Martins (mat)

Martins: Riteņbraucēji reāli..

šovakar, 9:25 pm, atsauksmēm

Riteņbraucēji reāli aborzeļi. Viņiem sataisa velojoslas, apgrūtina autobraucēju dzīvi. (Vispār velo braucējiem nav daudz tiesību, jo kā redzams, tad ceļi ir būvēti autobraucējiem un gājējiem. Riteņi ir vecāki par automobiļiem, bet kaut kā atsevišķas joslas ir radušās krietni, krietni vēlāk.)
A kas notiek? Šie vēl čīkst, redz, nav gana labs ceļš. Tur pelķe, tur vēl kaut kas. Ko darīt cilvēkiem laukos, kas brauc ar auto izvairoties no miljons bedrēm? Kāpt uz riteņa? :D
Nafig šitādiem nepateicīgiem ķēmiem vispār izrādīt jebkādu pretimnākšanu.

koka klucis Konstantīns: Mazās aktīvās un pagalam..

šovakar, 9:17 pm, atsauksmēm

Mazās aktīvās un pagalam inteliģentās daļiņas, kuras kāds palaidnis sabēris mazgāšanas līzeklī, izvilkušas no bikšu kabatām saņurcītos konfekšu papīriņus, iztaisnojušas tos, un glīti sarindojušas pie veļas mašīnas durvīm, lai mierīgi gaida, kad viss tur beigs grozīties un skaloties un tiks nolaistas asinis... tfu!.. t.i. ūdens, protams.
the lament configurator (morloku_karalis)

the lament configurator: norotīju kreklam piedurknes.

šovakar, 9:07 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

norotīju kreklam piedurknes.

p←: 43N 45S.

šovakar, 9:03 pm, atsauksmēm

43N 45S.
cits laiks (siltavieta)

cits laiks: pēc tā, ka laika apstākļi..

šovakar, 8:57 pm, atsauksmēm

pēc tā, ka laika apstākļi sākotnēji iedvesa šausmas un sašutumu (eju, eju pa ielu saulesbrillēs, pēkšņi no zilām debesīm krusa), šodien man tie sagādā jautrību. laika apstākļi un pēkšņas pārmaiņas, tas ir tik forši, visādos veidos.
karmena (karmena)

karmena: Šīsdienas Zemgales..

šovakar, 8:17 pm, atsauksmēm

Šīsdienas Zemgales braucienā bija traks vējš, koša saule, pasakaini mākoņi, milzīgi putnu bari pie laukiem, kur novāc labību, vasaras košums un rudens tuvums vienlaikus. Pēc vasaras daudznedēļu karstuma vienveidības augusta beigas vienmēr ir likušās kā brīnumu laika sākums, kad katra jauna nedēļa nāk ar citu sarkanā un dzeltenā noskaņu, plūmju, brūkleņu un ābolu kalniem. Un rītu un vakaru vēsums taču ir spirgtums nevis aukstums. Gribas ievīstīties oranžā šallē, samiegt acis rudens saulē un ķerties pie darbiem, kuri pa laiskajām vasaras nedēļām sakrājušies krietnā kaudzītē.
rutīna (rubija)

rutīna: http://youtu.be/9tmPBuSpmfA

šovakar, 8:33 pm, atsauksmēm

jutoņa: thankful

Digitālgeita no iekšām: Varētu teikt, līdz šim..

šovakar, 7:57 pm, atsauksmēm

Varētu teikt, līdz šim Temīdas svaros piebērts tikai viens kauss, un ar aizstāvības debašu runām sāks pildīties otrs. Advokāts Skačkovs savu runu lasa apņēmīgi stāvēdams kājās. Salīdzinot ar apsūdzību, runas gaita diezgan atraktīva, varētu teikt, asimetriska. Nav lietotas neizsekojamas pierādījumu citēšanas ķēdes, jo uzdevums jau arī pavisam cits. Nevis kaut ko pierādīt, bet atspēkot apsūdzību. Piemēram, sākot ar tādu lietu, ka Ēķa darbībām pilnīgi noteikti nepiemīt neviena no kvalfikācijas "krāpšana" pazīmēm. Prokuroru vaibstos smīni mijas ar domīgumu un zināmu spriedzi. Rādās, ka repliku stadija varētu prasīt tikpat laika, cik pašas runas.

