virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: PIS PA TRASI, SABĪNE

aizvakar, 10:16 pm, 8 atsauksmes

PIS PA TRASI, SABĪNE
tagad (tagad)

tagad: kad skatos uz..

aizvakar, 7:32 pm, 2 atsauksmes

kad skatos uz kanārijputniņu, tad kristīgais dvēseļu sadalījums šķiet visnotaļ pamatots (lai gan man personiski tuvāks ir panteisms vai vismaz aristoteļa trijāde)

uz mūsu fona viņš šķiet gulži kā dievišķa būtne - ēd tikai sēkliņas un augļus/dārzeņus, viņa rakstura stāvokļus nav viegli uztvert - man nav gadījies viņu manīt nedz nomāktu vai dusmīgu, kur nu vēl melīgu, atriebīgu, asinskāru etc. viņš agri iet gulēt, uzbužinoties kā vissmalkākais pūpoliņš, tāpēc šķiet, ka 'grēks' pēc definīcijas viņam nav nemaz pieejams, vai vismaz būtu diezgan uzjautrinoši viņam ko tādu piesiet. reizēm viņš aizlaižas uz virtuvi un pēc tam viņa knābītis ir zaļš no bazilika un piparmētras - šķiet, ka tāds radījums nevarētu eksistēt nekur citur, kā vien ēdenes dārzā. tāpēc es redzu loģiku - no cilvēciskās perespektīvas - pieņemt, ka šādām radībiņām nav brīvās gribas, jo mūsu redzes laukā mēs nevaram viņus pieķert noziegumos.
Nikolass A. Dērsingtons (kisswithafist)

Nikolass A. Dērsingtons: Kā izrādās, kuskusam..

aizvakar, 9:43 pm, atsauksmēm

Kā izrādās, kuskusam brīnišķīgi piestāv ūdenim pievienotas pāris karotes sarkano apelsīnu sulas. Tas lieliski iet kopā, bet bez skābuma, kas ir citroniem. You're welcome.
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Es vienādiņ domāju, ka tie..

aizvakar, 9:27 pm, 7 atsauksmes

Es vienādiņ domāju, ka tie uz cigarešu paciņām ir tautas teātru aktieri, kuri bildējušies visai bezgaumīgās un, iespējams, vietās aizskarošās fotosesijās, kur 90-to gadu postgotiskās kļošenēs ģērbtas smēķētājas skaudīgi nolūkojas uz laimīgām, krāsainās drānās uzpostām nesmēķējošām mātēm, kur nelaimīgi smēķētāju radinieki pulcējušies ap zārkiem vai reanimācijas gultām attēlos, uz kuriem man un citiem nelabprātīgi jāskatās, kamēr lielveikalu kasēs stāvam rindā, nemaz nerunājot par kariozu zobu atliekām un citām nelaimēm.
Tagad man ir zināmas šaubas:
https://www.bbc.com/news/world-europe-49029845
Incanti, kādi ambecīļi veido šo wannabe pretsmēķēšanas kampaņu, un vai katrs Ipiķu iedzīvotājs var būt drošs, ka viņa varikozās vēnas neparāds uz cigu pakām Albānijā?
Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Vakar mums ar seru Ričmondu..

aizvakar, 9:37 pm, 4 atsauksmes

Vakar mums ar seru Ričmondu sanāca paviesoties vairākos apkaimes krogos, un jāatzīst, ka viņš joprojām ir labs bārgājienu pavadonis. Varbūt būtu vēl labāk, ja viņš tik uzstājīgi nealktu sēdēt man klēpī un neizliktos par nestandarta čivavu.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: daudzas reizes dienā saku..

aizvakar, 9:28 pm, 1 atsauksme

daudzas reizes dienā saku sev "build a wall!" un iztēlojos jaunas sienas mūsu dzīvoklī
tagad (tagad)

tagad: makes sense

aizvakar, 7:16 pm, atsauksmēm

'in spirituality we are counting backwards 5..4..3..2..1..0'
10m zem ūdens (10m_zem_uudens)

