x-ƒ (x_f)

x-ƒ: A++, ķertu peletonu vēlreiz!

2012. gada 6. septembris, 11:13 am, 3 atsauksmes / pievienot vēl

Visu vasaru biju palaidis garām, ka gandrīz katru trešdienu Biķernieku trasē notiek tik jauks pasākums kā VIPsport Veloapļi! Starts septiņos vakarā (var startēt arī vēlāk), jānobrauc septiņi apļi jeb 40 km. Tas ir tāds kā treniņš sacensību režīmā vai amatieru sacensības treniņrežīmā, var braukt ar šosejnieku, MTB vai fiksīti (ja vien ir bremzes), vakar bija arī viens tandēms un guļamvelo. Balvu tikpat kā nekādu, katrs piecdesmitais finišētājs tiek pie cēnera, dalības maksa ir 2-3 lati. Pasākuma mērķis ir trenēt braukšanu grupā un vienkārši regulāri braukt. Otrdien uzzināju, ka tāds vispār notiek, pieteicos un jau trešdien piedalījos.

Pavēlu izbraucu no dzīvokļa, biju Biķerniekos kādas 15 minūtes pirms starta, tāpēc skaidrs, ka vienatnē apli izbraukt vairs neizdosies. Pacīnījos ar numura pielikšanu, pariņķoju pa mazo apli. Pūš spēcīgs vējš. Trasei visas ieejas ir ciet, viss aplis tikai riteņbraucējiem, diezgan droši, ka nesaskriesies ar nepiederošām personām. 

( Lasīt tālāk.. )

sursurs: Packatījos kļičku -..

2012. gada 6. septembris, 10:26 pm, atbildēt

Packatījos kļičku - ir gan tas pats :D
Bet es nevaru pamēģināt to VIPu un vispār neko, jo man nav velō ķiveres. Veco nopārdevu kkad veiksmīgi, jo izdomāju, ka tāpat nekādās sacenes piedalīties negrasos... Jaunu pirkt īsti negribas dēļ kādām pāris saceņu reizēm. Tad jau treniņa nolūkos drīzāk jāsameklē kkāda tauta, kas brauc gana ātri/lēni priekš manis un vnk jāmauc..

Bet to tad nākamvasar, kad man atkal parādīsies gaismiņa tuneļa galā ;)
Lasi starp rindiņām: smoke
( (augšup)