tapes of wrath (martcore)

tapes of wrath: kā pareizi atzīmē mums..

šodien, 11:12 am, atsauksmēm

kā pareizi atzīmē mums draudzīgos emuāros, cibā beigušās aktuālās tēmas, kurās lietotāji viens otru sūtītu nahuj
ingmārs ar aizmigušajiem kristiešiem neskaitās
tādēļ mūsu nākotne, acīmredzot un visdrīzāk sakņojas reālpolitikas apspriešanā

teiksim, dooorainītis no antikristu flanga uzdod plebejiem diezgan skaudrus jautājumus
kurus es nedaudz pārfrāzēšu šādi

kāda huja pēc mani būtu jāuztrauc, kas būs nākamais latvijas prezidents? es taču viņu nevēlu. a ja es viņu nevēlu, viņš uz mani nahuj neattiecas. mani drīzāk būtu jāuztrauc, kāpēc es pats nevēlu latvijas prezidentu. tāpēc, ka esmu tupā pelēkā tauta un biedri zvērudārzā zin labāk?
ezss (ezss)

ezss: Ziņas no akadēmiskajām aprindām

šodien, 11:13 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Kaut kad, mācoties par publisku uzstāšanos, mums teica: "Ja ir bail no pretī sēdošajiem, iedomājieties, ka viņi visi sēž uz poda". Nosmīnēju, bet tā kā man ir raksturīgas citas problēmas, praksē nepielietoju. Toties visnotaļ naski padomiņu nodevu tāļāk saviem studentiem. Šodien, kad kārtējo reizi dalījos ar šo atziņu, sarunu biedrs paziņoja, ka šāda vizualizācija tikai vairotu viņa neērtības sajūtu.

Vai jums ir zināmi kādi citi triki, kas ļauj pārvarēt bailes no auditorijas, jo mans iemīļotais padomiņš laikam nav universāls.
divergence (yeux_glauques)

divergence: #daily friday gif

šodien, 11:17 am, atsauksmēm

jutoņa: roltons incorporated
ausos: on busy days i'm like
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: darbs

šorīt, 10:54 am, atsauksmēm

Kā mani kaitina projekti, kur pēc apstiprinājuma iestājas laisks bakstīšanās posms, lai pietuvojoties deadline melnām mutēm rautos diennaktīm. Sajustos varoņu, lielītos ar negulētajām stundām utt. Un tā kā es parasti esmu pēdējais posms, mani šitas ķer visskarbāk.
Viegli nervozējot skaitu dienas...
missalise (missalise)

missalise: Vakar skatījos Eirovīziju..

šorīt, 10:18 am, atsauksmēm

Vakar skatījos Eirovīziju un paralēli sazvanījos ar vecāko brāli pārrunāt, kas kuram paticis. Viņam jau arī gribas pakomunicēt - šobrīd, kad mamma ir slimnīcā, viņš pa visu to lielo māju viens pats dzīvo. Māja vienam cilvēkam - ir par lielu. Labi vēl, ka viņam tomēr arī darbs ir - vismaz uz to aiziet un tiek kaut kādos nebūt cilvēkos.

Vispār - man patīk skatīties Eirovīziju. Ja mūsējiem veicas, tad tas ir valsti vienojošais faktors - līdzīgi kā tas ir ar sporta sacensībām, kurās mūsējie gūst panākumus. Savukārt mūziķiem tā ir iespēja parādīt sevi. Un ziņu dienestiem tajā dienā vietas aizpildīšanai ir nepieciešams par pāris ziņām mazāk par kādām kārtējām nelaimēm - autokatastrofu kaut kur pasaulē, plūdiem kaut kur citur u.t.t.
echoes (echoes)

echoes: par ko jūs dusmojaties?/kas..

šorīt, 10:53 am, atsauksmēm

par ko jūs dusmojaties?/kas jūs sadusmo?
meness_berns (meness_berns)

meness_berns: ---

šorīt, 10:38 am, atsauksmēm

Paceliet jūsu lūpu statusu līdz slavenību līmenim!

Tūlītējs efekts 30 sekunžu laikā
Zinātniski pierādīta efektivitāte
Nav blakusparādību
Godalgotā formulēšana
Vairāk nekā miljons apmierinātas sievietes

http://www.citylipspro.com/lv1q921h/m/
A (nomirusi)

A: Un vēl viens nozuda. Neko,..

šorīt, 10:18 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Un vēl viens nozuda. Neko, uzzināju no citiem avotiem, ka esot sieva. Un tas ir riebīgi. Saieties ar vairākiem cilvēkiem man šķiet normāli, bet krāpt sievu galīgi nē. Nez kāpēc vispārēji esmu novērojusi citu tendenci. Pārāk bieži (arī no vīriešiem) esmu dzirdējusi attieksmi, ka poly - nūūū.. nē... tas nav nopietni/normāli/pieņemami/whatever. Diemžēl nereti šis pats cilvēks ir viens no klasiskā trīsstūra "precēts pāris, kur vienam mīļākā(ais), par kuru otrs, prōtams, neko nezin".

