skunkhead (skunkhead)

skunkhead: Gribasspēks

šodien, 2:25 pm, atsauksmēm

Mūsu sporta zālē vakar redzēju džeku "nedodu ne sūda" 99-tajā pakāpē. Jau pēc treniņa atsildos uz kardio trenažiera un veros ārā pa logu nakts piepildītajā Berga Bazāra pagalmā, kad starp vārtrūmēm un stilku atspīdumiem es pamanu - stāv džeks basketbola kreklā, šortos un pīpē. Nu, nevar būt, ka tas ūdens, ko darbā mēdzu paķert līzi, tā "smērē". Jau izfantazēju, kā rakstu Venden uzņēmuma valdei pateicības vēstuli par sagādātajiem krāšņajiem piedzīvojumiem cerībā uz turpāmko sadarbību radošā potenciāla celšanā utt.

Esmu rezdējis, ka pat smagi trenēti veči pēc treniņa iziet pagalmā un uzvelk cīgu, lai atslābtu no tā stresa, kas rodas saspringtās sarunās ar hantelēm. Kā tu, cilvēks, vari normāli baudīt fiziskās kultūras labumus, ja vienīgais, ko dzirdi piejot pie hanteļu plaukta ir vieni vienīgi pārmetumi, piemēram, no 40 kg hantelēm: "Eu... pssst... jā, tu... varu derēt, tava māte ar kreiso var mani pacelt, bet tu?!..." Nekas cits neatliek, kā šņukstot skriet āra uzvilkt, lai pēc tam atgrieztos jauniem spēkiem.

Ģērbtuvēs arī atradu tukšu Coca-Cola Light pudeli. Man patīk cilvēki, kuri gatavojas treniņiem - ir atbildība, ir vīzija, rezultāti neizpaliks.
ausos: Slayer - Bitter Peace
Pastaiga ar draugiem (aleja)

Pastaiga ar draugiem: "Runājot par recenzijām,..

šodien, 2:20 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

"Runājot par recenzijām, nevar runāt arī par autoriem, lai arī tu šajā diskusijā negribēji šai tēmai pieskarties. Latvijā recenzijas ir problemātiska lieta. Lai uzrakstītu labu recenziju, ir nepieciešams tāds pats talants, lai radītu labu mākslas darbu vai izstādi. Nepieciešami, pirmkārt, dabas dotumi; otrkārt, treniņš; treškārt, skolotāji. Tajā, ko sauc par mākslas kritiku, nav pārmantojamības. "Arterritory" ir spējīgi rakstīt cienījami kungi – Pēteris Bankovskis un Ivars Runkovskis, ko arī lasa. Jaunos, ko esam mēģinājuši piesaistīt, neviens nelasa. Mēs arī nespējam to pārrakstīt, jo tas, ko jaunie uzraksta, neder."

Saka Daiga Rudzāte diskusijā, ko es teikumu pa teikumam pārrakstu... Es varētu rakstīt visās ailītēs, kur jānorāda profesija, - pārrakstītāja.

(diskusiju neesam organizējuši mēs, un atšifrējis arī ir kāds man nepazīstams cilvēks)
Noetic Jun (mindbound)

Noetic Jun: Happy Halloween . The..

šodien, 1:49 pm, atsauksmēm

Happy Halloween.

The actual words come from the quasi-autobiography of R. Jefferies, a mild-mannered late XIX century nature and children's writer, which perhaps further underlines their effect.

Here [the whirlpool of human life] rushes and pushes, the atoms triturate and grind, and, eagerly thrusting by, pursue their separate ends. Here it appears in its unconcealed personality, indifferent to all else but itself, absorbed and rapt in eager self, devoid and stripped of conventional gloss and politeness, yielding only to get its own way; driving, pushing, carried on in a stress of feverish force like a bullet, dynamic force apart from reason or will, like the force that lifts the tides and sends the clouds onwards. Yet the agitated pool of life is stonily indifferent, the thought is absent or preoccupied, for it is evident that the mass are unconscious of the scene in which they act. Nor do they receive any more sunshine during their lives, for they are unconscious of the sun.

