ernuerna: Tēvzeme - tekstā ar lielo..

šorīt, 10:48 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Tēvzeme - tekstā ar lielo vai mazo burtu? Tik daudz versiju. Nav ne teikuma sākumā, ne nosaukumā.
Kā noprotu, drīkst abējādi.
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība: Fuck that shit!

šorīt, 10:25 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Ohoho, bez jebkādas irōnijas izsaku cieņu un atzinību veikalu ķēdes Top! iepirkumu vadītājiem. Viņi pie-darba Top!ā izlikuši -- turklāt ar kaut kādām atlaidēm -- Pabst Blue Ribbon! Tajā Top!ā, kas ir Lāčplēša ielā, kur apkārt visādas reklāmas aģentūras (es gan tādā nestrādāju) un visādi hipsteŗi (es gan neesmu viens no viņiem).

E, ko nozīmē "pazīsti savu mērķauditoriju". Skatieties un mācieties, tirdzniecības giganti, cik eleganti var trāpīt, ja patur prātā, kur tieši tavs veikals atrodas.
meness_berns (meness_berns)

meness_berns: ---

šorīt, 10:23 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Jūs skatāties "VIPu"?

Vakar šausmīgi izgāzās sievietes, kurām pēc idejas būtu bijis jādemonstrē, ka RTU vidusskola ir elitāra mācību iestāde, kurā strādā tikai ļoti gudri skolotāji. Bet šīs skolotājas izrādījās dumākas nekā, piemēram, pirms dažām nedēļām šajā pašā raidījumā dalību ņēmusī smuka kamaniņbraucēja Tīruma.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Pēdējā laikā spēlēju..

šorīt, 10:22 am, atsauksmēm

Pēdējā laikā spēlēju Paladins. Mana mīļākā varone ir Ying. Idejiski tas ir support character (hīleris), taču viņa arī var nodarboties ar crowd control un nedaudz DPS. Viņa var radīt 2 ilūzijas, kas ir identiskas viņai (tikai statiskas), kas hīlo apkārtējos draugus, bet reizē, ja es piespiežu "shatter" pogu, tad tās veic allahu akbar cienīgu gājienu un skrien uz ienaidnieka pusi, lai eksplodētu. Ļoti kruta hero shooter/pseido-line pushing spēle (tipa DOTA2, tikai FPS).

Viņai ir visstulbākie un nesmieklīgākie joki emote ietvaros, bet katrs šāds sīkums viņu manās acīs padara burvīgāku. 

University of Awesomeness (kini)

University of Awesomeness: .

šorīt, 9:32 am, atsauksmēm

paskatījos sia move your body un atcerējos, ka vispār jau man patīk go-go un showdance. tik nav laika vēl to iepīt dzīvē. būs jāatsver ar kādu ballēšanos. 
ausos: Sia - Move Your Body (This is Acting Movement)
tēmas: dziesma, klausos
santogrāfs (santech)

santogrāfs: Ar 5 tējkarotēm cujura un..

šorīt, 9:05 am, atsauksmēm

Ar 5 tējkarotēm cujura un šķipsniņu sāls var izēst arī auzu pārslu putras bļoduci.
mīļais piena kunkulīts (jojo)

mīļais piena kunkulīts: vakar pārbraucām no..

