Krišjānis (konstruktors)

Krišjānis: ***

šodien, 11:20 am, atsauksmēm

"Paldies, ka jūs esat. Paldies, ka esat tik traki. Jūs man neliekat justies tik vientuļi."
f (f)

f: vakar līmēju tapetes, jo..

šodien, 11:11 am, atsauksmēm

vakar līmēju tapetes, jo šodien atvedīs skapja durvis. ar spoguļiem!
par lielu atvieglojumu, tapetes no rīta bija savā vietā, nevis atlupušas un uz grīdas, kur es tās gaidīju, jo līmēt tapetes nudien nav mans. pārāk augstas sienas, pārāk lielas loksnes, pārāk īsas rokas un kājas, un vispār, blood, sweat and tears.
bet nujā - skapis, jopcik. ar spoguļiem!

tagad ir tikai viena problēma - kur lai liek to dīvānu? tā jau viņam nav ne vainas, izņemot to, ka tam fiziski istabā vairs nav vietas.
unpy (unpy)

unpy: Diētu vērotāja piezīmes.

šorīt, 10:27 am, 19 atsauksmes / atsauksmēm

Vakar sanāca drusku pasēdēt teicamā kompānijā un, cita starpā, kāds solīds kungs un cienījams cibiņš, kuram visai īsā laikā izdevies ievērojami samazināt savu radiusu, padalījās savas specifiskās diētas noslēpumā. "Vajag mazāk rīt" viņš teica.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: "Tas ir ES uzspiestais, kad..

šorīt, 10:08 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

"Tas ir ES uzspiestais, kad bernam ir tiesibas , bet vecakiem pienakumi. Ir jabut disciplinai un savu reizi ari siksna japanem. Esmu izaudzinajusi piecus labus bernus pec saviem uzskatiem."
tēmas: eiropa
f (f)

f: : sieviešu draudzība, mīts vai patiesība (žurnāla virsraksts)

šorīt, 9:44 am, atsauksmēm

beigās tomēr satiku savu seno draudzeni, un liels bija mans prieks uzzināt, ka viņa netur ļaunu prātu.
mūsdienās tas ir retums sieviešu vidū.
es jau arī neesmu zelta gabaliņš, bet, taisnībsakot, man par lielāko daļu cilvēku savu paziņu lokā ir viens pīpis,
bet par tiem atlikušajiem - pilnīgi pretēji.
tie atlikušie ir kā tādi my precious.
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: Bella

šorīt, 9:55 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Ja mazu, dauzīties kāru kaķu intelektuāli izsēdina aiz durvīm cerībā mierīgi pastrādāt, tad pusstundas laikā šams ir atkodis roktura maģiskās īpašības, atvērtajā šķirbā parādās laimīgi starojošs purns "Es biju aizmirsies otrā pusē, bet tas nekas, tas nekas, ēēē, kur mēs palikām, varētu turināt" un ... nekas nekad vairs nebūs kā agrāk, jo arī pārējie rokturi mājā darbojas pēc līdzīgas sistēmas.
Šī pasaule ir atvērta (vārda visās nozīmēs), nenoliedzami.
Ecrits (punkts)

Ecrits: Cukura tanki saharnije.

šorīt, 9:50 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Cukura tanki saharnije.
sirdnA (sirdna)

sirdnA: Citās ziņās - karsti ne..

šorīt, 9:32 am, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Citās ziņās - karsti ne tikai zem dūnu segas, bet vispār, sevišķi pa naktīm.

Chroniska neizgulēšanās patiesībā ir tīri ok, pie visa pierodam. Bet, kad es pāris naktis nopampstu až pa septiņām stundām, organisms kļūst bezkaunīgs un iedomājas, ka tā tagad arī būs turpmāk. Tāpēc, pēc godīgi nošņāktām četrām stundām es jūtos kā žirafes izkārnīta krizdole (papildus visam ir nācis klāt kritiens no otrā stāva). Ceļā miegu ciet un šorīt uztvēru savu pirmo velorastu. Tas gan nebija no negulēšanas, vienkārši es tā godīgi ripinos laukā no vārtrūmes, kura kopā ar miskastu valnīti aizsedz pasaulei manu vāģīti un tad pēkšņi ir riepu spiegšana un pret bamperi nograb kāds patīkams kungs, viss tāds ķiverē un zaļā kamzolītī. Bet nu laikam es viņu nepietiekami sakropļoju, viņš mani vēlīgi palaida braukt tālāk. Bamperi neapskatīju, miega badā par šo incidentu pilnībā aizmirsu un atcerējos tikai tagad.

