sirdnA (sirdna)

sirdnA: tēja, viskejs - ček...

šovakar, 8:04 pm, atsauksmēm

tēja, viskejs - ček.
temperatūra 38.4 - ček.
suns -ček.
sirsniņa dauzās - mierīgi sēžot uz 120 minūtē.
باب (dooora)

باب: sala vējš, razbajniex

šovakar, 7:42 pm, atsauksmēm

Ansjeits
Anseits, protams, ir kandidāts. betta tur vaidzētu Krumāru, pō un, obviōzi, mani. tikai es pēdējo reizi mūzikālu instrumentu esmu spēlējis viesnīcā Latvija, kad mēs, ja nemaldos, kādam norāvām kāzas.
un vēl vaig zaķus. vismaz trīs. un lupi, svilpi
neciešami garlaicīga būtne (daria)

neciešami garlaicīga būtne: Mamma dusmīgs

šorīt, 9:38 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

No rīta P., izlaižot necenzētās lirikas, dungā: "Ar krītu zīmēju, zīmēju uz sienas..."
Emīlija klausās, klausās, līdz pamāca tēti: "Beidz! Nedīkst! Mamma dusmīgs!"
Te nu saausos arī es. Par ko, par ko mamma dusmīga?
"Mamma dusmīgs. Cause. Mamma dusmīgs, crayon uz sīnas!"
tēmas: em
salty (salty)

salty: Šodien viņa ēd kā traka...

šovakar, 7:20 pm, atsauksmēm

Šodien viņa ēd kā traka. Ik pa stundai, pusotrai. Iemidzināt arī nekādi nesanāk, un pēc brīža jau histēriski raud aiz pārguruma. Grūta diena. Taču vienā labajā pauzītē starp ēšanu un bļaušanu gandrīz, gandrīz iesmējās. Būs vēl kādas jaunas grimases un intonācijas jādomā...
tēmas: jūlijs
aņa delovejevna (deloveja_kundze)

aņa delovejevna: Vārdsakot, katru dienu..

šovakar, 7:06 pm, atsauksmēm

Vārdsakot, katru dienu parādās kāds cilvēks no nekurienes un saka, ka jā, esmu šeit, bet tu man neatbildēji uz daudziem epastiem, kad prasīju, kā braukt. Pārlasīju garāmpalaistos e-pastus, visi ienākuši 9. oktobrī, kad bija vecmammas bēres. Un savukārt otro reizi šodienas džeks atrakstīja pirms divām dienām, kad sēdēju stūrī un trīcēju no vas.

Kā šodien teicu, you plan your best, and then life happens. And then you just deal with it.
cugu (daarta)

cugu: nevaru nepiefiksēt...

šovakar, 6:53 pm, atsauksmēm

nevaru nepiefiksēt. Vecpiebalgas domes izpilddirektors ir Hugo Duksis.
Kristīne (burunduks)

Kristīne: 我喝中国茶

šodien, 4:23 pm, atsauksmēm

Kā jau cilvēks, kas cieš no patoloģiskas vajadzības nepārtraukti mācīties lietas, kam nav vai ir minimāls pielietojums ikdienas dzīvē, es iestājos ķīniešu valodas kursos. Jo kāpēc gan ne. Jo kaut kad, kad sanāks paviesoties Guangdongas provincē, es varēšu skaidrā valodā paziņot, lai vāc nu šito tūristu ļergu malā un dod man to īsto mantu dzert.
Kate (es_esmu_dzhims)

Kate: sheit uz visa ir uzraksti -..

šodien, 5:03 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

sheit uz visa ir uzraksti - uz teejas kastes "tea", uz gultasveljas - "bed", "style" un "sleep", maaju logos koka burtinji "home".
pikaczu (pikaczu)

pikaczu: kas noticis ar perfekcionisti?

šodien, 4:55 pm, atsauksmēm

Dabuuju pa pipeli darbaa. Man esot necieszama polju valoda. Es datu baazi uztveru kaa maisu, no kura jaavar izvilkt laukaa, bet tieszaa priekszniece grib literaaraa konkursa cieniigu sniegumu. Nu neko, vinjai naakamgad iestaajas pensijas vecums, es nekur prom netaisos. Turpinaaszu buut augonis uz redakcijas miesas. Mana dziive noris aarpus darba.
Āksts (scaramouche)

Āksts: (  Ruby un JS..

