virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: Tā gaidu Lieldienu Kā..

šodien, 12:07 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Tā gaidu Lieldienu
Kā bāleliņu;
Aizgāja garām
Kā rīta rasa.
Likteņa Vidējais Pirksts (martcore)

Likteņa Vidējais Pirksts: starp citu, kaut arī mans..

šodien, 12:52 pm, atsauksmēm

starp citu, kaut arī mans patiesais aicinājums ir korporatīvās himnas, es mierīgi varētu strādāt dzeltenajā presē
atceros, kaut kad ļoti sen atpakaļ, kad es strādāju vienā no latvijas ziņu aģentūrām, mani izsauc šefs, tā un tā, latvijas sporta lente kaut kāda garlaicīga un pelēcīga, škandāliņu bi
nu un es faktiski stundas laikā arī uzbliezu škandālu intrigas izmeklēšanas, par upuri kļuva handbola klubs dobele (man pie tam ne mazākās poņas nebija, kas tas vispār ir), bet es savilku tādas ķēdītes starp īpašniekiem, ka mazeltov nokaunējusies pārceltos uz askētisku dzīvi himalajos
domāju, viņi tur visi ahujā bija

jā, laiki, kad jebkurā momentā biju spējīgs uz Rīcību

Citronz: Zīmuļsvārki ir laba lieta,..

šodien, 12:15 pm, atsauksmēm

Zīmuļsvārki ir laba lieta, bet tādiem mošķiem kā es, kam patīk sēdēt, paliekot vienu kāju zem sevis, tas maķenīt apgrūtina dzīvi :)
honeybee (honeybee)

honeybee: Vārdsakot, episks projekts..

šodien, 11:59 am, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Vārdsakot, episks projekts varētu būt, zem devīzes "Mīli savu žurnālistu, neļauj viņam sevi izdrāzt".

Ņemot vērā to, ka
1) ir nenormāli, nenormāli vienkārši pataisīt cilvēku, kas sniedz interviju, par pilnīgu muļķi/kretīnu, pie tam pat nepārkāpjot "žurnālistu ētikas" normas,
2) tā saucamās "žurnālistu ētikas" normas daudziem žurnālistiem vai nu nav zināmas, vai nešķiet saistošas,
3) lielākā daļa cilvēku ar vienu un to pašu žurnālistu nesatiekas divreiz,
4) lielākajai daļai cilvēku nav megapieredzes interviju sniegšanā un viņi runā, izejot no domas "žurnālists taču ir cilvēks, nevis kaut kāds lops",

varētu uztaisīt prodžektiņu, kurā nointervētie varētu atskaitīties par pieredzīti un atķeksēt žurnālistam tipiskos navarotus, lai nākamie intervējamie zinātu, ar ko rēķināties.

Piemēram:
UDS pazīmes (nespēj sasaistīt kopā četrus secīgus teikumus, citē frāzes ārpus konteksta)
Vuārists (galvenā, ja ne vienīgā interese - intervējamā privātās dzīves nianses, neatkarīgi no intervijas konteksta)
Puritānis (ja intervijā tiks pateikta kāda divdomība, tā nonāks uz žurnāla vāka vai vismaz palikta kā fotogrāfijas paraksts)
Postmodernists (intervijas teksts būs runātā atšifrējums viens pret viens, vēlams intervijas laikā nešķaudīt un nepārteikties)
Komentators (pieraksta intervējamā sejas izteiksmes un komentē balss toni; ar lielāko prieku komentē arī apģērbu, matu sakārtojumu, nogurušo seju, saspringto smaidu, kūciņas ēšanas metodiku un laikapstākļus intervijas laikā)
Viedokļa līderis (intervija galvenokārt sastāv no intervētāja uzskatiem par dzīvi, intervējamā teiktais ir sekundārs)
Rakstnieks (pārveidos interviju par "rakstu" vai "žurnālista pieredzes stāstu", it īpaši gadījumā, ja intervējamais spītīgi neizturas atbilstoši žurnālista priekšstatam par viņu)
Kamčatka (ieteicams sagatavoties rūpīgi, žurnālists uzdos tādus jautājumus kā "kur tu smelies iedvesmu?" un "par ko ir tava grāmata?")
Viegla disleksija (rakstīs vārdu "Borhess" kā "Porkess", ej ka tu pēc tam attaisnojies)
Kautrīgais (neatsūtīs interviju pārlasīšanai, iespējams, tāpēc, ka vēlas no tevis noslēpt savu UDS un/vai disleksiju)
Dedlaineris (interviju pārlasīšanai atsūtīs 21.30 ar tekstu "22.00 jānodod uz druku")
Atklātais (interviju sāks ar personiski atklātiem stāstiem par sevi, saviem kolēģiem un citiem intervējamiem, radot maldīgu iespaidu, ka arī tu vari runāt atklāti. Finālā, protams, nopublicēs tikai tavas glupības)
Hiperatklātais (ierakstīs intervijā informāciju, kas pateikta off-the-record)
Hiperaktlātais, ABR līmenis (pašā intervijas tekstā palielīsies, ka tas bija off-the-record)