šorīt, 7:45 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

vakar pārbraucām no Barselonas uz Madridi, skati fenomenāli, kalni ir tik dažādi, ar sarkanām klintīm, ar smilškrāsas dzeltenām, ar balti pelēkām, kokiem apauguši, pliki, akmeņaini, ar apaļiem un plakaniem galiem un pavisam jocīgi, kā mazi tornīši vai mazliet nesimetrikas piramīdas - un tā visus sešus simtus kilumetru - braucu kā pasakā. debesīs augstie mākoņi un zemie mākoņi. tālumā lija. mums uzlija tikai zaragosā, kur iebraucām apskatīt goijas muzeju (neapskatījām, lija balts lietus) un papusdienot. pusdienas lieliskas, garšīgākā paeļja manā mūžā. aiz zaragozas tuvāk madridei noskaidrojās, starp mākoņiem uzspīdēja saule - pelēkais kopā ar zeltaino - pasaikaini. pirmais iespaids par madridi - liekas kārtīgāka. esam apmetušies pašā pilsētas centrā, uz stūra makdonalds. mūsu viesnīca ir uz mazo krievu meiteņu ielas. viņas ir tik jauniņas, un maziņas. vakar bija arī auksts. nezinu, man liekas, ka regulēta prostitūcija ar bordeļiem, darba laiku un veselības pārbaudēm būtu risinājums. tie darba apstākļi, kas ir šitiem bērniem, ir slimi. es jau sen esmu atmetusi cerības, ka prostitūcija kādreiz arī izbeigsies, diez vai izbeigsies. neesmu interesējusies, vai zviedriem ar savu pircēja sodīšanu izdevās šito profesiju kaut kādā veidā ierobežot - strīdējāmies par šo ar T.
pavisam uz nakts pusi uzēdām tapas un izmetām riņķi pa vecpilsētu. policija reidoja ielu tirgotājus. iztaigājām operas rajonu, apcilpojām ap karaļa pili. šodien prado. gibu redzēt velaskēzu. las meninas, es jau nāku. drusku bēdīgi, ka barselonā pikaso las meninam klat netikam. nu, nekas, nakamreiz.
f (f)

f: kad tu beidzot piefiksē,..

šorīt, 8:50 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm


kad tu beidzot piefiksē, ka sindijas kraufordes meita (kaia gerber) ir izaugusi, un zini, ka daudzi cilvēki vairs nezina, kas ir sindija krauforde.
on a related note:
reiz vienā realitātes šovā dzirdēju: "nezinu, kas ir šī tvigija, bet savā vecumā viņa izskatās lieliski."
interesanti, ka to teica nevis 20gadīga meitene, bet gan 60gadīga sieviete.
tēmas: foto-foto
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Les Attitudes Spectrales

šorīt, 8:40 am, atsauksmēm

Pavisam aizmirsu pastāstīt par grupu "Les Attitudes Spectrales". Ļoti svaiga mūzika priekš mūsu zemītes. Kaut kas starp maniem mīļajiem (lai gan mīlu tikai pirmos 4 albumus) Deerhoof un visādām psihodēliskā roka grupām, kā arī tiem duetiem, kur parasti ir džeks un meitene (viens spēlē bungas, otrs ģitāru vai basu) - kā sauca tās populārās underground duo grupas, kas spēlē ko līdzīgu? Pavisam izkritušas no atmiņas. Un nē, nerunāju par Ligthtning Rod, bet gan tieši par beibe, plus, džeks sastāvu. 

Patīkams lo-fi ieraksts. Visvairāk mani pievilināja šis skaņdarbs (klikšķini, lai klausītos) no viņu albuma "Floral Wreck". Nenormāls prieks, ka frontmens ir meitene. Patiesībā nevaru sagaidīt, kad iepazīšos ar viņu (varu iztēloties, ka cilvēki, kuri lasa manu cibu, noteikti uzreiz nodomā, ka es runāju atkal par ar seksualitāti saistītām lietām - fuck off, this is music!). Varētu būt burvīgs cilvēks. 

Bet šī arī īsti manā izpratnē nav ierakstu mūzika - dzīvajā tas noteikt ir īsts pārdzīvojums. Tāpēc nāciet 12. novembrī uz koncertu un pārliecinieties. Taču bez ekspektācijām, jo es viņus JOPROJĀM neesmu dzirdējis laivā. 

f (f)

f: nu nez, šogad galīgi..

