x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Tas nevar būt grūti, to pat bērns var!

2014. gada 15. decembris, 9:33 pm, 7 atsauksmes / pievienot vēl

Pa brīvdienām un vēl no rīta starp mošanos un celšanos var izkaldināt visvisādas Pašas Labākās Idejas, bet tad pienāk pirmdienas rīts, kad uzglūn audits, pirmdienas pusdienlaiks, kurā nelaiž darbi, pirmdienas pēcpusdiena, kad viss, viss sāk apnikt, un pirmdienas vakars, kad idejas jau ir jaukas, bet varbūt labāk citreiz®.

Lai tomēr kaut cik pavirzītos tuvāk iecerētajai domai, šovakar tiku pie ūdenskrāsām, paletes, otām un papīra. Kamēr vēl nekas nav sākts darīt, esmu sajūsmā un diezgan optimistisks – kamēr iecere vēl nav pārbaudīta pret varēšanu, jo es nemāku zīmēt, gleznot, skicēt, mālēt, veidot un radīt. Pēdējoreiz ar otu akvareļos biju pamatskolā pirms simt gadiem.

Taču es gribu mācēt!

Pirms pusgada uz dzimšanas dienu nopirku biezu grāmatu "Mācīsimies zīmēt" (jo tādas lietas jau neviens nedāvinātu), tur tik daudz smuku skiču, zīmējumu un ainavu ar parastajiem zīmuļiem, ar pasteļiem, ar akvareļiem un vispār, visas tās detaļas, katrs koka zariņš, katra detaļa, ēna, kā es tā gribētu, tas ir vienkārši apbrīnojami, taču es pat apli nevaru uzvilkt, kur nu vēl kaut ko ar proporcijām un perspektīvām. Tagad gada otrā galā saņēmos tikt pie materiāliem, lai sāktu.

Tagad bail sākt.

sii: ĀĀĀĀĀ!! Es ceru, ka..

2014. gada 15. decembris, 10:22 pm, 2 atbildes / atbildēt

ĀĀĀĀĀ!! Es ceru, ka tu jau esi sācis! :)

Apskatījos, ka esmu tamlīdzīgu grāmatu iešņaukusi pagājušogad maijā, bet tā arī bija pirmā un pēdējā reize, kad uz to apskatījos.. bet varbūt kādreiz es arī.
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Laikā, kad rakstīji..

2014. gada 15. decembris, 10:38 pm, 1 atbilde / atbildēt

Laikā, kad rakstīji komentāru, es tieši sāku, bet vēl ar zīmuli.
Taču tūlīt laikam iešu gulēt, jo nevar jau visu sasteigt, un tāpat nāk miegs.
Mana grāmata nogulēja uz naktsskapīša kopš vasaras, pēc tam to dažas reizes aizvedu līdz Siguldai un atpakaļ, tagad beidzot pat sāku lasīt un pētīt.. Zinkā, gads sāk beigties, savi noteiktie dedlaini – spiest.
Tev gan ir dūša marinēt vairāk kā gadu, labāk piebiedrojies uzreiz!
 

sii: :) Sākts ir, tad tik..

2014. gada 15. decembris, 11:25 pm, atbildēt

:) Sākts ir, tad tik jāturpina!

Man ir (vai vismaz bija; nezinu, vai nav nokūpējusi kopā ar kompi) elektroniskā formātā - tādu iemarinēt ir vieglāk par vieglu. :/ Es gan par to atceros ikreiz, kad kāds manā freidlistē kaut ko ieraksta par zīmēšanu (tur šad tad kāds ieraksta; vai tev arī būs kāds progresa ziņojums? :) iekavas beigas ->), bet nu... Man jau "es gribu mācēt" sarakstā ir iesāktas lietas, jūtos jau sagrābusies vairāk kā var pastiept. Tiesa, šogad neko jaunu neesmu sākusi. Bet nu kas zina.
 
blond (blond)

blond: Hei, sāc, un..

2014. gada 15. decembris, 10:40 pm, 1 atbilde / atbildēt

Hei, sāc, un neizbīsties no pirmajām neveiksmēm, labi?
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Apsolīt gan neko..

2014. gada 16. decembris, 7:21 am, atbildēt

Apsolīt gan neko nevaru, man, protams, uzreiz gribas Monē līmeni un tādu, ka var rādīt citiem. :)
 
anti (antikrists)

anti: Kad kaut ko uzzīmēsi,..

2014. gada 17. decembris, 12:15 pm, 1 atbilde / atbildēt

Kad kaut ko uzzīmēsi, ieliec klabeklī ar :) Man šķiet, ka Tev varētu interesanti darbi sanākt, pat ja apļi būtu šķībi un tējkanna klusajā dabā izskatītos pēc tanka.
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Vai tu mani maigi..

2014. gada 17. decembris, 10:55 pm, atbildēt

Vai tu mani maigi nosauci par nepieskaitāmu? :)
Pagaidām nekā prātīga nesanāk, pat no jauna jāiemācās, kā otu jātur un krāsas jaukt. Taču tiešām esmu nolēmis, ka man to vajag.