x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Pa vienam atskaitīti

2013. gada 29. maijs, 11:55 pm, 4 atsauksmes / pievienot vēl

Garais autobuss tīši mēģināja nospiest no Brīvības ielas (piestāju, parunājos, piedraudēja, nofotografēju, rakstīšu RS), pēc tam savācāmies veseli pieci un kā normāla baikeru banda aizbraucām līdz jūŗai pēc gaisa.

Ēnas

Atceļā divi atkrita, pēc tam vēl vienam pietika, divatā ar brālēnu mazliet pariņķojām pa Mežparku, un beigās viens devos uz centra pusi, kur saskrējos ar kādu riteņbraucēju – abi lavierējām starp cilvēkiem uz celoveliņa, līdz pēdējā brīdī pamanījām un uzslīdējām viens otram virsū. Dabūju pa kāju un vispār jutos to tiešām pelnījis, bet viņa tā iesaucās un tik gādīgi apjautājās, vai man viss kārtībā.

x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nu šitais kadrs..

2013. gada 30. maijs, 8:06 am, 1 atbilde / atbildēt

Nu šitais kadrs saprata, ko dara, arī viņa izteicieni bija tādi, – brauca aiz manis, sāka apdzīt un uzreiz spiedās pie apmales, līdz pieturai bija vēl divi krustojumi.

sursurs: nu tādi arī ir. Man 1x..

2013. gada 31. maijs, 7:03 am, atbildēt

nu tādi arī ir. Man 1x uz Brīvībenes pie Bruņinieku , kur malās stāvoši autiņi, ziemā, kad tiešām BIJA slidens, buss piebrauca blakus nu tā, ka es principā varēju šamam pie kabīnes pieturēties (jo spuguļi būtu zemāk, tad man trāpoītu ar tiem). Un bremzēt vai līst malā tur vispār nebija opcija, jo tad toč būtu šim zem riteņiem... :/
Lasi starp rindiņām: smoke
( (augšup)