U915 (santech)

U915: Testēju iegādāto skaņas..

šovakar, 9:30 pm, atsauksmēm

Testēju iegādāto skaņas karti. Lētāko no Asus. mp3 laikam nebūs tas labākais avots, ar ko pārbaudīt. Bet kaut kas savādāks ir tāpat. Un tagad hints maniem stalkeriem - politika šmolitika! ;D
ausos: Arch Enemy - Burning Angel
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Ž

šovakar, 8:44 pm, atsauksmēm

Šovasar spēlēsim 3 festivālos. Jūnija vidū Pagalmā, Jūlija vidū Devilstone, Lietuvā, un Vilkaču pašnāvnieku festā pie Jelgavas.
Scorpse (scorpse)

Scorpse: Nu jau divas nedēļas man ir..

šovakar, 7:04 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Nu jau divas nedēļas man ir asistents. Tas nemaina to, ka es piektdienā septiņos vēl aizvien esmu darbā un apsargi man jautā, vai mani mājās neviens negaida.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: Word Document14

šovakar, 6:56 pm, atsauksmēm

Word Document14
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: the new twitch whore

šovakar, 6:00 pm, atsauksmēm

Cilvēki pamatoti sūdzās, ka dažnedažādos portālos viņiem uzbāžas Ušakovs ar savu bandu, izmisīgi turēdamies pie naudas siles. Par to, vai viņu ievēlēs atkārtoti, nevienam loģiski domājošam cilvēkam nav šaubu, jo nav īsti labu alternatīvu. Un ar vārdiem "labu alternatīvu" es šoreiz domāju "grupējumu, kuri pirms vēlēšanām prot sevi labi izreklamēt.

Taču es gandrīz apdirsos, kad vispopulārākajā video un citu spēļu strīmošans vietnē twich.tv tika izmesta Ušakova reklāma. Negaidīju, ka tur jebkad tiks reklamēta politika. I mean, vidējais skatītājs tur noteikti ir nepilngadīgs. Un pilngadīgais skatītājs noteikti sajutīs tīru naidu, ja kaut uz mirkli politisku iemeslu vārdā tiks pārtraukta viņa iemīļotās pārraides translācija. Tāpēc esmu diezgan lielā neizpratnē par viņa stratēģijas darinātājiem.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: kulturālās atšķirības ))))))))

šodien, 5:56 pm, atsauksmēm

Kad es sarakstos ar krieviski runājošiem cilvēkiem, pielāgoju ne tikai sarakstes valodu, bet arī simboliku, proti, visiem zināmo smaidiņa un skumjiņu simbolu (kas top, apvienojot kolu ar iekavām) vietā lietoju tos, kurus ir izgudrojuši paši krievi - bez kola.
penija (penny_lane)

penija: mums, trim draugiem, reiz..

šodien, 5:37 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

mums, trim draugiem, reiz bija dīls, ka viens pirmais norežisēs pilnmetrāžu (šķiet, ka norežisēs, jo citādi man viena jau ir), viens pirmais apprecēsies un viens pirmais nomirs. nabaga en.
helvetica (helvetica)

helvetica: Mazkvalificētais darbaspēks

šodien, 5:18 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Vai nu tas ir vecums, vai kas, bet pārāk liela daļa partijās jaunstartējošā piedāvājuma šķiet droši vien lāga cilvēki - tādi loļiki no kaimiņu kāpņtelpas un blakus nodaļas darbā, bet lāga cilvēks nav profesija; piedāvājumā gribētos redzēt personas ar pieredzi administratīvā darbā un profesijām, no kurām vismaz kāds labums pilsētas pārvaldē, nevis degundziedātāja Akuratere - priekšniece komunālajā dep., loooool.
Āksts (scaramouche)

Āksts: "Money, if it does not bring..