Aizstāvības runa Ēķim ir uz 2 dienām, tas ir viena nedēļa pārrēķinot kalendārajā ekvivalentā. Sēdes beigās tiesas priekšsēdētājs vēlreiz visiem stāsta, cik svarīga ir katra stunda tiesas sēdēs. Tonī jaušams tāds kā satraukums, kaut nu jau finiša taisne (vai vismaz pēdējais līkums) diezgan skaidri nojaušama. Grūti jau prognozēt, bet šogad spriedumu ieraudzīt diez vai izdosies.
Nepabeigtā dienasgrāmata (dienasgramata)

Nepabeigtā dienasgrāmata: Latvijas likumdošana nosaka..

šovakar, 8:19 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Latvijas likumdošana nosaka - ja māmiņa strādā pilnu darba laiku, likums nosaka, ka pārtraukumi bērna barošanai, kas nav īsāki par 30 minūtēm, ir jāpiešķir ne retāk kā ik pēc trīs stundām. Pārtraukumus bērna barošanai var izmantot darba laikā vai arī tos var pārcelt uz darba laika beigām, tādējādi saīsinot darba dienas ilgumu un tiekot mājās agrāk.
\
ev. (juuuda)

ev.: tā kā veselais saprāts..

šovakar, 7:13 pm, atsauksmēm

tā kā veselais saprāts šajā gadījumā iesaistīties atsakās, tad ļoti ceru, ka viņi patiešām reiz atcels to bezmaksas atpakaļsūtīšanas iespēju, jo tad es beidzot apsvēršu ilgāk, vai pasūtīt mantas, kuras man neder.
pelnu feja (pelnufeja)

pelnu feja: Putekļi smilšu pulkstenī -..

šovakar, 7:54 pm, atsauksmēm

Putekļi smilšu pulkstenī - garlaicīgākais savārstījums, kāds pēdējā laikā lasīts.

amatieris: Brīnos, kā cibas..

šovakar, 7:44 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Brīnos, kā cibas feminacistes un cetkinjūgends nav uzķērušas gada diskriminējošāko pasākumu - sieviešu ralliju.
Tur pat reklāmas skan - vīrieši, palīdzēsim sdāmām sagatavot auto sacensībām - vai kaut kā tā - it kā sievietes pašas to nemācētu.
Da i vispār - šitāds atsevišķs "rallijs" izklausās pēc pasākuma tiem "ar īpašām vajadzībām", kur katrs dabū diplomu un galvenais ir pat ne piedalīties, bet gribēt piedalīties - nu kaut kā tā. Sievietes tak nebrauc sliktāk kā veči un, būsim godīgi, pēdējo gadu izlaiduma mašīnas pats neviens neremontē un arī sievietes var tās uz servisu aizdzīt ne sliktāk kā veči.
Vot ģimeņu rallijs būtu kruta un ar daudz svarīgāku vērtību propagandu un bez diskriminācijas. Pat grāmatvežu pilsētas medības ir demokrātisks pasākums, jo tikai vienam komandā jābūt grāmatvedim.
Fui, vienvārdsakot. Un bez sarkasma, bet totāli nopietni.
Pērkons (perkons)

Pērkons: Vot! Kad spēlēju basi, tad..

šovakar, 7:48 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

Vot!
Kad spēlēju basi, tad citos komīšos klīda runas, ka VEF spēlētāji tiekot baroti ar kaut kādiem īpašiem vitamīniem, ka tik gari ira.

Basi, dažādu iemeslu dēļ, pametu 15 gadu vecumā, bet, spēlējot valsts mērogā, jeibogu neko tādu nebiju redzējis, ko šobrīd redzu skatoties uz kadetiem.

U16 puikiņš, augums 2.04m!

Bļeaģ! Man tak tādā vecumā vēl nebija mans 1.87m.
A (nomirusi)

A: Atradu 10Ls pa piecīšiem...

šovakar, 7:17 pm, atsauksmēm

Atradu 10Ls pa piecīšiem. Nē nu... kādas tur sentimentālas jūtas, ja iztērēt nevar? Čakars. Atradu arī 16 litus, bet tos vēl var paspēt normāli notērēt, turklāt nav daudz.

Lasu zombijgrāmatu "Feed". Esmu tikai 20%, bet nenormāli forša.