šorīt, 8:39 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

nu nez,
šogad galīgi neesmu sajūsmā par pirmo sniegu.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: rīta pastaigas

šorīt, 8:27 am, atsauksmēm

Visi ceļas, lai ietu uz darbu, taču es plānoju sev jaukas un mierpilnas brokastis. Un varbūt kādu mazu ballīti.
Vakar biju agrā pastaigā pa Valdemāra ielu, aptuveni pulkstens 08.00 no rīta. Es nesaprotu, kā cilvēks nesajūk prātā, katru rītu ceļoties tik agri un slājot pa tām tumšajām, depresīvajām, nolādētu un nelaimīgu, pusiemigušu cilvēku ielām. Tās ir tik skaļas, automašīnām veidojot garas rindas un sastrēgumus, kas neatsrēgst. Sabiedriskais transports - šoreiz 3. trolejbuss, bija tik piebāzts ar kusliem, kurnējošiem purniem.

Vienīgais, kas man ļoti patika, bija kāda trolejbusa krēslā ieslīgusi, dziļā mierā iemigusi daiļa meitene, kura, šķiet, nesteidzās uz savu universitāti vai darba vietu. Viņas galva tik mierpilni pārkarājās pār viņas pleciem, garajiem, zīdainajiem kastaņu matiem slīdot lejup pār viņas seju un krūtīm, gandriz pilnībā aizsedzot viņas daiļos vaibstus.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Man tomēr ļoti patīk..

šorīt, 8:27 am, atsauksmēm

Man tomēr ļoti patīk mūsu, Židrūna, t.s. publicitātes foto. Mēs visi iemiesojam patiesu mieru. 

Rekur TVNET raksts par 12.novembra koncertu Centrāltirgus apvidū. Un musu fočene, protams.
Strēlniece (str)

Strēlniece: Bet tā viena muša, kas te..

šorīt, 7:50 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Bet tā viena muša, kas te laidelējas, laikam domā , ka pavasaris
galvenais hipo (daria)

galvenais hipo: Bārbijas dzīvo tikai..

vakar, 8:42 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Bārbijas dzīvo tikai grāmatā. Patiesībā viņas nemaz nav, vai ne? Jo viņas nemazgā rokas.
tēmas: em
galvenais hipo (daria)

galvenais hipo: Man liekas, ir pienācis tas..

vakar, 8:05 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Man liekas, ir pienācis tas brīdis, par kuru vīramāte man pieteica: "Tu tikai sūti P uz vecāku sapulcēm, lai viņš zina, kā tas ir!"
Miķelis dārziņā neklausot. Prusaks.
Ja viņam būtu dienasgrāmata, šīsdienas piezīme izskatītos šādi: "Apmētāja cita bērna mammu ar mantām. Uz vairākkārtējiem aizrādījumiem nereaģēja."
tēmas: miķ
* (inese_tk)

*: TVNET: Latvijas iedzīvotāji..

šonakt, 1:45 am, atsauksmēm

TVNET: Latvijas iedzīvotāji šokā: kas brīvdienās noticis ar mūsu jūru?
tēmas: tvnet
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: adjusting

šonakt, 1:25 am, atsauksmēm

vēl es pēdējā laikā domāju par kaut kur ieraudzīto citātu par "knowing the difference between those who spend their free time with you and those who free up their time to spend it with you" un to, kā tas attiecas uz manu dzīvi
penija (penny_lane)

penija: man ir visbrīnišķīgākais..

šonakt, 1:23 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

man ir visbrīnišķīgākais vīrietis pasaulē. esmu nogurusi, pārgurusi, drusku laimīga un drusku nelaimīga vienlaikus. bet šis jāpieraksta. katram gadījumam.
Džedaju bruņiniece (kochka)

