only after dark (tvarj)

only after dark: dienas moments nr2: ejam uz..

šodien, 4:00 pm, atsauksmēm

dienas moments nr2: ejam uz parādi, pļāpājam. Lūcija: “Bet mammu, kāpēc Latvijā ir tādi cilvēki, kas šeit dzīvo, bet runā citā valodā un nemaz nepriecājas, kad mēs svinam dzimšanas dienu?”
basta (basta)

basta: atsaucoties uz . Lohi..

šodien, 1:32 pm, atsauksmēm

atsaucoties uz.

Lohi saeimā, valdībā un knābā. Lohi šoferi, riteņbraucēji, gājēji un ratiņstūmējas. Lohi krievi, urlas, gansы, visādi tur mellie, čurkas un dvieļugalvas. Lohi geji, pidaribļe, mačo, feministes un mazliet lezbietes. Lohi priekšnieki, baņķieri, slinki strādnieki, lūzeri un čīkstētāji. Lohi dirsēji, skolotāji, pasta darbinieki, ārsti un bezdarbnieki. Lohi dzimtenes nodevēji, aizbraucēji, mājās sēdētāji un lauķi. Lohi godmanis, parādnieks, ušakovs un leftardi. Lohi dukuri, futbolisti un Rīgas Dinamo.
Lohatrons.
神 (zin)

: priecīgus ziemassvētkus,..

šodien, 3:08 pm, atsauksmēm

priecīgus ziemassvētkus, bet nē nu tur tos otros, kas staro!
dzīvsudrablapsa (iive)

dzīvsudrablapsa: Mani pieci centi patriotisma

šodien, 2:51 pm, atsauksmēm

Pirms nedēļas biju Dekoratīvi lietišķās mākslas muzejā un iepazinos ar lietišķo mākslu, kas tapa pagājušā gadsimta sākumā un pirmās brīvvalsts laikā, un tā ir ļoti meistarīga, skaista lietišķā māksla, un interesanti ir tas, ka redzot tā laika motīvu, proporciju un stilu saistības, es paskatījos uz Latvijas karogu kā vienu no šī laika dizaina elementiem, kas tas arī bija, un es apjautu, cik karogs īstenībā ir skaists. Ja agrāk šķita, ka lietuviešiem vai igauņiem tomēr ir paveicies ar optimistiskāku krāsu salikumu vai eleganto baltu un melnu, tad tagad es skatos uz LV karogu un domāju, bāc, skaists.

Runājot par muzeju, uz šo gan aizejiet, tie, kas tad vēl nebrauc uz Melnajām naktīm
http://www.lnmm.lv/lv/dmdm/apmekle/pasakumi/6304-dzejas-un-atdzejas-vakars-rits-uzzime-musu-sejas
extranjero (extranjero)

extranjero: uzticēšanās

šodien, 12:29 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Viena no lietām, kas rada aizvien lielāku birokrātiju, ir uzticēšanās trūkums starp cilvēkiem. Ja valsts pret cilvēkiem izturas kā tādiem, kuri piešmauks jebkurā brīdī, un otrādi, tad nekas cits neatliek, kā pieprasīt daudzus dokumentus ar dažādu iestāžu apstiprinājumiem, parakstiem, zīmogiem. E-sistēmu ieviešana neko būtiski nemainīs, jo neuzticēšanās pamats paliek tāds pats.

Citi pieņem anarhistu idejas, kur šī neuzticēšanās ir nevis trūkums, bet iezīme. Viņi domā, ka uzticēšanās trūkumu var apiet ar tehnoloģijām, piemēr, blockchain, no kurām bitcoin ir visvairāk pazīstams. Taču par to ir jāmaksā ļoti liela cena – šobrīd bitcoin patērē vairāk elektrības nekā visa Latvija. Tā ir gaisā izkūpināta enerģija, un tas vēl mazāk motivē cilvēkus uzticēties politikām, kas cenšas mazināt globālo sasilšanu.

Spēcīgākas ir kopienas, kurās ir lielāka uzticēšanās – tad ir mazāka birokrātija, mazāk nevajadzīgu izdevumu, un lielāka efektivitāte. Tāpēc arī ebreji kā kopiena visā pasaulē gūst lielākus panākumus, jo viņi vienmēr cenšas atbalstīt viens otru, izjūtot šo kopību, kas vairo uzticēšanos.