jutoņa: awake
ausos: Blood Axis - Born Again: The Vortex
deestructa (neoplasm)

deestructa: objectify me through compliments, you big bad gangsta

šodien, 11:09 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

starp citu, šis bija ļoti jauks viģiks - soc.eksperiments, kur meitene iet caur ņujorku un tiek filmēts, kā viņai visu laiku piesienās vīrieši. džeki, protams, pēc tam uztaisīja parōdiju ar jauno cilvēku, kas iet pa ņujorku :)) un jā, kā meitene varu tikai apstiprināt, ka nav pareizās atbildes, kad tev piepišās vai bļaun nopakaļus. lai ko tu šajā situācijā darītu, viss ir slikti. tu vari flirtēt pretī un tad jāreķinās ar sekām, ka tā saruna labākajā gadījumā var būt nebeidzama. vari ignorēt un tādējādi uzzināt par sevi daudz kā jauna [what a bitch, too cocky to talk, you cunt? utt.], kas var eskalēt arī līdz vardarbībai. tāda it's a jungle out there sajūta drusku. laikam jau ir tomēr iemesls nēsāt tās parandžas un hidžābus, ne, un tas taj's progresīvajos attīstītajos rietumos, mkēj. jū es end eja gan ir sevišķi īpaša ar savu atvērto mentalitāti. lai arī ir gadījušies arī tādi latvieši, drusku tomēr viņu tādu mazāk.

nesen piefiksēju, ka es nekad, vispār nekad nelietoju vārdu "vecene". man tas vārds riebj jau no dziļas bērnības un tam ir lauķīgas un jēlas viskādas konotācijas. ja tā ir domāta sieviete gados, tad šis vārds tiek lietots, lai vienlaicīgi nerespektētu gan vecumu, gan dzimumu - ar vienu vārdu 2 zaķus, ja. ja tas tiek lietots attiecībā pret jaunu jaunkundzi, tad nerespektēts tiek tikai dzimums. tāds nievājošs vārds, neviens to nedomā kā ļoti cienījamo vai augsti godājamo vai mīļo veceni, izklausās pēc ar-dakšiņu-pa-stiklu oksimorōna. ir vēl pāris vārdu, ko nelietoju nekad, lai arī esmu rupja balamute un vārdi man dara prieku, bet tie ir tik besīgi, ka es pat nepieminēšu. un, ja padomā, tad tie visi ir saistīti ar būšanu par sievieti un siev.dzimuma degradēšanu. bērnībā feminisma nemaz nezināju, bet izskatās, ka pamati paši sevi jau bija ielikuši.
jutoņa: blargh
ausos: Muslim Jazz
mēs (mes)

mēs: Mums šodien vasara oktobra..

šodien, 11:38 am, atsauksmēm

Mums šodien vasara oktobra beigās +19°
Ejam staigāties :)
starro (starro)

starro: Rudentiņis bagāts vīrs

šodien, 1:20 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Brokastis: auzu putra ar ābolu ievārījumu. krustnagliņu piegarša.
Pusdienas: kartupeļu, burkānu, sīpolu, ābolu sacepums ar svaigu puravu - ābolu - seleriju kātu - krējuma salātiem. ķimeņu un koriandra sēklu piegarša. Svaiga ābolu sula.
Launags: svaigu ābolu biezeņa un mannas uzpūtenis ar pienu. vaniļas piegarša.
Vakariņas: kārtainās mīklas pīrāgs ar ābolu pildījumu. kanēļa un kardamona piegarša. Svaiga ābolu sula ar ingversaknes uzlējumu / izvilkumu. muskatrieksta piegarša.
Naksniņas: divus gadus uz ozola skaidām izturēts Kurzemes kalvadoss, piņģerots. mazuma piegarša.
unpy (unpy)

unpy: Tā diena.

šodien, 1:28 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Ahā, tad šodien ir diena ar iespēju, ja vakarā pie durvīm zvanās kaut kādi dīkdieņi, sakliegt uz šiem diktā balsī - "Kādi, pie velna, heroīni? Lasaties prom, nolādētie narkomāni, kamēr policiju neesmu izsaucis!"
Lord Andrey de Initio (lord_andrey)

Lord Andrey de Initio:

šodien, 1:18 pm, atsauksmēm

ausos: Ronnie James Dio & Yngwie Malmsteen - Dream On
tēmas: anna
salty (salty)

salty: Emma acīmredzot bija..

