Pats par sevi (wowow)

Pats par sevi: Boloņa ir brīnišķīga..

vakar, 3:46 pm, 2 atsauksmes

Boloņa ir brīnišķīga pilsēta. Visiem iesaku.
 (methodrone)

methodrone: It's all there is.

vakar, 1:28 pm, 8 atsauksmes

Meitenju draudziiba ir svariiga, jo agri vai veelu, manupraat, meitenes attieciibaas saprot, ka dzheki vienkaarshi nav tik radoshi un interesanti kaa meitenes. Vecim var iedot tikai eedienu, gultu, dzhimu, alu un futbolu, un varbuut Internetu un vinjam shaads eternal monotonijas limbo ir perfectly agreeable, un ja tu vinjam kaut ko jautaasi, vinjsh atbildees "if you want" aka "i have no preferences whatsoever because i am a npc" so take it or leave it cherry pie.

Man ir zheel un es dusmojos uz R, jo vinjsh pats sev ir savaacies stresu un huinju, un vinjsh aktiivi turpina izveeleeties tos, nekaa fun magical times with methodrone. Es gribeeju atrast cilveeku ar kuru es varu magjiski piedziivot pasauli, bet tajaa vietaa es izjuutu veel nepieredzeetus magjiskas vientuliibas viljnjus. Dazhas dienas man shis mazohisms smekjee un imponee, jo mazohisms ir mana maasa. citas dienas, man naak smiekli par to cik zemu esmu nolaidusies.

Es veelaizvien neesmu paarliecinaata vai gribu beernus un gjimeni, tas vienkaarshi shkjiet kaut kas, ko taadas buutnes kaa es nedara, jo es uzstaaju, ka es neesmu iists cilveeks. Plus tas nemaz nebuutu iespeejams, jo mums nav ne maaju ne prospektu.

Tajaa pashaa laikaa visas manas bijushaas interesiites shkjiet blaava atblaasma tam, kas ir veiksmiigi pavadiis laiks ar R. Kaada man gjeela gar to kaa gariigie muzhiki nograabstaas un cik skaista ir ainava kaut kaadaa tuurismvietaa, ja man priekshaa ir shitaads concise, warm love being?

Man ir dusmas, neapmierinaatiiba, depresiivas izjuutas. Man gribas dariit kaut ko nihilistisku un nodzerties. Es juutos slikti un es baidos par savu naakotni, kas pulsee starp vaaru ceriibu un pilniigu tumsu. Man vairs nav speeka vinjam paliidzeet, vinju izklaideet un frishinaat, es nezinu kaadai naakotnei ticeet.

Es nespeeju noticeet, ka Dievs man kaut ko shaadu ir uzveelis. It is like an acknowledgement that noone will ever love you. Es par to klausiijos dziesmas un biju vientulja un tagad taa ir mana dziesma un es esmu vientulja.

Bet tad es eju pa ielu un sev saku, ka this is my design, this is my doing, this is exactly what I deserve, I made this happen and I shall drink this poison, jo dziive ir naave taapataas.
Indra (rindra)

Indra: It's Coming, It's Real

vakar, 1:15 pm, 12 atsauksmes

Skaņu Mežs 2019 bija brīnišķīgs. Es ļoti izbaudīju.

Bet cik brīnišķīga bija šī nedēļas nogale, tik drausmīga ir šodiena. Es un vecāki šobrīd gaidām, kad ieradīsies policija, lai izvāktu no mājas manu piedzērušos un ālējošos brāli.
♪♬: Swans - It's Coming, It's Real
Maneki Neko (amazeme)

Maneki Neko: Šorīt ģimenes čatā no..

