Antons V (antons_v)

Antons V: Novēlējums visiem, kam vēl ir spēks mīlēt

šodien, 4:19 pm, atsauksmēm"Bloody learn to love each other properly, 'cause you really have one go at it." - John Lydon
tēmas: punk, sabiedrība
in a river of teas (teja)

in a river of teas: vēsture mani neinteresē,..

šodien, 4:04 pm, atsauksmēm

vēsture mani neinteresē, nākotne arī nē, (kāds atvieglojums ir pateikt viņām abām NĒ)
bet joprojām svaidos izšķirties nevarēdama starp tagadni un mūžību
or, lol, visticamāk, nekādas izvēles man nav
nevienam, nav, iespējams, nav nekādas atšķirības starp tagadni un mūžību
un visi tūkstošgadu reliģiskie pūliņi ir bijuši tikai lai mēs varētu saprast šo mirkli
un nekur tālāk par advaitu, kuras kopsavilkums ir "chill, now" mēs neaiziesim
mēs esam
I'm nobody, are you nobody too?
"Dieva valstība tuvu klāt pienākusi"
ineffable (up)

ineffable: es beidzamās dienās..

šodien, 4:06 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

es beidzamās dienās aizdomājos par sekojošiem jautājumiem:

ja vieni nevar nomazgāt šķīvi, jo no tā sāp rokas, tad tā ir būšana dzejniekam un filosofam;

ja man sāp galva no tā, ka pašai jānodod auto servisā, tapēc deleģēju, un pārdzīvoju, kad man vietā iedod nisanmicru, jo tas nesaskan ar manu izpratni par skaisto, tad tā ir izlaidība, konsjūmerisms un dzīvošana citiem uz kakla, jo tev paļanu jau pasķeļiļi;

ja kāds cits paziņo, ka ir apnicies atrasties kuču ielenkumā, tad tā ir pasaules izpēte, bez +/- vērtējuma, ja to pašu pasaku es, tad esmu agresīva un neiecietīga.

kapēc vienu vēlmes pēc garīga komforta, t.i., lai visi apkārt būtu vienkārši patīkami cilvēki, ir cēlākas vai pareizākas, nekā otru vienkāršais aicinājums visiem, kas mums nepatīk, bez piepūles iet nahuj?

How come?

un, visbeidzot, ja dievs ir visur, vai viņš vienādā mērā nerunā caur katru no mums, gan labu, gan ļaunu, jebšu tomēr caur dažiem vairāk? un caur kuriem tad īsti - caur tiem pēdējiem, vai tiem pirmiem?


es, protams, ceru, ka jūs visi lasat mani labticīgi un nesaskatāt šajā konkrētus personīgus uzbraucienus, jo es, bez šaubām, stāvu tādiem sīkumiem pāri.
honeybee (honeybee)

honeybee: Kā panākt, ka es..

šodien, 4:02 pm, atsauksmēm

Kā panākt, ka es vienkārši palieku ar atkārtu žokli un ķiķinu kādu pusstundu no vietas: sirdsšķīstā tonī pārmest man nepieklājību :)
in a river of teas (teja)

in a river of teas: kā kaķīts moca..

šodien, 3:41 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

kā kaķīts moca ķirzaciņu, tas gan sašāva līdz sirds dziļumiem, nevarēju atgūties kādu laiku.

vēl sajutu savādo klusumu latvijas internetos ap nezālēm. kā vairītos šī vārda. par ārstniecības augiem gan pilns, visos sīkumos, ko un kā. bet tāda praktiska lieta kā un ko ar katru nezāli - nav. vai tāpēc ka neveras mute kaut ko nosaukt par nezāli? jo nevar zināt kurā mirklī tas var būt vajadzīgs kā ārstniecības augs? kaut kādas paralēles ar mākslas kritiku Latvijā var vilkt.

