authenticity (authenticity)

authenticity: Kopš es trackoju to, ko..

šodien, 2:04 pm, 1 atsauksme

Kopš es trackoju to, ko ēdu, es sāku palēnām saprast, kāpēc es reizēm jūtos tik izsalkusi, ka gandrīz nošauties, bet reizēm jūtos puslīdz normāli visu dienu, jo, piemēram, šodien ir viena no tām vājprātīgā izsalkuma dienām, un, protams, es esmu apēdusi tikai 30g proteīna. Un visas tās muļķības par to, cik ķermenis ir gudrs un pats zina, ko tam vajag, lol, sviests pilnīgs, tieši tad, kad man vajadzētu kaut ko sāta sajūtu radošu, man kārojas ogļhidrāti.
only after dark (tvarj)

only after dark: es lieku tāmīti LVP..

šodien, 1:37 pm, 2 atsauksmes

es lieku tāmīti LVP (lielajam vasaras piknikam) un pētu vietējās ēdināšanas iestādes piedāvājumu. starp visiem rosoļiem un siļķēm kažokā ir arī tāds moderns tvists kā cēzara salāti. ar ķīnas kāpostu. cēzars ar ķīnas kāpostu, karl! ir 2018. gads, romas salāti pat nav nemaz tik nepieejami, kāpēc?!
rūsganais sprakšķis (mufs)

rūsganais sprakšķis: varen nopriecājusies,ka -..

šodien, 1:38 pm, 2 atsauksmes

varen nopriecājusies,ka - rekā,kalateja smuki izturējusi karantīnu, varēšu nest lejā pie citiem,lai mātei nav jāskraita to dzērāju liet ik pārdienas, paņēmu podu rokā un ieraudzīju lapu galos uzdzīvnieciņus

ar kviecienu iemetu podu dušā,tagad mēģinu iegūglēt,kastietādi, a nesanāk

izskatījās kā mazi zirneklīši,tādi,ka nudien ļooti mazi,bēši un aši

kas tie tādi? man visu podu jāmet ārā?

UPD atradu - spider mites,kā viņus latviski dēvē?

-: Gribu aizsūtīt vienam..

šodien, 1:39 pm, atsauksmēm

Gribu aizsūtīt vienam skaņu režisoram no Krievijas dziesmu latviski, domāju, kā pārtulkot dažas rindas, kaut kā tā:

Приведи меня в сад
Безымянный сад
Приведи меня в сад
Бесконечный сад...
François Pignon (pinjons)

François Pignon: Kaimiņzemes (bez)tiesiskuma jaunumi

šodien, 1:29 pm, atsauksmēm

Zināmam Krievijas "politisko" krimināllietu advokātam atņemts advokāta statuss. Formālais iemesls - daži 9 mēnešus veci Twittera ieraksti, kuros pie varas esošajiem veltīti parupji izteicieni.
būs, kam patiks (simamura)

būs, kam patiks: "Celia Celia", from Adrian Mitchell's Greatest Hits (1991)

šodien, 12:39 pm, 2 atsauksmes

When I am sad and weary
When I think all hope has gone
When I walk along High Holborn
I think of you with nothing on
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: Vešmašīna saplīsa,..

šodien, 12:24 pm, 2 atsauksmes

Vešmašīna saplīsa, šķiet ka nekas nopietns, bet meistara vajag... varbūt kādam ir zināms labotājs?
sintetika (sintetika)

sintetika: Vilcienā: -nākamais..

šodien, 12:09 pm, atsauksmēm

Vilcienā:
-nākamais ozolkalns?
-es zinu tikai ozolciemu
-ozolmaizītes zini? nu, zini, amēŗikā ir tāds raidījums, kur viens džeks gatavo un ēd visādas ozolu, bļe mizas un čūsku, bļe, ādas.
sintetika (sintetika)

sintetika: mums ar manu kaķi ir..

šodien, 12:06 pm, atsauksmēm

mums ar manu kaķi ir vienādas muzikālās gaumes. kad uzlieku savu playlisti, viņš no gultas pretējā gala pārceļas gulēt pie paša skaļruņa, uzliek ķepu uz tā un laiski groza ausis.
Agnese (magic_raddish)

Agnese: Līdzīgi, kā saka par..

