x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Garšas pastiprinātājs

2012. gada 16. jūlijs, 10:46 pm, 2 atsauksmes / pievienot vēl

Vakar mirku un salu, tomēr salasīju liepziedus. dill teica, ka neko slapju neviens nelasa, bet viņa 100 gadus tos nav lasījusi, un kāda starpība, ja tos tāpat žāvē? Toties man tagad ir un smaržo.

Šovakar ar māsīcu aizbraucām līdz Mežparkam pa takām. Iespējams, ka būšu viņu iedrošinājis dalībai nākamajās sacensībās. Un pie reizes nodemonstrēju, kāds es stabils sportists – nolikos zālītē uz līdzenas vietas. Bet aukstums! Kur palika vasara? Konkrēti nosalu. Karsta tēja. Karsta tēja.

Tagad turpinu pankūku cepšanu. Kaut kā parasti gastronomiskais noskaņojums parādās tikai ap šo laiku. Pildu tās ar zemenēm un šokolādi. Patiesībā pildījumam izmantoju šokolādē glazētās zemenes no nesena eksperimenta, kas drusku nesanāca kā uz glancēta kulinārā žurnāla vāka. Rītvakar varbūt uzvārīšu zemeņu ievārījumu.

♪♬: Goran Gora

sursurs: neatceros, ar ko bija..

2012. gada 17. jūlijs, 5:03 am, 1 atbilde / atbildēt

neatceros, ar ko bija saistīta tā slapjā nelasīšana - ar to, ka drīzāk sapūs nekā izžūs, vai arī vnk ar to, ka mazāk to vērtīgo vielu iekšā...
Bet gan jau būs labi :)
Lasi starp rindiņām: me
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Jābet nekas tur..

2012. gada 17. jūlijs, 7:44 am, atbildēt

Jābet nekas tur nepūst, viss ir sauss – pa taisno burkā līdz ziemai jau nekas netiek bāzts. Un ja tur iekšā kaut kādu labumu būtu mazāk, vasarā vispār neko nevarētu salasīt, jo ik pa laikam tiktu aizskaloti.
Neko nezinu, viss notiek!