x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Phunny stuff

2005. gada 14. oktobris, 10:54 am, 18 atsauksmes / pievienot vēl

Pēkšņi sajutos par kaut ko atbildīgs. Vai kāds nevēlas izvietot savas reklāmas manās WAP lapās? :) Diennaktī tās apmeklē 3000 lietotāju (biš' noapaļojot uz leju), un kopā ir ap 11000 hitiem. ROFL. No visas pasaules, no Japānas, Austrālijas, Brazīlijas, Argentīnas, Nikaragvas, blablabla utt., no Eiropas – dažādu valstu Orange un Vodafone lietotāji. Bet, ja nu nopietni, tad tas viss tikai Googles dēļ, cibiņu ir tieši 100 reizes mazāk, kas tik un tā man ļoti patīk.

Starp citu, tā kā neviens šonedēļ ne par ko nav sūdzējies, tad migrēšana uz jauno kodu ir nodarīta ļoti labi. Jo kopš svētdienas pēcpusdienas vairs nav trīs index faili, bet gan tikai viens, un apdeitošana, abas lasīšanas (anonīmā un tiem, kas iežurnalējušies) un viss pārējais darbojas no viena skripta. (Esmu lepns.) Tas viss tika apvienots vienā sistēmā un smuki sadalīts pa atsevišķiem failiņiem, lai būtu vieglāk menedžēt (sanāca vairāk kā 10, hih). Tā kā neviens nav pamanījis atšķirības (un sūdzējies), tad ir ļoti labi. Un man tik un tā vēl ir idejas, ko tur vēl uzlabot. Forši.

Man gan nav īsti skaidrs, kā Google ir ielavījusies iekšā un indeksējusi lapas, jo, lai tiktu pie kāda žūrnāla, tas ir jāzina. Hmm.. Un – man ir aizdomas, ka mans hostinga piedāvātājs nav par mani sajūsmā.

abi2nieki: mna te taada doma..

2005. gada 14. oktobris, 3:49 pm, 1 atbilde / atbildēt

mna te taada doma vienkaarshi ieshaavaas praata.a kaukad veelaak buus nepiecieshmas pruivaataa uznjeemumaa viena paliela projekta pacelshanai programmeetaajs. vai tu buutu ieintereseec? bet tas vairaak gabaldarbs. tiehi weblapas izstraade ar visu secuuritiiju, administraaciju un lietotaajiem, unleitotajaiem failu pieejamiiba, kurus vinji nedriikst nekaada agadiijumaa novilkt vai nokopeet uz sava PC.
Lasi starp rindiņām: pho
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nūū.. Paliels..

2005. gada 14. oktobris, 7:41 pm, atbildēt

Nūū.. Paliels projekts? It kā jau interese būtu, taču es jau strādāju, tāpēc neesmu pārliecināts, vai to varētu laika ziņā paveikt.
Hmm.. Man derētu par to uzzināt ko vairāk. Es padomāšu, Pho.