šodien, 11:42 am, atsauksmēm

Līdzīgi, kā saka par zināšanām un darba jautājumiem, ka vajag “rakt dziļāk”, šodien ieteicu rakt dziļāk uz krēsla esošajā drēbju čupā “tu jau tik pa virsu to kreklu meklē. Vajag rakt dziļāk!”
C1>C4 (malvine_truse)

C1>C4: Hey draugi! Gribat dzirdēt..

šodien, 11:29 am, atsauksmēm

Hey draugi! Gribat dzirdēt trapmūziku, kur trešajā pantā [info]malvine_truse ierepo? 
Kāda runa! To var noklausīties šeit
Lūdzu priecājieties, baudiet un gūstiet čiluf (f)

f: kad zvana kaut kādi..

šorīt, 10:53 am, 4 atsauksmes

kad zvana kaut kādi telemārketingisti un piedāvā savus pakalpojumus "strauji augošiem biznesiem", man zūd vēlme pat izklaidēt sevi ar sarunu.
pirmkārt, tāpēc, ka jābeidz ģenerēt numurus vai arī uz labu laimi vilkt tos ārā no zaķa cepures, neuzzinot neko par to, kam vispār zvana.
otrkārt, nevajag lišķīgi svešiniekam pieairēties, izmantojot vārdus "ar ko man ir tas gods runāt".
treškārt, atsūtiet epastu, un āmen.

nepatika, kad agrāk t.s. pārdevēji-konsultanti uzmācās, un neciešu, kad to pašu tagad (aizvien vēl, 2018. gadā!) dara pa telefonu.
PHz (phz)

PHz: Jūs neticēsit...

šodien, 11:10 am, 2 atsauksmes

bet tas ir kaķis ar Džona Maulkoviča seju!

cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: jaunā stila krāpniecības vēstules

šodien, 11:05 am, 4 atsauksmes

Mans vārds ir: Kate David
Attn: Dearest One,
Abidžana Kotdivuāra
Dārgākais,

Sazinieties ar mani ar šo e-pastu ... katedavid80@yahoo.com

Esmu iepriekš minētā persona no Kuveitas. Esmu precējies ar Robertu Deividu. kurš deviņus gadus strādāja ar Kuveitas vēstniecību Kotdivuārā, pirms viņš nomira 2010. gadā. Mēs bijām precējušies vienpadsmit gadus bez bērna. Viņš nomira pēc īsas slimības, kas ilga tikai četras dienas.

Pirms viņa nāves mēs abi atgriezāmies no kristieša. Kopš viņa nāves es nolēmu ne no jauna sanākt vai iegūt bērnu ārpus manas laulības mājas, ko Bībele ir pretojusi. Kad mans bezdarbnieka vīrs bija dzīvs, viņš šeit ieskaitījis fiksētu pāraudzināšanas kontā summu 6 miljonu ASV dolāru (sešu) miljonu ASV dolāru apmērā), un viņš paziņo, ka fonds ir paredzēts mūsu ģimenei, kas veic uzņēmējdarbību,

Pašlaik fonds joprojām ir ar banku, mans ārsts man teica, ka man ir nopietna slimība, kas ir vēža problēma. Tas, kas visvairāk traucē mani, ir mana insulta slimība. Zinot savu stāvokli, es nolēmu ziedot šo fondu baznīcai vai personai, kas izmantos šo naudu tā, kā es šeit mācīšu. Es gribu baznīcu vai personu, kas šo fondu izmantos bērnu namiem, atraitnēm, pavairošu Dieva vārdu un centīsimies vienmēr uzturēt Dieva namu.

Bībele lika mums saprast, ka Svētā ir tā roka, kas dod. Es pieņēmu šo lēmumu, jo man nav neviena bērna, kas šo naudu iemantos, un mans vīrs nav radinieki kristiešiem, un es negribu, lai mana vīra centieni tiktu izmantoti neticīgajiem. Es nevēlos situāciju, kad šī nauda tiks izmantota bezdievīgā veidā. Tāpēc es pieņemu šo lēmumu. Es nebaidos no nāves, tāpēc es zinu, kur es eju. Es zinu, ka es būšu Dieva Kunga priekšā. Exodus 14 VS 14 saka, ka kungs cīnīsies ar manu cīņu, un es turēšu mieru.

Šajā sakarībā man nevajag telefona sakarus, tāpēc manas veselības dēļ mana vīra radinieku klātbūtni apkārt man vienmēr nevēlos, lai viņi uzzinātu par šo attīstību. Ar Dievu viss ir iespējams. Tiklīdz es saņemšu jūsu atbildi, es jums nosūtīšu bankas kontaktu šeit Abidžanā, kur mans vīrs deponēja naudu. Es gribu, lai jūs un baznīca vienmēr lūdzas par mani, jo valdnieks ir mana sieviete, mana laime ir tāda, ka es dzīvoju cienīgu kristiešu dzīvi.

