x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Es brīžiem nesaprotu, ar ko es cīnos un par ko

2013. gada 5. jūnijs, 11:01 pm, 4 atsauksmes / pievienot vēl

Biju Biķerniekos, noriņķoju septiņus Vipsporta veloapļus. Tagad man sāp kakls no elsošanas, spranda no gulēšanas, vēders no par daudz ūdens, kāju joprojām velk uz krampi, kilo kā nebijis, plaukstu īsti nevar pagrozīt, galva arī tāda, neviens mani droši vien nemīl, vismaz paspēju atgriezties dažas minūtes, pirms sāka gāzt lietus.

Laiciņš jau, protams, foršs, silts un diezgan saulains. Sākumā turēju līdzi pirmajam baram, bet otrajā aplī tas izstiepās, aizgāja un vairs nebija noķerams. Īsti nezinu, kāds tur bija ātrums, bet otrā apļa pirmajā pusē paskatījos spidometrā, tas rādīja 42 km/h un bultiņu uz leju – tātad tobrīd es biju zem vidējā. Kopā jānobrauc 40 km – septiņi apļi. Turpinājām trijatā, ik palaikam mainoties, tad pievienojās vēl viens, ko noķērām un pieņēmām. Tā jau labi, bet, kad priekšā, tad – vējš. Turklāt, sēžot aizvējā, liekas, ka var taču ātrāk. Citādi jau man patīk vilkt, nejūtos izmantots. Piektā apļa beigās par apli noķērām trīsdesmitnieku grupu (tie, kas visu laiku brauc uz 30 km/h), pēc tās apdzīšanas palikām tikai divi. Pēdējā apļa vidū mūs noķēra kāda no aizmugures grupām, divatā tomēr nav aršanas. Kopā ar to arī finišējām.

Bet nu šitā uz krampi man vēl nekad nebija vilcis – vienubrīd pat tik traki, ka sāku stāties malā, taču pārgāja. Rīt būs jāsāk rīt kivi. Ūdeni es dzeru daudz!

Pēc divām nedēļām nākamais posms. Protams, braukšu. A kam tagad viegli?

Pēteris Caune, jaunumi (cu)

Pēteris Caune, jaunumi: grupas vidējais bija..

2013. gada 6. jūnijs, 2:04 am, 1 atbilde / atbildēt

grupas vidējais bija 43kmh. Tas pats par sevi nebūtu nekas *tāds*, vienīgi vislaik lēkāja starp 30 un 50, jo katram tač' sarūpēts savs 15 sekunžu sprinta uznāciens :-)
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Pārāk līkumaina..

2013. gada 6. jūnijs, 8:16 am, atbildēt

Pārāk līkumaina trase, ne? :)
Beigās man vidējais bija kaut kas ap 38-39, finišējam, šķiet, kādas septiņas minūtes pēc lielās grupas, tā ka diezgan atpalikām – vēl viens aplis un noķertu. Jāgaida rezultāti.
 
(dzēsts komentārs)
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Vēl astoņi posmi līdz..

2013. gada 6. jūnijs, 8:17 am, 2 atbildes / atbildēt

Vēl astoņi posmi līdz augusta beigām, visu var paspēt sadziedēt un sagādāt.
 
(dzēsts komentārs)
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Tās ir..

2013. gada 6. jūnijs, 5:03 pm, atbildēt

Tās ir treniņsacensības, tur nav ierobežojumu. Tāpēc arī ir, piemēram, tāda trīsdesmitnieku grupa, bet tikpat labi vari braukt ātrāk vai lēnāk.

Re kur [info]cu vakardienas video:
http://www.youtube.com/watch?v=_EAhGyRD7Zk
(aizmugurē bija mierīgāk un brīvāk, lai gan finišs man sanāca līdzīgs)