šodien, 1:04 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Emma acīmredzot bija izdomājusi, ka uz Helovīniem vecākiem ir jāizskatās pēc zombijiem. Vispirms jau nekādīgi negribēja vakarā gulēt iet (lai arī gandrīz 4 stundas negulējusi un miegs moka). Pēc tam abas reizes kā naktī cēlās, tā gandrīz 2 stundas arī augšā dzīvojās. No sākuma nesapratu - nu ko tas bērns tik ļoti var bļaut pat uz rokām paņemta! Izrādās - jāslēdz iekšā gaisma un jāiet spēlēties! Vienos naktī un piecos no rīta! Pirmajā reizē beigās iemidzināju, šūpojoties uz bumas un rokās turot ieslīpi pret sevi, un viņa man gar plecu skatījās uz savu rotaļu laukumu kamēr atslēdzās! Jebkura cita vieta dzīvoklī, ja pār plecu nevar redzēt mantiņas, tika izbrāķēta ar histērisku bļaušanu... No rīta bik vieglāk, ieslēdzu naktslampiņu un kaut kā izdevās pēc barošanas iemānīt atpakaļ gultiņā, kur viņa stundu skaļā balsī runājās ar apmalīti, visādi knosījās, ņurcīja un runājās ar savu miega lāci, kas ik pa laikam muka prom un bija jāpadod. Pēc sešiem sāka čīkstēt - atdevu tētim, lai ņem sev līdzi brokastīs un izklaidē. Ap septiņiem tad atkal atlūza. Un ap deviņiem pamodās kā saulstariņš, it kā visu nakti būtu ciešā miegā gulējusi...

Laikam vakar vakarā bija bērnam potes "narkoze" izgājusi, un vajadzēja iztērēt uzkrāto enerģiju Gandrīz 2 dienas viņai bija paaugstināta temperatūra un pati tāda ļoti mierīga. Tad nu vakarā varēja just, ka bērnam temperatūra nokritusi un enerģija atgriezusies... Ļoti ceru, ka tas tiešām tāds vienas nakts izņēmums potes dēļ.

ernuerna: Nē, es netaisos kļūt..

šodien, 12:03 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Nē, es netaisos kļūt atvērta pieņemt to fakino halovīnu.
Šovakar pa vecpilsētu maršēšot kaut kāda "raganu, velnu un zombiju parāde", kā nopietnā balsī ziņo LR1 rīta ziņās - LATVIJAS RĀDIJO VIENS!!! APTVERAT?
un kretīniskie kaimiņu bērneļi klauvēs pie durvīm vakarā, es viņiem plānoju uzkliegt nelaipni un patriekt. (par laimi gan šovakar džeziņs, un varbūtība, ka trāpīšos mājās agri, ir nekāda)

Mēs skolā pieminējām veļu laiku, bija Mārtiņdienas izdarības, meteņi ar ķekatām, Pelnu diena!
Jūs skolā atzīmējāt Pelnu dienu? Labi atceros, ar kādu azartu šuvu mazos maisiņos un ome palīdzēja no krāsns izkasīt tīrākos un smalkākos pelnus, ko tajos sabērt. Un tad lielā jautrība bija visas dienas garumā censties apkarināt klasesbiedrus un skolotājas ar tiem maisiņiem.

Vēl ar krievu bērniem un viņu skolotājām no paralēlās krievu plūsmas kopā kalnā svinējām Masļeņicu, mielojāmies ar pankūkām, dziedājām dziesmas un kaimiņu krievu bērnu krievu tēvs mūs visus čupu čupā sakritušus pēc tam veda mājās ragavās, ko vilka brūns zirgs. Jokojāmies un smējāmies. Spīdēja spoža saule, bērzi līka sarmā, un sniegs gurkstēja zem ragavu sliecēm.

Vienas no mīļākajām bērnības atmiņām.

Tepat Latvijā, laukos, 90to sākumā.

Pēc tam gan nāca 94tais, Joņeva laika Jelgava un tā. Bet līdz tam - naudas mums nebija gandrīz nemaz, bet bija šie visi rituāli un tradīcijas, un nekad nenāca prātā, ka kaut kas trūktu.
deestructa (neoplasm)