šodien, 5:21 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

"Money, if it does not bring you happiness, will at least help you be miserable in comfort."
  - Helen Gurley Brown
U915 (santech)

U915: Ja es šito nomenedžēšu,..

šodien, 4:40 pm, atsauksmēm

Ja es šito nomenedžēšu, tas tik būs kaut kas. Nekad tādas lietas nav darītas, bet nu visam jaunajam savs laiks. Varētu jau iesmiet par manu vecumu, ka citi šobrīd sen jau direktoru krēslos sēž. Bet no tādiem ir arī dzirdēts, ka nav laika dzīvei/ģimenei (ne visiem, protams), jo jāsēž direktora krēslā.
Bet nu still - pie tam par tēmu, kas pašam patīk. Ja vēl līdz junikōnam tiksim, tad vispār būs prīmā.
Galnais, ka izdevās sarunāt dārgāku, bet sakarīgāku partneri. Kvalitatīvāku arī, attiecīgi. jautāju 2 no 3, no kuriem viens, attiecīgi, nokavēja ar savu cenu piedāvājumu. Nākamsestdien būs jautri, oboj.
Kaut gan - kas gan tā man par dzīvi. Bet krēslā sēžu foršā, lai arī ne direktora.
ausos: Duett - Horizons
tēmas: darbiņā
snauts (snauts)

snauts: Fairness is not always..

šodien, 4:34 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Fairness is not always efficient and if you sacrifice efficiency for fairness too much somebody else less fair might outcompete you.
deestructa (neoplasm)

deestructa: how to dirty thirty

šodien, 2:05 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

man bija ļoti forša dzimšanas diena. darbu kavēdama nolēmu, ka nokavēts ir jau tik un tā, tā ka var mierīgi iet beķerejā un pirkt visiem kūkas un brokastis, pofiks taču. kaķutante, kā jau galnais parādes diriģents, pa tam bija pielikusi visu nodaļu pie balōnpūšanas lol. visādu svētku svinēšanās vispār nemaz neorientējos, godīgi sakot, un visu laiku blandoties pa pasauli parasti pie svinēšanas un apdāvināšanās esmu vai nu ļoti mazā kompānijā vai arī pati ar sevi, līdz ar ko vakardiena jo sevišķi aizkustināja. sēžu iespiesta starp balōniem vēl šobaltdien, viss galds nobērts kaut kādu spīdīgu zvaigznīšu huiņu, zem galda ugunsdziru pilna tara, kartiņu-dāvanu lauks, končas, viss līdz acīm. izvedu darbakolēģus vakardien pusdienās, biju norezervējusi galdiņu puslīdz tradicionālā iestādē vecpilsētas klusumā taisni pretī pilij un robinhudam. laikapstākļi pavisam trōpiski sametušies, līdz ar ko tie pāris pusdiendzērieni tiešā saules svelmē nopļāva visus. mana mīļā keita bija man izcepusi ginesa alus-šokolādes kūku, kas bija viens resns un nekad iepriekš nemēģināts piedzīvojums, zelta rokas un medālis manai keitai. un tonijs arī atskrēja, par spīti brīvdienai, kas mīļi, un iečukstēja ausī "you can do fuck all today, it's your birthday" un priekšniecība taču jāklausa, vai ne. šodien mirstu. pa ceļam uz darbu vēmu apmēram 3-4 reizes un darbā ne mazāk, vecums nenāk viens - vecums nāk visiem vecajiem [alkō]grābekļiem un pedžairu rotājies.

vakarvakaru noslēdzu piknikā pie upes ar džonatanu, kur viņš man uzjauca džintōniku ar mellenēm [ātri mācās jaunais cilvēks] un mēs tur tā sēdējām vēl ilgi pēc saulrieta. kad sāku tirināties, viņš pārkāpa pāri ēdienam, lai tiktu man blakus, iecēla klēpī un ietina savā džemperī. ja diabētu nedabūšu no kūkām, tad no viņa jau nu čista <3

šis bija viens no labākajiem gadiem manā mūžā, starp citu. ļoti daudz visa kā skaista man nokritis no gaisa un es to tiešām novērtēju. pēc dažām stundām jau mētāšos akaliņ uz jahtas un tā līdz 1dienas vakaram. pusotru gadu apukaļ nekas par šādiem pavērsieniem scenārijā neliecināja. bučas arī cibai, paldies jums, mincīši.

jutoņa: much love vienkārši
ausos: Ladytron - Seventeen [is thirty when they bury you?]
神 (zin)

: auksti..