Džedaju bruņiniece: Together in psychedelic dreams

šonakt, 12:49 am, atsauksmēm

Atceros, kā pirms četriem gadiem atgriezos Latvijā. Lai nejustos kā citplanētietis un neaizmirstu ieceres, pieteicos par brīvprātīgo vienā NVO. Vēl atceros, ka tajā laikā visu laiku sūdzējos vienam draugam par to, ka nevaru izturēt, kāda čīkstule esmu, ka pārāk daudz kritizēju un piekasos, nespēju redzēt skaisto utt. Biju nolēmusi braukt atpakaļ, bet man šeit piedāvāja darbu. Draugs teica, lai beidzot uztraukties, jo varot taču visu ignorēt un dzīvot savā radītajā pasaulē. Jā, kāpēc gan ne? Jūs ignorējat mani, es jūs, manā pasaulē mani noteikumi, ņemieties paši, es tur nepiedalīšos. Tagad šķiet, ka tā bija diezgan liela kļūda. Var jau taisnoties, ka toreiz biju pārāk liela dura, nedaudz apjukusi un nobijusies, bet gan jau arī apzinājos, ka ir ērtāk dzīvot aizvērtām acīm pusnomoda stāvoklī zem pagultes. Lai gan es nefanoju par partiju "Kam pieder valsts", tomēr piekrītu tās biedra I. Poikānam teiktajam, ka agri vai vēlu pienāks tāds bŗīdis, ka arī uz tavu ideālo fantāzijas pasauli attieksies ārpasaules likumi, kurus izlikos neredzam. Protam, katram muļķim skaidrs, ka nav iespējams dzīvot atdalīti no visa, un tagad par to maksāju, lasot par aizvien kaitinošākām lietām Latvijas politikā. Varu tikai kost pirkstos par savu gļēvumu un padošanos.
dzi (dzi)

dzi: atkal pati sevi iegāzusi.

šonakt, 12:38 am, atsauksmēm

atkal pati sevi iegāzusi.
Pērkons (perkons)

Pērkons: Šeku reku kā no gaisa,..

šonakt, 12:34 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Šeku reku kā no gaisa, balti sūdi birst!
aborigens (aborigens)

aborigens: Norijuši slotaskātus..

šonakt, 12:18 am, atsauksmēm

Norijuši slotaskātus latvieši ir, tāpēc ir vajadzējis tos padzīt no sevis un runāt. Cauri nerviem un bailēm ko tik vēl ne tu sajūti pats savu un citu aizcietējumu. Mani turpina fascinēt šis pasākums un tie cilvēki tur, nu ir vienkārši malači, cepuri nost. Nezin kāpēc man tas atgādina par kaut ko citu. Par to, ka man bērnībā bija tikai divas draudzenes. Viena pilsētā, otra laukos un turklāt abas sauca vienādi un tas savā veidā bija radījis pārliecību, ka draugus nemaz savādāk nesauc, ka katram ir sava jau iepriekš nolemta unikāla savietojamība. Ar vienu mēs visu laiku strīdējāmies, bet visu izglāba tas, ka mums bija tik slikta dusmošanās atmiņa. Kas noticis no rīta, jau pēcpusdienā aizmirsts. Un šī sliktā dusmošanās atmiņa man ir joprojām. Jo es nemaz nedusmojos tā ar emocijām, es tikai saprotu, ka vajadzētu un tas ir drīzāk kā pienākums. Bet kā jau pienākums tas aizmirstas un tad nu tu atceries par to tikai tad, kad ir jau par vēlu. Šorīt, piemēram, aizmirsu, ka dusmojos uz kolēģi un apstājos un paturēju durvis vaļā, lai tiek iekšā. Atcerējos to tikai pēc tam un sajutos muļķīgi it kā būtu viņu piekrāpusi, jo mums taču bija vienošanās dusmoties un viss gāja pēc scenārija, bet tad es visu sačakarēju. Un ko tagad. Cilvēks padomā, ka kaut kas ir mainījies, kaut arī nemaz nav, es tikai vienkārši aizmirsu. Jāsāk atkal viss no sākuma.
Bet nav jau arī tik traki es zinu, kas ir intensīvs aizvainojums un aizskarta patmīlība un greizsirdība un ilgas kā vājprāts. Tikai tad pa vidu nāk miegs un es pamostos jau jaunā pasaulē, kurā visas vakardienas emocijas ir pazudušas, bet vēlmē saglabāt konsekvenci, es turpinu lietas, kuras nemaz neeksistē kā rezultātā sanāk, ka es pusi sava laika spēlēju kaut kādā pusaizmirstā absurdā aizvakardienas lugā un jūtos mākslīgi un sadomāti.
Smile & Shine (mazeltov)

