пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: Varbūt kādam te arī noder

šodien, 3:52 pm, atsauksmēm

Es (kā parasti) kārtoju savas spotifaja pleilistes un pēdējā laikā atkal esmu pieķērusies visai tai mūzikai, ko klausos fāzēs, kaut kādos atsevišķos periodos un noteikti ne katru dienu. Gan jau drīz atkal apniks, bet tikmēr:

Es uztaisīšu vēl listi ar Tudoru mūziku, varbūt vēl kaut ko, un tad jau atgriezīšos mūsdienās.
missalise (missalise)

missalise: Tikko izdarīju vienu lietu,..

šodien, 2:38 pm, 1 atsauksme

Tikko izdarīju vienu lietu, par kuru biju šausmīgi ilgi šaubījusies, šausmīgi ilgi atlikusi u.t.t.
Mēģinājumi uzsākt sadarbību mūzikas jomā. Citādi man pilns ar neierakstītām dziesmām stāv, kuras neviens tā īsti nav dzirdējis. :( A man tās savukārt galvā stāv kā neizdarīts darbs. Un vienīgais veids, kā tikt no tā vaļā, ir - tās ierakstīt.
lavendera (lavendera)

lavendera: man, lūdzu, ziemas riepu ar..

šodien, 1:49 pm, atsauksmēm

man, lūdzu, ziemas riepu ar prezidentu atlaidi.
(Bija labas brokastis, smalki kā hipsteram, kas noliek savu datoru tukšā kafejnīcā un rukā. Bet ... es baltā galda aizmirsu savu balto datorpeli.)
Tātad būs 40 km pa Rīgu ne tikai vakar, bet arī šodien (jābrauc pakaļ pelei... un varbūt pie viena vēl vienai picai).
efgaa (f_g)

efgaa: Mjā... šķiet, ka ierobežojumi būs atpakaļ ;(

šodien, 11:07 am, 6 atsauksmes

Pēdējās 24h veikti 1715 COVID-19 testi. Reģistrēti 13 jauni saslimšanas gadījumi. Latvijā kopā veikti 163 769 izmeklējumi, saslimušas 1154 personas un 1019 izveseļojušās, 30 mirušas.
Zum (zum)

Zum: Nē, nē, tā nebija..

šorīt, 6:05 am, atsauksmēm

Nē, nē, tā nebija mantkārība, tā bija izcila parūpēšanās, lai jau jau viņiem ir maz, tad lai citiem nav arī. Tā pa godīgo, jo Jēzus viņiem kaut kā maz strādā.
chaj (chaj)

chaj: Короче.... ..

vakar, 11:09 pm, 4 atsauksmes

Короче...."Наутилус, Агата Кристи... не дай бог Чай Ф... это для меня говно-рок"


"Гении умирают тогда, когда надо... это касается и Башлачева тоже.. это значит, что в 93-ем году ему делат было абсолютно нечего."

Zum (zum)

Zum: Tā es te dzīvoju savā..

vakar, 4:15 pm, atsauksmēm

Tā es te dzīvoju savā nodabā. Atcerējos tikai labo un tad visi sevi pierādīja no otras puses. Malacīši! Bučiņas, bučiņas!
None of the Above (artis)

None of the Above: We Are Entering Into A More Fractured World: A Talk With Robert Kaplan

vakar, 2:35 pm, atsauksmēm

this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: zinkā, visi nobridušies..

vakar, 2:31 pm, atsauksmēm

zinkā, visi nobridušies dubļos un peļķēs un dubļos un peļķēs un dubļos.. nu jūs sapratāt. kaut ko pa pļavām pastaigājam, tad pa ielu kaut kādu nesaprotamu. bet ceļa malā sāk parādīties wild cherries koki, kuros ir ķirši! gatavi! bet kaut kādi miniatūri. tiešām mini, gandrīz nav salasīšanas vērti, bet ballītes orgkomiteja spītī pielasa ik pa brīdim saujas un uzēd tos anyway. tad uzradās kaut kādi margināli lielāki, bet joprojām kauliņa vairāk nekā jebkā cita.

