deestructa (neoplasm)

deestructa: you're all small and unimportant

šorīt, 6:44 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

sāku "lasīt" dōkinsa selfish gene [vilcienā braucot klausos audiōgrāmatu]. nekur tālu jau vēl neesmu tikusi, jo viņam patīk gari ievadi un paskaidrot paskaidrojumus, bet uzrunāja jau ievadā pieminētās atsauksmes par to, kā šī grāmata dažus dzen depresijā un rauj naktī augšā sēdus, ja vispār pēc šitā visa ir izdevies uz brīsniņu iesnausties. un man tikai liekas, ka dōkinss runā par to, par ko man jau sen bijušas aizdomas, bet ko, protams, nemāku empīriski pierādīt. tb visiem, kam ir depresija, ir taisnība - nekam tiešām nav jēgas, nedz planētai zeme [mēs neesam izredzēti, vien nejaušība un misēklis], nedz pašam juniversam, arī cilvēcei nav nekādas misijas, tāpat kā tādas nebija dinozauriem un nav cūkām. es to apzinos viegli un man tas netraucē, tas drīzāk atbrīvo no visādām apgrūtinošām pienākuma sajūtām un atbrīvo vispār. ir labi zināt, ka tu neko nevari salaist sviestā un ir jocīgi redzēt, ka citi cilvēki domā sāvādāk, pat diametrāli pretēji. tā misijas apziņa, kas pavada praktiski visas reliģijas, ir tikai tāds burkāns, ko iekar ēzelītim virs deguna, lai viņš iet un iet un neapstājas - burkāns, kas dod cerību un izdzīvošanas spēku [likumsakarīgi, pasargājot gēnu no izmiršanas]. mums ir tik daudz aizsargmehānismu un dieva ražošana pelēkajā vielā ir tikai viens no. ne velti cilvēki "dievu atrod" dzīves tumšākajos posmos un tad jūtas glābti un apgaismoti, māmiņa evolūcija par visu padomājusi, bet ne jau tāpēc, ka mīloša māmiņa, bet tamdēļ, ka viltīga pēc vella. es domāju, ka grāmatā būs arī par to un es pēc tās izlasīšanas droška čučēšu tikpat saldā miedziņā, kā līdz šim.

runājot par kosmosu, man pilna saldētava ar speismafiniem un ta' vēl viens trauciņš ar sviestu, no kuriem vēl kādas 2 partijas mafinu sanāk. mafini izdevās tik ķermojaģerni, ka ievēlos kā dārzenis ķisenārijā un pat nepaspēju piesprādzēties, kā tiku violently edžektēta kosmosā, jēziņ. nekad vairs svētdienā. pirmdien vēl visu dienu izstaroju zen un darbā ļoti aktīvi tēloju normālu cilvēku [nu tā kā, kad pie katra soļa sev saki, kura kāja tagad jāliek priekšā]. labprāt padalītos :))
jutoņa: negribās uz darbu
ausos: -
eermaniitis (eermaniitis)

eermaniitis: dienas ziņās

šorīt, 8:59 am, atsauksmēm

BoRdo (bordo)

BoRdo: Jau minēju, ka pirmdienas..

šorīt, 8:51 am, atsauksmēm

Jau minēju, ka pirmdienas fūzī man dainis ar celi iebrauca ikros. Vot tad vakar konstatēju, ka manas anatomijas spējas ir mīdāmas kājām jo patiesībā tas nav nekas cits kā augšstilbs. Bet ne par to.
Tātad pirmdien orāvos pa kāju, otrdien biki jūt bet nū ne tā ka mirstamā kaite. Trešdien mierīgi nospēlēju Voļļa turnīru, bet vakar spēlējot Ādažos sajūta itkā būtu tai augšstilbā iedurts un atstāts nazis. Spēlējot ganjau adrenalīns utt izturami un tā arī nokapāju. Šodien savukāŗt uzkāpjot uz Ļisopēda sapratu, ka uz priekšu tikt ir JOPTE kas par sāpēm. Kautkā līdz darbam tiku, bet ko darīt tālāk? Jāiet bezmaz pie daktera? A huļi sāp 4 dienas vēlāk man nav skaidrs? Neveiksmīgi uzlecu vakar kautkā un samocīju līdz galam? Karoče aikāsāps ...
unpy (unpy)

unpy: 10 padomu lasītāja piezīmes.

