пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: Dark Sandar: Interskonto KGR [30 tracks; 2h31min]

šonakt, 1:18 am, atsauksmēm

Šī pleiliste ir mana gaume un komforta zona 2018 iekoncentrēta divarpus stundās. Kad maijā pārbraucu, man šķita, ka atgriešanās Kauguros ir tā kā kaut kāda meta Meka. Joprojām aiz loga Fallout 76 estētika, veroties uz dzelzsbetona būvēm, un zem asfalta, protams, ir pludmale, taču atgriešanās laiktelpā nav iespējama - pat ja visas iekšējās frekvences atkal uzķer pazīstamus viļņus, uztvērējs tomēr pamatīgi uztjūnēts un dzird ko vairāk par Skonto repertuāru. Varbūt pēc pāris gadiem man šī mūzika būs vienaldzīga - varbūt tāda tā arī būtu bijusi pirms pāris gadiem, bet šogad tā lai kalpo par liecību tam, kā es jūtos. Kā jau teicu, šī pleiliste ir A Short Introduction to Rododendri 2018. Es jau zinu, ka tiem, kas varbūt šo lasa, ir diezgan pajāt par to visu mūziku un manu eskeipismu skrupulozi sakārtotos folderīšos, taču es tāpat pierakstīšu - arhīvam. Pleiliste zem attēla.

Spotify
Zum (zum)

Zum: Nekad nemēģiniet darīt..

šonakt, 12:06 am, 1 atsauksme

Nekad nemēģiniet darīt tādu stulbumu, kā es. Saglabāt labas attiecības ar bijušajiem, dēļ bērna. Viņi izmantos jūsu bezpalīdzīgo stāvokli un iespers jums pa seju. Un tad līksmos par savu visvarenību. Un tad kad būs jūs nospārdījušu, slavēs jūs, lai pielīstu, bērnam, jo par nospārdītiem jau tikai labu, vai ne?
Zum (zum)

Zum: Un kā tā Frau Hunke..

vakar, 11:44 pm, 1 atsauksme

Un kā tā Frau Hunke samelojās, kā es pateicu Fox, tā momentā samelojās Advokāte, tā gan. Pretekle.

amberss (pajautaa): Ja esmu "Aijas" un..

vakar, 10:38 pm, 4 atsauksmes

Ja esmu "Aijas" un "Saplēstās krūzes" fane,kas vēl no latviešu literatūras man varētu patikt?
Zum (zum)

Zum: Skumji, ka viņi uzskata..

vakar, 9:33 pm, atsauksmēm

Skumji, ka viņi uzskata citus par darba lopiem, kurus var piespiest strādāt, vienalga kādā veidā, atšķirot pēcnācējus, pazemojot. Tad lai nebrīnās, ka arī citi viņus uzskatīs par lopiem. Un diemžēl viņi nav labāki lopi par citiem.
Zum (zum)

Zum: Tā LG nenieka nežāvē..

vakar, 7:46 pm, 4 atsauksmes

Tā LG nenieka nežāvē veļu. Vai žāvēts, vai nežāvēts, vējā izmesta nauda un elektrības patēriņš.
Zum (zum)

Zum: Tātad alerģija pofig, tas,..

vakar, 7:44 pm, atsauksmēm

Tātad alerģija pofig, tas, ko es saku pofig. Tad beigās paši sāka brīnīties, ka nav ko īsti pārrunāt. Visi protams beidza: viss labi. Es teicu, nav viss labi. Visiem bija pofig. Vācija drīz savā pofigismā noslāps. Paši vainīgi.
Zum (zum)

Zum: Hmm, to soctanšu dēļ..

vakar, 6:56 pm, atsauksmēm

Hmm, to soctanšu dēļ tiešām derētu to pitonu iegādāties un kādu laiku nebarot.
Zum (zum)

Zum: Ieteica bērna psihu, es..

vakar, 6:19 pm, 2 atsauksmes

Ieteica bērna psihu, es teicu lai do šu. Izstāstīšu psiham visu, jo zinu par bērna papiņu.
Zum (zum)

