in a river of teas (teja)

in a river of teas: Es īstenībā vairākas..

šodien, 11:54 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Es īstenībā vairākas reizes esmu sajaukusi instagramu ar tinderi, bet nekas traks no tā vēl nav cēlies
mena (mena)

mena: sāpe!!

šodien, 11:13 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Nu nesaprotu, nesaprotu šito "zvēru" taisīšanu no kāpostiem, burkāniem, āboliem...
Ko tas bērnam iemāca - ēdiena cūkāšanu??
Tur diža maksla top, vai kā??

Ai, baigā sāpe...
pukis (pukis)

pukis: Interesanti. Makrele ar sieru..

šodien, 11:08 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Interesanti. Makrele ar sieru skaitās veselīgs ēdiens vai gluži otrādi? It kā zivs, tātad veselīgi, bet tas biezā slānī samačkātais siers... Nav šinī mazpilsētā iespējams nopirkt normālu zivi. Jau tā tik reti ko tādu gribās. Un tad vēl nekā... :(
helvetica (helvetica)

helvetica: varbūt es tomēr kādā..

šorīt, 10:10 am, atsauksmēm

indulgence (indulgence)

indulgence: 350 eur

šorīt, 9:26 am, atsauksmēm

Tā kā esmu iegādājies jaunu virpu, laižu pārdošanā veco 20" (monitors pa diognāli 56 cm) i-MAC'u. Kalpojis labi, pirms 2 gadiem nomainīts cietais disks un iesprausts papildus RAM čips.Profesionāļiem nederēs, jo no softiem neko jaunāku par Adobes CS6 uzlikt nevar, bet mājas lietošanai grafiskiem darbiņiem, vai bērnelim lietošanai var vēl kalpot ilgi.
tēmas: sludinājums
iokaste (iokaste)

iokaste: Var jau būt, ka dievs un..

šorīt, 8:34 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Var jau būt, ka dievs un egoisms ir viens un tas pats - tie abi caurauž, pieauž cilvēku pie vertikālā batuta.

Cauraudzītis - tas gan ir viens savpatns vārds.
Hedera helix L. (hedera)

Hedera helix L.: Individuālās preferences sārtvaidzībā

šorīt, 7:41 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Domāju, neviens neapšaubīs, ka rīdzinieku sārtvaidzības modes topā jau dažus gadus stabilu vietu ieņēmusi skriešana. Nav jau nekāds pārsteigums - pasākums lēts un viegli pieejams. Nenoliegšu, es arī, kaut arī ar ilgākiem pārtraukumiem, tomēr esmu šīs modes upuris. Un "upuris" šoreiz ir tikai nedaudz pārnestā nozīmē, jo, pat periodos, kad esmu regulāri piespiedusi sevi skriet, tā vienmēr ir un paliek piespiešanās. Nu neķeru es nekādu kaifu no skriešanas, nav, nenāk, nedodas kājās. Tas rada likumsakarīgu problēmu - mūždien trūkst motivācijas, kā rezultātā arī šī aktivitāte sanāk periodiska.

Peldēšana, lūk, pavisam cita lieta. 45 min vienmuļi močīt turp-atpakaļ pa baseinu - ō, jā, sajūta fantastiska un pēcsajūta viegli eiforiska.

Tagad, šķiet, esmu atklājusi vēl vienu individuālo preferenci - klinškāpšanas siena. Vakardien ~40min pārāpuļoju, būtu rāpuļojusi vēl un vēl, ja vāji trenētās rociņas nebūtu uzstādījušas ultimātu, ka nu jau pietiks. Pēcsajūta pacilāta, tikai nedaudz kreņķis, ka neparāpuļoju ilgāk. Gribu vēl. Tikai nagi būs jāgriež īsāki, vienīgais mīnuss.
mediocre person (jojo)

mediocre person: no otras puses, daudzkas ir..

šorīt, 6:00 am, 10 atsauksmes / atsauksmēm

no otras puses, daudzkas ir iespējams, ja tā padomā. varu skūt kājas vai spēlēt klavieres, uz austiņām, protams, palasīt grāmatu (bet aizmirsu kindlu gultā), tikko ielavījos pēc savas piezīmju kladītes un mīļākās pildspalvas un kaut ko jau apgāzu, un, ja negribu ģimenes skandālu, otrreiz lavīties pēc kindla nevajadzētu. ir nu gan veiksme, dzīvot ģimenē, kurā visiem trausls miegs. manējais, starp citu, ilgus gadus pat nebija trauslākais. jā, var pakrāsot krāsojamās grāmatas vai noskatīties kādu jūtūbes video, un tad, kad tu cilvēks esi apzinājis visas brīnišķīgās bezmiega iespējas, jātaisās uz darbu pelnīt dienišķo desu. uz diezgan aizņemtu dienu. kaut gan, aizņemta diena ir relatīvs jēdziens, citreiz darāmo darbu liste no šejienes līdz ņujorkai, bet viss raiti vedās, kaut ko apdara citi un beigās viss padarīts, un citreiz piņķerējies ar kaut ko vienu un nekas nešķiras -
novembra vidu uz kādām piecām dienām taisos uz Latviju, vēl neesmu izlēmusi, kad tieši, bet braukšu. un vēl man paliks kādas dienas brīva laika. gūglēju jogu un spāniju. nākamnedēļ sākas spāņu valodas stundas, kalderon de la barka, es jau nāku -
mediocre person (jojo)

mediocre person: bezmiegs, bezmiegs, bezmiegs...