Smile & Shine: Šodien okeāns parādīja..

vakar, 11:20 pm, atsauksmēm

Šodien okeāns parādīja savu spēku - milzīgi viļņi - fonā, savukārt iekšā vai ārā raujoši - pludmales līmenī; pēc tam, kad viens mani ierāva iekšā un milzīgs vilnis pārgāzās pāri, tad nākamajos iekšā bridienos biju daudz piesardzīgāka. Un nemaz nebiju dziļi - ūdens līdz dibenam, bet spēks tāds, ka saproti, ka no mutuļojošā pretim nākošā smilšu-ūdens kokteiļa neizbēgt - atlaidu dēli un tad tas viss gāzās pāri. Nemaz negribas iedomāties kā ir tur, kur lūza un ar skaļu būkšķi smiltīs triecās vēl milzīgākie viļņi. Šodien okeānā paliku gandrīz pati pēdējā - kad līdu laukā no ūdens, tad biju palikusi vienīgā, bet tad ieraudzīju vēl divus nenormālos, kuri vēl līda iekšā mutulī.

Bet kopumā, bija super, turklāt nevienu reizi nevilku hidru - tikai rash guard kreklu un peldtrusenes (97% velk hidras).


Pāris bildes ar laimīgo izdzīvotāju )
tēmas: lanzarote, surf
Pērkons (perkons)

Pērkons: Tagad, ot incanti – ..

šonakt, 12:20 am, atsauksmēm

Tagad, ot incanti[info]ernuerna dusmīgi gatavo desmaizes, vai skrien uz diennakts bodi pēc vēl pelmeņiem ar pavadošo sastāvu.
judging the mice (rasbainieks)

judging the mice: vienos dienā, kad beidzās..

vakar, 11:42 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

vienos dienā, kad beidzās trīs stundu gara tikšanās, pēc kuras attapos ar pa tukšo izsūktu visas dienas, ja ne visas nedēļas smadzeņu jaudu un attiecīgi izļurkātu širmi, ļoti gribējās radikāli nomainīt dekorācijas un no gaišām baltām telpām, kur cilvēki ir efektīvi un profesionāli, acumirklī pārcelties uz krēslainu džentlmeņu klubu ar tumšiem koka paneļiem, kur solīdi kungi tūka svārkos smēķē cigārus un ne pārāk nabadzīgi dzejnieki apcer dzīves veltīgumu
starp citu, šim sapnim nekādi netraucēja tas, ka neesmu ne kungs, ne solīds, arī dzejnieks ne, un tūka svārku vietā esmu tērpusies neoprēna brunčos (tas nav eifēmisms, man tiešām ir diezgan krāšņi neoprēna brunči)
pārtinu galvā iespējas vismaz netālu aiziet pusdienās uz kādu reāli smalku restorānu, un tad, tinkš, turpat galvās iedegās spuldzīte
aizgāju uz muklāju, un tur ar savu neiztrūkstošo vieglas traģikas atblāzmu sejā kā zīme sēdēja (kā cibā pieņemts (mazliet kaitinoši) teikt) režisors n.
un viss pasaulē bija labi un pareizi
(starp citu, atlaida)

ernuerna: guļot burbuļvannā, visa..