Zum: Īsi un konkrēti, bija ļoti..

vakar, 5:44 pm, 1 atsauksme

Īsi un konkrēti, bija ļoti īsi. Visiem viss pofig, vienīgi man nav pofig. Ka kliedz uz māti pofig. Kad pateicu, ko ed par viņiem domāju, bija smaga pauze, kuru noturējām. Pateicu, ka visi atbildīgi, ja atļauj tikties ar pervertu. Visiem bija pofig. Pateicu, ka sūdzējos Tieslietu ministrijā. Arī, protams pofig. Pēc pusgadu tiksimies. Pateicu, ka nekādus papīrus nepildīšu, lai novelk no tēva pensijas, ja jau ļauj tikties. Visi teica, ka pofig. Man piekabināts baisa sociāltante ar šķirbainiem zobiem. Šito vajadzētu dabūt uz Latviju, tētuku pabaidīt.
silent wings (sw)

silent wings (pajautaa): Kur nopirkt balto mālu pēc..

vakar, 6:42 pm, 9 atsauksmes

Kur nopirkt balto mālu pēc iespējas bez piemaisījumiem? Tādu, ko var ļaut kaķim laizīt (vets atļāva, ja reiz lops uz to tendēts). Pirms eju uz Drogām un pētu sejas masku sastāvus, pajautāšu jums, maz kas, cilvēkiem visādi darbi un hobiji.
Zum (zum)

Zum: Jāatceras par alerģijas..

vakar, 2:26 pm, atsauksmēm

Jāatceras par alerģijas testiem paprasīt. Jau aprīlī solīja, nav manīts, ka būtu vesta. Pie psiha tur jau palēkdamies, acis pārgriezuši, lai šis pamāca, kā kliegt uz mammu.
Zum (zum)

Zum: Un resns, Dievs pasargi,..

vakar, 2:20 pm, atsauksmēm

Un resns, Dievs pasargi, laikam daudz rij pelmeņus.
Zum (zum)

Zum: 7. janvārī priekšpusdienā..

vakar, 2:13 pm, atsauksmēm

7. janvārī priekšpusdienā būšot tikai virtuves ķebļi. Galdi un krēsli vispār nezin kad. Tam Möbel Craft tiešām tik slikti iet, ka neviens vairs negrib strādāt?
10m zem ūdens (10m_zem_uudens)

10m zem ūdens (pajautaa): #Manchester

vakar, 1:06 pm, atsauksmēm

Čau, cibuki!
Ieteikumi (vietas, dzīvā mūzika, slepenie brīnumi) Mančestrai?
Būs tikai divas dienas, bet gribas foršas.
Zum (zum)

Zum: Apskatījis bildes, perverts..

vakar, 1:59 pm, atsauksmēm

Apskatījis bildes, perverts ar savām stabilajām attecībām. Kā kas, tā žip, pie māsiņas uz masāžām.
Zum (zum)

Zum: Un nabaga tētiņam, pirms ar..

vakar, 12:58 pm, 3 atsauksmes

Un nabaga tētiņam, pirms ar perversijām nodarboties, vajadzēja padomāt, ka viņam aug meita. Aj, nebija iedomājies? Tā iet, ja domā ar galviņu, nevis galvu!
Zum (zum)

Zum: Kretīnu komandai..

vakar, 12:47 pm, atsauksmēm

Kretīnu komandai novēlēšu, lai lūdzas: piedod musu mūsu parādus, un lai turpina naidu sēt tālāk.
lavendera (lavendera)

lavendera: Es neticu, ka no manas vecās..

vakar, 12:53 pm, atsauksmēm

Es neticu, ka no manas vecās darbavietas, kurā sāku strādāt tūlīt pēc augstskolas, NEVIENS no vecākajiem kolēģiem vēl nav pieteicies pensijai. Vai arī VSAA VISUS viņus sūta uz arhīvu pēc iestādes reģistrācijas numura ar argumentu "mūsu datu bāzē tā nav"?
putnu novērotājs (_re_)

putnu novērotājs (pajautaa): mēbeļnieki

vakar, 12:00 pm, 3 atsauksmes

meklēju iebūvējamo mēbeļu izgatavotāju pēc individuāliem pasūtījumiem, šoreiz aktuāli sienas skapji (bet parasti izgatavo arī virtuves).