Līdzīgas lietas notiek arī citās reliģiskās kopienās – te arī izpaužas reliģiju pozitīvās puses. Tas vairo cilvēku uzticēšanos un palielina šo cilvēku efektivitāti. Ja kāds reliģiskajā kopienā pieviļ šo uzticību, tad viņu izraida, ekskomunicē. Pat šķietami negatīvās reliģijas iezīmes, piemēram, ar zinātni nepamatotas ticības, ļoti labi strādā kā kontroles mehānisms. Tās aizsargā šo kopienu no neuzticamiem cilvēkiem, kas nav nopietni, bet kas gribētu izlikties par kopienas biedru, lai gūtu noteiktus labumus. Ilgtermiņa uzticēšanās ticībā prasa daudz lielāku atdevi no cilvēka nekā ikdienas darījumi, kuriem var būt īstermiņa ietekme. Tāpēc reliģiskās kopienās uzticēšanās ir daudz augstāka nekā vidēji sabiedrībā. Iespējams, tieši tāpēc reliģijas izglābs Eiropas civilizāciju. Lai gan šķiet, ka šoreiz tas būs islāms, jo baltie eiropieši vairs nav nopietni pret savām tradicionālajām reliģijām un nevienam neuzticas :)
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: "Strēlnieku" dzērvenes..

šodien, 2:46 pm, atsauksmēm

"Strēlnieku" dzērvenes pūdercukurā

porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: varbūt no kāda var..

šodien, 2:41 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

varbūt no kāda var aizņemties bērnu inhalatoru? nodomāju es, ka slinkums taisīties braucienam uz mazpilsētu. nu nebrauksim ar :D
ieraksts (ieraksts)

ieraksts: cik stundas jācep omleti..

šodien, 2:40 pm, atsauksmēm

cik stundas jācep omleti
līdz varēs ēst ogles

izsalkušais mazais vilcieniņš
bodyshop (bodyshop)

bodyshop: Man ir liels stiprums bet..

šodien, 2:04 pm, atsauksmēm

Man ir liels stiprums bet maza enerģija.
Es visus varu pacelt bet ne ilgi.
extranjero (extranjero)

extranjero: Kad Ulvs atgādināja par..

šodien, 11:40 am, atsauksmēm

Kad Ulvs atgādināja par melno amerikāņu dialektu, atcerējos šo smieklīgo prezentāciju:
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: sveikatas

šodien, 1:35 pm, atsauksmēm

vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: Bella

šodien, 12:55 pm, 16 atsauksmes / atsauksmēm

Lai glābtu kaktusu no kaķa uzsēšanās sabakstīju puķpoda zemes daļu pilnu ar zobubakstāmajiem... jau pusstundu Bella ar zināmu uzcītību tos pa vienam vien ravē ārā...
ko vēl?
black_data (black_data)

black_data: Par svētku pleilisti

šodien, 12:18 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Piekūns ar alumīnija cūku skrien debesīs. Caffeine šodien nepārprotami jūtas festīvi un patriotiski, un ir pielāgojuši svētkiem savu muzikālo repertuāru. Apsveru opcijas: izdarīt pašnāvību, paņemt austiņas vai izdomāt vēl kādu citu vietu kur ir kaut kas bezalkoholisks. Simtiem krāsās laistās mūsu varavīksne, varavīksne.

UPD. Simtiem krāsās laistās arī militārā tipa uniformas un korporeļu deķeļi, Tērvetes alus tiek nests kastēm. Nomainīju lokāciju, bet joprojām "sitiet bungas mani mīļie".

UPD.2 Turpinot muzikālo tēmu, netīšām kļuvu par militārā gājiena liecinieku. Vai gadījumā nav laiks izdomāt kādu jaunu dziesmu, jo tas "mēs sitīsim tos utainos, pēc tam tos zili pelēkos" mazliet rauj uz rēku.
Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Daudz laimes, Latvijas..