10m zem ūdens: varbūt tas izklausīsies..

aizvakar, 5:59 pm, atsauksmēm

varbūt tas izklausīsies nedaudz stalky, bet man ļoti patīk vērot un klausīties cilvēkus. sevišķi šobrīd, kad sanācis netīšām iestrēgt Bostōnā. normālas miesas būves, agresīvas homeless komūnas (vīrieši ap 35, beisbōlcepurēs, šortos, zeķēs, bez apaviem) skaļi klaigājot par tiesībām gulēt tieši tajā kvadrātmetrā pie sienas, mijas ar cilvēkiem, kas lasa grāmatas, ejot pa ielu, un ēd dārgos pilsētas centra restorānos (te viss ir dārgs, kā jau metropōlē). vecās tradīcijas mazo, rūsgano ķieģelīšu ēkas mijas ar stiklainiem debesskrāpjiem, un tam pa vidu sarunas. par to, kā mārketingot 19 gadīgus pūļus uz milzīgu nation wide pasākumu, pret to, kā uber taxis neierodas laikā, un visa pasaule ir bitches. pilsētas skvērā uzstājas country pārītis ar klasiskām dziesmām, kur pāri ielai uzstājas meitene ar pianistu, dziedot ōperu. par to, kā Bostōnas vecpilsēta dizainiski nav izbojāta atšķirībā no Ņujorkas, pret to, kā smird metrō. man tiešām cilvēka definīcija kā sociāla būtne vienmēr ir bijis interesants temats. mēs taču visi piedzimstam un nomirstam (šķiet, japāņiem bija tas teiciens, ka visi kādreiz guļ un visi tin sushi vienu un to pašu rīsu daudzumu, bet neko tā nevar paņemt līdzi, kad esi beidzis dzīvi). vai nabadzīgs mākslinieks, kas veltījis visu dzīvi mākslai, kas nav nesusi viņam nekādu sociālu ieguvumu (ne naudas, ne spēka ziņā) ir zemāks par mākslinieku, kurš ir veiksmīgs komunikācijā (Leonardo da Vinči, piemēram) un ir spējis būt spēcīgs jau savā laikā?
sickboy (sickboy)

sickboy: "Vienreiz Biķerniekos pie..

2034. gada 18. jūlijs, 7:47 pm, atsauksmēm

"Vienreiz Biķerniekos pie ezera dienas laikā pisos, un pēkšņi pensionāru bariņš pa taciņu garām cilpo: un tie skatieni tādi lipīgi un nosodoši, fuck! Vairāk nav vēlmes ko tādu pieredzēt.. Nu, variants, kad divi pāri vienā istabā vienlaikus - tas ir bijis, bet tumsā." (Deniss)
krēpjlācis (nistagms)

krēpjlācis: un vai TU zini valsts..

aizvakar, 6:52 pm, 8 atsauksmes

un vai TU zini valsts noslēpumu?
♪♬: Team Sleep
belmondo (belmondo)

belmondo: tā runāja tustra lustra pirms 10 gadiem

aizvakar, 6:27 pm, 3 atsauksmes

Cilvēki, kas ilgstoši neatbild uz e- pastiem rada manī sajūtu par kaut kādu īpašu pasauli, kur viņi pārvietojas mežonīgā ātrumā ar milzīgām kafijas krūzēm rokās. Pārvietojas viņi pa alejām, kuru malās stāv daudzkrāsaini ļaudis ar MILZĪGIEM PIEDĀVĀJUMIEM. Viņi bārsta jokus un vakarā iet uz prezentācijām. Naktīs kaislīgi mīlējas, neizslēdzot mobilos telefonsu, bet pāri partnera plecam paskatoties ekrānā, kad tas zvana. No rīta viņi ir uz strīpas par spīti tam, ka vakarā izdzēruši divus galonus vīna un vēl viskiju pa virsu.
Kaut gan var jau būt, ka viņiem ir depresija vai interneta gavēnis. Zvanīt es šiem cilvēkiem nesaņemos, jo tas, ka viņi neceļ klausuli paspilgtina to, citas, man neaizsniedzamās pasaules sajūtu vēl vairāk.
Šeit es nerunāju par romantiskiem kontaktiem, protams, jo tajos jau var ar cilvēku izdarīties, kā nu lielā dvēsele atļauj.
sickboy (sickboy)

sickboy: Kamēr Dzīves Mākslas..

