esplanade (esplanade)

esplanade: Wilfred Owen, 1917

šodien, 2:54 pm, atsauksmēm


In July 1918, Owen returned to active service in France, although he might have stayed on home-duty indefinitely. Owen was killed in action on 4 November 1918 (at the age of 25) during the crossing of the Sambre–Oise Canal, exactly one week (almost to the hour) before the signing of the Armistice.
University of Awesomeness (kini)

University of Awesomeness: .

šodien, 2:49 pm, atsauksmēm

kad kolēģe pateica, ka viņai dekrēta atvaļinājuma sākums līdz dzemdībām saucoties slimības lapa, panesās joki 'jā, jā, saslimi ar vīrusu 'cilvēks'', bet vispār man tas šķiet diezgan briesmīgi. nu jā, [veselības?] stāvoklis, kura dēļ īsti nepastrādāsi, bet nu, ne jau slimības lapa.. tipa nieks. bet nez, kaut kā aizķērās.
tēmas: bab, nieki
Noetic Jun (mindbound)

Noetic Jun: A job where I get paid for..

šodien, 2:41 pm, atsauksmēm

A job where I get paid for doing research leaves me capable of doing more work (and sometimes - gasp! - even just living) after the day is done. A job where I get paid for trying to breathe new life into ancient bookkeeping software tends to suck out my brain and uses it as a moisturising sponge. Sample sizes - 3 and 7, respectively. Conclusions trivial.
jutoņa: working
ausos: Deutch Nepal - Amygdala: A Swinging View From The Gallows

p←: Last beatroot top heaven..

šodien, 2:40 pm, atsauksmēm

Last beatroot top heaven shelf.
Kira Alendorfa (kira_alendorfa)

Kira Alendorfa: 1917. gada 9. janvāris

šodien, 2:39 pm, atsauksmēm

Tikko kā pārrados no ģimnāzijas. Šuras vēl nav. M-lle nav atnākusi, viņas nav jau vairākas dienas, acīmredzot slimo ar angīnu.
Vakar bijām uz "Ērglēnu", man ļoti patika.
Nupat pārnāca Šura. Māminas nav mājās, acīmredzot aizgājusi samaksāt uz manu ģimnāziju. Ļoti skumji, ka visi svētki beigušies.
6. [janvārī] māmiņa un tētis devās vizītē pie Ščebanoviem.
6. [janvārī] vakarā iebrauca onkulis Erja atvadīties, jo viņš, tante Zina un Nataša brauc prom.
6. [janvārī] pusseptiņos ienāca tante Taņa un nosēdēja pie mums līdz vakaram, dedzinājām eglīti.
7. [janvārī] pa dienu es ar māmiņu devāmies uz Arbatu.
7. [janvārī] septiņos ieradās Lidija Nikolajevna. Vakarā mēs dedzinājām eglīti.
Vakar vakarā mēs dedzinājām eglīti, pēc tam to novācām. Igors visu laiku taujā, kur eglīte.
tēmas: 1917. gads
Kira Alendorfa (kira_alendorfa)

