x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Pasakas bērnus sagatavo avīžu lasīšanai

2005. gada 7. jūlijs, 5:01 pm, 3 atsauksmes / pievienot vēl

Little Red Riding Hood was walking through the woods on her way to visit her grandmother when suddenly The Big Bad Wolf jumped out from behind a tree. – Ah-ha.., – The Big Bad Wolf said, – Now I've got you and I'm going to eat you!
EAT! EAT! EAT!.. – Little Red Riding Hood said angrily. – Damn it, doesn't anybody fuck anymore?

Ja Sarkangalvītes mamma nebūtu bijusi tāda mauka, tad viņas meitiņai ņehui būtu ko mežā darīt, kur viņu varētu izpist Pelēkais Vilks. Kaut gan no otras puses, ja Sarkangalvītes mamma nebūtu tāda mauka un pati pistā Sarkangalvīte nebūtu gājusi uz mežu, tad Pelēko Vilku novāktu mednieki. Bet mednieki pa to laiku, liekot mīksto uz Pelēko Vilku, vēsā mierā pisa Sarkangalvītes māmiņu. Un ja Sarkangalvītes māmiņa nebūtu bijusi tāda mauka, tad mednieki nebūtu noķēruši triperi – tāpat kā Pelēkais Vilks no Sarkangalvītes. Tāpēc dažiem līdz dirsai jau bija pieriebies Pelēkais Vilks, bet Pelēkajam Vilkam jau līdz dirsai bija pieriebusies vecmāmiņa, kura jau vairs necerēja jelkad ieraudzīt mazmeitiņu ar viņas pistajiem pīrādziņiem un vispār vecmāmiņa bija ielauzījusies venerologa amatā un sākusi pati pelnīt pīrādziņiem, tāpēc, ka ar apbrīnojamu regularitāti Sarkangalvīti un viņas mammu-mauku pisa mudaki-mednieki un Pelēkais Vilks, bet vairāk jau neviens šinī mežā nedzīvoja, tā ka, ja Sarkangalvītes māte nebūtu mauka, tad Sarkangalvīte nebūtu gājusi uz mežu un viņas klātbūtnē mednieki neizpistu mammu, bet tā vietā nosistu Pelēko Vilku, kurš no garlaicības pa to laiku dročīja uz vecmāmiņas, kura nomirtu no bada, bet mednieki neizturētu un izpistu gan Sarkangalvīti, gan viņas mammu, atkal saķertu triperi un par to nodauzītu abas padauzas līdz nāvei, bet paši aizbēgtu no taisnās tiesas uz citu mežu, bet tukšo mežu sacirstu sērkociņos un neviens nekad neuzzinātu šo stāstu, ka, ja Sarkangalvītes mamma nebūtu mauka, tad Sarkan...

23.12.2000, -SERGAN-, ©www.udaff.com, tulkojis: Rutku Tēvs.
(No MoralPain – Rutku Tēvs, 20.04.2002 23:34:31)

nez (nez, meitenite)

nez: Super! Ļoti pateicos,..

2005. gada 7. jūlijs, 5:16 pm, 2 atbildes / atbildēt

Super!


Ļoti pateicos, noderēs bez gala, bez maņas :D
Lasi starp rindiņām: meitenite
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nu, nu? Kura no tām..

2005. gada 7. jūlijs, 5:25 pm, 1 atbilde / atbildēt

Nu, nu? Kura no tām daļām? :)
 
nez (nez, smukule)

nez: ;D es cutu nemaz..

2005. gada 7. jūlijs, 5:31 pm, atbildēt

;D es cutu nemaz neizlasīju, man tāpat bija labi!

un labi vien ir, ka neizlasīju... eh, angliski vai krieviski būtu iespaidīgāk, man dzimtajā valodā nepatīk tik prastus vārdus lietot;)
Lasi starp rindiņām: smukule