vakar, 2:32 pm, 1 atsauksme

Šorīt ģimenes čatā no mammas kaut kas pavīdēja par pankūkām, taču tad dāča tomēr atcēlās, bet man tās pankūkas jau sagribējās.
Atradu kaut kādu recepti pankūkām ar auzu miltiem, pa vidu procesam vēl izlēmu improvizēt uzreiz ar saldajām un sāļajām, attiecīgi puse masas bija ar banānu un otra puse ar kausēto sieru dzintars.
Garša, protams, ir citādāka. Bet varbūt man beidzot jāsamierinās ar domu, ka kvieši man ir kaitīgi, un tā vietā, lai censtos imitēt to garšu, atrast jaunas lietas, kuras veidotas īpaši cita veida miltiem un tajos tie attiecīgi garšo lieliski, būs man veselīgi un gala rezultātā pat patiks labāk. Un tas arī vairs nav gluži tikai par pankūkām.


Īsti neizprotu savu pēdējā laika tieksmi uz ēst gatavošanu - parasti, kad esmu viena, mēdzu pret to būt diezgan vienaldzīga. Gribētos cerēt, ka tas norāda uz izmaiņām attieksmē pret sevi un varbūt tur kaut kas ir uzlabojies? Bet pastāv arī iespēja, ka šī ir viena no manām mānijas izpausmēm, tāpat kā bezmiegs, es vienkārši to šobrīd ar māniju neasociēju, jo jūtos drīzāk depresīvi. Viss ir kaut kādā putrā, bet pamazām ir arī dažas pozitīvākas tendences.
jutoņa: Jāiet pastaigāties pa rudeni:)
♪♬: Gaujarts -- Svītriņas
in a river of teas (teja)

in a river of teas: vēl arī šodien ir..

vakar, 2:11 pm, (bez komentāriem..)

vēl arī šodien ir pilnmēness, man ir sieviešu diena - atpišaties visi, ok? un visas. vai drīzāk, tā daļa jūsos, kas nodrošina strukturālo opresiju, vai ada mums pāri kopīgu vainas un kauna audumu un bezgalīgi samudžinātu kompleksu tīklus ko uztur ar realitāti nesaistītu argumentu tīkli un toksiskas īstermiņa gratifikācijas kā piemēram kāds paslavē par labu darbiņu vai daudzi nolaiko selfiju
katru reizi, kad liekas, ka ir jādara "vairāk, nekā tu jau dari". vai kaut kas cits. vai jābūt kādam citam. vajag teikt- atpisies
vienkārši vajag klausīties zemē. atrast sava autentiskuma saknes savā ķermenī. un lūgt dievu. patiesā pazemībā, bet bez vainas. patiesā atbildībā par paša sastrādātajiem sūdiem, bet bez kauna.
jo viņš vienīgais drīkst saukt tevi vārdos.
un tas, ko viņš sauc, ir tas vārds, kas tev jau ir.
باب (dooora)

باب: velns detaļās

vakar, 2:02 pm, 5 atsauksmes

iepriekš nebiju pamanījis, ka sirpim Ķīnas kompartijas karogā ir ārkārtīgi neergonōmisks rokturis, tāds paknaps bumbulītis. Ar tādu iet druvā varētu būt bīstami.

ĶTR 70
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Latvietis, kā vergu tautas..

vakar, 1:39 pm, atsauksmēm

Latvietis, kā vergu tautas mantinieks, ir visai pastulbs savā pasaules uztverē. Teiksim, lauki tiek uztverti nevis kā privilēģija, bet kā antistilīgs prikols. Kur vēl tā ir? Teksasas hipsteru pilsētās? Piemēram, daudzos ASV štatos (man FB draugi raksta savos profilos, kā arī esmu lasījusi) ir visādi pastulbi likumi par to, ka nedrīkst vākt lietusūdeni vai audzēt dārzeņus savā bekjārdā. Man patīk nedzirdēt kaimiņu signalizāciju un ietusēt savā pagalmā nevis uz... Pārkinga asfalta. Ir arī diezgan forši spēt aiziet uz tualeti bez kaut kādām kliedzošām vecenēm, kuras sargā savu mazmājiņu no burglāriem. I mean, tā taču var sajukt prātā un piedzīvot ļaunuma atklāsmi.
Ķērpis (kjeerpis)