Kira Alendorfa: 1917. gada 5. janvāris, ceturtdiena

30. septembris, 2:37 pm, atsauksmēm

Jauno Gadu nesagaidījām. Vecmāmiņa Aņuta aicināja māmiņu un tēti pie sevis, lai sagaidītu Jauno Gadu, taču māmiņa un tētis negāja.
1. janvārī ciemojāmies pie vecmāmiņas Aņutas. Māmiņai sāpēja galva, taču viņa pie vecmāmiņas iedzēra piramidonu un galvassāpes pārgāja. Kā reizi tajā laikā tētis brauca vizītēs un ieskrēja arī pie mums tur. Vakarpusē ienāca onkulis Erja un tante Zina, viņi pie mums pusdienoja. Deviņos ieradās tante Taņa un vecmāmiņa Maša, bet onkulis Erja un tante Zina devās prom.
Vakar vakarā pie mums viesojās onkulis Erja, tante Zina un Nataša.
29. decembrī bija ienācis tēvocis Kostja, māmiņa viņam izstāstīja, ka viņai sāp muguras skriemelis, ko viņa sasita krītot 22. decembrī, tēvocis ieteica māmiņai sildošās vannas. Tagad māmiņai daudz labāk. Drīz pie mums pusdienās ieradīsies Zin-Fin.
Iespējams, Lieldienās brauksim uz Ņežinu; māmiņa un tētis gandrīz ir ar mieru. Taču līdz Lieldienām vēl tik tālu! Mēs jau nolēmām: kad onkulis Erja, tante Zina un Nataša dosies uz Ņežinu, viņi mūs paķers līdzi. Ak, cik ļoti es vēlos uz Ņežinu! Man ļoti patīk domāt par to, kā tas būs.
Mēs ar Šuru nolēmām nospēlēt scēnu no "Ērglēna", nezinu, kas mums sanāks.
Šodien m-lle neieradās, jo viņai sāpot kakls. Vakarā dedzināsim eglīti. Šura nupat bija vannā, bet es vannojos vakar.
tēmas: 1917. gads
aņa delovejevna (deloveja_kundze)

aņa delovejevna: nu lūk, un šodien kaut kā..

šodien, 2:35 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

nu lūk, un šodien kaut kā gribas tikai sarauties kamoliņā, savilkt ceļus pie krūtīm un skatīties tālumā. kaut kā tā, viļņiem. viena no tām dienām, kad jūties stulbs, neglīts un neveiksmīgs, bet tie visi ir nieki, šitā vienmēr ir pēc tam, kad strādāju līdz desmitiem vakarā.
Kira Alendorfa (kira_alendorfa)

Kira Alendorfa: 1916. gada 31. decembris, sestdiena

29. septembris, 2:36 pm, atsauksmēm

28. decembra vakarā bija ļoti jautri. Ieradās Nataša, mēs dedzinājām eglīti. Pēc tam es kopā ar Ņusju dauzījāmies, darījām visādas muļķības; bijām augšā līdz pusvienpadsmitiem vakarā.
29. [decembrī] no rīta Ņusja un tante Aņa devās uz teātri, uz "Zilo putnu". No rīta apzvanīju draudzenes, Šrēteri un Žitņevu, aicinot nākt vakarā ciemos. Šura uzaicināja savu draugu Sarkisovu. Atnāca Nataša un Ņusja nemaz ar mums nespēlējās. Mēs spēlējāmies, pēc tam pusdienojām. Pēc pusdienām atnāca tas puika. Gribējām spēlēt svilpīšos, taču meitenes baidījās siet uz acīm lakatiņu; spēlējām kaimiņus, pēc tam dzērām tēju; dedzinājām eglīti. Pusdesmitos meitenes devās mājās, arī Nataša.Tante Aņa aizdevās uz teātri, "Dibenā". Pēc tējas mēs ar Ņusju un Žoržu (tā sauc puiku) sākām spēlēt paslēpes, bet pēc tam karotes. Bija ļoti jautri. Žoržs devās mājās pusdivpadsmitos.
Vakar bijām pie Poļivanoviem; vingrojām vingrošanas zālē. Ņusja mums līdzi nenāca, jo pie viņas viesos bija atnākusi tās draudzene Tabenska. Vakarā es, tētis un Šura braucām pavadit Ņusju un tanti Aņu uz [dzelzceļa] staciju. Turp braucām ar furmani, bet atpakaļ - ar tramvaju. Vakar tante Aņa un Šura bija aizbraukuši uz pilsētu. Tante Aņa man uzdāvināja grāmatu "Mazās meitenītes stāsts"*.
M-lle vakar nebija.
Šodien gājām pasteigāties pa Arbatu. Jauno Gadu nesagaidīsim.

