x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nolaupīšana Aizspoguļlandijā

2005. gada 16. janvāris, 6:09 pm, 20 atsauksmes / pievienot vēl

Ja debesis ir katram savas, vai arī elle nav visiem viena? Ja debesis ir katra Debesis – pati, pati labākā vieta, vai arī elle ir unikāla? Vai to var izvēlēties katrs pats pēc savas gaumes un varēšanas? Vai vispār maz ir Debesis? Jo bezgalīga laime (tāpat kā perfekts vīrietis un Ziemassvētku vecītis) nav iespējama. Ir gan perfekta sieviete, taču viņa vienkārši ir. Vispār. Kaut kur. Bet tādā gadījumā jau arī elle (bezgalīgas ciešanas) nav iespējama, jo visam taču jābūt līdzsvarā. Arī ārpus manas saprašanas esošajam būtu jābūt tādā pašā līdzsvarā. Kaut vai tāpēc, ka pie visa taču var pierast, un līdz ar to bezgalīgajai laimei vai ciešanām ar katru mirkli būtu jāpastiprinās, lai būtu jūtams, ka "kur nu vēl.." (Pieņemsim, ka man asinīs kaut kas vēl ir aizķēries no tā baltā pulverīša.)

Noskatījos vienu filmu un atcerējos citu, un tagad man uzmācas šādas un visādas citas domas. Patiesībā gan tas nav vienīgais iemesls. Man tās ir jādomā, lai būtu vismaz kaut kāda skaņa. Lai nebūtu klusums, kas ir tik ļoti skaļš. Ja nu kādu interesē (un pat ja neinteresē), kāpēc šonedēļ neko nerakstīju, tad tas ir tāpēc, ka esmu slims. Otrdien, ja kāds vēl atcerās, bija ļoti jauks laiks (atšķirībā no pirmdienas, kad tas bija lietains, taču nepārspējami jauks citā ziņā), un es gribēju iztikt bez cepures un šalles. Tomēr ir ziemas vidus un tāpēc kopš otrdienas vakara esmu pritī mač slims. Ar iesnām un kakla sāpēm iet uz labo pusi, lai gan ir sajūta, it kā kāds mani žņaugtu. Nepatīkami, lai arī cik smieklīgi tas neliktos. Palietoju kaut kādas zāles, man palika sliktāk. Tagad bez medicīnas pielietošanas – labāk. Bezmiegs naktīs un miegainība dienās. No šņurkāšanās aizkritusi auss. Tā visa dēļ man nebija vēlēšanās rakstīt. Ne tāpēc, ka nebūtu par ko. Taču viss, par ko varēju un gribēju, nelikās pietiekami vērtīgs. Arī es pats tāds jutos un jūtos.

«All I want is a warm bed and a kind word and unlimited power.»
(Ashleigh Brilliant)

Lai gan tik bezspēcīgs kā varētu likties es neesmu. Pa šo laiku Cibas WAP apdeitošanas lapas kārtīgi pārskatīju un pārveidoju. No skata gan neko daudz nepateikt, bet tā ir. Tagad ir arī UTF-8 un MD5 (tas nozīmē latviešu valodu un iedomātu drošību). Ja neviens nekādas problēmas neatradīs, to beidzot varēs oficiāli izsludināt un aizmirst. Dīvaini, bet kopš pašas pirmās dienas man pašam nav bijušas nekādas problēmas. Citi, darot to pašu, ko es, gan atraduši vairākas. Inčīgi.
Un vēl ir parādījusies iespēja lasīt kādu Cibas žūrnālu, izmantojot WAP. Darbojas viss smuki un kārtīgi, ir ieraksti, draugu lapa, komentāri, vēlāk pieliktu komentēšanu. Taču šis žūrnāls ir mans. Jāpiezīmē, ka tas nebūt nebija mans mērķis. Es vēlējos cibiņiem dot iespēju lasīt citus žūrnālus, bet pagaidām iespējams tikai manējais. Stulbi bezgala. Tāpēc adrese paliek nepubliskota.
Ja ar WAP apdeitošanu nebūs problēmas (lūdzu, lūdzu nevajag), beidzot varēšu ķerties pie MMS un Cibas sasaistīšanas.

jutoņa: ko janvāris dara pusē?
♪♬: monotona, 13kHz augsta skaņa – džinnnnnnkst, bet fonā skan Coldplay – Don't Panic

Kamatrilleris: veseļojies!

