oblica (oblica)

oblica: Veļas mašīna

šodien, 4:17 pm, atsauksmēm

Jā, lūdzu, ja kādam vajag veļu pirms jaunā gada izmazgāt:
http://klab.lv/community/paardod/264806.html

(Tie netīrumi ap to vadības paneli ir zem tāda plastikāta - nevaru iztīrīt un to plastikāta gabalu noņemt neprotu.)
sirdnA (sirdna)

sirdnA: Savā ziņā man ir paveicies..

šodien, 4:01 pm, atsauksmēm

Savā ziņā man ir paveicies ar neveselīgajām tieksmēm. Piemēram, rijība. No vienas puses, nāves grēks (oder cita tipa grēks, man slinkums meklēt precīzu reliģiozo definīciju, tur to grēku daudz un dažādi, bet nu grēks tas ir, jā), no otras - liela muiža. Par rijību cietumā liek? Neliek. Administratīvo aktu par atrašanos sabiedriskā vietā aptaukotā stāvoklī sastāda? Nesastāda. Drīkst ēst desmit metru attālumā no ieejas valsts un pašvaldību iestādēs? Da kaut piecu metru attālumā, ēd, dārgais. Neviena pensionēta grūtniece man neuzbruks ar ķērcieniem aizvākt manu speķmaizi, drīzāk pati paprasīs nokosties. Protams, ka nedabūs, tomēr šķirsimies bez naida.

Man dzīvē veicas.
black_data (black_data)

black_data: Ārstu slēdziens: derīgs visam

šodien, 4:10 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Šodien aroda veselības pārbaudē bija divi mulsuma brīži:

1. "Vai tie jums ir zulumi?" Nu, jā, es šodien sevi arī ieraudzīju spogulī. Izskatos kā no moča nokritis.

Bet otram es nebiju gatavs.

2.
- "Vai jūs ar sportu nodarbojaties?"
- "E?"
- "Jums pulss lēns. Vai jūs ar sportu nodarbojaties? Šodien nevienam vēl nav bijis tāds pulss."
- "Nu, jā."
tēmas: sadzīve
Likteņa Vidējais Pirksts (martcore)

Likteņa Vidējais Pirksts: zīloņu dīdīšana as it is

šodien, 4:01 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm(c)- Ты кто? Невротик или психотик? - Я котик.
judging the mice (rasbainieks)

judging the mice: domāju, par ziemeļkorejas..

šodien, 3:54 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

domāju, par ziemeļkorejas pašaizliedzīgo cīņu pret amerikāņu kino vajadzētu žigli uztaisīt kādu kino
bet vot viena lieta man nav skaidra, kā un ko cilvēki domā par šādiem gājieniem un to sekām
no "we want equality, sony doesn't" (c) hakeri (epopejas sākumā, kad par the interview vispār runas nebija) līdz "šoreiz uzvar visi" (c) kāds nesaprātīgs cibiņš
es jums varu pastāstīt vienas konkrētas varonīgā akta sekas reālajā dzīvē mazajam cilvēkam, kamēr forčans uzvaras priekā klapē mazās spalvainās dūrītes pa mazajām spalvainajām krūtīm:
kādā mazā valstī tiek rīkots kinofestivāls, kura programmā ir arī maika lī misters tērners. ņemiet vērā, ka tā ir filma ar ļoti daudz visai sarežģīta teksta, kur katram vārdam ir jāčeko pieci nozīmju līmeņi, un aktieriem ir bijušas grūtības filmēšanas laikā runāt normālā valodā un kafejnīcā pasūtīt kafiju. piedevām, kā gadījies, kā ne, filmas seanss ir ieplānots tieši tai vienā zālē, kur nav iespējams dzīvais tulkojums austiņās, un filma ir jātitrē. kad festivāls ir jau uz sliekšņa, visām pārējām filmām materiāli ir sagādāti, tulki strādā un gatavojas, tikai mistera tērnera kā nav, tā nav. izplatītājs māk teikt tikai tik daudz kā "sony uzbrukuši hakeri, gaidiet". galu galā, kad beidzot materiālus var dabūt, kas, protams, ir pašā pēdējā brīdī, tulks strādā trīs diennaktis no vietas, beigās šā vai tā plēš matus un cieš sirdsapziņas pārmetumus, jo tādā laikā normāli sagatavot tādu apjomu nav iespējams, bet haxx00rzi klapē mazās spalvainās dūrītes pa mazajām spalvainajām krūtīm, lūk, kāds labs darbiņš padarīts.
f (f)

f: : promdošanas svētki!