Ķērpis: Vakardienas mežs bija..

vakar, 1:35 pm, atsauksmēm

Vakardienas mežs bija interesantāks kā aizvakardienas mežs
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Džīzas faking kraist! Nupat..

vakar, 1:11 pm, atsauksmēm

Džīzas faking kraist! Nupat rādīja sievieti, kura lepni stāstīja, ka veikusi sejas plastiskās operācijas 10 000 eiro apmērā. Izskatījās, ka viņas zobi aizņēma trešo daļu sejas, bet lūpas - bija lielākas nekā kaunuma. Wtf. Es ceru, ka tas nav mūsdienu skaistuma standarts, lai gan tad es justos vēl labāk par sevi, nu, jo izskatos pretēji, bērnībā nēsāju breketes, zobus savācu kopā - man bija Drakulas žoklis. Principā man ir tik šaurs žoklis, ka zobiem nepietika vietas un nācās izraut. Man pašai tas liekas ļoti interesanti, kā galvaskausu ekspertei ar ambīcijām antropoloģijas studijās. Man, piemēram, ir milzīga galva ar interesantu izliekumu. Turklāt pēc proporcijām man ir 8 no 10. Nezinu, kas tur bija nepareizi, varbūt aplikācija. Varbūt vajag atgūt formu, bet man ir tik fucking auksti, ka grūti sākt kaut ko darīt, es vnk visu laiku mēģinu izdomāt, kur dabūt darbu.
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: progress ir neapturams

vakar, 12:54 pm, 3 atsauksmes


Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Skatos TV. Tad, ja runā ar..

vakar, 12:46 pm, atsauksmēm

Skatos TV.
Tad, ja runā ar smieklīgu akcentu, var darīt jebko, kaut vai papumpēt sev krūtis televīzijā. Principā, ja tu tēlo idiņu, vari kaut vai nobraukt uz ragavām gar Saeimas namu. Man liekas, man šitāds viedoklis bija kādā 2008. gadā.
Bija vēl tāds skečs par pensionāriem, kuri tēlo pastulbus, lai varētu pēdējos dzīves gadus pavadīt maximāli jautri.
extranjero (extranjero)

extranjero: vairāk skepticisma svētdienas rītā

vakar, 10:19 am, 16 atsauksmes

Ja palasa šādus rakstus, tad izklausās ļoti traki. Izlūkdienesti ir atklājuši būstiskas krievu vienības, kas destabilizē Eiropu.

Bet pēc tam izlasi rakstu par to, ka Francijas kriminālpolicija pat nevar laicīgi pārbaudīt cilvēku, kurš tiek turēts aizdomās par slepkavībām, tad saproti, ka liela daļa izlūkdienesta darbības ir feika un šādi ziņojumi ir tikai miglas pūšana, lai neatņemtu finansējumu. It īpaši jau tāpēc, ka specdienestu darbība ir slepena un nepārbaudāma, tāpēc jebkura kritika par tās sliktajiem rezultātiem ir prakstiski neiespējama.

Līdzīgai gāja Itālijas policijai, kura apcietināja un vairākus gadus turēja cietumā nevainīgu cilvēku, kuru uzskatīja par mafijas bosu vai kaut ko tamlīdzīgu, pat tad, kad DNS analīzes to neapstiprināja. Izrādās, ka apsūdzība bija balstījusies uz mafijas bosa sievas čatu ar šo cilvēku, kurā viņa pateikusi – man nevajag nevienu citu kā tikai manu vīru – ar to uzbūvējot teoriju, ka šis vīrietis ir viņas vīrs un pilnībā ignorējot visu pārējo kontekstu, ka viņš bija tikai ar viņu neveiksmīgi flirtējis.
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Šodien visu laiku liekas, ka..

