helvetica (helvetica)

helvetica: Iemesls , kapec eiropa ir..

šovakar, 9:55 pm, atsauksmēm

Iemesls, kapec eiropa ir haha. Skiet, ikvienam padomju telpa bernibu seta pavadijusam cilvekam ir zinama, skiet, krievu muslaiku kriminalfilmas noformuleta maksima, ka uzvar nevis specigakais, bet tas, kurs ir gatavs "iet lidz galam". Krievija, izskatas, ir gatava darit visu un vel vairak, lai dabutu savu. Bijusie "rietumi" gan neizskatas parak parliecinati, ta teikt, gruti izveleties starp tirgu un morali. Saja konteksta komiski ari izskatas visi tie "back to cold war II", jo, ja krievijas gadijuma viss notiekosais metodologiski tiesam ir solis atpakal pazistamaja auksta kara laika, tad jevropa gan ir pazaudejusi savu moralo stalto zirgu un nekada dizi auksta stivesanas preti tur nesanak. Varetu jau teikt, ka ta tada normala 21.gs diplomatija, ko eiropa verpj, tip, pieaugusi, nobriedusi un bez histerijas, bet tada gadijuma gruti taja "nobriedusaja diplomatija" ierakstit shos te gazes vadus, mil.helikopterus u.tml.
Adon (lord)

Adon: par brass bendu

šovakar, 9:52 pm, atsauksmēm

varbūt kāds zina vai ir idejas kas tas bija par kolektīvu, kas taisīja uzstāšanās ar teātra izrādēm, tie mainīgie, ko es atceros ir baigi maz - šķiet, ka tas bija brass bends, koncertus pavadīja koncerta izrādes, kurās piedalījās gan paši orķestra vai ļoti big benda dalībnieki, gan dejotāji, nereti iesaistot publiku... izspēlēja ainas no vēstures un visa kā cita, ļoti oriģināli... es biju pārliecināts, ka tas bija Wonderbrass, bet interets saka, ka viņi dara kaut ko pavisam citu.... :( un video, kas man bija, visus esmu nozaudējis...
ausos: Persephone - Lullaby
tēmas: jautājums
Strēlniece (str)

Strēlniece: — Ты что совсем..

šovakar, 9:54 pm, atsauksmēm

— Ты что совсем не веришь в любовь и верность?
— Ну что ты... Конечно верю. Подожди. У меня телефон звонит. Наверное это Санта Клаус по поводу того горшочка с лепреконским золотом, который я должен банку фей в качестве взноса по кредиту за маленького единорога, которого я даже не довел до дома, потому что его съел дракон.
eermaniitis (eermaniitis)

eermaniitis: citās ziņās

šovakar, 9:52 pm, atsauksmēm

Karsts! riebīgi lipīgs! esmu kaut kur apsaldējis kaklu - sapūsts vai savilkts, aiz kā trīs dienas migrēna - divās naktīs nogulētas kādas sešas stundas - zombis! izslēdziet to nelaiku - kur palikušas foršās līņājošās vasaras?
Shelly (shelly)

Shelly: Šodien beidzot atcerējos,..

šovakar, 9:48 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Šodien beidzot atcerējos, ka es, vai zinies, tomēr primāri esmu baltais cilvēks. Es vēsturiski esmu lieliski pielāgojusies dzīvei aukstās, tumšās un drūmās vietās. Nerit manās dzīslās ne lāse nēģeru vai beduīnu kvēlo asiņu. Esmu vēsā ziemeļu ledus karaliene. Un trakāk par tubas staipīšanu karstā saulē stundu no vietas ir tikai Lauvas staipīšana karstā saulē divas stundas no vietas. Nē, nepārproties, pirmo stundu vai pusotru pat bija ļ. lustīgi, mēs ar [info]virginia_rabbit un E. apstaigājām veselu kaudzi brīnišķīgu laukumu un dažas strūklakas, un Lauva nometa zemē veselus divus saldējumus (savu un Eižena), bet rīt es līdīšu ārā tikai no rīta un vakarā, pārējā laikā mums būs siesta un mēs atradīsim sev daudzas citas brīnišķīgākas nodarbes par izkušanu.
/ Smagi elšot, šodien atkal iedomājos par visiem tiem, kas kurina karu (ļ. atvainojos, citādāk to nosaukt nevaru) ar "polārajām mitrenēm" - vispār tas ir vecs propagandas triks - parādīt savus oponentus kā zemāku rasi vai šajā gadījumā pat sugu. Atņemt viņiem cilvēcību, parādīt viņus kā necilvēkus, dzīvniekus, parazītus (brīva izvēle), tādejādi attaisnojot un leģitimizējot jebkādu agresiju no savas puses.
// Bet no kurienes tāda agresija, ja viss ir jauki, labi un brīnišķīgi, to es vēl neesmu izdomājusi.
/// Nu, dievs ar viņiem.
//// Iedomājos, starp citu, ne velti - nepaguvu izlasīt ne piecus ierakstus, kad atkal sākās...
yesterday the night before tomorrow (noisiite)

