x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Granātas instrukcija

2004. gada 22. aprīlis, 11:21 am, 9 atsauksmes / pievienot vēl

Pašlaik klausos Sparklehorse. Smeldzīgi. Tāpēc, ka tie ļoti atbilst manam garastāvoklim. Nina Persson un PJ Harvey ir brīnišķīgas. Viņu balsis var novest līdz asarām. ..you can be my friend, or you can be my dog.. ..slowing my heart, stealing my breath..

Es vairs neko negribu. Piegriezies. Man ir drūms noskaņojums. Dziļi drūms un nopietns. Tāpēc, ka nekas nenotiek tā, kā man gribētos. Pat pie jauna S2 stila diez vai tikšu, jo Maikrosoftā "strādā" idioti. Patiešām idioti! Ar trīs pirkstiem un tiem pašiem no pakaļas augošiem un līkiem. Kropļi. Tādi vēl taisās iekarot pasauli, standartizēt, unificēt visu, kas kustas un vēl nav patentēts. Tā lai ērtāk. Lai nevajadzētu lieku reizi piecelties no dīvāna, lai pasniegtos pēc hamburgera un frī. Vispār amerikāņi ir idioti (nesaprotu, kā kanādieši var paciest tādus kaimiņus). Izņemot dažus mūziķus, visi. Pierādījumi? Lūdzu!
Vakar ziņās redzēju, kā kaut kur tur brīvības zemē atkal plosījusies viesuļvētra. Nelaimīgie cilvēciņi televīzijai stāsta, cik tas viss šausmīgi un briesmīgi. Pat dzīvnieki ir saprātīgāki par viņiem!! Žurkas pamet grimstošu kuģi, nepaliek! Ir taču skaidrs, ka tā viesuļvētra nebija nekas nebijis un vienreizējs pasākums. Simti ir bijuši un vēl būs. Nepatīk? Tad pārcelieties uz mierīgākiem apgabaliem.
Otrs pierādījums. Pirms vairākiem mēnešiem viņu prezidents teica runu. Šķiet, ka ar to viņš iesāka savu priekšvēlēšanu kampaņu. Viņa pašu stulbāko un svarīgāko teikumu biju kaut kur pierakstījis, pazaudējis un tagad atradu. Kad to izlasīju vēlreiz, mani pārņēma tāds pat sašutums, kā izlasot pirmoreiz. «Tā ir izvēle starp Ameriku, kas valda pasauli ar spēku un pārliecību, un Ameriku, kas ir nenoteikta briesmu priekšā.» Atradušies varoņi - glābēji. Kāda velna pēc viņiem jālien svešu valstu darīšanās? Pēc kariņa noilgojušies. Ikviens prezidents, kāds Amerikā bijis, ir uzsācis karu. (Tā ir statistika.) Un, protams, ka tas nav noticis pašā Amerikā.

Vakar saņēmu vēstuli no MDN. Vispār jau iespējas tikt iesauktam armijā man ir niecīgas, tomēr arī tas sirdi nesilda. Iekšā divas lapeles. Uz vienas izrakstīti draudi – panti no Obligātā Militārā Dienesta Likuma. Izrādās, mani var sodīt pēc veseliem trīs pantiem un "līdz pieciem gadiem un sešdesmit minimālajām mēnešalgām". Ņergas! Un vēl izrādās, ka "LR pilsoņiem - vīriešiem vecumā no 19 līdz 50 gadiem ir jāpilda LR obligātais militārais dienests". Ha!
Uz otras - ka tā ir "atkārtota" pavēste nr. xxxx. Vārds "atkārtota" nez kapē ierāmēts. Es tādu saņemu pirmoreiz, nevajag melot! Un otrā pusē maziem burtiņiem tabula. "Atzīme par atrašanos MDN norādītajā ierašanās vietā. Ieradās <laiks>. Aizgāja <laiks>". Kas tās par muļķībām?? Man tur būs vēl jāpavada dažas stundas?