2034. gada 18. jūlijs, 6:01 pm, atsauksmēm

Kamēr Dzīves Mākslas Akadēmijas meitenes tiecas pēc ideālām attiecībām, studē par tām vai tās meklē, man tādas jau ir. Un tās nav saistītas ar fakin prātu vai manipulēšanu!
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Parādi man savas saistības

aizvakar, 5:58 pm, atsauksmēm

Parādi man savas saistības
sickboy (sickboy)

sickboy: Demokrātu partiju pašlaik..

2034. gada 18. jūlijs, 5:48 pm, atsauksmēm

Demokrātu partiju pašlaik iznīcina četras krāsainās Kongresu palātas sievietes, kuras nedrīkst apturēt, jo tas būtu rasisms. Vienīgā problēma, ka tās ir visradikālākās, sociālistiskākās, antisemītiskākās, Ameriku ienīstošākās bābas Demokrātu partijā. Haha. Viņus iznīcina viņu pašu cīņa pret "rasismu" visur.
jan09 draugiem un ne tikai tiem (jan09)

jan09 draugiem un ne tikai tiem: sgp

aizvakar, 3:29 pm, 11 atsauksmes

Savam grāmatplauktam:

ja ir kāds DIY fans, vai vnk dzīve piespiež apgūt pamatus (ts "celtnieku" savairojies nemaņā, un liela daļa vnk nesaprot, ko un kā būtu jādara), tad angliski redzošajiem iesaku "Black & Decker" sēriju.
Bildes, teksti, mūsdienu materiāli par un ap mājokli.

Jābrīdina, ka radīta USA vajadzībām, attiecīgi pieminētās prasības var atšķirties, elektrībai 100%, gan jau arī santehnikai uc, bet idejām/risinājumiem noder.
Pieejamas vecākas un jaunākas versijas, iesaku.

/pašam salasījās ap 7GB, ne visu vajadzēja, bet iegāju azartā tikt pie gandrīz pilniem kopotajiem rakstiem.
//aizņēmos no pdfdrive un zlibrary.
Pats par sevi (wowow)

Pats par sevi: Pain in the ass: Update I..

aizvakar, 3:37 pm, atsauksmēm

Pain in the ass: Update

I apologize for the harsh words I usually hold my tongue. I will preview your link and exercise patience. Really want to make the work I'm very unorganized
belmondo (belmondo)

belmondo: lamāšanās mūzika

aizvakar, 3:23 pm, atsauksmēm

Es esmu tikusi līdz tai jobanajai bordeļa ainai, es lūdzu atvainot par lamāšanos, jo tagad man kaut kā tas ir jāuzraksta un tas nav manos niecīgajos spēkos. Šobrīd tur man ir sarakstīts tik daudz, ka par daudz un par daudz. Un pārāk par mani. Nevis par viņu. Un viņu. Un viņu.

Šodien pie jūras bija tik bieza migla, ka varēja griezt ar nazi. Un uznāca vienā mirklī. Glābēji gāja ar tiem sarkanajiem priekšmetiem kā baywatch un lamajās savās rācijās. Dabas stihija bļin, viņi teica. Cerams, ka drīz beigsies. Un tad viens no viņiem stāvēja tuvu pie krasta, iepletis kājas un vēroja. Tomēr aizkustinoši, ka rūpējās. Kaut lamājoties.