un vispār, iespējams ka "nezāle" kā termins ir negatīvā domāšana. varbūt labāk runāt par "izaicinājumiem". desmit biežākie izaicinājumi vagā. ganu plikstiņš.
vizionar (vizionar)

vizionar: pēdējais grieziens

šodien, 3:33 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

ja tas nebūtu ģorģs, kas režisējis final cut - ladies and gentlemen, noteikti nebūtu pat mēģinājis skatīties, ibo filmu remiksi un tamlīdzīgas postmodernijas nesaista nemaz. taču tas ir ģorģs, viņš, kurš mums ir devis izcilo grotesku taxidermia, kantrīambientu hukkle, cilvēka cinisko dabu atmaskojošo i am not your friend, kā arī free fall, kuru vel diemžēl nav izdevies redzēt. pēdējais grieziens ir pārsteidzoši eleganta vairāku simtu filmu kolāža, pie kam ar skaidru sižeta līniju un asprātīgu kinovalodas dekonstrukciju, kas vedina uz domu par exploitation žanra visuresamību. galvenajās lomās: bridžita bardo, mikijs rurks, grēta garbo, brūss villiss, alēns delons un citi izrakteņi.
par filmas kvalitāti liecināja pēc tās ieturētās vakariņas - tās izpaudās polimorfi un izteikti kadrējās - divreiz vienā maizē neiekodīsies.


jutoņa: rekonstruēts
ausos: eduardo paniagua
tēmas: video
diabolisks pandemoniums (zirka)

diabolisks pandemoniums: it kā jau pofig un ne es tur..

šodien, 2:27 pm, atsauksmēm

it kā jau pofig un ne es tur iešu tagad vai būtu principiāli negājusi pirms tam, bet tomēr priecē, ka restorāns godīgi nosaukts par "klīversalu", vecmodīgs, bet jauks nosaukums. muahahahahā un estačuteicu
tēmas: hreņ
kostantējumi (ilka)

kostantējumi: Un darba apgriezieni turpinās...

šodien, 2:00 pm, atsauksmēm

Vēlme ceļot aprima nākamajā dienā, toties stopējot atpakaļ no mana viendienīgā Positivus festivāla nakts vidū, tā pamodās un aizgāja ar mani atkal gulēt pret rītu.

Tikai jūlija beigās mani apciemoja dēkainīgākais no draugiem - šī tikšanās bija kā balzāms dvēselei.
Uz rudens pusi briest jauna redzēšanās, kurai jau sāku krietni gatavoties.

P.S. Kaut kā tikai tagad ievēroju, ka pēdejo gadu laikā ir izdota čupiņa klausāmu albumu.
ausos: Regina Spektor - What We Saw From The Cheap Seats (LP)
zvirbuleens (zvirbuleens)

zvirbuleens: Labi, labi, lai cik forši..

šodien, 1:51 pm, atsauksmēm

Labi, labi, lai cik forši jūs visi būtu, tagad es beigšu te pļurkstēt un sākšu strādāt.
-- (ripp)

--: brokastis biju uztaisījusi..

šodien, 1:10 pm, 12 atsauksmes / atsauksmēm

brokastis biju uztaisījusi sev jau vakar vakarā - laša salātus burkā, pusdienas tuliņ atvedīs A. Kas ir labi.
otro dienu no vietas uzsāku darbu vien 10. tas ir vismaz stundu par vēlu, bet, tad atkal, savādāk pagaidām nesanāk, a. vai nu ilgi guļ, vai ilgi taisās un, kamēr aizved uz dārziņu, paiet čupa laika.
ceturtdien pirmā dienas daļa arī kaķim zem astes, redzēs vēl kā es jutīšos pēc pirmā cēliena un cik daudz varēšu padarīt.

bet vispār esam uz finansiāla sēkļa. no kura nokļūsim septembrī-oktobrī. taču kā izdzīvot augustu, ziņu vēl nav. laikam jāsāk ar laivu ne vien airēties, bet no tās arī makšķerēt. lai būtu zivis, ko ēst :D
in a river of teas (teja)

in a river of teas: vārdusakot jūtu ļoti..