Manā izpratnē ir tik divas galējības - uzticība vai atklātība un noruna par citiem noteikumiem. Varētu šie krāpēji vienkārši netērēt manu laiku, nu. Nebūs, nebūs!
brookings (brookings)

brookings: On why football is better than dancing

šorīt, 10:37 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

She picked it up on the halfway line, and I knew (I knew I knew) that her prasme was IN TUNE - and in that moment a note was plucked that in the context of the current drowsy key sent vibrations from OUT of the shell - and a shiver down the spine.
And she was away, possessed with tricks and with the calm fury of that which is sublime: slips past the first challenge; a drop of the shoulder and flick of feet, the second looks around in bewilderment; judging pace and angle instinctively, the third trails in her wake. Applause already breaks out as she enters the penalty area. Does the defender back off? Does she hate to be the one to play the villain? No matter, she has already flashed past her and is one on one with the keeper... who she sends the wrong way. All the players clap and holler, and, now the moment has passed, she sheepishly returns to the centre circle. They applauded the audacity (and her young age), but it was the shamanic intelligence that at its summit could be seen in the likes of Maradonna and Gasciogne that they gave witness to.

The dancing in the Salsa bar was impressive, I judged, gazing at the shifting feet. But there was no instinctive wonder, and the aim was often corrupted in the protagonists' desire to be impress (or clitorally rub).

Vot
Usne (usne)

Usne: Baņuta par velobraukšanu:..

šorīt, 10:31 am, atsauksmēm

Baņuta par velobraukšanu: es nemīšos, tur vaig kā hiphopā ar kājām spārdīt.
mafia (mafia)

mafia: Par to viendzimuma laulību..

šorīt, 10:08 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Par to viendzimuma laulību un citu pasākumu tēmu runājot... Pasākumu plakātos vajag vienkārši likt vairāk sieviešu pāru bildes - tās jau lielajiem pretiniekiem itin labi tak patīk, cik zināms. Iespējams, pat nepamanīs, par ko runa un būs mierīgāk noskaņoti! Reizēm paklausoties, ko viņi bļaustās un kas šos satrauc, tiešām šķiet, ka tās nav lezbietes, bet tikai geji...
Ūūlę (chimera)

Ūūlę: ohhh, kādi vēl miera ielas..

šorīt, 10:04 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

ohhh, kādi vēl miera ielas svētki, ja tepat rajončegā notiek zvejas ielas svētki ar teātra izrādi-performanci "bomzis" by kauguru amatierteātris "vīzija", virves vilkšanu, groziņiem un zaļumballi "zvejas-dejas" (spēlē "divi no vecdaugavas"). laipni lūgti.
tēmas: grāvis
diabolisks pandemoniums (zirka)

diabolisks pandemoniums: prāta vētru neklausos pat..

šorīt, 10:01 am, atsauksmēm

prāta vētru neklausos pat nostaļģijas vārdā, jo nostaļģijai nodevas es izpildīju ar ar "četru krastu" paklausīšanos, bet super besse gan ir super bestest albums. tiekamies vakarā depo
tēmas: dixi
... (noisiite)

...: 1g1m

šorīt, 10:03 am, atsauksmēm

Lego duplo ir kādu mēnesi aptuveni, īpaši daudz un bieži ar to arī neviens nespēlējas, šad tad no rītiem ar Helmi kopā paspēlējam. Tad nu šodien viņa beidzot ir apguvusi kā likt klucīti uz klucīša. Malacis.
tēmas: pirmoreiz
Pax (pax)

Pax: Šodien bija jāpieceļas..