Vai arī Alcheimers izsauc atmiņas caurumus, laiks tā kā būtu.

Also, vakar glīti padzērāmies patīkamā kompānijā, es ēdu kartupeļu pankūkas ar acu izņemamo karoti un tas bija pat diezgan ērti. Tāpēc piesaku savu patentu pankūku ēšanai ar karotēm, kurš tā darīs bez manas atļaujas, dabūs spaidu darbus - klausīties karaoki astoņas stundas dienā.
amanita (amanita)

amanita: Slapjā baseina problēma

šorīt, 9:28 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

- Karlīna, skaties! Lietus!
- Nēēē! Baseins paliks slapjš! Baseins paliks slapjš!
tēmas: 4
puasōns (anonymous)

puasōns: Vidusšķira pie blakus galdiņa

šorīt, 9:23 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Mašīnu mazgātavā vienmēr interesanti. Lūk, piemēram, raksturīgās somiņas, lakādas botas, allaž aizdomīgi jaunās drēbes, brīvdienas Nicā, aizrotēšana no amata, disciplinārlietas ierosināšana, un vēl daudz dažādu kopīgu lietu, ko pēc ilgākas nesatikšanās var pārrunāt.
 (yeux_glauques)

yeux_glauques: #daily clock

šorīt, 9:09 am, atsauksmēm

a guy on my way to work in a t shirt that says: sorry i'm late.
penija (penny_lane)

penija: viss ir ļoti labi un skaisti..

šorīt, 8:35 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

viss ir ļoti labi un skaisti un pareizi un prātīgi un priecīgi un tagad, un tad feisbuks tev iemet pa seju ar atmiņu, kuru sauc "šodien mīnus pieci gadi", un iebelž pa pieri ar sajūtu par to, ka, re, tā izskatās penija, kam likās, ka viņa tūlīt nomirs no laimes.

idealizē šodienu, tu sev saki, bet skaidrs, ka šitais neies cauri.

toties sapnī pierādu sev, ka esmu labs cilvēks, jo kaut kāds e-talonu automāts kļūdas dēļ man izdod biš vairāk par štuku, mazliet minstinos, bet beigās dodos uz čūsku midzeni rīgas satiksme, atdodu visu naudiņu, un, lai šo nosvinētu, rīgas satiksmes dāmas uztaisa saldējuma kokteili, ko kopīgi izdzeram.
François Pignon (pinjons)

François Pignon: Par aktuālā aizokeāna šova atbalsīm pīļu dīķī

šorīt, 8:00 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Trampa fani Latvijā varētu būt pateicīgs pētījumu objekts. Piemēram, tie, kuri vēl nesen skaidroja, ka Tramps ir kā šovmenis, kura tekstus nav vērts nopietni analizēt, pēkšņi sākuši nodarboties ar Trampa uzskatu & ideoloģijas skaidrošanu. Un NAšisti, kuri metās aizstāvēt Trampu, pēc viņa izteikumiem par NATO un Baltijas valstīm, reāli atgādina epizodi no filmas "Убыть дракона", kurā Henrihs, saņēmis no pūķa spērienu pa kājstarpi, sāpēs saviebtu seju kliedz, cik viņam ir labi.
باب (dooora)

باب: vēl nav gluži augusts, vēl..

