hekate (hekate)

hekate (gribam_zinaat): Kāpēc Ērenburgs pīpē..

27. maijs, 1:53 pm, atsauksmēm

Kāpēc Ērenburgs pīpē pīpi?
Zum (zum)

Zum: Jābrauc ap pieciem uz Rewe...

27. maijs, 12:46 pm, atsauksmēm

Jābrauc ap pieciem uz Rewe. Tur iebrauc tāds skaists zēns. Viņš tikai zem deguns visu laiku murmina šizofrēniķe, šizofrēniķe, cenšoties sev kaut ko iestāstīt. Bet citādi tikai spārdās un bļauj. Tipisks vācu patriots.
Zum (zum)

Zum: Budžu meita pāri ielai..

27. maijs, 11:35 am, atsauksmēm

Budžu meita pāri ielai cītīgi tīra savu pievadceļu. Laikam savu suni veda kakināt manā daļā, tagad visa tāda melnās trenuškās ar spaini un liekšķeri. Idiote.
Zum (zum)

Zum: Atkal trubu licēji..

27. maijs, 10:06 am, atsauksmēm

Atkal trubu licēji uzbāžas. Mīļie, man vairs negribas trubas likt un rēķināt, rēķiniet vien paši savai valstij, kura bērnus zog.
missalise (missalise)

missalise: Vakar lasīju rakstu par..

27. maijs, 9:18 am, 1 atsauksme

Vakar lasīju rakstu par sievieti, kurai ir pilnīga autobiogrāfiskā atmiņa. Viņa spēj atcerēties visu, kas ar viņu noticis- pat savu piedzimšanas brīdi. Tik traki ar mani nav, lai gan man ir diezgan daudz atmiņu par laiku, kad es vēl tā īsti nepratu runāt. Lietas, smaržas, vietas - tās arī atsauc atmiņā notikumus.
missalise (missalise)

missalise: Atceros, kad es vēl..

27. maijs, 8:56 am, atsauksmēm

Atceros, kad es vēl mācījos pamatskolā, skolā dažkārt mēdza atbraukt viesmākslinieki un uzstāties ar filharmoniskās mūzikas koncertiem. Vienu no šiem koncertiem es atceros diezgan labi - tajā reizē bija atbraukusi kāda dziedātāja ar pagariem, tumšiem, cirtainiem matiem, kura dziedāja ārijas no operām un mūzikliem. Pirms tam bērniem tika mazliet pastāstīts kaut kas par konkrēto muzikālo priekšnesumu. Visspilgtāk atmiņā man palikusi ārija no operas "Karmena", kā arī tas, ka tieši šajā koncertā es pirmo reizi dzirdēju Vēbera "Operas spoku".

Apbrīnoju Vēberu - kā vienam cilvēkam var rasties tik daudz melodiskas muzikālās tēmas. Bet es jau vispār esmu melodiju fane. Mūsdienu mūzikā man bieži vien pietrūkst melodiskuma.
Zum (zum)

Zum: Es saprotu, stulbi kaut kā...

27. maijs, 6:13 am, atsauksmēm

Es saprotu, stulbi kaut kā. Visi mūžu melos par savu ģimeni dzīvo, lai tik bērnus nenozog. Visu mūžu melo, uns geht es gut. Un tad brīnās ka vizualizācija un iestāstīšana nestrādā. Nevajag melot sev. Tad viss notiek.
Zum (zum)

Zum: Atdevu varonīgi paciņu..

26. maijs, 4:13 pm, atsauksmēm

Atdevu varonīgi paciņu niknajiem kaiminiem. Tie jau atksl kusa no laimības. Tikai pašlabuma meklētāji te iemitinājušies un man pofig ka entajās paaudzēs. Roka roku mazgā un visas vienadi netīras.
Zum (zum)

Zum: Visiem te pārsvarā..

