Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība: Bilžu nav, neviens tāpat neticēs

šorīt, 9:46 am, atsauksmēm

Šorīt no rīta pieturā redzēju pusmūža urlu melnā treniņtērpā ar sarkanām strīpām. Viņš stāvēja, pīpēja un lasīja diezgan pasen izdotu Mormona grāmatu. Pusmūža krīze droši vien.
the lament configurator (morloku_karalis)

the lament configurator: nebūtu iedomājies, ka šitā gadīsies

šorīt, 9:40 am, atsauksmēm

Pet Shop Boys are set to premiere new music inspired by WWII codebreaker Alan Turing at the BBC Proms.

A Man From The Future will be unveiled at London's Royal Albert Hall on July 23 with the duo backed by the BBC Concert Orchestra and the BBC Singers. The piece is described as "an evocation of the life and work" of Turing.

http://www.nme.com/news/pet-shop-boys/76907?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=psb#8cIhpszHbmrUQUJQ.99

nē nu... kruti.

(un mani nedaudz kaitina, ka Tūrings tiek saukts galvenokārt par koudbreikeri. es saprotu, ka tie zemūdeņu kodi ļāva amerikāņiem iesaistīties WWII Eiropā, kas bija kind of a big deal, bet nu kamon, čalis paveica arī krietni interesantākas lietas)
sajūtu cilvēks (vacatio)

sajūtu cilvēks: Bērns vakar atrada veco..

šorīt, 9:39 am, atsauksmēm

Bērns vakar atrada veco knupi, kuru mēnesi bija palietojis
paprasa man kā šis jālieto, iebāž mutē, skrien pa māju un caur zobiem bļauj "bēbītis Ojivers, bēbītis Ojivers"
Šorīt pamodās un arī uzreiz "kur bēbītim?"
tēmas: !!, bērna runa
neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts (jojo)

neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts: dienaskartiba darbs, jauzliek..

šorīt, 8:29 am, atsauksmēm

dienaskartiba darbs, jauzliek kaut kas uz papira un jaiegruz Maiklam zobos, un gatavosanas eksameniem.

par Maiklu runajot, pateicu vinam acis, ka vins ir idiots, vot ta man paspruka. tas musu atteicibas nekadi neuzlabos, skaidrs.
neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts (jojo)

neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts: Pateicibas, darbs

šorīt, 8:22 am, 4 atsauksmes

esmu vesela
Agnese ir vesela un sprigana
T. ir vesels un sprigans
maja ir tira
es izlasiju par 1:5 ratio, ir ceriba kaut ko saglabt darba (laimigo laulibu noslepums, uz vienu negativu kontaktu pieci pozitivi).

domaju par temu, kapec es vel neesmu no sava darba notinusies ka zids pa Mikeliem - tapec, ka tik daudz investets, ka negribas atzit, ka es esmu fundamentali kludijusies. gurdi cilveki tacu nekludas, ne? ja kludas, tatad nav gudri. vot ta, tapec es paliku NBSa visus daudzos gadus, lai cik sudigi tur nebutu klajies (bija ari gaisi brizi, ziniet) un tapec es tagad ari nevaru notities, kognitiva disonanse, ziniet. un, jo ilgak investe, jo grutak notities. tapat ka ar sudigu laulibu.
cits laiks (siltavieta)

cits laiks: pie šī jautājuma: 83...

šorīt, 9:15 am, 1 atsauksme

pie šī jautājuma:
83. Risks praktiski netiek izskatīts :
a) iespējams notikums
b) bīstamības pakāpe apdrošināšanas gadījumu iestāšanos
c) apdrošināšanas gadījumu iestāšanas biežums
d) apdrošināšanas konkrēts priekšmets

es izlēmu, ka gadījumā, ja man būs slikta atzīme, es rakstīšu sūdzību, ka nesapratu lielāko daļu no jautājumiem
missalise (missalise)

missalise: Palasīju savas vecās..

