Citronz: Beidzot atsāku braukt ar..

šorīt, 9:24 am, atsauksmēm

Beidzot atsāku braukt ar riteni uz darbu! :)

Rīti jau diezgan auksti, plānajās biksēs nosala stilbi, būs jāvelk kas biezāks.
Cimdi gan vēl īsie un bandana plānā, bet drīz jau prasīsies garie cimdi un cepure- tomēr braucot ir aukstāk kā vienkārši ejot vai skrienot- pirksti salst ātrāk.

Pilnīgi cita garša dienai, kad var izvēdināt galvu, nevis spaidīties piebāztā sabiedriskajā.
tēmas: prieks, velo

Zuzanna: Kā cīnīties ar vientulību

šorīt, 6:48 am, atsauksmēm

Vakar pēc svētdienas neierasti nopietnā treniņa nekas nesāpēja. Bet šorīt gan :)
Tas gan mani vakar nekavēja pēc darba aiziet uz vienu comedy show viena meetup ietvaros. Dublina ir visvientuļākā pilsēta, kurā esmu dzīvojusi. Un te cilvēki grupējas un tiekas iekš meetups. www.meetups.com
Un tikšanās tematikas ir no vienkāršas iedzeršanas pirmdienā (vai jebkurā nedēļas dienā) pēc darba līdz boot camp Fēnikss parkā, no skriešanas gar jūru līdz spoku medīšanai, no filmu/komēdijšovu/izstāžu apmeklēšanai grupās līdz pašpalīdzības grupām for attractive men/ business startups/ programmētājiem. Un vēl un vēl un vēl. Albānis, piemēram, vada photo walk meetup, kur cilvēki ar kamerām dodas kopīgi fotogrāfēt vai nu konkrētu pilsētas daļu vai kādu pasākumu, pēc tam komentē cits cita fotogrāfijas.
Īsi sakot - daudzas tās tikšanās ir ar tādu saturu, kas piestāvētu draugu grupai, ar to atšķirību, ka tie nav draugi, bet ir potenciāls draudzībām.
Vakar iepazinos ar malaizieti Ying,kura jau 18 gadus dzīvo Īrijā. Un Stephane no Tulūzas, kuram bija ļoti laba angļu valoda - drīz gan jau es būšu pieradusi, ka francūži arī var iemācīties citu valodu, bet pagaidām es vēl piezīmēju tādu niansi.
Izsmējos līdz krampjiem vaigos, izdzēru 2 pintis un tad viens laimīgs īrs James, kurš nedēļas nogalē esot gulējis tikai 5 stundas (jo laikam bijis festivālā), džentlmeniskā manierē mani pavadīja līdz vilcienam.
Labi iesākusies darba nedēļa :)
toadbeauty (toadbeauty)

toadbeauty: Laimīgu jauno gadu! Mācību..

šorīt, 9:11 am, atsauksmēm

Laimīgu jauno gadu!
Mācību gadu...
1. zeptembris ir laimīgi pārdzīvots un 2. laimīgi iesākts.
Pakārties gribas, bet puikas klavierskolotāja, kam četri bērni, teica, ka nav tik traki, jo ar laiku visi grafiki kaut kā nokārtojas.
Kur ir problēma? A ot tur, ka puika šogad sāk mācības mūzikas skolā, es - Alberta koledžā un es arī atsaku savu maizessdarbu, kur jau visi termiņi deg un darbu čupa krājas. Un tad vēl kaut kur pa kājām maisās abi sīkbērni un vīrs, kas arī prasa daļu uzmanības. Un vēl jārok karpeļi, mājās ir... nu, krieviem tāds labs apzīmējums - srač. Un skolai Zandales un sporta tērpi un pidžamas nav sapirkti, jo alga vēl nav ienākusies.
Es traka palikšu!