Negribu strādāt. Ne vecajā vietā, ne jaunu meklēt. Gribas laist luni. Bet nu ilgi vairs līdzekļi neatļaus. Vismaz neviens vairs neuzmācas ar stulbiem jautājumiem vai varēšu īri samaksāt un par ko dzīvošu. Vispār jau man patīk strādāt. Bet... ne šobrīd, ok? :D Gribu vēl brītiņu dzīvot savās domās.

Interesanti novērot, ka ir stress pēc fiziskajām ķermeņa izpausmēm nevis emocionālās sajūtas. Tagad oficiāli esmu BMI underweight. Un neirodermatīts ar izklaidējas.

Šobrīd nerisinu nekādas tiešās problēmas (darbs, astītes kursos, kas jānokārto), bet ir dabūta sajūta, ka viss būs ok. Atdodu liekās lietas, sarakstos, meditēju, lasu, domāju... un šķiet, ka tieši šādi tam ir arī jābūt. Bet neizvēlēšanās nekad nav laba izvēle. Vecajā darbā čp, un es jau nesaku nē, ja varu līdzēt. Bet tā es pavisam iesprūdīšu nekurienē.
mani sauc ar citronu (ave)

mani sauc ar citronu: Ekvadora esot pirmā valsts,..

šovakar, 6:48 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm


Ekvadora esot pirmā valsts, kuras konstitūcijā definētas arī dabas tiesības. Voilà, čaptēr seven.
http://pdba.georgetown.edu/Constitutions/Ecuador/english08.html

Reiz jau bija sanācis lasīt par tur dzīvojošām runām (Runa people) un atkal viņi. Gribu šo grāmatu - par to, kā viņi pārvēršas par pumām un savus suņus nevis staidzina kā normāli cilvēki, bet, emm, tripina?
http://news.nationalgeographic.com/news/2014/08/140803-rain-forests-ecuador-amazon-runa-anthropology-ethnography-puma-booktalk/
solipse (solipse)

solipse: citstarp, blēdīgais..

šovakar, 7:01 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

citstarp, blēdīgais "briļļu zaglis" mani notvēra pie 1. slimnīcas. es neaptvēru, kā varu parakstīt "sertifikātu" par centra bērniem invalīdiem atvēršanu. sāku prašņāt, viņš rādīja, ka ir kurlmēms, es rādīju, ka lapas teksts "doesn't make sense". tā mēs brīdi stīvējāmies, līdz viņš saskuma un, papliķējis man pa plecu, aizgāja. sajutos tik draņķīgi- bezsirdīga burta kalpone, atradusi, kam un kad piekasīties, labticīgs ārzemnieks, droši vien ar google translate rakstījis, neviens nav palabojis. cenšas lv bērniņu labā. gandrīz griezos atpakaļ. tagad jūtos aizvainota - tas, ka manām brillēm krāsa nolupusi, nenozīmē, ka tās nav nozieguma vērtas.
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Mans, Es, Man

šovakar, 6:33 pm, atsauksmēm

cilvēka daba ir privātīpašnieciska, kamēr cilvēks dzīvo privātīpašniecisku egoistu sociumā, vienmēr pastāv iespēja pazaudēt kaut ko dārgu, jo kāds var arī neatdot. pavisam ļauni ir tad, kad privātīpašums kļūst par mērķi, jo, reiz iemantots, reti pazaudē savu iedabu cilvēka apziņā: MORE MORE MORE. cilvēks kā privātīpašums ir nepieciešams vispārējam eksistenciālajam komfortam pašās tumšākajās dienās - drošības tīkls zem kraujas, kurā labāk neatrasties nevienam citam, jo es uztrauc izdzīvošana, var taču nepietikt vietas, turklāt siltumā un patvērumā ego stiepjas plašumā.
es negribu būt privātīpašums, bet cilvēks jau sen ir aizmirsis, ka ir tikai zīle mežā, un vienmēr jāsamierinās ar to iedomāto vidusceļu.
jutoņa: darbos
only after dark (tvarj)

only after dark: Ikgadeejaas rudens nedeeljas..

šovakar, 6:33 pm, atsauksmēm

Ikgadeejaas rudens nedeeljas pa Juurmalas maaju, shogad vien galiigi nav paveicies ar laikapstaakljiem. Bet nekas, taapat ir labi - Luucija var izskrieties, patrenkaat vecmaaminju un mani. Savukaart es izbaudiit kaa tas ir, kad ir normaala maaja... 4 nedeeljas gadaa, sasodiits.
Witness Defence Program (martcore)

Witness Defence Program: kāds vispār var izkaidrot..

