu pilnīgi atkarīga no "Dižozola kafijas", tai vajadzētu vēl pievienot svaigi maltus mandeļu vai lazdu riekstu miltus. Tikko beidzās kafijpaciņa. Kamēr man tā bija, tējas atvilktnē stāvējušas neaiztiktas...

2. Laikam jau bilžu piemeklēšana tomēr ir ļoti terapeitisks darbs cilvēkiem ar prozopagnoziju. Pamazām iemanos skatīties uz ausu un zobu formu, uz virsdegunes platumu, uzacu augstumu un izliekumu. Bet tik un tā man tās Holivudas blondīnes visas liekas vienādas :D
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records (pajautaa): imunitātei

aizvakar, 11:12 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Kas bija tas sīrupiņš, kas baigi stiprinot imunitāti un par kuru te vienreiz runāja bērnudārznieku mammas? mēģinu saprast, kas ir jāsapērk LV aptiekās pirms prombraukšanas.
Pātaru Ansis (kuminjsh)

Pātaru Ansis: "...ТНТ*, как..

aizvakar, 11:06 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

"...ТНТ*, как известно, богиня, у богинь своя логика..." (c) Дмитрий Воденников - šo es ņemu sev! No šodienas esmu Dieviete ar personisko loģiku - uzrunājiet mani uz Jūs un paklanieties, pirms runājat! Un varbūt es jums došu visādus labumus. Ja būs labs garastāvoklis!

* Tatjana Ņikitišna Tolstaja
None of the Above (artis)

None of the Above: "Frederick Hutson is a man..

aizvakar, 9:47 am, atsauksmēm

"Frederick Hutson is a man who sees business opportunities in everything. He spent over four years in prison after getting busted for an opportunity he saw in drug trafficking, a huge market, and one that was as he saw it, ripe for disruption."

Hutson thinks prisons are a natural pool of entrepreneurs. “So you just really got the business model wrong, you got the product wrong, the goal was wrong but if you can apply that same drive and bottom line principles to something positive then now you have a viable business.”

“In some facilities that the classes they have aren’t taught by people outside, they’re taught by other inmates,” he says. “So you’ll have a guy who has a white collar crime who might have embezzled 40 million dollars and he knows something about business because he ran some listed company and now he has a 36 month federal sentence for tax evasion – he’ll teach a class on how to form an LLP or start a balance sheet.”
la_cumparsita (la_cumparsita)

la_cumparsita (pajautaa): Kā Google Chrome var..

aizvakar, 7:46 am, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Kā Google Chrome var izslēgt "lēkājošās" reklāmas?
Zils (ninona)

Zils (pajautaa): Iebakstiet man, lūdzu, acī..

aizvakar, 7:02 am, 17 atsauksmes / atsauksmēm

Iebakstiet man, lūdzu, acī kādu tiešām vieglu īsu rīta pamošanās jogu. Vai ar bildītēm un aprakstu (LV, EN, RU) vai youtube.
Esmu absolūta iesācēja un pagaidām arī totāla vārgule, un nespēju pat apsēsties uz grīdas taisnām kājām.

Jau iepriekš pateicos!
tēmas: joga
Pātaru Ansis (kuminjsh)

Pātaru Ansis: Ja nu vēl kāds (tāpat kā..

aizvakar, 12:33 am, atsauksmēm

Ja nu vēl kāds (tāpat kā es līdz šodienai) palaidis garām: http://gidonlinekino.com/2012/01/svet-vokrug/
Patika, jā, un atgādināja Kusturicas filmas, iespējams, ka tas darīts apzināti ;)

Būs. (pajautaa): Mafini

25. augusts, 11:31 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Jau iepostēts rubrikā "Kur nopirkt", izmēģinu laimi arī šeit: Kur pēc iespējas lētāk var nopirkt metāla mafinu pannu, kas domāta 12 gb cepšanai? Pateicos jau iepriekš!
banderlogs (banderlogs)

banderlogs (iztulko): Jautājums tulkiem, kam..

25. augusts, 10:01 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Jautājums tulkiem, kam pieredze ar daiļliteratūras tulkošanu - vai kāds varētu pastāstīt par aptuvenajām cenām LV izdevniecībās? Esmu saņēmusi piedāvājumu tulkot 162 000 vārdu lielu romānu un maksātu 850 eiro. Naudiņa liekas šaušalīgi maza, bet varbūt Latvijā tāda ir norma?