x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nu, bet, nu, nu, nu..!

2005. gada 10. jūlijs, 11:29 am, 7 atsauksmes / pievienot vēl

(Cibiņš), vakar, 9.07.2005 @6:10 pm
Reizēm piemirstam, ka siltas kājas, viegla sāta sajūta, vieta, kur apmesties uz ilgu laiku, un tuvs cilvēks līdzās mums ir nepieciešams, lai dzīvotu un laimīgi justos. Taču reizēm to visu atceramies un tomēr jūtam diskomfortu, jo par kaut ko neesam parūpējušies pietiekami.
Jā, protams, par sevi.

Es jau laikam rakstīju, ka mani atkal mājās atstāja vienu. Tad nu netīšām nonācis līdz šim ierakstam draugudraugu lapā, nolēmu, ka varētu sarakstīt visas labās vai vismaz kādu laiku patīkamās lietas, ko var darīt, ja esmu mājās viens.

Var klausīties skaļi mūziku, jebkādu stilu, jebkurā laikā. Var gulēt zemē (man patīk), un neviens neprasīs, kas noticis. Var neaizvērt vannasistabas vai tualetes durvis (lai dzirdētu mūziku). Var izģērbties, ja ir karsti. Var ievīkstīties segās, izveidot migu, ja ir auksti. Var dziedāt līdzi mīļajām dziesmām! Var neuztraukties, ko citi domā par kārtību mājās. Var neko nedarīt. Var piededzināt ēdienu. Var drēbes un citas mantas atstāt tobrīd visērtākajās vietās. Var daudz ko. Var saņemties. Var izlaisties. Var neatbildēt uz telefona zvaniem (15 reizes!!). Var pusdivpadsmitos vakarā doties uz virtuvi taisīt vakariņas un izdomāt, ka ir īstais brīdis pagatavot zemeņu saldo, bet neizdomāt, ko un kā tieši. Var laistīt puķes dārzā, pie reizes aplaistot sevi un vēl šo to. Var līdz pusdiviem klausīties mūziku, lasīt muļķības, tad klīst pa tumšu māju un ieskriet durvīs. Var.. daudz ko.

[info]rikella, 1.07.2004 @6:21pm
Idille – no rīta uztaisīt to makaron-dārzeņveidīgo ēdamo un tēju, visu dienu gulēt pie TV, pēcpusdienā ieiet dušā, sagrabināt pēdējo naudiņu, uzvilkt Nike sporta tērpu, slapjiem matiem, bez kosmētikas čāpot uz blakus veikalu pēc saldējuma. MHM!

♪♬: U2 – Hallelujah Here She Comes

het: mm es almost every day..

2005. gada 10. jūlijs, 11:36 am, 2 atbildes / atbildēt

mm es almost every day ar piebildi ( ja esmu maajaas ) esmu viena. un tad parasti klausos skalji muuziku, sakaartoju maaju, paluuru Tv, ja nedziivojos pa aaru, ko almost ikreiz daru un pagulju, ieeju vannaa mit putaam un taa un taa:)
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Tu katru dienu sakārto..

2005. gada 10. jūlijs, 11:51 am, 1 atbilde / atbildēt

Tu katru dienu sakārto māju? :)
Nu, es gan nekādi nevaru dienas laikā gulēt. Ja nu kādreiz sanāk, tad pēc pamošanās ir sajūta, ka nav ne mazākās jausmas, cik ir nogulēts un vai šī vēl ir tā pati diena, vai jau nākošā, un kas vispār pa šo laiku noticis.. Tāpēc es nevaru.
Un par iešanu vannā ar putām un tā un tā jau nu gan es nerakstīšu. :)
 

het: hehee, kaadreiz es..

2005. gada 10. jūlijs, 11:55 am, atbildēt

hehee, kaadreiz es sakartoju almost everyday ziemaa un taa. tagad es neaceros to dienu, kad kaartoju, jo man vienkaarshi nesanaak laika, jo, ja neesmu darbaa, esmu aaraa ar draugiem, bez draugiem, bet aaraa, jo maajaas vnk noseedeet nespeeju i kautko kaartot, aizkam, rokas neceljaas, jo anyway visi visu savnda utt un es neesmu nekaada kalponu kaa kaadreiz visu es daru utt un man nav speeka, jo visu panjem darbs un neguleetaas naktis un tpc, lai vismaz kko no vasaras un aarpus darba baudiitu, briivaas dienas un laiku, cik nu ir njemu un censhos pavadiit taa, lai ir taa shkjirba starp darba pavadiito laiku un briivdienaam, tpc vakardien ielienot savaa gultinjaa nodomaaju mmmmm cik sen te nav buuts ... shonedeelj vienreiz, laikam taja esmu tik guleejusi i maajaas buuts nav ne dienu! heh >:D
Lasi starp rindiņām: light blue
 
zhuu (rikella)

zhuu: jū tas ir tiiiik..

2005. gada 10. jūlijs, 1:01 pm, atbildēt

jū tas ir tiiiik patīkami :) un neviens teu neko nesaka, neaizraada utt :)))
 

Foršais džekiņš: Pilnībā pievienojos...

2005. gada 10. jūlijs, 1:11 pm, atbildēt

Pilnībā pievienojos. Ir super palikt vienam uz pāris dienām nedēļā, Bet nepavisam tas nav forši ja tā ir mēnešiem no vietas.
 

piilj: Ak, cik gan reti šī..

2005. gada 10. jūlijs, 2:09 pm, atbildēt

Ak, cik gan reti šī burvība tiek baudīta... (:
Lasi starp rindiņām: Chains
 
ib (ib)

ib: njāāāā, apziņa, ka..

2005. gada 10. jūlijs, 6:56 pm, atbildēt

njāāāā, apziņa, ka esmu uz trīs dienām atstāta viena kā baobabs, otrajā dienā aizdzina mani uz otru Latvijas galu...
vientulība ir patīkama tikai tad, ja apzinies, ka vari to pārtraukt kad vien vēlies.(c) Bels