x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Dis Friday

2005. gada 31. oktobris, 10:24 am, 7 atsauksmes / pievienot vēl

Next Friday
Next Friday

Tas ir kadrs no filmas “Next Friday”. Jūs, protams, varat neticēt, un arī es neticētu, ja man stāstītu, taču es redzēju tieši tādu pašu džeku piektdien agri no rīta gandrīz Rīgas centrā. Protams, nedaudz biezāk ģērbušos, bet citādi tieši tādu pašu – nedaudz lecīgs pēc skata, mētāja pirkstus \m/ \m/ un pats galvenais – galvā melna, bieza cepure, kas uzmaukta līdz degunam. ZOMG! Tas bija vienkārši neticams skats. Viņš bija tālu atliecis galvu, lai kaut ko vispār redzētu uz priekšu, taču cepure tik un tā bija līdz degunam! Es gandrīz vai sastingu no tā skata, cik rēcīgi tas bija.

Tā arī nesapratu, vai tas ir viņa parastais ģērbšanās stils, vai kā. Tas, ka tās varētu būt kādas derības, ir maz ticams, jo bija pārāk agrs (ap astoņiem no rīta), pārāk auksts (nedaudz mīnusos), pārāk nomaļa vieta un viņš bija viens. Kad ieraudzīju, uzreiz atcerējos to filmu, tāpēc arī nevarēju publicēt šo ziņu uzreiz, jo man, protams, bija vajadzīgi kadri ilustrācijai. Kūlais džekiņš. Kāds vēl viņu redzēja? Kāds zina, what it's all about?

Dying Bride (heartstripper, drinking)

Dying Bride: Yooo, nigaaa meeen :P..

2005. gada 31. oktobris, 11:03 am, 2 atbildes / atbildēt

Yooo, nigaaa meeen :P Nenormāli rēcīgs tips \m/
Lasi starp rindiņām: drinking
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nēnu, tas nebija..

2005. gada 31. oktobris, 11:06 am, 1 atbilde / atbildēt

Nēnu, tas nebija afroamerikānis, to es ievēroju gan. Tas bija līdzīgs šim tipiņam, tikai garāks. Bet apmēram tādā pašā vecumā. Šis, manuprāt, vairāk velk uz latīņamerikāni.

Vai tiešām es būšu vienīgais (ne)laimīgais, kas to pamanīja torīt? Būtu žēl, ja tā.
Dying Bride (heartstripper, angelman)

Dying Bride: jā, Tu būsi tas..

2005. gada 31. oktobris, 11:07 am, atbildēt

jā, Tu būsi tas vienīgais izredzētais bijis! ;))))))
Lasi starp rindiņām: angelman
( (augšup)