šorīt, 5:42 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

vēl nav gluži augusts, vēl nav gaužas vēlēšanas, bet maķenīte oportūnisma vēl nekad nevienu nav nogalējse*
ž.d.
__________________
* neapstiprināta ziņa
krishjaanis (krishjaanis)

krishjaanis: labā roka nezina, ko dara kreisā

šonakt, 2:59 am, atsauksmēm

http://www.politico.com/story/2016/07/george-soros-democratic-convention-226267

Par Sorosu var domāt gan šo, gan to. Taču uzdodiet sev jautājumu - ko nozīmē Sorosa finansiālais pienesums Hilarijas kampaņai, ņemot vērā, ka Hilarija pati ir ielikusi sev kabatā naudu, pateicoties visam, pret ko formāli nostājas gan Hilarija (nauda no lietusmežu izcirtējiem, nauda no dažādiem diktatoriem un lielkapitālistiem, nauda no Haiti rekonstrukcijas projekta, nauda saistībā ar Krievijas urāna interesēm utt), gan šķietami Soross? Uzdod sev jautājumu, ko nozīmē tik liels Sorosa, lielā cilvēktiesību un "atvērtās sabiedrības" aizstāvja atbalsts Hilarijai. Es jau pirms sazin cik gadiem kļuvu skeptisks pret "cilvēktiesībām" (nu labi, nē, es nekad neesmu domājis par cilvēktiesībām, un nekad visu šo diskursu neesmu uztvēris nopietni) un "multikulturālismu", jo abu pakārtotība ekonomiskajām interesēm un lielkapitālam bija pārlieku acīmredzama. Šeit mēs saskaramies ar lielo paradoksu, ka strādnieki balso par Trampu un Breksitu (sort of labēji), nevis kreisajiem, par kuriem balso pilsētu veiksmīgo elites. Proti, ka kreisajiem modernajā pasaulē vispār vairs nav nekādas saistības ar strādniecību, bet gan viņi ir kļuvuši par tiešu globālā kapitāla piedēkli un ruporu (ko, piemēram, nevar teikt par SYRIZA).

Soross pret Trampu vispār ir interesanta parādība, kas, iespējams, uzrāda kaut kādas vispārējas fluktuācijas (vai ieksējas pretrunas) globālajā kapitālā, jo gan Tramps, gan Soross ir lielkapitālisti, taču abiem, šķiet, atšķiras redzējums par to, kā ekonomikai, tai skaitā kapitālam, vajadzētu strādāt. Varbūt te ir lielā atšķirība, sadursme vai savstarpējās pretrunas starp moderno finanšu kapitālu (Soross) un salīdzinoši vecmodīgāko, pēc formas cietāko, taustāmāko real-estate kapitālismu (Tramps)? Ņem vērā, ka ekonomiskā programma (sevišķi nostādnes pret Ķīnu) ir viena no Trampa piedāvājuma stiprajām pusēm, taču otrā pusē vienlaikus ir Soross, kurš ir gatavs darīt visu, lai Trampu neievēlētu, t.i. gatavs darīt visu, lai Trampa ekonomiskā programma neizietu cauri. Ko tas vēsta par Sorosa pasaules ekonomikas redzējumu?

Sākumā es biju remdens vai vienaldzīgs pret Trampu, jo nedomāju, ka viņš tiks tālāk, kad atkrita pārējie oponenti, tik un tā nedomāju, ka viņš var uzvarēt. Pēc paurķēšanās un convention sapratu, ka Tramps var uzvarēt, šobrīd aptaujas to pamatoti rāda, jo Hilarija, būsim godīgi, ir briesmīgs kandidāts. Taču Trampam vēl joprojām ir jāpaveic tikpat kā neiespējamais - ar partizāna un autsaidera taktikām jāuzvar par spīti vadošo mediju globālajam konsensam pret Trampu, kā arī par spīti Hilarijas kampaņas milzīgajai aizmugurei, naudai un interesēm. Brexita gadījumā Soross zaudēja - redzēsim, kā būs šeit.
Paskatoties pēdējo dienu Latvijas mediju pinkšķēšanā par Trampu, ir skaidrs, ka LV Tramps nekad neuzvarētu, jo LV cilvēki nezkāpēc tic medijiem, kas ir dīvaini, ņemot vērā visu padomju bagāžu. Atšķirībā no Latvijas, Amerikā ir viens liels pluss - ļoti daudzi netic vadošajiem medijiem, varētu pat teikt, tā ir Amerikas republikānismā, Amerikas valstiskumā, amerikāņu ētosā iekšēji piemītoša attieksme. Un varētu būt, ka šīs mediju miglas, krasā asimetriskuma dēļ Tramps tieši uzvarētu, t.i., es viņa vietā turpmāk kampaņā spēlētu uz šo "viņi visi melo" patosu, viņam turklāt nevajadzētu retorikas piepušķojumus - pietiktu ar reāliem faktiem par mediju liekulību, ieinteresētību un misreprezentāciju, lai vai atceramies priekšvēlēšanu pasākumu pastāvīgo tropu - vairums mediju kameru filmē tikai Trampa figūru, ne brīdi nerādot lielās zāles un auditorijas , un pūļus, kuriem Tramps runā, un tad Tramps vēršas pie kamerām, rāda ar pirkstu, un saka "nu, pagrieziet kameru, davai, pagrieziet taču kameru, parādiet cilvēkus!" - un neviens to nedara.
ausos: Burzum - Glemselens elv
sirualsirual (sirualsirual)

