Fjokla (fjokla)

Fjokla: Laipni lūgti : ..

šorīt, 10:20 am, atsauksmēm

باب (dooora)

باب: repent, ye motherfuthers!..

šorīt, 7:42 am, atsauksmēm

repent, ye motherfuthers! yawl just awflly glad to be sad, aintcha?

dream-team

sapnī mēs ar Ēci un Keivu viesnīcā Latvija pre-karaokes bārā nodziedājām labāko šīs dziesmas kaverversiju ever.
Fjokla (fjokla)

Fjokla: Labrīt no tiem, kas..

šorīt, 7:43 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Labrīt no tiem, kas brokastā ausīs uz pilnu katušku Sauli, pěrkonu, daugavu bliež. Ak ta tas bij domāts tas ozols, pie kā turěties, es jau ar, visu burtiski. Starp citu, Pūt Vějińi grand fināle ir bipolāro neirotiķu himna, tā mums tur iekśā cilăjas, plok, sabango, rămi plūst, briest un kūļājas no jauna.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Es jums teikšu to tikai..

šorīt, 5:35 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Es jums teikšu to tikai vienreiz. Imants Kalniņš vislabāk mūzikas veidolā ir izprats latvieti. Tur nav neviena pretargumenta. Vienkārši nav (tas tā, neuzliekot pat viņa visepiskākos gabalus).
puasōns (anonymous)

puasōns: The Lovers (2017)

šonakt, 12:39 am, atsauksmēm

authenticity (authenticity)

authenticity: Noskatījāmies spirited..

vakar, 11:58 pm, atsauksmēm

Noskatījāmies spirited away, man liekas, ka tā ir labākā filma, ko pēdējā laikā esmu redzējusi, es smējos tik dzidrus, nepiesārņotus smieklus un nemēğināju nekam izlobīt nekādu jēgu (lieta, ar ko esmu apsēsta pēdējo gadu vai divus) un atpūtināju savu nomākto prātu.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: sarunas. 3g 3m

vakar, 11:39 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

1) darbība norisinās wc.
-mammu tu čurā dupsi?
- .. jā.
- es gan nē, es ar krāniņu.

2) pārstāstu šo burvīgo gadījumu vecmammai, bērns atnāk, nodod viņai sveicienus, padomā un tad
- mammu, tev nav krāniņa.
-.. nav.
- bet tētim ir.
- jā.
/fonā telefonā smiekli. tu pasaki viņam ka tētim ir nevsi krāniņš bet krāns/

3) lasu Kiplinga pasaku par degunradzi, iepriekš esam lasījuši Maximas uzlīmju grāmatu kur bildē Baltais degunradziene ar mazuli. bērns pēta zīmējumu, kuru es bērnībā esmu skaisti izkrāsojusi un saka 'šitam degunradzim ir resns vēders. viņam vēderā bēbītis'
- .. diez vai. zini, ne visiem degunradžiem vēderā ir bēbīši, viņu palicis ļoti maz un viņiem vienkārši ir resni vēderi.
- nē, mammu, es zinu - tur ir bēbītis.

/es biju domājusi, ka man būs vairāk laika šim sagatavoties.lol
tethys_ (tethys_)

tethys_: Blood and bone

vakar, 11:44 pm, atsauksmēm

Dziesma ar astoņiem vārdiem.
*
Blood. Bone. Root. Stone.
Tooth. Horn. Rock. Thorn.
*
Vienas no ģeniālākajām lirikām, ko es zinu.
ausos: Omnia - Blood and bone
vilksskabais (vilksskabais)

vilksskabais: Ziediņi!

vakar, 11:25 pm, atsauksmēm

Ziema ir maza nāve!
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Jānis Ruņģis @ DAD Cafe

vakar, 11:13 pm, atsauksmēm

Jānis Ruņģis @ DAD Cafe
vistu_zaglis (vistu_zaglis)

vistu_zaglis: Nē nu bet kurš tad varēja..

vakar, 10:12 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Nē nu bet kurš tad varēja iedomāties, ka pērkot tupeles ir smalki un rūpīgi jāizmēra protektors uz zolēm, nu? Jo izrādās, ka tie nolāpītie akmentiņi, ar ko te bārsta ielas, ir akurāt, sasodīts, tādā izmērā, lai ķertos tur iekšā un ejot nelabi čirkstētu, nu un katru reizi vēl kādus piecus-sešus mājās atnes, taisni vai nav skaidrs, ko ar to skaistumu pēc tam iesākt.