2005. gada 16. janvāris, 6:14 pm, 3 atbildes / atbildēt

zumzum. es arī esmu nevesela, lai gan cepuri šogad vispār neesmu lietojusi, tikai ūberūbergadījumos savu uper ausaini. un šķaudu nepārtraukti kā tads pustracis kaķis.
un par to elli.. ja nav debesis, tad nav arī elle? ja nav laime, tad nav arī skumjas, ne tā? kam ir sākums, tam ir gals. kam ir tikai vidus, tam tas ir apdalīts, jo tam ir tikai vidus. mana ģeniālā loģika.
Lasi starp rindiņām: mozzom disko gaismās laistās
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Re: veseļojies!

2005. gada 16. janvāris, 6:21 pm, 2 atbildes / atbildēt

paldies un veseļojies arī Tu!

to par Debesīm un elli es uzrakstīju tik neskaidri, cik vien spēju un tā Tu to laikam arī saprati. :)
es šaubos, vai maz vispār ir Debesis un elle. var būt, ka kaut kur tā 21 gramu smagā būtība nonāk. var būt nav pat tās. žēl, ka neviens nav atgriezies un pastāstījis. gaisma tuneļa galā, bet kas ir tā gaisma un kas tur ir?
 

Kamatrilleris: Re: veseļojies!

2005. gada 16. janvāris, 6:28 pm, 1 atbilde / atbildēt

es domāt, ka gan jau nekur tas viss nepazūd, lai gan ticu arī tādai lietai kā nebūtība. kad biju maza [nu tiešām tik maza, ka vēl pat skolā nelaiž], redzēju sapni [nudien nezinu vai to bija iespaidojis kaut kas televīzijā redzēts vai kaut kur padzirdēts, bet nu enīvei]. tai sapnī biju Augšā un tur visi sēdēja un lasīja Scenārijus, katrs sev izvēlējās lomu, tad devās pie administratora, kurš iešpricējas rokas muskulī kaut kādu šķidrumu, kas dzēš atmiņu un tad to cilvēku "laida lejā". nu vopšem katrs izvēlējās, kas būs dzīvē virs zemes, bet kritēriji gan nebija vai es tur būšu laimīgs vai nē, bet gan cik interesanta un piesātināta būs mana Loma. Nu tā lai pašam interesanti. Gluži kā aktieri, kuri tiecas spēlēt spilgtas raksturlomas. Un tas sapnis manī kaut kā iesēdās.
Lasi starp rindiņām: retro
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Re: veseļojies!

2005. gada 16. janvāris, 6:36 pm, atbildēt

super! no šitā pat filmu varētu uztaisīt. :)
patiesībā tā pat varētu būt patiesībā, jo neviens jau neatceras. tas pat būtu ticami tādēļ, ka cilvēks ļoti daudz ko dara, lai tikai būtu viņam labāk, bet tas patiesībā ir bezjēdzīgi. tāpat arī šī likteņlemšana.
bet ideja Tev tiešām laba! :)
 
stranger to you (sveshinieks)

stranger to you: kādu filmu?

2005. gada 16. janvāris, 6:32 pm, 3 atbildes / atbildēt

kādu filmu?
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: šodien to ar Robinu..

2005. gada 16. janvāris, 6:37 pm, 2 atbildes / atbildēt

šodien to ar Robinu Viljamsu, kurai aizmirsu nosaukumu (Tu laikam domā to pašu) un atcerējos to par sapņiem un maniakiem ar Dženiferu Lopesu, kurai arī neatceros nosaukumu.
 
stranger to you (sveshinieks)

stranger to you: what dreams may come un..

2005. gada 16. janvāris, 6:41 pm, 1 atbilde / atbildēt

what dreams may come un the cell? :)
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: jā, abas. pilnīgi..