26. maijs, 12:52 pm, atsauksmēm

Visiem te pārsvarā privātmājas, pat pie dzīvokļiem dārzi. Viņiem jāved suni cita dārzā pakakināt un nesavāc pēc tam. Tā ir cūku domāšana.
Zum (zum)

Zum: Kā iet Jūdām Samauskiem?..

26. maijs, 8:29 am, atsauksmēm

Kā iet Jūdām Samauskiem? Nevajag vēl ātros izsauk? . Es varu, tas ir ļoti viegli izdarāms.
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: ak jā, kaut kur ejot pa..

25. maijs, 8:30 pm, atsauksmēm

ak jā, kaut kur ejot pa ielu, kaut kur nebeidzamības krīzē, VZ izvelk cig, ar cerību aizpīpēt. pēc brīža dzirdu viņu sakam pašam sev: "čuvak, tu pat cig paciņu nevari kabatā ielikt, kā tu vēl ceri vēl aizpīpēt?" bet nu vienalga centās un centās. nesanāca gan šoreiz un ciga arī samirka. skumjas un bezcerība.

vēl es aizmirsu piezīmēt, ka pret pirmo ierašanās penzijā brīdi, lija vai nu nemaz, vai pavisam mazliet.

bet mēs stāstā palikām pie tā, ka ballītes orkomiteja sēž, malko pivci un mēģina saprast, kā atrisināt bodes jautājumu. gūgle nav viegli, kad pirksti stīvi un viss dreb. ēdiena / dzēriena centralizētie piegādātāji dāme jīdlo piedāvā 0 restaurants. groceries piegādātāji, ar kuriem var noskōrot same day delivery, arī neko nesola pirms rīta. man izdodas atrast picēriju kaut kādu, bet tur dod picu nevis pivci, what the fuck? anyway. VZ arī gūglē visu ko pēc kārtas un vispār saprotam, ka arī vietējā Billa, uz kuru jāiet pusstundu, strādā tikai līdz deviņiem. ir mazliet pāri astoņiem. apspriežam ķermeņu kondīcijas un to, cik satraumētas ir manas pēdas. ar drausmīgu vainas sajūtu saprotu, ka huiņa no manis, ne gājējs šobrīd un VZ iet breivot vienatnē šo gājienu.

tikmēr es pabāzu kājas zem segas. inspicēju, ka atstātajās brokastīs ir mums speciāli uztostētas maizītes. apēdu vienu, ar cerību, kaut cik uzsilt. uzbakstīju pirmo cibpostu šajā sērijā. sāku izkarināt visas drēbes pa visurieni. ko tur uz radiatoriem, ko vienkārši uz pakaramajiem. ik pa brīdim apgrozu, lai žūst jau beidzot. vismaz no rīta kaut ko proper sausu uzvilkt, nu! VZ reportē, ka esot iegādājies pivci un mazliet rijamā, nāk atpakaļ. pa to laiku visiem sāk pielekt, cik šodien noiets.

man sanāk ap 36 km kopā pa visu dienu.
VZ sanāk kaut kur ap 40 km pa visu dienu.
36 km.
40 km.
visi ahujeļi?

bet nu, kā jau pēc iešanas iet, rumpīši visi noguruši un kakbe grib migt. bet smadzenes visas pilnas endorfīnu. VZ nopirka tik daudz pivča, cik vispār somā ielīda, un bija bažījies, ka nākamajā dienā būs daļa vēl līdzi visu dienu jāstaipa. pfft! izpļurkājām visus un beigās pat skumīgi palika, ka jāiet migt. sarunas vedās lieliski. noņirdzāmies par visu ko. izrunājām visu ko par piedzīvoto. un vēl visādus tech geek subjs. ballītes orgkomiteja māk šito. migājāmies starp sēdēšanu ārā un sēdēšanu iekšā. penziju es biju piebukojusi speciāli tādu, lai nebūtu tālu jāiet uzpīpēt. lai būtu kaut kāda āra vieta, kur tur pasēdēt ar pivčiem.