šodien, 3:45 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

rekur, dalīšos ziemassvētku priekā - ja kāda no jums dabūs dāvanu, no sirds priecāšos un drusciņ miršu zaļā skaudībā, bet, galnais ir tas, ka gribu redzēt, vai man ir kaut neliels veiksmes elemnts, jo citādi šķiet, ka no manis veikmes nesējs tāds pats kāds no sētas staba. vadiet iekšā ēpastus un āmen!
Santa (santa_be)

Santa: ideja

šodien, 3:39 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Vajadzētu sarīkot tādu pasākumu, kur tiek pagatavotas kādas desmit interesantas receptes no receptes.lv. Rezultātu izbaro pāris health food blogeriem, lol neimanei un citiem feinšmekeriem.

Rezultātu fotogrāfē profesionāls ēdienu fotogrāfs.
f (f)

f: saruna darbā par eglītēm...

šodien, 3:37 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

saruna darbā par eglītēm.
brālis - un kas ar eglītēm?
f. - jau pasūtītas.
b. - bet man mazu vajag.
f. - pusotra metra!
b. - bāc, par lielu būs, sīkais nogāzīs.
f.- nu tad brauc gar manu māju uz mežu, tur daudz smuku.

pienāk kolēģe:
- aha, tu piebrauc tuvāk, tās smukas tikai no vienas puses, a otra plika!

lūk, pat eglītes zina, kā izkārtoties!
mafia (mafia)

mafia: Te nu būs tas kultūru..

šodien, 3:20 pm, atsauksmēm

Te nu būs tas kultūru robežu (ne)pārvarēšanas piemērs, kad nesaprotu, kā visādi citādi sakarīgi cilvēki Rietumos fano par Putinu un uzskata, ka Krievija, nabaga Krievija ir ļaunās ASV upuris... Un seko Russia Today ziņām. Un nesaprot Austrumeiropas un Baltijas vēstures pieredzē balstītās bailes. Tik tiešām informācijas karš :(
Usne (usne)

Usne: nesaprotu, kāpēc jūtos tik..

šodien, 3:23 pm, atsauksmēm

nesaprotu, kāpēc jūtos tik nogurusi. grūti vispār kaut kam saņemties, bet B. uz annas pagrabiem nogādāju, veļa mazgājas, krāsns kurās un uz sapulci aiziešu.
rītvakaru vispār saplānāju tā, ka redzēs, kā tas izvērtīsies un sestdien jau divpadsmitos jāvēd B. uz bērnu mājas ziemassvētkiem.

ernuerna: emeņņēee tas ir sācies..

šodien, 3:11 pm, atsauksmēm

emeņņēee

tas ir sācies
xmas spams elektroniskajā pastā.
Santa (santa_be)

Santa: plīts

šodien, 2:54 pm, 10 atsauksmes / atsauksmēm

Mēģinu neiet uz veikalu un apēst to kas ledusskapī. Pasta ar spinātiem, rukolu, baklažānu, ķiršu tomātiem un kokosriekstu pienu varētu būt baigais jaj, vai nej? Es kaut kā tur jutu zināmu potenciālu uz nom nom. Ā un mājās man ir daudz čilī piparu.


UPD: google saka, ka būs garšīgi!

Tāpēc tagad cits jautājums. Prāta aptumsuma mirklī esmu nopirkusi palielu paku ar krabju nūjiņām. Kā tādas varētu garšīgi apēst. Pagaidām man galvā tikai viena doma: varbūt kaķiem garšos.
az (az)

az: i just love u so please dont..

šodien, 2:49 pm, atsauksmēm

i just love u so
please dont die
az (az)

az: commercial for levi visa ir..

šodien, 2:44 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

commercial for levi
visa ir par daudz.
un nekā nav.
az (az)

az: tāda absolūta savas dzīves..