2005. gada 16. janvāris, 6:43 pm, atbildēt

jā, abas. pilnīgi pareizi. es parasti piemirstu nosaukumus filmām, bet ir labi, ka rokas stiepiena attālumā ir kāds, kas tos zina vienmēr. (un es nedomāju IMDB.com) :)
 
judith (judith, heart)

judith: es neticu ne ellei, ne..

2005. gada 16. janvāris, 8:55 pm, atbildēt

es neticu ne ellei, ne paradīzei. ja nu vienīgi dzīves laikā.
P.S. labi, ka pateici, kāpēc nerakstīji, citādāk nez ko padomātu :)
Lasi starp rindiņām: heart
 
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: Ar WAP apdeitošanu..

2005. gada 16. janvāris, 8:59 pm, 7 atbildes / atbildēt

Ar WAP apdeitošanu problēmu nav!

Vienīgā [nesen piedzīvotā] problēma radās, kad mēģināju kaut ko iepukstēt pirms gulētiešanas. Pukstu uzrakstīju, bet, kad no rīta pamodos, ieraudzīju, ka puksts nekur tālāk par telefona ekrānu nav ticis un GPRS ir pieslēgts ;D Datu pārraides skaitītājs rādīja, ka esmu gulējis aptuveni 5h 37min ;)
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: labi, ka Latvijā nav..

2005. gada 17. janvāris, 4:49 pm, 6 atbildes / atbildēt

labi, ka Latvijā nav jāmaksā par tā izmantošanas laiku, ne? būtu tas dial-up modēms.. :)
anyway, es pie tādas problēmas neesmu vainīgs. tā ir kļūda lietotāja pusē.
hmm.. ja jau piecarpus stundas, tad nav brīnums, ka "paspēji" aizmigt pirms nosūtīšanas. :)
 
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: Mhm, tas bija pirmais,..

2005. gada 18. janvāris, 12:11 am, 5 atbildes / atbildēt

Mhm, tas bija pirmais, kas man ienāca prātā, bet nez kāpēc automātiski uzreiz izrubīju to ieilgušo pieslēgumu.

Es jau nevainoju Tevi - es tikai pastāstu, kādas man rodas problēmas ar WAP ;)

Iepriekš nepieminēju, ka latviešu burti tagad ir ok!
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Tas laikam pieradums. :)..

2005. gada 18. janvāris, 10:33 am, 4 atbildes / atbildēt

Tas laikam pieradums. :) Seno laiku atmiņas, tā teikt.

Es tieši gribēju prasīt par latviešu valodu. Nu tad skaidrs. Tu vari lasīt latviski. Un kā ar rakstīšanu? Vai to Tavs telefons nenodrošina?

Un vēl gribēju pajautāt. Es varētu uztaisīt tā, ka izvēlei ir pieejamas kopienas, kurās drīksti rakstīt, un tāpat arī ar Taviem jūzerpiciem. Ka varētu izvēlēties no sarakstiņa, kādu vēlies. Tas gan prasītu iežurnalēšanos vispirms un tikai tad varētu sākt rakstīt.
Un vēl es varētu uztaisīt iespēju labot vai dzēst pēdējo ierakstu.
Vai tas būtu maz vajadzīgs, vai labāk to visu nesarežģīt un atstāt, kā ir? Ņem vērā, ka tad pašā sākumā vajadzētu autorizēties pirms sākt ko darīt.
Sou, ko saki?
 
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: Jā, bija ok arī ar..

2005. gada 18. janvāris, 8:59 pm, 3 atbildes / atbildēt

Jā, bija ok arī ar latviešu burtiņu publicēšanu - sapoustēju visādus glāžšķūņu rūķīšus un citus jokus, un bija ok.

Kopienas un jūzerpiki noderētu kā papildfīča - nu, līdzīgi kā tagad ir īsais ceļš līdz ieraksta publicēšanai un mazliet garāks. Tāpat varētu būt arī kopienu un jūzerpiku izvēles ar iepriekšēju iežurnālēšanos. (Hm, nejūtos pietiekami vesels, lai kaut kā saprotamāk to izklāstītu, bet gan jau pietiek ar to, ka šādas fīčas būtu patīkamas.) Ieraksta labošanai un dzēšanai zūd funkcionalitāte, ja nevar lasīt visu žurnālu un redzēt to ierakstu globālākā kontekstā. Ne?
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Vai Tu vispār guli? :) ..

