mēs (mes)

mēs: Šonakt mazliet labāk..

šodien, 12:37 pm, atsauksmēm

Šonakt mazliet labāk gulējām. 5 gan sākās raudāšana, stenēšana un vaidēšana. Es aizdevos ražot pieniņu(ar nolūku, tieši tad, lai redzētu kā ies..), kamēr tētis mierināja bērnu. Pēc kādām 10min bērns jau gulēja, ievaidējās vēlreiz pēc kāda mirkļa un, kad jau atnācu, bērns gulēja un pat savā gultiņā, un pat nepamodās, kad ar roku iebelzu pa lampu nejauši. Un nogulēja līdz pus9. Nu vismaz es pamodos tad, bet izskatījās jau, ka meita kādu brīdi bijusi augšā un runājusies ar lampu savā nodabā. 

GP mūs atšuva un teica dot atkal Lactulose, ja trīs dienu laikā nav kakas, tad sarunāt vizīti uz nākamo nedēļu. Man tāds wtf? nākamo nedēļu? Tad jau būs 3 ned bez kakas. Nu tas esot normāli, ja citādāk bērns jūtas labi, jo tā nakts raudāšana drīzāk esot kolikas. Ha! It kā es par to nebiju iedomājusies. Tieši tāpat kā pašā sākumā, kad meita raudāja katru nakti vienā un tajā pašā laikā. Nu nezinu. Aizsūtīja vispār pie HV. Atstāju ziņu, neviens neatbildēja, gaidu atzvanu. 

Naktī, 3:20 man jābrauc jau ārā uz lidostu. Atpakaļ būšu(ļoti ceru bez visādiem starpgadījumiem) ap 11. Drošivien taxi ņemsim no autoostas. Arī 20min ātrāk ir ātrāk. Nezinu, es vēl domāju ļoti. Ka nu pēdējā brīdī neizdomāju ņemt bērnu līdzi, ar visu vīru. 
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: Reinis zvana no bērnu..

šodien, 2:34 pm, atsauksmēm

Reinis zvana no bērnu dārza, nevar atrast Eižena kurtku. Fonā dzirdu audzinātājas Benediktes balsi: "Kur ir mantō de Eidžzenn?" Viņa ir izķēmojusi viņa skaisto francisko vārdiņu, lai izklausās pēc tā, kā, viņasprāt, jāizklausās poļu vārdiem, un visi viņu tagad tā sauc.
Eiženam ir bail no Benediktes, tā ir galvenā problēma. Viņa ir piesmakusi skaļa, sprogaina, izspūrusi, daudz žestikulē, liek vienmēr tuvu savu lielo līko degunu, kad sarunājas. Ingmārs teica, ka viņam arī būtu bail.
On Passing Lilac Urine (martcore)

On Passing Lilac Urine: un tad vēl tas ar zigfrīda..

šodien, 1:24 pm, atsauksmēm

un tad vēl tas ar zigfrīda annas krīgera trīszvaigžoto ordeni apbalvotais mikriņš, kuram ir kaut kas nojūdzies elektronikā, un viņš tagad braukā apkārt ar uzrakstu "mode: set up and reset"
nevar uzreiz pārprogrammēt uz kaut ko vēl interesantāku, nezinu, teiksim, "into the woods"
باب (dooora)

باب: ekumēnika

šodien, 1:13 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

pārceļos uz Ķipi.
nāciet ciemos.
aizlūgsim.
aizlūdzam
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: eju paēst uz eiro ēdnīcu..

šodien, 1:07 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

eju paēst uz eiro ēdnīcu kopā ar vīru
Usne (usne)

Usne: atviegloti uzelpoju, jo..

šodien, 12:53 pm, atsauksmēm

atviegloti uzelpoju, jo atgriežas spēja koncentrēties darbiem un sadzīviskām darbībām.
tad jau dzīvos.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: pasūtīju sekretārei..