Kurš, kas vēlas Viņam kalpot, ir jākalpo Viņam garā un Patiesībā. Lūdzu, vienmēr esi lūgšana visu savu dzīvi. Jebkāda jūsu atbildes aizkavēšanās dos man iespēju iegādāties citu baznīcu vai indivīdu šim nolūkam.

Lūdzu, pārliecinieties, ka jūs rīkojieties atbilstoši tam, kā es teicu šeit.

Esi svētīts Kungā.

Jūsu Kristū,
ena (ena)

ena: Es apsveru iedzert theraflu..

šorīt, 10:33 am, atsauksmēm

Es apsveru iedzert theraflu ar miega efektu un paguleet dienas viduu
باب (dooora)

باب: no mercy sometimes is the grandest, merci [cf. crurifragium]

šorīt, 9:42 am, atsauksmēm

pirms pāris naktīm ne pārāk slapjā sapnī viens mīļš cibiņš savai mammai bezkaislīgi un bišku nežēlastīgi izklāstīja, kāpēc mani uz pāris gadiem būtu jāieliek cietumā.
pieļauju tas tālab, ka pārāk ilgi biju skatījies uz AAB ceļgala magn. rezonanses rezultātiem: Labās ceļa locītavas pilna platuma un pilna biezuma mediālās kolaterālās saites plīsums. Daļējs priekšējās krustveida saites plīsums proksimālā galā. Femur laterālā kondiļa perifērās zōnas kontūzija ar sīku subhondrālu, subkortikālu impresiju. Patellāra hondropātija. Sinovīts.
nu lūk, nepagāja i trīs mēneši pēc kropļošanas akta, kad uzstādīta diagnōze un var sākt tērapiju. tiesa, internetos var atrast divu dažādu čehu cietumu „ārstu” diagnōzes – simulants, simulakls un simulakrs. vienvārdsakot, nekas tāds, ko cietums nespētu darīt mīkstu.
šai sakarā atcerējos arī viena cita drauga un cibeņa reiz teikto, kad mēs ar miju gatavojāmies savai tiesai un taisnībai: ja tu pārāk leksies, tev vienkārši salauzīs ceļus, puisīt!
es vēl toreiz nodomāju: paskat, kāds poēts man līdzās soļo. a viņš vienkārši asfalta reijalitāti pulka labāk par mani pārzina.
kaut ko jau te gribēj' pagalam citu pateikt, bet pavilka atkal uz morbīdo un moribundo, tsk tsk…

Kaiju kåsis galvå zhvadz

You keep stopping when you could be walking
Looking at the pictures on the wall
You keep quiet when you should be talking
You just don't make any sense at all
Remember when you were much younger
And you were lying in your bed
Among the satin sheets and pillows
Your mother there to ease your head
Mama Mama I keep having nightmares
Mama Mama Mama am I ill?
Mama Mama Mama hold me tightly
Mama Mama Mama do you love me still?
But now it's different you are older
There's no one here to hold your hand
Your Mama's gone beyond the veil, joan
There's no one left who understands
Mama Mama I keep having nightmares
Mama Mama Mama am I ill?

ā, atcerējos! man priekšā uz galda saldi dus trīs legāli tenderi, Jauneirōpas naudas zīmes, brāļa Mariō Dragī parakstītas.
(diez, nauda arī sapņo, kad guļ? vai piecītim, cēnerim un dvaccāram, teiksim, katram ir savi sapņi?)
vakar pirmoreiz pieaugušajā dzīvē guvu munetāru labumu no savām dzīvokļa fermas aktivitātēm – uzsitu gaisā veselus 9 podiņus ar čillīšiem! turklāt burvīgiem cilvēkiem. tā ka rīta fingerošanu var beigt uz policizitīvas notes.
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: šobrīd es patiešām ļoti..

šorīt, 9:43 am, atsauksmēm

šobrīd es patiešām ļoti gaidu brīvdienas
sirdnA (sirdna)

sirdnA: Šodienas kultūras..

šorīt, 9:21 am, 1 atsauksme

Šodienas kultūras programmā paklausījos diletantu pārspriedumus par krievu alfabēta vēsturi, kurš un kad to glagoļicu izdomāja, un no kurienes kirilica izdīga, un tādā garā.