šorīt, 8:37 am, atsauksmēm

Šodien bija jāpieceļas ļoti agri, jo ārstu, pie kura man bija japierakstās varēja sazvanīt tikai no 7.30 līdz 8.00. Pec tam vairs nenāca miegs. Vakar neiedzēru zāles un ilgi nevarēju aizmigt. Bet bija bail, ka nespēšu piecelties un piezvanīt ārstam. Vakar mani mocīja usual pārdomas. Atkal kaut kādā debīla sakarā bija jadomā par D. Pilnīgi tāda sāpe manā pašvērtējumā un tajaā visā kopumā, visā tajā lielajā murgā. Un tad es domaju, vai tiešām es nevarētu tiešām mainīties (varbūt tas jau notiek, ja jau es par to domāju?). Es varētu neticēt horoskopiem, liktenim un...un pie likteņa manas domas apstājas. Pirms turpinu par likteni, pāris vārdi par horoskopiem. Tiem it kā nebija nekādas lielās nozīmes manā dzīvē, bet kaut kad 2013. beigās manās rokās nonāca nu dikti labs Vogue horoskops. Jāatzīst, ka tas ir kaut kas, kas Vogue padara ko vērtu. Un ir jau kaut kādas sakritības un atbilstības, un nu es zinu, ka mana planēta ir Jupiters. :) Bet es tiešām nedomāju, ka man vēl ilgāk vajag šo visu. Un, par likteni runājot, tad man vienmēr ir bijusi sajūta, kas sanāk tikai tas, ko es daru pati. Ja citi meģina iejaukties (lasīt - palīdzēt), tad itin nekas no tā nesanāk, kas noved tikai pie vēl lielākas frustrācijas. Un it kā kāds vai kaut kas man teiktu, ka man viss un pašai, un the hard way. Un es nezinu, kādēļ tā. Tāpēc brīdī, kad man gribas atteikties no horoskopiem un likteņa, es nemaz nezinu, vai tas tik labi izdosies. Un tāda gadījumā paliktu vēl iekšējā balss, ko es noteikti nevarētu ignorēt. Labs pierādījums tam bija tā sajūta sakara ar jauno (un nu jau veco) darbu. Lai gan "uz papīra" viss šķita ok, bija tāda sajūta, ko varēja ignorēt vai nē, tā vienkārši bija. Nezinu, vai labāka opcija būtu bijusi palikt lidostā, vai arī labāk bija iegūt šādu pieredzi, lai vienkārši zinātu kā tas un zinātu, ko negribēt. Then again, nepaliek nemaz tik daudz darbu, ko gribēt. Un ārste teica, ka cc es varu aizmirst, ka labi, ka mani atlaida, jo bija vien tāds draņķa darbs. Tas, protams, jauki un tā, bet tagad nav lielākas saprašanas par to, ko un kur man meklēt. Kas tad ir ar lidostas darbu vai arī man tagad pa taisno jādodas uz hsk? Nav jau beigās kaut kā daudz to opciju. A paveras aizvien plašākas iespējas un es jūtos aizvien vairāk traumēta. Un tad es izliekos, ka man vienalga vai arī man jau ir vienalga, jo es vairs nezinu, ko es varu mainīt. Bet prāts nu ir mierīgāks, jo esmu mājās un šodien ir jauka diena, kad arbauks kāds ilgi gaidīts ciemiņš.

Citronz: Un jūs, dārgie draugi, ar..

šorīt, 9:51 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Un jūs, dārgie draugi, ar mani darat nelaimīgu, jo nerakstāt! Frendliste kā izmirusi! Un daži vēl pat atļāvušies izdzēsties, piemēram, Mufsis! Nu kas tā dara?
tēmas: ciba

Citronz: vissirslikti... Ceru, ka tas..

šorīt, 9:30 am, atsauksmēm

vissirslikti...

Ceru, ka tas ir tikai kaut kāds ieildzis pms. Pēdējo divu nedēļu laikā esmu skrējusi 1x. Un tas arī viss mans sports, ja neskaita staigāšanu. Ēdu, kā pagadās un pakusušie mīlas rokturīši ir atgriezušies savās vietās. Esmu pieteikusies rīt 10km skrējienam, bet nezinu, kāpēc. Es varbūt varu noskriet 10km, bet ne jau nu pieklājīgā ātrumā. Nākamnedēļ man ir stirnubuks- virs 20km un es nezinu, kā to noskriet, ja garo skrējienu man nav bijis jau cik nedēļas. Visu laižu dēlī. Un man vienalga. Neko negribas, precīzāk gribas visu un neko. Vai to, ko nevar dabūt.

Barselona palīdzēja uz brīdi, tās dienas izbaudīju. Bet tagad atpakaļ realitātē. Un nav jau tā, ka būtu kas konkrēti slikts noticis, vienkārši iekšējais noskaņojums ir tāds ne pārāk laimīgs. Mēģinu nedomāt, jo domāšana ir neērta.

Trakākais, ka man nākamnedēļ būtu iespēja piedalīties super pasākumā ar lielisku kompāniju, kas palīdzētu izvēdināt galvu. Bet es netieku, jo man darbā jāpabeidz viens liels darbs. Nebūtu kā vienmēr nomuļļājusi visu līdz pēdējam, tad tiktu.

Laivā ar šogad esmu sēdējusi tikai Xrace laikā. Trakums! Es pazīstu gandrīz visus LV laiviniekus, bet laivā neesmu vēl savu kāju spērusi. Neticami.

