efgaa (f_g)

efgaa: statistika

vakar, 1:27 pm, atsauksmēm

Pēdējo 24h laikā veikti 8627 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 580 jauni inficēšanās gadījumi, 9 personas mirušas (divas vecuma grupā no 40 līdz 45, trīs no 55 līdz 65, divas no 70 līdz 75, divas no 80 līdz 85).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 6.7%.
Latvijā kopā saslimušas 14273 personas un 1686 izveseļojušās.
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: career shmareer, gribu..

vakar, 11:47 am, atsauksmēm

career shmareer, gribu atpakaļ freelanceros. šitā turpinot es nomiršu no tā, ka man ir par daudz meetingu un runāšanas un par maz hard skills work. šobrīd hard skills work is my chillout and easy and restful times.

bet nu, dzīvē ar kaķīti vienā mājā ir savdabīgas blaknes. jo šorīt pamodos, kaķītis viss tāds vicious killing machine ar savu kurmīti. noreportēju to vienam kaķīša fanam ar visiem pics. pajautāju - and how are you this morning, have you killed or witnessed any killings?
un te the most bizzare thing - cilvēks tiešām šorītu sācis tā, ka redzējis kā no blakus mājas nokrīt čuvaks no jumta un pēc tam atbildējis uz visādu valsts iestāžu darbinieku jautājumiem par said notikumu. (ČD sauktu to gan jau par extraordinary event.)

citās ziņās, jūs zinājāt, ka ir divi serčiki ar nosaukumu La Reina Del Sur? ir viens, kas ir vecāks un... mazāk producēts Mex serčiks. un tas otrais - glamūrīgais, ko visi (izņemot mani šobrīd) noskatījušies. abi pieejami Netflixos. tas pirmais sākas kā the worst cringe ever un galvenais value ir kvalitatīvi feispalmot par sliktiem aktieriem, drausmīgiem tērpiem, cringe dialogiem, dīvainu storyline un vispār viss ir wtf, bet tagad, kad es esmu pirmās sezonas 16. episodē, es esmu hipnotizēta nupat jau. tur laikam pieņēmuši darbā kādu writer ar humora izjūtu! viņiem ir dahuja lielisku lingvistisku joku (es skatos spāniski ar Eng subtitles, vispār sāku, lai brush up on my Spanish) par to, kā atšķiras Spāņu un Mex Spāņu valodas. īpaši, ja tas ir karstasinīga strīda vidū, kur visi uz brīdi O_O un papisa par ko strīdās, jo kāds nezina, ko tas vārds, bļaķ, nozīmē, ahujeļi visi? :D aw. anyway. arī sižets ir pikapojis spriedzē un saturā. galvenā zaja ir kļuvusi tik fucking badarse, ka uhti! noteikti skatīšos tālāk. nezinu, vai recommend, bet es personīgi apm ņurd.
jutoņa: nepagulējis, bet vispār jestrs
♪♬: Eels - Not Ready Yet
aai (aai)

aai (pajautaa): Gerberas

vakar, 10:22 am, 7 atsauksmes

klau, kā pareizi šamējās ir jātur vāzē un jāapteksnē?
Vakar nopirku, nogriezu kkas 2cm 45 grādu leņķī un ieliku vāzēs (ar ūdeni) - šorīt pusei jau erektīlā disfunkcija un ar nokārtām galvām :-(
Any tips? Temperatūra vai kkas cits? btw, es ūdenim mazliet pieliku arī to maisījumu, kas paciņās nāk līdzi (lielveikalu) rozēm. Bad idea?
lavendera (lavendera)

lavendera: Pa acu galam manīju..

aizvakar, 8:12 pm, 6 atsauksmes

Pa acu galam manīju reklamējam darba piedāvājumu Vācijā - 80 eiro stundā par vakcinēšanu, dzīvošana brīva. Nu, nepabeigta medicīniskā man ir, neliela atgādne par pareizu injicēšanas tehniku un es varētu pieteikties konveijera darbam :D Ar noteikumu, ka man pašai vakcinēties neliek un neko citu medicīnisku darīt arī neliek; čiks un viss, čiks un viss, čiks un viss, u.t.jpr.
Cik tad tur tā darba.