šodien, 12:45 pm, atsauksmēm

pasūtīju sekretārei miskasti
 (yeux_glauques)

yeux_glauques: #where the fuck are we now

šodien, 12:21 pm, atsauksmēm

aņa delovejevna (deloveja_kundze)

aņa delovejevna: beidzot pagulēju vairāk kā..

šodien, 12:06 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

beidzot pagulēju vairāk kā četras stundas, beidzot arī mazliet atlaidās sāpes krustos.

tā kaut kā. we'll get through, mēģināšu novembra beigās aizbraukt uz amst.
eermaniitis (eermaniitis)

eermaniitis: kulinārais blogeris

šodien, 12:03 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

tukuma tīrkultūrā nav ne sūda no kultūras, par tīrību nezinu gan

ieliku pienu uz jogurtu raudzēties - pa nakti nekas - pilnīgi un galīgi nekas

saķēzīts tik materiāls - ech!
Petrovichs (petrovichs)

Petrovichs: Женщина..

šodien, 11:57 am, atsauksmēm

Женщина обзванивает всевозможные службы психологической помощи.
Набирает очередной номер:
– Вы знаете, у меня маленькая грудь…
– И поэтому вы начали пить?
– Нет, просто мужчины…
– Как только видят вашу грудь, начинают пить?
– Вы что, издеваетесь?
– Это вы издеваетесь! Зачем занимаете линию психологической помощи алкоголикам?!
Accusativus cum infinitivo (reportiere)

Accusativus cum infinitivo: Un vēl es esmu tā..

šodien, 11:44 am, atsauksmēm

Un vēl es esmu tā skolotāja, kurai skolēna mamma ar direktora starpniecību atsūta sīki aprakstītu iesniegumu par to, ka matemātikas skolotāja piekāvusi viņas dēlu.
(Jā, check us out, mūsu iestāde ar skolotāju-skolēnu kaušanās video jau ir viesojusies Tautas balsī!)
Accusativus cum infinitivo (reportiere)

Accusativus cum infinitivo: Vēl es esmu tā skolotāja,..

šodien, 11:43 am, atsauksmēm

Vēl es esmu tā skolotāja, kuras audzināmo vecāki aizliedz klasē kopīgi taisīt papier mache maskas Helovīnam, jo tie neesot katoļu svētki.
Accusativus cum infinitivo (reportiere)

Accusativus cum infinitivo: Es esmu tā riebīgā..

šodien, 11:40 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Es esmu tā riebīgā skolotāja, kas nekliedz, bet klusējot ar smaidu sejā ieliek 1.
invisible (chanteuse62)

invisible: silts rīts 36.9°

šodien, 11:26 am, atsauksmēm

silts rīts
36.9°
indulgence (indulgence)

indulgence: derdzīgajiem kosmopolītiem (jo patrioti par ko šādu neinteresējas - tāpat visu zina)

šodien, 11:24 am, atsauksmēm

indulgence (indulgence)

indulgence: par to ministru cepienu

šodien, 11:21 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Ja atmiņa neviļ*, tajā pašā Antīkajā Grieķijā nevis "ministriem" maksāja algas, bet šie maksāja, lai viņiem tiktu tas gods paministrēt, jo tas bija makten liels pačots (aber ja slikti ministrēja - ὀστρακισμός). Tb vo par provi, Einārs grib par ministru tikt? Labi - lai iemaksā kopējā pensiju fondā pāris miljonus (miljonu viņš saņēma, tātad, būdams prasmīgs saimniekotājs, summu nu jau divkāršojis) un paministrē. Aber ja slikti ministrēs, tad ar kāju pa d un pāri Zilupei. :)

-------
* Atmiņa šai gadījumā ir nevis no tā, ko pats esmu piedzīvojis - tik sens vēl neesmu, kaut mana meitiņa svēti tic, ka "tētis, kad bija maziņš, dzīvoja alā kā kurmis", - bet no tā, ko reiz lasījis par tēmu.
Usne (usne)