* "История маленькой девочки" - bērnu rakstnieces un žurnālistes J. Sisojevas (Е.А. Сысоева, 1829 - 1893) autobiogrāfisks stāsts par bārenītes dzīvi.
tēmas: 1916. gads
Kira Alendorfa (kira_alendorfa)

Kira Alendorfa: 1916. gada 28. decembris, trešdiena

28. septembris, 2:35 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

26. decembrī no pagalma aizgāja auklīte.
Vakar ap vieniem gaidījām atbraucam Ņusju un tanti Aņu, taču vilciens šausmīgi kavējās, tāpēc viņas ieradās tikai pusdeviņos naktī. Vakarā viņām bija jānāk kopā ar mums uz teātri, taču, tā kā viņas nokavēja, nācās doties ar onkuli Erju un Natašu; tante Zina arī devās, taču viņi sēdēja kur augšā (tante Zina biļeti dabūja no kāda paziņas). "Fausts" man ļoti patika, daudz vairāk, nekā "Dzīvību par caru". Beidzās ļoti vēlu, ap divpadsmitiem. Viena no cēlieniem laikā aktieris, kurš spēlēha Faustu, saslima, un nācās gaidīt, kamēr atnāks aizvietotājs. Onkulis Erja man teātrī uzdāvināja šokolādes [konfekšu] kārbu. Vēlāk viņš man uzdāvināja grāmatu "Bērnu zīmējumi".
Māmiņas šobrīd nav mājās; māmiņa kopā ar Ņusju un tanti Aņu devās uz teātri. Kuru katru brīdi jāierodas m-llei. Tante Aņa atveda vecmāmiņas ceptus prjaņikus. Šodien dedzināsim eglīti*, atnāks Nataša, tante Zina un onkulis Erja; būs ļoti jautri.

* зажгут ёлку - skaidrs, ka ne jau eglīti dedzinās, bet sveces tajā.
tēmas: 1916. gads
Kira Alendorfa (kira_alendorfa)

Kira Alendorfa: 1916. gada 25. decembris, svētdiena

27. septembris, 2:34 pm, atsauksmēm

22. [datumā] māmiņa ļoti neveiksmīgi nokrita, it kā apsēdās, taču līdz pat šim brīdim viņai ir sāpīgi pieliekties.
21. [datumā] Šuru ģimnāzijā palaida brīvdienās.
23. [datumā] māmiņa un Šura nopirka eglīti, es negāju viņiem līdzi, jo 22. [datumā biju vannā.
Vakar, t.i. 24. [decembrī] no rīta, kad tētis aizgāja, mēs rotājām eglīti. Eglīte mums pamatīga, sniedzas gandrīz līdz griestiem. Ap pieciem atnāca tente Ļoļa, tante Taņa, vecmāmiņa Maša un Taļa. Pusseptiņos mēs pusdienojām; pēc pusdienām devāmies uz viesistabu, bet māmiņa un tētis aizdedza eglīti. Man tētis uzdāvināja stereoskopu, māmiņa - presbuvāru*, vecmāmiņa Aņuta - grāmatu "Gaļa"**, bet tante Taņa - skatu kartiņu albumu. Arī vecmāmiņu Aņutu gaidījām, taču viņa neatnāca. Šuram tētis uzdāvināja spēli "Reversi"***, uz šīs spēles laukuma var spēlēt arī dambreti, māmiņa Šuram uzdāvināja skaņuplates gramafonam un [atskaņošanas] adatas, vecmāmiņa Aņuta - grāmatu "Pusaugu valdnieks"****, bet tante Taņa - skatu kartiņu albumu. Igoram tētis uzdāvināja klucīšus, māmiņa - grāmatiņu "Goša garrocis"*****, tante Ļoļa un vecmāmiņa Aņuta - grāmatu "Kas ar Maņičku notika"******, tante Taņa - vistiņu. Marinai tētis uzdāvināja grabulīti, māmiņa - lelli, vecmāmiņa - grabulīti, bet tante Taņa - trusīti.
M-lle nebūšot pie mums 25., 26., 27. [decembrī].
20. [decembrī] mēs ar māmiņu braucām pie Mjura******* pirkt eglītei rotājumus un dāvanas. Šodien mēs ar Šuru bijām pie vecmāmiņas Aņutas.
21. [decembrī] es biju [ciemos] pie Žitņevas; bija ļoti jautri.

