x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Gudmōrning, sanšains!

2005. gada 22. jūlijs, 9:05 am, 16 atsauksmes / pievienot vēl

Diena, 16.07.2005, “Par ko raksta citi”
The Times: Kas ar jums visiem noticis? Tā ir tikai grāmata. Vai jūs esat pavisam traki? Kā gan var tā sajūsmināties par grāmatu? Es nerunāju par Bībeli vai Korānu, es runāju par jauno Harija Potera grāmatu. Kāpēc mēs gaidām Hariju Poteru kā balto dūmu mākoņa parādīšanos virs Vatikāna? Tas attiecas ne tikai uz Hariju Poteru, bet arī uz Zvaigžņu kariem, Džeimsu Bondu vai jauno Coldplay albumu. Mēs zinām, ka tas ir tikai mārketings, bet gribam piemuļķot sevi. Mēs tiekam komerciāli izmantoti, un mums tas patīk.

Šis teksts mani vienkārši sajūsmināja. :)

Dream about me. Šorīt pamodos ar neskaidrām atmiņām par nesaprotamiem, nupat redzētiem sapņiem. It kā bija, bet tikpat labi arī nebija. Būtu tomēr jauki, ja varētu izvēlēties sapņu tēmas. Vismaz reizi nedēļā. Nu, labi, arī tad, ja varētu izvēlēties tikai reizi mēnesī, par ko sapņot, arī tad būtu interesanti. Vēl pamostoties sajutu, ka nedaudz sāp elkonis. Tas gan ir kas dīvains. Varbūt pa miegam kāvos ar kādiem mošķiem? :) Pirmā dziesma, ko dzirdēju šorīt, bija tā no saldās bērnības ar vārdiem I'm a big, big girl in a big, big world, it's not a big, big thing, if you leave me. Arī tas tomēr bija kas dīvains. Tad es gribēju vēl nedaudz pagulēt vannā, bet tomēr palika auksti un galvenais – organisms prasīja brokastis. Lūk, tā.

jutoņa: [žāvs] ir labi, ka tomēr piektdiena
citronmeetra (citronmeetra)

citronmeetra: Nav gluži par tēmu,..

2005. gada 22. jūlijs, 9:38 am, 3 atbildes / atbildēt

Nav gluži par tēmu, bet prasās pateikt. Jocīgi ar to Coldplay. Tā ir mūzika, kuru es nedzirdu. Notek tās skaņas kaut kur garām un pazūd uzreiz nebūtībā. Nevienu gabalu nevaru notvert. Vakar darbā klausījos visu dienu, bet tik un tā neko nepiefiksēju. It kā klusums būtu bijis. Kāpēc tā?
Bet Poters gan mani uzrunā :)
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Sākums vienmēr ir..

2005. gada 22. jūlijs, 9:47 am, 2 atbildes / atbildēt

Sākums vienmēr ir labs. Coldplay "Parachutes", U2, R.E.M. Damien Rice, Bran Van 3000, Prāta Vētra, The Cardigans, The Streets, The Strokes, Suede, Catatonia, Eels, Lemon Jelly.. Daudzi citi.
Sākums vienmēr ir labs. Tas ir balstīts uz ideju un entuziasmu, bet pēc tam bieži vien tiek turpināts tikai tāpēc, ka citi gaida, ka naudu grib. Bet tur vairs nav tās pirmatnējās burvības, tā ir prom.
citronmeetra (citronmeetra)

citronmeetra: Un es ju nobijos, ka tas..

2005. gada 22. jūlijs, 9:50 am, 1 atbilde / atbildēt

Un es ju nobijos, ka tas man no vecuma :) Vājdzirdība un citas kaites.
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nē, nē. :) Nekā..

2005. gada 22. jūlijs, 9:55 am, atbildēt

Nē, nē. :) Nekā tāda.
Es savukārt uz vecumu to aizraušanos ar Poteru nesaprotu. :)
Lai tie jaunie, lai jau skrien.