Ko, zābaki būs jāvelk, vai? It kā ir dzirdēts, ka ziemā tā mēdzot darīt, bet nu es nez, izklausās pēc padošanās sistēmai.
ausos: BirdPen / Equal Parts of Hope and Dread
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: es izlasīju "the beauty..

vakar, 10:39 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

es izlasīju "the beauty myth" un, ja godīgi, izņemot atsevišķus interesantus faktus, kurus nezināju, tur nebija pilnīgi nekā tāda, ko es jau nebūtu sapratusi pati. es jau gadiem ilgi atkal un atkal cenšos sev un citiem izskaidrot, ka manas problēmas ar manu ķermeni nav ķermeniskas, ka tās primāri nav saistītas ar vēlmi patikt konkrētam partnerim (jo ir tikai loģiski, ka tad, ja mēs esam foršās partnerattiecībās, es acīmredzot šim cilvēkam jau esmu pievilcīga), ka mana patiesā vēlēšanās NAV izmainīt savu ķermeni, bet gan pārstāt justies tā, it kā tas būtu jāmaina. un būtībā man ir sajūta, ka viss, ko šī grāmata man sniedza, bija 1) vēl viens viedoklis, ka tas ir tas, kas jādara, jāpārstāj atrasties šīs sajūtas pakļautībā 2)sajūta, ka pasaule ir briesmīga vieta un es esmu doomed visu laiku ar kaut ko milzīgu cīnīties tikai tāpēc, ka esmu sieviete. jo sistēmu nevar nojaukt vienītī, bet kaut kāda tāda pilnvērtīga kolektīva attieksmes maiņa notiek pārāk lēni, body positivity ir forši, bet beauty backlash ļoti plaši un veiksmīgi pret to cīnās, kamēr pastāv sistēma, kas uztur skaistuma mītu, es (tieši es, nevis obligāti jebkura sieviete; no tā, kādas reakcijas esmu redzējusi uz saviem neskaitāmajiem mēģinājumiem par šo runāt, man ir radies iespaids (kurš, protams, var būt maldīgs), ka citas foršās sievietes, ko es pazīstu, lielākoties ir kaut kādā veidā izturīgākas vai arī vienaldzīgākas pret šo visu, un neizjūt to kā akūti aktuālu sāpi ar tādu regularitāti vai intensitāti kā es) neizbēgami būšu zaudētājos, jo, ja es cenšos tai pakļauties un izmainīt sevi, lai tuvinātos sistēmas prasībām, es izgāžos (un esmu zaudējusi jau tīri tāpēc, ka "spēlēju", jo šī ir negodīga spēle, ko nav iespējams uzvarēt), savukārt, ja es pretojos un neīstenoju pareizo uzvedību, ko skaistuma mīta sistēma pieprasa, es jūtos vainīga. un fakts, ka es apzinos, ka man nevajadzētu justies vainīgai, nepalīdz tādai nejusties, tas liek man justies dubultā slikti, jo es esmu ne tikai vainīga, bet arī vāja/stulba, jo nespēju pārvarēt šo nepamatoto vainas sajūtu.
Smile & Shine (mazeltov)

Smile & Shine: Es nezinu, ko tas par mani..

vakar, 9:45 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Es nezinu, ko tas par mani liecina, droši vien to, ka dziļi sirdī esmu šovinistiska cūka, bet visi mani mīļākie stāvkõmiķi ir tādi sieviešu stereotipizētāji un apdirsēji, bet tā kā tur ir kaut kāds patiesības grauds, tad nu bezgalsmieklīgi un tā. Anyway, būtu forši kādreiz redzēt Bill Burr dzīvajā. Kaut vai tikai tāpēc, ka viņš ir tāds psaiho.
Manam dzīvesbriedim reizēm patīk iztēloties, ka esmu drama queen, bet es viņam vienmēr saku, ka viņš nezin, par ko viņš runā un nemaz nav izbaudījis, kas ir īstena drama queen. Mani labākie drama queen gadi ir beigušies uz neatgriešanos un, ja viņš ko arī saņem, tad tā ir vāra atblāzma no puķu lidināšanas ārā pa logu vai aģenta cienīgu laikrāžu tešana pret sienu vai monologi par būtisko līdz trijiem naktī.
puasōns (anonymous)

puasōns: Tā vien šķiet, ka būs..

vakar, 10:39 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Tā vien šķiet, ka būs dzimis jauns virsrakstu trends: "Pienāk satraucošas ziņas par Lauri Reiniku, kurš atpūšas Indonēzijā"
Ar "Pienāk satraucošas (vai jebkādas citas) ziņas..." turpmāk varētu sākt jebkuru ziņu, kas uzrakstīta, faktus smeļoties tikai kādā no sociālo tīklu kontiem.
Fjokla (fjokla)