Kad to saņēmu, atcerējos, ka bija kaut kāds joks, kā jārīkojas šādā gadījumā. Tas ir vīruss. Un kaut kādā īpašā veidā pavēste bija jāiznīcina. Tikai neatceros, kā.
Lai gan vispār jau interesanti, par kādu tikšu atzīts. Pēdējā, kas mani redzēja, ir fēniksa (phoenix)fēniksa, tāpēc viņa varētu sniegt puslīdz neatkarīgu un nesaudzīgu spriedumu. (smaids mirkli izķēmo manu seju. nē, es palieku nomākts.)

drūms garastāvoklis, ļoti drūms. pielipis vai pārņemts no antikristas.
zhuu (rikella)

zhuu: well ;* pasmaidi!

2004. gada 24. aprīlis, 4:06 pm, 6 atbildes / atbildēt

well ;* pasmaidi!
 
zhuu (rikella)

zhuu: Latvijā ir sācies..

2004. gada 24. aprīlis, 4:07 pm, 5 atbildes / atbildēt

Latvijā ir sācies skaists pavasaris!!
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: kur ta'? skaists?..

2004. gada 26. aprīlis, 2:02 pm, 4 atbildes / atbildēt

kur ta'? skaists? aukstums baiss. kas Tev noticis? Tu taču pati parasti neesi nekāda pozitīvā. :)
vispār man nepatīk pavasaris. vienk ne.
 
zhuu (rikella)

zhuu: es piekopju pozitīvisma..

2004. gada 26. aprīlis, 10:10 pm, 3 atbildes / atbildēt

es piekopju pozitīvisma terapiju.

enīvei - es gribu lai tu pasmaidi, paskaties apkārt un priecājies :)))
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: jā jā? :) enīvei -..

2004. gada 27. aprīlis, 1:47 pm, 2 atbildes / atbildēt

jā jā? :)
enīvei - vienam pašam to darīt nav viegli. lai gan šodien jau labāk.
vai es arī varu pieteikties uz to terapijas kursu? :)
 
zhuu (rikella)

zhuu: nu tātad terapija ir..

2004. gada 28. aprīlis, 12:08 am, 1 atbilde / atbildēt

nu tātad terapija ir tāda ka no rītiem tu 5 reizes (vēlāk skaitu var palielināt) veic jebkuru fizisku vingrinājumu (piemēram 5 reizes pietupies), katru pazīstamo cilvēku tu sveic ar vārdiem "LABRĪT vārds-denuminutīvā" (vai kā nu to vārdu raksta). un to visu pavada liels smaids. plus tam, tev jāpasaka kaut kas jauks šim cilvēkam, vai jāuzraxta vai jāpaveic.
tā lūk :)
sākumā visi protams tevi uzskatīs par jukušu, bet tev ir jāsmaida tik.
un vēl tev katra neveiksme ir jāapskata no joka puses! un jāpasmejas par to.
 
zhuu (rikella)

zhuu: un neaizmirsti..

2004. gada 28. aprīlis, 12:10 am, atbildēt

un neaizmirsti priecāties par visu :) par putniņiem, tiko pļautu zāles smaržu, ēnu spēli, saulīti, skaitiem cilvēkiem. nu vienalga par jebko!


Ja tu ar visu savu klātbūtni esi tagadnē un nedomā par to, kur tu biji vakar vai kur būsi rīt, tu jūties daudz apmierinātāks un laimīgāks.
Neatkarīgi no tā, vai stāvi rindā veikalā vai strādā pie konveijera, pievērs uzmanību tam, kā tavas pēdas sajūt grīdu, kā jūti gaisu pieskaramies tavai sejai, kā tas ar elpu ieplūst un izplūst no tava ķermeņa, paskaties vērīgi, kas atrodas tev apkārt.
Buda reiz mācija, ka katrs mirklis dzīvē var būt vērtīgs, ja tu tam ļaujies.

 
phoenix (phoenix)

phoenix: eee tad, kad tu visu..

2004. gada 25. aprīlis, 4:02 pm, 1 atbilde / atbildēt

eee
tad, kad tu visu shito rakstiiji, noteikti araa nespidieeja saule.
un tagad diemzheel arii :/
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: jā, laikam viņa vairs..

2004. gada 26. aprīlis, 1:43 pm, atbildēt

jā, laikam viņa vairs nespīdēja.
un vispār tad man bija pilnīgi vienalga, vai viņa vēl kādreiz spīdēs. šodien nav labāk.