šodien, 3:15 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

auksti..
Bartzabel Lennon (jimmy)

Bartzabel Lennon: Mūs sastāda rindās un ved..

šodien, 2:36 pm, atsauksmēm

Mūs sastāda rindās un ved
ar apaviem pilns stāv pašizkrāvējs.
Sveicinās vīri pelēkos mēteļos.
Kurš būs šāvējs?

Samelo viegli kāds blakus stāvošais
citam blakus stāvošam mieru.
Es zinu, ja aizvērtu acis, viss aizmirstos,
bet es tā neesmu ar mieru.

Dubļi mitrie, kas smaržo pēc konfektēm.
Sviedru lāsītes apskauj rētas.
Blakus kāds iekliedzas un metas uz liedagu
smiltīs paliek vien pāris pēdas.

Es veros šāvēja acīs.
Es neduršu acis lejā.
Es stāvu ar smaidu
lodes ceļā.
sniegabrist (sniegabrist)

sniegabrist: lai nebūtu jāmin, kas..

šodien, 2:50 pm, atsauksmēmlai nebūtu jāmin, kas topā latviešiem (vējš? lietus? zvaigznes?), varētu sakasīt arī mūsu pašu datus. Ideja nākamajam projektam

pagaidām treniņam ķidāju laikapstākļu datus, lai cik triviāli nebūtu. Un ne mūsu CSP salīdzinoši trūcīgos, bet citus, pamatīgus, no visām LV stacijām pa 70+ gadiem. Un ne jau ekselī :) vakardienu nonstopā graizīju vienu pašu datumu aili un dažas pamatu-pamatu lietas, gūglējot katru soli, - un tikai pēc tam lasu grāmatas nodaļu.

noklusēts paldies čomandas biedram, viņš nezin, ka iedvesmojis, heh.
snauts (snauts)

snauts: Līdz ar pavasara..

šodien, 2:50 pm, atsauksmēm

Līdz ar pavasara iestāšanos mani ir pārņēmis tāds jocīgs, bērnišķīgs prieks.
Scorpse (scorpse)

Scorpse: Omg, tikko vienā regency..

šodien, 2:40 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Omg, tikko vienā regency romānā uzdūros terminam I.O.U. - papīrelim, ko jaunie dendiji izsniedza par kāršu parādiem. Saproties, I.O.U. nozīmē 'I owe you', vai nav viens splendids paraugs, ka jau tolaik (17.-18. gadsimtā) bija savi loli un rofli?
kants (kants)

kants: dienas atziņa

šodien, 2:26 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

darba pasludināšana par vērtību ir īsākais ceļā uz līdzcilvēku ekspluatāciju.

Prof. Biezpientaure: ja par reklāmām uc sūdiem..

šodien, 2:16 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

ja par reklāmām uc sūdiem sabtransā, tad vajadzētu palūgt no RS ekrānu sertifikātus par to, ka to EML atbilst EU direktīvām arī tad, ja cilvēka galva ir ļoti tuvu, apmeklēt ģimenes ārstu un meklēt advokātu. vnk lai radītu dermatītu cilvēkiem, kuri iztēlojas ka ir mass media (kā viņi sevi dēvē paši).

pie viena painteresēties, cik vispār likumīgi ir raidīt publiskā vietā. teiksim, ja antons projicēs savus murgus uz kaimiņmājas sienas, viss beigsies ar pašvaldības policijas atbildes performanci. nu un - vai novērošanas kameras sabtransā visas līdz pēdējai ir reģistrētas VDI, vai ir nomaksāta valsts nodeva. saprotu, ka loģiskā atbilde - jā, gan jau ir, bet profi nepaļaujas uz veiksmi, viņi iet un ar zondi iedur visās kāpostgalvās, pat ja izskatās pēc puvušas.
U915 (santech)

U915: Kā Sony Xperia Z1..