tad jāiet atkal caur kaut kādam miestam (Koječín saucas!). aiz tā konkrēti atkal sanāk takas un pļavas un pļavas, kurās takas nav īsti iemītas, tikai teorētiskas. kaut kādā brīdī secinu, ka kedas vairs nav tik dubļainas nemaz, pa visu to zāli staigājot. ānuok, vismaz kaut kāds labums no. bet vienā no pļavām jāiet gar zirņu lauku. noplūcam mazliet zirņu pākstis, bet tur arī kaut kādi nīkulīgi. nu ok, priekš zirņiem vēl paagrs. ejam un tērgājam par džinu un džina kokteiļiem. VZ aizdomājies, kā būtu, ja džintonikā ieliktu kāreiz šitāda svaiguma zirņus! pēkšņi sajūtu tādu kā žļurkstienu zem kājas. nu tur zem zāles, izrādās ir konkrēti dubļi un slapjš. uhm, ok. kaut ko tur lavierējam, saruna nedaudz pārtrūkst. kaut kādā brīdī vispār izrādās, ka uz šīs zālainās takas axctually tek virsū ūdens / strautiņš kaut kāds. WTF? VZ sanīgrojas un aiziet iet pa blakus esošo lauku. es arī savācos aizlekt tur, jo nu, ahujeļi taisīt taku tur, kur upe, bļaķ?

also, es piezīmēšu, ka viss tas gājiens sākās pie nearly 600 m evelation un lēnā garā gāja lejup, ik pa brīdim tomēr uzdzenot vēl atkal kaut kādos kalnos atpakaļ. un te, spriežot pēc Strava, mēs esam ap 450-500m augstumā.

bet nu neko. aizejam uz normālu ceļu un turpinam sarunu par to, ka vispār džins ar aukstu earl grey tēju arī noteikti garšotu tīri norm.

nākamais miests ir Radňov, un ir vēl miniķiršu koki pa ceļam. ir pāris lēnāki km, jo ķirši! bet izejot cauri tam miestam, ejam tagad uz Květinov, kas ir nākamais punkts. atkal kaut kādas pļavas, bet tur sagaida pārsteigums!

(un tagad es iešu atpakaļ savā Mega Korp pasaulē, kur šobrīd viss ir neaprakstāmā bezcerībā un slikti.)
jutoņa: atkal līst, ja? vismaz ielu neurbj vairs
♪♬: Desert Sound Colony - I Get Fixed - Original Mix
None of the Above (artis)

None of the Above: "For several decades, the..

vakar, 11:03 am, 1 atsauksme

"For several decades, the wise U.S. policy of isolating the CCP economically and politically kept China a third-rate power—unable even to seriously threaten its near neighbors.

In the 1970s, President Richard Nixon and Secretary of State Henry Kissinger told Americans that by engaging China, the CCP could be weaned away from communism and lured into the free world.

This disastrous mistake may yet be the undoing of us all.

Now, the CCP controls a world-class military and the world’s second-largest economy—all while staying firmly on the communist road.

The United States now stands with a dangerous enemy squaring off across the Pacific, a deeply penetrated political system and business community, a vastly reduced industrial capacity, a severely damaged economy, and now mass rioting in cities across the nation—all in some way related to the CCP.

Is all of this worth the ability to buy cheap toasters in Walmart?"


https://epochtimes.today/beijings-revenge-two-pro-china-communist-parties-coordinate-violent-us-protests/

mmd: Kundzīņsala - done.

vakar, 11:15 am, 1 atsauksme

Sanāca aš 11 kilometri - labs attālums raitam irienam darbadienas vakarā.

Par pašu salu - tur ir plašas teritorijas skvoteriem - gan ar teltīm, gan neuzceltās noliktavās. Tas, protams, pie noteikuma, ka apsargi nelaiž mīlīgus dobermanīšus nakts pastaigās. Bet ja man vajadzētu paslēpties no lietus un liekām acīm, tur ir kur. Bet pārsteidza, ka vietējiem iedzīvotājiem atvēlētas vien divas taciņas, lai tiktu pie ūdens. Toties ir labā ziņa - gar krastu ir maz (nemaz) makšķernieku (tomēr dobermaņi?), kas neliedz tiem sakāpt laivās un kaut ko gaidīt ... Zivis?

Tie daži vietējie, ko satiku, izskatījās vairāk aizkavējušies salā, ne speciāli izvēlējušies tur dzīvot. Hmm ... Un tās britu mašīnas visos stūros liek sajusties kā britu salā, kas gan arī tāda "kundziņu" sala vien ir.