Viens no maniem mīļākajiem filmu kadriem ir tas, kur Fellinī filmā, laikam "Intervija", krāsotāji krāso paviljonā debesis un arī šaušalīgi lamājās. Pošol v žopu vai kaut kā tamlīdzīgi.

https://www.youtube.com/watch?v=Bd78aT7-RXU
ena (ena)

ena: Es rakstu aizvien vairaak un..

aizvakar, 3:20 pm, 5 atsauksmes

Es rakstu aizvien vairaak un es vairs nezinu cik man ir klades un es rakstu uz visaam lapaam kas man gadaas pa rokai pa celjam pa praatam un es rakstu paari malaam uz griidas un uz trepeem un stabiem un miskasteem un ar pirkstu uz cilveeka muguras un ar pieri uz sienas un ar asarinjaam uz bluuzes prieksjinjas man jaaiegaadaajas rakstaamgaldu kas mani ierobezjotu un nepalaistu veejaa
sickboy (sickboy)

sickboy: Savienošanās tik dziļi un..

2034. gada 18. jūlijs, 3:28 pm, atsauksmēm

Savienošanās tik dziļi un tik daudzos līmeņos, it kā mes būtu mēs nevis es un viņa, it ka mēs vienmēr esam bijuši mēs. Viņa man dod spēku un pārliecību, un tagad man nav nevienam jāatvainojas par to, ka es esmu es.
Viņa man ir piesaistījusies tā, it ka es būtu viskrutākais alfa vīrietis, it kā es būtu viskrutākais manipulētājs un vīriešu- sieviešu attiecību nianšu pārzinātājs. Tikai ar to, ka es nemanipulēju necik, neizliekos necik un vnk esmu es. Bet šis "es" nav resnākais cilvēks pasaulē vai dīvāna operators, bet cilvēks, kam šķiet pašsaprotami kalpot savai sievietei, jo mēs esam mēs, mēs vienmēr esam bijuši mēs.
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: .. Every day I see or..

aizvakar, 3:07 pm, 1 atsauksme

..
Every day
I see or hear
something
that more or less
kills me
with delight,
that leaves me
like a needle
in the haystack
of light.
It was what I was born for -
to look, to listen,
to lose myself
inside this soft world -
to instruct myself
over and over
in joy,
and acclamation.
Nor am I talking
about the exceptional,
the fearful, the dreadful,
the very extravagant -
but of the ordinary,
the common, the very drab,
the daily presentations.
Oh, good scholar,
I say to myself,
how can you help
but grow wise
with such teachings
as these -
the untrimmable light
of the world,
the ocean's shine,
the prayers that are made
out of grass?

//Mary Oliver
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: +5% chance to

aizvakar, 2:15 pm, atsauksmēm

Esmu priecīgs par to, ka man ir izdevies piesavināties Alekša Zoldnera bērnu dienu identitāti virtuālajā vidē. Ierakstot gūglē manu vārdu un uzvārdu, pie foto kā trešais tiek izmests viņa bērnības dienu portrets.

Leģendārā darba atrašanas nolūkos esmu spiests gūglēt pats savu vārdu un uzvārdu.
ratatoska (ratatoska)

ratatoska: Pēc skautu nometnes Valtera..

aizvakar, 2:04 pm, 5 atsauksmes

Pēc skautu nometnes Valtera guļammaiss stipri ož pēc dūmiem, bet uz birkas teikts, lai mazgā tikai galējas netīrības apstākļos un nekādā gadījumā netīra ķīmiski. Jūs mazgājat guļammaisus? Varbūt jāsarullē un jānobāž tālāk līdz nākamajiem ugunskuru dūmiem?