šodien, 1:37 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

vārdusakot jūtu ļoti spēcīgu aicinājumu domāt par dzīvi un viss. mani tas tiešām aizrauj ar kaislībai līdzīgu spēku, kurš brīdī, kad atziņa ir nobriedusi tik tālu, ka to varētu uzrakstīt vai pārtaisīt mākslas projektā, jau ir pazudis, es tad jau domāju nākamo domu. daba, internets, reliģijas, attiecības. es zinu, ka produktivitātes diskursā tas izklausās pēc lūzerisma u.c. slikti vārdiņi, ko manā virzienā varētu raidīt.
bet ko es varu darīt ka Dievs mani aicina neko nedarīt.
in a river of teas (teja)

in a river of teas: "why were there no women..

šodien, 1:10 pm, atsauksmēm

"why were there no women except for girlfriends?"

(no kāda kickstarter video)
(ā un arī iesaku atbalstīt, manuprāt, viss, kas kultūrā pašlaik notiek šajā vietā un laikā, ir ļoti foršs)
(turklāt amerikāņu mākslinieki ir pamesti vieni tirgus spēkos un viņiem nav nekādas valsts naudas indie mākslai!)

https://www.kickstarter.com/projects/731277880/game-house-film
* (inese_tk)

*: augusts

šodien, 1:15 pm, atsauksmēm

pēc festivāla drēbju izmazgāšanas atradu vešenē jubilejas latiņu ar eglīti. naudu kabatās neglabāju (tikai sēmenes), visu atceros, latiņu neatceros.
wild thing (evy)

wild thing: garshu sveetki un festivaals manam veederam

šodien, 1:44 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

ieveeriibas ne mazaak cieniigs ir fakts, ka esmu [beeeeeidzot] saakusi eest asus eedienus. liidz shim man diemzheel kunjgjis iisti negribeeja taadus tureet.

pirms kaada laika mums ar H piegriezaas eest pusdienas pabaa, tur visu menjuu jau krustu shkjeersu bijaam izeedushi. blakus pabam mums ir indieshu restuuzis. nu - mammamia, ku tur gardi! es gan pavaaram visu laiku klusinjaam pieteicu, lai ar spaiseem nepaarcenshas, ka drusku driikst, bet ne taa, ka uguns jaaspljauj. bet leeniiteem tas pavaars mani bija tomeer pieradinaajis, katru reiziiti pieberot vairaak kaada asuminja.
veel pirms dazhaam dienaam H maajaas uztaisiija paellju, kur paarcentaas ar chillii paarslaam. tad vinjsh vainiigi pagriezaas pret mani, peec nogarshoshanas no katla, un skumiiga sunja actinjaam noteica - nekas, zakjiit, es tev omleti uzcepshu :D nekaadu omleti es nepiekritu eest, teicu, lai tik kraamee man shkjiivii, gan jau dziiva palikshu. un bija tik garshiigi! dikti asi, bet ljooooti gardi.

shobriid seezhu ofisaa un jau 90% esmu nosliekusies, ka pusdienaas ieshu uz indieshu restuuzi.
ja juus zinaatu, cik tur gards haidarabadas biryani!!!!
helvetica (helvetica)

helvetica: mazs bērns ir vislabākais..

šodien, 12:04 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

mazs bērns ir vislabākais pašaizsardzības līdzeklis, ja esi sieviete reproduktīvajā vecumā un mitinies ne pašā labākajā Rīgas rajonā. Urlām viņu urlu kultūrā ir savs urlu goda kodekss, un māte tajā ir svetoje. Treniņbikšoti skūtgalvji griež ceļu, pietur durvis, iedod vietu, aizstāv sīku sabiedrisku netaisnību gadījumā, pie nosacījuma, ka beibe ir ar bērnu uz rokas. Tiesa, tiklīdz bērns top pieaugušāks, tā lietas mainās. ja bērns ir puika, tad lēnām sāk saskarties ar nepieciešamību nodrošināt statusu kaut kādā mistiskā hierarhijā, aizstāvēt māti (un mātei tādu dēlu, kurš hierarhijā ir augstu un var viņu aizstāvēt). savukārt māte nokļūst aptkaļ aplecamas kuces statusā un var baudīt treniņbikšotu skūtgalvju riesta uzmanības apliecinājumus.
Pērkons (perkons)

Pērkons: Riga Cup 2015

šodien, 12:39 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Nepabeigtā dienasgrāmata: DELFI. Nobraucot no ceļa,..

