x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Rīta stundai kaut kas mutē

2004. gada 7. maijs, 6:10 pm, 16 atsauksmes / pievienot vēl

Zināji, ka četros no rīta Mēness ir oranžs, ziemeļaustrumos – gaišs un kaķis, pieliecies pie auss un skaļi murrādams, izdomājis, ka vaidzētu tikt zem segas? Un ap šo laiku putni mostas, tāpēc tas ir dikti nepateicīgs brīdis, lai dotos gulēt.

Heh.. Es vairs nevaru. Es vienkārši nespēju to vairs izturēt. Es esmu izmēģinājis visu. Es cenšos katru nakti, bet nesanāk. Es pat esmu aizmirsis par savu pārliecību un izmantojis zāles, lai vismaz kaut kā.. Bet nekā.. Es nezinu, ko vēl man darīt. Es esmu izmēģinājis visdažādākās pozas, gultas un gulētiešanas laikus. Nekā! Nekas nemainās. Es nevaru aizmigt, ja vien neguļu uz vēdera.

jutoņa: mmmiegainība gāž no kājām
lietuts (lietuts)

lietuts: Yess! (-; Esi..

2004. gada 7. maijs, 11:59 pm, 2 atbildes / atbildēt

Yess! (-; Esi sveicināts (-; Praktiski vienmēr iemiegu uz vēdera, šķita, ka es vienīgā tāda dīvainīte, bet patīkami apzināties, ka ir vēl kāds (((-;
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: ko "yess"? :) vispār es..

2004. gada 10. maijs, 12:52 pm, 1 atbilde / atbildēt

ko "yess"? :)
vispār es jau vairāk priecātos, ja tomēr varētu aizmigt arī citā veidā. tomēr ik katrā notikumā var saskatīt savu gaišo pusi. es gan vēl nezinu, kāda tā ir manā gadījumā, bet gan jau ka ir. :)

zini, kad Tu raksti smailijus uz otru pusi, tad es tikai pēc desmit sekundēm sapratu, ka tas tomēr ir smailijs, nevis sadlijs. :)
lietuts (lietuts)

lietuts: Heeh, nu es pēdējā..

2004. gada 10. maijs, 8:12 pm, atbildēt

Heeh, nu es pēdējā laikā tik uz vēdera guļu, turklāt vēl stiepju kājas pāri gultas malai un labākajā gadījumā pa diagonāli, sliktākajā gadījumā guļu šķērsām pāri gultai un spilvens protams tiek izmests ārā (-; Tagad jau vēl nekas, bet nu ko es darīšu 9 mēnešu gaidīšanas laikā, es nezinu... /-:

aaa, nu ar laiku pie smailijiem jāpierod, palīdz ja galvu pagriež pa labi ((-;