yesterday the night before tomorrow: Šodien beidzot izbrīvēju..

šovakar, 9:49 pm, atsauksmēm

Šodien beidzot izbrīvēju laiku, lai varētu paskrituļot (protams, ka ar visu bēbi). Visu laiku bija kaut kas jādara, jāvāra ievārījumi utt., nesanāca tā īsti tā skrituļošana. Vakar vien ap diviem naktī gulēt iegāju.
Un visi tāāā skatās un tāāā smaida, laikam interesants skats no malas. :>
Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Ja čatnijam ir tiesības..

šovakar, 9:14 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Ja čatnijam ir tiesības garšot kā piparainai zaptei ar visādām garšvielām, tad es to esmu pagatavojusi.
bumsis (bumsis)

bumsis: ...

šovakar, 8:57 pm, atsauksmēm

Pēc Panorāmas (pārmaiņas pēc gribēju būt erudīta un zināt, kas notiek Latvijā)noskatīšanās ir tikai viens secinājums...nervu sistēmai saudzējošāk ir TV ziņas neskatīties.
Vienīgi aizdomājos pēc sižeta par orgānu donoriem...jau atkal...vai es reģistrētos orgānu donoros...
tēmas: bumsis, cilvēki
nesavaldāma (putana)

nesavaldāma: Tuvā nākotne.

šovakar, 6:53 pm, atsauksmēm

There's so much on my mind, but so little to share.
Adon (lord)

Adon: par feiliem

šovakar, 8:25 pm, atsauksmēm

kādam idiotam ir jābūt, lai sajauktu vietām fiksāžu un attīstītāju un pat pudeles atbilstoši parakstītu? uz tā rēķina, tagad tā padomājot, trīs filmas ir izmestas laukā :P
ausos: Sinner - Destiny
tēmas: tāpatvien
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: rakstīt liecības

šovakar, 8:22 pm, atsauksmēm

izsaka citu viedokli un arī ieklausās savā viedoklī
ezss (ezss)

ezss: dzīvesziņa

šovakar, 8:22 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Dekāns mums kādreiz stāstīja, ka kārtīgam studentam vienmēr ir līdzi ieskaišu grāmatiņa un karote, ja nu paraksta vai iedod ēst. Tikko atcerējos šo prātulu, izvilku no somas karoti un apmierināti urkšķot izēdu saldējumu, kas bija iesprūdis plastmasas micītē (jo mazos saldējumus pērk tikai nīkuļi)
kiceksusurs no murrdōras (acidkitteh)

kiceksusurs no murrdōras: Moving Ninja - Kemancheh ..

šovakar, 8:14 pm, atsauksmēm

Moving Ninja - Kemancheh
Neaprakstāmi lielisks kluss meditatīvs gabals.
http://www.discogs.com/Moving-Ninja-Formations/release/917446
Ai da visa šī relīze ir kā medusmaize ausīm un dvēselei. Uranium ir otrs labākais gabals manuprāt. Vel mierīgāks un traki bēdīgs.

p←: His temple bled. Two soldiers..

šovakar, 8:07 pm, atsauksmēm

His temple bled. Two soldiers had just fought for some long-forgotten reason, and it was the younger who fell, his temple smashed by the iron fist of the other, who watched the blood flow and become a tuft of primroses. The flowering spread rapidly. It reached the face, which was soon covered with thousands of those compact flowers, sweet and violet as the wine vomited by soldiers. Finally, the entire body of the young man lying in the dust was a bank of flowers whose primroses grew big enough to be daisies through which the wind blew. Only one arm remained visible and moved, but the wind stirred all the grasses. Soon all the victor could see was a single hand making a clumsy sign of farewell and hopeless friendship. Eventually the hand disappeared, caught in the flowering compost. The wind died down slowly, regretfully. The sky grew dark after having first lit up the eye of the brutal, murderous young soldier. He did not weep. He sat down on the flower-bed that his friend had become. The wind stirred a bit, but a bit less. The soldier brushed his hair from his eyes and rested. He fell asleep.