Usne: nepalikt vienam tumsā

šorīt, 10:39 am, 8 atsauksmes / atsauksmēm

bija pat ļoti interesanti skatīties vakar Magbetu. pirms gada savā vārda dienā ar meienēm aizbraucām uz valmieru, uz Nastavševa Magbetu. Pagājušo nedēļu bija peldošie un tagad nezinu vai oktobris ir Magbeta vai Nastavševa mēnesis kļuvis.
tas, kas kopīgs šai tēātra redzēšanai ir tas, ka nespēju vairs vērtēt patīk vai nepatīk, redzu domu gaitu, pabeigtības un nepabeigtības, kas arī visas ir subjektīvas, to punktu kurā man šķiet ok, ka nav meklēts tālāk, kādam ar lielāku pieredzi tā neizskatās. Kā balzāms dvēselei ir vasas abstrakcijas, šķiet, jo klasiskāka luga, jo matemātiskāk un abstraktāk, to vajadzētu uzvest, izjaukt pa sastāvdaļām.
Mis Sarajevo lietussargs bija kā metafora šim rudenim. kā gan mēs varam palīdzēt viens otram tajā, kā vien tiešā vai netiešā veidā paiet blakuss zem viena lietussarga.
Noetic Jun (mindbound)

Noetic Jun: Well, colour me surprised...

šorīt, 10:44 am, atsauksmēm

Well, colour me surprised. Zero headache this morning.
jutoņa: working
ausos: Inade - The Crackling Of The Anonymous: Titan In Shivering Sand
tēmas: chemicals, cns, misc, self
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība: More bang for your buck

šorīt, 10:45 am, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Vispār, kopš es uzzināju, cik naudiņas Krievija samaksāja par Soču olimpiādi, man ir iemaitāta visa izpratne par to, kas ir dārgs un kas ir lēts.

Labi, varbūt tur nav gluži 51 miljards dolāru, un varbūt tā infrastruktūra, ko Sočos sabūvēja, tiešām atmaksāsies. Kā zināms, šļūkšana pa bobsleja trasi jau kopš padomju laikiem ir neatņemama Soču atvaļinājuma sastāvdaļa, gluži kā balzāma dzeršana Pribalķikā, tādēļ šāda infrastruktūra lieti noder. Ņemsim pašu mazāko ciparu, 6,5 miljardus — tik, kā man stāsta Vikipēdija, izmaksājušas pašas spēles.

6,5 miljardi. Šitādu te naudiņu ļaudis izgāza tikai par to, lai divas nedēļas bariņš jauniešu varētu paslēpot, pašļūkt pa trasi, paslidot un paspēlēt hoķi. Saprotiet pareizi, es visnotaļ atbalstu sportošanu, un šļūkšana pa trasi vispār ir viena no lieliskākajām lietām, ko cilvēki dara ar biksēm kājās (lai gan laikam arī tās lietas, ko dara bez biksēm, reti kad sniedz tādas izjūtas). Es pat atbalstu visādus skatāmos sportus, ir jau gana interesanti, lai gan, protams, droši vien būtu naivi apgalvot, ka sportisti ar savu piemēru iedvesmo sportot arī plašas tautas masas. Sportisti iedvesmo plašas tautas masas grauzt čipšus un dzert alu.

Bet ko tur, cilvēkiem ir interesanti, lai būtu. Bet! Šiem cilvēkiem ir interesanti divas nedēļas, turklāt viņi tur neredz kaut ko tādu, ko viņi vispār nevarētu iedomāties. Nav tā, ka tramplīnlēcēji piepeši ielec stratosfairā vai daiļslidotāji izgriež divdesmitkāršu pirueti — tur tomēr ir puslīdz skaidrs, kas viņus sagaida.

