x-ƒ (x_f)

x-ƒ: hmz.. kāds pasāciens

2004. gada 11. augusts, 5:18 pm, 5 atsauksmes / pievienot vēl

Nu, ja Muhameds ([info]troller) nenāk pie kalna (es), tad kalns (es – klints (kā Rokijs)) dodos pie Muhameda. :) Nu, gandrīz tā. Tā kā šams pārdomāja un atteicās no "prātīgās" domas braukt ar riteni uz Siguldu, tad sestdien es braukšu (man jābrauc) uz Jūrmalu. Ar vilcienu gan. :)

Bet kas būs pēc tam, es gan īsti nezinu. Plāns it kā ir tāds, ka es, viņš, [info]kamarilis un bariņš citu bērnu braucam gar jūras krastu uz rietumiem. (Vakar gribēju pierunāt, lai arī [info]rikella piedalās, taču šī līdz nedēļas beigām būs Liepājā. Droši vien braukā pa jūru ar savu jauno "emaljēto bārbijrozā" vannu.) Ieplānotais galamērķis it kā ir kādu 40km attālumā, taču tas var būt arī "pie pirmā kritušā vai trešā činkstētāja". :) Un pēc tam svētdien it kā to pašu atpakaļ. (Šķiet, ka maršruts ietvēra Lapmežciemu un kaut ko no Tukuma rajona, lai gan es ne pārāk sekoju līdzi. Ja nu kāds ir pa ceļam, tad varam apciemot. :) Par barību, protams.) Nav ne jausmas, kā tas būs, taču diez vai slikti. Taču..

  • Taču varētu izvēlēties tomēr nepiedalīties, jo radušās šādas tādas problēmas ar riteni. Pa nakti no aizmugurējās rumbas pazuda viena gultņa bumbiņa. Nezinu, kā, jo vakarā bija, bet nākošajā rītā vairs ne. Ieliku jaunu, taču tā visa padarīšana kaut kā vairs īsti neturas kopā un ik pa laikam cenšas atskrūvēties. Un reizēm arī sanāk. Un tas nav labi.
  • Neesmu sajūsmā par gulēšanu teltī. Nekad neesmu bijis. Vai nu vāja vai nevāja, taču kaut kāda klaustrofobija man tomēr ir. :)
  • Sola lietu. Ja pamodīšos un līs, nekur nebraukšu. Ja sāks līt, kad tikšu līdz stacijai, nekur nebraukšu. Ja sāks līt, kad tikšu līdz Rīgai, sazināšos ar organizatoriem un gan jau redzēs.
  • No visa tā bērnu bara, es pazīstu tikai CopyLeft (troller)CopyLeft. Kaut cik vēl varētu pazīt mozzom (kamarilis)mozzom (nu, tā varētu teikt). Bet pilnīgi nepazīstamu cilvēku satikšana man kaut kā tā nu ne pārāk. Lai gan vaidzētu pacensties, zinu. ("Join the Navy; sail to far-off exotic lands, meet new exciting interesting people, and kill them.") :)
  • Tikšana līdz Jūrmalai. No Siguldas līdz Rīgai ta' nekas, bet tālāk.. Esmu pārliecināts, ka, vai nu izkāpšu nepareizajā stacijā vai vienkārši kaut ko nokavēšu. Ar vilcienu uz Jūrmalas pusi pēdējoreiz braucu pirms kādiem 15 gadiem. :) Tāpēc, ja gadās kāds, kurš agri no rīta sestdienā brauc ar vilcienu (vai var aizvest ar mašīnu) uz Jūrmalu, būtu jauki, ja paturētu mani redzeslokā, lai tieku līdz vajadzīgajam galam. Nopietni.
♪♬: Enijs Maiks – Rīt būs labāk nekā vakar
CopyLeft (troller)

CopyLeft: Jā, pievienošos..

2004. gada 11. augusts, 11:41 pm, 1 atbilde / atbildēt

Jā, pievienošos mozzom, Tev izdosies ;) Vai tik gadījumā nebija tā, ka vienas bumbiņas jau by default nav? Bet ja agrāk bija, tad neko. Varētu ieteikt, neeļļot vītni tam, kas tur atskrūvējas periodiski. Neviens nespiež gulēt teltī. Cita lieta, ja līs, bet piem [info]murcielago ieminējās, ka arī negulēs teltī, so neredzu pamatu uztraukumam un savu fobiju apkarošanu (lai gan moš tas būtu labi, tiešām nezinu). Par laiku tiešām neko nezinu, sinoptiķi arī ne vienmēr var būt droši par laiku mūsu klimatā. Par tikšanu līdz stacijai Sloka:
Rīga - Sloka attiet 08:54, pienāk - 09:47. Tad vienkārši būs jābrauc līdz galam. Šī infa ir no http://www.118.lv resursa. Nespiežu braukt, bet būtu jauki, ja atbrauktu ;]
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: bet otrā pusē it kā..

2004. gada 12. augusts, 2:44 pm, atbildēt

bet otrā pusē it kā ir visas strīpiņā, bet šitajā viens caurums. lai gan izskatās, ka tomēr sataisīju.
vītni neeļļoju, pati. es neko.
laika ziņas - paskaties http://windguru.cz/
paldies par vilcienu laiku!
centīšos! :)