* Sūkļpapīra prese svaigi uzrakstīta teksta nosusināšanai.
** V. Novickas (Новицка В. С.) stāsts.
*** Реверси - 8x8 lauciņu galda spēle diviem spēlētājiem.
**** Tajā laikā ļoti populārs "Отрок-властелин" L. Ždanova (Жданов Л.Г.) stāsts.
***** "Гоша Долгие-руки" - bilžu grāmatiņa par nepaklausīga bērneļ, kuru sauca par Garroci, jo tas nemitīgi bez atļaujas aiztika pieaugušo mantas, piedzīvojumiem.
****** "Что с Маничкой было" - mūķenes, gleznošanas pasniedzējas un bērnu grāmatu ilustratores Sibillas fon Olfersas grāmata.
******* «Мюр и Мерилиз» - liels tirdzniecības uzņēmums laikā no 1857. līdz 1922. gadam. Pēc tam Centrālais universālveikals (ЦУМ).
tēmas: 1916. gads
s_e (sragde)

s_e: upeņu zapte, medus,..

šodien, 2:26 pm, atsauksmēm

upeņu zapte, medus, saputrots ingvers, upeņu balzāms, karsts ūdens. mmmmm. nektārīgi

kramers: Если ссора не..

šodien, 2:28 pm, atsauksmēm

Если ссора не закончилась бурным сексом, то женщина будет учинять скандал вновь и вновь, пока мужчина не поймет в чем смысл жизни.
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: regulēt, regulēt, nevienu stundu negulēt

šodien, 2:21 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

sapņoju, ka vecāku dzīvoklī pa durvju aplodu līda zalktis, tētis to izlika pa durvīm, bet man likās, ka ar to nepietiks, tāpēc gāju ar to kopā lejā pa kāpnēm, visu laiku virzīdama uz izeju. pie ārdurvīm tas pārvērtās par kucēnu, un, ticis ārā, laimīgs pieskrēja pie meitenītes, kura to pielika pie saitītes un man pamāja.

vēl biju pamestā rūpnīcā, kurai viss viens (trešais) stāvs bija izdedzis, ieskaitot kāpnes - bet tikai tas viens stāvs. rāpaļāju apkārt, tad, projāmejot, satiku lielu grupu amerikāņu bērnu tūristu ar divām vadītājām, kas viņus tur bija atvedušas ekskursijā. izstāstīju, lai uzmanās no trešā stāva, novēlēju jauku dienu un pastāstīju, ka dziļāk laukos var redzēt vairāk traktoru, un gāju projām. viņi visi bija šausmīgi priecīgi un es jutos neērti.
tēmas: sapņi
viņa (_serpentine_)

viņa: Šodien, atskaitot varenu..

šodien, 1:57 pm, atsauksmēm

Šodien, atskaitot varenu klepu un nelielas iesnas, jau bija tāda diezgan okej sajūta un es jau sadomājos, ka rīt varētu pat uz faķi aiziet. Yeah, right! Apmetu loku pa aptieku un piemājas veikalu, un pusceļā uz mājām nācās piesēst uz soliņa, jo likās, ka citādi blackouts būs neizbēgams. Man šķiet, ka pēdējoreiz šādas sajūtas bija kaut kad sākumskolā un es tiešām ceru, ka pēc šīs reizes tās tik drīz vairs nenāksies piedzīvot. Aptiekāre pastāstīja, ka aptuveni pusei cilvēku šis vīruss gan neizraisot tās trakās temperatūras svārstības, kas ir ļoti good-for-them, bet no otras puses tas nenozīmē, ka šie, staigājot apkārt, jestri neaplipina citus, kas gan nav jauki. Vēl aptiekā bija izpirkti VISI termometri un, tā kā manējais atteicās turpmāk ar mani sadarboties, nu es varu dzīvot liegā neziņā par to, kā šajā ziņā man iet. Ā, un vēl es uzzināju, ka pelašķu tēju var pārdozēt (true story!), ko es silti iesaku nemēģināt, ja vien bonusā visam citam negribas piedzīvot kuņģa sāpes vairāku stundu garumā un ekskluzīvu iespēju turpmākās pāris dienas spēt patērēt tikai mīkstus ēdienus (smoothies FTW!). Nu ja, tā man te iet. Pārejot uz pozitīvākas nots, tā kā visas iepriekšējās dienas es galīgi nevarēju fokusēties lasīšanai un visādām gudrām lietām, tā vietā es binge-watch'oju Ekstrasensu cīņu 14.sezonu, kas bija visnotaļ izklaidējoši un lika justies kind of labi, jo es varēju sev stāstīt, ka tā es atsvaidzinu savu krievu valodu :D
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība: Ballējies kopā ar Ēriku