šodien, 12:38 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

DELFI. Nobraucot no ceļa, bojā iet cilvēks.
PHz (phz)

PHz: Kad beigusies baterija

šodien, 12:27 pm, atsauksmēm

Starp citu, mana bezvadu klaviere ir reāls drauds darbavietas kiberdrošībai, bet to laikam neviens, izņemot mani un ļauno hakeri Vasīliju Pupkinu, nenojauš.
tēmas: hārdvēr, tārps

adinkra: Tikko sajēdzu, ka par..

šodien, 12:09 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Tikko sajēdzu, ka par budismu un teoriju zinu vēl nožēlojami mazāk kā man likās. Kā tur budismā ar empātiju? Nu to parasto, cilvēcīgo, kad, teiksim, draugs raud tev uz pleca un tu JŪti līdz. Vai ar smaidu uz lūpām ļauj viņam sev pieglausties utml., lai remdējas, bet nejūti to kā sāpi. Nav taču tā, ka vispār pofig?
tapes of wrath (martcore)

tapes of wrath: par aktuālo videomanifestu

šodien, 12:02 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

ahtung, ahtung! dī untermenšen maršīren gēgen nah hesburger reihstāg! cuzammen vīr rektum izolīren!
jāsaka, kaut kādi nīkulīgi tie jaunie tēvijas aizstāvji
it sevišķi tas, kurš apraudājās par vecmāmiņas pensiju, thh
putnupr (putnupr)

putnupr (acs): vakar veikalā 'Sky' ap plkst..

šodien, 12:08 pm, atsauksmēm

vakar veikalā 'Sky' ap plkst 18 iepirkās A.Bagatskis
putnupr (putnupr)

putnupr: tagad spotifajā ieliku..

šodien, 12:06 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

tagad spotifajā ieliku skanēt ciboņu ansambli 'Zāle'
putnupr (putnupr)

putnupr: šogad ar velo esmu braukusi..

šodien, 12:03 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

šogad ar velo esmu braukusi 0 x.
vispār, tagad gribas kukažu velo, mans ir pārāk 'sportisks', nevaru vairs pieliekties, nē, varu, bet negribas, tagad gribas braukāt kukažiski pa asfu, ne saknēm.
tēmas: velo
zvirbuleens (zvirbuleens)

zvirbuleens: pārskatot freidlisti

šodien, 11:41 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

sii, nāc atpakaļ!
barbala (barbala)

barbala: sex drugs and leo in mars

šodien, 11:18 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Es neesmu feministe, bet zinas lasu" un rīta industriālālās preses virtuālajā apgaitā pamanīju virsrakstu "Vice launches feminist site called ‘Broadly’" .

Tā kā es neesmu feministe, bet ziņas lasu un zināmas simpātijas pret sieviešu iespēkošanu un cilvēcības kopšanu izjūtu (jo vispār jau sen kā vajadzētu saņemties un parunāt par upurjērismu un lakšanu no ciešanu biķeriem, bet to citreiz), tāpat es uzskatu par svarīgu runāt un lasīt un rakstīt par ko mazliet vairāk, kā smiņķīšiem un smāķīšiem, līdz ar to, iedvesmota uzmeklēju šo Unilever līdzsponsorēto resursu un

tadāāā,

kāds gan mums ir satura rādītājs?

SEX
DRUGS
POLITICS
CULTURE
HOROSCOPES


Idritvaickociņ.....viss tik forši, sekss un drogas un politika un kultūra, viss tiešām lieliski. Bet tie horoskopi, nu kāpēc tie? Ech. We can do better than this.
PHz (phz)

PHz: Nepagāja ne 3 gadi

šodien, 11:26 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Labas ziņas [info]psihs un visiem pārējiem - Jūtūbē beidzot atkal varēs komentēt (bez debīlā Gūgle+):
http://youtube-global.blogspot.ru/2015/07/youtube-comments.html
tēmas: internāts
silpurene (silpurene)

silpurene: šorīt beidzot atkāpās ..