šorīt, 9:09 am, atsauksmēm

Palasīju savas vecās papīra dienasgrāmatas un aizdomājos par sevi. Tas, kas tās rakstījis, šķiet gluži cits cilvēks. Es esmu tik ļoti nomainījusies, ka brīžiem nevaru saprast - kura "es" ir tā patiesākā - tā, kas bija citos laika posmos vai tā, kas ir tagad? Pilnīgi cits cilvēks. Ik pa brīdim sanāk sevi pazaudēt un tad vajag atrast ceļus, pa kuriem ejot, var atrast sevi atkal no jauna. Dzīve ir kā ceļš - ar daudzām, daudzām takām. Ar daudziem, daudziem cilvēkiem, kas iet pa tām takām. Vienu brīdi tu ej kopā ar šiem cilvēkiem, tad pēkšņi kāds aiziet pa kādu citu taku, klāt pienāk kāds cits. Citā brīdī tu pats izdomā novirzīties no pārējiem un aiziet pa kādu sāņus taku. Brīžiem sanāk doties pa taisnu, plašu ceļu, pa kuru daudzi joņo tik ātri, ka tu nespēj viņiem tikt līdzi un tad domā, ka esi sliktāks. Brīžiem novirzies un aizej pa līkumainu taku gar meža upi, kurā atgūsti mieru. Izvēles, mērķi. Dzīves ieviestās korekcijas.
Shelly (shelly)

Shelly: Lauva šobrīd uzskatāmi..

šorīt, 8:31 am, atsauksmēm

Lauva šobrīd uzskatāmi demonstrē budisma tēzi, ka vēlmes noved pie ciešanām - ja datorkrēslu neizdodas pārstumt pāri visam dzīvoklim, jo, piemēram, mamma vai kas cits traucē, asaras birst kā pupas un vēl labāk (jau iepriekš atvainojos, ja ar savu kļūmo intepretāciju esmu sagādājusi ciešanas vēl kādam budistam).

Zuzanna: Pēdējā diena Rīgā. Kaut..

šorīt, 7:17 am, atsauksmēm

Pēdējā diena Rīgā.
Kaut arī man bija superīgas brīvdienas un intensīvs darbs, nu jau ļoti gribas mājās (uz Īriju).
Šodien jāatceras visaS uz labošanu nodotās lietas savākt, nopirkt Lāču maizi, vabūt dzērvenes cukurā un kaut kā visu sapakot rokas bagāžā.
Ceru uz vēl kādu komandējumu uz Rīgu drīzumā.
neciešami garlaicīga būtne (daria)

neciešami garlaicīga būtne: Tas brauciens uz Latviju..

vakar, 9:06 pm, 2 atsauksmes

Tas brauciens uz Latviju prasa baigo plānošanu. Bet man gribas tikai dzindzināt pa āru, svaigs gaiss un grāmatas. Vakar pieveicu 20km, neliels skrējiens un lielāka pastaiga, šodien - 11km. Amerikāņi kasa aiz auss un domā, ka es esmu traka. Atbrauksim no Latvijas, jādabū kajakošana ikdienas rutīnā kaut kā - šķiet, ka pirmdienu un piektdienu rīti ir visreālākie, bet jāskatās.
anna_alendorfa (anna_alendorfa)

anna_alendorfa: 1918. gada 17. februāris, sestdiena

šorīt, 6:34 am, atsauksmēm

Kūst, taču saule paslēpusies mākoņos.
Trauksmaina diena! Jau no paša rīta Poļa atskrēja ar ziņu, ka uzielām izlikti ložmetēji un ļaudīm aizliegts atstāt namus. Zēni pie manis neieradās, tā kā biju brīva, taču nekam nopietnākam nepieķēros. Sēdēju mūsu kursistes istabiņā, pļāpājām, pēc tam nolēmām iziet ārā izlūkot, kas notiek uz ielas. Bez kādām problēmām aizgājām līdz Miljonu ielai, pa ceļam iztaujājām garāmgājējus un šo to uzzinājām: Kijevu ieņēmuši austrieši, bet pie mums lielinieki laupa valsts kasi un veikalus, tāpēc uz Gogoļevskas ielas nevienu nelaiž, bet naktī viņi gatavojoties bēgt no Ņežinas. Pie Klostera viesnīcas redzējām ložmetēju, redzējām bruņotus lieliniekus uz zirgiem, kas auļoja kā negudri ar savām garajām šautenēm. Redzējām kravas automašīnu, pārpilnu ar bruņotiem lieliniekiem. Baiss skats!! Uz ielas arī nepierasti: visur pie vārtu rūmēm ļaudis, iznākuši palūkot, kas notiek un uzrunāt garāmgājējus, lielāko tiesu inteliģenti lakatiņos.* Arī mēs uzrunājām vai katru pretīmnācēju, uzzinājām daudz ko jaunu.
Atgriezusies mājās, pieķēros pie referāta, taču gāja kā pa celmiem. Ap 1 abas ar māmiņu devāmies pie Ļenas, bez kādiem šķēršļiem nogājām pa Miljonu [ielu], tālumā no Gogoļevskas ielas puses dzirdējām šāvienus. Pie Ļenas sabijām līdz 5, tad nolēmām doties mājup, kamēr vēl gaišs. Uz laukuma pie Klostera viesnīcas ieraudzījām milzu pūli, lielāko tiesu ziņkārīgos, gan vietējos, gan iebraukušos ukraiņus, kas sprieda stāties pretī lieliniekiem.
No kursistes Afansajevas, kura bija iznākusi pie savas mājas vārtiem palūkoties, uzzinājām, ka nupat notikusi sadursme starp ukraiņiem un atlikušajiem lieliniekiem (to lielākā daļa, izlaupījusi Valsts kasi, jau pametusi Ņežinu), pie tam pēdējie tika sakauti. Izskatās, ka nu patiesi viņu varai pienācis gals.

