x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Phunny stuff

2005. gada 14. oktobris, 10:54 am, 18 atsauksmes

Pēkšņi sajutos par kaut ko atbildīgs. Vai kāds nevēlas izvietot savas reklāmas manās WAP lapās? :) Diennaktī tās apmeklē 3000 lietotāju (biš' noapaļojot uz leju), un kopā ir ap 11000 hitiem. ROFL. No visas pasaules, no Japānas, Austrālijas, Brazīlijas, Argentīnas, Nikaragvas, blablabla utt., no Eiropas – dažādu valstu Orange un Vodafone lietotāji. Bet, ja nu nopietni, tad tas viss tikai Googles dēļ, cibiņu ir tieši 100 reizes mazāk, kas tik un tā man ļoti patīk.

Starp citu, tā kā neviens šonedēļ ne par ko nav sūdzējies, tad migrēšana uz jauno kodu ir nodarīta ļoti labi. Jo kopš svētdienas pēcpusdienas vairs nav trīs index faili, bet gan tikai viens, un apdeitošana, abas lasīšanas (anonīmā un tiem, kas iežurnalējušies) un viss pārējais darbojas no viena skripta. (Esmu lepns.) Tas viss tika apvienots vienā sistēmā un smuki sadalīts pa atsevišķiem failiņiem, lai būtu vieglāk menedžēt (sanāca vairāk kā 10, hih). Tā kā neviens nav pamanījis atšķirības (un sūdzējies), tad ir ļoti labi. Un man tik un tā vēl ir idejas, ko tur vēl uzlabot. Forši.

Man gan nav īsti skaidrs, kā Google ir ielavījusies iekšā un indeksējusi lapas, jo, lai tiktu pie kāda žūrnāla, tas ir jāzina. Hmm.. Un – man ir aizdomas, ka mans hostinga piedāvātājs nav par mani sajūsmā.

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..

(Ņem vērā, ka parasti neviens neizvēlas atbildēt uz pilnīgi anonīmiem komentāriem!)