sirualsirual: How to Lose Friends and..

šonakt, 2:43 am, atsauksmēm

How to Lose Friends and Alienate People
mīļais piena kunkulīts (jojo)

mīļais piena kunkulīts: pamodos nosvīdusi ar..

šonakt, 1:10 am, atsauksmēm

pamodos nosvīdusi ar sāpošu galvu un rūgtu muti.
Ever After (bauda)

Ever After: Kā tur bija ar to WB? Par..

šonakt, 12:40 am, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Kā tur bija ar to WB? Par otro iztulkoto grāmatu (Ugunskristības), kuru, kā jau minēju, visticamāk nekad nepublicēs (ja reiz pat Dejas ar Pūķiem otrajai daļai vairs nav spēka -- sk. to pašu sienu) man no bijušās klasesbiedrenes (tas tomēr vairāk vai mazāk ir viena cilvēka -- Zvaigznes ABC renegāta -- projekts) gandrīz vēl gadu pēc nodošanas katrs eiro bija jāvelk laukā kā ar knaiblēm, taču beigu beigās tas izdevās, ko gan nevar teikt par redaktori (Daiņa Īvāna meitu, starp citu, uz kuras iesūtītajiem labojumiem es pat neskatījos, jo sava darba neapmaksātības un nemīlas pret tulkojamā materiāla valodiskajiem un sižetiskajiem risinājumiem rezultātā biju nonācis mērenā rezignācijā), kura jau tolaik jutās tik neapmierināta ar SS attieksmi un ne/lēnmaksāšanu, ka nebūt neiebilda manai nesadarbībai un eventuāli cēla pret izdevniecību prasību tiesā. Tiesa, nezinu, kā tas beidzās (visticamāk, vēl turpinās), bet arī iepriekšējam teikumam agrāk vai vēlāk bija jābeidzas. Jāpiebilst, ka par pirmo grāmatu arīdzan nejutu nekādu gandarījumu, jo tur gaužām bezrūpīgi netika ņemti vērā vismaz 500 mani "pēdējie labojumi" (t.sk. ortogrāfijas kļūdas -- piemēram, telepātiskās sarunas, kurām bija jābūt slīprakstā, šur tur tādas palika, šur tur -- nē) jeb pusotras diennakts darbs (pa vidu citiem darbiem), par kuru nemaz negaidīju nekādu atlīdzību -- pat būtu ar mieru visu ielabot pats, jo šķiet, ka galu galā problēmas sakne izrādījās sakarīga darbaspēka trūkumā. Te tev nu bija Kā gūt panākumus Latvijā, pareizāk sakot, Kā merkantilos nolūkos izdarīt visas nepareizās izvēles, piemēram, bet ne tikai (jo nemaksāšana un izvairīšanās no komunikācijas tomēr ir galvenās), dodot tulkot Mārtinu jocīgam alkoholiķim no laukiem, kurš vēl joprojām lieto portālu draugiem.lv (pēdējoreiz redzēts pirms 35 s), visu pēc kārtas izdodot nepraktiskos biezvāku ķieģeļos (labi, Troņu spēlei tas vēl mazliet piestāv, bet ne jau generic YA trešam) ar bērnudārza un pansionāta vecuma lasītajam pielāgota izmēra burtiem, kā arī nedodot man tulkot Dune (vispār bija tāda saruna), haha. Tas katrā ziņā man varētu būt tāds mūža projekts, jo neiešu jau uzplīties tagad Bārbalai Simsonei vai kam tur vajag. Lūk, kad kļūšu par valodas ministru, tad gan -- sēdēšu iluminātu zirga tronī, tulkošu Herbertu, bet acis atpūtināšu vērodams gar Daugavmalas promenādēm pietauvotos peldošos kofīšopus. Tad jau arī būs pagājuši cik tur tie gadi kopš autora nāves un jebkurš to varēs publicēt bez problēmām. (Arī tagad var, bet neatmaksāsies taču. Tādēļ vajag valsts dotāciju. Nevis kaut kādu Induli Ābolu izdot kanādiski, bet Oranžo Bībeli -- latviski.) Ko vispār mūsdienās dara Belogrīvs? Man šovakar feisītī iekomentēja mistisks viņa vārduzvārda brālis, ar kuru man nav neviena kopīga drauga, bet bildē (no mugurpuses uzņemtā) redzami nesirmi mati un kādas metāla grupas merčandaizs ar uzrakstu TORTURE. Kas tas tāds ir? Tūlīt piezvanīšu velnam

cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: Ģimenes, kas ne­funkcionē..

šonakt, 1:17 am, 10 atsauksmes / atsauksmēm

Ģimenes, kas ne­funkcionē normāli, ir tādas ģimenes, kurās vērojama viena vai vairākas šādas parādības:

• tiek lietots alkohols un/vai citas narkotikas (pēc ārsta ietei­kuma vai nelegāli);
• kaut kas tiek darīts pārlieku lielā mērā, tas var attiekties uz ēša­nu, darbu, telpu uzkopšanu, spēlēm, tēriņiem, diētu, vingrinā­jumiem un tā tālāk; šādas pārmērīgas aizraušanās ir līdzīgas progresējošai slimībai; papildus daudzām citām kaitīgajām se­kām tās būtiski traucē godīgus kontaktus un tuvību ģimenē;
• otrs laulātais un/vai bērni tiek sisti;
• kāds no vecākiem seksuāli izmanto bērnu, sākot no pavedinā­šanas un beidzot ar asinsgrēku;
• pastāvīgi strīdi un sasprindzinājums;
• ilgus laika periodus vecāki nerunā viens ar otru;
• vecākiem piemīt savstarpēji konfliktējoša attieksme vienam pret otru vai pret kādām vērtībām, vai arī viņi rīkojas pretrunīgi, kas ietekmē bērnu uzticību viņiem;
• vecāki cenšas pārspēt viens otru vai bērnus;
• viens no vecākiem nespēj uzturēt attiecības ar citiem ģimenes locekļiem un apzināti no viņiem izvairās, uzveļot pārējiem vainu par šo attiecību trūkumu;
• tiek kultivēta ārkārtēja stingrība attiecībā uz naudu, reliģiju, darbu, laika pavadīšanu, jūtu izpausmēm, seksu, televīziju, mājas darbiem, sportu, politiku un tā tālāk; apsēstība ar jeb­ko no minētā var traucēt saskarsmi un tuvību, jo uzsvars tiek likts nevis uz pašām attiecībām, bet gan uz noteikumu ievē­rošanu.

Poll #20788 ģimene
Open to: All, results viewable to: All

vai Tu uzaugi disfunkcionālā ģimenē?