Salīdzinājumam: jau vairāk nekā divus gadus pa Marsu dzīvojas NASAs robots Curiosity. Viņš tur braukā savā nodabā un sūta bildītes no Marsa. No Marsa!!! Tā nav ielekšana stratosfairā, tas ir Marss, kosmoss, tādas lietas, kas visu vecumu meitenēm un zēniem sirdīm liek sisties straujāk. Mazi bērni par kosmonautiem grib būt daudz biežāk nekā par ātrslidotājiem — ne tāpēc, ka ātrslidošana nebūtu aizraujoša, bet tāpēc, ka ātrslidošana tomēr nav pilnīgs kosmoss.

Un zināt, cik Curiosity maksāja? 2,5 miljardus dolāru. Nevis pati palaišana, bet visa programma. Salīdziniet to ar Soču izmaksām, kaut vai ar pašu mazāko ciparu. Divas nedēļas ātrslidošanas un biatlona — USD 6,5 miljardi. Divi gadi pilnīga kosmosa — USD 2,5 miljardi. Ir zināma atšķirība cenas un veiktspējas attiecībā, vai ne?

Vārdu sakot, man tagad ir baisa cemme uz Grieķiju. Vajadzēja viņiem to olimpisko spēļu tradīciju atjaunot, ja, miera nebija. Dabūjām reizi divos gados pompozu izrādīšanos "skat, kāds man liels stadions", burvīgi. Ja nu kaut kā šajā pasaulē pietrūkst, tad, protams, tā ir pompoza izrādīšanās. Paldies par neko, Grieķija. UPD: Un Francija.
te (peacemaker)

te: Flaming Lips kaverē seržantu pipariņu - klausos ar dumu smaidu

šorīt, 9:23 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

black_data (black_data)

black_data: Baltie degunradži

šorīt, 10:20 am, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Teju vai var likt [info]uzzinu_pedejais, bet izrādās baltie degunradži praktiski jau ir izmiruši. Nu, vismaz pēc tam, kad ir nomiris viens no diviem atlikušajiem tēviņiem, balto degunradžu izmiršana gandrīz ir fakts. Nu, tālāk vienīgi klonēšana, bet nav arī dzirdēts, ka pasaulē ir atgriezies tasmānijas vilks.
tēmas: ziņas
viņa. (miss_sixty)

viņa. (pa_leeto): Zābaki, somas, mētelis un citi apģērbi

šorīt, 10:11 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Labrīt!


Pārdodu attēlos redzamās lietas: http://foto.inbox.lv/_betuciic/Lietas
APRAKSTI ZEM BILDĒM.

Priekšroka tiem, kuri ņem uzreiz.
Viss atrodas Rīgā, darba dienās Klusajā centrā, vakaros, pārējās dienas Pārdaugavā.

Jautājumiem: _betuciic@inbox.lv

/Atvainojos, ka bildēm nav labākā kvalitāte/


Jauku dienu!
BoRdo (bordo)

BoRdo: Amm te tauta vissu laiku..

šorīt, 10:11 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Amm te tauta vissu laiku stāsta cik medus ir uberalles veselīgs palīdz pret saakustēšanos utt. Tad nu jautājums, a lietotjot to kvantumos vai tā superīgās īpašības nemazinās?
Tā piemēram pēdējā mēneša laika es esmu cukuru pilnībā aizstājis ar medu (Since bija zarazains kakls utt) bet tagad jūtos izārstējies, bet profilaksei ir doma palietot to brīnumu vēl kādu mirkli.
Vai tomēr labāk pāriet uz standarta tēju ar cukuru (Kas man garšo krietni labāk nekā ar medu)?
pēdiņas apakšā zvaigznīte pēdiņas augšā (zirka)

pēdiņas apakšā zvaigznīte pēdiņas augšā: tā gan vēl nebija gadījies..