vakar, 10:20 pm, 17 atsauksmes / atsauksmēm

guļot burbuļvannā, visa tāda veselīga pēc sportiņiem un pirtīm, sapratu, ka neprātīgi gribu pelmeņus. Nu tā, ka kviekt, kā gribu.
Paspēju pirms veikala slēgšanas, tagad top pelmeņi, provēs apvienot perkona un goddes metodes - buljonā un pa vienam.

ernuerna: bet tā tiešām notiek, ka..

vakar, 10:14 pm, 26 atsauksmes / atsauksmēm

bet tā tiešām notiek, ka cilvēki, kuri visu mūžu bijuši zvērinātas pūces, un no sirds ienīduši jebkādu nepieciešamību pamest gultu agrāk par 11 - 12 rītā, pēkšņi (vai pakāpeniski, bet īsā laika posmā) transformējas par cīruļiem?
nu tur paši no sevis mostas jau 5 no rīta, un vakaros ap 22, kad agrāk bija pats rosīgākais un darbīgākais laiks, jau atplīst ķisenos?
ir dzirdēts, ka tā dara?
чайка (chaika)

чайка: pie kādiem lv gabaliem..

vakar, 9:51 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

pie kādiem lv gabaliem ļauži dišukos visvairāk kratās?
Šugā faiv (morraa)

Šugā faiv: Apciemoju vīraku bodi..

šonakt, 2:41 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Apciemoju vīraku bodi pazemē. Saimniece ir pajauna sieviete ar apgaismotu bet saprāta piepildītu seju; ieteica agārkoka vīraku, kurš esot labs un ražots tepat netālu, Šinču pilsētā. Pie reizes pastāstīja arī to, ka vīraks esot labs arī ar to, ka to dedzinot mantras nav jāskaita - tās esot integrētas vīrakā. Kamēr saimniece uz brīdi pazuda bodes dzīlēs, izmantoju šo brīdi padomāt par mantru integrācijas iespējām. Atvadoties uzdāvināja mazu sainīti ar sandālkoka skaidām un piemetināja, ka tas jāpatur somā dažas dienas un tad jāsadedzina. Pajautāju kāpēc jāpatur somā un saņēmu atbildi, ka tādā veidā esot attīrīta karma. Labi. Pēc nedēļas dedzināšu tās skaidas nost.

Par karmu runājot man šķiet, ka šī koncepcija ir perfekti laba. Vienīgā tās problēma ir tur, ka tā tiek pārprasta. Tiesa, tā nav koncepcijas problēma. Nu, nav īsti tā, ka ja sagrēko, tad dabū ar zibeni pa pieri. Tā īsti nav. Bet sakarība starp kārtīgumu, darbīgumu, cenšanos un pārtikušu, mierīgu dzīvi rezultātā ir pilnīgi acīmredzama un nevienam nešķiet pārāk mistiska, lai arī tehniski tā arī ir karmas pamatideja.
krishjaanis (krishjaanis)

krishjaanis: "Atziņa, ka "mīlestība ir..