Jean Genet
polkovnik zhora (zhora)

polkovnik zhora: neturētie vārdi un veltie..

šovakar, 7:39 pm, atsauksmēm

neturētie vārdi un veltie solījumi, bad karma.
Princese Zeltīte (elina)

Princese Zeltīte: (es vienkārši sailgojos pēc negaisa)

šovakar, 6:30 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Mans vismīļākais negaiss bija daudzus gadus atpakaļ - 1995.gada 22.jūlijā. Datumu var atrast, jo tā bija diena, kad Rundāles pilij norāva jumtu. Un es biju turpat blakus pilij, pārsmits metrus tālāk - lasījām akmeņus no zemes celiņa, lai varētu uztaisīt kārtīgu grants ceļu, kurš vestu uz mājām. Man bija deviņi gadi. Atceros, kā palika tumšs, sacēlās vējš, kā smiltis nesās sejā un krusttēvs bļāva, lai slēpjamies zem traktora. Un viss palika melns. Un man uz brīdi likās - es esmu Dorotija Kanzasā (jo tikko biju lasījusi burvja no Oza zemes Sprīdīšizdotās grāmatas). Aizvēru acis un mēģināju ieelpot. Vējš bija tik liels, ka īsti nesanāca (apmēram tāpat, kad mēģina elpot izbāžot galvu pa braucošas mašīnas logu). Dziļa, bet patīkama panika.
Gatavība.
ausos: http://youtu.be/zIV1WzKxN5o
aņa delovejevna (deloveja_kundze)

aņa delovejevna: labdien, šeit rubrika mana..

šovakar, 6:23 pm, atsauksmēm

labdien, šeit rubrika mana dzīve ar Līvu.
savā nodabā katra strādājam savās istabās, tad vienā brīdī izdomājam, ka vajag pauzi, tāpēc uzliku Safety Dance un pēc tam never gonna give you up, paārdījāmies pa istabu, tagad turpināt strādāt.

vidusskolā mēdzām sapņot par dzejas vakaru ar nosaukumu Rudens veltes, kur visi apmeklētāji un mēs pašas būtu saģērbušies kā zīļuki, tagad laikam taisīsim drīzāk deju vakarus, kur visiem būs jāapber sevi ar gliteriem un jāvelk kājās platformenes.
iokaste (iokaste)

iokaste: par to 6to maņu - paņem..

šovakar, 6:13 pm, atsauksmēm

par to 6to maņu - paņem acis rokās, deguns parādīs.
briesmīgi interesanti.
bumsis (bumsis)

bumsis: ...

šovakar, 6:00 pm, atsauksmēm

Kabinets smaržo pēc āboliem. Sargs atstiepa no sava dārza.
tēmas: cilēki, silti
Strēlniece (str)

Strēlniece: Vecāķos šodien silts ūdens

šodien, 5:58 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Vecāķos šodien silts ūdens
mazaa_mija (mazaa_mija)

mazaa_mija: man beidzot ir iestājies..

šodien, 5:54 pm, atsauksmēm

man beidzot ir iestājies totāls spēku izsīkums, kā apsēžos, tā vairs nevaru piecelties un rokas pakustināt, bet tāpat eju vēl un daru, lai pilnīgi nesabruktu rīt braukšu uz pļaviņu izvēdināt un atputināt galvu un citus locekļus
sirdnA (sirdna)

sirdnA: 17F nodaļa, pagabstāvs, telpa bez logiem.

šodien, 5:10 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

Visā pasaulē apmēram piecdesmit cilvēku nodarbojās ar Šlīmaņa kunga lietu. Nodarbošanās kaulus nelauza un nekam tā nebija vajadzīga, tāpēc šie izredzētie piecdesmit nebija ne asākie tuteņi virtuvē, ne cietākie rieksti lazdājā un pat ne spožākie lāzeri disenē. 170 gadu laikā viņu mainīgais kolektīvs bija izdomājis iesauku kungam rūtainā žaketē, kurš mēdza mīklaini parādīties dažādās zemeslodes vietās un, nujā, tas arī bija viss.