šodien, 12:21 pm, atsauksmēm

Daudz laimes, Latvijas Republika!
Lai cik daudz simpātiju manī neraisītu Kurzemes hercogiste un Livonija ar tās metropoli Rīgu, kā arī, bez šaubām, īsais Rīgas brīvpilsētas laiks, savā mūžā laikam būšu lojāla tikai vienam valstiskajam veidojumam šajā teritorijā.
mirgojošais numbats (etalonfunkcija)

mirgojošais numbats: Tā sanāk, ka nāku..

šorīt, 10:48 am, atsauksmēm

Tā sanāk, ka nāku pasūdzēties tikai tad, kad ir slikti. Nu, jā, nav neviena cita pa rokai. Nē, nu, ir jau, bet tā sūdzēšanās jau arī neko nedod. Labāk tak nepaliek. Re, šoreiz patiešām esmu slima. Pagājušoreiz tas bija tikai kaut kāds fantoms, bet šoreiz gan vairs ne. Bet šovakar uz "Izrādi par krānu" un rīt jāsveic veļi, tā ka nav laika te slimot. Bet plauša sāp. Nu, varbūt pāries. Uzēdīšu sīpolus ar medu.

Nogurums. Briesmīgs nogurums. Laikam gribas kaut ko skaistu. Or whatever.
zazis (zazis)

zazis: Dienas prieks.

šodien, 11:28 am, atsauksmēm

Nick Laer · Works at Pot Farm: Grass Roots
GO KILLER WHALES!! MAMMALS SHOULD ALWAYS BE AT THE TOP OF A FOOD CHAIN!!!
Like · Reply · 2 · 9 hrs

Tanner Smith · University of Jamestown
Classic mammal supremacist...
Reply · 2 · 5 hrs
sirdnA (sirdna)

sirdnA: Kaut kad pamēģināju lasīt..

šodien, 11:01 am, 13 atsauksmes / atsauksmēm

Kaut kad pamēģināju lasīt tās 50 nokrāsas, bet kaut kā nesanāca, pārdesmit lappuses izlasīju un pametu. Klāt garie rudens novakari, pamēģināšu vēlreiz.

Jāpalasa tak, ko tādos simtos miljonu ir sapirkušas patriarhālās sabiedrības un vīriešu dominances nomocītās dāmas. Laikam aizraujošs stāsts par savstarpēju cieņu starp dzimumiem un vienlīdzību.
honeybee (honeybee)

honeybee: Tas jūsu Džordans..

šorīt, 10:45 am, 17 atsauksmes / atsauksmēm

Tas jūsu Džordans Pītersens ir kaut kāds Koelju (tikai bez radošās iztēles), ne? Vismaz ciktāl es esmu spējusi viņu noklausīties
1) kaut kāda spirituāli emocionāla huiņa
2) sagrābstītas zināšanas no hujviņzinkurienes un tad samuķītas vienā, it kā jau es saprotu, no kurienes tam kājas aug, bet nu wtf
3) tajā pašā laikā, tikko sāk runāt kaut ko nopietnāku, tā uz skaitli trīs lieto normālus terminus/idejas pilnīgi šķērsām un virspusēji

Bet, tāpat kā Koelju, es īsti nevaru viņu nopietni un pamatoti kritizēt, jo nu no Koelju esmu izlasījusi divas grāmatiņas, no Pītersena noskatījusies kādus divus video, vairāk nošķebina, un tā nu es palieku nesapratusi, par ko cilvēki priecājas. (Un, teiksim, ciktāl K. un P. paši tic tam, ko gvelž un ir sasnieguši kaut kādu spirituālās apdolbītības statusu, un ciktāl vienkārši ļoti labi zina, uz ko vidusmēra-auditorija-ar-pretenziju-uz-virs-vidusmēru, t.i., pati pateicīgākā auditorija ever, pavilksies?)
only after dark (tvarj)

only after dark: lai vai kādi ir bijuši..

šorīt, 10:27 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

lai vai kādi ir bijuši paģiru rīti, bet šorīt mēs pamodāmies no tā, ka bērniņš blakus istabā žēlīgā balstiņā dzied himnu.
 (methodrone)

methodrone: Sapnī biju tornī, kāpu gan..

šorīt, 8:24 am, atsauksmēm

Sapnī biju tornī, kāpu gan augšā gan lejā pa spirālveida kāpnēm. Tur arī bija māsas džeks, no kura mēģināju izvairīties.