Pie tautas nama nu jau ieraudzījām ukraiņu kareivjus, kuri te bija atsūtīti tikt galā ar lieliniekiem.
Atgriezušās mājās, paņēmām eļļu un tūlīt pat devāmies atpakaļ pie Ļenas, taču ukraiņi pie tautas nama mūs apturēja un ieteica atgriezties, jo tālāk mūs varot arī nelaist. Protams, devāmies atpakaļ. Piesēdu ko parakstīt, taču darbs neritēja. Beigu beigās saņēmos un pabeidzu N.Muravjova konstitūcijas projekta analīzi, taču pašai šķiet, ka ne visai veiksmīgi.

* ...большинство интеллигенции в платочках - nesapratu, kas ar to domāts. - tulk.
tēmas: 1918. gads
Noetic Jun (mindbound)

Noetic Jun: Goda vārds, ja augšstāva..

šorīt, 6:14 am, atsauksmēm

Goda vārds, ja augšstāva kaimiņi vēlreiz man mēģinās iestāstīt, ka pie vainas ir nevis viņu caurā kanalizācija/ūdensvads, bet gan ūdens, kas mistiskā kārtā "kondensējas uz maniem griestiem", es sākšu kalt atriebības plānus.
jutoņa: angry
ausos: Neon Shudder - Vestigial Data: Damage Patterns
лиля брик (liljabrik)

лиля брик: Hot singles are in your area ..

šonakt, 3:30 am, 1 atsauksme

cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: aizķerties noķerties

šonakt, 1:58 am, atsauksmēm

viena no manām mīļākajām sajūtām ir, kad ejot pa kādu grumbuļainu virsmu, ar pēdas purngalu gadās aizķerties aiz kāda kukuržņa vai akmens, vai kā cita, tā kā paklupt, bet klupšanas procesā sevi ar to pašu kāju noķert un droši atbalstīties uz zemes pēc tāda īsa nestabilitātes un gandrīz kritiena momenta.
Zintish (zin)

Zintish: pēc 10 gadiem Frīmans..

šonakt, 1:00 am, atsauksmēm

pēc 10 gadiem Frīmans spēlēs Putinu
filmā kkādā
Pats par sevi (wowow)

Pats par sevi: After the Dark (aka The..

šonakt, 12:39 am, atsauksmēm

After the Dark (aka The Philosophers)- neskatieties uz IMDB reitingu, filma patiesi ir interesanta.
tēmas: filmas
Щука (lidaka)

Щука: Lai arii nenormaalaas..

vakar, 5:22 pm, atsauksmēm

Lai arii nenormaalaas vajadziibas domaat par Tomu 24x7 vairs nav, veel joprojaam seezh galvaa suudinjsh, kas perina "a ja nu tomeer"... Bet citaadi ir forshi. Vinjam ir kaut kaada patstaaviigaa meiteniite, liidz ar to varam pavadiit laiku kopaa bez debiliem aizspriedumiem. Iisteniibaa gaisotni starp mums tas ir ljoti atslaabinaajis.

-: Es nezinu, kā es viduslaikos..

vakar, 11:53 pm, atsauksmēm

Es nezinu, kā es viduslaikos pateiktu to, ko domāju -- tas būtu nāves sods.