Upd. paldies visiem, vēdināšu. Trīs dienas noturēju ārā uz striķa (līdz sākās lieti), pagaidām man nešķiet, ka ir labāk, bet saprotu, ka jāvēdina vēl.
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: nek-roze

aizvakar, 2:00 pm, 2 atsauksmes

Ko es vispār sapņoju. Sapnī bija mana vecuma diezgan apaļīga sieviete, kurai vajadzēja, kur dzīvot, tāpēc es atļāvu viņai dzīvot pie sevis apmaiņā pret seksuāliem pakalpojumiem. Taču izrādījās, ka viņai viena dibena puse ir atmirusi (izgulējumi, nekroze, mhm). Es vaicāju - nesāp? Viņa teica - nē. Es neatceros, vai es pārgulēju ar viņu, taču sapnī man tas viss neizraisīja riebumu. Taču realitātē es šo visu rakstu ar neganti saviebtu seju. Kā es tā varēju.
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: In light of this...

aizvakar, 1:57 pm, atsauksmēm

In light of this. Video, ko es sauktu par teroraka anatomiju - klik.
krēpjlācis (nistagms)

krēpjlācis: un ko TU zini par zemapziņu?

aizvakar, 1:23 pm, 1 atsauksme

un ko TU zini par zemapziņu?
♪♬: Palms
Pats par sevi (wowow)

Pats par sevi: Pain in my ass

aizvakar, 12:52 pm, atsauksmēm

998 aplikācijas lietošanas dienā:

Total pain in my ass. I’ve had this for several years never used it because I don’t have the time to sit down for a entire day and figure out how this works. I have 28 units getting the data into the way you do business is extremely frustrating and time consuming. Looks like I just wasted 3 hours off of my life trying to understand your product and I still cannot get this to work. Waste of my time waste of my money.
gedymin (gedymin)

gedymin: Ja man liekas, ka esmu..

aizvakar, 11:34 am, 11 atsauksmes

Ja man liekas, ka esmu progresīvs un konservatīvs, vai tur ir kāda pretruna?

Patiesībā tur nekādas pretrunas nav. Progress mūsdienās nav tik daudz par fundamentāli jaunu vērtību ieviešanu, kā par jau esošo vērtību padarīšanu pieejamiem visiem. Vēsturisks precedents: līdzīgi kā agrāk ar sevi lepoties varēja tikai impērijas, 19. gs nacionālisms pēkšņi padarīja iespējamu lepošanos ar piederēšanu mazai tautai. Tagad ģimenes vērtības (konservatīvs jēdziens) progress ir padarījis plašākas un pieejamas netradicionālajām ģimenēm. Individuālās pašnoteikšanās brīvības progress padara pieejamas tiem, kuri nav baltie vīrieši pusmūžā. Tāpat arī sociālisms vai tā variācijas ir par materiālās brīvības piedāvāšanu visiem cilvēkiem, nevis tikai specifiskām šķirām.
Ģ (smejmoon)

Ģ: Jūtīgums nāk ar sāpēm.

aizvakar, 11:21 am, 1 atsauksme

Pamanīju, ka brīžos, kad īpaši labi sajūtu detaļas iekšējā un ārējā pasaulē, kad gribu pastrādāt ar deju, vai vienkārši izbaudīt tos brīnumus, kas mums apkārt - jūtu sāpes. Ne tikai emocionālo smeldzi par pagātni, par to, ko gribētu, un kas trūkst. Arī sāpes ap kreiso lāpstiņu, kas sarauta, krūškurvja mugurkaula skrimsli, kas paslīdējis, muskuļiem, kas tajā dienā trenēti un kāju pirkstiem, kas apavos apspiesti. Ikdienā, kad skrienu pa riteni, to nejūtu.
Izņēmums ir iekāre, tur vēl joprojām selektīvais jūtīgums.
Ūūlę (chimera)

Ūūlę: šobrīd cenšos notirgot..

aizvakar, 11:21 am, 4 atsauksmes

šobrīd cenšos notirgot mammas biļetes uz PV liepājā (arī viņai ir savi netikumi), un, protams, cilvēki nemāk lasīt un raksta man, nevis viņai. un tikai tagad pamanīju, ka stulbais FB ir filtrējis ziņas no nepazīstamiem cilvēkiem! pārsvarā visādu reklāmas spamu, bet viens svešs INDIETIS man nesen, kā izrādās, rakstīja you look very poetic

ar to es gribēju teikt, ka foršās bolivudas dejas mums tagad pārceļas uz sestdienu 12.00. turpat uz miera ielas. ja kāds grib un var pievienoties, būtu baisi jauki, jo man bail, ka kāds atkritīs, un mēs paliksim nerentabli maz.
‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ (ingmars)

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉: RIP KyoAni

aizvakar, 11:20 am, 4 atsauksmes

Witnesses heard the 41-year old man scream "Die!!" as he set the fire, police said.