šorīt, 8:28 am, 18 atsauksmes / atsauksmēm

Paldies cien. [info]antons_v, biju kaut kā aplami iepriekšpieņēmis, ka interneti mūs, vīriešus, īsti nelutina ar padomiem, ko ar sievietēm iesākt randiņos tak jau tamdēļ, lai šīs gultā ievilktu. Tā nav, padomus atrast var. Lielākā daļa izskatīto rakstu bija pagalam pavirši, padomi tādi nekvalitatīvi, piemēram "aizved to jaunuvi nevis uz kino un kafetēriju, bet kaut kur citur" vai "ir labie signāli un sliktie signāli, ko sūta sieviete, par labajiem ta vēl tā, bet ja tu pamanītu sliktos, tas gan būtu labi", to, kas tad tie signāli vispār ir, paturot noslēpumā.

Taču viens raksts izskatās sakarīgs, lasīju vairākas reizes, uzskatu, ka visu nepieciešamo tagad esmu apguvis. 10 padomi vīrietim: kā fiziski satuvināties ar sievieti. Esmu švaks randiņotājs ar visai nelielu pieredzi, daudz kas no vienkāršā nudien nebija ienācis prātā.

Piemēram:
"Nākamreiz, kad kopīgi ieturēsiet maltīti, nejauši uzziediet viņai uz rokas putukrējumu no deserta vai mērci no makaroniem. Tad ar nelielu ironiju atvainojieties un lēni nolaiziet uzziesto ēdienu, skatoties viņai acīs."
Šiten man vajadzēs drusku patrennēties. Jau iepriekš lūdzu atvainot visas tās jaunietes, kurām man nesanāks nejauši to mērci uzziest tieši uz rokas ar pirmo mēģinājumu, būsim reāli, gan jau, ka arī ar trešo ne, esmu diezgan patizls, bet tas nekas, gan jau kaut kādā brīdī arī uz rokas trāpīšu. Līdz ar to, uzreiz brīdinu, iespējams, nav jēga uz randiņu ar mani apvilkt savas pašas smalkākās drēbes, ka nesanāk man pēc tam jau citām jaunietēm skatīties acīs caur vienu savu ļoti uzpampušu aci.

Labs padoms ir arī "Tā vietā, lai uzreiz sniegtu skūpstu, pamēģiniet apburt ar vārdiem. Sacītajam nav nozīmes(izcēlums mans) – vienkārši dariet to mierīgā balsī, runājiet lēnām un ļaujiet savām lūpām viegli skart dāmas auss ļipiņu."
Nu, jā, bet tik labs improvizators arī neesmu, kaut kāds teksts tomēr jāizdomā. Ko jūs man ieteiktu tādiem gadījumiem, kad sacītajam šā kā tā nav nekādas nozīmes?

koka klucis Konstantīns: Sāku apsvērt, vai..

šorīt, 8:28 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Sāku apsvērt, vai nevajadzētu mainīt nodarbošanos vai vismaz vietu, citādi aplam daudz laika paiet sabiedriskajā transpotā.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: Eižens dievina ričuraču...

šorīt, 7:54 am, atsauksmēm

Eižens dievina ričuraču. tā esot viņa mīļākā manta un tur to pie gultas.
es pārtieku no rupmaizes ar biezpienu visās ēdienreizēs. un aukstās zupas oāzītēm ēdnīcā.
باب (dooora)

باب: par daudz visaptverošāku ilgtspēju!