Un es apzinos, ka sastingums neko nemainīs. Ja es sāktu sportot, būtu labāk, endorfīni un enerģija nāktu klāt. Bet grūti izkustēties no tā sastinguma punkta. Kad iekšējais līdzsvars ir zudis, tad ir grūti saņemties. Laikam jau pirmais solis ir atzīt sev- es neesmu laimīga. Neatceros, kad es pēdējo reizi būtu no sirds smējusies. Dzīvi vajag baudīt. Dzīvi vajag svinēt. Dzīvot nevis eksistēt.
Pērkons (perkons)

Pērkons: kõ kõ

šorīt, 9:36 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Vobšem, šonakt man bija kādi gadi divpadsmit, biju tērpts tumši brjūnā tautastērpā, kaklā iekārts bija šitentāds mezglots sikspārnis (visi taču zina mezglotās pūces, vai ne), un es kaut kādas publikas un tv kameru priekšā uzstājos dziedot «Kur tu teci, gailīti mans» franču valodā!

Reāli nonesa jumtu. Visiem!
Žēl, ka jūtūbēs neir...
Antons V (antons_v)

Antons V: This ain't love, it's clear to see

šorīt, 9:28 am, atsauksmēm

Sam Smith - Stay With Me

Why am I so emotional?
No, it's not a good look, gain some self-control
And deep down I know this never works
But you can lay with me so it doesn't hurt
Ūūlę (chimera)

Ūūlę: when i have to translate a..

šorīt, 9:23 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

when i have to translate a joke sajūta, protams, vēl joprojām ir tāda

,

toties kad ir iztulkotas fakin 43 lappuses ar jokiem vienā laidā, jūtos kā xena warrior princess. pasakaini. visspēcīgi. zajebisj.
tēmas: darbs
Ex silentio (ex_silentio)

Ex silentio: Nosalu kamēr gulēju. Tagad..

šorīt, 9:10 am, atsauksmēm

Nosalu kamēr gulēju. Tagad nevaru sasildīties. Kā tāds reptilis.
ingaile (ingaile)

ingaile: rrrrrrrrrrr

šorīt, 8:55 am, atsauksmēm

iet nenormāli grūti. Tagad laikam vajadzētu nomainīt lietotājvārdu un rakstīt anonīmi. Pat šis man reāli sadusmo - neko normāli nevaru izdarīt, pat cibā vajag iet ar savu īsto vārdu, lai ko? Vārdu sakot, visas zaļās koku lapiņas uz mani skaļi kliedz un visi grib man ieriebt. Honeybee - paskatījos to ierakstu, kur tu jautā par terapeitu. Es gan jau eju pie terapeita, bet šobrīd arī viņa man liekas, pievienojusies lapiņām. Vakar teicu Vigulim, ka ļoti gribu piedzerties. Atkārtoju to divas reizes. Protams, ka nevar un to nedarīšu. Jo meitas man ir kolosālas. Un vienai no viņām nevar dot pienavīnu.

Zuzanna: Trip of a lifetime

šorīt, 6:50 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Rīt izlidoju uz Tanzāniju un šodien vajadzētu sākt dzert Malarone. Izlasīju blaknes, galīgi negribās. Bet malāriju arī dabūt negribās - man ir viens paziņa, kurš nomira no malārijas.
Vakar par 25 eur dabūju 35mm filmiņas spoguļkameru ideālā stāvoklī ar divām lēcām (par stāvokli man komentēja tehniķis, kam lūdzu viņu atputekļot, tur pat nebija īstu putekļu). Kāpēc es viņu nopirku? Ja es mācētu fotogrāfēt, es vēl saprastu (bet tad jau man būtu modernāka kamera).
Vēl man ir jānopērk sandales šodien un jāsakrāmē soma - kopā 40 kg. Vedu 2 pakas x 70 pamperus, vēl visādas dīvainas lietas, ko draudzene paprasīja.
Ceru redzēt Indijas okeānu, safočēties ar žirafēm un paauklēt mazo mulatiņu.
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: pusaudzis

šorīt, 8:41 am, atsauksmēm

vakar pusaudzis lidz skolai ar autobusu braucis pusotru stundu (pusotru!), ierasto padsmit minūšu vietā. šodien mēģinās ar vilcienu, bet nu vispār vāks....
Noetic Jun (mindbound)

Noetic Jun: So, I'm all out of coffee,..

šorīt, 6:21 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

So, I'm all out of coffee, today I've had a hard week's work, and I want to go and sleep the sleep of the just. Or the dead, whatever. TTYL.
jutoņa: tired
ausos: Rome - Die Æsthetik Der Herrschaftsfreiheit: Automation
unpy (unpy)

unpy: Kā īsinu laiku.