varbūt jums ir kāda laba pieredze ar kādu šādu kantori? ar sakarīgu price/performance attiecību?
katodstars (katodstars)

katodstars (pajautaa): Klau, vai kāds zin ko pr..

vakar, 11:46 am, atsauksmēm

Klau, vai kāds zin ko pr tādu padomju laika iestādi kā "Latvijas vieglās rūpniecības zinātniski pētnieciskais institūts?" Internetā viss kas atrodas ir adrese Brīvības 204 un tas, ka likvidēts 1996. gadā.
Varbūt kādam ir zināms cilvēks vārdā Agris Krīgers vai Raitis Kalniņš, kuriem droši vien ir virs 60 gadiem un kuri 80. gadu sākumā/vidū varētu būt strādājuši šādā institūtā par pētniecībā un/vai programmēšanā?
Zum (zum)

Zum: Visjaukākais kā viņi..

vakar, 9:53 am, atsauksmēm

Visjaukākais kā viņi plātīsies ka bērns jūtas sich wohl Don Bosco villā. Telefoni krīt uz flīzēm, sīkie brēc un strīdas, apzog viens otru. Tā tik ir dzīve! Paldies visi, kuri palīdzēja! Ļoti mīlīga palīdzība ar jauku smaidu uz lūpām un dziesmām baznīcas koros! Es jau par sevi necīnos, es cīnos, lai neviens vairs neuzdrošinātos pēc sekojošiem signāliem un aizdomām atņemt mātēm bērnu. Tas nozīmē likuma maiņu ar kuru var manipulēt nekompetenti cilvēki.
missalise (missalise)

missalise: Vakar izvācu no sava vecā..

vakar, 10:26 am, 2 atsauksmes

Vakar izvācu no sava vecā dzīvokļa visu, kas vēl bija vedams uz jauno dzīvokli. Viens 15 gadus ilgs posms ir iegājis noslēdzošajā posmā. Bet nu manā tuvējā apkārtnē ir parādījies arī otrs izīrējams dzīvoklis. Viens tātad ir Āgenskalna priedēs - 7.trolejbusa galapunktā -hruščovkā - 1 istaba - daļēji mēbelēts (ir gulta, veļas mašīna, galds, pāris krēsli, pāris plauki). Otrs - Pļavniekos - mazģimeņu projektā - visas ērtības, ar daļēji nodalītu guļamtelpu un iestiklotu lodžiju, mēbelēts (divguļamā gulta, iebūvēts skapis, virtuves mēbeles, ledusskapis, plīts, veļas mašīna). Saimnieki atšķirīgi, bet ļoti sakarīgi.
Zum (zum)

Zum: Nākamajā rītā, pēc..

vakar, 7:41 am, atsauksmēm

Nākamajā rītā, pēc bērna nozagšanas piezvanīja tā perverta māte. (Nekad nebija zvanījusi man starp citu.) Liekuļoti viņa apvaicājās:Nu kā tad Tev tagad iet? Es pateicu :Es jūs nolādu. Un noliku klausuli. Tas ir viss, ko jums vajag zināt par mātēm, kurām vēlreiz mēģināsiet atņemt bērnus.
Zum (zum)

Zum: Telefons bērnam esot..

vakar, 4:48 am, atsauksmēm

Telefons bērnam esot salabot, to, ko tas īblis vasarā nevarēja Latvijā izdatīt, kaut lūdzu. Dārgi, bet divās dienās zēni paveica darbu. Lūk! Tā ir Vācija, kuru es mīlu.
пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: Dark Sandar: Endgame of Aberdrones [30 tracks; 2h45min]