šorīt, 6:42 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

"Grieķija turpmāk saskarsies ar ievērojami lielākām finansiālajām vajadzībām nekā mēs domājām pagājušajā gadā," žurnālistiem pavēstīja augsta ranga SVF amatpersona.
Grieķijai "būs nepieciešams daudz visaptverošāks parāda apkalpošanas process, lai nodrošinātu, ka parāds paliek ilgtspējīgs," sacīja amatpersona.
Smile & Shine (mazeltov)

Smile & Shine: Tas ir apbrīnojami, kā..

vakar, 11:49 pm, atsauksmēm

Tas ir apbrīnojami, kā cilvēki prot aizdirst ēteru ar bezjēdzīgu huiņu (vai zemi ar akmeņu stādīšanas perdormancēm). Lai gan, ko var gaidīt no filosofa? Tiešām, mēstules no nigēriešu prinča ir degošākais temats, ko Svece izdomāja neturēt zem pūra (see what I did here)?
Noetic Jun (mindbound)

Noetic Jun: Jauns telefona numurs,..

šorīt, 5:14 am, atsauksmēm

Jauns telefona numurs, noresetojies kontaktu saraksts. Sūtiet, lūdzu, savus atjaunošanai.
jutoņa: awake
ausos: Dernière Volonté - Devant Le Miroir: Mes Faiblesses
Smile & Shine (mazeltov)

Smile & Shine: Par pāris iemesliem vairāk ..

vakar, 10:10 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Par pāris iemesliem vairāk uzmīt kalnā (šoreiz Makenzijā). )
tēmas: mtb, revy
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Maester Aemon Targaryen Has Ascended

šorīt, 4:48 am, atsauksmēm

jutoņa: arlabunakti
ausos: Gallowbraid
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Zemeņu Mēness

šonakt, 3:28 am, atsauksmēm

dziesma, ko klausos, ritmiski sasaucas ar hipnotizējošo Mēnesi, bet var gadīties, ka jau esmu pavisam nohipnotizēta, kā nekā dzīvoju uz zemenēm un fiziskām aktivitātēm, vismaz šodien, hhh.

jutoņa: zemenes <3
ausos: Emyn Muil - Aure Entuluva
BE☯LETBE (po)

BE☯LETBE: The light goes on.

šonakt, 2:05 am, atsauksmēm

The light goes on.
tapes of wrath (martcore)

tapes of wrath: ya

šonakt, 1:35 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Нападающий «Баффало» Джек Айкел прокомментировал подписание трехлетнего контракта новичка с клубом.

«Я чрезвычайно рад стать игроком этой команды. Сегодня я подписал контракт. Таким образом, я ухожу из университета и начинаю карьеру профессионального хоккеиста. Я очень этому рад.

Я смотрю на клуб «Баффало», и вижу, что его ждет блестящее будущее. В этом нет никаких сомнений. Я всегда мечтал играть в профессиональный хоккей, и я сделаю все, чтобы помочь команде уже в следующем сезоне.

Я рассматривал оба варианта, в каждом есть плюсы и минусы. Я посчитал, что мне надо ставить перед собой максимальные задачи. Я мечтал об этом с четырех лет. Я всю свою жизнь посвятил тому, чтобы стать профессиональным хоккеистом. Я очень рад, что «Сэйбэрс» дал мне шанс, которым я не мог не воспользоваться. Я хочу быть здесь», – сказал Айкел.

--------------------------------------------


(slavenais demotivators no čempionu runām publikai savā pilsētā)
tapes of wrath (martcore)

tapes of wrath: japutmas thru the space viena..

šonakt, 1:09 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

japutmas thru the space viena no manām mīļākajām dziesmām pasaulē
we have fallen from the stars
highly recommended (prtg)

highly recommended: Bugge N Friends

šonakt, 12:56 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Bugge N Friends
tēmas: music, notikums
tapes of wrath (martcore)

tapes of wrath: /pēc nedaudz iedzertā..

šonakt, 12:27 am, atsauksmēm

/pēc nedaudz iedzertā vermuta ieslīgstot pārdomās/
a, teiksim, ja terminators un sāra konora būtu nevis no amērikas, bet no luksemburgas, tur terminators pjērs un fransuāza dahuā, tas daudz ko mainītu pasaules ģeopolitikā
* (inese_tk)

*: jūlijs

šonakt, 12:11 am, atsauksmēm

nāc nākdamis mīļais karstum, es jau sen, sen Tevi (nepacietīgi) gaidu.