deestructa: our figures are slipping

šorīt, 10:22 am, atsauksmēm

esmu ielūgta uz kaut kādu ļoti apšaubāmu helovīnpārteju. ballēties jau patīk un es zinu, ka varētu saģērbties par dexteru - kargō biksēs, melnā pogājamā topiņā, timberland zābaciņos un no kartōna izgrieztu nazi un tas man viss neko nemaksātu, jo tas viss man jau ir. bet man prāts nenesās uz ballēšanos, gribās normāli atlaist[ies] - mājās ar draudziņu un kīnō mincīšu čupiņā, kā parasti. izgāšnedēļas nogalē jau bijām 2 ballītēs. katrā pa kādām 10 minūtēm :)) iepazinos ar vienu poļu tetovētāju, tāds pretīgs glumjš tipiņš, kas tādā centīgā britu akcenta atdarinājumā stāsta, ka dzīvo kopenhāgenā un ir afigenns mākslinieks, d'you knowha'amean? un piekoļījas pie mana kāša un sāk piepisties ar savu huiņu un vai man kaut ko ieliet un vai es arī negribu tetovēties. nah, thanks, man, šitāda lohatrōna klātbūtnē izģērbties?! you should be so lucky. otra ballīte bija ar latviešu urļikiem, tāds kolka cool irl. ar draudziņu pa nakti skeitojām mājās un visu ceļu ņirdzām. tas bija diezgan foršs, savi urlas tomēr tuvāki nekā poļu, vai ne :)) es tikai klausījos tajā latviešu valodā un pie sevi smējos un laboju, prātā ar sarkanu piltušku kā tāda latviešu valodas skolotāja [tikai high].

vēl paskatījos, kādi interesanti darbi tikai nav manā apkaimē pieejami. detektīvdarbs pilsētas domē ar ļoti neskaidru darba pienākumu aprakstu. jādibina kontakti ar vietējiem jauniešiem no nariku un beigto prostitūtu rajōna, kas mums te netālu. un tad jaunieši jāmēģina izvest uz taisnā skaidrās apziņas ceļa un paralēli jāapkaro narkōtiku tirgošana, jāmāk iemantot jauniešu uzticību un tamlīdzīgi. nebūtu bijis iebildumu pamēģināt, lai gan droška nekvalificējos ne es pati, nedz arī manas urīnanalīzes. vēl bija ideja pieteikties salvation army pūznī, kas mums šepat pāri ielai, jo izskatās, ka viņiem tur jautri tusiņi [izņemot, bēres]. ja darbs tik tuvu mājām, es būtu gatava pat tēlot kristieti, uz tādiem meliem un divkosību es esmu spējīga, prikaļi? :)) un kā gan tas atšķiras no visiem pārējiem darbiem, kur man kaut kas svešs jāpārstāv un jātēlo rātns pilsonis? tas pats vien ira. vēl patika kaut kāds soc.darbs, kur palīdz veciem un jauniem un ar alcheimeru slimiem, labdarība īsāk sakot, bet tur vajag tādu kvalifikāciju, kuru var iegūt tādos un tādos kursos. un tos kursus var iet tad, ja strādā šajā jomā. bet, lai strādātu šajā jomā jāiziet tie kursi, ja, kurus tātad var iet, ja strādā jomā.. u wot, m8?
jutoņa: pacilāts
ausos: NTS Radio Throwing Shade - Muslim Jazz [tik skaisti, ka sāp]
nesavaldāma (putana)

nesavaldāma: Lietas, kas nemainīgi mainās.

šorīt, 10:56 am, atsauksmēm

Kā es agrāk spēju uzturēt dubultās dzīves? Pēdējo mēnesi tā putrojos, ko kam esmu par sevi stāstījusi. Pie tam, agrāk dzēru vēl vairāk.
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: :D

šodien, 11:45 am, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Majonēzes gredzens?
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: WPIEI

šodien, 11:44 am, atsauksmēm

Plastmasas cīsiņi.
klaide (klaide)

klaide: paliec rudenī, paliec līdz..

šodien, 12:34 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

paliec rudenī, paliec līdz ziemai.
pēc saulgriežiem.. tad jau redzēs!
smille (smille)

smille: kuru?

šodien, 12:33 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Tātad šobrīd (ar potenciālajiem mīnusiem):

S4Mini (Samsunga plastmasīgums un cena)
Moto E (kamera esot draņķīga)
Moto G (izskatās, ka LV nav 2014. gada ar memory slot)
klaide (klaide)

klaide: gaiss ir auksts. durvis..

šodien, 12:31 pm, atsauksmēm

gaiss ir auksts. durvis puspavērtas. ābolīši kā ķirsīši, pašos galos lāso lāses. dekoratīvie āboli, dekoratīvās lāses. nepiemērots laiks, nepiemērotas dziesmas.
tagad pirms vieniem, apkārtne valgmes piesūkusies jau no vakardienas. piebriedusi, bet bez masas. viegla, bet bieza.
piecmetrīgās tūjas, kā spoki no japāņu multenēm, pagriezušas muguru, piesūcinātas ar miglu. tā ir visapkārt, aiz simts metrus nedroši drošās robežas.
ja par robežām - rītdienas robeža atkāpusies līdz ziemassvētkiem. zīmogs, paraksts - pirmais, otrais - apstiprināts.
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: ywa

šodien, 11:10 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Nelaimes gredzens.
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: 8912

šorīt, 10:59 am, atsauksmēm

Ne dievi, ne karaļi, tikai cilvēks.
Zintish (zin)

Zintish: observeru tusiņš in 5 min..