šodien, 2:12 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Kopienu [info]uzzinu_pedejais tāpat neviens nelasa (lai gan jums vajadzētu!), tādēļ uzrakstīšu arī šeit. Kā apgalvo Vikipēdija, astoņdesmito beigās Austrumberlīnē darbojās valstij piederoša geju diskotēka. Nu, VDR piederoša.

Ļoti gribētos par šo vietu uzzināt vairāk. Jo es nevaru iedomāties kādu vietu, kas būtu vēl piemērotāka bezjēgā stilīgai ballītei.
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība (uzzinu_pedejais): Ballējies kopā ar Ēriku

šodien, 2:08 pm, atsauksmēm

Vikipēdija apgalvo, ka astoņdesmito beigās Austrumberlīnē darbojās valstij piederoša geju diskotēka. Tā diezgan pārliecinoši ir stilīgākā vieta izcilai ballītei, kādu iespējams iedomāties.
cits laiks (siltavieta)

cits laiks: pakrati, parausti,..

šodien, 2:04 pm, atsauksmēm

pakrati, parausti, pārstartē, tas strādā principā uz visu biroja tehniku

Citronz: Ar to Magnētu vienas vienīgas problēmas...

šodien, 1:59 pm, atsauksmēm

... atkal nevaru izlemt- vai skriet parasto Magnētu vai nakts Magnētu pa tumsu? Varētu jau izmēģināt nakts Magnētu (pēdējā iespēja šosezon). No otras puses- es jau gaismā orientējos stipri viduvēji, tumsā vispār varētu būt jestri. Bet tur jau tas prieks!
tēmas: active, orient
mēs (mes)

mēs: Pēc gandrīz visu bērna..

šodien, 11:55 am, atsauksmēm

Pēc gandrīz visu bērna drēbju izmazgāšanas, jāsaka, ka rozie toņi kaut kā nemanot ņem virsroku.. ha! Un tā kā tuvojas svētki, arī svētku štātītes aka kleitiņas ir diezgan.. ;) ikdienā gan bodijs vai pidžammītes, jo piena atgūšana ir brīžam pamatīga, lacītes reizēm nelīdz un sanāk biežāk pārģērbt bērnu.
ravejsledzejs vīriešu biksēs (ravejsledzejs)

ravejsledzejs vīriešu biksēs: Edgar is a common name from..

šodien, 2:00 pm, atsauksmēm

Edgar is a common name from Old English words ead (meaning "rich, happy, prosperous") + gar (meaning "spear"). Literally meaning "prosperity-spear" or "prosperous spearman." In Spanish it is accented Édgar.
cits laiks (siltavieta)

cits laiks: ar nēzdodziņu slauka nēzdu

šodien, 1:44 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

ar nēzdodziņu slauka nēzdu
īve (iive)

īve: pa ceļam uz darbu ritenim..