Fjokla: Un! Kas vieno šīs piecas..

vakar, 10:02 pm, 14 atsauksmes / atsauksmēm

Un! Kas vieno šīs piecas personas? Dzimums! Turieties pie sievietěm, gļěvie šmurguļi!
(Lai gan, dainās bij teikts, ka pie ozola jāturās, tas izturěšot,.. haha, atļaujiet, ser, aiz smiekliem pāris reizes koķeti apdirsties
Christ (brood)

Christ: Cibas nebinārie rokdarbnieki..

vakar, 9:52 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Cibas nebinārie rokdarbnieki varētu patapināt šo ideju. Bikses, kas nevienu neapvaino :))

https://www.youtube.com/watch?v=adPXDTvADD0
only after dark (tvarj)

only after dark: ir man tomēr acs uz..

vakar, 9:50 pm, atsauksmēm

ir man tomēr acs uz krāmiem, šodien hotai mani paņēma līdzi roudripā uz Tadaiķiem pie viena onkulīša. kamēr hotai cilā militāros krāmus es izvilku vienu apsudrabotu paplāti-šķīvi. tāds vienkāršs, bet elegants un tā vien “runāja uz mani” JŪGENDSTILS! onkulis man pa piečuku atdeva, nupat sagūglējām izcelsmi.
un IR!
firma pastāvējusi vien līdz 1909. gadam, kad īpašnieks izdarījis pašnāvību neveiksmīgu lēmumu dēļ novedot firmu līdz bankrotam.
mūsējais ir tiešām vienkāršs, bet te jums links uz citiem smalkumiem. man acis iztecēja, cik skaisti!

http://www.abcap.nl/osiris
unpy (unpy)

unpy: Filmu vērotāja piezīmes.

vakar, 8:54 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Noskatījos filmu. Blade Runner 2049. Lielisks gabals. Visiem tiem, kuri ir gatavi, ieraugot puslīdz kvalitatīvu fotoattēlu, piesēst un trīs stundas baudīt attēla dziļumu, filmas izvēli, rakursus, zelta griezumus un ko tik vēl ne, nezinu, ko var trīs stundas pētīt fotoattēlā, neesmu speciālists. Man šī filma likās ļoti sūdīgs sūds. Sākumā gribēju teikt, ka briesmīgs, šausmīgs vai pārsteidzošs sūds, taču pilnīgi nekā briesmīga, šausmīga vai pārsteidzoša tur nebija. Garlaicības mākts, to trīs stundu laikā saskaitīju kādas trīs alūzijas un sešas klišejas, ja šo būtu par kārtu vairāk, filma būtu daudz, daudz baudāmāka. Vienīgais, par ko šī filma lika aizdomāties, ir tas, ka Idiocracy attēloto filmu līmenim tuvojamies daudz straujāk, nekā iepriekš man bija šķitis. Nelietderīgāk izšķiedis trīs stundas savas dzīves varbūt esmu tad, kad saindējos ar pārtiku un apmēram tikpat ilgi vēmu ar caureju pamīšus un ik pa brīdim vienlaicīgi.

Gala vērtējums - mana iztēle nesniedzas tiktāl, lai varētu šim gabalam piešķirt kādus punktus, taču skaidrs ir tas, ka kaltētā paltusā ir daudz vairāk seksīguma, nekā šajā darbā iemeslu to skatīties.
1-13k4+e (khosmos)

1-13k4+e: This is the source code speaking?

vakar, 8:32 pm, atsauksmēm

bodyshop (bodyshop)

bodyshop: mani draugi šeit ir 23-29..

vakar, 7:29 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

mani draugi šeit ir 23-29 gadus veci, ceła stabi, un es no savas vietas skaidri redzu, kā vińu domāšanu apstulbina ego problēmas. es tikai nezinu, kā lai vińiem to parāda, jo man vēl nav vārdu, pati tur biju vêl pavisam nesen. tas, ko man devis vecums - tikai tad, kad visu telpu vairs neaizńem aktīva neticēšana sev un izmisīgas alkas pêc atzinības, tu arī vari sākt patiesi skatïties uz pasauli un kłūt gudrs, tādā zińà, ka tavs teiktais var noderēt citiem. un otrs - tikai tad, kad pāriet bailes neko nesasniegt vai nenopelnīt, tu vari ieraudzīt, kas tevi interesē, un sākt kaut ko radīt. tikai tad energija pārstāj pazust melnajå caurumā un dzīïve kłūst par komētas asti, ko vada bezsubjekta zińkārība. es es es. citreiz gribas kliegt - kāds šim visam ir sakars tieši ar tavu es.
es apzinos, ka šis izklausàs pēc fakin mazā prinča, bet tā tas ir
чайка (chaika)