vakar, 12:13 pm, atsauksmēm

Šodien visu laiku liekas, ka Signe sūkā līko. I am sorry you have to read that. I want at least SOMEONE to listen to my rhymes.
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: zīme no kosmosa?

vakar, 12:04 pm, 5 atsauksmes

es tikko redzēju, kā balodim pārbrauca pāri auto un viņš neskarts aizlidoja
Ūūlę (chimera)

Ūūlę: nupat mani sāk pārņemt..

vakar, 11:56 am, 6 atsauksmes

nupat mani sāk pārņemt zinātniska interese (un cilvēciskas bažas), cik ilgi deju indietis izturēs šādā režīmā. jaunākais papildinājums ir darbavietas kačalkas apmeklēšana pēc nostrādātas nakts maiņas, bet pirms uzdejot ar mums, jo ir saderēts ar brāli, ka līdz kaut kādam datumam deju indietis tikšot pie pārākās presītes. ja tikšot, brālis maksās viņam 1000 dolārus, ja netikšot - nāksies pašam šķirties no 1000 eiro.

***

bet, runājot par draudzīgajiem indiešiem fb lentā, pēdējā laikā īpaši patika "ja tu viņu mīli, izrādi viņai cieņu, sniedzot skūpstu uz pieres" (m., kam to nolasīju, iebrēcās, ka to ir ierakstījis viņš indieša veidolā, un kopš tā brīža mana piere tiek nemitīgi abjūzota) un "10 noteikumi darbavietā", no kuriem pirmais ir trust no one, but respect everyone, un ko savukārt labprāt būtu rakstījusi es. indieša veidolā.
extranjero (extranjero)

extranjero: Bija viena tāda Doctor Who..

vakar, 9:16 am, 2 atsauksmes

Bija viena tāda Doctor Who sērija, kur cilvēkiem piesūcās parazīts un šie iemidzinātie cilvēki nonāca sapņu pasaulē. Un kā jau sapnī parasti lietas nebija diezgan loģiski saistītas, bet tas netraucēja cilvēkiem izteikt dažādus absurdus apgalvojumus un pamatot tos ar frāzi – tāpēc, ka zinātne.

Tas man šķiet labi parāda arī mūsdienu klimataktīvistu spriešanas loģiku. Viņi saka: cilvēkiem nākotnē būs ļoti grūta dzīve, jo zinātne saka, ka CO2 atmosfērā aiztur siltumu. Es pat iedomājos, ka vairums lasītāju pusaizmiguši to izlasīs un teiks – bet tas taču ir loģiski, vai ne?
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Latviešu industriālajā..

vakar, 11:17 am, atsauksmēm

Latviešu industriālajā mūzikā ir tāda problēma, ka cilvēki ir iedomīgi pat pēc maniem standartiem. Piemēram, ar ārzemju māksliniekiem vai cilvēkiem, kuriem ir reāli lauku īpašumi, man komunicēt ir daudz vieglāk. Turklāt viņi mani nesauc par mauku, vismaz tad, kad es dzirdu.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: "mamma, kāpēc viņai no..

vakar, 10:59 am, 6 atsauksmes

"mamma, kāpēc viņai no dibena līst lietus?"

Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Viendien mans kaķis bija..

vakar, 10:41 am, atsauksmēm

Viendien mans kaķis bija izkāpis pa logu un uzrāpies tūjā. Tā kā mans bijušais mani mēdza biedēt, ka suņi viņu nokodīšot, es nokavēju darbu un uzcēlu barikādes, lai tas kaķis varētu no tūjas iekāpt atpakaļ pa logu. Izrādījās, ka es esot saskrāpējusi auto vraku. Visai savādi par to sūdzēties, ja auto vraku grasījās pārdot par... Uzmini nu! Simts eiro! Tas izskatās tā, it kā būtu sabraukts no priekšpuses un kāds tur būtu nomiris. Viņš pat meloja, ka tas ir pāris gadus vecs vraks, ja esam pazīstami trīs, turklāt jau tad tas bija tik izrūsējis, ka domāju, ka tur kāds nosities, tāpēc tas jāglabā pagalmā. Nu, vai zini, mani vecāki labāku auto aizveda uz šrotu, tas ir, ar riepām, virsbūvi, sēdekļiem un ejošo daļu. Lol.
PHz (phz)