šodien, 1:33 pm, atsauksmēm

pa ceļam uz darbu ritenim nokrita pedālis. aizstūmos līdz autoservisam, tas bija ciet. meklējot kādu risinājumu, ripināju tik velosipēdu uz priekšu televīzijas virzienā. iestūrēju dzelzceļa muzeja pagalmā, kur treilerī sēdēja divi vīrieši. vienam atradās uzgriežņi, un velo tika sataisīts. saule, ķieģeli, krāsas, kamēr riteni laboja, es jutu, ka domas vājprātīgos tempos klīst kaut kur prom. kas tā ir par jocīgu sajūtu, kāds te darbojas ar manu riteni, bet es domās nespēju atrasties blakus. es uzturu sarunu, bet esmu kaut kur tālu prom. saņēmos. pateicībā iedevu viņam šokolādīti. tiku uz darbu. tikai nespēju pamosties. un vakar nogulēju kādas vienpadsmit stundas. sāku dzert vitamīnus. dzeru trīs kafijas dienā. bet esmu tādā nenomodā, kur ik pa brīdim pārskrien murgu tēli un pagātnes vīzijas. kur spēcīgi jāsaņemas, lai plānotu uz priekšu, bet tāpat sajūta, ka es tikai izliekos spējam saprast nākotnes jēdzienu.
ausos: The Knife - Bird
mēs (mes)

mēs: Un vēl meitai ļoti patīk..

šodien, 11:42 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Un vēl meitai ļoti patīk uz vēderiņa dzīvoties, kas gan nav raksturīgi reflukšiem. Bet ja jau patīk, kāpēc ne. Tā gan lieku tikai pirms ēšanas, kad puncis relatīvi tukšs.
Puce (puce)

Puce: Acs sonogrāfija man..

šodien, 1:28 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Acs sonogrāfija man joprojām liekas kaut kas neprātīgi kruts.
pikaczu (pikaczu)

pikaczu: mazliet muzikas

šodien, 12:17 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Ak, nevaru sagaidiit sestdienu. Manam iecieniitajam duetam buus treszaa albuma prezentaacija. Jau paaris dziesmas no jaunaa materiaala ir publiskotas, kaa parasti tie ir meistarstikji.
Szeit ieskats jaunaakajaa Braalju Figo Fagot dailjradee: http://www.youtube.com/watch?v=TfBrjqapblA
Lai labaak vareetu just liidzi liriskajiem varonjiem piedaavaaju arii tekstu:
Ooooo nakts būs galā drīz
Oooo ooooo!
Oooo ooooo
O ooo oo oo! (2x)

Ooooo nakts būs galā drīz
Bet pie dirsas man!
Ooooo rītā pohas būs,
bet piedrāzt to!

Esmu parasts puika
man patīk dzert alu
man arī garšo šņabītis
un patīk meitenes
Es iznāku deju placī
un trakoju dejā
netīšām aizķerot
aiz pupiem, aiz pakaļas!

Piepisies pa deju placi griežos es,
jau kādas 4 man pa mūli sadeva,
es mēğinu vēl.
Vai šai disenes lopu barā
šodien atradīšu tevi?
Un diskotēkas,
aizmugurē...

Ooooo nakts būs galā drīz,
Bet pie dirsas man!
Ooooo rītā pohas būs,
bet piedrāzt to!

Naktī šefs atrakstījis -
esi rīt astoņos,
kas viņš sapisies ir?
esmu jau krietni iestrēbis.
Uz balkona ar puikām
Likvidējam litru dzidrā,
tālāk daudz ko vairs neatceros,
līdz piepeśi jau aust!

Piepisies uz balkona
auroju,
municipāļi vienreiz jau aizrādīja,
auroju vēl,
policja liek rimties,
ignorēju to,
Un bobika,
aizmugurē...

Ooooo nakts būs galā drīz,
Bet pie dirsas man!
Ooooo rītā pohas būs,
bet piedrāzt to!

Es zvēru no rītdienas!
(no rītdienas...)
Vairs nedzeršu es!
(dzeršu es...)
Bet ja jau šī ir pēdējā reize.
(pēdējā...)
Tad šodien līdz grīdai!!!