I feel like I am settling more and more into both realms, human and transcendental. Viņpasaule ir aiz pavisam liega šķidrauta, un es esmu bez steigas, jo šajā saulē laika ir tik maz, un mani žēlīgi aizkustina šis sapnis.
. (spisok_korablei)

.: nē, un tomēr nedomāju, ka..

šorīt, 8:50 am, atsauksmēm

nē, un tomēr nedomāju, ka uz Ziemu vēl iespējams par kaut ko apvainoties. cik reižu jau nav nākuši un gājuši Novembri ar acīm, kas pēkšņi iesāpas, pārsteigtas par sniegu, kas piezadzies pa to laiku, kamēr gulēji.

un vienmēr tieši tev sāks sekot kāds klaiņojošs suns, vienmēr pievienosies kādā no taviem pusceļiem. varbūt noturēs par saimnieku. varbūt vienkārši gribēs kārumu. varbūt pavadīs līdz kasei, kur palūgsi biļeti tikai turpceļam.

vakarā sēdi skurinādamies virtuvē, pielicis pie auss gliemežvāku tik tuvu, lai vari saklausīt kaut ko, kas paliek pāri tādos vakaros kā šis. tad piecelies, izslēdz aiz sevis gaismu, aizskaiti pats sevi līdz trīs un esi brīvs.

polija: Tā kā rakstīšana cibā palīdz

šorīt, 8:33 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Jāieraksta, ka man jau kādas nedēļas sāp roka. Kreisā - plaukstas virspuse/locītava. XZ no kā, bet ar vien stiprāk un stiprāk. Brīžiem ceļot bērnu/ratus vai traukus slaukot, vai tml. kko darot pamatīgi sāp. Bet nu nevaru saprast nekādu darbību, kas varētu būt tās sāpes izraisījusi. Apsaldēts nekas vrodzji nav, pārpūlēts arī nē. Neba nu no lielas trauku slaucīšanas vai citām tādām darbībām. Labajai tak slodze ir vēl lielāka - tā nesāp.
Mēģināju gan elastīgo saiti, gan Perskindolu (kamēr neizbeidzās tūbiņa) ziest, gan Voltarēnu smērēt, gan Voltarēnu kombinācijā ar elastīgo saiti. Nekādu atšķirību/uzlabojumu īsti nejūtu. Ja pašā sākumā bija tā, ka "drusku jūt", tad tgd ir tā, ka "bērniņ, es tevi klēpī necelšu, velkam tev bikses kājās stāvot, jo mammai sāp roka"..
Līkcepure (likcepure)

Līkcepure: Bīstamāks par datoru

šodien, 11:57 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Vakar dusmās uzsitu pa aizvērtu datoru un vēlāk atklāju, ka no šī trieciena tam jau otrreiz viņa nemaz ne tik garajā dzīvē ir saplaisājis ekrāns. Viss, ko vēlos, pārkāpjot trešās dekādes slieksni, ir kļūt par harmoniskāku, iecietīgāku cilvēku. Neplaisāt pēc katra trieciena.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Mans pamatojums, kāpēc es..

šorīt, 4:18 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Mans pamatojums, kāpēc es šeit rakstu visu par savām pārmaiņām ir ļoti vienkāršs - es vēlos būt pēc iespējas publiskāks šajos savos secinājumos, jo es vēl sev pilnībā neuzticos, tāpēc mazliet gļēvi paļaujos, ka, jo vairāk cilvēki taps informēti par to, ka esmu diezgan stingri nolēmis atrast sev mugurkaulu, jo lielāka iespēja, ka tas piebildīsies.

Embrace thyselves, children of god.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Music has never sounded so..

šorīt, 4:07 am, atsauksmēm

Music has never sounded so good. Esmu sev atklājis ļoti daudz pēdējā laikā. Ļoti patīk šis post-black metal/blackgaze grupas Deafheaven ieraksts. Taču to spēka un kvalitātes ziņā pārspēj norvēģu eksperimentālā blekmetāla grupas Ved Buens Ende ierkasts. Abus ierakstus iesaku visiem saviem draugiem. 
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Lēmums pieņemts. Es nekur..