As someone on Reddit said, this is the 9/11 of anime. Such a dark day for our friends at Kyoto Animation.
ena (ena)

ena: Mees filmeesim seriaalu..

aizvakar, 11:18 am, atsauksmēm

Mees filmeesim seriaalu dranjkjes badaa un dibinaasim grupu pieci leeti psihoterapeiti
Emotions (rubija)

Emotions: Dzeru kafiju, klausos italo..

aizvakar, 11:11 am, 6 atsauksmes

Dzeru kafiju, klausos italo disco un gaidu ciemos mammu. Izbaudu laiku pirms sākās pilnīgs pīzģēc. 

Aufklärung: Daugavpils izglītības iestāžu globālais kulturālais starojums

aizvakar, 10:53 am, 8 atsauksmes

"20. gs. sākumā lielāka daļa ebreju sāka braukt uz Izraēlu - patiesībā uz Palestīnu, jo tad vēl Izraēla valsts nebija. Lielākā daļa to, kas no Eiropas brauca, runāja idišā. Kad pamazām sāka ieviest ivritu, ar idišu ļoti karoja. Cionisti, kas gribēja dibināt Izraēla valsti un ieviest ivritu, centās visādos veidos apslāpēt idišu un piedāvāt tā vietā ivritu. Tas bija diezgan grūti, jo valoda vairāk nekā 2000 gadus bija mirusi, to izmantoja tikai sinagogās un Svētajos Rakstos, lietot ikdienā pārstāja jau pirms Kristus. Tādējādi tagad atdzīvināt šo valodu bija liela problēma, turklāt idišs un ladino (spāņu valodas dialekts, ko izmantoja ebreji, kas dzīvoja Spānijā līdz 15.-16.gs.) šķita tādi traucējošie faktori. Tagad ir attapušies. Izraēlas Valodas ministrija ir atzinusi, ka ivritam nekas vairs nedraud, bet idišs izzūd, tādēļ Jeruzalemes Universitātē tagad ir speciāla Idiša fakultāte.
Starp citu, cilvēks, kas ieviesa ivritu, Eliezers Ben-Jehuda, kādu laiku dzīvoja un studēja Daugavpilī. Viņš bija viens no cionisma pamatlicējiem. Kad viņš dzīvoja Palestīnā, viņam piedzima dēls, kuru viņš norobežoja no visu citu valodu ietekmes. Viņa dēls vēsturiski ir pirmais ivritā runājošais cilvēks pēc 2000 gadu pārtraukuma. Sākumā Eliezeru Ben-Jehudu uzskatīja par jukušu, domāja, ka sabojās bērnu, bet viņš uzstāja. Kad dēls brīvi runāja ivritā, viņš mācījās citas valodas. Ebrejiem ir normāli zināt 4-5 valodas. Tas viss notika Palestīnā, bet pirms tam viņš studēja Daugavpilī un vēl kaut kur Baltkrievijā."

Intervija ar Valēriju Kudrjavcevu, senebreju valodas pasniedzēju RARZI. Katoļu Baznīcas vēstnesis, 2019. gada jūlijs, 17. lpp.
ena (ena)

ena: Kaads buutu nosaukums tavas..