View Answers


11 (73.3%)


4 (26.7%)

zvaigžņu sega (cetrasbumbas)

zvaigžņu sega (vajag): aizdot bērnu ratus

šonakt, 1:03 am, atsauksmēm

SOS!
Bērniņš maziņš, mamma zaļa.
Atstājām laukos savus pierastos ratus, jo Rīgas štābiņā taču ir otri. Nupat kārtīgi tos aplūkoju - dzīvās šausmas! Rīt pēcpusdienā jādodas uz ikauņu zemi, kur noteikti vajadzēs ratus.
Varbūt kādam cibiņam šobrīd nav vajadzīgi un var aizdot? Stabili, pēc iespējas mazāk plastmasīgu auduma detaļu, stumjami tā, ka es redzu bērna sejiņu. Atdotu pēc nedēļas vai agrāk. Rīgā vai jebkur pa ceļam Ainažu virzienā.
krishjaanis (krishjaanis)

krishjaanis: Nu, mans progresīvais, ar..

šonakt, 12:47 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Nu, mans progresīvais, ar Putina linkiem norūpētais draugs, kāpēc tavi mediji, kas vienlīdz norūpējušies, tikpat kā neko nesaka par Klintoni-Krievija-urāns-miljoni ķēdi? Tas pats urāns, ar kura raķetēm Krievija pēdējos divus gadus draud Amerikai?
Kurš tevi un tavus medijus vispār var uztvert nopietni?
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Pārnācu no pastaigas pl...

šonakt, 12:35 am, atsauksmēm

Pārnācu no pastaigas pl. 00.16.
Spēcīgi sagribējās ēst.
Svara vērotāji, figūras draugi un Anonīmie Rīmu Čempioni nebija sadevušies rokās, lai mani atbalstītu morāli vai amorāli. Tāpēc es uzēdu.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: bēbītim grūti šitik..

šonakt, 12:24 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

bēbītim grūti šitik karstā, kādas 10 x jāliek gulēt. negrib pupu, īd, tad sadzeras, izvemjas, bet tomēr atkal uzēd.
lielais gan stiprs. sadzelts, sakosts, ne no kā nebaidās. nodzīvoja diennakti ciemos, ēda tikai gurķus.
tēmas: bērniņi
_puucinja_ (_puucinja_)

_puucinja_: Kaķu vakars

vakar, 11:39 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Sēžu gultā un mēģinu lasīt, bet neizdodas. Šādu vakaru dēļ ir vērts būt. :) Nepiespiestas sarunas par kaķiem un par seksu, kas rezultējās ar to, ka viņš beidza man uz krūtīm. Pārējo, kas sekoja,ir sajūta, ka nemaz nedrīkstu stāstīt, īsti nezinu kāpēc man tā liekas. Varbūt tāpēc, ka tas, kas tiek darīts mani atstāj uz pauzes, bet tajā pat laikā modina kaut ko dzīvniecisku, un principā ļoti patīk. :D
Ir patīkami, uzbudinoši un patīkami. Tāds šis vakars.
Aizdomājos arī par to, ka varbūt nav vērts uztraukties par sajūtu, ka dažreiz ir klusums, itkā nebūtu par ko runāt. Varbūt tas vispār ne par ko neliecina. :)
Pats par sevi (wowow)

Pats par sevi: Stranger Things, nu tā sev,..

vakar, 11:31 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Stranger Things, nu tā sev, skatīties var bet ne vairāk. Vinona gan forša, jā.
Orange Is The New Black pēdējās sezonas noslēgumā no izklaidējoša seriāla ar jokiem un pupiem aizgāja mazliet čerņā un nopietnībā. Daļa šarma pasējās pa ceļam.
Ar Star Trek Beyond (visa ir vairāk - sprādzienu, kosmosā izkrītošu cilvēciņu, sišanas pa seju utml. kā jau pienākas no ātri un bez žēlastības režisora) iemēģinājām jauno/rekonstruēto Scape zāli Forumā. Nu labi, ērtāki krēsli, skaņa skaļāka un 3D mazliet mazāk neciešams. Bez īpaša iemesla/filmas (otrais Avatars? Rogue One?) maksāt papildus naudu par apmeklējumu īpaši neraušos.
Mr. Robot - pirmās trīs sērijas pagaidām ir viena aktiera monoizrāde, forši un tā, bet nu gan davai dodiet darbību.
tēmas: filmas
nova (nova)

nova: Man gan nevienam nav ko..

vakar, 11:32 pm, atsauksmēm

Man gan nevienam nav ko ieteikt, un tā jau sen, izņemot vienu - tveriet mirkli.
vecais indiānis džims (jim)

vecais indiānis džims: 2009. gada sākums...