šodien, 11:17 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

šorīt beidzot atkāpās labasdabas nogurums, atstājot tik vien kā jautājumu, kurš nolaupījis baložu Švernu?

Nepabeigtā dienasgrāmata: DELFI. Sievietes pārpludina..

šodien, 11:19 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

DELFI. Sievietes pārpludina internetu ar neglītām ciskām.
intenormal (intenormal)

intenormal: .

šodien, 11:01 am, atsauksmēm

viss i zaibis
ausos: Jumprava - Šeit Lejā
cosmo_shiva2 (cosmo_shiva2)

cosmo_shiva2: Vakardien ar kājām 20km..

šorīt, 9:32 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Vakardien ar kājām 20km nostaigāju uz baseinu un atpakaļ. Man ļoti patīk peldēt. Mums te ir tāds baseins, kur ir nevis hlorūdens, bet minerālūdens no pazemes. Auksts, tomēr pēc garās pastaigas un saunas, tas bija lieliski.

Esmu arī atklājusi, ka sauna+peldēšana uzlabo manu asinsspiedienu un panikas lēkmes samazinās. Ieejot saunā, sirds sāk sisties ļoti smagi un ātri, it kā tuvojas panikas lēkme, bet pie otrā saunas gājiena vairs tā nav. Ja pa vidu ieiet aukstā ūdenī vai ierīvējas ar ledu, tas tas ir kā kardio trenniņš.

Vēlāk sarunā ar draugiem, mēs aizrunājāmies par depresiju un sapratām, ka lielākā daļa mums pazīstamo depresīvo cilvēku nav hobiju vai viņi nenodarbojas ar sportu. Tādu mērķtiecīgu sportu, piemēram, noskriet 20km. Sākt no mazumiņa un tikt līdz 20 un kļūt gandarītam. Vai arī, katru reizi, kad jūti, ka būs slikti, uzvlikt botes un mukt prom. Es par to bieži domàju, jo man regulāri kāds ir centies piedēvēt depresiju vai vd. Visbiežāk tie ir depresīvi cilvēki, kuri grib tusēt ar savējiem. Esmu ietiepīga un nepiekrītu. Ja man svārstās garastāvoklis, tad tāpēc, ka tāda esmu - sieviete, luteklītis. Galu galā mēs sapratām, ka psihoterapeits stundā pelna 100€, acīmredzot kādam ir izdevīgi teikt - jums ir vd nevis zems asinsspiediens. Cilvēkiem nav depresija, manuprāt, cilvēki vnk mirst nost no garlaicības un neziņas, kur likties savā dzīvē. Mēs to sarunu vakardien sākām, jo viens draugs šodien tiesā šķiras no sievas, kura ārstējot depresiju vnk sēž mājās, rij xanax un klausa tikai savu terapeitu.
wild thing (evy)

wild thing: speeliites

šodien, 11:37 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

vakar ieraadiiju H quizup aplikaaciju. tagad nezinu, vai nozheeloju, vai kaa - vinjsh dikti aizraavaas. neenu, es pati jau arii kvizoju uz vella paraushanu, buusim atklaati.
veel es vakar kaadas divas stundas no vietas nospeeleejos song pop [tas pats ugadaj melogjiju, tikai tur dod variantus]. tur var mest izaicinaajumu random cilveekiem, tad vinji tevi izaicina pretiim. taa, piemeeram, viena amurikaanju meitushka mani visu laiku izaicinaaja zhanros modernais kantrii un kantrii klasika, bet man nav nekaadu zinaashanu shajaa muuzikas nodaliijumaa. es vinju, turpretiim, atbildes izaicinaajumaa sakaavu ar klasisko roku un devinjdesmito gadu hiitiem.

un vakardienas bingo vakars bija garlaiciigs, jo nebija bernardinja. so izveertaas vien par pliku ciparu sviitroshanu bez ierastajiem jokiem un atrakcijaam. redz, cik ljoti svariigi ir kursh pie pults seezh.
kuces_kundze (kuces_kundze)

kuces_kundze: uzrakstīju stāstu...