vakar, 1:00 am, 2 atsauksmes

Mans pirmais dzīvoklis Aberdīnā (pēc kojām). Tas atrodas virs garāžas, siltumizolācija nulle, toties man ir skylights, daudz gaismas, daudz telpas. Es atceros savu turienes gultu, kurā sēdēju ar kompi klēpī un pirmoreiz klausījos Infinite Body, ko biju pati atradusi kaut kur, aiz gara laika torčījot internetā. Es pirmoreiz sāku pavilkties uz drone, uz visādu troksni, industriju un eksperimentu. Toreiz tā vēl ir tikai neveikla taustīšanās, taču visus atlikušos gadus Aberdīnā mana pieduršanās pieņemsies spēkā. Izrādās, ka mūzikā nevajag obligāti izšķirt dažādus instrumentus. Mani gan diezgan kaitina, ja par eksperimentālu mūziku sauc visu to, ko vienkārši sanāk uztaisīt, bet man arī trūkst zināšanu un vārdu, lai es varētu saprast, kāpēc citreiz kaut kas, kam teorētiski būtu jāizklausās pēc miskastes, tomēr izklausās tik interesanti. Šajā pleilistē lielākoties ir šogad izdota mūzika (vai varbūt troksnis), un drone tur patiesībā ir minimāli, taču to bija svarīgi pieminēt, jo tā aukstā istaba toreiz Aberdīnā mani iedēstīja atklāsmi, ka elektroniskajai mūzikai (un mūzikai vispār) ne vienmēr ir obligāti jābūt tādai, kādai tai it kā vajadzētu būtu. Es šādas abstrakcijas nevarētu klausīties katru dienu, bet nu tas ir tāpat kā ar skābajiem Skittles - citreiz vienkārši gribās, un viss. Pleiliste zem attēla.

Spotify
Zum (zum)

Zum: Es parádīju viņam savu..

aizvakar, 10:34 pm, 2 atsauksmes

Es parádīju viņam savu sapņu salu, kad viņš jautāja, kur es vēlētos dzīvot. Tālu prom no burzmas un kņadas.
sickboy (sickboy)

sickboy (pajautaa): Kāpēc 90tajos es reizēm..

aizvakar, 9:10 pm, 3 atsauksmes

Kāpēc 90tajos es reizēm piedzīvoju gopstopu, bet tagad nē? Vai tāpēc, ka es biju maziņš un vājš, vai arī kultūra mūsdienās ir uzlabojusies?
Zum (zum)

Zum: Es pateicu meitai, lai..

aizvakar, 6:17 pm, 7 atsauksmes

Es pateicu meitai, lai gavilē Ziemassvētkos, kamēr mamma viena mājās raud. To nozīmē kopā ar tēti un vāciešiem turpinā spert pa seju mammai. Ļoti patīkama visvarenības sajūta.
blond (blond)

blond: Gribu iesaistīties Eņģeļu..

aizvakar, 6:54 pm, 20 atsauksmes

Gribu iesaistīties Eņģeļu pasta projektā: http://www.engelapasts.lv/index.php/projekti/ziemassvetki
Daudzas sirmmāmiņas vēlas plecu villainītes. Tas izklausās labi, bet kur mūsdienās tādas var dabūt, ja negrib pirkt Senajā Klētī par 100 EUR?
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: vakar pie Rollija stāstu, ka..

aizvakar, 3:14 pm, 14 atsauksmes

vakar pie Rollija stāstu, ka man randiņš būs un pieminu arī to, ka zaja nodarbojas ar karatē.
VZ: but think, if you'll want to break up with her..?
kaķ: what do you mean "if"?
VZ: you're going to get punched in the face. multiple times. it's going to hurt.

bet nu jā. nebiju domājusi, ka atgriezīšos pie tinderdating, taču zaja liekas tik jestra, ka I'm going to risk it. note to self - don't talk about Dave Pen :D

ak jā. vēl es nesen redzēju viģiku par to, ka zajebaļi izgudrot jaunas orientācijas un tad savā starpā viens otru par tām šeimot. nahuj vispār ir speciāli jānošķir gay no bi/pan vai demi no aces un vēl visi pārējie, kāpēc nevar visi non-straight be just united as queer and get recognized rights. kā tur bija - divided we fall, united we get equal rights? un es no vienas puses tiešām redzu the point.
jutoņa: moš serčiku paskatīties?
♪♬: miligrami tehno liste (the name of the artist is too complicated)
пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: Dark Sandar: Origo Bhoy [30 tracks; 3h5min]

