x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Phunny stuff

2005. gada 14. oktobris, 10:54 am, 18 atsauksmes / pievienot vēl

Pēkšņi sajutos par kaut ko atbildīgs. Vai kāds nevēlas izvietot savas reklāmas manās WAP lapās? :) Diennaktī tās apmeklē 3000 lietotāju (biš' noapaļojot uz leju), un kopā ir ap 11000 hitiem. ROFL. No visas pasaules, no Japānas, Austrālijas, Brazīlijas, Argentīnas, Nikaragvas, blablabla utt., no Eiropas – dažādu valstu Orange un Vodafone lietotāji. Bet, ja nu nopietni, tad tas viss tikai Googles dēļ, cibiņu ir tieši 100 reizes mazāk, kas tik un tā man ļoti patīk.

Starp citu, tā kā neviens šonedēļ ne par ko nav sūdzējies, tad migrēšana uz jauno kodu ir nodarīta ļoti labi. Jo kopš svētdienas pēcpusdienas vairs nav trīs index faili, bet gan tikai viens, un apdeitošana, abas lasīšanas (anonīmā un tiem, kas iežurnalējušies) un viss pārējais darbojas no viena skripta. (Esmu lepns.) Tas viss tika apvienots vienā sistēmā un smuki sadalīts pa atsevišķiem failiņiem, lai būtu vieglāk menedžēt (sanāca vairāk kā 10, hih). Tā kā neviens nav pamanījis atšķirības (un sūdzējies), tad ir ļoti labi. Un man tik un tā vēl ir idejas, ko tur vēl uzlabot. Forši.

Man gan nav īsti skaidrs, kā Google ir ielavījusies iekšā un indeksējusi lapas, jo, lai tiktu pie kāda žūrnāla, tas ir jāzina. Hmm.. Un – man ir aizdomas, ka mans hostinga piedāvātājs nav par mani sajūsmā.

Pasaku Princis (joriks, britney lol)

Pasaku Princis: tikai nepārdodies..

2005. gada 14. oktobris, 11:05 am, 2 atbildes / atbildēt

tikai nepārdodies pārāk lēti :P
Lasi starp rindiņām: britney lol
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nu bāc, kas par..

2005. gada 14. oktobris, 11:10 am, 1 atbilde / atbildēt

Nu bāc, kas par userpicu! :)
Jā, kā tad, es un pārdoties. Es uzskatu, ka man ir laba pievienotā vērtība. :)
Pasaku Princis (joriks, britney lol)

Pasaku Princis: bilde ir pačotnā :D un..

2005. gada 14. oktobris, 11:16 am, atbildēt

bilde ir pačotnā :D
un tava pievienotā vērtība, kā labam alkoholam ar gadiem tik aug un aug! :DDD
Lasi starp rindiņām: britney lol
( (augšup)