tā, lūk. no rīta gan nebija viegli mosties. bet nu. piecēlāmies, izkasījāmies no paliktuves. sajūta apmēram "aizmidzis tagad te". aizejam līdz centram un... a ko nu? pastaigājam mazliet, bet nekas nešķiet, ka atvērts. piesēžam laukumā uz soliņa. ko gudrāku. uzpīpēs un pagūglēs, kas te. sagūglēju, ka pēc pusstundas it kā vērsies vaļā kaut kāds grilla iestādījums, kuram pikčās ir atžimētas āra vietas. āra barčiki tak atļauti, bet iekšas barčiki tik no pirmdienas. classic kaķ and VZ. nākamais ir kaut kādā 1.2 mi away miestā vjetnamiešu iestādījums, kas vērtos pēc pusotras stundas. un tad pēc divām ar pusi stundām, saka, ka kaut kāda bistro / cafes dārzs vēršoties. nu, sagaidam 11 am un ies izmēģināt grilla iestādījumu.

ieskatījāmies arī vlak sarakstā. tur kaut kā sanāk, ka no pilsētas Hořovice nevar īsti tikt prom laika posmā no 11 līdz 12:35. un stacija nav pārāk tuvu centram, kad mēs sākām skatīt vlakus, tad 11:08 vairs nebija reāli paspēt. bet nu, aizbraukt var vai nu atpakaļ uz Prāgām, vai uz vāciešu iemīļoto Pilzeni. vispirms, jebkurā gadījumā, jādodas uz grillnīcu, tā ir šobrīd vienīgā opcija. kura, visiem par laimi, tiešām bija vaļā. dod kafiju, tēju, sataisa arī radlerus. VZ teica: es neesmu gatavs atrasties te skaidrā.

laikapstāklis ir - pūš, brīžiem saulains, partially cloudy un draud, ka varētu vēlāk randomā līt. nav brutāli auksti, bet gribētos siltāk.
un jāsaprot, ko darīt tālāk.

bet nu.
36 km un 40 km vienā sestdienā.
jutoņa: tik daudz plāksteru jālīmē, eh
Zum (zum)

Zum: Nabaga Aike, uzskrēju bodē..

25. maijs, 7:31 pm, atsauksmēm

Nabaga Aike, uzskrēju bodē virsū. Viņi jau nezin manu labsirdību, ka es par neslavas celšanu viņus varu iesūdzēt.
Zum (zum)

Zum: Aizbraucu uz stundu pa..

25. maijs, 6:37 pm, atsauksmēm

Aizbraucu uz stundu pa veikaliem. Jau suņus sākuši kakināt. Ļoti raksturīgi. Kā cūkas, savā migā nē, citu.

lilja_brik (iztulko): overachiever - teicamnieks,..

25. maijs, 4:40 pm, 2 atsauksmes

overachiever - teicamnieks, izcilnieks, censonis? varbūt jums prātā vēl kāds stilīgs vārdiņš?
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: nujā, tātad līst un ir..

25. maijs, 1:22 pm, atsauksmēm

nujā, tātad līst un ir auksti. ejot garām kādai mājai, pagalmā sāk riet suncis kaut kāds. VZ: jā, jā, es esmu sastindzis bailēs, nevis tāpēc, ka līst un salst.

pret šo brīdi jau sāk palikt grūti fokusēties uz jebko citu, kā to, ka līst un salst. teicu skaļi, ka man ir tāds muļķīgs un bezjēdzīgs sapnis, ka gribētos atrasties sausumā. VZ piezīmēja, ka tā nemaz nevar. nemaz neeksistē tāds "sausums". pēc tam runājām, ka vispār kaut kādā brīdī tiešām iestājās tā nebeidzamības sajūta, ka tagad vienmēr un visu atlikušo dzīvi līs virsū. un tupelēs žļurkstēs.