Eh, parakņājoties dziļāk, izrādās, ka piedāvājums ir ārstiem.
efgaa (f_g)

efgaa: Un atkal skumja statistika

aizvakar, 1:18 pm, 8 atsauksmes

Pēdējo 24h laikā veikti 7975 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 457 jauni inficēšanās gadījumi, 13 personas mirušas (divas vecuma grupā no 45 līdz 55, astoņas no 75 līdz 85, trīs no 85 līdz 95).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 5.7%.
Latvijā kopā saslimušas 13693 personas un 1651 izveseļojusies.
Hedera helix L. (hedera)

Hedera helix L. (pajautaa): GPS vajag?

aizvakar, 8:23 am, 31 atsauksme

Tiek apsvērta doma darba vajadzībām nopirkt GPS (metu acis uz vienu no Garmin), bet radās jautājums, vai tas vispār ir nepieciešams mūsdienu viedtelefonu multifunkcionalitātes laikmetā. Tādēļ interesē citu cibiņu pieredze, vai kāda no GPS aplikācijām telefoniem spēj līdzināties/aizstāt GPS navigācijas ierīces?

Tā kā vajadzīgs darba ekspedīcijām, tad te ir runa par nopietnākām prasībām nekā tūrismam parastajam. T.i., paredzams vazāties pa pilnīgām nekurienēm, brikšņiem un mežiem, tālu no tādām civilizācijas pazīmēm kā ceļi, atzīmēt lielu daudzumu ģeotagu, utt.

Galvenās lietas, par ko labprāt dzirdētu salīdzinājumu navigācijas ierīces vs. viedtelefonu aplikācijas:

-) Precizitāte. GPS būs vajadzīgs nevis tikai, lai neapmaldītos, bet arī lai atzīmētos ģeotagus pēc tam gana precīzi var atkal atrast dabā.
-) Cik liela ķēpāšanās ar punktu atzīmēšanu, funkciju komandu izpildes ātrums (viedtelefoni mēdz uzkārties, ja), utml.
-) Datu apstrādes ērtums, datu ielāde, lejupielāde, orientēšanās ģeotagos un saglabātajos maršrutos.

Disklaimeris: esmu savulaik palietojusi vienu no Garmin vecākiem modeļiem, bet specializētas GPS aplikācijas telefonam pagaidām neesmu izmēģinājusi (Google maps neskaitās, ja), tādēļ atvainojos, ja kādi jautājumi šķiet dumji.
Zum (zum)

Zum: Mēs ne tikāmiesTurcij, mēs..

aizvakar, 4:31 am, atsauksmēm

Mēs ne tikāmiesTurcij, mēs netiksimies Minhenē, mēs, iespējams, netiksimies pie manis. Tātad mēs tiksimies Ņujorkā. Noteikti. Jo vairäk kāds, strādājot smagi, man iegriezīs, jo man labāk. Tā ir aksioma. Neko neviens man nevar padarīt.
svesinieks (svesinieks)

svesinieks (n_komentari): Ja atnāc vicināties ar..

23. novembris, 4:47 pm, atsauksmēm

Ja atnāc vicināties ar krānu, var gadīties, ka kāds pasmejās.
psihs (psihs)

psihs (gribam_zinaat): tu dzer manu muļļermiļč?

23. novembris, 12:08 pm, 1 atsauksme

tu dzer manu muļļermiļč?
efgaa (f_g)

efgaa: statistika

23. novembris, 11:34 am, atsauksmēm

Pēdējo 24h laikā veikti 2256 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 116 jauni inficēšanās gadījumi, 9 personas mirušas (trīs vecuma grupā no 65 līdz 75, sešas no 80 līdz 90).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 5.1%
Latvijā kopā saslimušas 13236 personas un 1635 izveseļojušās.

trackmehard (pajautaa): covidpass kodu paarbaude

22. novembris, 10:35 pm, 24 atsauksmes

Sveicinati!

Jautajums tiem, kuri ir nesen iecelojusi Latvija: cik ruupiigi lidostas darbinieki paarbauda covidpass.lv QR kodus?

Kad es peedeejo reizi ielidoju Latvijaa(novembra saakums) , un negribeeju desmit dienas seedeet maajaas, es lidostas darbiniekiem gar degunu novicinaaju no viena leisha nofotograafeetu QR kodu. Neviens man neko nepaarbaudiija, un nepieseejaas.