šodien, 5:59 pm, atsauksmēm

penija (penny_lane)

penija: mani nabaga nervi.

šodien, 5:57 pm, atsauksmēm

mani nabaga nervi.
wild thing (evy)

wild thing: randinju vinjdien iztureeju,..

šovakar, 6:56 pm, atsauksmēm

randinju vinjdien iztureeju, neiekriitot sushi shkjiivii. kaadus tik briinumus dubultais espresso vakarinju saakumaa nespeej paveikt!

shodien, savukaart, atnaak evy uz darbu, ja. mani paartver pussolii uz ofisu, sak', ejam filmeet.
me: waaaaaat?
they: nu, mums reklaamas rulliiti apartamentiem taisa, modeljus vajag, ejam filmeet!

taa es pavadiiju pusi dienas grozoties ap un prieksh kameraam, eedot zemenes, grizhot tomaatus smukaas shkjeeliitees, kraasojot luupas spilgti sarkanaa kraasaa pie spogulja, neesaajo auglju grozinju no virtuves liidz istabai un gulshnjaajot gultaa ar laptopinju, kjikjinaadama par juutuubes video [jo man lika smieties, bet filmeetaajs atteicaas jokus staastiit, so naacaas pashai taadus mekleet]. nezinu, kad buus gatavs, kaa arii cik no taa visa safilmeetaa tiks izmatots. bet bija super jautri, jo fotograafa / filmeetaaja paliigs iisteniibaa peec profesijas ir frizieris [taads omuliigs, apaljsh dzhekinjsh, labsirdiigiem smiekliem], kursh visu laiku kaut ko staastiija, un pie katras prozhektooru uzstelleeshanas puksteeja - whydafuck i signed up for this?! un sirsniigi pats par to iesmeeja.

veel plaanaa shovakar ar meiteneem uz dzheza baarinju aizstuureet, jo vienkaarshi sen nav tur buuts.
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: ((((o)))))))))))))

šodien, 4:49 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

A. G. Cook is 23 years old.
باب (dooora)

باب: Είμαστε τρομοκράτες όλοι όλοι

šodien, 5:42 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

terrō mēs visi isti
Koļa Kolā
latviski jau šitā neviens nedragā, ne?
On Passing Lilac Urine (martcore)

On Passing Lilac Urine: man patīk šis..

šodien, 5:24 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

man patīk šis "profesionālā suņu barība. profesionālā kaķu barība."
a to tupie dzīvnieki paši rij visādus sūdus, totāls amatierisms kaut kāds
kaķis irma reiz mēģināja grauzt karbīda gabalu

a tur uzreiz skaudrā profesionālā karlzeisa acs visu nosaka sekundē - vienā tabletē tik un tik fuksijas, tik rododendra, tik zivs ķesku, peļķes mašineļļas un ūdens šķīduma, un dīvāna kājas skaidu, un pat mazliet e-konservētās dzijas arī un vēl kā matriksa neo iksperienss peļu ķeršanā, to veido īpaša kaķu halucinogēnā narkotika, viss kā pieklājas
Skabičevskis (begemots)

Skabičevskis: Lost

šodien, 5:23 pm, atsauksmēm

tēmas: foto
deestructa (neoplasm)