šonakt, 3:31 am, atsauksmēm

Lēmums pieņemts. Es nekur nebraukšu. Braukt prom ir kā bēgt no sevis. Man nahuj nav jābēg no sevis, tad jau labāk iegādāties abonomentu uz Ķīpsalas lielo baseinu. Es agrāk (ļoti sen gan) biju regulārs klients, un man nekur nevajadzēja bēgt, lol.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Kungi un dāmas, tas ir..

šonakt, 3:10 am, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Kungi un dāmas, tas ir noticis (pieņemot, ka informācija ir drošticama) - ir veikta pirmā galvas transplantācija. Mūs kā sugu sagaida fantastiska nākotne, to es jums galvoju! Esmu anti-transhumānists, taču šis atklājums, manuprāt, nemaz tik izteikti nevirza transhumānisma attīstību. Tā vietā es sapņoju par vivisecētiem cilvēku un dzīvnieku hibrīdiem a la Velsa "Dr. Moro sala". 
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Zinet, kas man liek smaidīt?..

šonakt, 2:35 am, atsauksmēm

Zinet, kas man liek smaidīt? Tas, ka Dž.Pītersona dēļ es tik ļoti daudz ko pēkšņi vienā dienā sapratu. "Don't escape your moral obligations. Living wrong sucks. Stop saying things that violate your conscience. Stop saying things that make you feel weak.". Viņš ir viens no reatajiem cilvēkiem, kurš tiešām dzīvošanas jomā ir tuvu dieva statusam (izpratnes jomā)" un tā tālāk. Mana jaunatklātā filosofija balstās uz faktu, ka es tagad regulāri tīrīšu savu istabu un izveidošu nelielu ikdienas rutīnu. Jaunnedēļ nopirkšu jaunas botas un sākšu naktīs atkal skriet. Un, protams, vingrošana ik pēc noteikta pie datora pavadīta laika, plus, ikdienā regulāra piepumpēšanās un vēdera preses vingrinājumi, līdzās ar primitīvu izstaipīšanos. Un tā tālāk. Sākumā think small, vēlāk do big. Cilvēkam ikdienā vajag struktūru, citādāk prāts vienkārši atrofējas. Mans prāts bija daļēji atrofējies, nezinu, apmēram 5-6 gadus.

Ja man izdosies atkal neiegrimt tajā pasaulē, kurā biju es, goda vārds, nākošreiz, kad aizpisīšu uz Kanādu, satikšu viņu iedošu viņam, nezinu, kādu savu neatvairāmo mākslas darbu (ņirdzu) un/vai pudeli kvalitatīva grādīgā (diez viņš malko?). Gan jau viņš manu pateicību novērtēs vairāk.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Wall Street is freaking out..

šonakt, 1:44 am, atsauksmēm

Wall Street is freaking out as EA caves again to social media outrage over its ‘Star Wars’ game. Neticami. Internets šoreiz apvienojās un gāza no troņa greedy spēļu kompāniju EA. Kāpēc? Visiem apnika, ka viņi čakarē klientus ("čakarē" ir maigi teikts, drīzāk būtu jālieto vārdu "piš"). Tās akciju cenas strauji krītas, visi tur ir panikā, un es apmierināti smaidu. 
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Daudzi relatīvi gudri..

šonakt, 12:35 am, atsauksmēm

Daudzi relatīvi gudri cilvēki (lai gan pārsvarā tie ir tie mentāli neattīstītākie mūsu brāļi) uzvedas diezgan stulbi, kad runa ir par afroamerikāņiem un viņu english tendencēm, saucot to kolektīvi par "ebonics" un uzskatot, ka tā ir runas maniere, kas radusies intelekta trūkuma dēļ. Patiesībā tas ir dialekts, ko sauc African American Vernacular English. Šajā video cilvēks uzksatāmi izklāsta info par šo dialektu. 
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Es kaut kur atkal esmu radis..

vakar, 11:58 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Es kaut kur atkal esmu radis iedvesmu spēlēt labu muzonu. Tāpēc nākošreiz, kad Didzis atbrauks uz Latviju (Feb/Mar), Lokators uztaisīs le grande concerto (vairākus) - tā, lai pašiem un klausītājiem vismaz uz pusstundu nobrauktu pilnībā jums. Izlēmu, ka "jāparizdod" mūsu albums (links uz to), jo tas ir pārāk ģeniāls, lai to turētu pūrā, tāpēc mūsu koncerti būs kā albuma prezentācija. Tagad jāizdomā kāds gimmick, uz ko visi varētu pavilkties vēl vairāk (kā minēju, vēlos sarīkot beidzot ko tādu, kas patiesi visiem norauj jumtu, gribi vai negribi). 
fukitols (fukitols)

fukitols: Pēdējā laikā jūtos 50/50..