šodien, 2:15 pm, atsauksmēm

Kā Sony Xperia Z1 pārvērtās par iPhone 7? Nekā. Bet tagad arī manējā telefonā nedarbojas analogās austiņas. Iespraud un nereaģē. Skan skaļruņi. Pirmais, kas nojuka, ir vibrators. Čerkst un pīkst, nevis klusi vibrē. Jāsāk pamazām briest jaunai trubai. Kgan bez visa iepriekšminētā pārējais darbojas ok. Bet ir doma par motorollas flip kaut kādu. rzr

papildināts:
Toties kaimiņu kantoris moš sačinīs. Jānoskadro cik piķos saplīsusī austiņu ligzda, un varbūt arī vibratoru varēs sataisīt. Un es atkal būšu zirgā.
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Šī vīkenda programmā..

šodien, 1:53 pm, atsauksmēm

Šī vīkenda programmā gotiskais kantrī - drīxtēsiet palīdzēt dārza darbos. Atlīdzībā exkursija, uguņi līdz debesīm, visas lietas. Naudas nav, drīxt ņemt līdzi groziņu. Piedāvājums attiecas uz VDG.
jutoņa: excited
 (sakaarnis)

sakaarnis: Pie reizes ar jauno..

šodien, 1:36 pm, atsauksmēm

Pie reizes ar jauno klaviatūru dabūju atpakaļ arī daļu mūzikas, un, pats galvenais, visas vecās, gada laikā saklikotās bildes. Es tās biju jau norakstījis. Nebija daudz, bet tieši tāpēc.
Un pie reizes parunājām, ik pa brīdim uzkāpdami augšstāvā uz cigareti.
Nav daudz tādu reižu, kad tā un pa īstam.
Šorīt atkal gandrīz pārāk ļoti gribējās pagulēt vēl. Darbā visi aizņemti ar to balagānu (nu labi, interesantas instalācijas), man gandrīz nekā nebija ko darīt, bet vienkārši snaust arī kaut kā ne tas. Un kaut kā ne tas arī mācīties, kas pierasts dienās, kad nav paģiru un dīkstāve. Tomēr tagad jūtu sevi pamostamies.

Ēst tikai tāpēc, ka nav nekā labāka, ko darīt, pīpēt nevis tāpēc, ka gribas, bet tāpēc, ka garš laiks, strādāt nevis tāpēc, ka kāds dzītu, bet aiz tā, ka brīvdienās labs laiks.

Viss, kā parasti.

Šodien varbūt tikšu pie blīvslēga.
Vikings (vikings)

Vikings: Neeman tools (Northmen)

šodien, 1:49 pm, atsauksmēm

John Neeman nazis meklē sev jaunu saimnieku
Pārdodu, jo ir Asap piķis vajadzīgs

500€

Bildes

https://ibb.co/jkAiFv

https://ibb.co/jZYg2a
Fjokla (fjokla)