protams, ka mēs papisām to brīdi, kurā no iešanas pa ielu bija jālien atpakaļ mežā uz trasi. reason see above. bet nu, es sapratu, ka mēs esam kakbe pietiekami tuvu, izvilku gūgles kartes, iebakstīju tur penzijas adresi, vai nevar, neejot cauri pilsētai, aiziet te ātrāk. jo vispār initial plāns bija aiziet uz pilsētu un tad domāt tālāk. paliktuve bija bišk ārpus pilsētas. un, izrādās, ka var! pa ielu un neejot pilsētā, var tepat pa 40 min aiziet uz. paliktuve vispār bija man atrakstījusi, cikos ta es būšu. kaut kā drebot un mokoties ar slapu ekrānu, aizrakstīju pretī, ka pēc 40 min.

pret šo brīdi arī bija sācis diez gan jaudīgi pūst vējš. bet nu, kaut kā jau ir jātiek tur, uz penziju. protams, ka beigās ir arī kalnā, bļaģ, jākāpj, ietvissnahuj. nokļūstam tur. tur kaut kādi pacienti čillo pie galda zem nojumes. nekāda staff nekur neredzas. ofisā neviena kakbe nav. domīgi grozamies un wtf. uzrodas čuvaks, kurš pajautā, vai mēs uz palikšanu, tad atver atvilkni un saka, ka viena no šīm atslēgām mūsējā. paņemu to, zem kuras postit ar manu legal name. aizejam tagad uz istabu. jādabū nost slapjās drēbes, prasās uzvilkt sausas. em, izrādās, ka pa 4 vai cik tur stundām nemitīgā lietū, arī somas saturs ir paslapjš. bet nu, kamēr es tur dušojos, nāk penzijas zaja un pieprasa, lai viņai maksā. tad viņa atnes mums brokastis rītdienai, atkal pieprasa maksāt. izrādās, ka nevar tomēr maksāt ar karti. jāmaksā in cash.

jāmaksā in cash ir, jo, izrādās, viņi ir vaļā kakbe nelegāli :D ok. tuvākais bankomāts, protams, ka ir pilsētā. ir kaut kur pēc septiņiem, mēs varam tikt pie cash un jāsamaksā tad restorānā, kurš vaļā līdz astoņiem. ballītes orgkomiteja nopūšas, uzvelk kaut kādas jakas, slapjos apavus un dodas. tuvākais bankomāts 0.5 mile away (es kakbe zinu, kāpēc mana gūgle jūzo miles and ft as measurements, bet nahuj VZ telepurķis dara tāpat?). ejam pēc kartes un attopamies slimnīcas ēku kompleksā. bankomātu neatraduši, ejam meklēt nākamo. tas atkal, half a mile away. ejam pa pilsētu, tur viss ciet, nekas nenotiek, viss izskatās bezcerīgi. mums derētu ne tikai bankomāts, bet arī vjetnamiešu bode, vispār. no such luck. un, skatoties pulkstenī, ir tā, ka nav laika te šito tagad risināt. ir jāiet uz paliktuvi, tur jāsamaksā un tad jādomā, kā tikt pie pivčiem. man pa ceļam rodas lampiņas moments, ka vismaz pāris tak var paņemt kā takeaway pivčus turpat penzijas restorānā!

samaksājam tagad čuvakam par paliktuvi, dabūjam 2 l pivča, aizejam piesēst pie viena no āra galdiņiem uzpīpēt un iemalkot. beidzot smadzene sāk darboties kaut kā normālāk. pivcis un uzpīpēt, sitting down, tas smadzenei liekas norm enough, lai sāktu ģenerēt domu kontentu. bet, tagad ir tāda problēma, ka mēs atkal esam penzijā, te nav nevienas bodes, bet pivčus vēl vajadzēs. ķeramies gūglēt risinājumus situācijai.
jutoņa: sāp galva, visu rītu jau sāp galva
♪♬: Katarzia - Lepidlo
missalise (missalise)

missalise: Pirms kāda laika es biju..