šodien, 2:34 pm, atsauksmēm

tāda absolūta savas dzīves nevērtības sajūta pēkšņi. dažādas lietas sakrita kopā. nesaistītas un atsevišķi nesvarīgas lietas. bet kopā tā uzreiz.
ļoti gribas prom. pavisam. bet vēl 6 dienas te. un tad? tad es varbūt varēšu to visu izraudāt.

vakar lasīju par atkarībām. varbūt tāpēc tā.
ezss (ezss)

ezss: Ziemassvētku pasts

šodien, 2:26 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Es sapratu, ka kartiņas man zīmējas lēnāk kā gribētos, tādēļ pagaidām publicēju kartiņu visai cibai, kuras tapšanai noziedoju daļu laboratorijas marķiera.
kartiņa ar kukaini )
krēpjlācis (nistagms)

krēpjlācis: so here we will leave you in..

šodien, 2:27 pm, atsauksmēm

so here we will leave you
in state of destruction
ausos: Bell Witch - Rows (of endless waves)
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: par vēlmēm un nelāgām situācijām

šodien, 2:20 pm, atsauksmēm

Pie savām dzīves interesēm pierakstu klāt vēl vienu ļoti svarīgu lietu, kas man ir jāpieredz. Kurdu pešmergas sieviete. Tas ir kaut kas apbrīnojams - tik skaista un smalka būtne pieskaita sevi pie "cilvēkiem, kuri nebaidās skatīties acīs nāvei" (ļoti slikta pešmergas definīcija), šauj ar kalašu un apkalpo mortīras, tēmējot pa radikālajiem islamistiem, kuri vēlas īstenot savu diezgan smieklīgo ideju par vienas konfesijas plašu musulmaņu valsti (absurds, jo tad sanāk, ka viņiem būtu jānogalina visi šīti, nemaz nerunājot par citu reliģiju pārstāvjiem; ja pareizi esmu sapratis, tie ir sunnīti, kuri ir ISIS pamatā; es vienmēr viņus jaucu). Brīžiem šķiet, ka ISIS ir tikai tāda kā ASV kara mašinērijas sastāvdaļa, kas paredzēta, lai Rietumiem būtu brīva pieeja naftai - tā tiekt, pamatots iemesls atrasties, piemēram, tajā pašā Irākā un, it kā palīdzot viņiem tikt galā pašiem ar saviem bērniem, Koalīcija (Exxon Mobil, Royal Dutch Shell, British Petrolium) tikmēr vēsi no zemes dzīlēm pumpē ārā visu, ko var.

Baumo, ka faktiski tā paša iemesla dēļ šobrīd noris pilsoņu karš Ukrainā - ka Royal Dutch Shell ir ļoti ieinteresēti Donbasa apguvē. Es savos fantāzijas lidojumos esmu ticis tik tālu, ka Royal Dutch Shell laipni palūdza Ukraiņu iznīcinātājam nomočīt to 2. Malaizijas ļoķeni, kas nokrita Ukrainas austrumos. Tā teikt, lai būtu iemesls tur atrasties, veikt kaut kādus mērījumus un tā. Kas gan ir 100+ cilvēku dzīvības, ja tās salīdzina ar potenciālajiem ienākumiem no naftas un gāzes ienākumiem? Big Coorp. cilvēku definē līdzīgi kā to darīja Staļins.
PHz (phz)

PHz: Neviltots prieks jūs ieraudzīt!

šodien, 2:15 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Unintended (unintended)

Unintended: Beidzot esmu dabuujusi..

šodien, 1:57 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Beidzot esmu dabuujusi 100.sekotaaju!

Pamodos no buuvdarbu smagaa troksnja, un tagad uz ielas starp buuvgruzhiem seezh viirietis pusmuuzhaa ar gjitaaru un mikrofonu, un dzied kaut ko ljoti seeriigu (arabesk). Pagaidaam turos, veel neraudu, bet paareejie ljoti skumiigi un troksnja vairs nav. Nezinu, kaapeec, bet turkiem arabesk patiik, man gan gribas kost pirkstos, kad klausos vairaak par vienu arabesk dziesmu.

İzmeegjiniet savus speekus noklausiities liidz galam http://www.youtube.com/watch?v=Ztie4DqeOak&noredirect=1
tēmas: istanbul, turkey
... (noisiite)

...: Izskatās, ka uz to..