Nu un, protams, arī tādas pozitīvas pazīmes kā
Taktiskais - visas intervijas gaitā neuzdod nevienu sensitīvu jautājumu iz sērijas "Tava māte ir mirusi, KĀ TU PAR TO JŪTIES?!" vai "kāda ir tavas dzīves lielākā muļķība, par kuru tev vēl joprojām ir šausmīgs kauns?"
Empātiskais - saprot, kuras intervijas daļas nevajadzētu publicēt, lai nesagādātu neērtības intervējamajam
Intelektuālis - actually saprot intervējamā atbildes, spēj uzdot dziļus jautājumus pēc būtības
diabolisks pandemoniums (zirka)

diabolisks pandemoniums: aprill, aprill, lieldienas šogad bez olām

šodien, 11:45 am, atsauksmēm

ostapiņš šodien tika sterilizēts un tagad tenterē pa grīdu narkozes athodā, bet es jau esmu pārnervozējusies līka, nostaigājusi stundu turpu šurpu pa grāvi ar kaķa sačurātu džemperi maisiņā, kuru tikai, ejot atpakaļ uz klīniku, atcerējos beidzot izmest. pārbrauktuve pie mājas bija ciet, spriežot pēc kravas vilciena tempa - uz minūtēm 15-20, uz īsu brīdi un bez ostapa mājās pie alekša rādīties negribējās, tā nu es beztolkā vazājos, zvanīdama visiem pēc kārtas un pīpodama lietū
es tiešām ceru, ka kaķīši nekad neslimos un nekādās citās vajadzībās pa klīnikām staipīti netiks, to taču nevar pārdzīvot, turklāt ostaps vien jau sver 4 kīlo, var palikt bez rokām, un vēl vienā rokā kaķa kaste, otrā - lietussargs, ar kuru roku lai nervozi pīpē

aizpildot blanku par dzīvnieka anestēziju, pārjautāju datumu - ārste iesmējās un teica: "baigos jokus jūs šodien kaķītim sagādājāt"
tēmas: kaķīši
Ūūlę (chimera)

Ūūlę: mordorfa!

šodien, 11:30 am, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Сегодня встречался с активистами, которые выступают за создание на территории Пурвциемса и Плявниеков отдельного самоуправления.

Активисты подсчитали, что с нынешним населением в 120 тысяч человек, Пурвциемс и Плявниеки станут вторым крупнейшим городом республиканского значения Латвии и обгонят Даугавпилс. А по уровню доходов и налоговых поступления на душу населения – самым богатым самоуправлением Латвии.

Активисты готовятся к организации референдума. Единственное о чем они не могут договориться, так это о названии нового города. Часть выступает за возвращение исторического названия нынешнего Пурвциемса – Moordorf (Мордорф). Но есть и те, кто предлагают вернуться к историческому названию нынешнего кольца троллейбусов в Плявниеки – Scheumannshof (Шейманнсхоф).