vakar, 9:27 pm, 14 atsauksmes / atsauksmēm

"Atziņa, ka "mīlestība ir pāri zinātnei" ir ārkārtīgi dziļš un patiess ieskats lietu būtībā. Mīlestību nav iespējams reducēt uz ķīmiju vai fiziku, jo mīlestība nav dabas process. Tā ir iespējama VIENĪGI starp PERSONĀM, personisko attiecību līmenī. Un tādēļ tā ir augstāka, pārāka, nesaprotama un nepieejama bezpersonisku dabas procesu līmenī. Tāpat kā mums nav un nevar būt zinātniska mīlestības apraksta, mums arī nav un nevar būt zinātniska Dieva apraksta, jo Dievs ir MĪLESTĪBA, tātad pieejams, pazīstams un saprotams tikai īpašu, personisku attiecību līmenī.
Mīlestības trūkums ir smags cilvēka izkropļojums. Cilvēks bez mīlestības ir briesmīgākais kroplības veids, garīgs kroplis. Līdzīgi kā psihopāts nepazīst empātiju, tā šāds garīgs kroplis nepazīst mīlestību. Augstākais, ko viņš spēj, ir maniakāli mēģināt reducēt mīlestību līdz bezpersoniskam fiziskam līmenim, bet tad tā vairs nav mīlestība, bet gan viņa paša sakropļotās dabas projekcija.
Kādā vieta Klaivs Luiss saka, ka cilvēks kurš staigā pa ielu un saka - man vajag sievieti, es meklēju sievieti - alojas. Patiesībā viņam sievieti nevajag. Viss, kas viņam ir vajadzīgs, ir nevis sieviete, bet viņa fizisko dziņu apmierināšana. Viņš ir reducējis personisko uz bezpersonisko.
Es domāju, ka tas labi paskaidro ateismu. Ateisms nav zinātne pret reliģiju, citādi mums nebūtu ticīgu zinātnieku, bet ateisms ir bezpersoniskais pret personisko, pašu augstāko un cēlāko cilvēka spēju redukcija līdz fizioloģiskām funkcijām, cilvēka redukcija līdz mērkaķim vai pat vēl zemāk. Tādēļ ateisms kā garīgs aklums un kurlums, garīga kroplība ir psihopātisks un bīstams cilvēka augstāko spēju un esamības jēgas noliegums, prāta aptumsums, kā jau to savulaik labi definēja Siliņš. Mēģināt ateistam kaut ko stāstīt par Dievu ir tas pats, kas mēģināt pārliecināt pa Marijas ielu iekārē skraidošu mužiku par mīlestību. Ateisms ir garīgs sifiliss, kas saķerts gadījuma attiecībās ar tumšāko cilvēka ideju padauzām."
only after dark (tvarj)

only after dark: fūdblogere Lūcija

vakar, 9:20 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

iespējams, ka Lūcijai tāpat kā man un manai mammai būs ķēriens uz ēst gatavošanu. nupat ciemojoties pie vecmāmiņas, viņa ir izdomājusi kā pareizi pagatavojama viņas mīļākā bērnudārza zupa (makaronu piena zupa. aha, i know!) un ļoti laipni dalījusies ar recepti ar visiem tuvākajiem. apmācījusi radinieci, mammas darba kolēģes pagastā, mūsu mājas meistarus, kas dara siltināšanas darbus.
pēc viņas domām zupa pagatavojama tā, ka makaronus izvāra ūdenī, tad liek šķīvī un tad aplej ar aukstu pienu kā brokastu pārslas.
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Laika ziņas telefonā atkal..

vakar, 9:20 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Laika ziņas telefonā atkal romantiskas:
otrdiena
gaidāms lietus
šajā pilsētā: Rīga
tipa75 (tipa75)

tipa75: Augustā pa draugiem.lv..

vakar, 8:58 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Augustā pa draugiem.lv klepjos divas gurķu ieziemošanas receptes. Vienā gukšu daiviņas samarinēja un bāza burkā, otrā - gukķu šķēlītes. Tās daiviņas ir neiedomājami garšīgas. Kā atveru burciņu,tā izēdu. Bet tās šķēlītes ir nejēgā sāļas. Nu nevar ieēst. Ko lai ar tādām iesāk? Ievārīt kādā zupā vai kaut kādos salātos iejaukt, lai izlīdzinās?
Strēlniece (str)

Strēlniece: ..

vakar, 8:50 pm, atsauksmēm

http://www.mk.ru/science/2016/10/24/ufologi-cherez-278-dney-nibiru-sprovociruet-globalnuyu-katastrofu-na-zemle.html

nepārskaitīju, bet saka ka 29/07/2017, kā reiz sestdiena.
ja kas- var ieplānot
half_slavic (half_slavic)

half_slavic: slavenības, ar kurām es varētu stāties lesbiskos sakaros

vakar, 8:27 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Keita Blānšeta
Margot Robbie (psc, kā man patīk)
Chloe Sevigny
Mélanie Laurent
Isabella Rossellini
Rosamund Pike (jā, pēc tās filmas)
Naomi Watts
Clémence Poésy

ja būtu dzīvas:
Lauren Bacall (ak dievs, viņas balss)
Ava Gardner


Inčīgi, ka teju visas blondas. Ar džeku sarakstu būtu pretēji.
Šugā faiv (morraa)

Šugā faiv: Kalnos satiku mazu, apaļīgu..