Šodienas plāni:
8:30 skola (sporta diena)
13:00 braucu uz skolu šiem pakaļ
15:40 lielajam mūzikas skola
17:00 ģimenes ārsts visiem trijiem
Tas jau ir jopcik četri braucieni!
Un pa vidu jāpaspēj pastrādāt un sīku apčubināt. Vīrs ar sīku ar čubinās, bet, ja esmu mājās, tad bez manis nevar - skandalē sivēns. Un viņš ies tos kartpeļus dabeigt. Nē, ne sīks.
Šogad velli daudz saauguši. Kartpeļi. Bet bērni arī. Vēl divas vagas jānorok. Kartupeļu, ne bērnu.
Pagaidām slēpjos verandā. Tur man tjipa darbavieta iekārtota. Vīrs šogad samaiestaroja. Ar sildītāju pat kājas gandrīz nesalst.
Vobšem, pietiek muldēt, zālāju anketas gaida. Līdz vieniem maz laika.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: I: uztaisīsi dārziņā..

šorīt, 9:08 am, atsauksmēm

I: uztaisīsi dārziņā robotu, saki viņiem "robots", jo "robots" šķērso visu kultūru robežas
E: jā, robots šķaida kultūru
lara (lara)

lara: Esmu ļoti nogurusi. Jāiztur..

šorīt, 9:02 am, atsauksmēm

Esmu ļoti nogurusi. Jāiztur šī diena, varbūt kļūs mierīgāk. Arvien grūtāk tikt galā ar spriedzi, tā atņem vēlēšanos uzsākt jebko. Gribētos brīvdienas.

-: Viena čāča vakar atzinās..

šorīt, 9:04 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Viena čāča vakar atzinās "mīlestībā" :D
лиля брик (liljabrik)

лиля брик: Gribas daudz ēst, bet labā..

šorīt, 7:43 am, atsauksmēm

Gribas daudz ēst, bet labā veidā
penija (penny_lane)

penija: man diezgan daudzi nu jau..

šorīt, 8:25 am, atsauksmēm

man diezgan daudzi nu jau teikuši, ka atgādinot mazo māsu no only loveriem. žēl, ka viņa tik stulba un pretīga, citādi jau man viņa arī patīk, ha.

es uz mirkli vēl pievēršu acis un papeldēšos tējā, tad lai sākas šī diena, lai beidzas vasara, tātad- dzīve.
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: kurmis

šorīt, 8:20 am, atsauksmēm

nu ja, nu ja. tagadiņ kurmja medībām pieslēdzies arī Mazkaķis, iza kam pļava ir izrakta ne tikai no apakšas, bet arī no augšas. varētu pat teikt uzarta. un kas man lika domāt, ka rudenī tur būs glīts mauriņš....
zirka ukrainka (zirka)

zirka ukrainka: "jūsu draudzene tiecas pēc jums, taču izjūt arī bailes"

šorīt, 7:51 am, atsauksmēm

man ļoti nepatīk, kad man mīļas grupas kļūst pārāk populāras
bija tāds ansamblis "biezoknis", tiešām kā no meža, neviens nebija ne dzirdējis, ne redzējis, un nevienam arī nevajadzēja. lai kur notiktu koncerti, bija, kur apsēsties un ko elpot. bet tagad pievācas pilna kaņepes zāle, visi brēkā līdz un plaukšķina, taču neviens nedzird tavu vārgo "āreče, es jau pirms trim gadiem paredzēju lielas lietas no viņiem"
atzīstu, tās ir hipsteru problēmas, bet vēl es esmu ļoti nogurusi un neizgulējusies, ja jūs tas interesē. nekur tālu prom savā dzīvē no pirmo septembru svinēšanas neesmu tikusi
nujā, kur es paliku - vienvārdsakot, ja jūsu pilsētā uzstāties ierodas grupa biezoknis, noteikti aizejiet, viņi ir jauni, skaisti un interesanti un tā arī spēlē

saknes: Kāpēc nav necik vieglāk,..

šorīt, 7:42 am, atsauksmēm

Kāpēc nav necik vieglāk, kad viss atmests un nošķūrēts? Reāli viss, izņemot vienu kaķi. Es tā uzrakstu un padomāju, kas es vispār esmu par cilvēku.
Mamma gan man laba. Tagad to droši vien saprotu vislabāk, jo kaut kur pazudusi doma, ka tādas lietas ir pašsaprotamas.
باب (dooora)

باب: trīs lietas zāļu skapītī man: vid, vsk un †††

šorīt, 7:42 am, atsauksmēm

"Skola ir kā nāve un nodokļi. Neizbēgams ļaunums, bet vajag," tā nedēļu pirms 1. septembra jampadrača saka septiņu bērnu māmiņa Kristiāna Tēberga.
kihelkonna (kihelkonna)

kihelkonna: 1. septembris

šorīt, 7:28 am, atsauksmēm

ir beidzies likumsakarīgi. pēc ōmiņa dāvinātās saldumu turzas mz visu nakti briesmīgi kasījās, bet mm sūdzas par stiprām vēdera sāpēm (vēderi šiem parasti ir izturīgi).

vai, vai, vai.
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: smaidīgā..