šorīt, 9:47 am, 13 atsauksmes / atsauksmēm

tā gan vēl nebija gadījies - nopirkt maiciņu, vienreiz uzvilkt, iemest vašmašīnē mazgāties un izvilkt visu vienos milzu caurumos
tēmas: das haus
hekate (hekate)

hekate: Citu sieviešu dzīves III - Sievietēm vārdā Leonora nekad nevajadzētu pīties ar literātiem

šorīt, 9:44 am, atsauksmēm

1845: Edgaras Alans Po publicē "Kraukli". Par mirušo Leonoru, ja atceramies.
1909: Antonio Mačado apprecas ar 16-gadīgu meiteni Leonora.
Kas ar viņu notika? Protams! Pēc trim gadiem bija mirusi no tuberkulozes.
black_data (black_data)

black_data: Par to, ka mēs zinām, ka neko nezinām

šorīt, 9:25 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Vo! Kamēr Kirils raksta par dirsām (gan jau novembra numurā būs atkal pirkstu mētāšana par Banksy), tikmēr Artis Svece par neandertāliešiem. Kamēr skolas grāmatās skaidri un gaiši ir rakstīts, kāpēc cilvēki uz alu sienām zīmēja dzīvniekus, tikmēr vēsturnieks stāv pie četrdesmit tūkstoši gadus vecas rūtiņas, un saprot, ka no vēstures neko nezina. No tā faktiski izriet fakts, ka gudrs ir nevis tas, kurš kaut ko zina, bet tas, kurš ir gatavs faktu apšaubīt. Argumentēti apšaubīt, protams, ir ļoti labi, bet vispārīgā gadījumā stāsts atkal par slaveno kritisko domāšanu. Un kritiskās domāšana kontekstā varam pieminēt gan Pūķina propagandu, gan mūsu pašu vēlēšanas.

Lūk, kā pie tās nonākt, tas ir tas jautājums. No sākuma mums māca meitenes neraustīt aiz bizēm, pēc tam kā faktu pasniedz stāstu, kāpēc alu cilvēki zīmēja dzīvniekus uz alu sienām, un pēc tam prasa kritisko domāšanu. Nu, ne visi gan prasa. Bet nav jau tā, ka katram ir iespēja ieraudzīt četrdesmit tūkstošus gadus vecu klintī iekaltu rūtiņu. Nu, gluži zemē nav metama arī pieredze, kad trīs klases vecāks skolasbiedrs tev izkrāpj divus rubļus, tur ātri var iemācīties neticēt visam, kas uz sētas rakstīts. No otras puses, piecdesmit gadi un trīs bērni ar nekādi nepasargā no iespējas šķirties no naudas summas krāpnieku labā, kas ir lielāka par diviem rubļiem. Vienvārdsakot, ej nu sazin, kur tas gudrības avotiņš tek.

Citās ziņā, ir jau dzīvē nodarbes, kur jādara kā tev saka, nevis jāuzdod miljons stulbu jautājumu. Mani jaunībā darbā par pesimistu bija pat iesaukuši, jo jebkurā risinājumā es saskatīju riskus, uzdevu kaudzi stulbu jautājumu, un nekādi neuzlaboju procesa ātrumu. Taisnības labad jāteic, ka kļūdu manā kodā bija visai maz, salīdzinot ar tiem, kas rezultātu piegādāja ātri
pēdiņas apakšā zvaigznīte pēdiņas augšā (zirka)

pēdiņas apakšā zvaigznīte pēdiņas augšā: dīvaini, ka es cenšos..

šorīt, 9:28 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

dīvaini, ka es cenšos rakstīt par kaut kādām noteiktām sajūtām, ja vispār es dzīvoju mākonī
tēmas: dixi, tv naba

Citronz: Pirmo reizi braucu ar riteni..

šorīt, 9:11 am, atsauksmēm

Pirmo reizi braucu ar riteni pēc avārijas. Tā lēniņām un prātīgi. Pirmkārt, rokas vēl nav atguvušas savu veiklību un šobrīd dēļ lapām ir visai slidens, negribu strauji bremzēt. Otrkārt, iekšā drusku arī maza bailīte sēž, kaut kāda nedrošība. Agrāk biju pārliecināta, ka varu savākties jebkurā situācijā (un vienmēr arī savācos), šobrīd neesmu tik droša par sevi, īpaši tagad, kamēr vēl pirksts nav līdz galam sadzijis un kustīgs.