25. maijs, 8:56 am, 3 atsauksmes

Pirms kāda laika es biju izdomājusi, ka varētu nopirkt kādu profesionālo šampūnu. Pirmo mēnesi bija tā neko, bet tad pēkšņi man sāka izkrist mati. Tā, ka pēc katras matu mazgāšanas kāda sauja matu bija izkritusi. Atgriezos pie sava visilgāk lietotā parastā šampūna Pantene Pro V un - ko domā - matu izkrišana pārtrūka. Tā arī nesapratu, kas to bija izraisījis. Toties tagad man ir vesels lērums 10-15 centimetrus garu matu, kuriem patīk elektrizēties, pie katras vēja pūsmas celties gaisā un es izskatos pēc tādas kā drusku papluinītas Saules karaļa emblēmas.
Zum (zum)

Zum: Dzīvot vajag viegli un es..

25. maijs, 6:27 am, atsauksmēm

Dzīvot vajag viegli un es tā arī darīšu. Un lai tik mēģina vēl kāds padarīt manu dzīvi grūtu, jo viņam nav viņa dzīve izdevusies. Paši vainīgi, ka muļķīši.
briesmiigz miilniekz (arkls)

briesmiigz miilniekz (pajautaa): ienākumu deklarēšana

24. maijs, 10:34 pm, 13 atsauksmes

gan jau ir kādi gudrāki par mani. katru gadu sistēma mazliet tiekmainīta un jāmeklē no jauna:

1. Izīrēju dzivokļus neveicot saimniecisko darbību - deklarēju D1prim sadaļā. Kur varu norādīt izdevumus NĪN par attiecīgajiem objektiem, lai samazinātos attiecīgais nodoklis?
2. Kur jānorāda iegūtie dāvinājumi?
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: Protams, ka ir jāiet līkums..

24. maijs, 8:18 pm, atsauksmēm

Protams, ka ir jāiet līkums līkuma pēc. Man ir jaunas hiking shoes, kuras it kā der. Need to offroad them for science! Woot. Also, protams, kad nogriežas iet mežā / pļavā, kāpt kalnā, tad sāk līt tā, ka vienā brīdī neko nevar redzēt. Lietus ir pamatīgs un skropstas tā konstanti aizlijušas, ka vispār neko. Nuok. Takas malā ir kaut kādas mājiņas, kuru nojumēs sēž ļauži un izbrīnīti mūs vēro. La viņiem, viņi redz. Kaut kādi vēl romantiķi ar lietussargiem tur. Maskas, starp citu, sen tiek nestas rokā un šajā brīdī ir izmirkušas slapjas viscaur. Tieši tāpat kā krekli un maikas. Nē nu. Ies tak! Izlienam pa pļavu, pa krūmiem. Un tad jāgriežas diez gan strauji gandrīz atpakaļ. Protams, ka atkal jākāpj kalnā. Dubļi un slapjums ir mūsu viss šobrīd. Un nopūtas.

Kaut kādā brīdī tho dod kāpt lejā. Piezīmēšu, ka tas nav tik ļoti labāk. Joprojām viss diez gan slapjš un līst. Manu jauno apavu ūdensizturība padodas. Pārsvarā, jo zeķu augša ir sen slapja un samirkusi arī iekšā. Eh. Samocītas pēdas pieder pie lietas, tur neko laikam. Also, man kreisā tupele visu laiku atšņorējas, āāā! Visādi kāpelējamies. Nokļūstam vēl kaut kādos krūmos, bet vismaz līst mazāk. VZ aizpīpē. Es arī izvelku cigareti un šķiltavas. Bet manas nešķiļas. Nešķiļas vairs arī VZ škiltavas. Pēc zināma moku laika, under protest, aizpīpēju no viņa cig. Visi sanervozējas. Apsver domu tuvākās 2 stundas uz maiņām chainsmoke, bet nu... laikam nē. Ejam. Beidzot arī Žebrák.

