x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Sabiedriskās attiecības

2013. gada 25. decembris, 11:15 pm, 2 atsauksmes / pievienot vēl

Pirmais svarīgais, par ko parasti iedomājas, kaut kur un kaut kā pakrītot, – vai kāds to redzēja?
Es šodien nožāvos ar velo tieši priekšā mašīnai, tā ka, jā, redzēja gan un labi, par ko arī lielākais pārdzīvojums. :) Cerams, jūtūbē tas neparādīsies. Bet nu tik stulbi – ij ne 100 metrus nebiju paspējis nobraukt kopš mājām, bet tur tāda apmalīte, kur varētu palēkties, vēl nekad tur nebiju mēģinājis palēkties, tagad pamēģināju un uzreiz, bams, asfalts. Iepriekšējā reizē, kad ciešāk samīļoju asfaltu, tiku pie divām šuvēm. Kopš tā laika āda ir uzaudzēta biezāka, un tagad šuves nepieciešamas tikai biksēm, pārējais izdzīvoja un pat neiesāpējās, ja neskaita godu un lepnumu. :/ Tālāk braucu godīgi.

25. decembris neizskatās pēc 25. decembra..

Lai gan labi vējains, tomēr šodien arī tāds neierasti saulains, un jau bija arī saulgrieži, tāpēc nolēmu izmantot dienu, lai savāktu un samainītu fotobundžiņas. Šai sezonā man bija uzstādītas laikam tikai divas vai trīs, un šodien atradu divas. Iespējams, bija arī trešā, bet – toreiz aizmirsu pierakstīt un tagad vienkārši neatceros, vai un kur. Uzliku trīs jaunas – bilde atgādinājumam (trešā ir otrpus ceļam pie pirmā staba).

Skats atpakaļ no lauka tā gala pusstundu vēlāk:

(dzēsts komentārs)
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Re: :)

2013. gada 26. decembris, 1:14 am, 2 atbildes / atbildēt

Uz pilnīgi tukšās ielas tas autovadītājs vēl labu brīdi pastāvēja aiz manis — vai nu smējās, vai arī bija pārāk pārsteigts par tādu notikumu uz līdzenas vietas (5 cm apmalīte taču pat neskaitās).. Viņš bija pietiekami tālu aizmugurē, citādi jau es pat nebūtu mēģinājis.
Es nevaru paskaidrot, kā TO var izdarīt, varbūt man ir atmiņas zudums. :|
 
(dzēsts komentārs)
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Re: :)

2013. gada 26. decembris, 1:31 pm, atbildēt

Mmmm.. Nekļūst vieglāk, es lēcu no ietves uz ceļa.. Uz otru pusi to vēl varētu saprast, bet te..
(noplāta rokas)
(nopūšas)
(nojauš diagnozi)