x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Pielikt roku, bikses, soli, māgu..

2005. gada 19. marts, 11:52 am, 41 atsauksme / pievienot vēl

“Latvijā no smēķēšanas mirst 12 cilvēki dienā. Taču smēķētājs iedomājas, ka starp tiem viņa noteikti nebūs.”
(Diena, 8.10.2004.)

Bet gluži loģiski. Vai atceraties, kā reiz izteicās Lennenbergas Emīla mazā māsiņa Līnas zobu sāpju / skorbuļa sakarā? “Nomirsi, tad redzēsi!” Tas mazais špicbuks tieši tā arī teica. Interesanti, ne? Interesanti, ka tā ir taisnība. Interesanti, kāpēc kaut ko sāk darīt tikai tad, kad kaut kas nelāgs jau noticis? Piemēram, sāk attīrīt jumtu no sniega tikai pēc tam, kad daļa tā kādam jau trāpījusi uz galvas. Nu, labi, lāsteka nokrita metru man priekšā peļķē un man trāpīja tikai ūdens, bet iespaids jau paliek.

Visā visumā tik (tik) traki jau nav. Šī bija gara un grūta nedēļa. Man sāp mugura, nāk miegs, gribu kunkstēt. :) Izrādījās, ka man bija jādzīvo pēc GMT laika. Mani izprašņāja, ceru, ka uz labu. Reiz arī galam būtu jābūt labam. Un vispār. Esmu pasācis katru rītu brokastīs un arī mīļu brītiņu ēst auzu pārslas. Tagad gaidu, kad ies labumā. Kad izaugšu liels un stiprs, tad gan jums visiem parādīšu! :)

Es varētu ko labu izdarīt priekš tā vai tās, kas man šodien parādīs vēl brīnišķīgāku džeza / acid jazz ierakstu par Mocean Worker – Right Now. Bet tikai šodien. Patiesībā tikai šajā pusdienā. Vispār tā varētu kļūt par tradīciju – es katru nedēļas nogali publicēju kādu dziesmu, kas man patīk, un otru kā bonusu nosūtu dažiem izredzētajiem uz meilu. :)

Pie reizes – draudzīgs paplikšķinājums pa [info]platinum plecu, ja tā ir taisnība. Ceru, ka visi grib dzīvot.

♪♬: Scott Mckenzie - San Francisco (Be Sure To Wear Some Flowers In Your Hair)
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Tās divas izredzētās..

2005. gada 19. marts, 1:45 pm, 1 atbilde / atbildēt

Tās divas izredzētās pagājušajā reizē gluži vienkārši uzprasījās. :) Man pukstā bija pieminētas divas dziesmas, taču publiskota tikai viena. Nu un to otro man nācās viņām aizmeilot.
Tā ka pie kaut kā cita var tikt gluži vienkārši man pasūtot. Reku, [info]het to jau centās izdarīt. Tiesa gan, viņa nenorādīja konkrēti ko, tāpēc Tu vari precizēt mūzikas stilu un varbūt arī izpildītāju, ja skaidri zini, ko vēlies.

Khem.. Wolfs no SWH nupat atbildēja, kas tā par mani interesējošo dziesmu, bet tā, protams, nekur nav atrodama. Vot, tev pops!
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: Es laikam esmu līdzīgi..

2005. gada 19. marts, 2:00 pm, atbildēt

Es laikam esmu līdzīgi apmāts ar mūzikas kolekcionēšanu un mēdzu visur pierakstīt visādus labos gabalus (proti, to nosaukumus), lai vēlāk meklētu un vilktu, tāpēc liela daļa no tā, ko es pats vēlos un par ko es zinu ko vēlos, esmu jau sameklējis. Bet es labprāt uzzinātu par kaut ko vēl nedzirdētu, stils - ļoti dažāds... Piemēram, viens no pēdējiem gabaliem, ko esmu pierakstījis telefonā un neesmu atradis, turklāt vairs neatceros ne melodiju, ne stilu, ir Marjorie Fair - Wave.