x-ƒ (x_f)

x-ƒ: From *.ee with love.

2007. gada 1. janvāris, 10:59 pm, (bez komentāriem..)

Pēc trīs dienu pavadīšanas Tallinā man radās sajūta, ka tā ir pilsēta, kur labprāt kādu laiku padzīvotu, nu, ne pavisam, bet tomēr, pilsēta man ļoti patika. Izrādās, ka pēc samērā neilgas sabūšanas pilnīgi svešā pilsētā, man tomēr rodas diezgan skaidra apjausma par ielu nosaukumiem un to atrašanās vietām kartē, kas saglabājusies galvā, tomēr tā īsti arī nesapratu, kurā pusē ir centrs, kurā vecpilsēta, vai dzīvoklis ir tam pa vidu, vai tomēr nē, kāpēc tieši tā, taču nedaudz apmaldījos tikai vienreiz, kad tīši klīdu apkārt vienc pac, pārējiem bija tieši tik liela nepieciešamība pēc kalorijām, lai negribētos. Jaunais gads tika sagaidīts labā kompānijā un patīkami, arī neskatoties uz igauņu nacionālajām salūta šaušanas īpatnībām, uzspridzinot pāris raķetes pūlī. Man ir ļooti liela pārliecība, ka Igaunijā nez kādēļ biju tikai pirmoreiz mūžā, taču noteikti gribu tur vēl atgriezties.
Vakar pašā vakarā nedaudz pagaužoties par sniega neesamību un neiespējamību, ka tas varētu parādīties atlikušo dažu stundu laikā, notika neticamais un.. tas uzsniga! Turklāt nemaz tik maz, lai arī ātri vien izčibēja. Bet! Bija, kas arī ir svarīgākais.

(Šeit kaut kad bija doma uzrakstīt par pagājušajā gadā sadarīto, taču tā ir pārāk daudz un arī tad tas būtu bijis jāpublicē pagājušajā gadā, kā arī bija doma uzrakstīt dažas Jaungada apņemšanās, taču tasbijasenunnavtaisnība, jo ap šo laiku man vairs nav atlikusi neviena, tap ka viss jau tāpat notiks, zinu.)

Laimīgu 0x7D7!

jutoņa: džamparaund