Pārliecinājos, ka pie vainas negadījumam bija vēl viens faktors. Ikdienā brilles nevalkāju, tikai braucot ar auto un sanāksmēs, kur jāskatās prezentācijas (man ir nedaudz pasliktināta redze tālumā). Laikam rudenī tomēr būs jāvelk brilles arī braucot ar velo, jo krēslā tālumā redzu mazliet miglaini. Pie lielāka ātruma šis var būt svarīgi.
tēmas: velo
f (f)

f: plānotājs 2015. gadam..

šorīt, 9:20 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

plānotājs 2015. gadam iegādāts.
 (yeux_glauques)

yeux_glauques: #in the ghetto

šorīt, 9:19 am, atsauksmēm

ja man vajadzētu ar vienu atslēgvārdu aprakstīt manu geto rajonu, es teiktu - policija. policija pie nočnika ķer velosipēdu zagļus, policija uz stūra savāc bišķ-par-daudz iemetējus, šorīt - valsts policijas sedans ar ieslēgtām ugunīm un skaņu nesas kautkur, nez, varbūt uz bankas laupīšanu.
ausos: lately
باب (dooora)

باب: ka tavu vinillumāti! mēs ar..

šorīt, 9:09 am, atsauksmēm

ka tavu vinillumāti!
mēs ar šo konspirējošo skaņceliņu esam vienaudži.
jāuzliek būs tētim kādudien ;)

divapusstundas
... (noisiite)

...: Softbumi mūsmājās ir uz..

šorīt, 8:49 am, atsauksmēm

Softbumi mūsmājās ir uz mirkli atlikti malā, Vilhelmīne citādāk savu darbiņu mēdz pēdējās dienas padarīt pamatīgi un vairākas reizes. Bērns arī ir tāds kašķis, ka maz neliekas. Sestdien jau viņai bija paradīze ar visiem tiem ciemiņiem, visiem pa rokām, smaidījās un koķetējās, nebija laika pīkstēt tik daudz. Labi, ka bija tikai viena nakts, kad bērns pupā nokarājās visu nakti, šonakt jau vispār viss vecajās sliedēs, tikai divas reizes modās.
Tā kā viņa man ir ļoti kustīga, tad nācās domāt, kā tās mūsu abas sabīdītās gultas padarīt drošākas, jo bērnam spilveni un segas vairs nav šķēršļi. Nolaidu Helmes gultiņu uz viszemāko pozīciju, tagad viņa joprojām guļ man blakus, bet tikai bedrē. Ir jau sarežģītāk atkal, jāpiedomā, kad baroju, lai neieveļas, bet tas būtu tāpat, ja gultai pieliktu redeli un atbīdītu, šādi vismaz nav nekur jākāpj ārā.

kramers: Īsa pamācība mīlestībā ..

šorīt, 8:28 am, atsauksmēm

Īsa pamācība mīlestībā

http://www.youtube.com/watch?v=lEwl9tid6a4
Kira Alendorfa (kira_alendorfa)

