x-ƒ (x_f)

x-ƒ: On the Internet, nobody knows you're a dog!*

2005. gada 12. jūlijs, 1:41 pm, 23 atsauksmes

Ir laiks. Nu, jā. Daži jau to ir komentāros pamanījuši (ieraksts) vai izteikuši (ieraksts) tādas aizdomas (ieraksts), ka tā varētu būt (ieraksts) un tā, un tāpēc es nolēmu, ka labāk to atklāt pašam un tagad, nekā ļaut to publiski paziņot kādam svešajam, ka to vairs nevarētu kontrolēt. Nu, jā. Tātad lieta tāda, ka aiz Cibas [info]pzrk un [info]x_f slēpjas viena un tā pati persona. Tā vi'š i'.

Būtībā jau tās ir divas diezgan dažādas personas, vismaz tā sākumā bija domāts, bet nu laikam jau ne pārāk labi tas sanācis, jo daži to pēdējā mēneša laikā ir atkoduši. Vēl arī tas, ka abām personībām sakrīt diezgan daudz friend-of personu. Tātad.. Nu jā.

Daži noteikti gribēs iebilst, ka ir mani / kādu no mums satikuši dzīvē. Un daži pat it kā abus vienā laikā un vienā vietā. Nu, tā ir gan, jā. Lieta tāda, ka vienmēr atrodas kāds labs draugs, kuram nav nekādu iebildumu uz dažām stundām pieņemt citu identitāti. Tas arī viss. As easy as a pie.

[info]x_f žūrnāls tika izveidots pirmais. Vēlāk, kad Cibā sākās apsēstība ar vismaz diviem žūrnāliem, es izveidoju [info]pzrk. Abiem žūrnāliem laika gaitā ir vienreiz mainīti lietotājvārdi. [info]pzrk tika iecerēts kā alternatīvā persona, kā aktīvais un sabiedriskais [info]x_f, kurš raksta īsāk un biežāk, reizēm raksta par šo to tehniskāku, par advancētām lietām, ar pozitīvu skatu uz dzīvi, bet [info]x_f – lielākoties par sevi pašu ņaud un raksta daudz vairāk friends-only ierakstu. Lai vismaz kaut kā atšķirtos. Nu.. Bija laiks to atklāt.

Nu kaut kā tā. Katrā ziņā ir grūti visu laiku paturēt prātā, kurš ir kurš. Šķiet, arī šī patiesības atklāšana nav izdevusies pārāk pašsaprotama, bet pofig. Kas pateikts, tas pateikts.

* http://www.unc.edu/depts/jomc/academics/dri/idog.html

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..

(Ņem vērā, ka parasti neviens neizvēlas atbildēt uz pilnīgi anonīmiem komentāriem!)