чайка: ceru, ka šodien ir labas..

vakar, 7:29 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

ceru, ka šodien ir labas zvaigznes, jo ar kaut kādu abnormālu ātrumu notriecu naudu 3 veikalos un vēl mazliet nožēloju, ka ceturtajā neiepirkos.. O_o
+
izvilku jau aliņu no ledusskapja, bet domāju, vai tik pirms tam tomēr nevajadzētu mēģināt iet apskrieties.. what would jesus do?
1-13k4+e (khosmos)

1-13k4+e: mans lielākais trumpis ir..

vakar, 7:16 pm, atsauksmēm

mans lielākais trumpis ir tas, ka man ir interesantas smadzenes, bet tas arī nozīmē to, ka bērnībā gribējās trepanēt galvaskausu, lai varētu padraudzēties ar pasauli.
1-13k4+e (khosmos)

1-13k4+e: viena no stulbākajām..

vakar, 7:10 pm, atsauksmēm

viena no stulbākajām lietām, ko vīrietis var darīt, ir mēģināt pierādīt savu vīrišķību uz sievietes rēķina, jo kam gan citam tas pierādījums ir vajadzīgs, ja ne sievietei?
santogrāfs (santech)

santogrāfs: padsmit gigus izmetu..

vakar, 7:03 pm, atsauksmēm

padsmit gigus izmetu miskastē. tādi lagi, tik ļoti nedaoptimizēts gejms. būtu labāk dzēris.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: kādam nav lieka redeļu..

vakar, 6:31 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

kādam nav lieka redeļu gultiņa ko aizņemties? nr.1. šobrīd vēl lieto savējo (viņam šobrīd īstā gulta ir 'mašīna', es negribu stresināt, spiežot pārcelties pirms pats ir gatavs) un vina no mazajām ir tiešām šaura - tur var gulēt tikai nr.3, līdz ar to jāmenedžē loģistika. pirkt vēl vienu gultu uz pāris mēnešiem negribas, jo kopā mums jau ir 5 redeļu un vēl divas. bērniem vien :D
1-13k4+e (khosmos)

1-13k4+e: okei, pagulēju, un tā..

vakar, 5:44 pm, atsauksmēm

okei, pagulēju, un tā ugunslode absorbējās plaukstā, this is only temporary anyway
tomēr pa seju jau paspēju sadot visiem, kas bija rindas priekšgalā
jutoņa: politicians from space
santogrāfs (santech)

santogrāfs: nokačāsies xcom birojs,..

vakar, 5:42 pm, atsauksmēm

nokačāsies xcom birojs, mazliet atpūtīšos no rakstīšanas. pagejmošu. uz skaidas disenīti kkc diezin vai savākšos. it īpaši, ja rotaļu biedrs atnesīs ēst. man šodien mājās sēžamais, mazliet radošais, mazliet atpūšamais vakars. ne no vakardienas. sera edvarda blašķīte pārākās paģirās nespēja iedzīt, un no pasākuma notināmies samērā laicīgi. man tur apnika, jo nevarēju vairs izturēt pārkurināto telpiņu. visa pārējā māja gan tāda vēsa, heh.
nokačāsies, jo palikuši pāri pādsmit gigi no bites bezmaksas 100 gigiem, kuri ļoti drīz resetosies.
sera edvarda atliekas ielēju pie melnās tējas.
izveidoju sarakstu ar projektiņiem, ko gribu īstenot. pārsvarā tādi tīri priekš sevis pašaplicināties nē, bet pašizpildīties. kaut ko varbūt iedokumentēšu foto/video formātā.
domāju, cik reāli izdotos sarunāt darīt darbā visu to, ko es jau daru, izņemot saskarsmi ar klientiem. par sakarīgi apmaksātu pusslodzes darbu un kurš nav saistīts ar pārdošanu/materiālo atbildību utml.
iešāvās prātā doma arī pagatavoties x stundai. jo visādas mazas pazīmītes infomedijos liek domāt, ka gatavojamies karam.
ausos: TESA - T
in a river of teas (teja)

in a river of teas: uznācis vēstuļu trakums...