šorīt, 7:18 am, atsauksmēm

smaidīgā kontroliere-konduktore Līva Strapcāne vilcienā rīga-jelgava padarīja manu dienu jaukāku, norādot, ka par saliekamo riteni tomēr bagāžas biļete nav jāpērk, lai gan iepriekšējo reizi cita jauna konduktore bija man pirmo reizi manā šī velo vilcienēšanas vēsturē likusi piepirkt klāt bagāžas biļeti - tad vienkārši pieņēmu, ka noteikumi ir mainījušies. nabagāka jau es, protams, nepaliktu, to papildu 21 centu maksājot, bet tomēr labi zināt, ka nevajag. bet, galvenais - patīkami sajust, ka cilvēks ir laipns un kompetents, un ieinteresēts, lai man kā pasažierim vilcienā viss būtu godīgi un labi.
indulgence (indulgence)

indulgence: dažas grāmatas par Ķīnas vēsturi

šorīt, 5:57 am, atsauksmēm

Tā kā nomadi nedrīkst pārāk apaugt ar mantām, jo tiem mūždien jābūt gataviem pie laiku maiņām sarullēt jurtu un doties labāku ganību meklējumos, turpinu tīrīt grāmatplauktus. Šoreiz kādam tiek dota iespēja glābt no izsūtīšanas uz Getliņiem ko mazliet par Ķīnu:
- Доронин Б.Г. Столичные города Китая: Учебное пособие - издательство Санкт-Петербургского университета: СПб., 2001 - 120 с. ISBN 5-288-02569-X
- Попова И.Ф. Политическая практика и идеология раннетанского Китая. - Восточная литература РАН: Москва, 1999 - 279 с. ISBN 5-02-018027-0
- Жюльен Ф. Путь к цели: в обход или напрямик. Стратегия смысла в Китае и Греции. - Московский философский фонд: Москва, 2001 - 360 с. ISBN 5-85133-062-7
- Крюков В.М. Текст и ритуал. Опыт интерпретации древнекитайской эпиграфики эпохи Инь-Чжоу. - Памятники исторической мысли: Москва, 2000 - 464 с. ISBN 5-88451-093-4
- Васильев Л.С. Культы, религии, традиции в Китае. - Восточная литература РАН: Москва, 2001 - 488 с. ISBN 5-02-018244-3
- Конфуциева летопись "Чуньцю" (Весны и осени). / пер. и прим. Н.И. Монастырева - Восточная литература РАН: Москва, 1999 - 351 с. ISBN 5-02-018117-X
- Галенович Ю.М. Цзян Чжунчжен, или неизвестный Чан Кайши - Муравей: Москва, 2000 - 368 с. ISBN 5-89737-082-6
tēmas: literatūra
Kira Alendorfa (kira_alendorfa)

Kira Alendorfa: 1915. gada 25. decembris

šorīt, 5:55 am, atsauksmēm

Šodien Ziemassvētki. Kā tēvocis paredzēja, tā notika. Šura saslima 23. datumā no rīta, viņam bija temperatūra trīsdesmit septiņi un četri. Kā reizi bija atnākuši grīdu tīrītāji*, un māmiņa lika Šuram celties augšā no gultas. Vakarā viņa temperatūra jau bija trīsdesmit astoņi un seši. Nākamajā dienā viņam šausmīgi sāka sāpēt galva. Vakar tētis man nopirka biļetes uz "Cūkganu", ko rādīs 29. decembrī. Šura laikam celsies augšā no gultas parīt, jo šodien viņam jau trīsdesmit septiņi [grādi].
Vakar tētis mums uzdāvināja albumu, kurā rakstīt dzejoļus, bet šorīt māmiņa man un Šuram uzdāvināja riekstu ar pārsteigumu (riekstā bija dzēšgumija) un lielu petardi, pilnu ar konfeti. Tēvocis Erja man uzdāvināja grāmatu "Kaštanka", bet Šuram divas grāmatas par Puškinu (tēvocis Erja tās bija atvedis, kad 21. decembrī pie mums viesojās, un iedevis māmiņai, lai tā mums viņa vārdā uzdāvina Ziemassvētkos).