šorīt, 5:54 am, 10 atsauksmes / atsauksmēm

bezmiegs, bezmiegs, bezmiegs.
vai, ja grib iztaisīties pozitīvi, vienkārši agrs rīts, tikai bez sajūtas, ka visa diena vaļā un viss ir iespējams.
_delusion_ (_delusion_)

_delusion_: SAVE ME

šonakt, 1:48 am, atsauksmēm

SAVE ME
būs, kam patiks (simamura)

būs, kam patiks: Beidziet atvainoties par..

šonakt, 1:19 am, 18 atsauksmes / atsauksmēm

Beidziet atvainoties par nekārtību mājās. Un beidziet būt tik tīrīgi. Tas ir pasīvi agresīvi un kaitē jums pašiem arī tīri fiziski. Atcerieties tos retos baudas brīžus, kad ar sakārtošanu varēja nesteigties. Īpaši reizēs, kad nekārtībai ir līdzzinātājs, kurš jūs nenodos. Bet tiešām nenodos. Atmetiet šo pasīvo agresivitāti. Jūs neesat vainīgi. Un neesiet tik kopti. Kopts nav tas pats, kas labs.
Ģ (smejmoon)

Ģ: 568 ml kultūras

šonakt, 1:03 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

naktsvijoles (methodrone)

naktsvijoles: I always feel like there is..

šonakt, 12:20 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

I always feel like there is this incredible hot sheer power of human spirit in me, and if only I could channel it I could conquer everything and win the world with a simple glance and a sleight of hand.
naktsvijoles (methodrone)

naktsvijoles: Šodien gulšņājot uz..

vakar, 10:35 pm, atsauksmēm

Šodien gulšņājot uz ļežikiem Oludeniz pludmalē ir ap pieciem vakarā. No priekšā esošā ļežika pieceļas turku kungs gados, melnās saulenēs, un mums tuvojas ar lielu nazi uz kura uzdurtas divas, nomizotas ābolu pusītes.. Viņš smejas un saka, lai ņemam.. mēs izbrīnītas arī smejamies, ņemam un piecas reizes sakam vai, ak vai, paldies. Apēdam ābolu pusītes vērojot paraglaidus debesīs. Nav pagājušas ne piecas minūtes, kad turku kungs atkal smejoties soļo klāt ar persiku daiviņām rokā. Mēs atkal piecas reizes sakam paldies un visi smejamies. Persiks ir sīrupains, sulīgs, salds un aromātisks. Gulšņājam, vērojam paraglaidus vēl arvien. Nav pat piecas minūtes pagājušas, kad kungs smejoties ir klāt nu jau ar plastmasas kārbiņu, kurā ir ielikti divi mazi kruasāni, un četri mazi cepumiņi pūdercukurā. Mēs visi medaini smejamies, sakam paldies un viņš tikai atmet ar roku. Es pārvaru savu vegānismu un ēdu pūdercukurcepumiņu. Mana sirds kļuvusi mazliet mīkstāka.
aborigens (aborigens)

aborigens: Viens no tiem cilvēkiem,..

vakar, 10:08 pm, atsauksmēm

Viens no tiem cilvēkiem, kuram vajadzētu būt par filozofu tīri tāpēc, ka piemīt šī retā spēja pāris vārdos precīzi noraksturot situāciju, cilvēku vai da jeb ko. Par 20gadīgu blondīnīti, kura vienmēr pārmēru piedzeras darba pasākumos. Nu tu jau zini, viņa ir klusa, bet...pamanāma.
ausos: PSY - HANGOVER
Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Sveicināti, rinovīrusi un..

vakar, 10:25 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Sveicināti, rinovīrusi un adenovīrusi. Turpmākos desmit mēnešus, kā jau ik gadu, es būšu jūsu barotne un hostelis. Uzvedieties kārtīgi, atstājiet ķermeni dzīvu un pārāk neizmocītu - gan jau nākamgad jums atkal to vajadzēs.
in a river of teas (teja)

in a river of teas: "nu kāpēc gan mēs vēl..

vakar, 10:23 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

"nu kāpēc gan mēs vēl cits citam sūtām lietiņas"
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Dāmas, vai ir kādas..