šodien, 2:01 pm, atsauksmēm

Izskatās, ka uz to Jaunmārupes vingrošanu māmiņām ar mazuļiem var braukt. Pavingroju kopā ar Helmi, pff, nav joka lieta taisīt visādus tupienus un cel uz augšu astoņus ar pusi kilogramus, pēcāk pat bija pagrūti citus vingrojumus izpildīt, jo kājas jau bija dabūjušas pamatīgu slodzi.
Vienīgi neraža, ka Helme 12it ir gulētiešanas laiks, pirms tam viņa tāda niķīga. Trenere teicās, ka nākot vēl puisītis uz desmit mēnešiem, kurš aktīvāk pārvietojas, varbūt tad bērnam būs interesantāk. Redzēs, tad jau nākamgad ceturtdienās laikam būs jāturpina braukāt.
mēs (mes)

mēs: Ja meita nebūtu slima, es..

šodien, 11:55 am, atsauksmēm

Ja meita nebūtu slima, es teiktu, ka tā ir kārtējā krīze. Jo gulēt meita iet TIKAI tad, ja esmu blakus, apķeras man ap kaklu(drošivien jau ne apzināti), iebāž degunu man aiz auss vai padusē vai kaut kur un guļ. Nevajag ne šušināt, neko. Galvenais, ka esmu blakus. Un tas, ka nekas nepatīk, ir jāčīkst nepārtraukti. Apveļas uz vēdera un pēc 3min sāk čīkstēt. Klēpī arī nepatīk. Vienubrīd smejas, nākamajā jau raud krokodiļasaras. Ne par ko. Un tā nakts mošanās vai stundām ilgi negulēšana, smiešanās un ņemšanās pa gultu nakts vidū, ar katru nakti arvien sliktāk paliek un tā nav klepus vaina. Pa dienu arī guļ daudz vairāk, jau pēc 40-60min izrāda noguruma pazīmes un grib atkal gulēt. Nu tas viss varētu būt uz slimošanas rēķina, protams, bet varbūt..

whats going on??!
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Krievijas informācijas kara..

šodien, 1:55 pm, atsauksmēm

Krievijas informācijas kara lengvidž tips and tricks 101. Atkal paldies par izcilu lasāmmateriālu pasakamies lj user doooram.
Noetic Jun (mindbound)

Noetic Jun: Iespēja palaist..

šodien, 1:09 pm, atsauksmēm

Iespēja palaist eksperimentu, pieslēdzoties darbstacijai no planšetes un turpināt neizlīst no gultas = FTW.
jutoņa: awake
ausos: Fields Of The Nephilim: The Nephilim: Love Under Will
Antons V (antons_v)

Antons V: "Ksjuš..." jeb "Розовый бомбер Дождя"

šodien, 1:25 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

No "zelta jaunietes", kam patīk tusēt, iztaisīties un palaist muti, Ksenija Sobčaka pēdējos gados ir kļuvusi par nopietnu un cienījamu sabiedrisko un politisko figūru, viedokļu līderi un žurnālisti.

BET - uz Putina preses konferenci bija atnākusi rozā sporta jaciņā.

Reakcija no krievu vīriešu puses ir automātiski paternalizējoša - viņa tiek uzrunāta nevis kā Ksenija Anatoļjevna, bet gan kā Ksjuša. Kā tāds mazs un ne pārāk gudrs skuķēns, lai gan kundzei ir maģistra grāds politoloģijā un 33 gadu.

Video šeit: https://www.youtube.com/watch?v=I0gtP1NjNI0

No vienas puses varētu teikt, ka pat ja viņa ierastos elegantā business suit, kādreizējais Anatolija Sobčaka sulainis Putins vienalga pret viņu izturētos tēvišķi. Sak, neiztaisies man te par baigo dāmu, meituk, ES tevi pazīstu no laikiem, kad skraidīji ar bantēm bizēs. No otras puses, tas parādītu to, cik ļoti tālu Ksenija ir pāraugusi šādu attieksmi. Bet - varbūt - rozā jaciņa traucē to redzēt?

P.S.
Tai pat laikā, viņas uzdotie jautājumi bija ļoti spēcīgi.
sirdnA (sirdna)

sirdnA: Also, klimats šobrīd ir..

šodien, 12:33 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Also, klimats šobrīd ir izcili, ideāli, kolosāli, bŗīnišķīgi perfekts. Paldies, Vēja māt, vai nu kurš tur šobrīd pie kloķiem.
sirdnA (sirdna)

sirdnA: Technoloģija 0 Bioloģija 1...