šorīt, 4:44 am, atsauksmēm

Tajos brīžos, kad laukos nepļauju zāli vai neskaldu malku. Iepriekšminēto nedaru gandrīz nekad. Nu, lūk, tajos brīžos...pārdomāju pateikt, kauns.
باب (dooora)

باب: pusnakts politinformācija anarkristiem

šorīt, 4:42 am, 15 atsauksmes / atsauksmēm

teikškāir – tas, ka jūs, mani jaunie un daudzsološie, dienu uzsākat, apdiršot dievu un homeopātiju, mani vairāk uzjautrina nekā nomāc. kaut kā jau tā enerģija austošajai dienai jāuzkačā. bet jūsu steitiski tricelīgā ņemšanās ap kaut kādiem prezidentiem, ko jūs paši nevēlat, vai hierarhiskiem pshihopātiem reizi četros gados, sūtat savas dārgās atvases cietumskolās un pēc tam lauzījat savas un citu ekskremitātes vainīgā meklējumos – tas gan mani skumdina nemērā. brain the size of the Universe (ok, maybe not), but pain so mucho bigger.

Korbets un Lainels
باب (dooora)

باب: likt sēklu zemē, turklāt..

šonakt, 3:42 am, atsauksmēm

likt sēklu zemē, turklāt burvīgi sulīgā melnzemē, ko pats caur savu slieku ganāmpulku no pārtikas atliekām tikko guvis – man tas sniedz pamatīgu baudījumu. meditatīvs orgasms vairāku stundu garumā, bez seksa un bez gendera.
kas tālāk? god only knows.

nonbeastie beach boys
باب (dooora)

باب: if you ain't cheating, you ain't trying

šonakt, 2:42 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

āsv ģenerālprokurōre: nu tā, puiši, čitik jums būs jāatdod atpakaļ.


delfos šorīt parādījās mazs rakstiņš, kuram tautieši veltījuši veselus trīs komentārus.
seši miļardi mazu zaļu cipariņu monitōrā, tas tiem zeļļiem noteikti ir milzīgs trieciens. Barclays pat izmisumā paziņojusi, ka atlaidīšot veselus 8 darbiniekus. iespējams, ka pēdējos mohikāņus no 19 štukām darbarūķu, ko viņi plānoja atlaist pagāšgad.

vēlreiz vārds ģenerālprokurōrei Linčai:
The penalty these banks will now pay is fitting considering the long-running and egregious nature of their anticompetitive conduct. It is commensurate with the pervasive harm done.
And it should deter competitors in the future from chasing profits without regard to fairness, to the law, or to the public welfare.


tikmēr Endrjū Makkeibs, FIB diŗektōra vietnieks ir pravietiski skarbs:
These resolutions make clear that the US government will not tolerate criminal behaviour in any sector of the financial markets.
Noetic Jun (mindbound)

Noetic Jun: To everyone talking about..

šonakt, 2:49 am, 6 atsauksmes / atsauksmēm

To everyone talking about how the human brain is the most complex object in the Universe: Stop that. It’s not. An equivalent amount of completely random molecular combinations is far more complex. The most complex mathematically possible thing is an infinitely long string of random bits. The most complex arrangement of matter is hot gas. Raw complexity doesn’t do very much.

Belief update: I'm starting to think that the “complexity” in question might actually be [closer to] complexity-compressible-by-observer, à la Schmidhuber. In this revised version the original claim might still be an overstatement but at least it makes actual technical sense (and the new hypothesis seems to justify and uplift to precision my initial one, namely that the sentence actually translates to “brains are very impressive”).

jutoņa: working
ausos: The Beauty Of Gemina - A Stranger To Tears: Colours Of Mind
fukitols (fukitols)

fukitols: Pirms pāris stundām..

šonakt, 2:33 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Pirms pāris stundām nosūtīju Maģistra darba melnrakstu vadītājam, pirms brīža saņēmu atbildi - "Darbs ir labs un nekas būtisks tajā netrūkst".

Vai tiešām man izdosies pabeigt?
Noetic Jun (mindbound)

Noetic Jun: Salūza kafijas prese, I..

šonakt, 1:48 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Salūza kafijas prese, I never asked for this.
jutoņa: awake
ausos: The Azoic - Forward: Progression
xxx (texti)

xxx: Guntara Rača lekcija "Kā nopelnīt naudu, sarakstot hitu?"

vakar, 10:20 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Uz Guntara Rača meistarstiķi par to, kā sarakstīt skaistu hitu, bija ieradušies astoņi cilvēki. Šis cipars, pālī apgāžoties, kā zināms, simbolizē bezgalību. Ja kas, portālā Facebook savu dalību bija apstiprinājuši 110 ļaudis. Šķiet, ir īstais mirklis atklāt daudziem, kas vēl nezināja - uzspiest "Iešu" uz, ķipa, ņirdzīgu pasākumu, ja neplānojat to apmeklēt, nav asprātīgi. Ir jāatbild par saviem vārdiem - gan ikdienā izteiktiem, gan skaistā hitā izdziedātiem.

