x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Pielikt roku, bikses, soli, māgu..

2005. gada 19. marts, 11:52 am, 41 atsauksme / pievienot vēl

“Latvijā no smēķēšanas mirst 12 cilvēki dienā. Taču smēķētājs iedomājas, ka starp tiem viņa noteikti nebūs.”
(Diena, 8.10.2004.)

Bet gluži loģiski. Vai atceraties, kā reiz izteicās Lennenbergas Emīla mazā māsiņa Līnas zobu sāpju / skorbuļa sakarā? “Nomirsi, tad redzēsi!” Tas mazais špicbuks tieši tā arī teica. Interesanti, ne? Interesanti, ka tā ir taisnība. Interesanti, kāpēc kaut ko sāk darīt tikai tad, kad kaut kas nelāgs jau noticis? Piemēram, sāk attīrīt jumtu no sniega tikai pēc tam, kad daļa tā kādam jau trāpījusi uz galvas. Nu, labi, lāsteka nokrita metru man priekšā peļķē un man trāpīja tikai ūdens, bet iespaids jau paliek.

Visā visumā tik (tik) traki jau nav. Šī bija gara un grūta nedēļa. Man sāp mugura, nāk miegs, gribu kunkstēt. :) Izrādījās, ka man bija jādzīvo pēc GMT laika. Mani izprašņāja, ceru, ka uz labu. Reiz arī galam būtu jābūt labam. Un vispār. Esmu pasācis katru rītu brokastīs un arī mīļu brītiņu ēst auzu pārslas. Tagad gaidu, kad ies labumā. Kad izaugšu liels un stiprs, tad gan jums visiem parādīšu! :)

Es varētu ko labu izdarīt priekš tā vai tās, kas man šodien parādīs vēl brīnišķīgāku džeza / acid jazz ierakstu par Mocean Worker – Right Now. Bet tikai šodien. Patiesībā tikai šajā pusdienā. Vispār tā varētu kļūt par tradīciju – es katru nedēļas nogali publicēju kādu dziesmu, kas man patīk, un otru kā bonusu nosūtu dažiem izredzētajiem uz meilu. :)

Pie reizes – draudzīgs paplikšķinājums pa [info]platinum plecu, ja tā ir taisnība. Ceru, ka visi grib dzīvot.

♪♬: Scott Mckenzie - San Francisco (Be Sure To Wear Some Flowers In Your Hair)
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: Pēc teorijas - nekas..

2005. gada 19. marts, 5:13 pm, 1 atbilde / atbildēt

Pēc teorijas - nekas nav oriģināls, viss jau reiz ir pateikts, atliek tikai izdomāt, kurš ir autors. Bet password generator ir ļoti laba ideja! Nebiju domājis, ka tie mēdz ģenerēt arī civilizētus un puslīdz izrunājamus vārdus.
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Patiesībā paiet ļoti..

2005. gada 19. marts, 5:17 pm, atbildēt

Patiesībā paiet ļoti ilgs laiks, līdz var atrast kaut ko izrunājamu un puslīdz pēc jebkādas-izņemot-čehu valodas likumiem veidotu vārdu. :)
Nu, puslīdz sakarīgi savirknēti līdzskaņi un patskaņi.
Tas ir līdzīgi kā zelta meklēšana. Iekšā ir, bet ārā nenāk. Vai lielajā gūzmā atrast ko noderīgu.