x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Velobrauciens "bez nosaukuma"

2006. gada 14. jūnijs, 1:15 pm, 9 atsauksmes / pievienot vēl

Pagājušajā gadā man neizdevās piedalīties, taču aizpagājušajā gada velobraucienā gan. Šogad tiek rīkots kārtējais. Lai arī 2004. gadā braucām pa diezgan tuksnesīgu apvidu, tik un tā bija interesanti, savukārt šā gada maršruts ir pārdomāts tā, lai būtu pēc iespējas vairāk visādu apskates objektu. Īpaši iesācējiem un izklaides / izglītošanās nolūkos. Vairāk par to var lasīt [info]murcielago žūrnālā, es tikai īsumā.

  • Braucam 8.-9. jūlijā (sestdien, svētdien). Sākums ap 10 no rīta Saulkrastos, beigas ap svētdienas vakaru turpat. Nokļūšana turp un atpakaļ, piemēram, ar vilcienu.
  • Maršruts, protams, var tikt pielāgots brauciena gaitā, taču visā visumā tas ir aplis. Apskatāmo vietu saraksts ir pie Murca. Tas viss izskatās daudz, bet nu.. Skaidrs, ka pa ceļam neviens pamests, protams, netiks.
  • Nakšņošana paredzēta viesu namā "Rozēni" – duša, gulta, brokastis, wii. Tas nozīmē, ka nav jāved līdzi telts, guļammaiss un kaut kas tāds, tikpat smags, tikai to, ko vēlies.
  • Ieturēšanās pa ceļam dažādās vietās, jo tur daudz apdzīvotu vietu, nebūs kā braucienā uz Mērsraga pusi. Protams, var ņemt līdzi kožamo arī pats.
  • Vēlams, lai velosipēds būtu pieņemamā kārtībā. <!-- insert funny quote here --> Klīst teikas par krītošiem pedāļiem.
  • Nav obligāta, taču ir vēlama ķivere. Pirmkārt, drošībai. Otrkārt, piemēram, iespējai netikt pie karstuma dūriena. To un visādus citādus pričendāļus var, piemēram, kaut vai iznomāt.
  • Vecuma ierobežojums tā no patstāvīgām būtnēm līdz vidēji statistiskam pusmūžam (nu, apmēram).

Pieteikšanās vēlama pēc iespējas drīz. Izdarīt to var šeit komentāros vai kā citādi. Jautājumus arī var uzdot. Sīkāka info Murca žūrnālā (trešo reizi).

Mēs nemeklējam pēc iespējas vairāk dalībnieku, mēs tikai piedāvājam iespēju piedalīties, ja nu kāds vēlas.

kinda (kinda)

kinda: skaic, ka bail. tālāk..

2006. gada 14. jūnijs, 8:23 pm, 1 atbilde / atbildēt

skaic, ka bail. tālāk par 22km šovasar neesmu aizminusies :))

shod aprunājos ar meituku, kas minot vidēji uz 25, 30km/h. vai man vienīgajai šāds temps šķiet missione immposible?
Murcielago (murcielago, Electric Eye)

Murcielago: Nē nu, tāds temps nav..

2006. gada 14. jūnijs, 10:25 pm, atbildēt

Nē nu, tāds temps nav nemaz tik traks, pa labiem ceļiem var arī ātrāk pat, bet tāds noteikti nebūs šoreiz, es apmēram reiķinos uz tempu 10km/h, daļēji ieskaitot arī apstāšanos. Protams, temps gan vairāk būs atkarīgs no tā, kādi būs braucēji un braucēju velmes, neviens jau speciāli nedzīsies.
Lasi starp rindiņām: Electric Eye
( (augšup)