Sarkandaugavas krastos bija divas siespaidīgas metālu kaudzes - viena lūžņu formā, otra milzīga katamarāna izskatā. Jā, ostās mīt ļauži, kas māk un spēj sevi izklaidēt. Tiem, kam naudas mazāk, jaizklaidējas savādāk - viens, piemērma, piesien sev sarkanu balonu (lai grūtāk) un peld ... Peld daudz, ilgi un pateicoties tam, ka Kundziņsalā nav makšķernieku, nesapinās to tīklos un gruntenēs.

Par putniem - daudz cekulainu, pīļveidīgu, veikli nirstošu, melnu putnu; - pīļtēviņi, kas tusē atsevišķi no mammām un bērniem (laimīgie) un gulbju ģimene. Gulbju bērni jau lieli, bet vēl brūni un pūkaini, tapēc mamma un tētis tos sargā ļoti uzmanīgi. Par cik es vienreiz jau sakāvos ar gulbjtēviņu, tad šoreiz aizdevos uz otru krastu - drošs paliek nedrošs.
Zum (zum)

Zum: Nu un kā iet tiem, kuri..

vakar, 6:35 am, atsauksmēm

Nu un kā iet tiem, kuri kādu labumu un privilēģijas vēlējās dabūt, pieminot mani ar dzelzs papēdi? Es sēžu mazā namiņā ziedoša un zaļojojojoša tuksneša vidū, kāds agrāk bija mans dārzs, kad pirku, un ķiķinu. Tā viņiem visiem arī vajag.
пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: Glāžu un dakšiņu šķindoņa

aizvakar, 10:43 pm, 5 atsauksmes

Šovakar atnāca ciemos dažas draudzenes iepazīties ar Filipu (kaķis). Tikai tagad, kad viņas jau prom un trauki nomazgāti, pēkšņi atskārtu, ka pie manis tik reti nāk ciemiņi. Es biju aizmirsusi, ka man taču īstenībā patika uzņemt viesus. Tiklīdz kā viņi aiziet, mājas pēkšņi top tik tukšas un klusas, bet pat tā ir arī laba daļa no visa tā viesošanās prikola. Tētis mēdza teikt, ka "ciemiņš mājās - dievs mājās". Kaut kā tā arī ir.
Zum (zum)

Zum: Kāda jezga te bija. Kā te..

aizvakar, 9:13 pm, atsauksmēm

Kāda jezga te bija. Kā te bļāva un auroja. Brīnums, ka nebija šoreiz drošības lentu ap savu robežu, bet īstas jezga jau nesanāca, jo ik pa laikam lija un tad brēkdami muka iekšā. Un vectēvs pa vidu bļaudams, kā vecs pamuļķis.
Zum (zum)

Zum: Kāpēc es jūtos tik..

aizvakar, 8:10 pm, atsauksmēm

Kāpēc es jūtos tik apmierināta ar sevi? Tāpēc, ka - hau!
dzīvsudrablapsa (iive)

dzīvsudrablapsa (pajautaa): Pašlīmējošas mozaīkas flīzes virtuvei

aizvakar, 7:01 pm, 2 atsauksmes

Labdien!

Kur varētu iegādāties pašlīmējošas mozaīkas flīzes virtuvei?
Diemžēl interneta meklētājs slīcina reklāmās un neatbilstošos piedāvājumos.

Paldies!
Zum (zum)

Zum: Kas tur tā rēc, kā..

aizvakar, 4:28 pm, atsauksmēm

Kas tur tā rēc, kā plānprātiņi? Kaimiņu mazmeitai gadījumā nav dzimšanas diena?
efgaa (f_g)

efgaa: nemaz ilgi nebija jāgaida

aizvakar, 4:24 pm, atsauksmēm

Covid-19 uzliesmojuma dēļ Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina Rīgā esošo restorānu "Aqua Luna" un "Riviera" jūnija beigās apmeklējušos cilvēkus sekot līdzi savam veselības stāvoklim.
SPKC pārstāve Elīna Dimiņa žurnālistiem pastāstīja, ka personām, kuras 27.jūnija vakarā apmeklējušas restorānu "Aqua Luna" vai 28.jūnija vakarā bijušas restorānā "Riviera" Rīgā, tuvākās divas nedēļas ir rūpīgi jāseko līdzi savam veselības stāvoklim un Covid-19 raksturīgo simptomu parādīšanās gadījumā jāsazinās ar ārstu vai jāzvana uz vienoto tālruni Covid-19 testa pieteikšanai.
Minētā prasība saistāma ar Covid-19 uzliesmojumu, kā dēļ jau vairākiem cilvēkiem ir konstatēta saslimšana ar vīrusu.
Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti septiņi saslimšanas gadījumi, bet šonedēļ kopumā - jau desmit.
lavendera (lavendera)

lavendera: Soda ampēru noteiks tiesa.