Diletanti sprieda, ka kirilicas izcelsme esot neskaidra, tomēr zināms, ka pirmais tā riktīgi to esot pielietojis senākais slāvu hronists (daži gan saka, ka šis esot bijis zviedrs), kāds Novgorodas pops.

Tas viss būtu štrunts, bet šī popa, viena no krievu rakstības pamatlicējiem, vārdiņš no sirds uzjautrināja kādu mēreni nobarotu tēvoci labākajos gados, kurš minūtes 15 spurca, ķiķināja, slaucīja asaras, nopūtās un smējās atkal.

Лихой Упырь.

Tas ir skaisti, tas ir brīnišķīgi! :)

True story.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BF%D1%8B%D1%80%D1%8C_%D0%9B%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B9
nova (nova)

nova: Kas man šodien skan galvā

šorīt, 7:08 am, atsauksmēm

Zilog (3_5469mhz)

Zilog: Kad tu gribi kaut ko ierakstīt cibā, bet tomēr nē

šorīt, 6:08 am, 1 atsauksme

spect_actor (spect_actor)

spect_actor: lai piešķirtu e-pastam..

šonakt, 1:33 am, atsauksmēm

lai piešķirtu e-pastam darba vadītājam vēl dramatiskāku efektu, nosūtīju to tagad - pusē divos naktī.
Kate (es_esmu_dzhims)

Kate: tikko gandrīz divas..

šonakt, 1:13 am, atsauksmēm

tikko gandrīz divas nedēļas dzīvojām panikā un diezgan crazy apstākļos dēļ kaķa, kam bija urīnceļu infekcija. ko man tas lika saprast: osis būs best papiņš, ja tā stunda nāks; es totāli neesmu gatava bēbītim. toties stundas, ko pavadījām klīnikā, man liek neiedomājami gribēt sunīti. taksīti vai korgiju vai kādu citu maziņo, kas var tusēt arī pilsētā
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Vakar toties biju brīvdienā..

vakar, 11:33 pm, atsauksmēm

Vakar toties biju brīvdienā un skatījos, kā uz Mangaļsalas mola vīriešu un sievietes ķer reņģes. (Vīrieši un sievietes ne tāpēc, lai būtu politkorekti, lai gan doma ironizēt bija, bet gan tāpēc, ka tur patiešām daudz vīriešu un dažas sievietes ķēra reņģes).
Reņģes ķeroties uz plikiem āķiem, vajagot tikai atvēzieties un mest.
Man patīk Mangaļsala. Īpaši darbdienās.
santogrāfs (santech)

santogrāfs: Feispuka skrollēšanas..

vakar, 10:35 pm, atsauksmēm

Feispuka skrollēšanas vietā labāk pagraindot fallout šelter. Virtuvē. Kamēr rītdienas pusdienām cepās cūka.
pelnufeja (pelnufeja)

pelnufeja: Es neticu, ka tas viss ir..

vakar, 10:14 pm, atsauksmēm

Es neticu, ka tas viss ir īsts.
University of Awesomeness (kini)

University of Awesomeness: .

vakar, 9:39 pm, 4 atsauksmes

joprojām darbā vislaik ir -1 diena, tieši par tik kavēju visu ko. jāsaņemas sadarīt šo to vēl šovakar, lai mazliet mazinās tas mīnuss. bet tad pēc tam tāpat ir darāmie. likās nice, ka 1d biju tik ļoti sparīga, laikam 7d besis, kad daļu laika vnk gulēju dīvānā un pat gribēdama nespētu neko vairāk, bija labs. nez, nekas nemainās, es tik nezinu, kur tad īsti eju [te es pārrakstījos un uzrakstīju 'deju', jā, tas ir tas, ka gribās :D]. jāpadomā par virzieniem, mērķiem. priekš kam ir kas. un tā, lai tas mani arī paķer. we are purpose seaking mechanisms, tā nesen dzirdēju. jo var jau ņemties, strādāt etc, bet vajag saprast, priekš kam. 

 vakara dziesma. certain things.
♪♬: Certain Things by James Arthur
kjiimikjis (kjiimikjis)

kjiimikjis: Produktu idejas.