Kira Alendorfa: 1917. gada 2. maijs, otrdiena

šorīt, 8:02 am, atsauksmēm

Mūs jau palaiduši vasaras brīvdienās. Šuru pārcēla 4. klasē bec pēceksāmeniem un [papildu] pārbaudījumiem. Šura ļoti priecīgs. Man vēl ballu liste nav izsniegta, iedos, acīmredzot, 6. maijā.
Māmiņas šobrīd nav mājās, māmiņa ir kantorī, meklē virtuveni, no Annuška brauc prom uz laukiem. Mums šobrīd virtuvenes nav, bet māmiņa jau vienu salīgusi: atnāks pie mums šovakar.
Šajās dienās labs laiks. Vakar m-lle, Šura un es bijām Devičjes laukumā. no turienes gājām uz Novodevičjes klosteri un apraudzījām vecmāmiņas kapu. Šodien pastaigājāmies ar Igoru.
Visi tagad runā tikai par politiku. Pieaugušie baidās, ka pie mums Krievijā iestāsties "onarhija". Māmiņa saka, ka ļoti vēlētos, lai mēs vasarā brauktu uz Ņežinu. Arī vecmāmiņa rakstīja, ka ja viss būs mierīgi, lai mēs braucot ciemos. Cik gan ļoti es vēlos vasarā uz Ņežinu!
28. [aprīlī] mumz bija "ekskursija". Šajā "ekskursijā" devās 2. un 3. klases. Bija ļoti, ļoti jautri. Mēs bijām pie Vorobjovu kalniem. Es gāju pārī ar Šepeļovu. Mēs bijām paņēmušas līdzi brokastis un brokastojām svaigā gaisā.
tēmas: 1917. gads
باب (dooora)

باب: Documentary: The Culture High..

šorīt, 5:42 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Documentary: The Culture High (2014) by Adam Scorgie

http://www.solarmovie.is/link/play/3501773/
wild thing (evy)

wild thing: man viiriets shonakt aizmirsa..

šorīt, 5:38 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

man viiriets shonakt aizmirsa noveeleet mieriigu nakti un tikai jaukus viesus [jo vakar noveeleeja, un viss bija mieriigi], taapeec notika taa:
lasu, taatad cibu, mainding mai oun bizness, kaa saka. piezvana viens viesis un suudzas, ka kaiminji esot paaraak skalji. ir 3 naktii, un vinjsh veeloties tomeer atpuusties. protama lieta. zvanu apsargiem, lai iet paklapeeties pie trokshnjotaajiem. tajaa pat laikaa zvanu no lejas uz trokshnja numurinju, saku - rebjata, davaikje zhikj druzhna. shie nomet trubu [bljee, slikta izveele, slikta...]. panjemu raaciju un masterkii, un shauju augshaa. apsargs saka, ka ik pa laikam vinji uzgriezh muuziku, tad nogriezh, tad smejas. es pieklauveeju pie durviim. durvis atver varen bravuuriigs piedzeeries indietis, kursh straadaa par stjuartu, un ir muusu viesniicaa izmitinaats [vinjsh un veel kaadi 30 taadi pashi] liidz martam, kameer vinjiem apmaciibas kaut kaadas. saku - klau, shis gan nav forshi! vinjsh man atbild - ir gan! un meegjina taisiit ciet durvis, kuras es brutaali ar roku turu valjaa. ieskatiijos iekshaa, bet tur vismaz 10 cilveeki, visi lielaam aceem blenzh. bravuuriigais tips kaut ko nomurmuleeja no seerijas, ka vinjiem ir balliite un dont keer. pateicu - ah so? nu, nu. ja man te pie shiis istabas buus jaadezhuuree shonakt, tad no riita vinjsh ar visaam pekeleem tiks izlikts no shiis viesniicas, jo man ir daudz svariigaakas lietas daraamas, nekaa kindergaardenot pieaugushus sadzeerushos idiotus. tad viena no daamaam pieskreeja un saaka vinju vaakt, sak', nu viss, mees klusinjaam uzvediisimies. pastaaveeju veel kaadas minuutes piecas, it kaa norimaas. atstaaju apsargu turpat un gaaju lejaa.
nedriikst mani shitaa naktii kaitinaat.
bet vislabaakaa ir taa savaadaa varas apzinaashanaas, ka mieriigi varu kaadu aiz durviim izlikt.
don't mess with me when i'm reading ciba! :D
tikko_pamodos (tikko_pamodos)

tikko_pamodos: Es tevi tā ienīstu. Par..

šonakt, 2:57 am, atsauksmēm

Es tevi tā ienīstu. Par visu, ko tu man liki darīt.