x-ƒ (x_f)

x-ƒ: ess divi

2004. gada 5. maijs, 5:21 pm, 6 atsauksmes / pievienot vēl

Ignorējot visus maikrosofta mestos sprunguļus manos riteņos (IE nevar iezīmēt tekstu), es tomēr esmu ticis pie jauna stila. Saucas tas «Queasy». Tas nozīmē šķebinošs (jo tā man šķiet). Angliski tāpēc, ka man negribējās pie redist_uniq rakstīt shkjebinoshs. :) Un, ja kādam kaut kas nepatīk – pats vainīgs, jo es ar šito stilu ņēmos tik ilgi, ka pašam jau apnika. Taču, ja kāds tādu vēlas, tad, lūdzu, atsūti man meilu – nosūtīšu. Tikai nākošnedēļ, jo šis vēl jāpielabo – komentāru lapās jātiek vaļā no tabulām un vēl arī draugu lapa..

Visā visumā izveidot S2 stilu jau nav nemazam sarežģīti. Es vienkārši ņēmu core slāni un no tā metu ārā visu nevajadzīgo, šo to pielabojot. Un šo to paņemot no citiem. Lūk, personas, kuras tā vai citādi palīdzēja līdz tam tikt – mp, MichaelN3, markarita, aajwind, xevinx, burtlo, watt, mageboltrat, regensy. Un eRe bišku dizainiski.

Pats problemātiskākais ir tas, ka bez Cibas nav iespējams pārbaudīt, vai kods maz strādā un nav kādas kļūdas pielaistas, kuru dēļ tas nevar nokompilēties.
Viens kompilators mājas apstākļos gan ir (nu, es vairāk neatradu), bet tas ir izmantojams tikai, lai pārbaudītu, vai ir visas vajadzīgās iekavas, pēdiņas utt. To, vai tāds mainīgais maz iespējams, nevar pārbaudīt. Varbūt kādam noderēs – s2compile. Manuprāt, ērtāka un labāka ir PERL versija, bet tad kompī jābūt instalētam pašam perl'am. (Ir gan arī Win32 versija.) Un vēl tam vaidzēs core slāni (layer), no kura būs šis tas jāizmet ārā. :) Un no sava stila jāizmet ārā, piemēram, propgroup. Tad tas varbūt strādās. :) (Un diez vai vairs noderēs. :) )
Un vēl PDF fails par S2 – S2 manual. Nekā īpaša, bet vismaz paskaidrota S2 filosofija un uzbūve. Citāts no turienes – Guidelines For Layout Designers When starting to design a layout, you should keep this in mind: Practically everything creative is copyrighted, from images to site designs to program code. If you copy or clone someone else’s design or HTML, or use an image created by someone else, you may find yourself in a copyright lawsuit. Netaisnība! Bet taisnība. Un vēl tur rakstīts, and, in the future, customized layouts will include views for photo gallery, memory, and user information. Un vēl es uzzināju, ka savā stilā var izmantot JavaScript, bet tikai tad, ja tas ir trusted layer, bet tas savukārt nozīmē, ka tas ir systēmas slānis. Te nu laikam jāsarunā ar watt'u, ja nu kāds bez tā nevar dzīvot un normāli gulēt. Bet JavaScripti pēc noklusējuma Cibā ir aizliegti tamdēļ, ka kāds ar to palīdzību varētu nolasīt lietotāju session cookies. Tā, lūk.
Un pats noderīgākais – S2 stila paraugs no MichaelN3. Pats galvenais – tas strādā! :) Tur ir tikai kods, nekāda formatējuma (bet vai ta' grūti padarboties ar CSS, ja viss saturs jau ir?). Šo es lielākoties arī izmantoju par paraugu un paldies par to [info]regensy, ka publiskoja.
Ū, pats svarīgākais – attēlu kopīraiti. Jūrā rietošā saule lapas apakšā – [info]misame. Lauks ar puķi un pulkstenis – no Adobe klipārta. Olveidīgais-kaut-kas un smērējums ir no Andra Kļaviņa fotogrāfijas (no e-pasaules sestā CD). Mazie cilvēciņi un citi ķiņķēziņi – tas ir tāds fonts. Pārējie četri attēli – mani. :)

