x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Es

2004. gada 31. janvāris, 11:47 am, 3 atsauksmes / pievienot vēl

Jau sen bija doma šo uzrakstīt, bet nu kaķkaķ radīja īpašāku iemeslu.


Trīs personas man ir teikušas, ka žūrnālā es esmu pavisam citādāks nekā dzīvē. Vai otrādi. Es gan nekad neesmu pajautājis, kurš no tiem esmu labāks (bet vaidzēja :) ). Un tomēr. Labi, ja vēl viens, tad tas būtu tikai viens, bet trīs - tas jau ir bars. Un tā vairs nav nejaušība. Un es nesaprotu, kāpēc tā. Es tāds esmu. Gan te, gan tur. Es esmu tāds. Es neizliekos. Gan dzīvē, gan žūrnālā es esmu vienādi jautrs un skumjš, interesants un garlaicīgs, asprātīgs un drūms, filosofisks un sekls, gudrs un stulbs. Es neizliekos!

Tad kāpēc gan viņi tā teica? Turklāt viens no viņiem mani labi pazīst (nevis tikai zina). Iespējams, ka ko līdzīgu var teikt arī tās četras piecas personas no SC, kas ir mani sastapušas ārpusē.

Divas iespējamās atbildes man ienāca prātā.

Pirmā. Šeit es esmu spilgtāks. Katra no tām pieminētajām (un citām) īpašībām tiek parādīta spilgtāk. Tādā nozīmē, ka katrs puksts ir savā krāsā - viens drūmā, otrs - gaišā. Dzīvē krāsas mainās daudz plūstošāk, pāriet no vienas otrā. Līdz ar to kulminācijas brīdis bieži tiek palaists garām un redz tikai atblāzmu, blāvās, pierastās krāsas (tas ir - es atkal liekos tāds pats kā vakar). (Dikti jau nu tēlaini sanāca.)

Otrā. Šeit es rakstu, ko domāju, bet "tur ārā" man neviens neko tādu neprasa, tāpēc arī to neuzzina.


Vispār - "hvz" un diezgan liels "nu un".

Spilvens (spilvens)

Spilvens: Labs puksts :))

2004. gada 31. janvāris, 2:22 pm, atbildēt

Teema interesanta.
Nu katram cilveekam tachu ir daudzas un dazhaadas personiibas shkjautnes un vai tad taa vienaa mirklii staiekot cilveeku dziivee var taas ieraudziiit?
Domaaju, ka ne.
Un bez tam komunikaacija dziivee tachu atshkjiras no taa kaa mees izpauzhamies rakstot.

Bez tam nepaziistot to cilveeku, tikai lasot postus gribi vai negribi - galvaa izveidojas kaut kaads diezgan iedomaats teels parto otru cilveeku.
Nu un tas ka tas var arii neatbilst dziiveei ir gluzhi pashsaprotami.
Nwedomaaju, ka kaads no mums speej postos izlikt visu savu buutiibu, lai satiekot dziiveee reaalaa personiiba buutu vienliidziiga tam teelam kas ir izveidojies galvaa (un te jau sanaak ka arii kaut kas tiek pielikt tiiri subjektiivi klaat)

Ai, murgojos.

Man pagaidaam neviens neko nav teicis ka es dziivee atshkjiros no zhurnaala teela :))
 
CopyLeft (troller, sweeet)

CopyLeft: Jāsaka, ka es nevaru..

2004. gada 2. februāris, 1:56 am, atbildēt

Jāsaka, ka es nevaru objektiīvi salīdzināt Tavu virtuālo ar reālo tēlu, jo pirmo esmu iepazinis Tavu reālo būtību.
Tātad, pavisam savādāks, imho neesi. Ir atšķirība, kā piem, jau Tevis pieminētā savu domu neizteikšana IRLā Neteikšu ka tas būtu slikti vai labi, jo pats dažbrīd neizsaku visu, bet ja Tu izteiktos, manuprāt, pat itkā cilvēkiem, kas Tevi pazīst, rastos cits priekšstats. Lāāāp, tēma ir diezgan grūti ierobežojama..., pārsvarā piekrītu iepriekšējam komentāram ;>
Lasi starp rindiņām: sweeet
 
-- (ripp, beerni)

--: es gan Tevi dzīvē..

2004. gada 3. februāris, 4:46 pm, atbildēt

es gan Tevi dzīvē īpaši labi nepazīstu. tas ir. vispār nepazīstu. tikai vienreiz redzēju. bet šeit Tu esi diezgan jauks :) tas ir, man patīc ;P
Lasi starp rindiņām: beerni