aizvakar, 3:30 pm, atsauksmēm

Par šo pleilisti nekāda īpaša stāsta nav, jo būtībā tā ir nospiesta no Kārļa youtube pieseivotajiem gabaliem. Nu ok, nav pilnīgi nospiesta - es tai izgāju visai cauri, izrevidēju un atlasīju tos gabalus, kuros man kaut kas piesaistīja. Biju nesen atgriezusies Latvijā un ciemojos pie Kārļa, viņa mūzika skanēja fonā, un es sapratu, ka vispār neko nezinu par to, pie kā tad mūsdienās Rīgā ļaudis krata pačku. Vairums mākslinieku man bija sveši, to vārdi man neko neizteica. Nav tā, ka tagad izsaka daudz vairāk, bet vismaz kāda vārga nojausma ir radusies. Mārtiņš, ieraugot šo manu pleilisti, sacīja, ka ir šokā, jo tajā neesot ne miņas no man ierastās melanholijas. Bet nu ko tad lai dara - horizonti ir jāpaplašina, ja vien nav vēlmes iesūnot. Pleiliste zem attēla.

Spotify
Zum (zum)

Zum: Urā, pirmā vēstule no..

aizvakar, 1:16 pm, atsauksmēm

Urā, pirmā vēstule no Socialamt pēc divu nedēļu pārtraukuma! Trešo reizi uzbāžas ar deklarāciju. Kā jau prusaki, neliekas mierā. Rīt tā arī pateikš, deklarācija pret bērna dzimšanas apliecību. Dots pret dotu, par velti neko nepildīšu un savus netīros degunus vairs citu dzīvēs nebāzīs. Un vispār bērns nemaz netaisās uz Ausbildungu, bet uz Fachgimnasium. Lai savus melus pietaupa jefiņiem. Es māku sabotēt vēl trakāk kā šamējie ārzemnieku nīdēji.
missalise (missalise)

missalise: Gatavojot vakariņas, man..

aizvakar, 12:19 pm, atsauksmēm

Gatavojot vakariņas, man ļoti patīk paklausīties Natālijas Basovskas lekcijas par vēsturiskām personībām - https://echo.msk.ru/programs/vsetak/2107146-echo/ . Viņi ar to Venediktovu ir riktīgi foršs tandēms. Varbūt - ja man būtu bijusi tāda vēstures skolotāja, tad es no vēstures stundām skolā kaut ko arī atcerētos.
Dr. Jurčiks Janzons (tiesibsargs)

Dr. Jurčiks Janzons (pajautaa): samsung

aizvakar, 11:42 am, 1 atsauksme

darba telefonam, samsung, ar zināmu regularitāti pazūd kāds kontakts telefongrāmatā. zinu 100%, neesmu dzēsis, bet kontakts pēkšņi vairs nav.

ir kādas idejas, kas tā par debilu fīču, un kas to trigerē?

darba telefons, tā ka svarīgi...
puasōns (anonymous)

puasōns: Vai kāds zina, no kurienes..

aizvakar, 12:29 pm, 11 atsauksmes

Vai kāds zina, no kurienes un kā latviešu valodā ieviesies mundrais savas eksistences pierādījums vienā vārdā: "Esam!". Saskaros ar šo izteikumu arvien biežāk un biežāk.
efgaa (f_g)

efgaa: otrdienas rīta piezīme

aizvakar, 10:36 am, 1 atsauksme

Tie, ka izguļas, tie priecīgāk skatās uz visu.
Vakar nolūzu agri, toties šodien ir enerģija un oms ir labs. ;)

mmd: Šorīt burvīga migla ārā,..

aizvakar, 9:36 am, 1 atsauksme

Šorīt burvīga migla ārā, kas nedaudz kliedē tumsu un aicina - hei, ielien manos pēļos un guli; apskauj savus mīļos un čuksti; mēs esam tas, ko mēs daram starp nejaušībām.