Btw, man nav ne mazākās saprašanas, kāpēc Internet Explorer nevar normāli iezīmēt tekstu. Visi tegi ir kārtīgi aizvērti un ar z-index arī viss ir kārtībā. Es nezinu. Tātad tas vienkārši nozīmē, ka IE lietotāji mani citēt nevarēs. :)

Btw vēlreiz. Jā, es zinu, ka neesmu nekāds mākslinieks. Bet, piemēram, krievu valodā vārds художник ir cēlies no vārda худо. :) (Vismaz tik daudz es zinu.)

Btw pēdējoreiz. Tas vēl nav īsti pabeigts. Es zinu. Es redzu.

jutoņa: it kā būtu nohaltūrēts :)
♪♬: es pats, jo skaļi domāju
phoenix (phoenix)

phoenix: uuaaa tiiri forshi man..

2004. gada 5. maijs, 8:54 pm, 5 atbildes / atbildēt

uuaaa tiiri forshi
man patiik tas lineaaliitis. Ideja laba
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: paldies. vismaz vienam..

2004. gada 6. maijs, 12:47 pm, 4 atbildes / atbildēt

paldies. vismaz vienam patīk. :)

manuprāt tā ideja izrādījās bišku par garu. :)
 
phoenix (phoenix)

phoenix: ne. ne, uz manas..

2004. gada 6. maijs, 12:54 pm, 3 atbildes / atbildēt

ne. ne, uz manas 1280x1024 ir labI!
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: man ir tikpat liels..

2004. gada 6. maijs, 12:59 pm, 2 atbildes / atbildēt

man ir tikpat liels ekrāns un arī ir labi. bet te es domāju tos nabadziņus, kas vēl sēž uz 800x600.
lai gan, ja nevar dabūt lielāku monitoru (vai par slinku, lai pārmainītu izšķirtspēju), tad paši vainīgi. man arī patīk un katrs tomēr kaut kādā mērā ir egoists. :)
lai gan izmēram nav nozīmes - nesamazināšu. :)
 
CopyLeft (troller)

CopyLeft: Fūūj... lapa ir..

2004. gada 20. maijs, 3:14 am, 1 atbilde / atbildēt

Fūūj... lapa ir neskatāma caur konsoles pārlūkprogrammu ;/ [joks vēl neesmu skatījies]

Vispā prieks, ka Tev tāds enuziasms strāvo ;) dizains mainās gandrīz katru riezi kā ienāku (jā, jā diezgan reti, ceru, ka neņemsi ļaunā un labā arī nē ;)). Šoreiz pat man patīk :D Bet civlēkiem ar vāju redzi būs grūti saskatīt izvēlni (lasi nav kontrasta). Izmēri ir tīri ok un vispā izskatās tā neko ;) (pat skaudība iezagās) Neiešu solīt, ka mēģināšu pārņemt uzņēmību un nomainīt to nožēlojamos mana žūrnāla "izskatu"... lieki solijumi.

Enivei, dizains ir ok un jebko ko Tu saskatīsi par kritiku uzņem ar veselīgu uztveri :)
-----
pāris kb spama
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: incanti, cik daudzi ta'..

2004. gada 20. maijs, 1:10 pm, atbildēt

incanti, cik daudzi ta' skatās caur konsoli? :) un nav jau nekāds brīnums, ka tur neko nevar saskatīt. (lai gan centos atbilstoši XHTML standartam)

dizains man, starp citu, mainās tikai trešo reizi mana žūrnāla vēsturē. :)
par izvēlni es pats sapratu. jā, būs kaut kas cits jāizdomā. vajag kādu pieņemamāku attēlu. enivei, tas būs ar laiku. man pašam jau netraucē (redze uz krāsām vēl laba) :)

ja Tev tiešām ir vēlēšanās ķerties pie sava žūrnāla dizaina, tad varu Tev ļaut izmantot savu S2 kodu. vai ta' man žēl? :) bet tikai tad, ja Tu patiešām centīsies un būsi Cibā biežāk. :)
vispār man prieks, ka neesi pavisam pazudis. :)