Stiller Ozean (klusais_okeans)

Stiller Ozean: pēdējā laika labākais man..

šonakt, 1:30 am, atsauksmēm

pēdējā laika labākais man veltītais pikaplains: "man arī patīk kā tu dzer" (nebiju ieinteresēta nekāda veida tālākā izvērsumā, tādēļ neņēmos noskaidrot, kā tieši es dzeru)
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: čurāju acālijās,..

šonakt, 12:26 am, atsauksmēm

čurāju acālijās, skatoties zvaigznēs
tēmas: latvāņi, lauki
лиля брик (liljabrik)

лиля брик: Man ir tagad vajadzīgs jauns..

vakar, 10:48 pm, atsauksmēm

Man ir tagad vajadzīgs jauns psihoterapeits, ar ko varētu aprunāties par sāpēm par šķiršanos no klaudijas.
apjukums (apjukums)

apjukums: Rūgumpods

vakar, 9:53 pm, atsauksmēm

Cītīgi raudzēju savu pirmo tējas sēni, tik aizraujošs process! Nekad nebiju šim brīnumam pievērsusi uzmanību, it kā atceros no bērnības kaut kur pavīdam mistiskas burkas ar tajās peldošiem nenosakāmas izcelsmes objektiem.
Bet re, pienāca diena, kad arī manas virtuves tumšākajā stūrī brūvējas litrs dzīvas baktērijas.
Ecrits (punkts)

Ecrits: nobīdoloģija tur bija..

vakar, 10:33 pm, atsauksmēm

nobīdoloģija tur bija divpusējā bulta jaukti laida viņu gulēt vannā izrādās un izģērbjas ja tas viņam piestāv kāpēc nē tau jau tas džezs to vannu piepilda ar burbuļpapīriem man viens lieks ielūgums un tiroli gaidīsim ciemos pie viesu galda būs planšete ar saldo un tu varēsi stāvēt kājās un plēst glāzes džekiem pret galvu un tualetes papīrs stāvi rāms tev ir iedalīta loma ozolā un tu esi visgaišmatainākais no visiem panacejas pilotiem ja vien tiem ir kaut kas ar gāzēm atgadījies un tagad visi aptetovējušies.
vistu_zaglis (vistu_zaglis)

vistu_zaglis: Pat nemēģināšu aprakstīt..

vakar, 9:34 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Pat nemēģināšu aprakstīt sajūtas, kādas pārņem, kad tu dienas nogalē izej no mājas beidzot izvēdināt galvu, jo tev izmisīgi vajag malku svaiga gaisa, padomāt par savu dzīvi sadirsto un velto, austiņās Juno Reactor hujārī Labirintu visā savā skaļumā un ļaunumā, un tu nogriezies ap meža stūri un tur redzi kārtējā seriāla vajadzībām uzcelto dekorāciju pilsētiņu visu nahuj liesmās. Vienīgajā ātri noklikātajā bildītē nepateikt, bet laikam episkākais skats, kādu man izdevies savām acīm raudzīt.Piesēdu netālu esošajā Kamerkrogā uz alu, fonā nebeidzamas sirēnas, helikopteri, no gaisa slinki birst pelni, brrr.
Ecrits (punkts)

Ecrits: tir šik šul gul tabernakls..

vakar, 10:21 pm, atsauksmēm

tir šik šul gul tabernakls uz stikla taras prancis uzsists gaisā rokas dala dalai dalai dod man arī lodāmuru galu pa galam dod man turēt rokā skvoču durlakīm ibn takei bokušin šaizem taizem dod man buču.
PHz (phz)

PHz: Bandmaster turpina piegādāt

vakar, 10:17 pm, atsauksmēm

ausos: Bandmaster - Are You Happy?
tēmas: mjūzik, video
helvetica (helvetica)

helvetica: valoda

vakar, 10:12 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

līdzīgi kā "immigrant" un "expat" angļu valodā, latviski bēgļi ir viņi, trimdinieki esam mēs.
Ecrits (punkts)

Ecrits: izžurnalēties kad nav kkk..