2005. gada 21. janvāris, 12:42 pm, 2 atbildes / atbildēt

Vai Tu vispār guli? :)

Man ir skaidrs, ka tās ir "fīčas". :) Un tad tas nozīmē, ka vispār bez tām varētu iztikt, bet es droši vien nenoturēšos un tās tomēr pievienošu, bet vēlāk gan. Vispār.

Par labošanu un dzēšanu. Tas taču ir Tavs žūrnāls, tāpēc visā visumā tomēr Tev pašam būtu jābūt skaidram, par ko tas viss ir un kāpēc Tu varētu vēlēties labot vai dzēst savu pēdējo ierakstu. Labošanai būtu lielāka jēga (piem., papildināšana). Taču arī tā ir "fīča", kas nav obligāta un varētu tikt pievienota vēlāk.

Paldies par piedalīšanos! Tagad gaidi MMS. :)
 
nenopietns cilvēks (pzrk, hmm)

nenopietns cilvēks: Eksperimenti ar moblogging no lietotāja puses :)

2005. gada 23. janvāris, 7:17 pm, 1 atbilde / atbildēt

Man izdevās moblogot pikčeru uz livejournal žurnālu via flickr.com. Jāatzīst, ka man nesanāca ieblogot pa taisno no telefona, pēc attēla nosūtīšanas uz flickr man tas attēls bija vēl atsevišķi jānosūta uz blogu, lai gan šai fīčai vajadzēja notikt automātiski. Mēģināju arī viltīgi nomainīt LJ blogu pret SC, izmantotojot to pašu lietotājvārdu un to pašu paroli, tikai nomainot URL, bet no tā nekas dižs nesanāca.

Kā Tev sokas ar MMS? ;)
Lasi starp rindiņām: hmm
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Re: Eksperimenti ar moblogging no lietotāja puses :)

2005. gada 24. janvāris, 2:33 pm, atbildēt

Pagaidām vēl neesmu ķēries klāt. Guļu uz lauriem. :)

Domāju, ka šīs nedēļas beigās pasēdēšu pie kompja, paštukošu. Tagad jau būs vieglāk, jo varēšu izmantot lielu daļu no WAP-update lapas koda. Tas tomēr tika labi pārbaudīts.
Es gan nezinu, vai būs vērts to piedāvāt citiem, pārāk jau nu neparocīgi un neērti to uzturēt būs. Ja nu vienīgi maniem "draugiem" varētu pavēstīt par tādu iespēju, bet tā ka oficiāli Cibā laikam ne.
Tur, piemēram, nav iespējams nosūtīt kādu apstiprinājumu, ka ziņa publicēta. Arī, ja kļūdīsies, attēls uz servera būs, bet sūtītājs jau nezinās, kā pie tā tikt manuāli.
Stulbi, ka man nav pieejams kāds SQL serveris. Tad varētu reģistrēties un būtu arī pieejams sarakstiņš ar publicētajām ziņām no šī lietotāja un tā.
Katrā ziņā, kaut kas vienkāršs jau būs. Jo mazu bildīti man izdevās publicēt un pašam gribās. :)
Lai nu kā - šis laikam tiešām būs pieejams tikai caur pazīšanos.
Tu jau tik un tā esi pirmais testētāju sarakstā. :)
 

de Leona: Elle katram ir sava, jo..

2005. gada 6. februāris, 8:54 pm, 2 atbildes / atbildēt

Elle katram ir sava, jo mees katrs baidamaies no kkaa cita. Elle ir tas, no kaa mees baidaamies.
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Jā, no mūžīgām..

2005. gada 7. februāris, 10:01 am, 1 atbilde / atbildēt

Jā, no mūžīgām mokām, vāroties katlā. :)
Nē, nu var jau būt, ka tā arī ir.
 

de Leona: Dziiwe ir kaa..

2005. gada 7. februāris, 5:22 pm, atbildēt

Dziiwe ir kaa waariishanaas katlaa. no zupas paarlecam uz putru, tad uz kartupeljiem. pamats iipashi nemainaas, tikai sastaawdaljas:)