* Akorda strādnieki, parketa grīdu vaskotāji.
tēmas: 1915. gads
voyage, voyage (mazeltov)

voyage, voyage: Izglītības sistēmai..

vakar, 10:30 pm, atsauksmēm

Izglītības sistēmai jānodrošina labi apmaksāts darbs (tik labs, ka pat nevajadzētu krāpties, lai daudz nopelnītu?)? Bet varbūt izglītības sistēmai vajadzētu nodrošināt spēju domāt patstāvīgi, analizēt, izgudrot, radīt, utt.?

Respektīvi, čakarētājprāt, izglītības sistēmai ir jānodrošina grozs ar zivīm nevis makšķere.
oblica (oblica)

oblica: joprojaam nevaru aizmigt.

šorīt, 4:24 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

joprojaam nevaru aizmigt.

koka klucis Konstantīns: Labs darbiņš, kas..

šonakt, 3:33 am, atsauksmēm

Labs darbiņš, kas padarīts!
Bet ne par to ir stāsts. Manuprāt lieliska bija doma kaut tikai stundu bet pagulēt pirms ķerties klāt, jo nez vai otru nakti iztueētu. Lai gan izturēt gan jau izturētu, bet rīt darbā gan nolūztu kādā stūrī.

-: Divas dienas nav apetītes.

šonakt, 12:23 am, 19 atsauksmes / atsauksmēm

Divas dienas nav apetītes.
Nepabeigtā dienasgrāmata (dienasgramata)

Nepabeigtā dienasgrāmata: DELFI. Krievijas kosmosa..

vakar, 11:56 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

DELFI. Krievijas kosmosa aģentūra pirmdien, 1.augustā, apstiprināja, ka pieci gekoni, kas piedalījās bezsvara stāvokļa un seksuālās uzvedības eksperimentā kosmosā, ir miruši.
judging the mice (rasbainieks)

judging the mice: only lovers left alive ir..

vakar, 11:36 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

only lovers left alive ir vienmēr jābūt apritē uz kinoekrāniem
es gribu jebkurā brīdī varēt aiziet viņu noskatīties un noklausīties vēlreiz un vēlreiz
хищник по близости (qgmr101)

хищник по близости: Slavenību kailselfiji -- Penija joprojām neatklāta

vakar, 11:20 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Te kaut kad tikko izplūda tā saucamie noplūdušie tā saucamo slavenību pašuzņējumi, taču Lielā Sprādziena teorijas Penijas miesas tā arī palikušas aizklātas un neredzētas, skat. Kaley Cuoco New Celeb leaked pics. All in ONE place! : TheFappening. Abet pārējās es vispār nezinu, lol.

Šajā sakarā man visvairāk intelektuāli mīļi stāv uz šo:


Šai izpriecai ar kailajiem ķermenīšiem un to izmisīgajai slēpšanai gan manuprāt nav lemts ilgs mūžs, jo šajos pāris gados man arvien retāk ir bijušas vajadzīgas peldbikses, esmu peldējies pāris reizes kails nesaistītu cilvēku klātbūtnē bez kādām emocijām no viņu puses, domāju, ka piedzīvošu laikus, kad pat tādā Līvu Akvaparkā peldēšanās dresskods kļūs brīvs -- gribi velc lupatiņas, gribi nē -- jo nu nekā Tāda zem šīm drēbītēm kaut kā vairs neredzu... Par nūdistu kaut kā man nav izdevies kļūt -- pāris reizes Vecāķos aizbraucu var velo, un, lai nav jākrāmējas ar slapjām peldbiksēm, aizstūmos līdz nūdistu staba otrai pusei, novilku peldbikses un izpeldējos, tas laikam neskaitās.