Lekcija tika iesākta ar īsu ieskatu runča Rača daiļrades vēsturē. Pirmā dziesma tapusi kopā ar Ainaru Virgu ceļā uz pāli, tāpēc tās nosaukums palicis ierakstīts vēstures mēslainē. Otrā ieturēta klasiskā Joy Division eksistenciālismā un tikusi nosaukta par "Tev šodien atļauts pakārties". Ar laiku Račs gan sapratis, ka dziesmu rakstīšana nav tik vien tāda jautra izklaide kā pakāršanās, bet arī - smags un neapmaksāts darbs. Šajā brīdī pārstāju žāvāties, jo beidzot sākam runāt par galveno - proti, naudu. Runcis Račs neslēpj, ka mēs, skaļi palasot lielāko daļu viņa dziesmu tekstu, varētu no smiekliem apgāzties un pārsist galvu. Tomēr vārdi ir labi, ja mērķis tiem labs, un hitu par sliktu mērķi nenosauksi. Vai tu zini, kas ir hits? Tas ir hits...

Račs vērīgi norāda, ka vairākos no publikā sēdošajiem ir sazīmējis mūziķus un dziesmu autorus. Tā kā esam tikai astoņi, es šausmās sastingstu - līdzīgi kā skolā, kad gripas epidēmijas patukšotas klases rindās tiek meklēts kāds, no kā pieprasīt mājasdarbu, un tev nav izpildīts. Ja nu meistars ņem un mani izsauc pie tāfeles! Šajā brīdī, šaudot acis šurpu turpu, pamanu, ka publikā ir kāds kungs ar marihuānas lapiņām izrotātu lakatiņu. Viss skaidrs - mākslinieks. Tālāk Račs sāk runāt par pasūtījumiem. Vispār tas nav nekas slikts, jo arī Bēthovens gribējis kādu Vīnes desiņu uzkost, tāpēc rukājis pēc karaļu un citu pāķu pasūtījuma. Tomēr ir pasūtījumi, kurus arī Račs gatavs par jebkuru cenu pasūtīt dirst - piemēram, ja "Latvijas gāze" liek sacerēt pantiņu, iekļaujot tajā uzņēmuma nosaukumu. Tā kā man, ņemot vērā jaunās dzīvesvietas specifiku, tas ir aktuāls temats, kladītē neviļus uzmetu rindas: "Ko tev dot var galdauts un vāze, ja istabu nesilda Latvijas gāze?". Nelielam atslodzes brīdim piedāvāšu Pita Andersona viedokli par šo tēmu:

https://www.youtube.com/watch?v=ybURnk0bHhU

Esot tikai viens augsta ranga komponists, ar kuru runcim Račam pagaidām nav izveidojusies sadarbība - Juris Kulakovs. Nesen, esot vieglā buržuāziskās filozofijas marasma varā, abi sprieduši, ka tas arī nav vajadzīgs. Tālāk uzzinām galveno, kas nepieciešams īstam hitam - kruta, atmiņā paliekoša atslēgas frāze un patskanis uz garās nots. Izcils piemērs ir meklējams dziesmas "Dzelzsgriezējs" piedziedājumā "Dzelzs-grie-zēēēēēj". No svaigākajām apvienībām uzķert šo maģisko formulu izdevies grupai "Sound Poets" dziesmā "Kalniem pāri". Ne man spriest, jo arī hitu meistara Eda Šīrana koncerta laikā es patvērumu meklēju Aminatas dvēselē, bet, manuprāt, izcili garlaicīga dziesma. "Prāta vētras" jaunajā albumā šāda frāze esot tikai viena, un to pašu viņi bezkaunīgi nospēruši no runča Rača galvas: "Es būšu tavā pusē, kad lielgabali klusē". Apbrīnojami, kā latviešu mākslinieki ir spējīgi tik trāpīgi reaģēt uz politiski saspīlētiem procesiem. Tomēr puiši vēl jauni, viss vēl priekšā. Arī par frāzēm es neņemos spriest, jo mana literatūras skolotāja mēdza domrakstu burtnīcās švīkāt niknus "frāžaini", bet atslēgu atrast ir svarīgi. To es zinu no personīgās pieredzes, jo mums ar EK nesen bija pazudusi pagalma atslēga uz miskasti. Tas radīja situāciju, kurā lielāko daļu virtuves grīdas klāja stikla pudeļu plūdi, un nevarējām tikt pie plīts, lai uzceptu ikrīta omleti.