vakar, 4:47 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

uznācis vēstuļu trakums. jau 3 dienas es pavadu apmēram 3 stundas dienā, rakstot garus epastus, kuros aprakstu savu ikdienu, garastāvokli un pārdomas par savu pašreizējo dzīves situāciju. varbūt beidzot būs noskrējis mans riebums pret valodu.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: ROFL

vakar, 3:56 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

LOL, tikko mazliet sasmējos. Man vienā profilā pie reliģijas ir rakstīts "religion of peace". Lohi, komūnas biedri, visu laiku domāja, ka esmu patiesībā musļiks. Un visi man baidījās to pavaicāt, lai neaizskartu manas musļika jūtas. Maz cilvēku vispār zina, ka ir divas miera reliģijas - musulmanisms un kekisms.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Opā, man taču šodien cibas..

vakar, 3:30 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Opā, man taču šodien cibas dzimšanas dienas pārtijs! 2004-01-20 - 2018-01-20. Četrpadsmit gadi paskrēja vēja ātrumā (labi, labi, diršu). Ko lai saka? Esmu izaudzis internetā un internetā man, šķiet, arī jānomirst. Vispār jāsarunā ar kādu cilvēku, kuram uzticēt cibas login info, lai, ja nu gadās nomirt aksidentālā kārtā, mana ciba nomirst līdz ar mani. Nez kāpēc man šķiet pretīgi, ka cilvēki varētu te ložņāt pēc manas nāves, apmierinot savu morbid kjuriosotī. Teiksim, kad izlasīju par Sintijas Bāliņas nāvi un dzīves detaļām, man kļuva pretīgi par to, ka menti uzreiz ķeras pie muļķīgas personas dzīves interpretācijas, balstoties uz to, vai viņš ir bijis komunikabls, vai noslēgts cilvēks, un to visu pamatojot ar argumentu "ha, nu, paskaties, ja jau šis cilvēks vislaik tusējis internetā, viņš nav dzīvojis normālu dzīvi un principā ir sūkātājs bez draugiem and shit". Nožēlojami. Nožēlojami, ka cilvēki joprojām nesaprot, kas ir internets.
in a river of teas (teja)

in a river of teas: te var redzēt apmēram kā..

vakar, 3:07 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

te var redzēt apmēram kā mēs šeit tusējam
https://www.youtube.com/watch?v=99s_kIVhsaQ
Nepabeigtā dienasgrāmata (dienasgramata)

Nepabeigtā dienasgrāmata: Bija tāds sapnis, nu,..

vakar, 2:54 pm, atsauksmēm

Bija tāds sapnis, nu, pēdējā laikā bieži gadās sapņi, kuros būtiska loma ir jaunajām tehnoloģijām, bieži atkārtojas motīvs, ka es sapnī nevaru kaut ko uzspiest vai ievadīt datorā vai telefonā, bet šis sapnis bija interesants ar to, ka es gāju pa ielu un kaut ko fotografēju ar mobilo telefonu, bet pēc tam skatījos telefonā un konstatēju, ka esmu to turējis rokās un nejauši uzspiedis vai nu nepārtrauktu fočēšanu vai filmēšanu, citiem vārdiem sakot, tur bija fiksēts viss mans ceļš un te sākās tāds motīvs kā Antonioni filmā "Blowup", es biju kaut ko nofilmējis un varēju iezūmot, paskatīties, kas tur patiesībā bija, no sākuma es atklāju fantastiskus vizuālus efektus, apsarmojušas koku lapas un zarus, sarmas pārklātus ziedus un augļus koku zaros, tad bija aina uz tilta un kāds vīrs apakšā meta pret mani tādu kā dzelzs stieni vai kabeļa galu, bet, mēģinot piezūmot un ieraudzīt viņa seju, es ieraudzīju, ka tur lejā, kur viņš sēdēja, upes krastā, viņam garām skrēja smilšu krāsas žurkas, tas tagad neizklausās pārāk iespaidīgi, bet sapnī tas man bija liels pārdzīvojums - ieraudzīt tās nelaimi nesošās žurkas kā Kamī "Mērī", vispār, es kādu laiku sapnī nodarbojos ar atpakaļtīšanu un iezūmošanu, tāds sapnis.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: FUCK MY MAX DEPRESS.

vakar, 2:52 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

FUCK MY MAX DEPRESS.
Nikolass A. Dērsingtons (kisswithafist)

Nikolass A. Dērsingtons: Ir tik lieliski reizēm..

vakar, 2:19 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Ir tik lieliski reizēm sajusties mazai viņa apskāvienos. Pat ar savu milzu pakaļu.
sirualsirual (sirualsirual)

sirualsirual: savukārt šajos svētkos..

vakar, 2:13 pm, atsauksmēm

savukārt šajos svētkos latvieši iet ielās un taisa šķēršļus no koka, riepām, putuplasta un sniega