Сам я сейчас пытаюсь убедить активистов не отделяться от Риги. Разделение самоуправлений связано со многими сложными вопросами. Например, кто тогда будет дальше организовывать троллейбусное движение в новый независимый город? Кто будет платить за создаваемый сейчас парк на месте бывшей свалки на улице Деглава? Кому будут подчиняться части Муниципальной полиции, которые сейчас расположены в Пурвциемсе?

Где будет расположена городская Дума Мордорфа? От активистов прозвучала идея закрыть Классическую гимназию и там разместить административное здание нового самоуправления.

Кроме этого есть опасения, что новый город захочет начать бороться за выход к Даугаве и соответственно к Балтийскому морю через Кенгарагс.

Я продолжу вас информировать о дальнейшем развитии ситуации.

-: Iebāzt.

šodien, 11:25 am, 10 atsauksmes / atsauksmēm

Iebāzt.
Kate (es_esmu_dzhims)

Kate: mums te viena tāda..

šorīt, 10:04 am, atsauksmēm

mums te viena tāda kaimiņiene ir, par kuru laimīgi nenojautām līdz pirms-pāris-nedēļām.
osis tikko bija atbraucis no darba, uzlicis kaut kādu vājprātu (izmantojot iespēju, ka manis nav), uzlicis to diezgan skaļi un neuztraucoties par kaimiņiem, jo tādus mēs nedzirdam vispār, izņemot nelegālā bērnudārza skaņas no augšas (jo vienam pārim vienkārši nevar būt tik daudz mazbērnu). pēc brīža pie ārdurvīm bija angliski nerunājošais onkulis no augšstāva, kas lika saprast, ka muzons ir par skaļu. oskars tā neuzskatīja, tāpēc teica, lai onkulis ienāk un pārbauda pats - te nu viņam nācās atzīt, ka skaļums ir pieļaujams, bet oskars pie tā, protams, neapstājās; viņš ieteica doties uz onkuļa dzīvokli, lai paklausītos, cik tad traki ir tur. arī tam onkulis piekrita un viss ritēja ļoti gludi līdz brīdim, kad viņi iegāja dzīvoklī un ieraudzīja tanti, kas pret atnācējiem stāvēja ar muguru un sevi apskāvusi, ritmiski šūpojoties, skatījās pa logu. nākamajā mirklī sākās nenormāla kliegšana, ka viņa jūk prātā no mūsu mūzikas un nespēj normāli dzīvot, un es to spēju saprast, jo arī man šad un tad ir jāklausās oskara mūzika. viss šis stāsts man šķiet ļoti uzjautrinošs līdz mirklim, kad osis bija sapratis, ka te aršanas nebūs un onkulim pateicis "i see what's the problem now" devās prom, bet tante viņam veltīja vēl pēdējos vārdus "go back to your country!".
vakardien arī es nolēmu pagriezt mūziku bišķiņ skaļāk, taču, ņemot vērā apstākļus, darīju to ļoti piesardzīgi. hops, pēc piecām minūtēm atskan klauvēšana pie logiem (es nezinu, kā viņi to dara, mūsu minējums ir kopā sastiķēti slotaskāti) un tante no augšas saka, ka ir par skaļu. atbildu sorry un saku, ka pagriezīšu klusāk. nākamajā tantes jautājumā apstiprinājās oskara paranoja, ka viņa stāv pie logiem un visu vēro, jo nākamais jautājums skanēja: cik mēs te dzīvojam, jo viņa visu laiku redzot kaut kādus cilvēkus staigājam. nolēmu neko neskaidrot, atbildēju, ka nevaru viņai palīdzēt, ja viņa redz cilvēkus, kuru nav, devos iekšā un piecas minūtes, līdz nebiju sākusi domāt par citiem variantiem, man šķita, ka esmu sniegusi lielisku atbildi.
Likteņa Vidējais Pirksts (martcore)

Likteņa Vidējais Pirksts: my reputation preceeds me..