un gatavojos vegan pīnatbatera salčuks )
tēmas: ēst
mazais urbānais dīvainītis (ganesha)

mazais urbānais dīvainītis (kur_nopirkt): Vīriešu porfeļsomas

šonakt, 12:21 am, atsauksmēm

Kur Rīgā varētu atrast smukas un ne pārāk traki dārgas (labāk dabīgas ādas) vīriešu portfeļsomas?
Pats par sevi (wowow)

Pats par sevi: Pilns hipsterlists

šonakt, 12:20 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

krēpjlācis (nistagms)

krēpjlācis:

šonakt, 12:15 am, atsauksmēm

ausos: Funeralopolis
black_data (black_data)

black_data: Diena, kad bija pilnmēness

vakar, 11:55 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Pirms brīža braucu mājās pa Tallinas ielu pretī pilnmēnesim. Kas tas bija par skatu.

Nu, jā, šodien pirmie Ādaži, tātad arī pirmo reizi peldējos šogad. Es, pieņemu, ka izklausās smieklīgi, kad visi to vien dara, kā brauc peldēties, bet sārtvaidzim tādi prieki bieži negadās. Tīri tā neko nospēlēju, ņemot vērā, ka volejbols nav mans veiksmīgākais sporta veids, un vēl bez auguma, ko, atšķirībā no basketbola, grūtāk kompensēt, man arī jāmāca elementāras lietas. Bumbu kaut kur aizpisu tikai divas, vai trīs reizes pa visu vakaru. Nu, neskaitot neveiksmīgas serves.

Nu, jā, tad jau pa mājām, pa ceļam ne reizi netiekot apstādinātam par ātruma pārsniegšanu, veļas mašīnā ielikta vesela likras bagātība piesmirdināta pa nedēļu, dzeru alu, un tūlīt sākšu sevi barot. Vienvārdsakot, kulminācija ir garām, pilnmēness atlaiž savu tvērienu.
tēmas: sadzīve, sports
unpy (unpy)

unpy: Reklāmas pauze.

vakar, 11:47 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

diabolisks pandemoniums (zirka)

diabolisks pandemoniums: divi uz vecdaugavas

vakar, 10:57 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

beigās diena tomēr noslēdzās izcili, lai neteiktu vairāk
paņēmām zvejas ielas nomā laivu uz nenoteiktu laiku, jo nevar zināt, kur tādi nejēgas iekulsies un kad maz atkulsies atpakaļ
vecdaugavas aklajā zarnā stūrēja cienīgs, es beidzot atkorķēju vīnu un aizsmēķēju, baudīdama skatus un sniegdama norādes
atpakaļ airēju es. ahdies, ciba, es vienmēr esmu zinājusi, ka man patīk airēt, pērnais pārdzīvojums ar kajakiem (http://klab.lv/users/zirka/361966.html) šķita kā šaušalīga neveiksmju sērija, salīdzinot ar komandas darbu godīgā laivā. viens airē atspēries, otrs malko un rāda ceļu, bildēdams airētāju

nebija jau ideāli, bet prieks un bauda censties. pēc pirmajām piecpadsmit minūtēm jau bijām vienojušies, ka darīsim to vēl, bieži un ņemsim laivu uz visu dienu, lai izairētu visu vecdaugavu līdz vecmīlgrāvim caurumcauri (es pat nezināju, ka ir arī vecmīlgrāvis no vecdaugavas, ne tikai mīlgrāvis no ķīšezera)

j. saka, ka man ļoti labi padodoties airēšana, turēju samērā taisnu kursu un ne reizi neiepisos ūdensrozēs, izņemot reizi, kad sametos meldros, bet gana veikli arī izmetos, visnotaļ labi protu noparkoties krastā, jo tik labs laivinieks, lai no laivas pačurātu, tomēr neesmu. rokas tulznās, bet prieka pilns ģīmis un rumpis šovakar dzied oziannas, ko teiks rīt, redzēsim. salīdzinot ar kajakošanu, šāda tipa tīmbildings - aizveru acis un airēju, ļaudamās vadīšanai - man tomēr vairāk pie sirds

tiesa, garāmbraucošā kompānija izskatījās smīkņājoša par to, ka beibe pie ruļļiem airiem, toties šī pati beibe - ha! - ļoti glauni izmainījās ar šo pašu pretimbraucošo laivu, un vispār mums valdīja pilnīga līdztiesība, pusi viņš, pusi es, tad atkal samainās un tā katram pa stundai tīrās airēšanas un vēl kopīga pusstunda, rotējot ūdeņu vidū

brauciet ciemos, vēl viens rakurss, no kura parādīt rajonu. piesakos airēt uzreiz
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: te smird drusku mazāk. bet..