deestructa: the best day

šodien, 2:36 pm, 15 atsauksmes / atsauksmēm

pēc darba mājās nācu morāli sagrauta, nebija pat spēka iztriekt to mazo prosekō, pa taisno izplājos ķisenos un aizmigu ar pirkstu grāmatā kā grāmatzīmi. bet no more, esmu svabada no darba važām, mana dvēs'le priekā gavilē un ar dziesmu sveic jaunatgūto brīvību blāblāblā, karoč, ēē meklēju darbu atkal. bet tas viss ir nieki, jo darba virtuvē nopizģīju pāris grāmatas. kad ņēmu viņas lasīt, man vēl nebija zināms nākotnes razklads un es vēl nezināju, ka skaitīšos viņas nozagusi, bet te nu es esmu - ar lielisku gillian flynn grāmatu dark places, kas pagaidām vēl šķiet krietnu strēķi aizraujošāka par viņas nu jau uz ekrāniem iznākušo gone girl. varbūt dark places holivudai likusies par asiņainu khehe. un otra ir kortnijas lovas biogrāfija ar foršām vecām krāsainām fočenēm [nezināju, ka viņa savulaik taizemē dejojusi striptīzu, bet vualā, ir pierādījumi]. vēl taj' plauktā bija praktiski viss no stīvena kinga un viena no moriseja biogrāfijām, iespējams, autō, bet man somā nebija tik daudz vietas un es negribēja būt pārāk uzkrītoša. es pat nesaprotu, kā viņas tur taj' virtuvē uzradās. ņemot vērā, ka viens no kolēģiem stīvenu kingu ļoti pārliecināti sauc par stefanu, man neticās, ka kāds viņas ir arī lasījis. to bring it to the next level, es kolēģim teicu, ka pareizi ir stefans kindžs un visa virtuve ņirdza.

enīvej, no darba vakar aizgāju un atguvu that skip in my step, priecīgi aizskrēju uz sarunāto randiņu vienā pavisam zolīdā aģentūrā. viņi prasa character reference no kāda, kas jūkejā mani pazīst jau dažu labu gadu un man nav neviena tāda cilvēka. un tas, ka mani te neviens nepazīst, laikam arī viņiem izklausās pēc ne pārāk spoža ievada manai neesošajai character reference'i. un es saprotu, ka darbatirgū nav liela pieprasījuma pēc zaļmatainiem cilvēkiem, bet pie sevis klusiņām man pašai ir savi aizspriedumi pret darbavietām, kuras piš sveši matu sakārtojumi. mani mati ir vienmēr tīri un smaržīgi un ar to vajadzētu pietikt. un visas tās aģentūru cacas, kas visas ir vienādas kā no kāda šausmīgi garlaicīga konveijera, man šķiet tukšas condescending aitas. mani vienkārši, un es nezinu kāpēc, bet apbēdina šī apzinātā tiekšanās pēc kaut kādas normalitātes. un es nerunāju par matiem, mati ir pofig, es viņus varu nodzīt vai nokrāsot, vienalga. man ir bēda par to, ka viņas ar saviem aizspriedumiem liek man ražot pašai savus, jo mani aizspriedumi droška ir vēl drūmāki nekā viņējie.
jutoņa: saguris
ausos: Kontakte [skaists krievu postroks]
باب (dooora)

باب: labōres collaborātiōnes

šodien, 4:42 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

tikko cipardzīle izverda, ka nesen 3emes gaitas beidzis Jāks Joala.
vinils ar šo dziesmu man pirmsskolas vecumā bija Vanadziņa vērtē.

the last boy
ezss (ezss)

ezss: visas šīs runas par..

šodien, 5:07 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

visas šīs runas par apžilbināto raugu liek ilgoties pēc gāzēta dzēriena.
kāds vēlas piebiedroties?
src (src)

src: acīmredzot trāpījos neilgi..

šodien, 4:46 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

acīmredzot trāpījos neilgi pēc mēģinājuma. pielāčplēšielas dubļu kafijā redzēju gan broku, gan āboliņu (pie dažādiem galdiņiem).
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: svarīga informācija visiem Franča majonēzes cienītājiem

šodien, 3:42 pm, atsauksmēmVienam no Latvijas vecākajiem un mīlētākajiem zīmoliem – Pavāram Francim, kas nu jau 19 gadus attēlots uz iepakojuma no dabiskajām izejvielām, bez ģenētiski modificētām piedevām un konservantiem Latvijā ražotās Provansas majonēzes, – nesen radies atdarinātājs. Tas ir Igaunijas uzņēmums “Polven Foods”, kas jau vairākas nedēļas “Rimi” un “Supernetto” veikalos Franča klasiskajai Provansas majonēzei ļoti līdzīgā iepakojumā pārdod produktu ar atšķirīgām sastāvdaļām, atšķirīgām īpašībām un atšķirīgu garšu.
Santa (santa_be)

Santa: ..