šodien, 12:25 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Technoloģija 0 Bioloģija 1.

Parasti es katru rītu mostos minūtes desmit pirms modinātāja, valstos pa gultu, prātodams ēzeļa I-ā domas (Kādēļ?...Kālabad?...Nē, nopietni, nahren, a??!!) tad nokviecas mobilais, es ceļos augšā un, tā sacīt, uzgavilēju jaunai dienai un visai pasaulei kopumā.

Un tas ir labi, jo šorīt es jau aizdomājos līdz "Nafig?!", bet mobilais klusē kā klusais klusētājs. Jo izlādējies līdz pēdējai bezsamaņai. Piecēlos, paslavēju sevi par to, ka esmu nogulējis tikai 18 minūtes pāri noliktajam laikam un, tā sacīt, uzgavilēju.

Refleksi ir laba lieta. Nez, kā organisms skaita laiku? Sirdspuksti, elpa?
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: Gatavojoties Jaungada..

šodien, 12:19 pm, atsauksmēm

Gatavojoties Jaungada svinībām, jums noteikti noderēs seno laiku frizūru idejas: http://www.coiffures-du-passe.fr/
cosmo_shiva2 (cosmo_shiva2)

cosmo_shiva2: satiku šamani, hahaha:

šodien, 11:16 am, atsauksmēm

Dažreiz grūti izvēlēties - ko es gribu un ko man vajag. Jāgrib to, ko vajag.

Ik pa laiciņam, aptuveni divreiz gadā ir jāpasēž ar šamani, kurš nomaskējies par vienkāršu
vīriņu ar suni. Pēc stundu ilgas sarunas es pietiekoši saprotu, ka ar mani vēl ir ļoti labi
pretēji iepriekš domātajam, ka ar mani ir pavisam traki. Traki - tā saka tie cilvēki, kuri
jau kļuvuši akli un vairs nespēj saredzēt to gaišumu un mīlestību. Pavisam nomākti cilvēki
iet pie psihoterapeita, bet man vēl pagaidām pietiek ar jauku vakara sarunu.

viņš atvēra savu mīļāko grāmatu ar ļoti skumjiem un depresīviem zīmējumiem.
pirms tam es Ilzei teicu, ka esmu kļuvusi pavisam negatīva un saredzu par daudz slikto.
atnāca izraēlietis un iespaidoja, atverot to grāmatu ar melniem zīmējumiem un jautājot man,
ko es tur redzu. Es redzēju pavisam naivi, ne līdz galam un dažos zīmējumos redzēju tikai drūmu bildi,
bet nespēju sasniegt simbolu. Šodien es sapratu, ka es nespēju to simbolu saskatīt,
jo mans prāts vēl nav tik tumšs. Neesmu vēl tik nogurdināta. Juhū, es nevarēju nolaisties līdz
dziļumam melnās realitātes akā. Es joprojām dzīvoju sapņos par to, ka viss ir skaisti un viss būs labiņi! Esmu joprojām mazliet melanholisks optimists.
Tas ir tā, ka pesimists saka:"Fak, man krīt nost roka un tagad es te nomiršu pavisam.", savukārt es saku:"Nolāpīts, man krīt nost roka, bet bija forši un gan jau es atveseļošos un atkal viss būs labi!"

Manas domas joprojām ir siltumā, pie jūras un burbulī.

Ļoti labi, ka tagad manas mājas ir saudzīgs, drošs burbulis - Stuttgart.
Pax (pax)

Pax: Vispār šis gads nebija..

šorīt, 10:17 am, atsauksmēm

Vispār šis gads nebija slikts. Lai arī dažas lietas man bija jāiemācās the hard way, tomēr tagad lēnām tas priekšstats par tām lietām mainās un kļūst tāds stabilāks. Vēl tāda apziņa (kas parasti gan nāk ap pubertātes laiku, vai?), ka, ja neskatīšos tv un nesekošu līdzi kaut kādām tendencēm, tad itin nekas slikts nenotiks, gluži otrādi, nevajag baidīties no tā. Un tad vēl par to, ka apkārt paliek tikai tie cilvēki, kas vēlas. Tas ir tas pats dārgākais. Un vēl, ka nevajag pieķerties cilvēkiem, kas vēl tikai svaigi iepazīti. Lai gan dažreiz to ir grūti novērst. Tādā gadījumā, jāļauj cilvēkiem aiziet no tavas dzīves. Kā mūsu šorīta skaipa sarunas laikā teica mamma:"Laiks/notikums pagājis, aizver durvis, ej tālāk".
ausos: Hooverophonic - Amalfi
snark (snark)