vakar, 9:18 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

izžurnalēties kad nav kkk intensionāļi obzor ekstensionalov. dir bil šil. šuka kvadratnoi velkmi zu subidinku dividai nas to kak seļezņaks iznesa dirvu divi taut nakšanai po tu storonku stubļinai dvai kvadratiki ni slihal tuča na stancii stupņa kvadratiki luksoforiki stolbik stulbik x mērsrags instruments stirnu deja bēgot ļaudis kvartāla ugunis mērinstruments šķaida sienas siekalas nelaid vaļā lēdurgu tausti taupi raudi tupus sēdi dienām ilgi nekustīgs taisi gravīras lēzenā grāvī kilograms mencu stulbs trauks taisi dibenu laid vaļā lejamo bateriju ludis teikvands izlēma gozēties sienam pietiek ar to pašu tuklo grēviņu taisi lāzeru šovu skvoto laid pa muti burbuļus balto putu tukla dāma skraida pa staciju meklē savus cimdus tukla turza meklē savu sējēju šejienieti tuklo turzu turku putru kaut vai skvorečņiku tuklo taubi ludoviku.
чайка (chaika)

чайка: a European cocktail Jew

vakar, 8:52 pm, atsauksmēm

a European cocktail Jew
tēmas: cit, fowles
half_slavic (half_slavic)

half_slavic: Diezgan dirsā. Plānoju pist..

vakar, 8:30 pm, atsauksmēm

Diezgan dirsā. Plānoju pist uz Itāliju atvaļinājumā, bet reku zemestrīce nogrand. Kas nākamais? Kkāds musla uzspridzināsies (atkal)?
Labi, ka nebūšu Romā vi citā lielpilsētā.
ausos: evans pyramid
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: bet laukos viņiem patīk..

vakar, 8:32 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

bet laukos viņiem patīk pilnīgi viss.


bez 2 min deviņi. guļ abi bez midzināšanas.
tēmas: bērniņi, lauki
half_slavic (half_slavic)

half_slavic: mediji mediji mediji

vakar, 8:25 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Kas ir ar to Jaunupa sieviņu? Kāpēc mediji tā pievērš uzmanību tai sažuvušajai Leiškalna meitai? Interesantāk pavērot, kā Depardjē pļauj laukus kopā ar Lukašenko.
ausos: EHR sūds
Smile & Shine (mazeltov)

Smile & Shine: Man liekas, ka burkini..

vakar, 7:21 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Man liekas, ka burkini aizlieguma dēļ hidru nēsātāji nervozi pīpēja stūrī.
f (f)

f: kamēr gatavoju gaileņu..

vakar, 6:29 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

kamēr gatavoju gaileņu mērci (bučas maniem sēņotājmaniakiem, kas salasīja tik daudz, ka bija par daudz), sāku domāt par vecmeitu ballītēs novēroto tradīciju darīt absalūtas stulbības, attaisnojot to, ka tā ir "pēdējā ballīte", un mēs visi zinām, ka that's a load of šait. bet kaut kādas muļķīgas atrakcijas, iekaitot salmiņus locekļu formā vai uzbāžoties garāmgājējiem, i mean come on, es esmu ar visām četrām par jautrību un kokteiļiem, bet no domas par kādu trakulīgu vecmeitu ballīti man ir vienlaicīgi saraukta piere un nemierīgums iekšā. neba nu kāds mani aicina uz vecmeitu ballīti, un neba nu visi tādu grib, bet es noteikti zinu, ko es negribētu. tādā ziņā, protams, paldies dzīvajiem piemēriem par pieredzi no malas (ha, tomēr ir dažas kļūdas, ko iemācamies no citiem).
unpy (unpy)

unpy: Tikai 5 minūtes.

vakar, 6:23 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Šodien 5 minūšu laikā uzzināju, ka:

1.Latvijā mēdz būt arī man piemēroti laika apstākļi.
2.Nezinu, kur atrodas Bāriņu iela, uz kurieni lokālais pasts esot pārcelts, nezinu arī faktu kā tādu, ka pasts ir pārcelts, līdz ar to nevarēju palīdzēt divām jaukām un pieklājīgām divu paaudžu sieviešu dzimuma pārstāvēm, pēc brīža gan izrādījās, ka viņas durvis mēģinājušas atvērt uz nepareizo pusi un pasts arvien ir tur, kur bijis.
3.Kristieši Latvijā cieš no diskriminācijas un emocionālās vardarbības pat ģimenes lokā(domāju vecāku - bērnu attiecības konkrētajā gadījumā), šo uzzināju negribot, no paskaļas divu kristiešu sarunas, jaunā paaudze viņi nebija, septītās dienas adventisti arī nē, visticamāk, ka baptisti.
4.Sievietes saulesbrillēs man šķiet ļoti aizdomīgas, uzreizi tāda sajūta, ka slēpj kādu baisu, acīs ierakstītu noslēpumu.
half_slavic (half_slavic)

half_slavic: pie Origo uzspridzināja..

vakar, 4:42 pm, atsauksmēm

pie Origo uzspridzināja maisiņu.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Vakar bija fantastisks..

vakar, 3:23 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Vakar bija fantastisks pasākums. Netipiska ballīte priekš Rīgas ielām. Prieks, ka bijāt.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: jauki, tagad es esmu sliktā,..

vakar, 2:39 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

jauki, tagad es esmu sliktā, jo, redziet, neesmu paprasījusi vai DRĪKST izsaukt asenizatorus lai izsūc tās kanalizācijas bedres. tagad nedēļu smirdēšot un tas esot normāli, nu ka tā sistēma visu laiku pārplūst un ūdens neiet prom pēc dušas un mazgājot veļu nāk augšā ne vien uz duškabīni, bet arī uz izlietni. un tagad nedēļu smirdēšot kamēr mājās ir mazs bērns. jā, nu var jau būt, ka dzīve pilsētā mani ir izlaidusi, Dievs vien zina bet es to savu tēvu reizēm varētu klapēt ar mīklas rulli un ar čuguna pannu. un man ir TAISNĪBA!!!!11

un vispār es esmu reāli apvainojusies, it kā es viņam naudu būtu prasījusi. desmit gadu laikā otro reizi maksāt par šādu pakalpojumu jau nu varētu atļauties, neba nu to trīsdesmit eiro dēļ būšu nabagāka palikusi. tas noteikti ir tā vērts, mani jau pagājušajā vasarā šī situācija kaitināja

jeibogu! reizēm man šķiet, ka vienīgā lieta ko es pa prātam savai ģimenei esmu izdarījusi ir G_V izvēle un tas, ka mēs bērnu uztaisījām. es jau cenšos neņemt pierē, bet daudzu gadu laikā ir īpašības kas tracina arvienam vairāk. G_V nabadziņš gan jau arī atbrauks un dabūs klausīties mizogīniskus komentārus par trakajām bābām, kas neko nesaprot. bet kā lai tās bābas nepaliek trakas, ja to, kas vistiešāk ietekmē dzīves kvalitāti vienkārši ignorē, jo pohuj taču

Citronz: Pirmo reizi šogad nūdistos...

vakar, 1:39 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Pirmo reizi šogad nūdistos. Un beidzot nopeldējos atklātos ūdeņos, citādi tad auksts, tad es pusslima, tad vēl kaut kas. Pirmo gadu tā, bet nu šis gads ir īpašs visādā ziņā.

Forši! Patīk jūra un pludmale :)
tēmas: prieks
usne (usne)

usne: Tā ir tik jancīga sajūta,..

vakar, 1:07 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Tā ir tik jancīga sajūta, kad kamēr kāds tev urbj zobu, kāds sāk bumsīties vēderā.
judging the mice (rasbainieks)

judging the mice: pirms pāris sezonām..

vakar, 12:59 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

pirms pāris sezonām vagabondi uzražoja vienas zandales, kuras man ļ. patika, bet nokavēju nopirkt, kad atjēdzos, tādas jau bija visām stilīgajām meitenēm kājās, bet veikalā vairs ne
garš stāsts īss, vakar viena no šīm stilīgajām meitenēm viņas atnesa uz šmotkēriju
esmu priecīgs es un līksms
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: tā kā Eižens radās..