Es domāju, ka Jēzus mani nevar izglābt un neko man piedot. Lai es justos, ka tā ir iespējams, man ir jākļūst par muļķi, man ir jānotic pasakai (es neticu, ka Jēzus bija Dieva dēls. Vienkārši interesants cilvēks.). Tas būtu ceļš, kurā es atsakos no iepriekšējā, Jēzu, glāb! Bet tā dabā, šķiet, nav paredzēts.

Vienkārši tā pasaka, iespējams, morāle no tā visa tik ļoti atbilst cilvēku gaidām, ka gribējās to noformēt kā dievišķu. Bet kāpēc lai Dievs būtu piedodošs.

Apmēram tā no rīta.
Judžis (santech)

Judžis: Griķīši apēsti,..

vakar, 11:54 pm, atsauksmēm

Griķīši apēsti, kapučinō trifeles apēstas, auģlu maisījuma tēja izdzerta, interneti izlasīti. var iet gulēt. Lai rīt darbā turpinātu nedarīt neko. It kā jau darba specifikai vajadzētu būt tadai, ka darbība darbā nes finansiālus rezultātus. Bet patiesībā ir tā, ka rezultāts ir vinkārsā nonīkšana līdz desmitiem vakarā.

Ir atslēgta apkure un nopirkta pirmā spēlīte Stīmā.

Rīt ceru dabut attīstītas un ieskenētas abas filmiņas.
ausos: Joy Disaster
Unintended (unintended)

Unintended: Amsterdamā palikām vienā..

vakar, 9:46 pm, atsauksmēm

Amsterdamā palikām vienā no hoteļiem Lloyd, ko tūrisma grāmata bija noraksturojusi kā hoteli ar raksturu.
Mūsu istabā raksturs īsti neizpaudās, bija tikai dīvaina stāvlampa ar dažādu kukaiņu zīmējumiem uz tās. Un duša nemitīgi applūda. Citās istabās esot duša vai vanna istabas vidū, nu vispār tāds acid dream hotelis it kā.

šķirstīju viesu grāmatu, un ieraudzīju savu pirmo LV darba devēju vārdus melnus uz balta. Viņiem arī patika hotelis, un arhitektūra, un brokastis, un viss pārējais. Un tajā brīdī sapratu, ka laikam mūsu ceļi ar to jomu, kurā strādāju vairākus gadus, vairs nekrustosies. Un iestājās tāda neviendabīga closure sajūta.

P.s. Un, protams, ka man atkal gadījās kāds interesants notikums, būs jāsāk drīz rakstīt grāmata par savu dzīvi.

http://www.rainymood.com/
ausos: http://www.rainymood.com/
tēmas: amsterdam
Zintish (zin)

Zintish: es reizēm gibu bērnību ne..

vakar, 11:29 pm, atsauksmēm

es reizēm gibu bērnību
ne dēļ bezrūpības
bet dēļ detaļām, dēļ sajūtu spēka
lava (lavametender)

lava: Paldies labajai userei Usnei..

vakar, 11:28 pm, 1 atsauksme

Paldies labajai userei Usnei par Čomska ruma pudeli. Nupat jau būšu pipelē. Pudeles piederība gan netika apspriesta, tāpēc uz brīdi domāšu, ka tas ir bezmaksas rums.
Zintish (zin)

Zintish: vispār, vajadzētu..

vakar, 11:22 pm, atsauksmēm

vispār, vajadzētu mēģināt saprast- kas, ko un vai ir svarīgi. svarīgi-varīgi-nevarīgi...

varbūt

vai ne?

nevaine

.
-- (ripp)

--: skriešana

vakar, 11:14 pm, atsauksmēm

viens ļaunums no sporta zāles apmeklēšanas rīta pusē ir gan. pamostoties gribējās skriet. šo vēlmi veiksmīgi pārvarēju ar "gan jau vēlāk, kaut kad dienas vidū". uzminiet, kas notika tad. dienas vidū man nebija ne vismazākās vēlmes skriet. ne kripatiņas. tā vietā es pārkārtoju mantas (!!). beigās izskrēju tagad, jau vakarā. skriešana tumsā būtu ok, ja vien šeit tas nenozīmētu vai nu bezgalīgu apļošanu ap dažiem kvartāliem, ap kuriem var apskriet, vai arī skriešanu pa tumšu pašaura ceļa malu. skriet reizi nedēļā ir daudz, daudz par retu. reizi nedēļā ir smagi un grūti un nepanesami. tagad, aiznākošajā dienā pēc iepriekšējā skrējiena, man gāja mazliet lēnāk (iespējams, jo daļēji bija jāskrien pa pilnīgu tumsu), bet krietni, krietni vieglāk. tagad žēl, ka neskrēju vairāk, būtu varējusi.
Zintish (zin)