šovakar, 6:28 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

kāds vispār var izkaidrot dziesmas zilais lakatiņš mistēriju

es zinu tikai to, ka dziesmu ar šādu nosaukumu sarakstīja krievi pirms otrā pasaules kara, un vēlāk tā bija faktiski viņu frontes dziesma
mūsu, es pat nezinu kā to nosaukt, remikss vai remeiks ar mažora akordiem, uzradās, ja tic liecinieku vēstījumiem, tikai pēc kara
mistiska resistances dziesma ar tādu pašu nosaukumu
tipa, varēja vēl "austrumeiropietes atvadas" uzrakstīt

vai arī tā bija friču pirmā pasaules kara dziesma (mums visi šlāgeri ir friču), kurš no kura viņu nospēra, vārdsakot
vistu_zaglis (vistu_zaglis)

vistu_zaglis: Jēziņ, kā es varēju..

šodien, 5:32 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Jēziņ, kā es varēju piemirst, ka šodien Bernardiem vārda diena!

Nē nu es saprotu, jums tas ir pilnīgi vienalga, jo nu būsim godīgi — cik Bernardus mēs personīgi pazīstam, vai ne?

A man nav vienalga. Jo tas nozīmē, ka visur, ieskaitot piemājas picēriju, kausiņš Bernarda šodien maksā precīzi 10 (desmit) kronas. Apmēram 36 (trīsdesmit seši) eirocenti.

Kā lai tam vienaldzīgi paiet garām, ko?

ausos: Ghostland / Guide Me God
A (nomirusi)

A (pa_leeto): Skapjveidīgais studentveidīgajiem

šovakar, 6:23 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

75x50x150
Izjaucams, saliekams, metāla trubiņas + auduma pārvalks + plastmasas štrunti, kas to tur kopā. Palietots, bet funkcionāls, audums mazliet vairāk cietis, bet kā teicu, viss "darbojas".

Gribu ktk garšīgu. Ābolu(s), piemēram. Baklažāns arī der.
Pieteikties te vai 29857769

bilde )
Witness Defence Program (martcore)

Witness Defence Program: reklamācijas vēstule..

šodien, 5:34 pm, atsauksmēm

reklamācijas vēstule veikalu tīkla "saulīte" vietējai filiālei, tai, kas nočņika vietā tagad

dārgā "saulīte"! rakstu jums par reaktoru

domāju, jūs paši esat lietas kursā, ka jūsu mūsu vietējā filiālē bezmaz trešdaļai pārdodamo objektu nav uzrakstītas cenas, piedevām, paši pārdevēji šīs cenas mezin, kamēr nav iepīkstinājuši kasē.
sākumā tas bija jautrs pircēja-pārdevēja bondings, kā amerikāņu psihologs ieteiktu ģimenēm, "a cik maksā šis siera gabals?" / "davai, iesitīsim kopā kasē un apskatīsimies", bet ar laiku tas kļūst jau visai nomācoši.
vāverēnbanka man iesaka plānot savus izdevumus. kā es varu plānot savus izdevumus, ja es nezinu, cik maksā preces?

ar dziļu cieņu
pastāvīgais piena un cita šita pircējs martcore
helvetica (helvetica)

helvetica: Lieliska iespēja vietējiem gudrdirsējiem_Looking for Head Russia & CIS

šodien, 5:41 pm, atsauksmēm

Based in Geneva, Switzerland, Polixis is a leading Swiss company providing specialized research and consultancy on Political, Country, Compliance and Regulatory risks in emerging markets to a client base drawn mainly from Banking, Financial and Risk Management industries.

Position and Location

We are looking for an experienced specialist to head our Russia & CIS team. The chosen candidate will be re­sponsible for a team of 10 analysts and consultants covering the region. ... tālāk ... )
sniegabrist ka (sniegabrist)

sniegabrist ka: Vispār

šodien, 5:40 pm, atsauksmēm

pērciet pienu un auzu pārslas un,
kad gribēsies kaut ko siltu un labu,
būs.
vistu_zaglis (vistu_zaglis)

vistu_zaglis: Bet vot kurš paskaidros, kur..

šodien, 4:39 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Bet vot kurš paskaidros, kur ir jēga un profits DDoS-ot saitu, kurā atrodas kaut kāda uzbrukuma pasūtītājam nepatīkama informācija, m? Pie kam saitu, kurš nesniedz nekādus online servisus, un kuram 100% uptime ir vispār praktiski nesvarīgs.