Sobriid man viens draugs driizumaa ielido Latvijaa, un arii vins neveelas seedeet maajaas.
Jautaajums ir: vai sajaa zinaa nekas nav mainiijies? Proti, vai so covidpass sisteemu joprojaam ir iespeejams apiet tikpat vienkaarsaa veidaa, kaa to izdariiju es?


Paldies, un jauku dienu.
Juriic (juriic)

Juriic (gribam_zinaat): šmiga

22. novembris, 10:53 pm, 1 atsauksme

kāds nedzīvo avotu/tālās matīsa ielas apkaimē ar alkoholu? nopirkšu no tevis tagad.
Juriic (juriic)

Juriic (pajautaa): .

22. novembris, 10:43 pm, 6 atsauksmes

kāds nedzīvo avotu/tālās matīsa ielas apkaimē ar alkoholu? nopirkšu no tevis tagad.
himself (himself)

himself (pajautaa): Par bikšu izmēriem

22. novembris, 6:26 pm, 6 atsauksmes

Parasti pērku 28-30 izmēra bikses. Tagad esmu uzvilcis 30. Atsprādzējot jostu, bet neatpogājot, varu tās novilkt bez lielām pūlēm.
Vēlos internetā nopirkt glītas pārgājiena bikses. Viņu izmēru lapā tiek apgalvots, ka personām ar 81cm vidukļa apkārtmēru ir jāņem 32. izmērs. Tam piekrīt arī citas bikšu izmēru internetlapas.
Es baidos, ka 32. man būs maiss, esmu taču Latvijas veikalos laikojis 32. izmēru.
30. izmērs, kas man tagad kājās, ir 76 cm. Tāda izmēra metramērs man neapiet apkārt.
Vai kāds man var paskaidrot kā darbojas izmēri un centimetri ?
Zum (zum)

Zum: Tev ir brūce. Atnāk draugi..

22. novembris, 8:40 am, atsauksmēm

Tev ir brūce. Atnāk draugi un sāk brēkāt: viņai ir lauzta kāja. Tev nav lauzta kāja. Draugi aizskrien brēkādami: viņai ir lauzta kāja. Visi rīkojas, lai man būtu lauzta kāja. Tu klibo, tev ir brūce, tā sadzīst, bet brēcēju lauztajās smadzenēs joprojām skan: viņai ir lauzta kāja. Kuram tur kas ir lauzts? Man kaut kas ir jāpierāda? Tikai ne man.
Zum (zum)

Zum: Nu jau gan bimbina bezjēgā...

22. novembris, 8:06 am, atsauksmēm

Nu jau gan bimbina bezjēgā. Pats neguļ un citiem arī neļauj.
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: still not dead. sorry. ..

21. novembris, 5:59 pm, atsauksmēm

still not dead. sorry.

šodien ir diena, kad es iebakstīju granātābola sēklu zemē. šis tiek pierakstīts, lai es zinātu datumu un varētu saprast, kad ir tās 40 dienas pagājušas un ir jāpadodas :D
also, šodien ir diena, kad aiznesīšu VZ kafijas augu, watch out for a new kafijas magnāts on the highest shelves! he can reach them, y'know.


citās ziņās:
bet ziniet ko? es laikam tiešām beidzot saprotu to serčiku un filmu dīvaino huiņu, kas man vienmēr bija licies totāls cringe feispalma nonsense. bet kaut kas tur laikam tomēr ir. ja viens ir hūmanis ar visādām dīvainām atbildībām un tiek zākāts par leader un tas viss darbā. tad ārpus darba tiešām brīžiem gribas tupa atlaisties un nekontrolēt vispār ne ko. es sāku saprast to lietu ar dominatrixes working with Svarīgiem Cilvēkiem. nē nu, man nav vajadzīga dominatrix, bet, hesus, fucker all around, ja mana karjera turpinās attīstīties tādā veidā, kādā Sāra Rīd tur envisioning, moš kaut kad tiešām savajadzēsies. jo pēc tādas paš- un ne tikai- kontroles gribas atdot savu (īpaši - fizisko) esību saplosīšanai.
puscilvēks pusnecilvēks (neetiski)

puscilvēks pusnecilvēks (uzzinu_pedejais): Izabella Rosellīnī ir..