Par pirmo Šlīmaņa kunga parādīšanos tradicionāli uzskata 1844.gada 9.jūniju, kad Zviedrijas Karaliskās akadēmijas naturālistu grupa, skaitā seši cilvēki, airu laivā piestāja pie kādas no neskaitāmajām klinšu salām, lai aplūkotu ārkārtīgi neparastu jūras putnu koloniju. Pēc kādām pāris stundām ekspedīcija bija saēdusies asinsdesu un pielējusies līdz mērenam ķēmam, kas, godīgi sakot, arī bija jauno zinātnieku mērķis. Pie viena viņi bija izbradājuši Baltijā pēdējo plakanpleznas albatrosa ligzdu, bet tas notika pilnīgi netīšām, tāpēc neskaitījās.

Lai vai kā, kad seši jaunie naturālisti salīda laivā, lai dotos mājup, viņi pārsteigti konstatēja, ka pa vientuļo klinti, bļaustīdamies nesaprotamā valodā, skraida kāds neredzēts kungs un svaida pa gaisu maizes drupačas, kuras ar lielu brēku rij kaijas. Nepazīstamais kaut ko uzsauca naturālistiem, pēc toņa spriežot, gribēdams, lai viņu paņem līdzi. Apjukušie jaunieši ielaida kungu laivā, kur viņš apsēdās priekšgalā un sāka ņurdēdams ēst karameles, kuras vilka ārā no saķepušas papīra turzas.

Viņš piedāvāja tās naturālistiem, bet visi atteicās, izņemot Arvidu Arvidsenu, kurš aprakstīja konfektes garšu kā "violončells" un no nākamās piedāvātās konfektes noteikti atteicās.

Savādais kungs bija ģērbies pelēkās biksēs un brūnā rūtainā mētelī, viņa apģērbs un melnie zābaki bija diezgan stipri novazāti un saplīsuši, gaišie mati izspūruši un seja iedegusi, pelēkas acis. Viņš daudz smaidīja un kaut ko runāja, bet jaunieši nespēja saprast nevienu vārdu. Tā nebija nedz vācu, ne franču, ne spāņu, ne krievu, ne zviedru valoda, par to viņi, vēlāk sniedzot liecības, bija droši. Valodu raksturoja "rukšķoši svilpieni", "ūjināšana kā slimai bitei" un "skaņa, kas rodas, kad uz čuguna pannas apmaisa plūmju mērci".

Bet, kad laiva bija jau gandrīz piestājusi pie krasta, Arvids Arvidsens piepeši uzlēca aptuveni piecu metru augstumā, kur aizdegās un palika karājoties vismaz pusstundu. Pārbiedētie naturālisti no laivas priekšgala sadzirdēja kārtējo rukšķošo svilpienu, atrāva acis no šausminošā skata un noskatījās, kā svešinieks paklanās un izzūd gaisā.

Tā bija pirmā dokumentos fiksētā Šlīmaņa kunga parādīšanās.
milda (milda)

milda: Un tagad pašā vasaras..

šodien, 5:39 pm, atsauksmēm

Un tagad pašā vasaras karstumā man ir uzziedējusi baltā alpu vijolīte.
black_data (black_data)

black_data: 50 shades of Grey... TRAILER!!!!

šodien, 4:46 pm, 24 atsauksmes / atsauksmēm

Ou māi, ou māi! Treileris jau ir nogalinošs. Sākot ar "for all audiences", turpinot ar "next valentines day", beidzot ar muzāriņu. Par "seksa dieva" lomas izpildītāju lai izsakās meitenes.

http://youtu.be/HS_TFW0DNoA

Moš to grāmatu jāpalasa, štoļi? Tik baidos, ka nervu nepietiks.
tēmas: kino
digna (digna)

digna (vajag): Windows 7

šodien, 4:39 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Varbūt Tu dzīvo vai kaut ko dari šodien Teikā un Tev ir Windows 7 disks, kuru es varētu aizņemties vistuvākajā laikā? Es nerunāju par oficiālo, protams.

(Nu nekā nesanāk man ierakstīt pašai te...)
būs, kam patiks (simamura)

būs, kam patiks: The Skip - James Fenton I..

šodien, 4:30 pm, atsauksmēm

The Skip - James Fenton

I took my life and threw it on the skip,
Reckoning the next-door neighbours wouldn't mind
If my life hitched a lift to the council tip
With their dry rot and rubble. What you find

With skips is - the whole community joins in
Old mattresses appear, doors kind of drift
Along with all that won't fit in the bin
And what the bin-men can't be fished to shift

I threw away my life, and there it lay
And grew quite sodden. 'What a dreadful shame, '
Clucked some old bag and sucked her teeth. 'The way
The young these days.... no values....... me, I blame..... '

But I blamed no-one. Quality control
Had loused it up, and that was that. 'Nough said
I couldn't stick at home, I took a stroll
And passed the skip, and left my life for dead.

