gribu_gribu (gribu_gribu)

gribu_gribu (darbs): Meklē darbu

8. janvāris, 11:12 pm, atsauksmēm

Sveiki,

Jauna apburoša,komunikabla meitene ar ļoti labām angļu valodas zināšanām, kurai ir neliela darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumā apkalpojot klientus, un darbojoties ar kases aparātu.
Meklē pilnas/nepilnas slodzes darbu Ventspilī,paralēli viņa vēl mācās neklātienē.
Es cenšos palīdzēt viņai atrast,un varbūt zvaigznes ir nostājušās tā,ka kādam no Jums ir zināma vakance ēdināšanas,apkalpošanas nozarē.
Varianti?

Paldies
jutoņa: hopeful
Juriic (juriic)

Juriic (gribam_zinaat): kapec latvijas pasts ir tik srs business?

8. janvāris, 9:30 pm, 2 atsauksmes

"Aaa nu jau jums pēc atkārtota ziņojuma. Vairs tā nedariet."
skatās virsū vai pēc pases līdzīgs kā policijas iecirknī.
nav arī pirmā reize un vienīgā nodaļa.
reāli to pastu izmanto tik daudz kaut kādu teroristu vai kāā?
emiilia (emiilia)

emiilia (iztulko): Zviedri

8. janvāris, 6:57 pm, 6 atsauksmes

Sveiki!

Vai te ir kāds latviešu -> zviedru valodas (rakstiskais) tulks? Vai varbūt varat kādu ieteikt?
Ir viens aktuāls projekts.


this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: pēdējā laikā local..

8. janvāris, 4:44 pm, atsauksmēm

pēdējā laikā local historian nespēj vairs iecibot visu, jo 'you had to be there' combined ar 'kurš to vairs atceras kā tur precīzi bija' drusku apgrūtina :D bet nu, ticiet man, ballīte joprojām ballējas. it kā gribēju te pastāstīt vienu mazstāstu no vienas ballītes ar VZ un Rūd, bet tad atcerējos, kā mēs ar VZ katrs kļuvām par honorary Tomāšiem un so much par mazstāstu. oh well.

bet varu pastāstīt, ka man tuvākajai nedēļai idejas ārpus darba ir: 1) uzsākt research par iet iet in Portugal, 2) aizbraukt uz Hell un pierakstīties / nodepozitēt tetovējuma appointment, 3) uzsākt a bit more sciencey research par adhd.

un kaut kur deep inside liekas, ka derētu atvainoties EB.
jutoņa: tired overdrive
♪♬: Eels - I Am Building A Shrine
ezss (ezss)

ezss (pajautaa): lopu mati

8. janvāris, 1:37 pm, 24 atsauksmes

Jautājums cilvēkiem ar apmatotiem ģimenes locekļiem (ne vienmēr cilvēkiem) - kādi ir jūsu atrastie veidi, kā tikt vaļā no matiem uz drēbēm un virsmām? Smalkās drēbes var norullēt, bet visus Tkreklus un citas trikotāžas negribas rullēt.
Zum (zum)

Zum: Es tak viņam pašā sākumā..

8. janvāris, 11:42 am, atsauksmēm

Es tak viņam pašā sākumā teicu, jo vairāk gribēsi apkrāpt, jo mazāk dabūsi. Viņš, idiņš, to nesaprata.
Zum (zum)

Zum: Elektriskās Zemassvētku..

8. janvāris, 11:41 am, atsauksmēm

Elektriskās Zemassvētku svecītes ir četras vairāk, nekā kastītē lien. Protams, ka es visu izdomāju un man rādījās. Knuts ir labs puika, tikai pārlieku rosīgs. Mu, ha, ha.

mmd: Neticu revolūcijām - tās..

8. janvāris, 11:40 am, 5 atsauksmes

Neticu revolūcijām - tās protams saārda esošo sistēmu, bet nav pietiekošs pamats jaunai. Man tuvāka ir evolūcija, liekas, ka tad mērķis, rezultats un ceļš uz to ir harmoniskāki.

Tādēļ šo gadu es sāku ar celšanos 5:30 (pirms tam cēlos 6:00).

Rezultāts - brokastis, sociālie tīkli, bērni un pagatavotas vakariņas. Rīta rosme un ūdens procedūras izpalika, jo kāds (nesauksim bērnus sliktos vārdos) atstāja vaļā logu vannasistabā un 2 h laikā tā neuzsila līdz komforta grādiem (un es jau teicu - nekādu revolūciju, ziemas peldes man nepiedāvāt). Un labi, ka bērni ceļas krietni vēlāk - ja viņi patrāpītos man pa kājām brīdī, kad es spārdiju ledus gabalus pa vannas istabu, virtuvi un koridoru, iespējams notiktu revolūcija.

