x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Help faila atvēršanas pasākums

2005. gada 24. marts, 7:41 pm, 8 atsauksmes

Patiešām noderētu palīdzība. Varbūt tikai es protu radīt tādas problēmas, bet varbūt ne. Īsāk izsakoties, ir tā.

Ir viens WML fails ar formu, kas ar POST metodi nodod parametrus citai WML lapai, kas ir PHP fails, ja kas. Nu, lūk. Šis PHP fails apstrādā formas datus un noglabā tos failiņā. Tam, saprotams, jānotiek tikai vienreiz mūžā šiem datiem. Taču, no šīs otrās lapas sekojot kādai saitei un pēc tam atgriežoties (ar "Back", kam no kešatmiņas jāielādē šī lapa (otrā)) šajā lapā (otrajā), lapa tiek izsaukta it kā no jauna un visa POST info tiek noglabāta vēlreiz, jo tā arī tiek saglabāta mobilā kešatmiņā. Ko man darīt, lai skripts izpildītos tika vienreiz?

Čekot refererus nevar, jo tos mobilais reti kad izdomā nodot nākošajai lapai, ir gan iespējams pielikt sendreferer="true" pie <go>, kas nosūta formas datus, taču negribu paļauties tikai uz to. Otrajam failam pielietojot <card onenterbackwards="./pirmais.wml">, protams, nestrādā, jo PHP skripts izpildās pirms WML izvadīšanas un tā jābūt. Kā man piespiest mobilo saglabāt šo lapu (otro) kešā vai skriptam neļaut izpildīties otrreiz (nu, ne vismaz pilnībā)?

Problēma ir ar Nokia 6230, līdz ar to noteikti arī ar visām pārējām Nokijām. Par pārējiem mobilajiem līdz ar to vairs neuztraucos. Ar Firefox + WMLBrowser viss kārtībā. :) (Nu, re! Atradās gaišā puse.)

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..

(Ņem vērā, ka parasti neviens neizvēlas atbildēt uz pilnīgi anonīmiem komentāriem!)