PHz: The approximate story of my life

vakar, 3:46 am, 2 atsauksmes

Es pieaugu ar Zemfīras mūziku - sāku viņu klausīties, kad pametu vecāku paspārni, pārvācos uz lielpilsētu un atradu kaut ko, kas vibrēja apslēptās iekšējās smeldzes un neapjaustā tukšuma frekvencēs. Nevarētu gan teikt, ka kopš tā laika kaut kas ir mainījies. Bet, ja pavisam konkrēti, tad mūsu iepazīšanās bija strauja un vētraina - mani uzaicināja uz Zemfīras koncertu un es rekordātrumā apguvu visu diskogrāfiju.

Un kuras Zemfīras dziesmas jums skan galvā? Man šodien šīs trīs -
https://youtu.be/ltJFa3K_1Sk
https://youtu.be/ES5hVWzAS30
https://youtu.be/A29cDw57qWQ
PHz (phz)

PHz: Ķīniešu bibīši

vakar, 3:26 am, 1 atsauksme

Dzirdēju, ka ļaudīm pēdējā laikā nepatīk Blizzard attieksme un tie to pat boikotējot. Ha, iesācēji, es boikotēju Blizzard jau 24 gadus!
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Bet ja nu cilvēks pēc..

vakar, 2:10 am, atsauksmēm

Bet ja nu cilvēks pēc nāves kļūst par egregoru? Teiksim, kā domforma attiecīgajā laikā un vietā materializējas perifēro sajūtu laukā? Ui, ku baisi kļuva. Pat kaķis kļuva nemierīgs. Hehehe! Man ir netīri mati, un es neesmu izdarījusi nevienu no kompjūteru lietām. Džīzas!

Jasvam: Metatron

vakar, 1:33 am, 1 atsauksme

O! Man ir jauna emocija uzradusies. To sauc "nicinājums".
Steidzami jāiegūglē, vai kādi no Lielajiem Skolotājiem ko nav teikuši par šo. Vai nav kaitīga, kā sadzīvot, utml.
Tik nez kā tulkot? ("Despise" var būt?)

Man pat drusku bail ar jums dalīties ar šo.
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: "Pelnīt naudu? - Tīrā bauda!"

vakar, 1:17 am, atsauksmēm

Šodien biju šķūnī un atradu savus vecos komiksus. Vienam izdevumam otrā pusē ir reklāma grāmatai par piecpadsmitgadīgā Derila Bernstaina ieteikumiem naudas pelnīšanā. Paskatījos Google, bet ne ziņas, ne miņas. Hmm, varbūt viņš dzīvo Kokosriekstu salās. Katrā ziņā, visus no reklāmas ieteikumiem es bērnībā darīju bez maksas, tas ir, par nelielu kabatas naudu. Ļoti iedvesmojoša reklāma. Galvenais, ka par Derilu es parasti domāju kā par kaimiņu zēnu, kurš pats gāja ēst uz kafejnīcu un kuram bija neizskaidrojami lielāka kabatas nauda. Turklāt viņš bija sev nopircis, iedomājies tikai - Peugeot kalnu divriteni, vienu no pirmajiem rajonā.
Prikiņ, par naudu runājot - man bija tāda kaklā karināma soma no Parīzes, kuru tad sargāju kā tādu čemodānu ar naudu. Vēl man bija auduma mikimauss - sikspārnis, kas karājās pie sienas un kurā es slēpu iekrājumus. Šķiet, man pat bija dolāri, un es mācēju mainīt valūtu. Pirmo dolāru es pieliku pie sienas - simboliski, man vecmamma strādāja Valsts Kasē. Vispār bija forši vizināties ar viņu un tad tēlot miljonāri. Tāpēc jau es biju tik neizskaidrojami kārtīgs bērns, nu, izņemot skudru sagrauzto ābolu rakstāmgaldā, kas bija kļuvis par miskasti, jo tur bija jāglabā mācību grāmatas, turklāt tur dzīvoja kaut kādi dīvaini kukaiņi, kas ēda dzēšgumijas.
Lol, vienreiz pēc bērēm es biju pie zēna, kuram bija tāds rakstāmgalds, ka es gandrīz nogāzos. Es pat neatceros, ko mēs darījām, jo tur viss bija nosmērēts ar kaut kādiem pleķiem. Nezinu, kāpēc, bet viņš mani skolā nemaz nesveicināja, man liekas, mēs kapos spēlējām sasaldēšanas, kas bija visai traģiski, jo bija pakāries mātes brūtgāns uz durvju roktura tam pašam dzīvoklim, kurā tusējām. Nopietni sakot, man likās, ka es viņu tur visu laiku redzu, kā dzīvu vai ar tādiem lokiem zem acīm. Negribas pat domāt, crazy.
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: I have also had two students..

