x-ƒ (x_f)

x-ƒ: On the Internet, nobody knows you're a dog!*

2005. gada 12. jūlijs, 1:41 pm, 23 atsauksmes / pievienot vēl

Ir laiks. Nu, jā. Daži jau to ir komentāros pamanījuši (ieraksts) vai izteikuši (ieraksts) tādas aizdomas (ieraksts), ka tā varētu būt (ieraksts) un tā, un tāpēc es nolēmu, ka labāk to atklāt pašam un tagad, nekā ļaut to publiski paziņot kādam svešajam, ka to vairs nevarētu kontrolēt. Nu, jā. Tātad lieta tāda, ka aiz Cibas [info]pzrk un [info]x_f slēpjas viena un tā pati persona. Tā vi'š i'.

Būtībā jau tās ir divas diezgan dažādas personas, vismaz tā sākumā bija domāts, bet nu laikam jau ne pārāk labi tas sanācis, jo daži to pēdējā mēneša laikā ir atkoduši. Vēl arī tas, ka abām personībām sakrīt diezgan daudz friend-of personu. Tātad.. Nu jā.

Daži noteikti gribēs iebilst, ka ir mani / kādu no mums satikuši dzīvē. Un daži pat it kā abus vienā laikā un vienā vietā. Nu, tā ir gan, jā. Lieta tāda, ka vienmēr atrodas kāds labs draugs, kuram nav nekādu iebildumu uz dažām stundām pieņemt citu identitāti. Tas arī viss. As easy as a pie.

[info]x_f žūrnāls tika izveidots pirmais. Vēlāk, kad Cibā sākās apsēstība ar vismaz diviem žūrnāliem, es izveidoju [info]pzrk. Abiem žūrnāliem laika gaitā ir vienreiz mainīti lietotājvārdi. [info]pzrk tika iecerēts kā alternatīvā persona, kā aktīvais un sabiedriskais [info]x_f, kurš raksta īsāk un biežāk, reizēm raksta par šo to tehniskāku, par advancētām lietām, ar pozitīvu skatu uz dzīvi, bet [info]x_f – lielākoties par sevi pašu ņaud un raksta daudz vairāk friends-only ierakstu. Lai vismaz kaut kā atšķirtos. Nu.. Bija laiks to atklāt.

Nu kaut kā tā. Katrā ziņā ir grūti visu laiku paturēt prātā, kurš ir kurš. Šķiet, arī šī patiesības atklāšana nav izdevusies pārāk pašsaprotama, bet pofig. Kas pateikts, tas pateikts.

* http://www.unc.edu/depts/jomc/academics/dri/idog.html

tvī: Man likās, ka pozitīvs..

2005. gada 12. jūlijs, 2:04 pm, 4 atbildes / atbildēt

Man likās, ka pozitīvs rakars dzīvo Ventspilī un mācās tulkos :>
nenopietns cilvēks (pzrk)

nenopietns cilvēks: Kad pozitīvs rakars..

2005. gada 12. jūlijs, 2:05 pm, 3 atbildes / atbildēt

Kad pozitīvs rakars pabeidza Ventspils Augstskolu, tad viņš pārtapa par pzrk. (Nu, kāds pusgads laikam bija pagājis.)

tvī: Nez, tas tēls man..

2005. gada 12. jūlijs, 2:08 pm, 2 atbildes / atbildēt

Nez, tas tēls man likās pārāk izstrādāts, lai nebūtu īsts, bet nu lai būtu.
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Tieši tā! Pārāk..

2005. gada 12. jūlijs, 2:16 pm, 1 atbilde / atbildēt

Tieši tā! Pārāk izstrādāts. Izstrādāts, nevis īsts, tvī. :)
Nu, lieta tāda, ka sākumā man nebija nekādas vēlēšanās, lai kāds zinātu, ka man ir divi žūrnāli, tāpēc es ilgi un dikti visu apdomāju, līdz ko rakstīju, bet.. nu.. pēdējā laikā laikam nebiju tik uzmanīgs, kā vajadzēja, tāpēc tik daudziem radās aizdomas.

tvī: Ņemot vērā, ka es to..

2005. gada 12. jūlijs, 2:21 pm, atbildēt

Ņemot vērā, ka es to tēlu ievērtēju diezgan reti un garāmejot, man nelikās nekas aizdomīgs vai ''pārāk īsts''. Mana taktika, lai paslēptu alternatīvās personības, ir minimāla privātās info deva par sevi, bet laikam jau ar izkoptu tēlu var noslēpties labāk.