Without my life, the beer was just as foul,
The landlord still as filthy as his wife,
The chicken in the basket was an owl,
And no one said: 'Ee, Jim-lad, whur's thee life? '

Well, I got back that night the worse for wear,
But still just capable of single vision;
Looked in the skip, my life- it wasn't there!
Some bugger'd nicked it - WITHOUT my permission.

Okay, so I got angry and began
To shout, and woke the street. Okay, OKAY,
AND I was sick all down the neighbour's van
AND I disgraced myself on the par-kay

And then.... you know how if you've had a few
You'll wake at dawn, all healthy, like sea breezes,
Raring to go, and thinking: 'Clever you!
You've got away with it' and then, Oh Jesus,

It hits you. Well, that morning, just at six
I woke, got up and looked down at the skip.
There lay my life, still sodden, on the bricks,
There lay my poor old life, arse over tip.

Or was it mine? Still dressed, I went downstairs
And took a long cool look. The truth was dawning.
Someone had just exchanged my life for theirs.
Poor fool, I thought - I should have left a warning.

Some bastard saw my life and thought it nicer
Than what he had. Yet what he'd had seemed fine.
He'd never caught his fingers in the slicer
The way I'd managed in that life of mine.

His life lay glistening in the rain, neglected,
Yet still a decent, an authentic life.
Some people I can think of, I reflected
Would take that thing as soon as you'd say Knife.

It seemed a shame to miss a chance like that
I brought the life in, dried it by the stove.
It looked so fetching, stretched out on the mat
I tried it on. It fitted, like a glove.

And now, when some local bat drops off the twig
And new folk take the house, and pull up floors
And knock down walls and hire some kind of big
Container (say, a skip) for their old doors.

I'll watch it like a hawk, and every day
I'll make at least - oh - half a dozen trips.
I've furnished an existence in this way.
You'd not believe the things you'd find on skips.
tēmas: t_dzeja
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: dienas un darbi

šodien, 4:15 pm, atsauksmēm

No rīta piekopu mājas pakaļpusi, tagad zinu kur Mazkaķis guļ, kad nevar atrast. Māte Daba ir parūpējusies, lai guļošs strīpainis pilnībā saplūstu ar zemsedzi. Labi, ka uz galvas neuzkāpu, pats jau neiedomāja pavākties malā.
Turklāt secinājums - skujas deg tikai eglītē, kaudzītē sabērtas rāda pigu, dūmo un citādi izpildās, līdz gala beigās apdziest pavisam.
Zāģēju malku, līdz skaldīšanai vēl jānobriest.
Nolasīju otro tūri ērkšķogu, laikam jāsavāra ar banāniem, to vismaz pusaudzis atzina par labu esam.
лиля брик (liljabrik)

лиля брик: man liekas, ka es esmu cilpa,..

šodien, 3:10 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

man liekas, ka es esmu cilpa, kurā viņš negrib atkal bāzt galvu
aņa delovejevna (deloveja_kundze)

aņa delovejevna: un tad ir tā, ka,..

šodien, 3:49 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

un tad ir tā, ka, interesējoties par iespējamo braucienu uz libānu, izgūglēju krustu šķērsu internetus, izlasīju, ka ĀM stingri iesaka uz turieni nedoties un ka vispār ir jocīgi, un tad es skatos filmas, kuras man iedeva kā labākos un eksperimentālākos darbus no pašreizējās Libānas kino industrijas, un es skatos, un tur tā realitāte, tā pasaule ir tik ļoti citādāka un atšķirīga no ĀM versijas. piemēram, ļoti intīms stāsts par sievieti, kura ar vīra ziņu iesaistījās dažādos ārlaulības sakaros, lai sāktu kaut ko just, un tā filma tāda riktīga skaista un personīga. un tās citas filmas arī tādas ļoti dziļas, personīgas un skaistas. it kā nekas īpašs, tās dzīves tur liekas tik saprotamas un tuvas, un var jau būt, ka tā saistība starp politisko situāciju un mākslas kvalitāti ir diezgan liela. 
jeb, kā teica Orsons Velss filmā the third man, Don't be so gloomy. After all it's not that awful. You know what the fellow said - in Italy, for thirty years under the Borgias, they had warfare, terror, murder and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci and the Renaissance. In Switzerland, they had brotherly love, they had five hundred years of democracy and peace - and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

in other news un meanwhile in Latvia, man ir jau atkal ienākušies pie 30 epastiem, uz kuriem nevīžoju atbildēt, jo katra atbilde ir aptuveni 10 min. 
intenormal (intenormal)

intenormal: o!