snark: arī mēs tur esam pieminēti

šodien, 11:17 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

http://www.bloomberg.com/graphics/2015-flash-points/

iespējams, arī Bloombergs tiks norakstīts kā šaubīgs avots (kā CESI - kas varbūt arī ir šaubīgs avots), aizmirstot argumentēt pret pašu ziņas saturu.
mēs (mes)

mēs: Nezinu.. vēlēties, lai tie..

šorīt, 9:18 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Nezinu.. vēlēties, lai tie būtu zobi vai..
Ilgākais, ko meita nogulēja nečīkstot un neraujot knupi ārā, bija 25min. Pārējā laikā ik pēc 5-10min modās, raudāja, ar rokām pa seju un knupis ārā, grozīšanās un mētāšanās.. VISU nakti. Vīram bija dubultmaiņa darbā, atnāca pus1 pēc 14h darbā un ap 3 naktī aizgāja gulēt uz otru istabu. Reizēm es arīi tā gribētu....
indulgence (indulgence)

indulgence: par Austrumu Baznīcas Ziemassvētkiem.

šodien, 11:12 am, 27 atsauksmes / atsauksmēm

Pamanīju nu jau ne svaigu ziņu, ka Saeima izskatīšanai komisijās nodevusi likuma grozījumus, kas paredz noteikt par brīvdienu 7. janvāri, kad Ziemassvētkus svin pareizticīgie un vecticībnieki. Gan jau, ka noraidīs, kā līdz šim.

Vienīgā doma, kas iešāvās prātā: kārtīgs latvietis ar prieku atteiksies no apmaksātām brīvdienām (un ignorēs to, ka ļoti liela daļa latviešu, it sevišķi Vidzemē, tradicionāli ir pareizticīgie), ja ar to kā var ieriebt "krieviem".
pepija (pepija)

pepija: ak, dāvanas, ak, dāvanas

šorīt, 10:49 am, atsauksmēm

Tā kā tuvākajā radu lokā visi nu ir pieauguši, cerēju izbīdīt cauri ideju par bezdāvanu z-svētkiem. Jo - ko lai uzdāvina tam, kam viss ir - jau ne reizi vien labi domāta dāvana izrādījusies saņēmējam nevajadzīga. Galu galā nav prieka ne dāvinātājam ne saņēmējam. Tomēr mana doma netika uzklausīta, jo KAUT KO vajagot, tā NEVAR. 

Tad nu nolēmu šogad atbalstīt vietējos amatniekus un rokdarbniekus - šoruden pašai nebija iedvesmas bija slinkums adīt, tad nu sapirku no dažādām tantēm Daugavas sporta nama invalīdu tirdziņā zeķes, cimdus, līdz svētdienai būtu jāaiziet vēl pēc putnu barotavas. Ja arī jūsu mājās labs noiets (piemēram) dažādu izmēru, krāsu, materiālu, rakstu adītām zeķēm, bet nav adītāju, ņemiet skaidru naudu mazās nominālvērtībās un ieprieciniet tantes un onkas. 

Līdz 21.decembrim ieskaitot, 9:00-19:00
the lament configurator (morloku_karalis)

the lament configurator: tātad, viņi atcēluši jau..

šorīt, 10:25 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

tātad, viņi atcēluši jau gatavas filmas (The Interview) izrādīšanu, sakarā ar iebildumiem un draudiem - tie, savukārt, sakarā ar to, ka filma ir par pašreizējā Ziemeļkorejas diktatora nogalināšanu. pilnīgi saprotami, ka tā ir tāda divdomīga lieta, jo visai konkrēti tiek parādīta šobrīd dzīva cilvēka nāve: https://www.youtube.com/watch?v=ALYw9eJ_jf0&feature=youtu.be&hd=1

tajā pašā laikā, piemēram, tajās parodijās ar Čārliju Šīnu ("Hot Shots"?) līdzīgs liktenis piemeklēja Sadamu Huseinu (pat ne abās divās?); The Ghost Writer nošāva Brosnana varoni - vāji maskētu Toniju Blēru. bet galvenais, ka tā, paši no sevis jau sony bija pilnīgi mierā, līdz neparādijās hakeru uzbrukumi un draudi. hakeru uzbrukumi un draudi no kā? no Ziemeļkorejas? vai tā ir valsts, kas kaut ko tādu darītu un paši par to nebazūnētu? no kaut kāda aktīvistu grupējuma, tipa annonymous? nav novērots, ka tādi džeki īpaši mīlētu un aizstāvētu diktatorus. no Ķīnas?