vakar, 12:53 pm, 17 atsauksmes / atsauksmēm

tā kā Eižens radās Islandē, tad man kaut kā vilka viņu skandināvu drēbītēs ģērbt, bet ar Beļģijā ieņemto Simonu ir franču sajūtas. gribu Petit Bateau, Sergent Major, Catimini. tādus bērnišķīgus dizainiņus ar ķiņķēziem un teikumiem franču val.

grenouillere - rāpulis ar rokām
salopette - rāpulis bez rokām
turbulette - rāpulis bez kājām
tēmas: bērniņi
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: let me fix all

vakar, 12:47 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Ļaujiet man būt par pasaules diktatoru uz mūžu.
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: es vairs neēdīšu no šīs cūku siles

vakar, 12:27 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Pārtraucu lietot arī saldumus. Šeit gan neesmu tik strikts kā ar alkoholu, retos gadījumos izlemju kaut ko nogaršot, it sevišķi, ja tas ir mājās gatavots. Piebildīšu, ka mana izvēle ir pārsvarā ideoloģiska, rūpes par veselību drīzāk ir patīkams papildinājums.
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: yr

vakar, 12:22 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Ir pagājuši aptuveni divi mēneši, kopš pilnībā pārtraucu lietot jebko, kas satur alkoholu. Vēl ir pagājušas divas dienas, kopš klausos parasto popmūziku ar 1,5x paātrinājumu.

ernuerna: Klients nomā mūsu telpas..

vakar, 12:13 pm, 12 atsauksmes / atsauksmēm

Klients nomā mūsu telpas savām padarīšanām. Viena no klienta pārstāvēm skrien garām un dikti saldā balstiņā ņaud pa telefonu: "Pupsik? Klau, pupsik! Man Tev kāds lūgumiņš... Pupsjik? (gandrīz erotiskā intonācijā). Nu jā, pupsjik, mums vajadzētu satikties un parunāties, ir tāda lietiņa ..." un tieši šajā brīdī viņa pazūd aiz durvīm, nedabonu dzirdēt, kas par lietiņu...

bet tiešām?? TIEŠĀM tā dara, ka sauc kādu par pupsjiku???
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: man kož MUŠA

vakar, 12:10 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

man kož MUŠA
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: sad times

vakar, 12:05 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Mēs dzīvojam pasaulē, kur Renārs Kaupers ir atļauts, bet zāle ir aizliegta.

Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: ~1~

vakar, 12:02 pm, atsauksmēm

Mans ķermenis, mani noteikumi.
diabolisks pandemoniums (zirka)

diabolisks pandemoniums: dižcika laiks, vai kā

vakar, 11:56 am, 6 atsauksmes / atsauksmēm

vispār vakar bija diena, kura sākās ar paģirām no trim vīna glāzēm pēc "melnās spermas", turpinājās ļoti saspringtā darba režīmā, kuru pārtrauca j. zvans, ka viņš ir atstājis atslēgas darbā, tāpēc es esmu viņu ieslēgusi dzīvoklī, kuram visapkārt auro trauksmes sirēnas un ātrie, ugunsdzēsēji un visi iespējamie dienesti (izrādījās mācības), kas man nozaga pusotru stundu darba, jo nesos uz māju viņu izlaist, un noslēdzās ar to, ka, īstenojot savu nodomu uzcienāt ciemos atripinājušos p_j ar ahujennāko laša zupu, to pusceļā pārtrauca pāragri beigusies gāze, tāpēc mums vajadzēja sagaidīt mājās pārrodamies chimeru, kura, kā allažīt, bija savos zirkas pirmās un galvenās izručītājas uzdevumu augstumos, un aizdeva elektrisko plītiņu, rezultātā laša zupa tapa karalaika virtuvei līdzīgos apstākļos, bet tāds nu tas slow-food laikam ir

mana emocionālā un vienkāršā ikdienas dzīve brīžiem met neiespējamus intensitātes lokus, lol
diabolisks pandemoniums (zirka)

diabolisks pandemoniums: jo nedēļa tuvāk nogalei,..

