x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Heh.. Pārāk daudz hobiji un..

2012. gada 11. septembris, 2:28 pm, 2 atsauksmes

Heh.. Pārāk daudz hobiji un pārāk maz laika arī man ir problēma. Vienugad vispār netiku līdz jūrai, jo pavasarī nopirku velo. :)

Tajā video var redzēt, ka viņi skatās gan uz pūķi, taču to nav jādara nepārtraukti, jo pūķis tāpat vien pēkšņi nelaidīsies lejā vai augšā, pats par sevi tas kustas lēni. Turklāt, braucot taisni, pūķis ir tieši priekšā (perpendikulāri pleciem, ja tas palīdz labāk saprast), tāpēc tur pietiek, ka viņu redz tikai ar acs kaktiņu.
Bet tev taisnība, ka viņi arī jūt, kur pūķis ir, uz kuru pusi tas velk. Kad viņi taisa tos lielos lēcienus, tad tikai tā un bez skatīšanās.

Viļņi pagaidām man vēl ir milzu problēma, bet nu to vienkārši jāiemācās. ZIemā ar slēpēm ir viegli – pa lauku vai ezeru viss vienkārši, tur tikai pūķis jāvada, jāiekantē un viss, nekas nešūpojas, nekur negrimst. Bet ūdenī vajag arī vēl citus skilus.

Skatīties uz viņiem var, bet tad man arī parādās domas, ka nez kāpēc es esmu tik tizls, ka nesanāk, taču tad viņi saka, ka pašiem sākumā gāja tieši tāpat. Laika pietrūkst. Un, kad ir laiks, tad pareizo laikapstākļu. :)
No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..

(Ņem vērā, ka parasti neviens neizvēlas atbildēt uz pilnīgi anonīmiem komentāriem!)