vakar, 8:36 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Dāmas, vai ir kādas atsauksmes par to kontracept.rīku, kas izskatās
, kā T burts, ap ko aptīta vara stieple? Runā, ka esot labs, jo patriarhiju nogalin pašā tās pamatā- spermai radot ļaundab.vidi.
kants (kants)

kants: maģijas izpēte

vakar, 8:29 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

patīkami, ka tavu zinātnisko rakstu pēc ilgas klusēšanas pēkšņi publicē piedienīgs importa žurnāls, bet vēl patīkamāk - ka VKKF tagad var radošos braucienus iesniegt elektroniski!
in a river of teas (teja)

in a river of teas: tikko atradu 10 gadus vecu..

vakar, 8:20 pm, atsauksmēm

tikko atradu 10 gadus vecu publikāciju, par kuru biju jau aizmirsusi, un tur bija šāds teikums
Kā tu tik labi runā, viņš vaicāja, un atbildi zināja no galvas – esmu bijusi apmaiņas programmā
cits (garamgajejs)

cits: Elbow & John Grant! ..

vakar, 6:17 pm, atsauksmēm

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Manām zelta rokām..

vakar, 8:03 pm, atsauksmēm

Manām zelta rokām neizsakāmu riebumu sagādā, piem., tā pati eļļošana, tāpēc patentēšu kkādu ātri izvelkamo plēvi-l.sargu, lai turpmāk visi varētu to pa lēto sapirkt un tad atstāt mierīgi savus velo kaut dirsā. Piemēram, no 300 d. gadā 180 tavs velo pavada mitrumā, tiešā, jo uzņēmumam nav spec.velo novietņu. Es tik neprofesionālā manierē pētu tirgu.
Covfefe (po)

Covfefe: Fill in the blank

vakar, 8:04 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Sezdien būšot saulains līdz pirmdienai. And I wonder...
ausos: Sinoia Caves
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Jaunie gumijnieki nemaz..

vakar, 7:31 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Jaunie gumijnieki nemaz nepalīdz. Man pavisam slapjas kājas.
Stāv mājās priekšnamā un nepalīdz. :(
Jebalaitungs Jebalaitungovičs ibn Alubļāģa (jebalaitung)

Jebalaitungs Jebalaitungovičs ibn Alubļāģa: civilizācija.

vakar, 4:33 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

manuprāt viena no civilizācijas pamatpazīmēm ir prasme apieties ar uguni un siltumu. tāpēc es esmu ļoti laimīgs, ka pa ilgiem laikiem atkal esmu vietā, kur apkuri palēnām sāk čunčināt jau agrīnā rudenī. radiatori manā dzīvoklī sāka silt pirms vairākām nedēļām. pašam silti, drēbes žūst normāli. un vispār katrs kārtīgs saimnieks zina, ka māju izaukstēt ir epic fail, tā ir vardarbība pret ēku un bremzē pietiekamu uzsildīšanu vēlāk.

un es joprojām nesaprotu to dīvaino sistēmu, kas ir rīgā, kad apkuri pieslēdz tikai tad, kad x grādi trīs dienās nav sasniegti vai kaut kas tamlīdzīgs. visiem saprotams, ka sistēma ģibilu radīta un jāmet miskastē. bet tas netiek darīts.
Jebalaitungs Jebalaitungovičs ibn Alubļāģa (jebalaitung)

Jebalaitungs Jebalaitungovičs ibn Alubļāģa: tipa cibiņš anonymous un nacisti, performans žeņiāļ

vakar, 4:29 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Bezjēgas dzeja (punkts)

Bezjēgas dzeja: atcerējos, ka zhora man kaut..

vakar, 5:23 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

atcerējos, ka zhora man kaut ko jautāja par šo filmu https://en.wikipedia.org/wiki/Querelle_of_Brest bet es neatceros, ko. jānoskatās filma.

kā arī zaļš taisnstūris, kuram stūros čīkst dēļi.
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Trīs telpas dimensijas taču..

vakar, 4:34 pm, atsauksmēm

Trīs telpas dimensijas taču ir neērts racionalizācijas joks. Objekti telpā jāapraksta vai nu kā integrālis virsmas punktu attālumiem pret objekta centru, vai pret redzamā visuma centru. 4 Pī, es esmu runājis.
sirualsirual (sirualsirual)

sirualsirual: nezinu, kāpēc, bet man..

vakar, 4:15 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

nezinu, kāpēc, bet man pārsvarā ir interesantāk sarunāties ar sievietēm. tas gan ir ar izņēmumiem, kas tāpat atrodami manā frendlistē un kā cibiņi neskaitās tipiski vīrieši

vispār varbūt zinu gan: piemēram, ar savu māti es bieži sarunājos fliršā (flirtīga diršana), un kaut kādā ziņā šī attieksme pāriet arī citās interakcijās ar pretējo dzimumu. ar tēvu gandrīz nesarunājos.
Bezjēgas dzeja (punkts)

Bezjēgas dzeja: šī filma ir gada pizdec. ..

vakar, 4:07 pm, atsauksmēm

šī filma ir gada pizdec.