Fjokla: prozīt, jopta

šodien, 1:47 pm, 38 atsauksmes / atsauksmēm

 (yeux_glauques)

yeux_glauques: #daily holiday season

šodien, 2:14 pm, atsauksmēm

“All their lives they had slaved at some kind of dull, heavy labor, behind desks and counters, in the fields and at tedious machines of all sorts, saving their pennies and dreaming of the leisure that would be theirs when they had enough. Finally that day came. They could draw a weekly income of ten or fifteen dollars. Where else should they go but California, the land of sunshine and oranges?
Once there, they discover that sunshine isn't enough. They get tired of oranges, even of avocado pears and passion fruit. Nothing happens. They don't know what to do with their time. They haven't the mental equipment for leisure, the money nor the physical equipment for pleasure. Did they slave so long just to go to an occasional Iowa picnic? What else is there? They watch the waves come in at Venice. There wasn't any ocean where most of them came from, but after you've seen one wave, you've seen them all. The same is true of the airplanes at Glendale. If only a plane would crash once in a while so that they could watch the passengers being consumed in a "holocaust of flame," as the newspapers put it. But the planes never crash.
Their boredom becomes more and more terrible. They realize that they've been tricked and burn with resentment. Every day of their lives they read the newspapers and went to the movies. Both fed them on lynchings, murder, sex crimes, explosions, wrecks, love nests, fires, miracles, revolutions, war. This daily diet made sophisticates of them. The sun is a joke. Oranges can't titillate their jaded palates. Nothing can ever be violent enough to make taut their slack minds and bodies. They have been cheated and betrayed. They have slaved and saved for nothing.“
– Nathanael West „The Day of The Locust”
Vikings (vikings)

Vikings (paardod): Jonh Neeman nazis

šodien, 1:11 pm, atsauksmēm

Pārdodu, jo ir Asap piķis vajadzīgs

500€

Bildes

https://ibb.co/jkAiFv

https://ibb.co/jZYg2a
sirdnA (sirdna)

sirdnA: Man tīri labi patīk..

šodien, 1:04 pm, 26 atsauksmes / atsauksmēm

Man tīri labi patīk multenes ar lācīša nedienām sabiedriskajā transportā.
tethys_ (tethys_)