šodien, 4:34 pm, 12 atsauksmes / atsauksmēm

http://www.la.lv/ledijas-kodekss-20-likumi-kas-jaievero-istai-damai/

Pat nevaru izvēlēties kuru no punktiem izcelt.

Hm, "lēdija nelieto košļājamo gumiju un necenzētus vārdus", vai tomēr "lēdija nav uzbāzīga, attiecībās nekad nesper pirmo soli, viņa gaida, kad to izdarīs vīrietis."
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: tuc-tuc-tuc

šodien, 4:28 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

tuc

чайка: āboli golden bumbieri..

šodien, 4:17 pm, atsauksmēm

āboli golden
bumbieri conference
these are few of my favorite things
tēmas: eat
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: vienīgi visu laiku uzmetu..

šodien, 3:59 pm, atsauksmēm

vienīgi visu laiku uzmetu aci Ricola lakricas konfekšu kārbiņai, jo man šķiet, ka pienāk mesidžs.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: pārsteidzoši. es šodien..

šodien, 3:49 pm, atsauksmēm

pārsteidzoši. es šodien vairākas reizes paēdu un jūtos tik ļoti ok. kopš rīta kafiju un bērna pusdienu kastīti no rītiem gatavo Ingmārs, man ir kādas 10 min laika sataisītes un pabrokastot pašai, pirms sākt modināt E, un es vairs nejūtos visu dienu kā veca miza (kā iepriekšējās nedēļās).
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība: Terminoloģijas jautājums III

šodien, 3:50 pm, 14 atsauksmes / atsauksmēm

Nopietni, dīzeļdegviela ir solāreļļa?! Kāpēc, kā-sasodīts-pēc mēs to saucam par dīzeļdegvielu, ja ir pieejams tik neticami skaists nosaukums kā solāreļļa?!

Dīzelis, nu, kā tas izklausās. Brauc ar dīzeli, un tev šķiet, ka blakus piesēdies kaut kāds bavāriešu motoru skrūvētājs ādas biksēs un ar eļļu nošķiestā rūtainā kreklā, sēž tur, gremo savus veisvurstus un piedzeŗ duļķainu alu. Bet solāreļļa! Brauc ar solāreļļu, un saulīte virs tava ceļa nenoriet. Solāreļļa, tas ir skaisti, zaļi un labskanīgi.

Kur skatās degvielas tirgotāju mērkaķinga departamenti?!
kihelkonna (kihelkonna)

kihelkonna: izņemot at atļaujām.

šodien, 3:33 pm, atsauksmēm

vakar eju ar mazzaķi pa ielu, viņš kaut ko runā, es neklausos (jo mašīnas).

pēkšņi dzirdu:
vai ne, ka kauties ir nelabi. izņemot ar atļaujām.

? a? e?

mz rāda uz ceļa zīmi (ejam caur izpilddirekcijas stāvvietu), tur ķieģelis, apakšā uzraksts: izņemot ar atļaujām.

resp mz pa paradumam lasījis redzamos uzrakstus, un spēji mainījis tēmu.
University of Awesomeness (kini)

University of Awesomeness: .

šodien, 3:20 pm, atsauksmēm

atkal sapratu - nedrīkst man ļaut kaut kur ļoti iedziļināties. es tur atradīšu tik daudz problēmu un jautājumu, ka varēs tikai noplātīt rokas, un atbildēt uz tiem īsti arī nemācēšu.
tēmas: darbs
marule (marule)

marule: Grozījumi Darba Likumā sagrozīja galvu

šodien, 3:19 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

"Darba līgumā nedrīkstēs iekļaut noteikumus par svešvalodas prasmi, ja tā nav pamatoti nepieciešama darba pienākumu veikšanai." - Kāds man var paskaidrot kam šāds grozījums dod kādu labumu? Un dodiet, lūdzami, vismaz trīs piemērus, kurās profesijās/amatos šobrīd tiešām var iztikt tikai un vienīgi ar latviešu valodu? (un, nē, būt par partijas biedru Nacionālajā apvienībā netiek ieskaitīta kā valīda atbilde).
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība: Note to self

šodien, 3:15 pm, 35 atsauksmes / atsauksmēm

Izrādās, Cibai olbaltums šķiet daudz apspriežamāks tēmats par geju pastmarkām. Nēnu taisnība jau ir, Cibā ir pilns ar cepšanas entuziastēm, savukārt varavīksnes karogu nes retais.
master of nothing (tapetes_puksts)

master of nothing: kad es ierakstu savus..

