2008.gada velosipēdistu vasara

Pasākums veiksmīgi noslēdzies. Varbūt līdz nākamajam gadam, varbūt ātrāk vai vēlāk.


Latvijas karteDrawdziiga pabrawkaašanāz bariņā pa Kurzemi ap Jāņiem. Brauciens tiek rīkots jau piekto gadu.
Plānā norādītie attālumi ir aptuveni un var mainīties no braucēju noskaņojuma. Taču tie katrā ziņā ir ieplānoti tieši tik lieli vienai dienai, lai piedalīties varētu arī tādi frukti, kas ar velobraukšanu ikdienā neaizraujas.

Seko līdzi mūsu braucienam internetā.

Plāns

21.jūnijs
Tukums – Kandava – Sabile (45 km)
Ierašanās Tukumā ar vilcienu vai auto rīta pusē. Ūdens un citu krājumu iepirkšana. Pilsētas apskate. Došanās uz Kandavu, kura noteikti tiek apskatīta gan pirms, gan pēc pusdienām. Atpūta un lēnā garā došanās uz Sabili. Sabile tiek apskatīta siltā vakara noskaņā.
22.jūnijs
Sabile – Kabile – Kuldīga (50 km)
Sabiles apskate arī no rīta puses, lēnā garā došanās uz Kuldīgu, pa ceļam paskatoties, kas notiek Kabilē. Visdrīzāk tur notiek pusdienošana. Kuldīga tiek apskatīta brīvdieniski laiskā noskaņojumā dienas vakarpusē.
23.jūnijs
Kuldīga – Renda – Kalvenes ezers (35 km)
Kuldīgas apskates turpināšana, Ventas rumba, ņurkošana un tā. Laicīga izbraukšana uz Kalvenes ezeru, kur notiks Līgo vakara sagaidīšana. Tur, iespējams, pievienojas Felipe ar murksi.
24.jūnijs
Kalvenes ezers – Renda – Veģi – Sabile – Kandava – Tukums (80 km)
Pēc jāņošanas un dziesmām visas nakts garumā priekšpusdienā tiek uzsākts atpakaļceļš, kurā Felipe ar busu ved vājākos. Stiprākie turpina ceļu uz Tukumu pašu spēkiem visas dienas garumā.

Alternatīvais nobeigums

24.jūnijs
Kalvenes ezers – Renda – Veģi – Sabile (40 km)
Pēc jāņošanas un dziesmām visas nakts garumā priekšpusdienā tiek uzsākts grūtais atpakaļceļš, kurš tiek pārtraukts Sabilē.
25.jūnijs
Sabile – Kandava – Tukums (45 km)
Vēlreizēja pilsētu apskate atmiņas atsvaidzināšanai un došanās uz Tukumu (pēc smukuma).

Naktsmītnes (TBD)

Brauciena dienasgrāmata Feed

 • x-f – Turot roku uz pulsa
  Mājās palicējiem būs iespēja sekot līdzi velobraucienam, ik pa laikam apskatoties mūsu atrašanās vietu uz Latvijas kartes.
  Informācija tiks atjaunota ne gluži reālajā laikā, tomēr ceru, ka pietiekami bieži.
  (2008-06-09 22:05:05)
 • x-f – Līgo vakars
  Sarunātas naktsmājas Līgo vakarā. Lai gan iepriekš bija plānots, ka būsim pie Usmas ezera, vietu trūkuma dēļ pārcēlāmies pie cita netālu esoša slapjuma – brīvdienu mājā pie Kalvenes ezera. Būtībā tas pat ir nedaudz tuvāk par Usmas ezeru.
  Vēlāk iezīmēšu kartē izmaiņas.
  (2008-05-14 12:57:57)
 • x-f – Tradīcija
  Trādirīditradīcija ir tāda, ka katru gadu braucienā pieklājīgi tiek uzaicināta piedalīties arī mozzom, kura tomēr šādu vai tādu iemeslu dēļ atsakās. Uzaicinājums, protams, tika izteikts arī šogad, un šogad ir saņemta atbilde, ka viņa padomās, turklāt ieminēsies par to arī zhee.
  Tas vēl nav jāvārds, taču nav arī kurvītis.

  mozzom ir īpaša ar to, ka tieši viņa mani uzaicināja piedalīties pašā pirmajā velobraucienā. Un vēl ar to, ka pati vēl ne reizi nav piedalījusies. :)
  (2008-04-23 21:38:49)
 • lasīt vairāk »»

Jautājumu un atbilžu vakari

Mūsu eksperti sastopami #people kanālā katru vakaru (irc.kso.lv).