šodien, 11:11 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

my reputation preceeds me
šorīt ieeju barčikā nopirkt cīgas, a tur mani pamanot pa logu bārmene jau automātā atver šampanieša pudeli
naturāli, attaisu durvus un - paukš! - o, jūs jau tik ātri atpakaļ, thh

nu ko darīt, nācās ielikt turpat ledusskaipā
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība: Reklāmas spēks

šorīt, 10:47 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Vakar pa Latvijas tē vē rādīja to it kā Ziemeļkorejas dokumentālo filmu (kas nav ne Ziemeļkorejas, ne dokumentāla) ar trāpīgo nosaukumu "Propaganda" (vismaz nosaukums godīgs), un tur stāstīja, kā mēs visi esam kaut kādi nedomājoši zombiji, kas dara visu, ko mums reklāmas liek. Protams, iepriecināja, ka LTV tagad savu saturu papildina ne tikai ar asprātīgu tvītu lasīšanu, bet arī Jūtūbes video demonstrēšanu. Bet vērtīgs video, jo vispār tā ir šķīsta taisnība: katrreiz, kad es dzirdu tās reklāmas par Sūkli Bobu Kvadrātbiksi Maximas veikalos, man uzreiz gribas skriet uz Maximu, sapirkties visādus sūdus, lai dabūtu Sūkļa Boba Kvadrātbikša virpuļus, un pēc tam sadāvināt tos virpuļus [info]intenormal.

Un, tā kā es esmu nedomājošs zombijs, mani nozombēja arī pats video. Tagad es gudroju, ka būtu spridzīgi pievērsties kaut kādiem fundamentālistu uzskatiem, lai pēc tam varētu uz visiem citiem skatīties no augšas un nicīgi sprauslāt, cik jūs neaptēsti/nelaimīgi/ļauni/pagrimuši, jo nepazīstat Patiesības. It kā varētu kļūt par kaŗojošo anarhistu-individuālistu, kas gāna visus pārējos, bet mums jau ir viens [info]po, kam tad vēl vienu. Varētu kļūt par kaismīgu putinistu, tas tagad ir cieņā, bet drusciņ mulsina pretruna, kas ir pašā putinisma pamatā: sak, sapuvušajos Rietumos cilvēki paverdzina citus cilvēkus, bet Krievijā — otrādi.

Varbūt svētdien beidzot jāaiziet uz kādu no tiem sektantu midzeņiem, kas Purvciemā ir jo biezā slānī, un jāpasaka, hei, es te veicu nelielu cenu aptauju par Patiesību, ko jūs man varat piedāvāt? Jāpiebilst, man ļoti pievilcīgs liekas mormonisms. Tur ir dikten spridzīgi: tur ir ne tikai pēcnāves dzīve, bet arī pirmsdzīves dzīve. Tas ļoti eleganti atrisina to nelāgo jautājumu, kas nomoka citus kristietības novirzienus — kāpēc dažiem ļaudīm ir tāda laime, ka viņi piedzimst katoļu/baptistu/pareizticīgo ģimenēs un jau no bērna kājas iemācās pareizās lietas (un, būsim godīgi, vismaz katoļticība un pareizticība pārvarā ir kaut kas līdzīgs nācionālajai piederībai, nevis apzināta izvēle), bet citi piedzimst kaut kādiem materiālistiem, bērnībā gara gaismas neredz un pieaugušā vecumā tā īsti vairs saskatīt to nespēj? Mormonisms paskaidro: tas atkarājas no tā, kā tu pirms dzimšanas uzvedies. Agrāk viņiem šai mācībai bij vēl tāds elegants pavērsiens, ka tie, kas ļoti slikti uzvedās, piedzima melnādaini. Reliģija ar iebūvētu rasismu, ko vēl vairāk varētu vēlēties? (Pareizā atbilde ir: to, lai mormoņu baznīca būtu Purvciemā. Bet tas tā.)