Ejot pa pilsētu uz sejas jāliek atpakaļ maskas. Ja kas, slapja kokvilnas auduma maska ir ļoti efektīvs voice modulator. In case jums vajag kādu kidnap. VZ korekti piezīmē, ka vispār nepamanīja, ka beidzis līt. Bet šis prieks anyway nav ilgs. Also, maskas joprojām ir slapjas viscaur. Tāds savdabīgs rūdījums. Un visi pa ceļam manītie ļauži uz mums skatās ar izteiktu izbrīnu.

Kaut kādā brīdī ejam pāri tiltam, es aizpīpēju. Visi ohujā - manas šķiltavas strādā! VZ arī izvelk cig un cenšas aizpīpēt. Man tikmēr atšņorējas tupele, ar cig zobos cenšos to sasiet. Pagriežu galvu pret VZ un saku, ka jūtu a Withnail moment tagad. VZ piekrītoši apstiprina. Kamēr tieku galā ar tupeli, VZ beidzot izdevies piedarbināt viņa šķiltavas.

Aiz Žebrāka, protams, sanāk atkal iet krūmos. Bet vismaz krūmos nav jātur uz sejas slapa maska. No krūmiem izejam atkal nesaprotamā miestā, kurā nekavējoties apmaldamies. Bet salīdzinoši ātri arī atrodamies. Tā kaut kā, daļēji pa krūmiem, daļēji pa ielām, ejam cauri nesaprotamam daudzumam miestu. Līst uz maiņām ļoti vai mazāk ļoti.

Kaut kādu ceļu ejot vispār papišam, ka bija jānogriežas pa zemes ceļu. Skatoties kartē, kļūst skaidrs, ka jāiet atpakaļ uz to. Citādi sanāk jau neveikli. Nuok. Tur atkal, protams, zemes ceļš, kalns, līst, dubļi. Uz zemes tiek ieraudzīta nomesta spēļu pistole. Noņirdzamies, ka kāds kritis kaujā aizstāvēt savu kraju. Nobildēt, protams, nevar. Telepurķi abi ar mokām dīlo ar kartēm. Nebeidzamais slapjums spaida ekrānus un vispār arī nupat stīvi un nosaluši pirksti, kas nepalīdz operēt devaisus.
jutoņa: vlak
banderlogs (banderlogs)

banderlogs (pajautaa): Terapeits

24. maijs, 8:08 pm, 3 atsauksmes

Cibiņi, vai kāds varētu ieteikt terapeitu ar pieredzi tieši ēšanas traucējumos?
Nav super nopietnais gadījums ar anoreksiju vai bulīmiju, bet ir diezgan neveselīgas attiecības ar ēšanu un gribētos beidzot tos tarakānus izmēzt laukā.
Paldies jau iepriekš!
Zum (zum)

Zum: Dzeru kafiju un īgņojos...

24. maijs, 5:05 pm, atsauksmēm

Dzeru kafiju un īgņojos. Viss besī.
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: Nedēļas sākumā nejausi..

23. maijs, 8:43 pm, atsauksmēm

Nedēļas sākumā nejausi piebukoju penziju nekurienē uz sestdienas nakti. Māte Daba nopriecājās, es jūtu. Laika prognoze uz weekendu kļuva sliktāka un sliktāka. Bet ballītes orgkomiteja ignorē tādas lietas. Nokāpām šorīt tos 6.3 km uz tuvāko vlak staciju, kur pietur norm vlaki un iekāpām vlakā uz nekurieni aiz Berounas. Bija plāns A un plāns B. Plāns A - garāks, caur mežu, vēl viss kas. Plāns B - īsāks. VZ bez grūtībām pierunāja mani uz plānu A. Neko. Izkāpām no vlak 2 pieturas pirms plānotās un ies tik!