vakar, 8:55 pm, 14 atsauksmes

Kaut kā ar vismīļāko sākām spriest par dažādajiem vīriešu un sieviešu higiēnas preču nosaukumiem. Nu, tur vīriešu dezodorantu nosaukumos allaž būs kaut kādas stihijas - avalanche, tornado, utt. Sievietēm paredzētajiem produktiem atkal visādi augļi, un klāt pielikts kaut kāds termins iz sērijas "delicate", "mild", "invisible". Tad nu, radās ideja - varētu ņemt dažādu produktu nosaukumus vai saukļus, un otram dzimumam paredzēto analogu nosaukt, izmantojot oriģinālā produkta antonīmu.
Piemēri:

"Invincible man" - "vulnerable woman"
"Goji color resist fortifying conditioner" - "Candy black and white attack weakening shampoo"
"Aroma sensations so relaxed" - "Stench thoughts somewhat bothered"
"Active oral care" - "Passive rectal indifference"
"Total repair" - "partial destruction"
"Dove go fresh" - "Eagle stay stale"
kašķīša dzirnaviņas (romija)

kašķīša dzirnaviņas: OMG OMG OMG Domāju, ka ar..

vakar, 7:21 pm, 11 atsauksmes

OMG OMG OMG
Domāju, ka ar švakiem nerviem tomēr nevajadzētu sēdēt žūrijā.

...
tagad (tagad)

tagad: "do dogs think in barks?"

vakar, 5:18 pm, 1 atsauksme

"do dogs think in barks?"
sonnenwende (sonnenwende)

sonnenwende: sodien viss riebjas. pec..

vakar, 4:43 pm, atsauksmēm

sodien viss riebjas. pec darba uztaisisu lielu kaasi un iesu gulet. rit 8 jabut slimnica. un slimnica, jo mana daktere varetu mani pienemt tikai nakostresdien, a lidz nakostresdienai es neizdzivosu, nahuj arsti nem tik daudz pacientus, ka tados gadijumos, kad srocna vajag neesot pat laika telefoniski konsultet. jamaina arsts.
snauts (snauts)

snauts: Pēdējās dienās mani..

vakar, 5:26 pm, 2 atsauksmes

Pēdējās dienās mani pamatīgi sevī ir ievilkusi Mad Max 2015. gada datorspēle.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: dibens tvīkst, kā gribas..

vakar, 2:27 pm, 4 atsauksmes

dibens tvīkst, kā gribas iemēģināt jauno velo
PHz (phz)

PHz: In case you didn't notice

vakar, 11:46 am, 1 atsauksme

bobijs varenais šāvējs (glam_our)

bobijs varenais šāvējs: Ļoti gribas kafiju ar..

vakar, 10:28 am, 8 atsauksmes

Ļoti gribas kafiju ar saldām piena putām, izkusušu sieru un auksto zupu. Tajā pašā laikā vakar iedomājos, ja man dotu izvēli - alerģija no piena produktiem vai alus, ko es izvēlētos? Alus tomēr manā dzīvē sagādājis vairāk patīkamus brīžus nekā siermaizītes.
sonnenwende (sonnenwende)

sonnenwende: tas laikam ir normali, ka..

vakar, 8:57 am, atsauksmēm

tas laikam ir normali, ka iezogas saubas.
unpy (unpy)

unpy: Gadsimta neveiksmes vērotāja piezīmes.

vakar, 8:46 am, 22 atsauksmes

Zvans pie durvīm. Atveru. Tur divas jaukas un skatam tīkamas jaunietes vecumā ap 25. Kamēr domāju, par kādiem nopelniem man šitais tagad, viena no viņām sper ārā - "Kā domājat, kas cilvēkam nepieciešams, lai viņš būtu laimīgs?" Samulsu un ātrumā pateicu, ka nekas. Jo, nudien, kas gan sirmam paviānam pilnai laimei vairs būtu vajadzīgs, ja jau pie viņa durvīm stāv divas nimfetes un vēlas par laimi parunāt? Tad viena no viņām, ieskatoties telefonā, sāka citēt, ko Kungs esot teicis par to, kas cilvēkiem laimei nepieciešams, tajā brīdī no apziņas, ka man jāsteidzas un nevaru jaunkundzes uz tēju ieaicināt, teju vai raudiens uznāca. Sērīgā balsī pateicu, ka budistiem par šo ir cits viedoklis, ka, kā jau teicu, cilvēkiem laimei ir nepieciešams nekas, novēlēju veiksmīgu dienu un šķīrāmies. Visā tajā pārdzīvojumā pat nepiedāvāju pienākt citreiz!

Sasodīts.