Pienāk brīdis, kad runcis Račs nosauc sava spējīgākā pēcteča vārdu (lasīt mūža balvas pasniegšanas tembra estētikā): "Tas ir dzejnieks, par kura vārdiem ir vērts aizdomāties, tas ir cilvēks, kurš augstāk par visu vērtē iespēju būt oriģinālam. Dāmas un kungi, tas ir Ingus Bērziņš". Tas nozīmē, ka man atkal laiks šausmās meklēt patvērumu Aminatas dvēselē, bet Māris Melgalvs kapā apgriežas kājām gaisā. Tikmēr runcis Račs sāk iesaistīt savā performancē publiku, jautājot, kas latviešu mūzikā ir tāds, ko ar uguni neatradīsi citur pasaulē. Mākslinieks ar marihuānas lapiņu nimbu vikipēdijā lasījis, ka tā ir akordeona izmantošana rokmūzikā, kas atspoguļojas arī pāris "Bet bet" dziesmās. Es tomēr uzskatu, ka "Bet bet" daiļrade drīzāk pielīdzināma metāla žanram, bet Zigfrīds Muktupāvels ir mūsu pašmāju Sids Višess. Izrādās, viss tomēr ir sarežģītāk nekā izskatās, jo vienīgais mūsu pagaidām zināmais džokers pasaulīgajā kāršu kavā ir latviešu valoda, bet otra (jo džokeri vienmēr ir divi) meklējumos Račs pavada katru savu nomoda stundu. Šajā sakarā kopīgi sākam apskaust Zviedriju, jo viņiem ir izdevies izsisties ne tikai ar tādu sliktā angļu valodā dziedošo šlāgergrupu kā ABBA, bet arī - dizainu, kriminālliteratūru un Dolfu Lundgrēnu. Stulbie sociķi.

Tālāk aizrunājamies par duetu "Sandra", kurus runcis Račs nevēlas saukt par vientiešiem, jo te nav nekāds Harijs Poters un filozofu akmens, un mēs, visi tautieši, esam vienlīdzīgi. Uzzinām arī pāris pikantu stāstu no mūzikas nozares beksteidža. Piemēram, Ainars Virga un Uldis Marhilevičs savām melodijām pa vircu, lai dziesmu tekstu autors labāk saprastu garās un īsās notis, uzdziedot tādus jēdzienus kā: "Bļaģ, pīzda, nahuj, johaidī, ārprāts, dirsa". Kļūstot jau tik tuviem, seko negaidīts atklātības mirklis, un runcis Račs paziņo: "Būsim godīgi, mēs kādreiz dzīvojām Padomju Savienībā". Publikā iestājas stindzinošs kapa klusums. Lai kaut kā atvēsinātu nokaitēto atmosfēru, sākam pārrunāt, ar ko atšķiras dzejnieks no dziesmu autora. Saprotu, ka šeit ir āķis, un runcis Račs vienkārši vēlas noskaidrot, cik labi pazīstam viņa daiļradi, jo viņš taču pats dziesmā "Dievs tevi mīl" jau sniedzis atbildi uz šo jautājumu: "Dzejniekam vārdi nav jāmeklē". Turpretim dziesmu tekstu autoram tie jāprot sameklēt starp garajām un īsajām notīm.

Lekcijas beigās Račs, ne vaibstam nenoraustoties, atzīst, ka nekad nav sacerējis tekstus hip hopam. Domāju, ka tur nav, ko kaunēties, jo parasti tak hip hopa džeki paši sacer savas rīmes. Jo pārsvarā tas ir vienīgais, ko viņi vispār var demonstrēt, bet, ja uzradīsies kāds ar izteiktām vokālām dotībām, tad gan - taisnā ceļā pie Guntara Rača!

P.S. Paralēli mācību procesam tālrunī sarakstījos ar mīļoto, kuru iedvesmoju šādām gejas rindām:

"Es mācos, kā vien spēdama.
Skumstu pēc tevis un kaut kā ēdama".
ausos: Coolio - Gangstas paradise

amatieris: Puķi vai prežus? Es..

šonakt, 1:30 am, atsauksmēm

Puķi vai prežus?
Es stāvēju veikalā ar pēdējo latu piecdesmit kabatā un biju manāmi apmulsis. Plāns bija lielisks. Man bija studenta mēnešbiļete vienam trolejusa maršrutam, dāma dzīvoja pa ceļam, šai maršrutā. Transportēšanās izmaksas, attiecīgi, nulle. Gardumi bija viņai pašai, nu, tur kāda konfekte vai ābols, tos es nekad nenesu. Izevumi, attiecīgi, nulle. No manis pieklājās pa kādam stublājam un, protams, individuālā civilā aizsardzība.
Un dilemma - puķi vai prežus - bija ārkārtīgi nopietna. Ja nopirkšu puķi, meitēns būs priecīgs, atmaigs, nu, romantika. Karoče, liela iespēja, ka vajadzēs prežus. Bet nebūs. A ja nopirkšu prežus un aiziešu bez puķes, apvainosies un prežus arī nevajadzēs. Visu vai neko.
Un toreiz vēl nebija visādu rimī karšu, kur sakrājās procenta atlaide visam, kas veikalā, no kuras negaidīti varētu izdoties noņemt trūkstošos piecpadsmit santīmus - lats par dzeltenu rozi un sešdesmit pieci par prežiem. Sūdīgiem, bet prežiem.
Variantu - pietaupīt naudu un iziet vienkārši pastaigāties - es neizskatīju. Ja tērējas, tad tērējas, nav tur ko. Dzīvot ar vērienu, tā sacīt.
Beigās saprāts uzvarēja. Izgāju no veikala un pie tantiņas nopirku puķi. Dzeltenu. Par latu. Palika piecdesmit santīmu. Uzdzīvei.