šorīt, 10:24 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

uzrakstīju stāstu.
mīlējos salūta laikā.
atgriezos darbā un secināju - visa ir par daudz.
vēderā kāpj nelabums, ar ko lai sāk, ar ko lai sāk, lai tiktu galā?
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: kaķi

šorīt, 10:20 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

visu t.s. vasaru Kaķja nakšņo ārā, guļ konsekventi vienā un tajā pašā vietā iepretim guļamistabas logam. Nu lūk, un te arī jautājums, tur ir izveidojusies diezgan ievērojama bedrīte, rakts nav, kaķene pēc uzbūves viegls un trausls pūku kamols, bet kur tā zeme paliek. Vēl vairāk pieblietēties kā līdz tam... nu nezinu pie pamatiem jau neviens gadu desmitiem nav irdinājis, drīzāk otrādi.
sirdnA (sirdna)

sirdnA: Senos laikos, 18.jūnijā, es..

šorīt, 9:53 am, 20 atsauksmes / atsauksmēm

Senos laikos, 18.jūnijā, es internetā pasūtināju mobilā telefona vāciņu šokprūfo defenderi. Kāda runa, teica internets, pēc Jāņiem būs klāt, kaujiet trekno teļu.


Attapīgākie no lasītājiem droši vien nojauš, ka ne nu pēc Jāņiem, ne Pēteriem tas defenderis neieradās, savādāk jau es negrabinātu šos blaugznu nokaisītos taustiņus.

Tātad, paiet jūnijs, iestājas jūlijs, es tvīkstu un ilgojos, bet defendera nav. Rakstu pārdevējam, ziniet, es jūs cienu kā personību, bet kur mans šokprūfais, e? Pārdevējs dziļdomīgi klusē.

31.jūlijā es grūši nopūšos un nopērku to defenderi vēlreiz. Un raugi. Šorīt pasta kastē gozējas divas daiļas paketītes. Pirmā, spriežot pēc štempoga, ir pienākusi "Piegādes punktā Rīga-2" 4.augustā, tas ir, šodien. Ļoti jauki un operatīvi, es priecājos, stūķēdams telefonu šokfrūfā defendera apskāvienos. Nez, kas ir otrajā paketītē? Pareizi, vēl viens defenderis.

Otrā pakete ir pienākusi 31.jūlijā un šo laiku, es tā pieņemu, ir pavadījusi ekskursijās pa mūsu ziemeļu Parīzi. Paketē ir papīrs, kas apgalvo, ka tā ir pirkta 18.jūnijā.

Nu, ko, man tagad ir divi Nokia Lumia 830 šokprūfie defenderi daiļi zilā krāsā. Kādam vienu nevajag?
aņa delovejevna (deloveja_kundze)

aņa delovejevna: sāp zobs. zobu sāpes..

šorīt, 10:00 am, atsauksmēm

sāp zobs. zobu sāpes vienmēr visu saliek pa plauktiņiem, tāpēc tagad vienkārši gribu gulēt un vaimanāt.
tēmas: piezīme
cosmo_shiva2 (cosmo_shiva2)

cosmo_shiva2: Zīmēt mežu un ziedus, un..

šorīt, 8:58 am, atsauksmēm

Zīmēt mežu un ziedus, un mājiņu mežā.
austra (au)

austra: dienas prieks no labas dabas foruma

šorīt, 9:57 am, 14 atsauksmes / atsauksmēm

"Liela vilšanās bija 'Baložu pilni pagalmi' uzstāšanās, kur solists (Šverns) nodziedāja tikai pirmo dziesmu un aizgāja, visu atstājot meitenei, kurai tas negāja viegli. Ļoti gaidīju tieši viņu uzstāšanos, žēl par tādu Šverna attieksmi."

:D