Secinājums - Kārļonkulim bija taisnība - jūs paliekas savās vietās (bērni guļamistabās), es palieku savējā (ļoti auksta virtuve) un nekādas revolūcijas.
Zum (zum)

Zum: Ir sīkas lietas, kas man..

8. janvāris, 10:25 am, atsauksmēm

Ir sīkas lietas, kas man piemirsušās. Ķiķinu.
lavendera (lavendera)

lavendera: medicīnas māšu un..

8. janvāris, 11:23 am, atsauksmēm

medicīnas māšu un vecmāšu atalgojums

(LETA)
Zum (zum)

Zum: Gaidu nodokļu maksājumus no..

8. janvāris, 10:23 am, atsauksmēm

Gaidu nodokļu maksājumus no Latvijas. Tas jautrākais, ka aizies pie Stockenbeker famīlijas.
missalise (missalise)

missalise: Aizsūtīju savu CV uz vienu..

8. janvāris, 11:02 am, 1 atsauksme

Aizsūtīju savu CV uz vienu darbu. Man drusciņ gan pietrūkst iemaņu tam konkrētajam darbam, taču tur saglabā cv gadījumā, ja nu gadījumā manas iemaņas noder kādam citam darbam. Drusku izbesīja šodien darbā.
lavendera (lavendera)

lavendera: To, kā romantisko "Tava..

8. janvāris, 10:18 am, 9 atsauksmes

To, kā romantisko "Tava rīta kafija" dzied deģenerāts, kas pļēguro katru dienu un no rīta nezina, ar ko šonakt nokniebies, turklāt gravitācijas nenoturēšana viņam laikam ir vāļāšanās pa peļķēm, nevis lidojums... es gan labāk nebūtu dzirdējusi. Lai vai cik "asprātīga" interpretācijas autoram tā liekas.
Un vēl, dzirdot formāli atdziedātu "Nē, manis nav" ar sajauktiem pēdējo pantiņu vārdiem, tu, cilvēks, vari tikai priecāties, ka esi pietiekami vecs, lai tavā atmiņā uz mūžu būtu iegravēts Stonins un Ančevskis Finka lomā.
Trešā apcere bija - nez, kad beidzot ap Jaungadu un Ziemassvētkiem skanēs realitātei atbilstošas dziesmas "apkārt tik slapjš uzlijis lietus", nevis pantiņi par imagināru sniegu un kamanām... es uz koncertu atbraucu ar velosipēdu :)
Un ceturtā - ja tu spēj tik vien kā nedabiskās intonācijās lasīt pliekanus tekstus no lapas, tev nebūtu jāuzņemas konferansjē loma.

Jā, no malas var izskatīties, ka mani velk uz kašķi. Bet nu... dāvinātam koncertam nošu lapā neskatās :) Lai gan... es nelaistu sēdēt pirmajās rindās cilvēkus ar tādu sejas izteiksmi kā man :D
missalise (missalise)

missalise: Šodien tik neierasti maz..

8. janvāris, 9:35 am, atsauksmēm

Šodien tik neierasti maz apmeklētāju mūsu iestādē. Parasti tik maz ir 1.septembrī.
Andris (degeneralis)

Andris (pajautaa): Spice/ūdens/kanalizācija/Tukuma raj.

7. janvāris, 11:43 am, 2 atsauksmes

Vēlamies vasarnīcā (Apšuciemā) ierīkot spici + ūdens apgādi/kanalizāciju (visdrīzāk, bio kanalizāciju).

Vai kāds var ieteikt firmu/meistaru?

Mums būtiskākais ir kvalitāte, un lai necenšas apčakarēt/darbojas godprātīgi.
Zum (zum)

Zum: Lai nu kā, tiesa lēma, ka..

7. janvāris, 9:32 am, 3 atsauksmes

Lai nu kā, tiesa lēma, ka es neesmu ne pie kā vainīga. Pie kundža čūlas jau arī nevienu nevaino. Tā kā varu darīt visu, ko gribu. Un vainīgi ir visi, kuri neadekvāti reaģēja un deva debilus padomus.
lavendera (lavendera)

lavendera: Visās ziņās raksta ka..

7. janvāris, 10:22 am, atsauksmēm

Visās ziņās raksta ka "pieteikušies 2. līmeņa pensiju mantošanai" ir tikai 1% cilvēku.
Kur, lūdzu, var pieteikties mantoŠANAI? :D Es labprāt pieteiktos mantot kāda deputāta pensiju! Vai pat vairāku!
lavendera (lavendera)

lavendera: Līdz saules aptumsumam tagad..