Zintish: baigi jau nu gribētos, lai..

vakar, 11:16 pm, 2 atsauksmes

baigi jau nu gribētos, lai tie facebook video tiktu spēlēti pēc pieprasījuma, nevis tikko uzscrollēti...
spicausis (spic)

spicausis: a-z of dance

vakar, 11:01 pm, 1 atsauksme

Viens no tiem burvīgajiem video, pie kuriem var uznākt sajūtas "piķis un zēvele, es arī gribētu mācēt tik kūlīgi dejot (un tad es būtu kapitāli stilīgs un pirmais ciemā)", jo smuidri ļaudis gauži eleganti lokās, demonstrējot dažādus ne-vecmāmiņu deju terminus:

virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: palēnām, ar pārtraukumiem..

vakar, 10:37 pm, 7 atsauksmes

palēnām, ar pārtraukumiem lasu indonēziešu autora grāmatu, un tā ir ļoti jocīga. tai ir milzīga enerģija un viss tajā piepildās uzreiz - kā tad, kad džini izpilda vēlēšanās- bez intrigas un mīklas pa vidu: ieraugu meiteni, viņa uzreiz manī iemīlas, mani uzaicina visdārgākajā mājā un liek pie kājām zeltu un lūdz palikt, lai arī es esmu pilnīgs sūds ar neskaidru motivāciju. bet tas ir tikai sākums, pēc tam viss aiziet fraktāļos. vai arī - viņi ieiet mājā pa durvīm, iziet tai cauri uz pagalmu, un tad jau soļo pa prēriju un tur ir pilsētas un ielas, bet tas joprojām ir mājā. es nezinu pilnīgi neko par indonēziešiem un viņu kultūru, bet man top skaidra tā sajūta, kā ir domāt un būt indonēzietim - no stāstījuma plūduma, nevis tikai no sižeta. un tāpēc man liekas, ka ir ļoti svarīgi, ka tiek tulkota literatūra no visādām tālām, mazām vai izbijušām zemēm un valodām. un ka tā tiek rakstīta šajās valodās.
pelnu feja (pelnufeja)

pelnu feja: Šurp braucot, es autobusā..

vakar, 10:51 pm, 7 atsauksmes

Šurp braucot, es autobusā lasīju, Lelde, mani gaidot, arī bija lasījusi, tāpēc mēs nolēmām aiziet uz coffee inn un palasīt vēl.
Skabičevskis (begemots)

Skabičevskis: Lieldienas

vakar, 10:30 pm, 2 atsauksmes

9 (tapetes_puksts)

9: man drausmīgi patīk skriet.

vakar, 10:25 pm, 2 atsauksmes

man drausmīgi patīk skriet.
Shelly (shelly)

Shelly: Jaunais, st... interesantais..

vakar, 9:46 pm, 16 atsauksmes

Jaunais, st... interesantais seriāls ir man nodrošinājis jaunu, st... interesantu pieredzi - tagad mans jaunais, nu jūs jau zinat, provaideris mani bombardē ar e-pastiem no kāda St... Entertainment, kas spļaujot uguņus par autortiesību normu neievērošanu, konkrēti 1 sērijas nokačāšanu no mana IP, un draud ar sekām un aicina sadarboties (es gan nesaprotu, kā).
Vai man tagad gaidīt specnazus ielaužamies pa logu?
//kamēr gaidīju, atsūtīja vēl 1 vēstuli.
rūsganais sprakšķis (mufs)

rūsganais sprakšķis: a es šodien nopirku..

vakar, 9:50 pm, atsauksmēm

a es šodien nopirku pulksteni.

simts gadus neesmu tādu valkājusi, šodien ieraudzīju un viss, vajag. tagad sēžu un priecājos.
Noetic Jun (mindbound)

Noetic Jun: Pēc nedaudz vairāk, kā..

vakar, 9:16 pm, 2 atsauksmes

Pēc nedaudz vairāk, kā piecu gadu ilgas dažādu nootropo preparātu lietošanas, šķiet, esmu nonācis pie lēmuma veidot pašam savu, individuāli pielāgotu lai kā arī šajā kontekstā nebūtu jātulko vārds "stack" super-mega-ūber savstarpēji papildinošo kombināciju. Neesmu drošs, vai šeit būtu pareizi publicēt sastāvdaļu un daudzumu sarakstu (ne tādēļ, ka kāds no komponentiem būtu ar šaubīgu legalitāti, bet tādēļ, ka neiroķīmija dažādiem cilvēkiem ir pietiekami atšķirīga and your mileage may vary a lot), bet neiebildīšu pret privāti uzdotiem jautājumiem.

