x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Vienotrreiz

2005. gada 9. marts, 4:27 pm, 7 atsauksmes / pievienot vēl

Liegi un bez skaņas krītot, baltās dūnas apklāj nosalušo zemi. Tur Otīlijas tante uz sestā stāva balkona dauza savu pēli.</pMan reiz uz brīdi aizmirsās elpot, taču tas bija no aukstuma un pāsteiguma, un tiešām uz brīdi. Interesanti, kāpēc cilvēki tik bieži melo? Nu, piemēram, ja man saka “Sazvanīsimies!”, tad tas pilnīgi noteikti nozīmē, ka nevis man zvanīs, bet gan man būs jāzvana, vai arī nekā nebūs. Citādi vēl nav bijis. Un arī, piemēram, saka, ka kaut kam “atradīs laiku”. To taču tāpat kā miljonus nevar pazaudēt, tad kā gan var atrast laiku, kurš nemaz nav pazaudēts? Un, pat ja atradīs, kā var zināt, ka tas ir īstais? Jo tas taču visu laiku (savu laiku) iet uz priekšu. “Es neļāvu viņiem zagt!” mani cenšas pārliecināt kāds nepazīstams politiķis, tā arī nepaskaidrojot kam, ko, no kā un kā viņam tas izdevies. Varu iedomāties, ka viņš patraucējis kādu kabatzagļu vai dienaszagļu bandu. Es meloju, viņš melo, tā tam būs būt vēl tikai šonedēļ.

Pārmaiņas pēc pagājušajā naktī izdevās aizmigt uzreiz (joprojām noliedzu jebkādu medicīnisku līdzekļu klātbūtni asinīs), taču šorīt es pamodos veselas piecas reizes. Un pat neaizgulējos, jo pēdējā reizē par divām minūtēm apsteidzu modinātāju. Iekabināju tam beidzot un nedzirdēju tā trompeti. Un mani atkal daži cenšas apvainot un aizvainot. Kā, piemēram, sekretārīte Keta. Runa par seksismu ir viņas nākošajā ierakstā, un es tikai gribēju pierādīt viņas divkosību un domu maiņu, atkarībā no izdevīguma.

Starp citu (šo laikam vajadzēja paziņot ātrāk), taču es šonedēļ vairs nelasu komentārus. Tāpēc, ka mani apvaino un aizvaino (nē, es jokojos). Pārmaiņas pēc. Ar tiem es gan jau tikšu galā nedēļas beigās. Taču rakstīt jūs varat, lai arī esmu aizmiedzis acis. :)

jutoņa: puncīt's tukšs
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: pret tukšu puncīti..

2005. gada 9. marts, 4:51 pm, 2 atbildes / atbildēt

pret tukšu puncīti palīdz pankūki ;P
 
judith (judith, kaķi)

judith: uzmanīgāk kakjux ar..

2005. gada 9. marts, 9:00 pm, 1 atbilde / atbildēt

uzmanīgāk kakjux ar tiem penkūkiem :)
Lasi starp rindiņām: kaķi
 
this is a ransom demand (kakjux, persiki)

this is a ransom demand: ok. uzmanos ;)

2005. gada 9. marts, 9:24 pm, atbildēt

ok. uzmanos ;)
Lasi starp rindiņām: persiki
 

: es zinu, kaads ir..

2005. gada 9. marts, 10:01 pm, 1 atbilde / atbildēt

es zinu, kaads ir bezmiegs un izsaku lidzjuutiibu.
kad naakamreiz nevareesi aizmigt, atsuuti man zinju "sazvaniisimies" un ES Tev piezvaniishu. izsiesim abi aaraa un staigaasim liidz jaakriit no kaajaam. tad naaks miegs.
kaa Tev patiik mana ziemas (driizaak marta) pasaka?

atkal auzas
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Kura pasaka? Es neesmu..

2005. gada 12. marts, 2:58 pm, atbildēt

Kura pasaka? Es neesmu pamanījis.

Un - labi. :) Uz kurieni man to ziņu sūtīt? Ar iedomāšanos pietiks?
 

Kalibri: "...pēdējā reizē par..

2005. gada 9. marts, 10:18 pm, 1 atbilde / atbildēt

"...pēdējā reizē par divām minūtēm apsteidzu modinātāju. Iekabināju tam beidzot..."
no rītdienas pat sākšu iemēģināt šo jauko mošanās atrakciju.
vismaz kaut kāds stimuls celties, ka var kaut vai modinātājam ieriebt. =)
Lasi starp rindiņām: sword
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Tā patiešām ir, taču..

2005. gada 12. marts, 11:47 am, atbildēt

Tā patiešām ir, taču to nav nemazam tik viegli izdarīt. :) Turklāt vēl miegam tomēr tiek nolaupītas tās divas vai cik tur minūtes.
Tev nu gan no rītiem ir "labs" noskaņojums, ja vēlies kādam ieriebt. Pat ja tas ir tikai modinātājs. Lai gan modinātājs jau var būt arī persona, un tādā gadījumā viņam var smagi nepaveikties. Mr. Bīns savu modinātāju-pulksteni slīcināja ūdens glāzē. Kāpēc gan to nevarētu arī ar personu? :)