vakar, 10:54 pm, atsauksmēm

te smird drusku mazāk. bet daudzas/i nēsā tos akurāti, rūpnieciski saplēstos džinsus u.c. neglītas lietas. gribas prom no cilvēkiem un mašīnām.
Noetic Jun (mindbound)

Noetic Jun: Marijas Konovaļenko ,..

vakar, 10:49 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Marijas Konovaļenko, Krievijas “Science for Life Extension Foundation” vadītājas un gerontoloģes, prezentācija par paralēli attīstāmām tehnoloģijām, kuru mērķis ir indivīda funkcionāla nemirstība (bioloģiski neierobežots mūža ilgums). Pārpublicēts ar M. Konovaļenko atļauju.

... )
jutoņa: awake
ausos: Luftwaffe - Event Nihility: At The 9th Hour
saldumi (saldumi)

saldumi: "Professor Hora," Momo..

vakar, 10:33 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

"Professor Hora," Momo whispered, "I never knew that everyone's time was so --" she strove to find the right word, but in vain -- "so big," she said eventually.
"What you've just seen and heard wasn't everyone's time," the professor replied, "it was only your own. There's a place like the one you visited in every living soul, but only those who let me take them there can reach it, nor can it be seen with ordinary eyes."
"So where was I?"
"In the depths of your own heart," said the professor, gently stroking her tousled hair.
"Professor Hora," she whispered again, "may I bring my friends to see you too?"
"No," he said, "not yet. That isn't possible."
"How long can I stay with you, then?"
"Until you feel it's time to rejoin your friends, my child."
"But may I tell them what the stars were saying?"
"You may, but you won't be able to."
"Why not?"
"Because, before you can, the words must take root inside you."
"But I want to tell them -- all of them. I want to sing them what the voices sang. Then everything would come right again, I think."
"If that's what you really want, Momo, you must learn to wait."
"I don't mind waiting."
"I mean, wait like a seed that must slumber in the earth before it can sprout. That's how long the words will take to grow up inside you. Is that what you want?"
"Yes," she whispered.

(Michael Ende "Momo")
tēmas: citāts
Martins (mat)

Martins: Šodien izlaidums! Bija. ..

vakar, 10:36 pm, atsauksmēm

Šodien izlaidums!
Bija.

Nācās gan "size the moment", jo neviens nebija piedāvājis teikt īsu runu kā absolventam, bet izlaiduma laikā bija - jā, citiem ir, bet redz doktori laikam runu neteiks. Neko, vajadzēja ātri izdomāt. Sanāca izdomāt labi, vismaz daži tā teica.

Un vēl saldējuma diena. Apēdu jau 3.
Atkal vajadzēja pašam cīnīties. Maximā Karlsonam šobrīd ir laba cena - 33 centi. Aizeju, skatos, virsējā kaste tukša. Es jau neesmu lētais čalis. Kaste nost, apakšā vēl kaste. Tikai aizvērta. Bet labi aizlīmēta.
Neko, man līdzi ir metāla priekšmeti, lai kasti dabūtu vaļā.