---
Android vai Iphone? Jā, šīs smagās dilemmas nebeidz vajāt...
mafia (mafia)

mafia: Tā, beidzot līdz Eiropas..

šonakt, 1:38 am, atsauksmēm

Tā, beidzot līdz Eiropas izplatītājiem ticis jaunais Uppercase Magazine numurs... Nekad dzīvē neesmu par žurnālu maksājusi tādu naudu, bet nu whatever - vienreiz dzīvē jau var visu ko izdarīt. Šis bija printmaking issue, un to nekādā ziņā nevar palaist garām!

tapes of wrath (martcore)

tapes of wrath: attiecībā uz to, vai un..

šonakt, 1:27 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

attiecībā uz to, vai un kāpēc vajag klausīties eirovīzijas popmūziku
mana mīļākā sonic youth dziesma ir tunic, dziesma par no anoreksijas mūžībā aizgājušo the carpenters dziedātāju karenu kārpenteri (man vienmēr tirpas skrien pār kauliem no šī i feel like i'm disappearing / getting smaller every day / but i look in your eyes, i'm bigger every way)
varu saderēt, ka te visi ir dzirdējuši abbu, un tikai pāris cilvēki ir dzirdējuši the carpenters
kas ir eirovīzijas muzons nevis kvadrātā, bet kubā, pie tam katra dziesma ir absolūts čempions
 kājāmgājējs putns (green_boulevard)

kājāmgājējs putns (kur_nopirkt): Kur nopirkt gliemežvākus?..

šonakt, 1:36 am, atsauksmēm

Kur nopirkt gliemežvākus?
Vajag pēc iespējas lielākus, nevajag daudz
salty (salty)

salty: Mana datora lietošanas..

šonakt, 12:38 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Mana datora lietošanas instrukcijā šobrīd varētu ierakstīt "shake before use". Citādāk ekrāns nerāda. Ehhh... jāmeklē jauns, bet nu kā lai izvēlas!!!???
tapes of wrath (martcore)

tapes of wrath: klausos taga visus..

šonakt, 12:19 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

klausos taga visus eirovīzijas kontestantus
nespēju noticēt, ka esti ir tādu herņu aizsūtījuši, valstī pagrimums!

upd: mēģinu atrast savu favorītu, pusi jau noklausījos - mūsu dziesma pagaidām toč labākā

upd2: kā teiktu vienradzis par dolāra kursa izmaiņām, esmu ahujā. ko dara austrālija eirovīzijā?

upd3: krievietei gagarinai laba dziesma, ar kādu var droši piļīt uz vismaz bronzas medaļām. bez tam vienīgā jūtami izklausās pēc 80-o popa

upd4: izraēla jau kuro gadu ir lieliska. tiešām teicama

upd5: kā malta spēj uzražot tādus nereālus daudzumus ar garlaicīgām dziedātājām. tur taču cilvēkiem profesijā un vispār valstī jau būtu jāsāk beigties

upd6: piekrītu up, anglija ļoti čoina pēc idejas. tur gan nav piedziedājuma, kur visi var kaukt līdzi

upd7: vārdsakot, uz tik draņķīga fona mums ir reālas iespējas vēlreiz atvest uz šejieni starptautisko geju-ģeogrāfu biedrību
tapes of wrath (martcore)

tapes of wrath: popmūzikas ziņā..

šonakt, 12:09 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

popmūzikas ziņā eirovīzija ir tipa lēnām izgājusi no neandertālisma un pievērsusies moderniem aranžējumiem
lūk, par to, vai tas ir labi, es neesmu pārliecināts
tāpēc, ka tagad tas viss sāk izklausīties pēc rihannas singlu c-pusēm
neandartālismam tomēr bija savs šarms
nu bet mums vienmēr viss būs slikti

a kas attiecas uz aminatas dziesmu, nu, to var lejuplādēt aifonā bez briesmīgām htoniskām sekām, kā bija pirms tam