Visi kakbe zināja vispār, ka būs lietus. Bet prognozes tā mainījās, ka nebija skaidrs precīzāk. Zdice stacija ir kaut kas starp Okna un Stara Boleslav staciju. Noņirdzāmies, ka pietrūkst vistu tho. Ejam visādi pa pilsētu. Maskas pieelpojas un bveh. Un kaut kādā brīdī arī sāk mazliet līt. Bet mazliet. Norm. Ejam. Viss liekas totāli norm so far. Izejam beidzot no pilsētas, ejam pa rnd veloceļu. Tīri la ejas. Vedam garu sarunu par to, kāpēc mapy.cz domā, ka 25 km hiking it jāiet 7 stundas. Like, I mean... pat ņemot 5 km/h on avg speed, joprojām ir 2 stundas, kurās ko tieši viņuprāt darīt?

Līt sāk bik vairāk. Bet nu. Nav pārāk slikti. Un tad nonākam pie pagrieziena, kur trase met līkumu for līkuma sake. Bet toties nav iela un var iet sabristies mežā. Bet var arī iet taisni pa ielu, bez līkuma. Kā jums liekas, kur ballītes orgkomiteja aizgāja?
jutoņa: salst
Zum (zum)

Zum: Es atceros, kā..

23. maijs, 7:36 pm, atsauksmēm

Es atceros, kā pārcēlāmies un nebija veļasmašīnas un es stiepu veļu mazgāt pie vecākiem ar veco "Rīgu". Tad slapju stirpu atpakaļ un domāju un tā visu mūžu? Tētuks urbināja zobu starpas pie datoria. Es karināju veļu smilšainajos bēniņos. Audzinātājas bērnudārzā ņirdza, ka nav pietiekoši tīras drēbītes, bet man bija dziļi pohuj. Es vēlāk, kad izšķīros nopirku lietotu Samsungu, vēl tagad braši darbojās un notinos no cūkām prom. Un kur ir tie pareizie cūkas? Ha! Visi debili!
lavendera (lavendera)

lavendera: Tāpat vien aizrullēju līdz..

23. maijs, 5:58 pm, atsauksmēm

Tāpat vien aizrullēju līdz Jūrmalai, lai no policijas personiski uzzinātu, ka pa Jomas ielu ar velosipēdu braukt nedrīkst.
Zum (zum)

Zum: Vakar, ar traktoru. Šodien..

23. maijs, 11:46 am, atsauksmēm

Vakar, ar traktoru. Šodien ar trimmeri, nu to viņš no manis nošpikoja. Tagad ar pūtēju. Galva jau sāp.
Hedera helix L. (hedera)

Hedera helix L. (n_komentari): Interesantāk būtu uzzināt,..

23. maijs, 7:49 am, 126 atsauksmes

Interesantāk būtu uzzināt, kā gan bastotājs un nesekmīgais var iestāties jur-fakā? Affirmative action latviešu gaumē, jeb tautā saukts "blats"? :D
Zum (zum)

Zum: Izklausās, ka ciemā šodien..

22. maijs, 11:17 pm, atsauksmēm

Izklausās, ka ciemā šodien pārkāpj visus krīzes noteikumus. Ceru, ka šnabis tomēr dezinfikcē.
presiite (presiite)

presiite (pajautaa): Krāsu lāzerprinteris

21. maijs, 1:48 pm, 3 atsauksmes

Vai kāds no pieredzes var ieteikt lētu un labu krāsu lāzerprinteri? Tādu, kurš lietošanā būtu ekonomisks (iespējams uzpildīt pulveri utml). Interesē A4, ar wifi un duplex. Paldies!
runcis (runcis)

runcis (pajautaa): Sakiet, lūdzu, vai Apsaras..

21. maijs, 10:54 am, 2 atsauksmes

Sakiet, lūdzu, vai Apsaras tējas namiņi Rīgā, Vērmanes dārzā vai Kr.Barona/Raiņa ielas parciņā ir vaļā vai vēl joprojām ciet?