Nu nogāza uz stundu. Zajebisj. Pēc laiciņa vēlreiz uz stundu. Vispār ekstāze. A ko nu tagad? Ko panācām? To, ka es dēļ viņiem visu atlikušo dienu esmu negulējis un nīgrs?

A nē, zin, 'ot, pilsoniskā pozīcija izrādīta, tagad ejam apmierināti uzsmēķēt.
ausos: Asian Dub Foundation / 1000 Mirrors
sniegabrist ka (sniegabrist)

sniegabrist ka: Vīrs ap 60 ar palielu..

šodien, 5:30 pm, atsauksmēm

Vīrs ap 60 ar palielu rūsganu suni un viņiem nopakaļ kaķēns. Septiņos no rīta pa Brīvības ielu mēdz pastaigāties.
- - -
Vēl satiku kādreizējo dzīvokļbiedreni, viņai iet ļoti labi.
tēmas: acs
Strēlniece (str)

Strēlniece: tikko pa ielu aizbrauca..

šodien, 5:13 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

tikko pa ielu aizbrauca busiņš ar piekabi , kurā bija pludmales krēsli
un
gāja meitene zeķubiksēs
s_e (sragde)

s_e: šon pēc pusdienām ar visu..

šodien, 1:53 pm, atsauksmēm

šon pēc pusdienām ar visu jerbameitu gandrīz zislēdzos un aizmigu. vakarā mājās parasti atkal parādās enerdžons, ka gulēt ne ātrāk par gandrīz vieniem. katru dienu solos vakarā iet agri gulēt
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: 14

šodien, 4:39 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Tikko pusdienās apēdu vēl 3 bebru desas ar kečupu.
Ingmārs (ingmars)

Ingmārs: zobārst

šodien, 4:36 pm, atsauksmēm

Vakar biju pie zobārsta. Man priekšzoba iekšpusē bija neliels caurums, un tas tika saurbts tik ātri, ka nepamanīju. Zobārste tikai teica, ka jau plombē.
black_data (black_data)

black_data: Fešenpolīs

šodien, 4:35 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Es kaut kāds antisašutis pēdējā laikā, bet toties ļoti izbrīnīts. Izbrīnīts par sašutumu par veloceliņiem, par labajiem pagriezieniem un citām pirmās pasaules problēmām. Man visu laiku liekas, ka problēmas nav, un viss ir tikai galvā.

Nu, lūk, tagad mani izbrīna sašutums par sporta tērpa nēsāšanu. Takš vēl labi uz operu, tejāteri, vai vismaz kino, bet lielveikalā? Ok, ir cilvēki, kas dodoties uz veikalu, pārvelk bikses, nomaina kreklu, uzvelk glītas kurpes. Es arī tā daru, ja jāiet no mājas laukā, da kaut vai uz krogu. Bet, lūk, "kultūras epicentrs" lielveikals mani tik ļoti neaizkustina, ka uz turieni mēdzu doties saplēstajās mājas biksēs, un krokšos. Ja nemaldos, pagājušajā trešdienā es biju apvilcis sporta šortus, garās sporta zeķes un krokšus, par cik alternatīva bija sēsties pie stūres bučos, un devos pirms futenes iepirkt alu, maizi, pienu u.t.t. Tagad sēžu domāju, cik feisbūkos esmu iekļuvis? Labi vēl, ka pirms futenes nepaspēju iebraukt Pīkā un Klopenburgā.

Bet Pīkā un Klopenburgā var mēģināt šodien ietrāpīt. Cerams neviens apsardzi neizsauks.
tēmas: sadzīve
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: slimojam. noskatījos..

šodien, 4:29 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

slimojam. noskatījos Amerikas topmodeļu jaunās sezonas pirmo sēriju.
laukā neeju, nekas cits neatliek kā ēst bebru desas.
Āksts (scaramouche)

Āksts: Cik no jums atceras joku par ..

šodien, 4:22 pm, atsauksmēm

Cik no jums atceras joku par Somu vārdu locījumiem?

Turpinājumam - "Finnish for Beginners: reason, sense, intelligence"
... )
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: Aha, ja cilvēkam pārlieku..

šodien, 3:52 pm, atsauksmēm

Aha, ja cilvēkam pārlieku ilgi ir labs noskaņojums vajag tik mēģināt kaut ko nokārtot bankā. Lēni pārvēršos pūķī baisulī!