21. novembris, 4:24 pm, 9 atsauksmes

Izabella Rosellīnī ir Ingrīdas Bergmanes meita.
brr (brr)

brr (pajautaa): Zurich CE fonts

21. novembris, 4:05 pm, atsauksmēm

Iespēja jau maza, bet tomēr....

Varbūt kādam ir Zurich CE fonti priekš Windows?
efgaa (f_g)

efgaa: statistika

21. novembris, 1:50 pm, 4 atsauksmes

Pēdējo 24h laikā veikti 7204 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 642 jauni inficēšanās gadījumi, 7 personas mirušas (sešas personas vecuma grupā no 75 līdz 85, viena no 90 līdz 95).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 8.9%.
Latvijā kopā saslimušas 12744 personas un 1557 izveseļojušās.
Jauni Covid-19 gadījumi stacionāros – 43. Kopā stacionāros ārstējas 399 pacienti: 375 ar vidēji smagu slimības gaitu, 24 ar smagu slimības gaitu. Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīti 52 pacienti – kopā 977.
requiem (requiem)

requiem (pajautaa): kur Latvijā iespējams..

20. novembris, 11:25 pm, 13 atsauksmes

kur Latvijā iespējams aizbraukt un pašam atrast mālu? Vienkārši savām vajadzībām, lai kaut ko uztaisītu.
efgaa (f_g)

efgaa: rudens

20. novembris, 10:55 am, atsauksmēm

Vakar visu dienu svilinājām lampu mājās, jo diena bija pelēka, šodien saule logos spīd.
Saulainās dienās dzīve priecīgāka šķiet.
missalise (missalise)

missalise: Mani pēdējā laikā pa..

20. novembris, 8:25 am, atsauksmēm

Mani pēdējā laikā pa naktīm moka bezmiegs. Nu kāpēc bezmiegam mani jāmoka tieši pa naktīm? Vai tad tas nevarētu būt cilvēcīgs un mocīt mani no rīta?
Jāaiziet laikam pēc kafijas, citādi es es esmu tādā vidēji komatozā stāvoklī.

h2o roze (pajautaa): dāvanai vajag "melnus..

19. novembris, 8:01 pm, 9 atsauksmes

dāvanai vajag "melnus auskarus". bižutērija neder. kuru no LV pērļotājām ieteiksiet?
lavendera (lavendera)

lavendera: "Dvēseļu puteni" virza..

19. novembris, 3:57 pm, 3 atsauksmes

"Dvēseļu puteni" virza Oskaram.
Nedabūs. Tur taču nav ne nēģeru, ne geju, ne lezbiešu.
Bet ja tā nopietni, starptautiskai auditorijai prasītos titru iespraudumi ar vēsturisko kontekstu.
Zum (zum)

Zum: Nu kā tad bija ar to..

19. novembris, 2:46 pm, atsauksmēm

Nu kā tad bija ar to stučīšanos, lai sevi baltu nomazgātu? Nekas nenotiek. Viss izstučīts.
efgaa (f_g)

efgaa: Ikrīta statistika

19. novembris, 12:46 pm, 5 atsauksmes

Pēdējo 24h laikā veikti 3323 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 366 jauni inficēšanās gadījumi, 4 personas mirušas (divas personas vecuma grupā no 65 līdz 75, divas no 85 līdz 95).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 11%.
Latvijā kopā saslimušas 11722 personas un 1557 izveseļojušās.
Aizvadītajā diennaktī stacionēti 44 cilvēki. Kopumā stacionāros ārstējas 395 pacienti: 372 ar vidēji smagu slimības gaitu, 23 ar smagu slimības gaitu. Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīti 12 pacienti – kopumā 880.

Jau 11%. Diez kas nav.
Zum (zum)

Zum: Šodien atkal kaut kāda..