Ooooo nakts būs galā drīz,
Bet pie dirsas man!
Ooooo rītā pohas būs,
bet piedrāzt to!

Oooo ooooo!
Oooo ooooo
O ooo oo oo! (2x)
s_e (sragde)

s_e: How do I use Datura seeds

šodien, 1:24 pm, atsauksmēm

penija (penny_lane)

penija: nesaprotu. kādā sakarā..

šodien, 1:17 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

nesaprotu. kādā sakarā kultūras taisnības cīnītāja ir mani nobanojusi? es tak, šķiet, i pīkstējusi neesmu, šķiet, tik vien kā klusi priecājusies.


*vai varbūt naudas dabūšana no sapuvušā KKF vai vecas publikācijas čūsku bedrē vien mani padara par bloķējamu? hmm. katrā ziņā esmu dziļi vīlusies, ka ilgi sacerēto asprātību nācās paturēt pie sevis.
лиля брик (liljabrik)

лиля брик: “Yeah, because I'm..

šodien, 12:14 pm, atsauksmēm

“Yeah, because I'm extremely romantic here. You know what is my fear? This postmodern, permissive, pragmatic etiquette towards sex. It's horrible. They claim sex is healthy; it's good for the heart, for blood circulation, it relaxes you. They even go into how kissing is also good because it develops the muscles here – this is horrible, my God! It's no longer that absolute passion. I like this idea of sex as part of love, you know: 'I'm ready to sell my mother into slavery just to fuck you for ever.' There is something nice, transcendent, about it. I remain incurably romantic.” Žižek
M. (sieviete_tanks)

M.: Celties piecos ir pierasts un..

šodien, 1:06 pm, atsauksmēm

Celties piecos ir pierasts un normāli, bet piecelties desmit minutes ātrāk - 4:50 liekas omg, vēl taču nakts!
On Passing Lilac Urine (martcore)

On Passing Lilac Urine: latvijas politikas..

šodien, 12:43 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

latvijas politikas visideālākais šobrīdējais scenārijs varētu būt tāds, ka tagad pie varas nāks saskaņa
gada laikā viņi apdirsīsies, jo pie mums apdiršas jebkura valdība, tas ir ierakstīts darba līgumā, saeimas satversmē un lv konstitūcijā
kad jaunais premjers spiež prezidenta roku, valsts galvas acīs atspoguļojas viņa nākotne - labajā briseles krēsls un kreisajā eksperta vieta nīcgales radio piecos no rīta

pēc tam, kad saeima prognozējami nogāzīs nilu, pie varas varētu nākt nācionālisti, apmēram arī uz gadu ar visām izrietošajām sekām

es ne īpaši ticu tādas figūras atnākšanai, kas sevī apvienotu betmenu, annu hetveju un dalailamu, taču kolektīvo pūla apziņu, šķiet, ir iespējams ietekmēt - ir tikai nepieciešams, lai VISI diskreditētos
un tad paceltos jautājums, ka lai ko mēs negāztu gaļasmašīnā, faršs ārā nāk, (rīga - 2014.gada eiropas kultūras galvaspilsēta! rīga - 2014.gada eiropas kultūras galvaspilsēta!), viens un tas pats
باب (dooora)

باب: ja šo varētu līdz..

šodien, 12:42 pm, atsauksmēm

ja šo varētu līdz nedēļas nogalei iegādāties, tad pirmdienas vakarā izrādīsim.
http://www.alunathemovie.com/find
tikmēr ķipja kinofestivāls šodien piedāvā:

chilaquiles con vistas )
puukas kuukas (piene_ne)

puukas kuukas: a mēs tikai gājām un..

šodien, 12:33 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

a mēs tikai gājām un runājām, ak vai, cik kruti tas ir, vērot to, kā mēs visi augam.
katrs savādāk izlocījies, bet visi uz augšu, kā neredzamās rociņās sadevušies.

tāds rudens,
tādi sulīgi realitātes laikendšēra augļi
Usne (usne)

Usne: Vakarnakt Baņuša slimība..