tethys_: Dažādas pārdomas par aizspriedumiem un nepareiziem viedokļiem

šodien, 12:45 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Vingrojot vien nevar nomest svaru, izņemot, ja vingro ļoti, ļoti daudz un uzaudzē pamatīgus muskuļus. Es to, protams, zināju, bet nu es to redzu. Tāpat ir iespējams kļūt smagākai, saglabājot to pašu vidukļa apkārtmēru.
Iepriekš es depresijas perioda dēļ biju ļoti palaidusies. Nekad visā savā mūžā nebiju tik sliktā formā, jo vienmēr esmu vismaz kaut cik, vismaz periodiski (bet ne ar lieliem pārtraukumiem) tomēr kaut cik kustējusies. Vairāk vai mazāk, bet tomēr. Taču tajā briesmīgajā periodā es tiešām biju pilnīgi palaidusies, izņemot kaut kādus vārgus mēģinājumus, kas neko lielu nedeva. Kad aizgāju pie fizioterapeites, viņa teica, ka man nevis ir vāja vēdera prese, bet nav nemaz. Pārspīlējums, protams, jo es tad nevarētu nostāvēt, bet nu traki bija.
Tagad man ir pieaudzis svars uz to pašu vidukļa apkārtmēru, bet ciskas ir kļuvušas resnākas. Zem tauciņiem ir sajūtami nu jau visai stingri muskuļi un es vairs nevaru par sevi teikt, ka būtu ļoti sliktā formā. Ne jau labā, bet arī ne briesmīgā. Progress ir vērā ņemams. Tomēr es nemaz neesmu tievāka. Mana figūra ir kļuvusi vijīgāka un ne tik izplūdusi, bet ne tievāka.
Ir lielas ļaužu masas, kas domā, ka ar sportošanu vien var uzreiz zaudēt daudz svara, tāpat ka apaļīga sieviete nevar būt labā fiziskajā formā, ka visi apaļīgie cilvēki ir ļoti vāji un nespēcīgi, ar mazu muskuļu masu. To vairāk uz sievietēm, jo visi taču redzam spēkavīrus, smagsvaru cilātājus un citus vīriešus, kam ir gan liels vēders ar tauku kārtu, gan arī iespaidīgi muskuļi. Sievietēm ir tieši tāpat. Labā fiziskajā formā var būt arī apaļīga sieviete, jo tas ir viens no muļķīgākajiem mītiem, par kuru man vienmēr nāk smiekli, ka tauki pārvēršas muskuļos. Tauku un muskuļu audi ir pilnīgi divas dažādas lietas un nekad viens otrā nepārvēršas. Tas liekas tik absurdi, ka vēl ir cilvēki, kas tā domā.
Zem tauku kārtiņas var būt arī visai spēcīgi muskuļi. Kā vīriešiem, tā sievietēm. Kāpēc es te vingroju un ņemos - tas nebija lai zaudētu svaru. Es zinu, ka man garšo ēst un es ēdīšu, un visticamāk vairs nekad nebūšu tieva. Tas bija veselības dēļ - imunitātei, sirdij, labai stājai, lai spranda un pleci nesāp utt. Un to es arī esmu dabūjusi - nu jau stipri labāku fizisko sagatavotību ar tiem pašiem tauciņiem.
Un man pie kājas, ko kāds domā. Jau agrāk esmu piedzīvojusi, ka cilvēki pret mani izturas kā pret kropli, domā, ka es nevaru pa trepēm uzkāpt un nevaru iet garās pastaigās, jo neesmu tieva. Es saprotu, ja tā domā par izteikti resniem cilvēkiem, bet es ar savu augšpusē un viduklī M un plato gurnu un milzīgās pakaļas dēļ apakšpusē L izmēru varu būt arī ļoti labā formā. Ne man tas traucē staigāt, ne pieliekties, ne atliekties, ne sportot, neko. Patiesībā, ja es tagad labi notievētu, gan jau man būtu neliels veļas dēlis, jo presi es trenēju ļoti pastiprināti līdz tam, ka svilst un katru dienu. Citus vingrojumus vismaz katru otro dienu, atskaitot tad, ja esmu visu dienu pavadījusi pa dārzu un pārmocījusies līdz nejēgai, bet tas tāpat ir treniņš, lai gan ne tas visaptverošākais.
Tas ir skumji, ka cilvēkiem vēl arvien ir tik nejēdzīgi uzskati par veselību, sportu un tievēšanu. Protams, ka apaļīgs cilvēks nesasniegs pasaules rekordu, bet ne jau tāpēc mēs uzreiz esam kaut kādi kropļi, kas savu pakaļu nevaram pacelt. Un tauki patiešām nepārvēršas muskuļos, lai cik tu vingrotu.
 (yeux_glauques)

yeux_glauques: #daily video

šodien, 1:13 pm, atsauksmēm

jutoņa: been there seen that
ausos: social studies 101
dagnija zigmonte (martcore)

dagnija zigmonte: bļin, palaidu garām a..

šodien, 12:19 pm, atsauksmēm

bļin, palaidu garām
a jā, nebūtu slikti precizēt domas
apjukums (apjukums)

apjukums: Vakar, visu dienu alu..

šodien, 11:13 am, atsauksmēm

Vakar, visu dienu alu dzerdama un saulē gozēdamās, apsvilināju seju un nopirku biļeti uz Malaiziju.
Come September.
 (yeux_glauques)

yeux_glauques: #daily product

šodien, 12:12 pm, atsauksmēm

sieviešu smaržas helovīns.