19. novembris, 9:57 am, atsauksmēm

Šodien atkal kaut kāda jezga ciematā. Nav kādam koks uz galvas uzkritis tādā vējā?

p_petersons (pajautaa): Krona slimība

18. novembris, 9:59 pm, atsauksmēm

Kāda jums pieredze, komentāri un ieteikumi saistībā ar Krona slimības ārstēšanu Latvijā?
Labi ārsti, kas par šo daudz zina?
only after dark (tvarj)

only after dark (pajautaa): Mērkaķings

18. novembris, 8:55 pm, atsauksmēm

Varbūt jums kādam ir saglabājušies elektroniski kādi labi materiāli par Mārketinga pamatiem, Tirgvedību utt, ar kuriem nebūtu grūti padalīties? Samizdatu netaisīšu, apsolu, gribas kaut ko svaigāku pievienot prezentācijai, visa skoliņas ieteiktā literatūra ir no 2000-šo sākuma.

Paldies
A (klusums)

A (pajautaa): Jautājums vecs kā pasaule -..

18. novembris, 5:54 pm, 2 atsauksmes

Jautājums vecs kā pasaule - Kā padarīt visus savus ierakstus Friends Only? - bet atbildes atrodu tikai 8 gadus vecas, kuras šķiet vairs nav aktuālas, jo visi linki uz programmām ir izbeigušies. Halp?
Papa de Jacques (adirred)

Papa de Jacques (pajautaa): ziemassvētku kūka

18. novembris, 12:58 pm, 11 atsauksmes

Ir tāda kūka, kuru parasti gatavo uz Ziemassvētkiem - izcep mēnesi agrāk un tad regulāri apslaka ar rumu vai konjaku. Meklēju kādu labu šīs kūkas recepti. Kam ir - padalieties, ja nav žēl!
efgaa (f_g)

efgaa: statistika

18. novembris, 1:21 pm, atsauksmēm

Pēdējo 24h laikā veikti 7857 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 442 jauni inficēšanās gadījumi, 5 personas mirušas (viena persona vecuma grupā no 30 līdz 35, viena no 50 līdz 55, viena no 70 līdz 75, divas grupā no 80 līdz 90).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 5,6 %.
Latvijā kopā saslimušas 11356 personas un 1557 izveseļojušās.
None of the Above (artis)

None of the Above: Schulz J, Bahrami-Rad D,..

17. novembris, 11:35 am, atsauksmēm

Schulz J, Bahrami-Rad D, Beauchamp JP, Henrich J. The Church, intensive kinship, and global psychological variation. Science [Internet]. 2019;366.

https://science.sciencemag.org/content/sci/366/6466/eaau5141.full.pdf
efgaa (f_g)

efgaa: un atkal statistika

17. novembris, 12:22 pm, atsauksmēm

Pēdējo 24h laikā veikti 6059 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 278 jauni inficēšanās gadījumi, 6 personas mirušas (viena persona vecuma grupā no 70 līdz 75, divas grupā no 75 līdz 80, viena grupā no 80 līdz 85, divas grupā no 90 līdz 95).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 4,6 %.
Latvijā kopā saslimušas 10914 personas un 1557 izveseļojušās.
missalise (missalise)

missalise: Vakar gan bija dulla diena...

17. novembris, 9:57 am, atsauksmēm

Vakar gan bija dulla diena. Darbā visādas turbulences, pēkšņi informācijas pieprasījumi, tad pēc ārsta skrēju uz autobusa pieturu un nostājos nepareizā vietā - šoferis mani pazina un tāpēc pieturēja, bet norāja, ko es tur stāvot. Bet es pa to tumsu un cirslīgumu biju svēti pārliecināta, ka man ir taisnība - un spurojos pretī. Bet nē - taisnība bija viņam. Kas man vakar vakarā galvā darījās, tas ir labs jautājums.
None of the Above (artis)

None of the Above: Joe Henrich on how Westerners..

16. novembris, 3:41 pm, atsauksmēm

Joe Henrich on how Westerners became psychologically peculiar and economically prosperous

https://www.youtube.com/watch?v=I6e_5x4LQz8
None of the Above (artis)

None of the Above: WEIRD (Western, educated,..

16. novembris, 3:27 pm, 2 atsauksmes

WEIRD (Western, educated, industrialised, rich and democratic)

Jauna teorija par Rietumu civilizācijas izcelsmi.