vakar, 12:26 am, atsauksmēm

I have also had two students this far - we were learning to be cool and play RPG on the streets and at home. I think, I taught them, how to draw and play the most amazing fantasy games ever imaginable. It's like you're a bigger child, who is also adult and super-responsible. Aaaaand you get to carry the keys and cook meals. I am seriously enjoying the part, where I get to tell the child to eat the soup or drink the tea, cause they usually simply avoid that. Am I some kind of a children expert? Sure, just recently I taught my little relative, how to feel confident enough to play basketball like the big boss that he is!!!!! Children are like the only people that are innocent enough to be loved so much.

Well, to avoid raising concerns, I do not intend to write more, it is simply a nice memory - one needs to keep certain qualities intact to be able to fly on the wings of the dragon from the neverending story all day long (which was my favourite movie, by the way).
-- (ripp)

--: Bijām ar A uz Džokeru...

aizvakar, 11:55 pm, 4 atsauksmes

Bijām ar A uz Džokeru. Zāle bija pilna. Bet filmas laikā vairāki cilvēki pameta zāli.
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Es sapratu, ka problēma ar..

aizvakar, 11:43 pm, atsauksmēm

Es sapratu, ka problēma ar to ārtu bija tāda, ka, pirmkārt, man patīk modelēt savas unikālās ciešanas, un otrkārt - boifrends domāja, ka es to daru, lai iepazītos. Ko viņš tagad domā, nezinu, bet man nekad nebija kļuvis tik sarežģīti būt par Kosmosu. Vienreiz es palīdzēju rīkot koncertu, man samaksāja par to, ka aiznesu galdu un stāvēju aizkulisēs. Toreiz man tas likās šausmīgi crazy, jo man bija unikāla veida depresija, tipa, a bad kind of freelancer, bet tas taču bija Palladiumā, which is not such a robbery I imagined, right? Well, actually, by today's merits, I get it.

If you wish to see me standing like a birthday cake at some event, feel free to contact me. I am rather good at it. Also, I write copies, edit, translate and can polish multiple kinds of matter, even do some IT stuff, grow fungi, create weird arts, but I need to prepare myself accordingly, focus wise. It is rather easy now that I have stopped drinking beer all of the time. Today I smoked two cigarettes this far. Outside. I already told my ex to fix this smoking problem, he simply put up a "Single" on his profile. See, I cannot even comprehend my message now. Is that an option? A notice?
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: E: mamma, labas ziņas. viena..

aizvakar, 11:35 pm, 1 atsauksme

E: mamma, labas ziņas. viena no franču valodas skolotājām nav dženderiste. mums bija grāmatā dialogs, kurā meitene saka, ka nespēlēs futbolu, jo ir meitene. un es pacēlu roku un teicu skolotājai: "kāpēc meitenes nevarētu spēlēt futbolu?" un viņa teica: "jā, patiešām muļķīgi. kāpēc lai viņas nevarētu"
Maneki Neko (amazeme)