Tā nu pie mums ir - ja pats necīnies, tad neviens neko nedos!
saldumi (saldumi)

saldumi: "What will happen when my..

vakar, 10:16 pm, atsauksmēm

"What will happen when my heart stops beating?" Momo asked.
"When that moment comes," said the professor, "time will stop for you as well. Or rather, you will retrace your steps through time, through all the days and nights, months and years of your life, until you go out through the great, round, silver gate you entered by."
"What will I find on the other side?"
"The home of the music you've sometimes faintly heard in the distance, but by then you'll be part of it. You yourself will be a note in its mighty harmonies." Professor Hora looked at Momo searchingly. "But I don't suppose that makes much sense to you, does it?"
"Yes," said Momo, "I think so." Then, recalling her strange progress along Never Lane and the way she'd lived through everything in reverse, she asked, "Are you Death?"
The professor smiled. "If people knew the nature of death," he said after a moment's silence, "they'd cease to be afraid of it. And if they ceased to be afraid of it, no one could rob them of their time any more."
"Why not tell them, then?" Momo suggested.
"I already do," said the professor. "I tell them the meaning of death with every hour I send them, but they refuse to listen. They'd sooner heed those who frighten them. That's another riddle in itself."

(Michael Ende "Momo")
tēmas: citāts
saldumi (saldumi)

saldumi: Mans brīnišķīgais..

vakar, 9:43 pm, atsauksmēm

Mans brīnišķīgais gājiens uz veikalu: nopirku kausēto sieru un dažādus dārzeņus un sajūsminājos, kā to visu rīt ēdīšu brokastīs, un tad atcerējos, ka esmu aizmirsusi nopirkt maizi. Un vēl sliktāk - ejot uz veikalu, es neatcerējos, ka man jāatceras nopirkt kafiju. Otrreiz es tur vairs neskriešu, un, man arī šķiet, ka man nepietiek skaidras naudas.

Es jau gandrīz gadu nevaru atcerēties nopirkt sev lietussagu. Un cilvēki man mēdz ar līdzjūtību balsī teikt "vai, tu esi aizmirsusi mājās lietussargu!":D
Puce (puce)

Puce: Tas brīdis, kad ar..

vakar, 9:43 pm, 18 atsauksmes / atsauksmēm

Tas brīdis, kad ar dakšiņas kātu knibināju vaļā alus pudeli, bija gan smieklīgs, gan mazliet skumjš...
Strēlniece (str)

Strēlniece: Вытри сопли и..

vakar, 9:33 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Вытри сопли и иди бухай. Это твоя жизнь, за тебя никто бухать не будет.
spicausis (spic)

spicausis: Piksāram jauna multene

vakar, 8:28 pm, atsauksmēm

Piksāram esot jauna multene — Inside Out, un daži saprātīgi to ārvalstīs redzējušie ļaudis ārkārtīgi priecājas, un nekautrējas teikt, ka Piksārs pārspējis pats sevi.

Latvijā — pēc imdb datiem — filmai vajadzēja būt ekrānos jau 19. jūnijā.

Forumcinemas klusē, "drīzumā uz ekrāniem" sadaļas klusē, čuššš. Kur ir?! Kad būs?!

(Igaunijā — no 7. augusta, Lietuvā — no 14. augusta, abas saites — uz attiecīgo valstu forumsinemām, ja kas, ja)

koka klucis Konstantīns: Bonda meiteņu tops ir..

vakar, 8:24 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Bonda meiteņu tops ir manīts, es tikai neatceros, kas bija pirmajā vietā, bet kāds jūsuprāt varētu būt Čarlija Hārpera meiteņu tops?
... (noisiite)

...: Tas brīdis, kad tu esi..

vakar, 7:48 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Tas brīdis, kad tu esi izgājusi no dzīvokļa, bet krūšturis palicis neuzvilkts...
Labi, ka nebija jāiet ārā no kāpņu telpas, diez kad tad būtu attapusies. :D
Antons V (antons_v)

Antons V: Var gadīties sastapt tik..

vakar, 7:33 pm, atsauksmēm

Var gadīties sastapt tik garlaicīgu neirotiķi, ka nav skaidrs, kā vispār izdodas uzburt tās milzu iekšējās drāmas.
Pērkons (perkons)

Pērkons: (  Šeit ir vēl kāda..

vakar, 7:26 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Šeit ir vēl kāda bilde )

Varētu padomāt, ka es tur esmu iemaldījies kā kaut kāds dusmīgs futenbõla tiesnesis.
nastja (nastja)

nastja: Atvaļinājums - tā ir..

vakar, 7:24 pm, atsauksmēm

Atvaļinājums - tā ir dienās izbirdināta laime :)