vakar, 11:25 pm, 61 atsauksme / atsauksmēm

2009. gada sākums. Kihelkonna man kāda ieraksta komentāros iedod saiti uz grāmatu "Sievietes, kas mīl par daudz".
2016. gada vidus. Pēc terapeites rekomendācijas beidzot atveru un izlasu uz desktopa gadiem stāvējušo grāmatu. Jau vairākas dienas nevaru atjēgties no šaušalām, cik, iespējams, kvalitatīvi citādi būtu bijuši šie septiņi iepriekšējie gadi, ja grāmatu būtu izlasījusi toreiz.

Then again, tad man, iespējams, nebūtu savākts viss tas disfunkcionālais materiāls, no kā veidots diplomdarba filmas scenārijs.
_delusion_ (_delusion_)

_delusion_: Leave bitch

vakar, 11:17 pm, atsauksmēm

Leave bitch
jutoņa: pissed off

kjiimikjis: Ik pa brīdim gadās..

vakar, 10:18 pm, atsauksmēm

Ik pa brīdim gadās iemīlēties kādā muzikālā kompozīcijā. Šobrīd šī:

https://youtu.be/BDQQ0cH1Ys4
saldumi (saldumi)

saldumi: Freud, in tracing development..

vakar, 10:05 pm, atsauksmēm

Freud, in tracing development through the exposure of crisis, compares the psyche under stress to a crystal that is thrown to the floor and breaks "not into haphazard pieces [but] comes apart along its lines of cleavage into fragments whose boundaries, though they were invisible, were predetermined by the crystal's structure" (1933, p. 59).

(Carol Gilligan "In a Different Voice: Psychological Theory and Women's Development")
tēmas: citāts
University of Awesomeness (kini)

University of Awesomeness: pateicības

vakar, 10:03 pm, atsauksmēm

# k.kazāka koncerts. murrr
# mani joprojām nepazīst un es joprojām izskatos ļoti labi (that's what they say..)
# ir kaut kā tik ļoti vienalga par darbu, ka ir labi
# viena dienas atskatīšanās. daudz sen neredzētu cilvēku
tēmas: thank
saldumi (saldumi)

saldumi: The only way I know is to try..

vakar, 9:58 pm, atsauksmēm

The only way I know is to try to be as awake as possible, to try to know the range of what you feel, to try to consider all that's involved, to be as aware as you can be of what's going on, as conscious as you can of where you're walking. (Are there principles that guide you?) The principle would have something to do with responsibility, responsibility and caring about yourself and others. But it's not that on the one hand you choose to be responsible and on the other hand you choose to be irresponsible. Both ways you can be responsible. That's why there's not just a principle that once you take hold of you settle. The principle put into practice here is still going to leave you with conflict.

(Carol Gilligan "In a Different Voice: Psychological Theory and Women's Development")
tēmas: citāts
mīļais piena kunkulīts (jojo)

mīļais piena kunkulīts: bugger

vakar, 7:38 pm, atsauksmēm

neuzliku priekšautu, metos gatavot vakariņas un sametu tauku pleķus uz jaunās kleitas krūtežas -

uz citas nots: dabūju ārsta recepti muguras masāžām - svētlaime.
mīļais piena kunkulīts (jojo)

mīļais piena kunkulīts: darāmo darbu listēm..

vakar, 7:36 pm, atsauksmēm

darāmo darbu listēm jaukākais ir, ka var izvēlēties nedarīt.
aņa delovejevna (deloveja_kundze)

aņa delovejevna: šodiena bija tik..

vakar, 7:52 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

šodiena bija tik šokējoša, ka no pārdzīvojumiem paņēmu avansu un beidzot nopirku biļetes uz Ņujorku novembrī. starp citu, būšu tieši uz vēlēšanu laiku, ko plānoju pavadīt vai nu Vašingtonā pie Arjas, vai no Jeilā pie Marijas.

starptautisku skolu pluss: draugi, kas pēc tam dzīvo trakās vietās.
krishjaanis (krishjaanis)

krishjaanis: "tikai kāds dievs var mūs glābt"

vakar, 7:22 pm, atsauksmēm

"Let me repeat that the cultures that call forth a certain reality and these realities themselves are never well defined. Cultures change, they interact with other cultures and the indefiniteness resulting therefrom is reflected in their worlds. This is what makes intercultural understanding and scientific change possible: potentially every culture is all cultures. We can of course imagine a world where cultures are well defined and strictly separated and where scientific terms have finally been nailed down. In such a world only miracles or revelation could reform our cosmology."