Maneki Neko: Paisumi un bēgumi.

aizvakar, 8:41 pm, atsauksmēm

Ļoti cenšos aktīvi neko nevēlēties, jo kaut kā šādās lietās manas vēlēšanās mēdz piepildīties, un tad izrādās, ka esmu vēlējusies pilnīgas muļķības.
Tā gan ir tikai viena daļa, vēl ir tā - primitīvākā, kura šobrīd trako un grib lietas neatkarīgi no veselā saprāta.

Varbūt jāsaņemas iznest miskasti un jāaiziet paskatīties uz pilnmēnesi. Esot kaut kāds īpašais, ar optiskām ilūzijām.

Youtube izdomājuši jaunu figņu, lai to nevarētu efektīvi izmantot fona mūzikai. Tagad, pārslēdzoties uz citu tabu, trešā dziesma iestrēgst loopā. Vakar nesapratu wtf, šodien iezīmējās patterns, bet nu nedaudz bēdīgi, ar ik-pa-laikam apstiprinājumiem vairs nepietika? Kaut kā tā arī nekad neieviesu winamp uz šī laptopa, tagad arī vairs nav īsti jēgas, jau niķojas.
Upd.: Atvēru jaunā logā, fuck you youtube!
jutoņa: ir
♪♬: Martas Asinis - Var būt man Tev
tethys_ (tethys_)

tethys_: Kur ir poēzija?

aizvakar, 7:49 pm, atsauksmēm

Pazudusi no visiem, un es kā frīks leju asaras pie skaistām melodijām un lirikām. Nekas. Man ir visvarenais internets.
*
Everything within me turns rapist
Everything turns saint
The spit and the blood
And your longing for god
Have lost all meaning now

And i offered myself to the night
In a spray of blossoms red and white
And i took my seat among the depraved
Like a choir boy
Like a returning faith

A race of demons
A race of thieves
Is asking for shelter
Is waiting for me
For we love to betray
In bursts of grief and laughter
For we servants must answer
The call of the blood today

Does that make you sufficient unto yourself?
♪♬: Rome - Der brandtaucher
Iksirugumta (po)

Iksirugumta: numbers vs feelers

aizvakar, 6:03 pm, atsauksmēm

Lies, damned lies, and sadistics.
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Pamezdams atomu, elektrons..

aizvakar, 5:41 pm, atsauksmēm

Pamezdams atomu, elektrons iegūst brīvību.
Hedera helix L. (hedera)

Hedera helix L.: Skatos, diršanās ..

aizvakar, 4:28 pm, 31 atsauksme

Skatos, diršanās diskusijas ap klimata problēmām nerimst, un pamanīju, ka vairāki veci un jau sen apgāzti mīti arvien turpina uzpeldēt. Šeit garš saraksts ar izplatītiem globālās sasilšanas noliedzēju mītiem, katrs īsais skaidrojums ir links, kas ved uz detalizētāku skaidrojumu. Tas tā, varbūt noder tiem, kuriem vēl nav uznākusi pilnīga bezcerība strīdēties ar cilvēkiem, kas noliedz zinātniskus faktus.
Adler Wittern (santech)

Adler Wittern: ..

aizvakar, 3:09 pm, 2 atsauksmes

https://www.facebook.com/zane.kalnina.969/posts/3143068709068562
tas par tiem kristiešiem, kas dusmojas, ka cilvēkiem ir brīvdienas kriestiešu svētkos, la iarī ne visi cilvēk iir kristieši. bet taipat laikā tie paši kristieši izmanto mūsdienu zinātnes sasniegumus, piemēram, medicīnā. ja tev dievņš tik svarīgs, tad lai viņš tevi arī no tripera izārstē.
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Iedomājos, ka Lil Peep bija..