Plānotie/prognozētie bonusi - aptuveni 18 .. 20 stundu ilgs "produktivitātes pīķa" posms bez tam sekojoša "atgājiena", paaugstināta reakcija un koncentrēšanās, uzlabota ilgtermiņa atmiņas konsolidācija (= atvieglota mācīšanās, iegaumēšana un atcerēšanās), samazināta latentā inhibīcija (viens no tiem punktiem, kas var būt izteikts pluss vai tikpat izteikts mīnuss atkarībā no dzīvesveida, mentalitātes, uztveres gaumes, nodarbošanās utt.), samazināts sajustais ikdienas nogurums. Kāpums no nulles līdz piesātinājuma līmenim - aptuveni 2 .. 5 dienas, lietojot ik dienu (t.i., tiem, kas pirms tam nav lietojuši nevienu no sastāvdaļām).

Šis ir dažādās ziņās nopietnāks mēģinājums, nekā visi mani iepriekšējie better living through chemistry pasākumi, tādēļ iepirkumi, droši vien, uzreiz nesekos.
jutoņa: curious
ausos: Rose Rovine E Amanti - Demian: From Desperation To Victory
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: aizvadītās dienas iespaidā..

vakar, 9:30 pm, atsauksmēm

aizvadītās dienas iespaidā Eins no lego pagatavoja dinozauru helikopterīti.

It's good to be me (usne)

It's good to be me: Kaķa ir ĻOTI izbrīnīta..

vakar, 9:30 pm, atsauksmēm

Kaķa ir ĻOTI izbrīnīta par Zoju.
veed_logs (veed_logs)

veed_logs: Jou, jou, jou, manā kontā..

vakar, 9:17 pm, 7 atsauksmes

Jou, jou, jou, manā kontā jau otrais noskrietais orientēšanās pasākums! Atkal visus punktus atradu un atakal nepaliku pēdējais. Labi. Bet skatoties uz manu orientēšanās stiliņu, laikam uz kaut ko vairāk cerēt šobrīd ir nereāli - tikai atrast visus punktus un iekļauties laikā, līdz kuram sāk novākt kontrolpunktus un organizatori iet mājās. Mans stiliņš ir tāds, ka es skrienu, skraidu, meklēju, aizskrienu, atskrienu, aizskrienu apskatīties, kas ir aiz līkuma (tā, tīri drošībai), tad atskrienu atpakaļ, labāk lieku reizi paskriet un palūrēt, nekā kaut kur globāli kļūdīties. Tā nu es skrienu. Vairums ļaužu nemaz neskrien un tāpat ir daudz ātrāki par mani, jo viņi prot orientēties, viņi redz to, ko es neredzu un sajēdz to, ko es nesajēdzu, viņi vienkārši pārvietojas pa mežu izvēloties īsāko un ātrāko ceļu, kamēr es skrienu kā tāds āpsis. Es vispār brīnos, ka es ar savu piekopto stiliņu vispār spēju atrast kaut kādu sīku, oranži baltu plastmasas gabalu, kas ir kaut kur ellē ratā mežā. Turpmāk es varētu skriet mazākas distances, bet pārvietoties pēc jēgas un būtības, mēģināt izprast to pasākumu, nevis skriet, kā to patīk darīt man. Šoreiz atkal vairākas reizes aizskrēju tālāk, nekā bija vajadzīgs un pēc tam nācās desot atpakaļ. Bet ok, galvenais, ka visu atradu, par to baigais prieks. Distances otrajā pusē arī radās tāda interesanta atskārsme, ka es tikai ļoti aptuveni saprotu, kur atrodos, brienu pa kaut kādu purvu, bet man nav nekādu šaubu, ka es neapmaldīšos un atradīšu nākamo kontrolpunktu, par spīti tam, ka pat neeju tieši tajā virzienā, kurā man vajadzētu iet (ja es būtu tāds vidēji normālais orientierists). Bet vispār, prieks par veikumu.
Shelly (shelly)