aizvakar, 9:53 am, 8 atsauksmes

Kaads buutu nosaukums tavas dziives sii briiza nodaljai?
ratatoska (ratatoska)

ratatoska: Suck on my chocolate salty succulents

aizvakar, 10:07 am, 5 atsauksmes

Ko nozīmē vecums - esmu atklājusi, ka man patīk sukulenti. Neviena man vēl nav. 
Līdz kaktusiem vēl neesmu kritusi, bet tie saulrieteņi, tie mūždzīvji. 
Pagājušā gadā man pirmoreiz kļuva interesanta un pieņemama doma 
par akmensdārzu (atceraties Carnikavas nūtriju apgabalu, userinfopavisam un userinfobumsiic), 
tagad varu kompaktā 3x3 m zemes gabalā redzēt, kā aiziet pa pieskari mana plānošana,
vieni augi pārmāc un noēd citus (kur nu vēl piparmētra no rimi podiņa, 
kuru pērn tikai iebāzu stūrītī, kamēr citur nav, kur likt, lai līdz ziemai nenonīkst). 
Bet nu tie nelaimīgie sukulenti. Vispār tas ir ārprāts.
Un man kā smilšu spēles terapeitam, protams,
ir arī miljons sīku mājiņu, cilvēciņu un fortnite čaru,
kurus es varētu smuki iekārtot agresīvās pozās 
pie visādiem dīvainiem kaktusiem.
Vecums. Sāk vilkt uz kapu un smiltāju augiem.

Un otrs ārprāts ir tas, kā ciba formatē manu cibu, tiklīdz es ielieku kādu jūzerneimu.
Atkal draud aiziet trīskāršā platumā,
tāpēc man te tagad tāds subtitru formāts
mākslīgi ieviests.
Nu vai sauksim to
par dzeju.

Upd. omg, meklējot tematisko bildīti,
uzdūros parādībai, ko sauc par fairy garden.
Vesels kults. Varbūt tādi nedacepti
smilšu spēles terapeiti.
Visas šitās aliexpress figūriņas.
belmondo (belmondo)

belmondo: ļoti nopietns belmondo

aizvakar, 10:02 am, atsauksmēm

"Cik ļoti Dievs skumst, kad daudziem jaundzimušajiem, atraidītām cilvēku grupām, gejiem un lesbietēm, invalīdiem, sakropļotiem cilvēkiem, tā dēvētajiem grēciniekiem un noziedzniekiem trūkst patiesu un mīlošu spoguļu." (ričards rors)
Un, kā es to saprotu, tā nav viņu vaina, tā ir cilvēku, kas šos cilvēkus spoguļo kā grēciniekus un noziedzniekus, problēma.
f (f)

f: bet tad ir mirkļi, kad..

aizvakar, 9:11 am, 1 atsauksme

bet tad ir mirkļi, kad nolieku bērnu gultiņā, tas tur vēl diezgan nemierīgs un nemaz netaisās gulēt, es tikmēr blakus istabā piesēžos pie kompja, un pēc desmit minūtēm attopos, ka "jopcik, bērns!"
eju skatīties, a viņš jau aizmidzis šņākuļo. lai slavēts jupiters un buda.
pavisam (pavisam)

pavisam: Pavadīju dzerokli labākos..

aizvakar, 8:44 am, 9 atsauksmes

Pavadīju dzerokli labākos gremošanas laukos.
Patiesībā, es ceru, tas maita deg elles ugunīs, kā tas lika degt manam vaigam.
Dzīvot pusbadā, izsist limfmezglu un galubeigās dzīt astoņos vakarā uz fancy diennakts zobārstniecību.

Šī daktere teica - ooo, labs krakšķis, iepriekšējais - bubināja - paskat, kāds labs krik-krak. Toreiz šķita, ka viņš mēģina būt asprātīgs. Interesanti - tas ir kaut kāds tipveida uzmundrinājums cilvēkam, kuram viens tur galvu, otrs mēģina izārdīt žokli, vai tas ir patiess atvieglojums par to, ka nekrakšķ kauli?

Beeeeet, tas viss pupu mizas - smalkas iestādes dod līdzi receptes spēcīgiem atsāpinātājiem, sarīšos ripas un nekas man nespēs sačakarēt šo dienu.
es zinu, ka pēdējo teikumu nožēlošu.
♪♬: Metallica - Until It Sleeps