Tā ka tā. Ja es pēc kāda laika sāku šērot feisbukā aicinājumus nomētāt homoseksuāļus ar akmeņiem, ziniet: es esmu saskatījis gaismu un tagad esmu taisnāks par jums. I'm on the right track, baby, I was born this way!
Aizliegts Viljams (aizliegts_v)

Aizliegts Viljams: Google PacMan riktīgi..

šorīt, 10:35 am, atsauksmēm

Google PacMan riktīgi ievelk, varen jautri ir dzenāt pekmenu pa Mazpisānu ieliņām :)
tēmas: fun, links
Who the fuck? (tapetes_puksts)

Who the fuck?: esmu tik bieži nelaimīga,jo..

šorīt, 10:33 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

esmu tik bieži nelaimīga,jo par katru nieku izprojecēju prātā baigākās ekspektācijas, iztēlojoties neskaitāmas perspektīvas un potenciālās iespējas,bet,protams,realitāte nebūtu realitāte, ja tā iemestu man sejā absolūti citādādu lietu, kura pati par sevi nav slikta, bet tādēļ, ka tā galīgi nesakrīt ar to attēlu, kas spēcīgi pulsējis manā prātā, tad ir neizbēgama vilšanās sajūta un emocionāli kritumi.
cosmo_shiva2 (cosmo_shiva2)

cosmo_shiva2: Niklāsiņš:

šorīt, 9:23 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Vakardien tiku stundu ātrāk no darba un devos uz vilciena pieturu. Spīdēja saule un brīžiem uzpūta spēcīgāks vējš. Tad pēkšņi atpūtās melni mākoņi, viss kļuva tumšs un sākās tiešām stiprs vējš ar krusu. Lidoja viss, kas nebija piestiprināts. Tablo visi vilcieni rādījās atcelti vai ar 30min kavēšanos. Galu galā gaidīju pusotru stundu un laikapstākļi nemainījās, tikai krusu nomainīja ledains lietus. Galu galā ar kādu sirmu kundzi sametāmies taxim, kurš mūs aizveda līdz tuvākajai pilsētiņai, kur kursē Štutgartes S bānis, jo likās, ka Štutgartes tuvumā vētra nekādus postījumus nebūs nodarījusi. Tomēr arī Plochingen stacijā nekas nekursēja, es biju pārsalusi un vīrs man brauca pakaļ. Uz ceļa mētājās koki, zari un būvgruži. Galu galā mājās biju 21:00 nevis 18:30 kā iecerēts.
Šodien es ceru, ka tas neatkārtosies un es braukšu mājās normāli, kaut gan pēcpusdienā jau atkal sola to pašu vēju.

Man kādreiz likās, ka vējš nāk un aiziet, nu, uzpūš un pārbrauc pāri vienai vietai, un brauc tālāk, tā riņķodams ap zemeslodi. Šonedēļ kopš pirmdienas vējš riņķo tikai pa Vāciju 😥
kalevala (kalevala)

kalevala: telefonānisti

šorīt, 10:30 am, atsauksmēm

telefonānisti
austra (au)

austra: vakardien bijām īstā..

šorīt, 9:23 am, atsauksmēm

vakardien bijām īstā buržuju dzīvoklī uz īstām buržuju vakariņām, lai attaptos starp otro ēdienu un sieriem, aizrautīgi runājot par zobu sāpēm, zobārstiem un zobu raušanām.
lūk, jums sīkruna.
neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts (jojo)

neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts: Somas vēl nekrāmētas,..

šorīt, 9:21 am, atsauksmēm

Somas vēl nekrāmētas, miegs nāk un nekur negribās braukt, plus, šonakt paliksim pie T.mammas.
brr (brr)

brr (pa_leeto): Skapja tīrīšana turpinās..