šovakar, 6:56 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

observeru tusiņš in 5 min
jej
iespējams, ka rīt varētu nebūt lidojuma. it kā šurp nākot negaisi. bet gan jau tāpēc, ka nebūs kas observē...
;)
Likteņa Vidējais Pirksts (martcore)

Likteņa Vidējais Pirksts: xxx ak jā, un tematiskā..

šodien, 11:47 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

xxx

ak jā, un tematiskā dziesma. reiz laikam ārzemju draugs ričards šo bija atsūtījis miksteipā, kad klausījos, smaidīju līdz ausīm, great minds think like a hive


Seems like folks turn into things
That they'd never want
The only thing to live for
Is today
I'm gonna put a hole in my TV set
I don't wanna grow up
Open up the medicine chest
And I don't wanna grow up
I don't wanna have to shout it out
I don't want my hair to fall out
I don't wanna be filled with doubt
I don't wanna be a good boy scout
I don't wanna have to learn to count
I don't wanna have the biggest amount
I don't wanna grow up
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: e-ziņa par to, ka nevajag drukāt šo e-ziņu

šorīt, 10:39 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Ļauj Latvijas mežiem augt. Nedrukā šo e-ziņu.
f (f)

f: šodien saņēmu..

šodien, 11:38 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

šodien saņēmu visšausmīgāko epastu mūžā.
tur rakstīts:
"Готовьтесь к 11.11 – крупнейшей онлайн-распродаже планеты!"
lai dievs nogrābstās. tieši dienu pēc algas.

kramers: Бабушка –..

šodien, 11:26 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Бабушка – маленькой внучке:
- А я, между прочим, в твоем возрасте уже работала!
- Да? А я, между прочим, в твоем возрасте еще буду работать!


Сначала нужно было дороги заасфальтировать, а уже потом мат запрещать!

- Дорогой, я больная, я не могу, вынь пожалуйста!
- Щас кончу - выну!
- Мне очень плохо, вынь пожалуйста!
- Я же сказал - дочитаю газету, возьму штопор и выну пробку из бутылки! Больная она, руки у нее трясутся! Хрен ты у меня больше на девичник пойдешь!
PHz (phz)

PHz: SPIEGDIENA!!!

šodien, 11:30 am, atsauksmēm

ausos: Propellerheads - Spybreak!
mēs (mes)

mēs: Jātiek galā uz kurām..

šorīt, 9:25 am, atsauksmēm

Jātiek galā uz kurām grupām meitu vedīsim. Pagaidām gan nekur, bet uz nākamās nedēļas beigām varētu jau kaut ko skatīties. Tad kā reizi meita būs pēc touching dr vizītes, cerams beidzot arī vesela(aizsmakuma it kā vairs nav, bet deguns tagad puņķains).
tēmas: baby groups
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: hom

šorīt, 10:22 am, atsauksmēm

Virtuālās mājas.
mēs (mes)

mēs: Velšanās uz vēdera vairs..

šorīt, 9:06 am, atsauksmēm

Velšanās uz vēdera vairs meitai nesagādā nekādas problēmas. Tik ātri aizgāja tā lieta. Nu vismaz caur kreiso plecu. Lieku visas mantiņas, pati sēžu pie labā, lai arī caur labo aiziet tā lieta. Toties pēc 5-8min uz vēdera sākas lielais dusmu bļāviens un vēl pēc 2min pāriet lielā raudāšanā, jo atpakaļ uz muguras netiek, bet nogurst ta ātri. Un kad pagriežu atpakaļ uz muguras, atkal dusmu bļāviens, jo gribas atkal uz vēdera :D