[Feyerabend, P. Against Method]
krishjaanis (krishjaanis)

krishjaanis: Par fiziskumu un..

vakar, 7:04 pm, 20 atsauksmes / atsauksmēm

Par fiziskumu un ķermeniskumu pilsētā, pilsētai piesietajiem: pārsvarā murgs. Nav nekā pretdabiskāka un pret-intuitīvāka kā iešana uz sporta zālēm. Cik no malas skatoties var redzēt (Berga bazārā ir tāds logs, kur var redzēt zāli) - visa tā sterilitāte, ieprogrammētība, kaloriju skaitīšana, trenažieri un mašīnas, laboratoriju žurku efekts. Briesmīgi, pat ja tev ir "kopts" ķermenis, šeit līdzekļi samaitā pašu ideju.

Jogu es apriori noraidu. T.i., noraidu tiem, kuri neņem līdzi visu pārējo naratīvu, izraujot jogu no konteksta. Joga ir reliģiska prakse. Ja šajā vienādojumā tev iztrūkst reliģiskais, tu nedrīksti darīt jogu, tas ir noziegums pret kultūru un naratīvu, no kura joga nāk, un kurā joga ir viens no dzīvesformas elementiem. Ķīnietis taču nenodarbosies ar jogu. Viņam ir tai-či utml.

Ko es varu ieteikt betona džungļiem piesietajiem? Pirmajā lasījumā: badošanos, garas pastaigas un skriešanu, protams, dažādie proletāriešu sporti, sākot no vakara basketbola, futbola, es personīgi visiem ieteiktu florbolu. Mazdārziņi, voluntāra sētniecība un kā sauca to nodarbi, kad "pretlikumīgi" nodarbojas ar dārzniecību pilsētā? Modernās pilsētas vēsturiski ir bijušas proleta spiets, būt proletam nozīmē būt fiziskam, ķermeniskam. Šobrīd pilsētai, kaut vai ķermeniskuma ziņā, ir pamazām jāgatavojas apstākļiem, kad lielāko daļu ierasto proletāriešu darbu paveiks mašīnas. Personīgi es gan vairāk gribētu, lai baidās ierēdniecība. Tuvāko 10 gadu laikā 70% viņu darba darīs mašīnas. Lūk, ierēdniecības spīts pret efektivizāciju ir vislielākā atpakaļrapulība, nevis kaut kāds tur nacionālisms un robežas. Jau šobrīd, ar patreizējiem tehnoloģiskajiem līdzekļiem, 30-40% ierēdņu darba ir lieki. Tikai visi ir atpakaļrāpuļi.

Viena piebilde par skriešanu - tu neesi skrējējs, tu neesi fiziskais, ja apkaries ar endomondo un visādiem pīkstēkļiem, želejām un aparātiem.
BE☯LETBE (po)

BE☯LETBE: Pašam puslīdz pajāt, bet..

vakar, 6:30 pm, atsauksmēm

Pašam puslīdz pajāt, bet šis tomēr varētu būt fun:

Bļanna Baklažanna (bljanna)

Bļanna Baklažanna: Atrodu spraudziņu Starp..

vakar, 5:52 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Atrodu spraudziņu Starp Visām Lietām, ieskrienu uz 20 min mājās atveldzēties fiksā dušā un pārģērbties. Ķermeņa losjons, dezodorants... Kur ir dezodorants? No rīta lietoju, tagad izbolu acis, goč pendel, nekur nav atrodams. Fāk. Āra tak +30 (polārām mitrenēm skumja diena, skumja).

Ledusskapī.
tēmas: cirslītis