!!!PREVIEW.Yuriev.den.600x900.BG
pukis (pukis)

pukis: Nu jau man ar pavisam nedaudz..

vakar, 4:00 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Nu jau man ar pavisam nedaudz palicis līdz tai plastikāta kartiņai, kura patstāvīgi ļauj vadīt mehānisko transporta līdzekli. Vai ku gudri pateicu.;)) Un pēc brauciena ar 90 pa šoseju, pilsētas 50 šķiet kā mūcīšanās uz vietas. Pēc gadiem varēs iet par tālbraucēju.:))
missalise (missalise)

missalise: Pirms kāda laika naktī..

vakar, 2:56 pm, atsauksmēm

Pirms kāda laika naktī sapņoju, ka man kājā asinsvadā ir iestrēdzis trombs.
Un no rīta pamodos ar sāpošu kāju -kaut kur ceļgalam aizmugurējā pusē un drusciņ augstāk. Sākumā domāju, ka pāries tāpat, bet nepāriet. Pierakstījos pie ārsta - būšot nākošajā nedēļā. Tas mans sēdošais darbs, protams, arī nepalīdz. :(
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: Bella

vakar, 2:31 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Bella ir kā todlers, atliek nopietnāk pievērsties darbam utt., lai viņa kā mazs maniaks censtos mani atgriezt sadzīvē - lien klēpī, glaužās gar rokām, par klavieres krustušķērsu pārstaigāšanu un gulšanos priekšā ekrānam vispār neizteikšos.
brookings (brookings)

brookings: Poor sod See, I was..

vakar, 2:27 pm, atsauksmēm

Poor sod

See, I was involved in women's football (was a manager for two years, my daughter is an U17 international)... and I can tell you that there are probably millions of words that managers say to players. All that lawyer had was one comment about ebola in all that time she was a player (over 100 caps). It was a similar comment a mate of mine made about a teammate coming back from an affected country. This mate spends his free-time in Africa doing aids awareness through football coaching - so, you know, a real bigot.

And on FB all my PC footy friends are utterly silent on this, cos comments get you in trouble - which I suppose means they feel they have something to hide - which means they are using their brains at least.
Jebalaitungs Jebalaitungovičs ibn Alubļāģa (jebalaitung)

Jebalaitungs Jebalaitungovičs ibn Alubļāģa: valoda

vakar, 1:30 pm, atsauksmēm

es domāju, ka jāievieš viens jauns jēdziens, bez jau līdz tupumam nodrāztā "fake news". tātad, laipni lūgti, iepazīstieties! "hate news" - ziņas, ar kurām apzināti vai neapzināti tracina un kacina humanoīdus, vairojot naidu pret dažādām sabiedrības grupām.
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Kontrkrastinācija

vakar, 2:28 pm, atsauksmēm

Kontrkrastinācija
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Latentais grāmatvedis

vakar, 2:28 pm, atsauksmēm

Latentais grāmatvedis
Jebalaitungs Jebalaitungovičs ibn Alubļāģa (jebalaitung)

Jebalaitungs Jebalaitungovičs ibn Alubļāģa: lodžik paranormāl idiotu nācijas pārstāvja izpildījumā

vakar, 1:24 pm, atsauksmēm

komentētājs zem raksta diena.lv demonstrē intelektuālas analīzes spozmi

zināsim vēl vienu kangaru nelegālo imigrantu - potenciālo teroristu iekšā vilcēju Egīlu Grasmani...cilvēki, kas ir saskarsmē ar viņu nekautrējieties paust savu nostāju, jo tieši tādi kā viņš bija tie, kas veicināja sarkano komunistu ienākšanu Latvijā 1940. gadā, tādi kā viņš vēlas, lai tiktu izvarotas mūsu sievietes un notiktu asiņaini imigrantu rīkoti terorakti!
Jebalaitungs Jebalaitungovičs ibn Alubļāģa (jebalaitung)

Jebalaitungs Jebalaitungovičs ibn Alubļāģa: sabiedrisko murgu aptauja

vakar, 1:21 pm, atsauksmēm

Poll #21078 öl
Open to: All, results viewable to: All

kāda ir tava atruna, lai nepildītu katra humanoīda pienākumu un nedzertu alu?

spect_actor (spect_actor)

spect_actor: Negribās ar nevienu runāt...

vakar, 2:11 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Negribās ar nevienu runāt. ir pat tā, ka grūti runāt. bet ar Lindu par teātri jau otro stundu.