Shelly: "Labpāt vēlējos kļūt..

vakar, 9:20 pm, atsauksmēm

"Labpāt vēlējos kļūt gudrs, bagāts un slavens. Tas bija viens un tas pats - ja kāds ir gudrs, viņš nes vispārēju labumu, par ko pasaule, pats par sevi saprotams, atalgo viņu ar naudu, slavu un laimi. Droši vien arī ar skaistām meitenēm, ar kurām man pagaidām necik neveicās. Es neticēju tiem gudrajiem un nabagajiem, labajiem un nelaimīgajiem, un vientuļajiem. Pasaulei jābūt pareizai, un es gribēju būt pareizs pareizā pasaulē."
Jānis Joņevs, "Jelgava '94".
kom (komentators)

kom: Stāstiņš

vakar, 8:32 pm, 4 atsauksmes

Tāda interesanta situācija sanāca. Vairākkārtīgi. Viena vārda teikumi droši vien nav labais stils, bet es sen vairs neko nerakstu, es par to neko nezinu.

Tātad skatījāmies pagāšgad rudenī Mnozil Brass viģikus un izdomājām, ka jāmēģina nokļūt kādā viņu koncī. Iemetām aci viņu mājaslapā, nav nekā tuvumā Latvijai, nu neko, paskatīsimies vēlāk.

Kādu vakaru draudzenei ienāca prātā, ka jābrauc uz Itāliju. Es Itālijā neesmu bijis, piekritu. Kuros datumos? Moška 11-19 aprīlī? Davai, pasūtam biļetes uz Romu, pēc tam izdomāsim tālāk kur doties. Apmēram janvārī kāds no mums ievēro, ka Mnozil Brass 8. aprīlī ir Romā pierezervējis konci. Abi noškrobojamies par neveiksmīgo sakritību, bet tā kā mums biļete pirkta par BalticMiles punktiem, nelolojam cerības kaut ko lēti pamainīt un tā tas arī paliek līdz februārim. Kāpēc līdz februārim, tāpēc, ka februārī atnāk meils no AirBaltic, ķipa "jūsu reiss 11.04 no rīta atcelts, še ņemat šito 15:00 pa dienu". Škrobīgi, ka pusdiena padirsta, bet mazāk škrobīgi, kad ievēroju pogu "Man šitas neder", kuru nospiežot tev piedāvā +/- 3 dienas no vecā datuma. Un kas tad tas, agrākais reiss, ko var izvēlēties ir 8. aprīlī.

Allrighty, smaids sejā, eju skatīties kur tās biļetes var nopirkt. Caur gūgles transleiteri izburos cauri itāļu Biļešu Servisa analogam, ar prieku konstatēju, ka biļetes maksā ~20 eiro, kas par tādas klases māksliniekiem nav daudz, bet ar stipri mazāku prieku konstatēju, ka sarkanais mirgojošais uzraksts zem biļešu cenām vēsta, ka tās ir izpārdotas. Nu bet protams, ka izpārdotas, uz ko es te cerēju...

Nu ok, te viss skaidrs, bet es neesmu fans plintes mešanai krūmos, tāpēc izdomāju uzrakstīt feisītī fanu lapai un viņu weblapā norādītajai kontakt e-pasta adresei ar savu bēdu stāstu par to kā mēs esam no trešās Eiropas valsts Latvijas uz kuru Mnozil Brass nebrauc, kā mēs plānojām ceļojumu, kā mums nepaveicās ar datumiem, kāda tagad parādījusies iespēja, bet biļešu nav. Nu vai tomēr kaut kas neatrastos. FB lapa klusē, bet uz meilu man austrietis atbild diezgan ātri sakot, lai es liekas cerības neloloju, bet drīzāk braucu uz Poliju, kur koncis vēl nav izziņots, bet būs. Nu bet itāļu čalītim šis tomēr uzprasīs. Fair enough. Polija izklausās labs variants, pāris dienas pagaidu, nekādi jaunumi neseko, apstiprinu biļetes uz 11.04 plkst 15:00 un viss. Būsim reāli - biļetes tā vienkārši neparādās.

