x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Šāvakara ekspotīcija

2005. gada 8. jūlijs, 9:04 pm, 10 atsauksmes / pievienot vēl

[info]skruuwes veiksmes vēlējums netika izmantots. Nokavēju vilcienu, iestrēgu Rīgā. Līdz pusvienpadsmitiem. Tātad mājās būšu pēc pusnakts. Tagad sēžu Esplanādē un ēdu saldējumu. Paspēju jau noķēpāties, iešu pēc vēl viena, garšīgs. Lasīšu par to, kādam man jābūt, nedomāju, ka man patiks. Nupat piezvanīja un pateica, ka atkal visa māja būs man vienam. Nu tā. Ejot cauri Vecrīgai, dzirdēju sarunu. - I have a construction company. - A-ha. Tas arī viss. Varat trīsreiz minēt, starp ko tā bija un kas būs vēlāk.

Šī bija ļoti dīvaina diena. Man patika. Es patiku. Man patika patikt. Visa nedēļa bija pārsteidzoša. Bet jūs nekā ne-zi-nāt, par to es neko. Es zinu tik daudz, ka mute vaļā paliek un vārna ielidos. Šī ir vēsturiska diena un rīt.. Eju pēc saldējuma, būšu atpakaļ. Vēl laika tiiik daudz.


Papildināts (ap pusdivpadsmitiem): “My life is brilliant, my life is pure, I saw an angel”, klausījos radio, iepatikās Džeimss Blānts. Mjā, ekspotīcija nevar vien sākt beigties. Izrādījās, ka vilcienu vairs nav (!!). Atradu pat autoostu, bet tur nekā iepriecinoša. Jau uz brīdi zaudēju cerības par nakstmāju atrašanu. Biju izmisis, noguris, apnicis un vispār reizē, bet tad pārdomāju. Nav tik traki, var iztikt. Te nu es esmu. Tikšu līdz Siguldai rīt.

jutoņa: divus saldējumus varēšu..?

Kangaroo: offtopic

2005. gada 8. jūlijs, 9:54 pm, 1 atbilde / atbildēt

Klau, man cibas wap versijā nekādi neizdodas piedabūt strādāt pilno žurnāla ierakstu versiju. Tikai to īso variantu. Man vienam tā, nezini?

Apstājas pie info nosūtīšanas un pēc 2 minūtēm atnāk atbilde "Iekšēja kļūda" vai "Nav atbildes no tīkla" (kā kuru reizi, otrais variants biežāk). Domāju man mobilam problēma, bet citas wap lapas strādā normāli. Mēģināju ar savu veco mobzi- tas pats. Moš Tev jams samsungus nemīl?
Lasi starp rindiņām: hiragana
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Re: offtopic

2005. gada 9. jūlijs, 7:22 pm, atbildēt

Labāk būtu bijis, ja Tu būtu sūtījis meilu.
Nu, neviens cits par to lapu nav sūdzējies, bet varbūt neviens cits ar tādu Samsung to nav vēris vaļā.
Man ir doma, ka pie vainas varētu būt combo box, kas tajā lapā ir. It kā jau to varētu aizvietot ar kaut ko citu, lai gan šis ir ērtākais veids.
Ja nu Tu esi apskatījis savā telefonā kādu WAP lapu, kurā ir combo box (nu, drop down menu) un tā darbojas bez problēmām, tad būtu labi, ka Tu man paziņotu šīs lapas adresi. Citādi es neko nevaru izdarīt, jo pašam Samsunga nav.