Man vispār nūdisms kā tāds vispār liekas dīvains, neredzu jēgu kaut kādā kailuma propogandā. Man ir vienkārša problēma -- ja es izpeldos ar peldbiksēm, un pēc tam tajās uzturos pludmalē, man tajās ir mežonīgi auksti, man ļoti salst slapjās peldbiksēs un riebjas šī aukstā, slapjā sajūta, esmu ļoti salīgs, tās vienkārši uz manis žūst stundām ilgi un ļoti dzesē, tas arī viss -- slapjas peldbikses sūdīgi un slikti, pliks silts dibens un loceklis + sēklinieki -- labi. Hvz, varbūt man vienam tā.
jan09 draugiem un ne tikai tiem (jan09)

jan09 draugiem un ne tikai tiem: ...

vakar, 9:07 pm, atsauksmēm

elektrobuss gala versija v0.333333 salikts, un pirmās pārsimts jūdzes noripinātas.
daļa no tām manā kontā.
skaidrs, ka līnijas busa šoferis 100% nav mans sapņu darbs (sapnis par tūristu pārvadāšanu paliek nepārbaudīts) ;)
attiecīgi pāris nedēļas gaidāmi PR pasākumi, lai reklamētu zaļo dzīvesveidu, nākotnes transportu utt, jeb padsmit veidi, kā iztērēt daudz naudas mākslīgi radītu problēmu risinājumiem.

priecē, ka buss ir patiesi kluss, un uzrāviens ne sliktāks kā dīzeļmodeļiem.
Judžius (santech)

Judžius: diezgan piepildīta diena

vakar, 10:31 pm, atsauksmēm

Un tad vēl neizdarīju visu, ko gribēju. Bet tas, ko izdarīju, ir vnk lieliski.
Respektīvi:
- vienojos ar jauno darba devēju par jauno darbu;
- pieslēdzu siltā ūdens sildītāju, 100-litrīgu.
-- pirmo reizi lietoju plastmas cauruļu kausēšanas tehniku. easy. kad piešaujas.
- tiku pie jaunas frizūras

kopā it kā ne tik daudz. bet katrs punkts prasīja diezgan daudz ieguldījuma no manas un citu puses.=
Kaitnieks-San (kaitnieks)

Kaitnieks-San: Dienas (aiz)doma - Saskaņas..

vakar, 10:36 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Dienas (aiz)doma - Saskaņas centrs diskusijās un intervijās izsakās visskaidrāk tāpēc, ka viņi nemāk latviski sarežģīti izteikties. Ideja - rīkot priekšvēlēšanu diskusijas angliski. Protams, tas var atspēlēties, ja kandidāti spēs pateikt tikai "we will be taupīgi".
yesterday the night before tomorrow (noisiite)

yesterday the night before tomorrow: Un te nu mēs esam, man ir..

vakar, 10:13 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Un te nu mēs esam, man ir ērtāk gulēt lielajā gultā ar bērnu blakus/viņas gultā. Vakarnakt vīrs pie mums gulēja un man visu laiku bija par maz vietas. Ta bērns vienā malā pēc ēšanas, no rīta pa vidu. Šovakar devu mājienus, ka viņš var gulēt otrā istabā. :D
Nu kamēr tas viss nesamazina mums seksa biežumu, ir ok, nevienam nav iebildumu (ja nu vienīgi Helme negrib māsiņu vai brālīti :D).
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: fiks posts pirms skriešanas uz mazā kalna ielu (ne pēc heroīna)

vakar, 10:03 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Es dzīvoju ar pieņēmumu, ka Putni arī varētu nebūt Lohi. Tā lūk.
tipa75 (tipa75)

tipa75: Bardabugras izpausmes

vakar, 9:35 pm, atsauksmēm

Tā kā mūsu draugi Islandē dzīvo salīdzinoši tuvu Bardaburgas vulkānam, es diezgan čakli sekoju līdzi notikumiem Islandē. Mani bišķi kretinē ziņu portālu izmantotās ilustratīvās bildītes no citu vulkānu izvirdumiem. Vienam tie ir notikumi "kaut kur tur, tālumā", mums tie ir reāli apdraudēti cilvēki. Tāpēc meklēju un atradu saiti, kur var redzēt reālā laika nolikumus. Te ir links uz webkameru, kur var redzēt kā tur ir pašlaik:http://www.livefromiceland.is/webcams/bardarbunga-2/
(tā nav nepārtraukta zemestrīce - tas ir normāls Islandes vējiņš, kas kameru šūpo)
хищник по близости (qgmr101)

хищник по близости: 1. septembris

vakar, 9:28 pm, atsauksmēm

Hmm, a tā varētu būt, ka šobrīd Vecrīgas krogos ir iemitušas sadzērušās un piedzīvojumu kāras vecāko vidusskolas klašu skolnieces? Un pirmo kursu studentes?