vakar, 11:39 am, 13 atsauksmes / atsauksmēm

jo nedēļa tuvāk nogalei, jo dzīve rādās dzīvojamāka
tēmas: dixi
f (f)

f: : rocket science

vakar, 10:59 am, atsauksmēm

aizvakar panelī iedegās lampiņa, ka kaut kas ir greizi tajā egr sistēmā (šito es tagad esmu salasījusies krustu šķērsu), aizveda mašīnu uz servisu, nomainīja kaut kādu detaļu saistībā ar izplūdes gāzēm, lampi'[na pārstāja degt, bet tad dažas stundas vēlāk atkal iedegās un turpināja degt. nezinu, kā tas ir autoservisa tulkojumā, bet pēc manas saprašanas - man nomainīja detaļu, kuru nevajadzēja mainīt, un vēl arī lika par to samaksāt.
tagad dublis otrais - atpakaļ uz servisu.
lasot rakstus sapratu tikai to, ka diagnosticēt problēmas cēloni šajā gadījumā nav tik vienkārši, jo tur ir vesela procesu ķēde, un vajag meistaru, kurš spēj atrast, kur kas labojams.
man gan būtu krietni mierīgāk ap sirdi, ja par katru šitādu "oij, tātad citur vaina" man nebūs jāmaksā. tad, manis pēc, diagnosticējiet kaut pēc kafijas biezumiem, kur ir vaina.

wildflower (fermenta)

wildflower: Mājās: zīdainis un bērns,..

vakar, 11:10 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Mājās: zīdainis un bērns, kuram ir vēdervīruss (jau divas dienas ar temperatūru un citām sekām);
Aiz loga: divi zāles pļāvēji (traktors un stumjamais - gods un slava mūsu apsaimniekotājiem) un kaimiņš, kurš pagalmā fleksē flīzes.
Trīs reizes miniet, kas ir manās smadzenēs.
tēmas: lalu
half_slavic (half_slavic)

half_slavic: another fat shaming on the internet

vakar, 11:05 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

atsaucoties uz svaigo ierakstu kaut kādas penny_lane lapā, kur viņa runāja par skaistumu.

esmu daudz domājusi par to, kā izskaidrojas mana nepatika pret resniem (obese) cilvēkiem un spēcīgu, slaidu ķermeņu apjūsme. Vai to ietekmē mode, laika gars, popkultūra, mistificēta propaganda?
Nedomāju. Kad biju pavisam maziņa un dzīvoju pasaules neskartā lauku vidē, man kaimiņos bija tante Olga. Olgastantei bija liekais svars, bet viņu visi sauca par brangu sievu, nevis lūzeri. Savukārt manas bērna acis redzēja ciešanas - Olgai bija grūti soļot ātrā tempā, kur nu vēl paskriet. Viņai bija pietvīkusi seja karstās vasaras dienās un sviedri aumaļām tecēja pār pieri, kad bija jādzen govis kūtī. Es izjutu žēlumu, jo šķita tik forši, ka tu vari ātri operēt ar savu "skafandru" un uzlīst jebkurā kokā, pārlēkt pāri grāvim un galu galā gūt prieku ar sava ķermeņa palīdzību, kas Olgai neizdevās.
Gadus vēlāk Olgai bija infarkts vienreiz un otrajā reizē viņai bija vēzis, kas šo cilvēku izdzēsa no pasaules kustoņu reģistra.

Nepatika pret stipri manāmu celulītu, tauku ripuļiem ap vidukli un ļumīgiem dubultzodiem nav par to, ka mode izskalojusi smadzenes. Tas ir par signāliem, ko saņemam, ieraugot neveselīgā ķermenī ieslēgtu cilvēku. Šie signāli nodod info par vāju veselību, varbūt akūtu kaiti, kā arī sliktiem gēniem, un tas viss uztvērējam neizbēgami liek aizdomāties par nāvi un iznīcību. Tāpēc resnums nav sexy. Nāve nav sexy.
ausos: Ben Lukas Boysen