šodien, 2:46 pm, atsauksmēm

kad es ierakstu savus smieklus un ieslēdzu 3x paātrinājumu, izklausos pēc dzeņa Vudija.

kuces_kundze: varavīksnes okultisms

šodien, 2:27 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

esi bīstama ragana un diskusijas nama stāvvietā gaisā karāsies tava varavīksnes krāsas slota
(tā man šodien uzrakstīja viens jauks draudziņš)
sirdnA (sirdna)

sirdnA: OK, man uzklupis puņķis..

šodien, 2:20 pm, 10 atsauksmes / atsauksmēm

OK, man uzklupis puņķis necilvēcīgais un, iespējams, kāds lieks temperatūras grāds.

Projekts.

1)centīgi nostrādāt noliktās stundas;
2)iegādāties melno tēju;
3)ripināties mājās un šķaudīt trolejbusā;
4)mājās palīst zem deķa un dzert daudz šķidruma (melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs);
5)pūst elpu sejā sunim un vērot reakciju;
6)sarunāties ar rūķiem, kuri dzīvo pie griestiem;
7)skatīties lidmašīnas drošības instrukciju un apraudāties no aizkustinājuma;
8)pamosties tualetē un nezināt, kā es te nokļuvu.
Strēlniece (str)

Strēlniece: Древнегреческая..

šodien, 2:11 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Древнегреческая реклама:
- Вставлю молнию в брюки. Зевс.
- Продам печень. Все равно не нужна. Прометей.
- Досуг. Афродита.
- Куплю печень. Очень нужна. Дионис.
лиля брик (liljabrik)

лиля брик: vai jūsu ietekme uz..

šodien, 1:01 pm, 12 atsauksmes / atsauksmēm

vai jūsu ietekme uz apkārtējiem ir nomierinoša vai uztraucoša?
* (inese_tk)

*: okobris

šodien, 1:42 pm, atsauksmēm

šodien, pildot mājasdarbus/praktizējot, man bija apmēram kā šajā video. pirmais ieradās suns, bet no viņas nebija pārāk grūti paglābties un viņa aizgāja tālāk savās gaitās. tad pie loga klauvēja pēc mīlestības izslāpis Nikolajs - ar viņu gāja jau grūtāk. beigās nācās godājamo pilsoni pavisam necienīgi izlikt aiz durvīm. tiklīdz apsēdos un atsāku pildīt elpošanas vingrinājumus tā gar logu sāka snaikstīties mesjē Vilnītis. ienācis iekšā viņš gan nemēģināja tieši interaktēt ar mani, taču viņa plānos ietilpa palodzes pārkārtošana pēc viņa prāta. kad nu Kungs beidzot bija nomierinājies, saritinājies un iesnaudies, mani apsēda ļoti uzbāzīga muša.
es vispār jau pagājšnedēļ, virtuvē satiekot vienu no mājas treknajiem un gaļīgajiem milzzirnekļiem, atļāvos uz viņu sabļaut par to, ka viņa cilts pateicība par to, ka es viņus saudzēju, aizstāvu, glābju no kaķiem un vienmēr atvainojos, ja tīrot māju likvidēju viņu tīklus, ir tāda, ka mūs saldākajā rīta miegā/diendusās apsēž kaut kādas mutantmušas. acīmredzot mana morāle šam bij kā pīlei ūdens.
ausos: mantra
tēmas: jōga, kaķis, suns
master of nothing (tapetes_puksts)

master of nothing: un vēl šodien es uzzinu, ka..

šodien, 1:40 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

un vēl šodien es uzzinu, ka man nav sirds. hahahahahhaha