P.S. OMG, es nu jaukādu laiku *legāli* *teorētiski* *taču man nav vajadzības* varētu koļīt un pist sievietes, divreiz jaunākas par mani #akPaKuruLaikuKļuvuVecs *un Pieredzējis *un Turīgs :-D

Laikam tas gadaskaitlis ir tikpat relatīvs kā viss pārējais...
jutoņa: relieved
Shelly (shelly)

Shelly: Ziniet tos pašus lielākos..

vakar, 9:26 pm, 19 atsauksmes / atsauksmēm

Ziniet tos pašus lielākos plastikāta iepirkuma maisus? Nu, tādus, kur var sakrāmēt vidēja izmēra bērnu? Nupatiņās esmu piekrāmējusi tādus divus (maisus, nevis bērnus) un beidzot esmu maķenīt nomierinājusies. Lauva ir gatavs bērnudārzam! Lai nāk, kas nākdams!
// tas šķiet, bija [info]martcore, kas senos laikos visai trāpīgi apsmēja manu bagāžu, braucot velotripā - tā esot tāda, it kā es taisītos piedzīvot kuģa katastrofu un tikt izskalota uz vientuļas salas.
honeybee (honeybee)

honeybee: Šausmīgi mulsina, ka tie ..

vakar, 9:30 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Šausmīgi mulsina, ka tie bērnu rakstnieki izsakās, ka tipa saprot bērnus, bērni taču visi ir tādi paši, kādi bija viņi, bērniem taču visiem ir līdzīgas vajadzības un vēlmes.

Tu taču tā neteiktu par pieaugušajiem, tipa "visi cilvēki ir vienādi, visiem ir vienādas vēlmes, es viņus visus saprotu, tas nemaz nav grūti", ja vien tev nebūtu kaut kāda baigā Teorija apakšā, kas to visu pamato (piezīmēsim, diezgan ciniska un vienkāršota teorija droši vien). Tad kāpēc kaut ko tādu teikt par bērniem?

Vēl jo vairāk - kāpēc būt bērnu rakstniekam, ja tu tā domā par bērniem?
Witness Defence Program (martcore)

Witness Defence Program: un kas tas par izteicienu..

vakar, 9:20 pm, atsauksmēm

un kas tas par izteicienu "šis ir zvans skolotājam"
iznāk, ka skolniekam vispār nekāda zvana nav
iznāk, ka skolēnam visu laiku ir jāmācās, un ka tad viņš varēs trakot un ārdīties pa gaiteņiem, jāceļas sešos no rīta un jānāk stundu pirms pirmās nodarbības vai
Petrovichs (petrovichs)

Petrovichs: Kauč kā esmu pamanījis, ka..

vakar, 9:05 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Kauč kā esmu pamanījis, ka mātes ļoti mīl un lutina savus dēlus. Ja ir dēls un meita, meita bieži vien jūtas kā sērdienīte, jo mātes uzmanība un visādi ikdienišķi labumi vairāk tiek dēlam.
It kā jau tas nebūtu pat pieminēšanas vērts, bet zinu vairākus gadījumus, kad dēli ir tik izlutināti, ka zaudē saiti ar realitāti un viņiem dzīvē iet grūti, jo visu laiku jau māte klāt nenostāvēs.
Bet meitas? Apdalītās meitas pašas lauž ceļu dzīvē un sasniedz vairāk nekā lutinātie dēli.

Ja gribam saviem puikiem labu darīt, pret tiem drusku vairāk stingrības vajag un vajag viņiem drusku mazāk dot un drusku vairāk no viņiem prasīt.
Vot tāds ir mans šībrīža uzskats.