6. janvāris, 10:46 pm, 6 atsauksmes

Līdz saules aptumsumam tagad cilvēki esot traki. Nu labi, dažus trakus es satiku, piemēram, pārdevēju "Dzintara" veikalā, kas ik pēc desmit sekundēm sev saka "mhm", sāk uz mani gandrīz vai kliegt "kopš kura laika pins karte jāuzrāda pirms maksāšanas?!" un pēc samaksāšanas nespēj to piereģistrēt.
Vispār gaidu zemestrīci šonedēļ. Vai vulkāna izvirdumu.

Vēl gribētos vienu staļinmājas dzīvoklīti, kas patlaban ir ss.com, bet pārdoties uz 20 gadiem verdzībā bankai negribas vis.

Dziļa vilšanās balticovo pankūku mīklā. Līdz šim tās man likās gardākās ātrdabūjamās pankūkas, kādas jebkad bijušas. Bet tas draņķis, kas tagad tiek pildīts tetrapakās un saucas "Eva", mani absolūti motivē turpmāk pankūkmīklu neslinkojot taisīt pašai.
Zum (zum)

Zum: Man šķiet, ka nacistu..

6. janvāris, 8:42 pm, atsauksmēm

Man šķiet, ka nacistu perēklis ir vietējā pastā. Pazūd svarīgi dokumenti, bija uzplēsts Ziemassvētku apsveikums. Vienreiz man būs diezgan un viņi ar fak vairs netiks cauri.
chaj (chaj)

chaj: Marriage Story (2019)

6. janvāris, 9:07 pm, atsauksmēm

Marriage Story (2019)

lokomatiive (pajautaa): Vai kāds var ieteikt..

6. janvāris, 6:34 pm, 13 atsauksmes

Vai kāds var ieteikt izpildītājus kas ir ietekmējuši Hārdiju Lediņu un NSRD. Gribētos paklausīties kaut ko līdzīgu no citām valstīm. Cik dzirdēts viens varētu būt Kraftwerk, bet vai ir vēl kādi?
Kate (es_esmu_dzhims)

Kate (pajautaa): beidzot esmu sev atzinusi un..

6. janvāris, 6:12 pm, 15 atsauksmes

beidzot esmu sev atzinusi un pilnībā ļāvusies true crime: caurām stundām varu skatīties doķenes un klausīties podkāstus. nav tā, ka internets būtu izsmelts, bet noteikti ir kaut kas lielisks, ko esmu palaidusi garām - varbūt jums ir ieteikumi? slepkavības/pazušanas nav obligāts noteikums, piemēram, Tickled man arī ļoti patika.
dominika (dominika)

dominika (pajautaa): Ginekoloģe/s Rīgā

6. janvāris, 2:39 pm, 33 atsauksmes

Sveiki! Lūdzu, iesakiet labu, iejūtīgu ginekoloģi Rīgā, vislabāk tādu, kas spētu skatīt ginekoloģiskas problēmas komplektā ar endokrinoloģiskām. Internetā atrodas info, ka speciālistes šādā ziņā ir dr. Tirāne, dr. Barkāne, dr. Vasaraudze. Varbūt kādai šeit ir atsauksmes no personīgas pieredzes ar viņām? Tirāne esot ļoti šerpa - vai tā tiešām ir? Negribētos arī, lai uzreiz, neuzklausot mani, sāk stāstīt, ka vajag dzemdēt (man ir 35, pati zinu, ka "vajag", bet tas nav tik vienkāršs un ne tikai no manis atkarīgs lēmums). Ā, un homeopātus arī, lūdzu, neieteikt.

mmd: Šo pieglabāšu, lai DzD atgādinātu sev

6. janvāris, 12:38 pm, 3 atsauksmes

Нужно начать называть года жизни «уровнями», потому что фраза «Я на 43-м уровне» звучит намного круче, чем осознание, что ты уже старый пердун.
missalise (missalise)

missalise: Šorīt vietējā Narvesen..

6. janvāris, 7:55 am, 6 atsauksmes

Šorīt vietējā Narvesen redzēju, kā pārdevēja laipni palīdz uztaisīt kafiju kādai pavecākai tantiņai, kura bija atnākusi agrāk no rīta un, acīmredzot, nekad nebija taisījusi kafiju aparātā.
Ir tik forša, tik forša sajūta, ka redzi, ka kāds cilvēks rīkojas forši, cilvēcīgi, pareizi - tā kā vajadzētu rīkoties īstam Cilvēkam. Tas dod laimes un miera sajūtu daudz vairāk, nekā daudz kas cits.