šonakt, 12:58 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Kalnos satiku mazu, apaļīgu vecīti, kurš teica ka to sauc par Salu Lī un ka viņš man parādīs ja es gribu. Sals runāja ļoti dīvaini - visu laiku kaut ko stāstīja un manus komentārus nedzirdēja vai izlikās nedzirdam. Teica, ka pazīst kādu, kuram patīk kauties un ar to cilvēku nerunājot, jo kaušļi nerullē. Tad smējās par dīvaiņiem kuri novāc tējas laukus dienas vidū trīsdesmit grādu karstumā, jo riktīgā tēja ir jāvāc agri no rīta, līdz ar pirmajiem saules stariem. Mēs gājām un gājām pa kalnu ceļiem. Apkārt pilnīgi neviena, satikām tikai vientuļu indonēziešu pulciņu kuri gāja pretī. Krūmos dzied cikādes, kuras salas dialektā sauc par "cukubōši-me", jo "cukubōši-cukubōši-cuā-cuā-cuā-cuā-uuuuiiiiiii" ir faktiski šīs cikādes dziesmas teksts un saturs. Nogriezāmies šaurā takā, kura aizveda mūs līdz dzeltenai pagodai ar pūķu strūklaku, dzērām tēju slēpdamies ēnā... Sals visu laiku kaut ko stāstīja un man nopietni sāka šķist ka viņam īsti nav pilns, hmm.... taivānas dolārs galvā. Viņš ar smiekliem stāstīja par to, ka uz sienas attēlotais bārdainais tēvocis ir Taoisma tēvs, kreisajā pusē dzeltenais kungs ir Konfūcijs un pa vidu ir Amidābha, jeb Amida Buda.
Kustējāmies tālāk un izgājām nelielā laukumā ar patiesi milzīgu, monumentālu sarkan-zelt-baltu templi ar zelta pūķiem vīraku traukā kuri itkā vēroja pilsētu no šī augstuma un visus cilvēkus. Sals izrādīja tempļa iekšas, pastāstīja kas ir kas un nu devāmies lejā no kalna gar strautu. Ejot projām paspēju izlasīt uz sienas, ka tā ir Taoisma Akadēmija. Ceļš pilnīgi negaidīti beidzās, burtiski aprāvās strautā iekšā. Tālāk gājām vienkārši pa kalna nogāzi, akmeņiem, pērno zāli un kāpām pāri kritušiem kokiem. Izgājām pie ceļa, kuru no mums šķira tikai žogs. Sals Lī, būdams maziņš, apaļš vecītis pārdabiski viegli tam žogam pārleca pāri un smiedamies kliedza "nu, ko tu gaidi?". Kāpu vien līdzi...
Raksturi (punkts)

Raksturi: Bērnu reliģija ir..

vakar, 7:48 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Bērnu reliģija ir smilšaina klade. Kurā tad arī uzrakstīts viss, ko nevajag zināt. Jo to visu iemācās. Un tad nevajag konferences, lai pierādītu acīmredzamo. Kultūras kodolzīme. Zem zemes zeme. Jūs esat pavisam uzspiedis.
باب (dooora)

باب: iestājos autōskolā,..

vakar, 7:42 pm, 20 atsauksmes / atsauksmēm

iestājos autōskolā, nopirku drōnu un vispār izlēmu kļūt par diktadōru.
atkārtoju tagad pārvaldības pamatus.
te Makjavellī Princis un Kisindžera Diplomātija divi-vienā formātā

3 Rules for Rulers