šorīt, 10:07 am, atsauksmēm

Skapja tīrīšana turpinās - atradu FED 5 ar Jupiter 35mm 2,8 objektīvu un skatu meklētāja uzliku priekš dotā objektīva. Kaut kad sen izmantoju, lai iepazītu ielu foto.
Priekš esošā eksponometra tas darbojas visumā adekvāti.


Foto I

Foto II

Kādi 15 € man liktos ok.

T. - 26137750
mēs (mes)

mēs: Brauc ar mašīnīti. ..

šorīt, 10:03 am, atsauksmēm

Brauc ar mašīnīti.
Grāmatā taisa 'pai pai' dzīvniekiem.
Zina, kur ir aita, zilonis, zaķis un suns.
Grib ēst, dauza ar rokām pa galdu.
Arvien sekmīgāk prot pacelt visādus sīkumus, drupačas pincetes satvērienā.
Dienas laikā ēd retāk. Pa 3,5-4h.
Māk pieglausties. Īpaši, kad grib pupu vai nāk miegs.
-

Vēl aizvien visu mutē. Papīrus plēš ar zobiem un ēd.
Arvien biežāk knupis ir mutē. Pati zina, ka ir zem mana spilvena, lien un velk ārā arī dienas laikā.
fukitols (fukitols)

fukitols: Ir pirmais aprīlis,..

šorīt, 9:05 am, atsauksmēm

Ir pirmais aprīlis, Maģistra darba vadītājs tā arī vēl nav atbildējis par manis ierosināto tēmas precizējumu, līdz darba nodošanai ir 53 dienas un darbs gāž riņķī.

Joki mazi.
rūsganais sprakšķis (mufs)

rūsganais sprakšķis: jau kopš bērnības es ļoti..

šorīt, 8:49 am, 7 atsauksmes / atsauksmēm

jau kopš bērnības es ļoti daudz sapņoju par ūdeņiem - reizēm ir jāpeld, reizēm jālūzt ledū, reizēm jākrīt no tilta, bet tie visriebīgākie sapņi - kā šonakt, kad es peldu un peldu kautkādā vannā/ezerā, kas pilns ar ūdenszālēm.
man šausmīgi bail no ūdenszālēm.

un kautkādā ūdenim ir atmiņa plauktiņā man ir iesēdies,ka sapņi,kuros peld ir Zīmīgi.

lūk, ūdensszāles man galīgi negribas uztvert kā kautko,kas mani zīmīgi sagaida, pat ja šitām bija rozā ziedi.
tēmas: sapnis
Smile & Shine (mazeltov)

Smile & Shine: Uztaisīju pirmo slīcināmo..

šonakt, 1:17 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Uztaisīju pirmo slīcināmo infografiku par Ascendum ziedotājiem (ziedojumu apjoms gan sāk iet uz descendum) izmantojot Venngage, kurā importēju Excelī taisītus pivot chart attēlus. Lai būtu pārskatāmāk, visas summas LVL konvertēju uz EUR. Nākamais infografiks noteikti sanāks labāks. Tas būs par Ascendum brāli - fondu "Mākslai vajag telpu". Stay tuned!

tēmas: ascendum, data
la_cumparsita (la_cumparsita)

la_cumparsita: (  aprīlis  )

šorīt, 6:53 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

aprīlis )
tēmas: hor
mēs (mes)

mēs: Kad bērns neguļ, man nāk..

šorīt, 4:42 am, atsauksmēm

Kad bērns neguļ, man nāk miegs kā traks. Kad bērns guļ, nevaru aizmigt. :@
Tāds kā drudzis sakarā ar aizbraukšanu sācies. Domāju, skaitu, ik pa brīdim ko piefiksēju. Satraukums šoreiz lielāks kā pirms lidošanas šurp.
basta (basta)

basta: pirms diviem gadiem blakus..