Nu jā, un meitas atkal manipulē ar tēvu sirdīm un maciņiem. To jūtu pie sevis ;-)
Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Šodien esmu skrējusi,..

vakar, 8:56 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Šodien esmu skrējusi, strādājusi, dejojusi un pa kluso lūrrējusi internetā. Drīz jau būs pieklājīgi uzvārīt nomierinošo zālīšu tēju un likties gultā, lai mazliet paadītu un palasītu. Skaista diena, tieši tādam arī septembrim jābūt.
Saguglēju dažādas Čandra-Namaskār videopamācības, bet apjuku no to daudzveidības. Žēl. Varētu ieviest kā vakara rituālu. Pilnīgi noteikti esmu sasniegusi vecumu, kad lokanības saglabāšanai kaut kas apzinātti jādara vairākas reizes dienā.

Un visbeidzot - iekļaujoties meinstrīmā par emigrācijas plāniem: domāju, ka izvēlēšos kādu no turīgākajām islāma zemēm. Protams, sapņus par vispasaules feminisma revolūciju nāksies uz laiku iesaldēt, taču valkāt hidžabu un vārīt plovu ar jērgaļu man tīri labi sanāk. Tikai, sasodīts, viņi tur parasti nesaprot, ko nozīmē "neprecēta sieviete", vienmēr jāuzdodas par šķirteni vai atraitni, jo teikt "jaunava" mēle neceļas...
nxn (nxn)

nxn: ja jau visi, tad es ar sēņot

vakar, 7:46 pm, atsauksmēm

sekojot trendam, mums vakar arī bija sēņu mērcīte...mmmm....
tā neko šampinjoni bija nopirkušies ;)
aņa delovejevna (deloveja_kundze)

aņa delovejevna: in other news, lielā..

vakar, 8:22 pm, atsauksmēm

in other news, lielā atklāsmē šodien un vakar pie pašas savārītas biešu zupas, jo es beidzot esmu atsākusi gatavot mājās ēst, nu, vārdsakot, uztaisīju biešu zupu, izmazgāju drēbes ar rokām, visu ko izdarīju un galu galā nonācu pie atklāsmes un dažāda veida saprašanas, ka es joprojām uzvedos tā, it kā no visas sirds domātu, ka mana klātbūtne citu dzīvēs ir šausmīgs apgrūtinājums. te tev nu bija, tikšana vaļā no tarakāniem galvā.

un vēl pavisam citās ziņās ir tā, ka šī te bargā priekšnojauta par notikumiem man vienkārši liek uzrotīt piedurknes un strādāt vēl vairāk. eskeipisms un citi tarakāni galvā.
BE☯LETBE (po)

BE☯LETBE: domājamā līnija kartē

vakar, 8:17 pm, atsauksmēm

Ja Baumaņu Kārlis būtu rakstījis par saprātu, nevis "Dievu", tad moška - moooška - būtu kripatiņa cerības, ka Latvija var nebūt šausmīgai nelaimei nolemta cūcība, kā jau katra "valsts" vai cita noziedzīga apvienība.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Mazliet papisāmies ar..

vakar, 8:09 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Mazliet papisāmies ar bijušo draudzeni Juglas mežā, nez, kādus 40 metrus no ietves un auto ceļa. Mēreni kaifīgi un tā, bet mani nepameta sajūta, ka mani novēro koki. Jā, tieši tā. Nevis cilvēki, bet faking koki. Flora. Daba. No psychedelics included btw. Tik jokaina izjūta, ka nācās pārtraukt un iet uz lielveikalu pēc saldējuma.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: banku sistēmas nāve

vakar, 7:59 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Bļaģ, nedēļas laikā padirsu jau otro kredītkarti, pateicoties sasodīti ģeniālajai DNB (drum and bass, yeah!) bankomātu karšu ēšanas un atvemšanas sistēmai, kur nauda tiek izsniegta vispirms un karte pēc tam. Protams, ka es, priecīgs paķēris žūksni, aizsvilpoju katru reizi prom nahuj uz neatgriešanos, jo ko gan man vēl vajag. Katrā ziņā esmu ļoti nelaimīgs, jo man vairs nekad nebūs karte ar tik burvīgu pinkodu - 2424. Tas ir bijis skaistākais piespiedu pinkods manā dzīvē (piespiedu as one that you can't change). Kāds ir tavs burvīgākais piespiedu pinkods iz dzīves, ko esi zaudējis?

Vispār kādus 3 gadus mierīgi dzīvoju bez kredītkartes. Bet tas laikam tāpēc, ka tika veikts spēcīgs bijušās draudzenes Švēdpank kartes abjūzs (konsentuāls, nepārprotiet!).