x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Sacensības Kamparkalna augstkalnu rajonā

2012. gada 5. jūlijs, 9:50 am, atsauksmēm

Svētdiena. Talsi. Trek MTB. Bija ļoti forši!

Ceļš līdz Talsiem tāls un plakans, braucot pa šoseju, vien līdzenus un krāsainus laukus var redzēt, nogriežoties uz Mundigciemu tas pats, bet, Mundigciemā nogriežoties uz Kamparkalna ceļu, jau paveras kalnainas ainavas. Kamparkalnā jau viss izskatās pavisam nelīdzens un iespaidīgs.

Ceļā pavadījām vairāk laika kā bija plānots, tāpēc tas atlicis tikai tik, lai pieteiktos, pārģērbtos, kaut ko iekostu un tas arī apmēram viss. Iesildīties nesanāca, dažas minūtes pirms starta dodamies uz starta koridoriem. Pirmais nav vajadzīgs, otrais pavisam pilns, tāpēc brīvi iekārtojamies trešajā koridorā, kas paredzēts 3-4 stundu braukšanas laikam. Ir diezgan karsti.

Tāpat kā pagājušajā posmā Apē, arī šajā vienojamies trasē braukt kopā. Es un brālēns. Man vislabāk patiktu braukt ātrāk un kopā. :) Tomēr arī pirms šīm sacensībām nemaz ar MTB nebiju braucis, vieta nezināma (pagājušajā gadā pieteicos, bet neaizbraucu), kopā jautrāk, rezultāts man nav ļoti svarīgs, tāpēc varu arī braukt rāmāk. Dažas dienas pirms sacensībām XC.lv forumā parādījās links uz iespēju trasi izbraukt virtuāli (fotogrāfijas + apraksts), tāpēc kaut kāda neliela nojauta par trasē sagaidāmo bija.

( Lasīt tālāk.. )

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..

(Ņem vērā, ka parasti neviens neizvēlas atbildēt uz pilnīgi anonīmiem komentāriem!)