lai vai kā, šāda lieta ir notikusi - ar uzbrukumiem un draudiem ticis noteikts, kas un kā kino tiek vai netiek kritizēts. ne tas gaišākais precedents.

further reading, pilns ar tālākiem linkiem: http://www.wired.com/2014/12/evidence-of-north-korea-hack-is-thin/
master of nothing (tapetes_puksts)

master of nothing: vientulība tik maiga kā..

šorīt, 10:32 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

vientulība tik maiga kā migla.
Ūūlę (chimera)

Ūūlę: veselu pusgadu skatījāmies..

šorīt, 10:15 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

veselu pusgadu skatījāmies indiešu seriālu punar vivah jeb otrās kāzas un beidzot noskatījāmies! (uzsēdāmies daugavpilī, kad viesnīcā atradām veselu bolivudas kanālu un nevarējām atrauties+mūsu dzīvē šogad ienākuši daudzi jo daudzi indieši (sen jau laiks, cik tur viņu miljardi pasaulē+neuztveru seriālus, ko cilvēki skatās parasti, aizmiegu (jūsu slavenajam breaking bad izturēju pusotru sēriju)).

bet te viss kā dzīvē! tu domā - lūk, tagad ir noticis kas Dramatisks, tagad Nu Tik Būs. bet parasti nav (dzīve nav stāsts). piemēram, jaunākā vedekla piedzeras, pārguļ ar savu bosu un dažas sērijas vēlāk nejauši viņu nogalina. tam vajadzētu sekot kādam atrisinājumam, kādai pamācībai (indiešu visnotaļ tradicionālās ģimenes ietvaros), bet vēl dažas sērijas vēlāk visi par to vienkārši aizmirst, piekrāptais vīrs tā arī neko neuzzina, un visi dzīvo ilgi un laimīgi. parādās kaut kādi personāži ar potenciālu kļūt ļoti svarīgiem, bet tikpat ātri arī pazūd utt.

amnēzijas tēma ir pacelta pavisam jaunā plaknē. vidējā vedekla atbrauc ar vīru no ceļojuma. vīrs ir ļoti dusmīgs, visu laiku dauza traukus un skatās zvērīgām acīm. nu kas noticis, prasa vecākā vedekla, ar ko tu viņu nokaitināji? es neatceros, saka vidējā, nekā tāda nebija, mēs skraidījām pa pludmali un lipinājām māla podus. ā, pareizi, vienu vakaru, es nodedzināju māju, varbūt tāpēc? (nākamo padsmit sēriju laikā viņa atceras vēl vairākus līdzīgus atgādījumus, bet, kā izrādās, patiesais dusmu iemesls bija sekss, ko viņa neatceras, jo abi bija sadzērušies kaņepju pienu par godu krišnas dzimšanas dienai).

pēc katra Dramatiska momenta rāda visu iesaistīto personu sejas (iespējams, alfabēta secībā). ja moments ir īpaši dramatisks - divreiz. un daži žesti (piemēram, pieturēt ausis, lūdzot piedošanu), ir mums pielipuši :(

bet seriāls diemžēl ir beidzies, un tagad mēs skatāmies jaunu - par indiešu musulmaņiem. galvenās atšķirības: sievietēm nav punkta pierē, dzied un dejo, iespējams, mazāk (jo nav katrā trešā sērija jāsvin dzimene kādai dievībai), sievietēm ir lielāka brīvība (visi sēž pie galda un ēd kopā, nevis vīrieši sēž un ēd, bet sievietes stāv un gaida+māsu gandrīz palaiž un naktsklubu, tikai neļauj vilkt džinsus), un pret ģimenes galvu izturas pofigistiskāk. bet ar kāzām un brāļiem visi ir apsēsti tieši tāpat.