__

Nakts. Ai, nu jau apnīk katru rītu rakstīt vienu un to pašu. Bez izmaiņām. Sāku lēnām aizmirst, ko nozīmē gulēt. Vīrs gan gribēja pēc pirmās nakts barošanas pārņemt stafeti, bet viņam tak ar uz darbu agri, sarunājām, ka brīvdienā atstāšu vienu pienpudelīti un iešu gulēt otrā istabā. Nu tā, lai vienu barošanu tikai izlaistu. Tiesa, nezinu kāda jēga būs, ja meita turpinās celties ik pēc 1,5h un nekas cits kā pups nedarbojas, lai dabūtu atpakaļ gulēt. Pag. naktī pārcentos ar knupja došanu, žūžināšanos un beidzās tas ar lielu bļāvienu. Tāpēc pēc 3 meita pārcēlās uz lielo gultu. Gulējusi es tā neesmu vairāk, jo es vienkārši NEVARU aizmigt, ja meita guļ blakus, tik tuvu. Toties bērns gulēja mazliet mierīgāk, vai arī man tik tā likās, jo kā saknosījās, tā uzreiz pups mutē..
īve (iive)

īve: helovīns pirms 8 gadiem

šodien, 11:08 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

kramers: Кто ходит в..

šodien, 11:03 am, atsauksmēm

Кто ходит в гости по утрам, тот к обеду будет в хлам

Одесса. Симфонический оркестр. Репетиция вечернего концерта. Дирижер обращается к одному из музыкантов:
- Моня, придете домой, передайте мои соболезнования вашей жене. Как можно спать с таким не ритмичным человеком?

Cотрудники полиции в Подмосковье прикрыли наркопритон. Под прикрытием бизнес пошел вдвое лучше.
īve (iive)

īve: It kā nav vairs nemaz tik..

šorīt, 10:58 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

It kā nav vairs nemaz tik auksts, bet vairāk kā iepriekš gribētos iekārtoties ar pledu pie kāda kamīna klusā un jaukā kompānijā un parunāt par visādiem sen aizmirstiem piedzīvojumiem. Un tāpat vien. Gribās to nepiespiesto tuvību un draudzību.

Prof. Biezpientaure: baseina anegdots

šorīt, 10:55 am, atsauksmēm

apmeklētāja divdaļīgajā peldkostīmā - baseina uzraugam: vīrietis metinātāja brillēs nupat tik briesmīgi šļakstījās, ka man izplūda acu tuša!
 (yeux_glauques)

yeux_glauques: #because fuck you, that's why

šorīt, 9:47 am, atsauksmēm

kelly cutrone totally is my spirit animal.
smille (smille)

smille: Mobilais

šorīt, 10:16 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Piezīmes uz lapas malām

Samsung S4 mini (dārgāks, bet visādi labs) - ir Gorilla
Nokia Lumia 520 vai 525 - windows, bet reāli jau es Androīda priekšrocības neizmantoju un neesmu fanāts
Moto E - esot draņķīga kamera (http://www.gsmarena.com/motorola_moto_e-review-1090p10.php)
Moto G -
Motorola Droid mini - izskatās, ka LV nav
Sony Xperia L
Gigabyte GSmart Roma R2 - nebūs Gorilla

http://www.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2012&nRamMin=1000&fDisplayInchesMin=4&fDisplayInchesMax=4.3&sFreeText=gorilla

Tātad šobrīd (ar potenciālajiem mīnusiem):

S4Mini (Samsunga plastmasīgums un cena)
Moto E (kamera esot draņķīga)
Moto G (izskatās, ka LV nav 2014. gada ar memory slot)
Hedera helix L. (hedera)

Hedera helix L.: Un šodien tiek solīts līdz..

šorīt, 8:44 am, atsauksmēm

Un šodien tiek solīts līdz pat +19`C, es tam neesmu gatava, man nav tam piemērotu drēbju. :( *

* Tas :( tik tāda tēlošana, īstenībā es esmu totālā sajūsmā.
Strēlniece (str)

Strēlniece: c vitamīns intravenozi

šorīt, 10:35 am, atsauksmēm

c vitamīns intravenozi
krēpjlācis (nistagms)

krēpjlācis: Mommy think I need to be..

šorīt, 10:30 am, atsauksmēm

Mommy think I need to be alive, but doesn't think I need to enjoy being alive. I love my cat but she's sleeping right now and I have no one to talk at. I'm too exist to stupid.
ausos: Bell Witch - Rows (of endless waves)
f (f)

f: : uzmini nu, kas tas ir?

šorīt, 10:21 am, 12 atsauksmes / atsauksmēm

maga (maga)

maga: Man riebjas vārds..

šorīt, 10:20 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Man riebjas vārds "ietvaros". Vai es esmu vienīgā, kas cenšas izvairīties no tā izmantošanas tekstos?