Prof. Biezpientaure: Man te kāpņutelpas radio..

šodien, 3:32 pm, atsauksmēm

Man te kāpņutelpas radio ziņo par kādu N. - bijušo lidotāju, kurš savulaik atteicies no pensijas par labu Krievijas. Tur bijusi kautkāda nobīde, ka izmaksā pēc mēneša vai diviem, bet tagad esot jau ilgāk. Tam visam fonā vēl medicīniska rakstura īpatnības un tagad cilvēks neēdot sievas (Latvijas pensionāre) gatavoto, sakot ka sagaidīs savu Krievijas pensiju un tad ēdīšot savu, ne svešu.
aņa delovejevna (deloveja_kundze)

aņa delovejevna: man aiz loga spēlē Balkānu..

šodien, 2:29 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

man aiz loga spēlē Balkānu mūziku pilnā skaļumā, ir ļoti skaļš, iela ir ļoti skaļa, ir ļoti karsts un ir diezgan lieliski. man nav ne jausmas, kur es esmu un kas te notiek, bet no lidostas es braucu vienā mašīnā ar cilvēktiesību aktīvistiem / dokumentālajiem režisoriem, viens no Sīrijas, viens amerikānis, kurš dzīvojis daudzus gadus Kosovā, viņi apmainījās ar viedokļiem par Isis un noslepkavoto amerikāni, kuru abi pazina, un tikmēr mēs braucām garām vistām, kas tika pārdotas būrīšos, un zosīm ceļmalā. viss ir tāds randoms.
tēmas: ceļā
tikko_pamodos (tikko_pamodos)

tikko_pamodos: pa īstam es esmu tikai rudenī

šodien, 3:23 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Rudens ir jau pielavījies, visi māņu gājieni izieti. Viņš sēž līdzās un nodevīgi klusē par notiekošo, par pārējo gadalaiku rīcību, kas gadu no gada atļauj dzīvot maldīgos pieņēmumos, ka būs jau labi. Ka kādu dienu viss, pilnīgi viss atrisināsies un dzīvē būs kā dziesmā, kurā nesāpot sirds. Ka notiks Ziemassvētku brīnums vai vasaras dziedināšana. Viņi visi ir vienādi melīgi, bet rudens, pat ja klusē, patiesības nenovēršamību tomēr bezkaunīgi neslēpj, tā (ne)saudzīgi pamazām visu atklādams. Viņš tur roku uz saules slēdža un lēnām, jā, nenovēršami, bet lēnām satumšina apkārtni līdz acis pamazām aprod ar krēslu. Vispretīgākais no visiem mēnešiem šajā ziņā ir maijs. Viņš apber ar zaļiem solījumiem un ziņām par to, ka tūlīt nāks jūnijs, kurš vispār ir uz vienu roku ar jūliju. Abi atpogā ne tikai mēteli, bet liek novilkt arī visu pārējo un maldīgi rada sajūtu, ka nekad nebeigsies, bet atliek tikai pamirkšķināt acis un, re, augusts jau skatās virsū, vēsu elpu rītos. Viņi visi bārsta spožus solījumus, garām ņirb iespaidi, piedzīvojumi, bet rudens klusē, arī par visām bērnišķīgajām cerībām, ka varbūt šoreiz, varbūt tomēr. Rudens sēž man līdzās un es cenšos neaizmirst, ka nekas cits nepadara soļus smagus, kā nepiepildītas cerības un ilgas.
vistu_zaglis (vistu_zaglis)

vistu_zaglis: Ka jau šodien tāda diskotēka panesusies

šodien, 2:18 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Atvainojiet

jutoņa: Šņukst
ausos: Leonard Cohen / If It Be Your Will
oblica (oblica)

oblica: par desām

šodien, 2:26 pm, 41 atsauksme / atsauksmēm

ja kādam ir kāre uz brieža desām, tad lūgums pieteikties:
(80% briedis + speķis, lai nav sauss)
- salami viena "stanga" :) 480 g - 6 eur/gabalā
- pusžāvētās desiņas (nu, sardeļizmēra) 10 eur/kg

Ja ņem vairumā, dos nelielu atlaidi.
Gatavs būs vai nu piektdien vai pirmdien.

UPD Saņemšana Teikā. Ja nu ļoti, ļoti vajag, var sarunāt Galerija "Rīga" apvidū, bet baigi negribas staipīt riņķī.