šonakt, 1:28 am, atsauksmēm

pirms diviem gadiem blakus esošo aptieku arī aplaupīja. palīdzēju toreiz ar cctv, jo paši galā netika, pārāk uztraukušies vēl bija. arī džeks ar nazi, arī vicinājās, bet pilnīgi nekādu interesi par naudu neizrādīja, uzreiz teica pēc kādām vielām nācis. viņiem gan vēl tur maza ķīlniekdrāma notika.
un vēl pāris mēnešus pirms tam andrea's tetovēšanas salōnā, kas kādus 70m no mums, džeks ielauzās, uztaisīja trobeli un aizlaidās. tur jau arī īsti nav ko ņemt, tikvien kā guļamgalds, kastammeid mašīnīte un nabā spraužamie bimbuļi.

mmd: burbuļdzērieni

šonakt, 1:41 am, atsauksmēm

Tā sajūta ir lieliska, kad:

- 0,7 sidra apmēram 3 sekundēs tiek izšķiesta pa virtuves sienām;
- kad divi kolēģi sader uz pudeli šampanieša un ir pilnīgi vienalga, kurš vinēs, jo dzersim visi.

Viss pārējais ir tikai darbs.
basta (basta)

basta: iepriekšējā laupīšana..

31. marts, 11:21 pm, atsauksmēm

iepriekšējā laupīšana pilsētā bija ~2 mēnešiem, kad džekiņš ar zilajām putām par kuru iepriekš rakstīju, kantorī, kas pilsētas otrā galā, izvilka nazi un aizgāja ar 20eur.
vidēji 2 laupīšanas gadā te notiek. nav slikti priekš pilsētas ar ~10tūkst. iedz.
ir arī letāli gadījumi bijuši, bet par to šodien nerunāsim.
basta (basta)

basta: nu, re, beidzot tas ir..

31. marts, 11:15 pm, atsauksmēm

nu, re, beidzot tas ir noticis. kantorī bruņota laupīšana. visiem viss kārtībā. džeks ar tuteni 45 sekundēs dabūja pāris simtus. marts var droši tagad beigties.
Pats par sevi (wowow)

Pats par sevi: The Hunger Games: Mockingjay..

šonakt, 1:14 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 - muļķīgais piegājiens pilnīgi nevajadzīgi izstiept filmas vairākās daļās. Šī ir īpaši bēdīgs gadījums.
tēmas: filmas
salty (salty)

salty: Aš sasmējos. Sadomāju..

šonakt, 1:16 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Aš sasmējos. Sadomāju uzmest aci, cik vispār tagad tādi vienkāršāki kompasi maksā. Apraksts uzrunāja šim - plātnes kompass orientieristiem-mīļotājiem! :D
intenormal (intenormal)

intenormal: NU JA

šonakt, 12:48 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

DIRSĀ
ausos: Dave Gahan - Miracles
باب (dooora)

باب: herewearewaitingforyou

šonakt, 12:42 am, atsauksmēm

Intīmi. Patiesi. Īsti. (intim)

Intīmi. Patiesi. Īsti.: Ir taču tā, ka aukstais..

šonakt, 12:06 am, atsauksmēm

Ir taču tā, ka aukstais vējš pūš citādāk, kad cilvēks ir iemīlējies. Nav tā, ka bail. Man vienkārši ir slinkums.
University of Awesomeness (kini)

University of Awesomeness: .

31. marts, 10:43 pm, atsauksmēm

multivarkā uztaisīju plovu (zsv dāvana beidzot bija jāpamēģina) un vid eds aizpildīju deklarāciju. viss fiksi un jauki, lai būtu vairāk laika.. pastrādāt :) tas noteikti kkad beigsies, ja ne pats no sevis, tad ar manu palīdzību. tāpat kā auzas beidzās. un gan jau arī tie pāris ilgie procesi, kas ir kā ilgais ceļš kāpās, kkad beigsies. gaidu vasaru, rudeni un visu ko citu kaut kur tur, tālumā, kur ir silti. 
ausos: Angus and Julia Stone - You're The One That I Want (cover)
tēmas: dziesma, klausos
Pats par sevi (wowow)

Pats par sevi: 5 Centimeters Per Second

31. marts, 10:44 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

tēmas: filmas