x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nu, bāc! Life is a carnival

2005. gada 11. jūnijs, 4:45 pm, 5 atsauksmes / pievienot vēl

Hihi! Laiku sizdams, es tomēr kaut ko metu pret sienu. Pulksteni. Tiešām pret sienu, pa lampu gan ne. Un pulkstenis kaut ko arī nosita. Stundu. Bet tas tā.

Šorīt rīta agrumā diezgan veiksmīgi pametu Rīgu, nedaudz gan saliju. Siguldā spīdēja saule. Ārsti, kā izrādās, mēdz būt arī samērā žēlīgi, lai gan šorīt mans plecs tika pie plākstera ar krāsainām ērcēm (!!), viena no viņām sēž un domā. Karātavu humors laikam. Un vispār – esmu atgriezies pie izsaukuma zīmēm. Un vēl es pārbaudīju, kāda mūzika patīk manam minkam.

Par Primal Scream viņa nav sajūsmā, te nu mūsu gaumes ļoti atšķiras. Pret Belle & Sebastien viņa neiebilst. Ampop viņai pat patīk. Man arī, vēl joprojām klausos. Paldies, [info]kinda! Blūzs viņai patīk, John Lee Hooker, protams. Ladytron nu gan ne, pēc viņas domām, electroclash ir tikpat norakstāms, kā hip-hops, lai gan 2pac neliekas tik ļoti peļams. Labi, kaķīt. Air pirmais un pēdējais albums tika atzīti par labiem, arī Bomb the Bass. Par vienu no manām mīļākajām dziedātājām – Alanis Morissette – tika vicināta aste. Pie Asian Dub Foundation viņa devās prom. Pati vainīga. Fain! Nevaig arī. Džezs viņai gan patīkot. Cocteau Twins un Daft Punk krita uz nerviem.

Vakar pie savas lielīšanās aizmirsu piebilst, ka es taču The Briefing dzirdēju dzīvajā! Par skaļu, protams, bet citādi man patika. Un vēl man ir sajūta, ka kāds uz mani ir apvainojies. Tāda nu man tā sajūta ir.

jutoņa: fcuk! klepoju akal

Kamatrilleris: Man ar ir tāda sajūta...

2005. gada 11. jūnijs, 4:52 pm, 3 atbildes / atbildēt

Man ar ir tāda sajūta. Nu par to apvainošanos. Bet nu mēģinu sev iegalvot, ka man tas maz rūp..
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Tātad es neesmu..

2005. gada 11. jūnijs, 4:56 pm, 2 atbildes / atbildēt

Tātad es neesmu vienīgais. Hmm.. Tādā gadījumā var būt, ka tā pat ir patiesa sajūta. Un, ja tā ir, tad man gan nav vienalga. Vēl viens fcuk!
 

Kamatrilleris: Ja jau vainotais nav..

2005. gada 11. jūnijs, 5:09 pm, 1 atbilde / atbildēt

Ja jau vainotais nav pacenties Tevi apveltīt ar zināšanu,ko tad Tu īsti esi nogrēkojis - nu nezinu, vai tad vajadzētu ķert bažu.. Man riebj tie visi tu-pati-labi-zini,tev-pašai-tas-ir-jāsaprot.. bla bla bla, ja ir ko teikt, tad saki acīs un miers un vispār aaaargh apvainoties ir..Lēti!
Es biju aizmirsusi vienu no skaistākajiem dziesmām pasaulē, bet tā pati no sevis atrada mani.
Nu labi -- es dodos baudīt lietu.
Jauku vakaru Tev!
Lasi starp rindiņām: Mākoņstūmēja
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Mākoņstūmēja! :) Man..

2005. gada 11. jūnijs, 5:25 pm, atbildēt

Mākoņstūmēja! :)
Man nav precīzas informācijas, tikai sajūta. Uz to ne pārāk var paļauties, bet nevar arī pilnībā neņemt vērā. Mnjā, es arī to neciešu. Labāk jau pateikt visu, kā ir, vai neko neteikt. Pilnīgi.
Es, šķiet, arī izbaudīšu lietu, tikai man tā baudīšana būs pēdiņās. :) Heh.. Bez pulksteņa esmu arī bez laika izjūtas.
Paldies, mozzom! Lai arī tev jauks vakars!
 

anonīms: khh izlasīju "Belle &..

2005. gada 12. jūnijs, 11:31 pm, atbildēt

khh
izlasīju "Belle & Sebastian" un nodomāju - laiks veco labo mūvi High Fidelity pārlūkot ikgadējo reizi...