aizvakar, 1:59 pm, atsauksmēm

Iedomājos, ka Lil Peep bija feja vai tāda laumiņa, kas sēž uz zelta poda.
Nē, nu, pēc manas modes viņš drīzāk bija cilvēks, kuram nepaveicās, gluži kā man, kad apēdu to sūda kartonu. Nez, kas latviešu folklorā ir fejas? Varbūt šķūnī ir atbilde. Fejas apziņa ir ļoti komplicēta. Ka es jums saku. Tūlīt atkal sāks līt knaģi. Bet feja - tas ir tad, kad viss ir violets un rozā un no debesīm līst putekšņi.
باب (dooora)

باب: to, cik sen nebiju..

aizvakar, 2:00 pm, atsauksmēm

to, cik sen nebiju ielūkojies cūciņveida krājkasē, šonakt sapratu pēc tās satura: visādu nominālu un -nāciju santīmi, krōnas un kapeikas. un sauja latiņu – ar vāverēm, kriņģeļiem un čiekuriem.
it kā tikai 5-6 gadi riņķī, bet šķiet kā klusa mūžība.
saullēkta stundā noskatījos Holīvudas mākslas filmu Spinning Boris no '03. gada par '96. gada Jeļcina atkārtotu ievēlēšanu. ar dažu amerikāņu pašaizliedzīgu līdzdalību (mūsdienās teiktu – iejaukšanos). Asa sižeta komēdija, no kuras vislabāk atmiņā iespiedies, kā Džefa Goldblūma varonis ne bez izbrīna, neraugoties uz savu rūdījumu, fiksē diktofōnā:
– Note for another book: Two presidents sell out the interests of their own countries in order to get each other re-elected.
slepenaamaasa (slepenaamaasa)

slepenaamaasa: Ignorē, kamēr pāriet

aizvakar, 1:06 pm, atsauksmēm

Esmu oficiāli gatava atmest savu "ignorē, kamēr pāriet" (vai paliek tik slikti, ka vairs nav iespējams ignorēt) veselības uzturēšanas politiku.

Mans ķermenis no šīs ignorēšanas burtiski jūk pa sastāvdaļām.

Piektdien aizgāju pie tā trakā dežūrārsta centrā, viņš atteicās kaut ko ar mani darīt un aizsūtīja pie speciālista. Kaut kā ļoti paveicās, ka gan speciālists, gan analīžu laboratorija bija turpat uz vietas, tā nu man vienā dienā radās iespēja uzzināt, cik dziļā dibenā esmu sevi ievedusi. Man ir vai nu gastrīts, vai kas, cerams, maigāks, kas apdedzinājis rīkli, un tāpēc man jau kādu mēnesi (!) ir grūtāk elpot nekā parasti, no rītiem spiež paribē un pēdējā laikā ir tik nelabi, ka vairs īsti negribas/nevaru ieēst. Organismā gandrīz pilnībā beidzies dzelzs un tas nolādētais D vitamīns (tieši nafig es visu vasaru staigāju saulē?!). Vēl flirtēju ar "šis jau nav nemaz tik traki, moš varu vismaz daļu ignorēt", kad vakar, no pārguruma tizlā pozā izslēgusies dīvānā darba dienas vidū (jo priekšniece mani aizsūtīja mājās un ieteica reizi nedēļā strādāt attālināti nevis tāpēc, ka es beidzot saņēmos pajautāt, bet tāpēc, ka nereāli slikti izskatos), samežģīju sprandu. Long story short, cietu sāpes līdz palika tik nelabi, ka bija jāvemj, ar Boltu kkā tiku līdz aptiekai, dabūju pretsāpju zāles un lēnām čāpoju mājās, kamēr sāpes bija pārgājušas un +/- skaidri jutu, ka nepievemšu otro Boltu. Puncis galīgi nav man par visu šo pateicīgs un ļoti nelabprāt pieņēma brokastis.

Fuck.

Neesiet tik dumji kā es.