šodien, 12:31 pm, atsauksmēm

Vakarnakt Baņuša slimība sākās arī man. Ir divas lietas, kuras ķermeniski mani dzen izmisumā: vemšana un ģībšana. Taču šīs slimības būtiska sastāvdaļa ir vemšana. Līdz ar to vājums tikai tāds foniņš.
Labā ziņa ir tā, ka pa šodienu tam būtu jābeidzas.
On Passing Lilac Urine (martcore)

On Passing Lilac Urine: aizgāja palasīt jaunāko..

šodien, 12:35 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

aizgāja palasīt jaunāko svaločkas krusta karā
nu ko, jūtu, drīz ascendums mazgāsies savā blood money inteliģences koncentrācijas nometnēs
lara (lara)

lara: Trienāles izstādes patika...

šovakar, 6:10 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Trienāles izstādes patika. Īpaši fotogrāfijas (Tsuchida Hiromi, Narahara Ikko - piefiksēju, lai atcerētos). Bija daudz visādi lieli klasiķi - nu tur Maļēvičs, Magrits, Vorhols, bet ar darbiem, kurus nebiju redzējusi. Bija darbi, kuru izpētīšanai vajadzīgs laiks un iedziļināšanās, bet laika man nebija daudz, tāpēc šis un tas palika neapgūts. Patika kopējā koncepcija un sadalījums nodaļās. Pirmā nodaļa - Klusums - lieliska. Tajā bija arī Vija Celmiņa.
Nebija nekā lieka, nekādu sūdu, viss ar cieņu un jēgpilni.

Tā daļiņa pilsētas, kuru esmu redzējusi (ap muzeju) ir ļoti glīta. Plaša un modīga. Daudz telpas, stilīgi. Parks, strūklakas, skulptūras. Nezinu kādēļ atgādina Čikāgu (arī to pilsētas daļu, kas ap muzeju).

Jau tumšs. Jāsameklē stacija un jāceļo uz savu Fudžisavu. Vakarā laikam būšu mājās viena, jo saimnieks Tokijā kādā saietā.

Dīvaini, cik stipri iedvesmo ceļš. Pavisam citas domas, citas idejas, milzīga vēlēšanās redzēt vēl vairāk, darīt vairāk, pagūt, dzīvot. Kur tas viss pazūd vienatnē mājās mitrās ziemas dienās? Kāpēc tad gribas tikai ēst un gaidīt, kad viss beigsies?
helvetica (helvetica)

helvetica: Arī pirmais konflikts bērnu..

šodien, 12:30 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Arī pirmais konflikts bērnu starpā, saistībā ar jauno kafijas aparātu. Lieliski.
src (src)

src: ja mūsu webappu visbiežāk..

šodien, 12:28 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

ja mūsu webappu visbiežāk (~28%) apmeklē cilvēki ar 1366x768 izšķirtspēju, tad uzminiet, kāda ir otrajā vietā (~11%).

upd :) )
eermaniitis (eermaniitis)

eermaniitis: sankcijas šmankcijas

šodien, 12:23 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

cenas tikai ceļās - nekādas sakncijas nav spējušas ietekmēt sortimentu veikalos vai cenu kritumu

atbilstoši secinājums, visi produkti tiek cēli pārpludināti caur baltkrieviju, bet tā kā krievijā cenas ceļas, tad kāpēc lai šamie neceltu cenas arī šeit
On Passing Lilac Urine (martcore)

On Passing Lilac Urine: loģika

šodien, 12:20 pm, atsauksmēm

kaut kur lasīju, ka intensīva domāšana baigi sadedzina cilvēkam enerģiju
tāpēc loģiski būtu, ja jums, piemēram, ļoti gribas ēst, domāt par ēdienu
jo, ja jums gribas ēst, ir jāsāk tupīt - kā tu sāksi domāt par kaut ko sarežģītu, ēst gribēsies vēl vairāk

to var vērtēt kā aizsargreakciju