šodien, 4:02 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

arvien biežāk daru lietas retāk
ausos: Radio Skonto
kiceksusurs no murrdōras (acidkitteh)

kiceksusurs no murrdōras: Kāds no jums lieto Deezer?

šodien, 3:50 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Kāds no jums lieto Deezer?
saknes (augsne)

saknes: Riskējot palikt par..

šodien, 3:44 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Riskējot palikt par nezinošu muļķi, atsekoju visādus ziņu portālus, jo vairs nevarēju izturēt, kā galvā no virsrakstiem vien veidojas melns šausmu piķis. Bet tāpat viss kā parasti - like un share sit augstu vilni pat tad, ja runa ir par gabalos sacirstiem kaķēniem.
tēmas: šausmas
missalise (missalise)

missalise: Bad taiming. Baigā štelle..

šodien, 2:29 pm, atsauksmēm

Bad taiming. Baigā štelle patiesībā. Cik reižu nav dzīvē bijis tā, ka kāds kaut ko grib darīt, kādam tas ir aktuāli, bet citam - tajā laikā - nē. Un pēc mirkļa, kad tas pirmais jau ir par konkrēto lietu zaudējis interesi, otrs cilvēks sāk par to izrādīt interesi un aktīvi darboties. Tā ir baigā veiksme - atrast cilvēku, ar kuru konkrētajā laikā ir ejams viens ceļš.
Ilse Kahrklis (ld)

Ilse Kahrklis: drusku parunāties pa tel par..

šodien, 2:14 pm, atsauksmēm

drusku parunāties pa tel par darbu un pielabot CV izvērtās par veselas dienas pasākumu :/
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: ye

šodien, 1:56 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

A photo of me eating potato salad?
vistu_zaglis (vistu_zaglis)

vistu_zaglis: Brokastu vīntoniks svaigā..

šodien, 1:38 pm, 16 atsauksmes / atsauksmēm

Brokastu vīntoniks svaigā gaisā - pārpasaulīga bauda, ka es uz jums saku.

Depresiju uzdzen vien doma, ka tūliņ jau atkal jāmetas ierakumos, gribētos kaut kā tikt pie atvaļinājuma uz mēnesi, nē, uz gadu, nē, uz trim gadiem. Nu labi, laikam aizsapņojos.
jutoņa: Gut
spicausis (spic)

spicausis: Par biznesu vietējā gaumē

šodien, 2:28 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Latvijā ir vismaz viena hostinga kompānija, kas piedāvā virtuālos serverus mākoņos, kuri skatās uz it visiem saviem klientiem kā uz ļaundabīgiem nemaksātājmērkaķiem: piemēram, ja kārtējā rēķina apmaksas termiņš ir 19. datumā sestdienā, tad sestdienas rītā pie neapmaksāta rēķina bez emocijām izrubīs visu nahuj. Tas, ka klients ir solīda organizācija, kas mēģina īrēt pārīti serverīšu ar ikmēneša rēķinu ap kaut kādu simtu eiro, un da mazums kādas aizķeršanās grāmatvedībā notiek — piekasīgi ļaudis tādās situācijās vienkārši skaita soda procentus, sūtot atgādinājumus.

Līdz ar to, ja jums, tāpat kā man, liekas, ka kompānijai, pie kuras izvietoti jūsu dati, nav piedienīgi izraut štepseli un turēt datus ķīlā, tad cloudhosting.lv ejiet garām. Citādi nāksies turēt pirkstus sakrustotus katru mēnesi, no rīta mosties un skatīties, vai jūsu sistēma šodien strādā, vai varbūt kādu mazsvarīgu iemeslu pēc serveri jau izslēgti.

Tas nekas, ka cenas ir lieliskas un tehniskais atbalsts — spīdošs. Klienta komunikācija ar viņiem liecina par to, ka viņiem viss šķiet pilnīgā kārtībā, un tā arī vajag. Nuneko, ejam tālāk, ko tur daudz.

p←: Man ir svarīgi, lai es..

šodien, 2:17 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Man ir svarīgi, lai es patiktu putniem.