... okay.
Pax (pax)

Pax: It's only a job

šorīt, 10:13 am, atsauksmēm

Laikam būs jāmeklē jauns darbs. Check in apmācība bija īsa un esmu overwhelmed ar informāciju. Gandrīz neviens nesaprotu vai nebija gaidījis, ka man tas nabūs viegli. Laikam cilvēki, ilgi strādājot vienā amatā, aizmirst, ka kādreiz paši bijuši zaļi un overwhemed. Bet nu vislielākā problēma man ir 4am maiņas. Jau visu mēnesi (un iepriekš ja arī) par to stresoju. Trijos naktī/no rīta gan kaut kā piecēlos, bet darbā bija baigi slikti un nācās pēc kādas stundas iet mājās. Strādāt tik agrā rīta stundā es noteikti nevaru. Jau pirms mēneša biju pieteikusies vienai vakancei teātrī bet joprojām neviens nav atbildējis. Tagad pieteicos Radissonā. Negribas jau uz Housekeeping, bet man ir tikai augstākā izglītība un nekādas baigās darba pieredzes. Un tuvumā nav arī lidostu, kur es varētu strādāt lost and foundā. Pozitīvais Radissonā ir tajā, ka, man tagad dzīvojt centrā, ceļš uz darbu būtu 5 minūtes. Tas nozīmē, ka es pat varētu atteikties no mēnešbiļetes, jo ikdienā to lietoju tikai braucot uz darbu lidostā. Pieteicos arī part time, lai glvenais būtu kādi ienākumi un paralēli varētu skatīties kaut ko vēl vai pievērsties veselības sakārtošanai. Nu, redzēs kā būs. Jānoskaidro aktuālajā darbā, vai nevaru tur palikt uz kādām 40h mēnesī, Tad noteikti neviens neiktu man strādāt čekinā un es varētu turpināt strādāt lost and foundā, lai ietu stāžs tajā firmā. Ak. Skotijā mani šādas lietas interesēja mazāk, jo tāpat neplānoju palikt. Pat ne tas, bija skaidrs, ka kaut kur jāstrādā un tā. Tagad man jau 30 un joprojām nav normāla darba. Ir arī grūti pieņemt, ka A. man nevar īsti palīdzēt, la gan agrāk tika runāts par pazīšanos un visu ko tādu. Mixed feelings about it. Bet nu.
Viņa Gaišība (kautskis)

Viņa Gaišība: Sazvērestību teorijas

šorīt, 10:41 am, 18 atsauksmes / atsauksmēm

Man tā tikai šķiet, vai tos monitorus sabtransā salika tikai tāpēc, lai būtu, kur rādīt Saskaņas reklāmas un pastāstus par to, cik pizdata bija dzīvot LPSR?

Savukārt tā pašvaldību vēlēšanu reklāma, kur zils krusts skraida apkārt un māca, kā aizpildīt vēlēšanu biļetenu, izskatās tā, it kā viņi reklamētu referendumu par pievienošanos Somijai.
black_data (black_data)

black_data: Par YouTube Rewind

šorīt, 10:05 am, atsauksmēm

Ar ko bezdarbnieks atšķiras no strādājoša cilvēka? Bezdarbnieki mazāk sēž internetā, dooh!

Šis gan mazliet apgāž pirmo tēzi, no otras puses man kā reiz šodien būtu jāpievēršas garlaicīgu ciparu analīzei, bet es tikko noskatījos visus YouTube Rewind. Secinājums, es vairs neprotu internetus. Pirmie simptomi parādās 2015. gadā, kad es vēl strādāju, bet tas bija jautrs pārmaiņu laiks. Savdabīgi ir arī saprast iemeslus, kādēļ tu kādu konkrētu referenci zini. Toties 2016. gads ir totāls vakums, izņemot to vienu referenci no Game of Thrones. Internets moved on and left me behind. Nekas, tūlīt dabūšu telefonu un pieslēgšu bezlimita internetu, tad jūs redzēsiet.
tēmas: interneti
būs, kam patiks (simamura)

būs, kam patiks: ir tāds psihisks defekts, ka..

šorīt, 10:01 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

ir tāds psihisks defekts, ka ja tu neiekļausies, tu nomirsi
un vēl - ka gaiss ir indīgs