Diez vai es šito rakstītu, ja neparādītos, ne? A varbūt rakstītu. Lai nu kā, nedēļu pēc pirmā meila, es atgriežoties no laukiem lasu jaunu e-pastu, šoreiz no itāļa
"Hi,
I have provided two free tickets, let me have the names."
Oho, es tak par brīvu nemaz neprasīju. Bet nē, nē, joprojām nedrīkst noticēt. Iedodu mūsu vārdus un gaidu... 1 dienu, divas, trīs. Nu ja, skaidrs, te nekā nebūs. Taču kā bijis, kā ne, pēc četrām dienām čalis atbild ar adresi, kur biļetes ir pieejamas. Es pat atceros laiku - 10:52 atnāca meils. Atceros tāpēc, ka es 10:53 biju uz līnijas ar airBaltic un teicu, ka esam pārdomājuši un gribam tomēr 8. aprīli. Čalis līnijas otrā galā uzturēja spriedzīti ar pauzi pēc teksta "Nu, ja viņas nav izprintētas, tad varu samainīt, bet ja ir, tad vairs neko". Kad viņš pēc pauzes atgriezās atbilde, protams, bija tādā vidēji bēdīgā tonī "Nu... izskatās, ka... nav izprintētas". Lidojums samainīts, mērkaķa ātrumā pārrezervētas un pierezervētas jaunas viesnīcas (cik forši ka bukingā.kom paņēmu viesnīcas ar 0 charge par cancelošanu), bet joprojām pagrūti noticēt, ka stāstam būs laimīgas beigas.

Fast forward to 08.04. Ar lidojumu viss ok, ar visu pārējo arī, sēžam vienā barčikā Romas dienvidos un gaidam, kad būs iekšā laišana koncertā. Sadzirdam latviešu balsis divus galdiņus tālāk, nodomājam, nu gan haļava, ieraugām Rodžera Mūra dopelgangeri, ko es maksimāli stealthily fočēju kādas 6as reizes un kad pienāk laiks, dodamies uz īsto adresi, gar kuru pirms tam nogājām, bet nekā tur nebija. Nav arī tagad. Ātrs interneta sērčs norāda to pašu universitāti, bet citu adresi, zvanu itālim un prasu, vai šitā ir īstā adrese (es jau pirms tam biju zvanījis un prasījis un viņš teica, ka pareizā), prasu vai nav tā universitāte, kas centrā, bet ar tādu pašu nosaukumu. Šis uzreiz "oi, sorry, wrong address", es mierinu, nekas, nekas. Labi, vēl ir stunda+ laiks, ņemam taksi un lidojam tos 7 kilometrus uz īsto vietu (Roma tāda paliela).

Nokļūstot īstajā vietā, vēl pēdējo spriedzīti uztur dāma, kas meklē manu vārdu starp rezervētajām biļetēm un to neatrod, bet izrādās, ka biļetēm, kas ir par brīvu, ir atsevišķa čupiņa. Rezultātā mēs konci skatījāmies 6ajā rindā, kas bija izcila vieta, un koncerts bija fantastisks. Un to saku es, kas no visas pūtēju padarīšanas saprot diezgan minimāli, es tikai baudu visādus foršus skaņdarbus.

Tāds, lūk, stāstiņš. Ā, jā, tā feisīša fanu lapa man 7. aprīlī uzrakstīja "Jūs vēl močījat uz Romu? Es varu dabūt jums biļetes".
az (az)

az: šodien mācījos par..

vakar, 8:57 pm, atsauksmēm

šodien mācījos par kognitīvajiem fenomeniem saistībā ar lay epistemic theory, piemēram, need for closure - vajadzību pēc noslēgtības, un nespēju tolerēt neskaidrību. citiem vārdiem, jo mazāk sarežģītas domāšanas operācijas spējīgs cilvēks veikt, jo lielāka ir viņa vajadzība pēc skaidra un viennozīmīga Viedokļa.

tagad man laikam jābeidz cienīt vismaz viens Viedoklis te.

oh, well.

lai noteiktu politiķu spēju kontrolēt savus impulsus un ierobežot savas intereses, izmanto ļoti interesantu satura analīzes metodi - saskaita, cik proporcionāli tiek lietotas nolieguma formas (ne, nē). imagine that!

re:: Par dzidrību sajūtās jeb pirmās simts

vakar, 8:52 pm, atsauksmēm

Izrauto citātu absolūtisms: "Es sevi izjūtu absolūti neatkarīgi. Ja jūs domājat to, ko mēs lemjam valdībā, - vai es ar kādu saskaņoju? Tiešām nē."
tēmas: citāts, ziņa