x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Šāvakara ekspotīcija

2005. gada 8. jūlijs, 9:04 pm, 10 atsauksmes / pievienot vēl

[info]skruuwes veiksmes vēlējums netika izmantots. Nokavēju vilcienu, iestrēgu Rīgā. Līdz pusvienpadsmitiem. Tātad mājās būšu pēc pusnakts. Tagad sēžu Esplanādē un ēdu saldējumu. Paspēju jau noķēpāties, iešu pēc vēl viena, garšīgs. Lasīšu par to, kādam man jābūt, nedomāju, ka man patiks. Nupat piezvanīja un pateica, ka atkal visa māja būs man vienam. Nu tā. Ejot cauri Vecrīgai, dzirdēju sarunu. - I have a construction company. - A-ha. Tas arī viss. Varat trīsreiz minēt, starp ko tā bija un kas būs vēlāk.

Šī bija ļoti dīvaina diena. Man patika. Es patiku. Man patika patikt. Visa nedēļa bija pārsteidzoša. Bet jūs nekā ne-zi-nāt, par to es neko. Es zinu tik daudz, ka mute vaļā paliek un vārna ielidos. Šī ir vēsturiska diena un rīt.. Eju pēc saldējuma, būšu atpakaļ. Vēl laika tiiik daudz.


Papildināts (ap pusdivpadsmitiem): “My life is brilliant, my life is pure, I saw an angel”, klausījos radio, iepatikās Džeimss Blānts. Mjā, ekspotīcija nevar vien sākt beigties. Izrādījās, ka vilcienu vairs nav (!!). Atradu pat autoostu, bet tur nekā iepriecinoša. Jau uz brīdi zaudēju cerības par nakstmāju atrašanu. Biju izmisis, noguris, apnicis un vispār reizē, bet tad pārdomāju. Nav tik traki, var iztikt. Te nu es esmu. Tikšu līdz Siguldai rīt.

jutoņa: divus saldējumus varēšu..?
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Zini, es iestrēgu..

2005. gada 8. jūlijs, 11:22 pm, 3 atbildes / atbildēt

Zini, es iestrēgu Rīgā.
Es rakstu pukstu par to, bet nesanāk.
Es nečakarēju! :)

: raksti fiksāk, citādi..

2005. gada 8. jūlijs, 11:58 pm, 2 atbildes / atbildēt

raksti fiksāk, citādi es bēdīga aiziešu gulēt
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Es papildināju šo, jo..

2005. gada 9. jūlijs, 12:02 am, 1 atbilde / atbildēt

Es papildināju šo, jo neko prātīgu neizdomāju.
Tu tiešām gaidīji? No rīta nevari izlasīt? :)
Neej nu sabozusies gulēt. Arlabunakti!

: pats arlabunakti

2005. gada 9. jūlijs, 12:04 am, atbildēt

pats arlabunakti