vakar, 11:52 pm, atsauksmēm

Pēdējā laikā jūtos 50/50 saguris un stulbs. Ziema nav aiz kalniem :D

h2o roze: Uzpūtenis ledusskapī tak pa..

vakar, 11:50 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Uzpūtenis ledusskapī tak pa 60 stundām nesabojāsies? Vai tomēr?
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Trollēšanas mīnuss ir..

vakar, 11:42 pm, atsauksmēm

Trollēšanas mīnuss ir tāds, ka if you troll to many times people of the interwebz can't understand whether you're trolling or not. Man šķiet, ka es vēl kādu laiku izbaudīšu šādu attieksmi, hehe (been doing it for too long)!
ena (ena)

ena: Es biju budapestaa un..

vakar, 11:37 pm, atsauksmēm

Es biju budapestaa un patureeju savu plaukstu deimona albarna plaukstaa triis sekundes un atbraucu maajaas un sapratu ka beerniem laimei pietiek ar ziepju burbuljiem un briinumsveciiteem
usne (usne)

usne: bet vispār, lepojos un..

vakar, 9:46 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

bet vispār, lepojos un lielos ar pēdējo latvijas arhitektūras nr.!
ʾāliph (alefs)

ʾāliph: Mana savulaik iemīļotā..

vakar, 9:07 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Mana savulaik iemīļotā vokāli instrumentālā ansambļa Anathema jaunākais albums ir šā gada jūnijā izdotais The optimist. Tā kā pēdējos pāris gadus mūziku diemžēl vairs īpaši daudz neklausos, šis fakts kaut kad ap to laiku slīdējis garām bija, taču nevarētu teikt, ka tam biju piešķīris īpašu nozīmi. Tik vien tā, ka pazibēja kaut kur albuma vāciņš ar mašīnas starmešiem un nosaukumu. Optimists, ne.

Anathema sāka kā death/doom grupa, bet 90. gadu vidū pamazām, bet stabili aizgāja no šī žanra prom — uz gōtisko metālu/roku, alternatīvo roku, postroku. Bet pat tad, kad viņi jau bija stabili pametuši savas sākotnējās skaniskās inkarnācijas, viņu veikums idejiski, konceptuāli nereti bija, teiksim tā, pasmags.

Ilustrācija — 2001. gadā izdotais A fine day to exit. Nosaukums kopā ar albuma vāciņu — un šis ir viens no viskrutākajiem vāciņiem starp tiem albumiem, kas ir manā kolekcijā —, man šķiet, ir gana izsmeļošs.

izskatās šādi )
Christ (brood)

Christ: Kevins Speisijs esot kādu..

vakar, 8:58 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Kevins Speisijs esot kādu seksuāli apvainojis, tb vienkāršā valodā runājot - uzmācies un tas kāds tagad par to sūdzās un kaunina Speisiju medijos. Esot uzmācies 14 gadīgam zēnam. Nu, jā, ir nepatīkami, ka uzmācās veci onkuļi, bet uzmākšanās ir absolūta vaniļa salīdzinājumā ar reālu vardarbību, kuru ļoti šaubos kāds no šiem sūdzmaņiem ir piedzīvojis. Kāda ir šo cilvēku motivācija iet un publiski apsūdzēt nosacīto kevinu speisiju - jebkuru citu celebrity - tikai par to, ka tas mazliet ar tevi ir pakoķetējis, nesaprotu. Ir taču tādi zemcilvēki, kas visu savu eksistences paradigmu būvē uz šo lēto spekulāciju, vai, man uzmācās, ak, es upuris, netaisnīgā pasaule. Cilvēkam viekārši nav nekā cita ar ko pašapliecināties. Un parasti izskatās, ka šie pseidoupuri patiesībā lepojās, redziet, man uzmācās pats Kevins Speisijs! Būšu slavens uz 5 sekundēm.