Vai Romas Katoļu baznīcas pirms vairāk kā pusotras tūkstošgades ieviestais laulību institūts varētu būt par izskaidrojumu tam, ka tieši Rietumu industriālā pasaule bijusi vienlaikus tik savdabīga un ietekmīga?

Ap 597. gadu pāvests Gregors I nosūtīja misiju uz Angliju, lai kristīgajai ticībai pievērstu Kentas anglosakšu karali un viņa pavalstniekus. Misijas vadītājam, mūkam vārdā Augustīns, bija pavēlēts pievērst jaunos kristiešus baznīcas svētītām laulībām. Tas nozīmēja arī pagānisku parašu atcelšanu: poligāmiju, vecāku izvēlētas laulības (salīdzinājumam—kristīgā laulība nosacīti sekoja brīvprātības principam, kas izriet no jāvārda teikšanas) un, galvenokārt, laulības starp radiniekiem, ko Baznīca pielīdzināja asinsgrēkam. Mūks nebija īsti pārliecināts, kurš skaitās radinieks, tāpēc rakstīja uz Romu, lai saņemtu skaidrību. Otras pakāpes brālēns? Trešās pakāpes? Vai vīrs par savu sievu var ņemt savu pamāti atraitni?

Nē, to nav brīv darīt. Pāvests Grēgorijs atbildēja, ka no precību loka jāizslēdz pamātes un citus tuvus radiniekus, pat tos, kas nav saistīti asinsradniecībā. Arī brāļu atraitnes. Lielāku vaļību pāvests pieļāva attiecībā uz otrās un trešās pakāpes brālēniem un māsīcām, bet arī tantes un onkuļa pēcnācēji tika izslēgti. Līdz ar 11. gadsimtu bija jāņem vērā radniecība septiņās paaudzes, lai izvairītos no precībām ar sestās pakāpes brālēniem. Šādu radniecības tabu paplašināja attiecinot to arī uz “gara radiem”, galvenokārt krustvecākiem. (Pats par sevi saprotams, ka precēt varēja tikai citus kristiešus.) Pāvesta Grēgorijs un Augustīna sarakste atspoguļo to ilgstošo procesu, kas aizsākās jau ceturtajā gadsimtā, Baznīcai gan dažkārt pastiprinot, gan daļēji atvieglojot precēšanās nosacījumus. Otrās pakāpes brālēniem un māsīcām atļauju precēties pāvests Jānis Pāvils II izdeva tikai sākot ar 1983. gadu.

Varētu domāt, ka stāsts par laulības kritēriju sašaurināšanu ir vien interesantas zemsvītras piezīmes vērts, bet Džozefs Henrihs grāmatā "Visdīvainākie cilvēki: kā Rietumi kļuva psiholoģiski netipiski un izteikti pārtikuši" (The WEIRDest People in the World: How the West Became Psychologically Peculiar and Particularly Prosperous) šīs attiecības liek savas vērienīgās teorijas centrā.https://www.wsj.com/articles/the-weirdest-people-in-the-world-review-marriage-story-11601680869?redirect=amp#click=https://t.co/mxGq9EzN20
efgaa (f_g)

efgaa: statistika

16. novembris, 1:06 pm, 4 atsauksmes

Pēdējo 24h laikā veikti 2343 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 89 jauni inficēšanās gadījumi, 3 personas mirušas (viena persona vecuma grupā no 75 līdz 80, divas grupā no 85 līdz 90).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 3,8 %.
Latvijā kopā saslimušas 10636 personas un 1515 izveseļojušās.
Aizvadītajā diennaktī stacionētas 47 personas. Kopā stacionāros ārstējas 386 pacienti: 369 ar vidēji smagu slimības gaitu, 17 ar smagu slimības gaitu. Pēdējās diennakts laikā no stacionāra nav izrakstītu pacientu – kopā 772.

Tie, kuri brīvdienas aktīvi pavada, tie statistikai neseko līdzi. Iepriekšējās diennakts rezultāts, protams, ir patīkamāks, tomēr skaidrs, ka viena diena nav iemesls priecāties. Vērojam situāciju dinamikā.
Zum (zum)

Zum: Kruta. Darba nav. Vācieši..

15. novembris, 6:58 pm, atsauksmēm

Kruta. Darba nav. Vācieši plāno palielinās armiju par ceturtdaļu. Lai tik soļo.