x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nez, dakter's dos..?

2004. gada 21. jūlijs, 2:31 pm, 2 atsauksmes / pievienot vēl

Brīvu dienu. Brīvdienu. Es gribu / man vajag brīvdienu. No darba brīvu dienu. Vai kā cita. Man vienam pašam. Tādu dienu, kad es būtu brīvs, bet pārējie – ne. Tā ka es mājās būtu viens. Tā varētu būt silta, taču lietaina un miglaina diena, lai man nerastos vēlēšanās kaut kur doties. Es varētu pamosties ap deviņiem, pabrokastot, pasēdēt pie kompja un kaut ko parakstīt. Piemēram, sākt vai turpināt iecerētos rakstu darbus. (Starp citu, es neatceros, kad pēdējo reizi būtu spēlējis kādu spēli.)

Miglaina diena. Tie, kas zina, kāds skats paveras pa manas istabas logiem, var iedomāties, kādu iespaidu rada tādi miglas mākonīši, kas peld 50 metru augstumā virs Gaujas garām mājai. Tad varētu kļūt nedaudz tumšāks un sākt līt nedaudz spēcīgāk. Un tad pēkšņi nezināmu iemeslu dēļ mājā varētu pazust elektrība. Es varētu uztaisīt tēju un gulēt zemē, lasīt visas neizlasītās avīzes un pēc tam ķerties pie grāmatām. Žēl, ka nebūtu mūzikas. Taču es varētu pavērt nedaudz vairāk logu, lai labāk dzirdētu lietus lāšu dzīves gala skaņas. Parasti tas tik un tā ir vaļā visu dienu, es guļu blakus svaigam gaisam.

Tagad droši vien daudzi iedomāsies par x-f'a dīvainībām, ja pēc dažām siltākām un saulainām dienām, rodas vēlēšanās pēc drēgnuma. Bet ne jau par to ir runa.

jutoņa: zemenes un jasmīni nozie

Kamatrilleris: uhh, kaa saprotu, ma..

2004. gada 21. jūlijs, 5:32 pm, atbildēt

uhh, kaa saprotu, ma liekas vismaz... agraakos laikos [labos laikos vispaar] bija taa, ka katra treshaa diena ir tikai mana - maajaas vairaak neviena nav, arii pa nakti. iisteniibaa - jau toreiz to pratu noveerteet. tagad - ... zini to seriaalu full house? nju apmeeram taa. neviena briizha, kad buutu maajaa viena. un par to laiku... saulainaa laikaa tupeet maajaas nav diezko praatiigi - liidz ar to rodas sirdsapzinjas paarmetumi - mush tomeer iziet aaraa?!... nju jaa./ un ko es ar to visu gribeeju teikt? ;) nezinu. bet bikinj saprotu, taa luuk. ;)
Lasi starp rindiņām: achtels
 

nebūtība: mēģināšu sākt..

2004. gada 21. jūlijs, 8:55 pm, atbildēt

mēģināšu sākt burties un lietu un drēgnumu un vēl arī asu vēju pieķērkt ;o)
Lasi starp rindiņām: sejinja