aizvakar, 3:45 pm, atsauksmēm

Soda ampēru noteiks tiesa.

polija: stuck in a loop

aizvakar, 1:19 pm, atsauksmēm

es jau divus mēnešus gribu atvaļinājumu, kurš man dafiga arī ir uzkrāts un pienākas, bet vislaik ir visādi darbi darbā, kas jāpiebeidz, un tad sāk ņemt atvaļinājumus kolēģi.. Gribēju jūnija pa tiek siltajiem laikiem, bet tad toč bija kkas jāpabeidz. Un tā nu loops ir tāds, ka neko nevaru jēdzīgi pabeigt, jo nevaru normāli pastrādāt, esmu vnk izbesījusies no tā visa bezsakara, kas tur notiek, visām tām kļūdām un nepilnībām un no savas nespējas normāli saņemties, bet tas tikai noved pie tā, ka nevaru nonākt līdz punktam x, kurā tīru sirdsapziņu varētu pateikt, ka vsjo - man tgd vajag atvaļinājumu, to var pārņemt tas, to - šitas, es atpūšos.
Nu un plus vēl aizkavē arī fakts, ka vasara nobeidzās. Mani plāni, ko varētu darīt brīvdienās, ir tusēt pie jūras, peldēties, blandīties pa Latviju, bet laikā, kad jāģērbjas 5os džemperos man kkā pat negribas.. Da i negribas, protams, cūcības likumu - tgd paķert brīvu a tad, kad jāatsāk strādāt, piepeši atkal būs +30C.
Karoče besis.
None of the Above (artis)

None of the Above: Izgaismotas saites starp "Black Lives Matter" (BLM) un Nikolasu Maduro

aizvakar, 11:23 am, 3 atsauksmesIzrādās, ka BLM organizācijas dibinātājas ir pašdeklarētas marksistes, kuras vairāk interesē šķiru ideoloģija, ne rasu nevienlīdzības risināšana.

BLM sākotnēji dibināta, lai vērstos pret policijas patvaļu, sevišķi agresiju pret melnādainajiem. Tā izsaka vēlmi apkarot rasismu, kas esot izplatīts ASV policistu rindās.

Kā noskaidroja "PanAm Post", lai gan tiek apgalvots, ka BLM iestājas pret policijas patvaļu un rasismu visā pasaulē, šī organizācija vienlaikus ir liels dažādu brutālu un represīvu diktatoru atbalstītājs. BLM dibinātājas ir pārliecinātas Venecuēlas diktatora Nikolā Maduro un Kastro režīma sabiedrotās.

Ironiski, ka BLM vienlaicīgi protestē par policijas brutalitāti ASV un slavē režīmu, kas pazīstams ar represīvo drošības spēku nežēlīgo vēršanos pret oponentiem.

Raugi, Opālas Tometī vadība, kas pati ir viena no organizācijas līdzdibinātājām, BLM nosūtīja "neatkarīgu novērotāju" delegāciju uz Venecuēlas 2015. gada parlamenta vēlēšanām. Citiem novērotājiem no ASV, ANO vai ES organizācijām Maduro režīms akreditēties neļāva. Vienīgie pielaistie novērotāji nāca no "revolucionārajam mērķim" un režīmam draudzīgām organizācijām.

Īsi pēc notikušajām vēlēšanām, Tometī nāca klajā ar rakstu, kurā vārds vārdā tika atkārtotas Maduro režīma starptautiskai propagandai sagatavotās tēzes. “Pēdējos 17 gadus esam bijuši liecinieki tam, kā Bolivāra revolūcija stingri iestājusies par līdzdalības demokrātiju, izveidojusi taisnīgu, caurspīdīgu vēlēšanu sistēmu, kas atzīta par vienu no labākajām pasaulē.” Tā raksta Tometi par visai apšaubāmo Venecuēlas vēlēšanu norisi.

Interesanti arī, ka jau pirms 2015. gada vēlēšanām, Maduro personīgi saņēma apbalvojumu “Afro-pēcnācēju samitā”, kas notika Harlemā. Uz samitu Maduro uzaicināja tieši pēc BLM vadības pieprasījuma.

Pulka Venecuēlas iedzīvotāju ir tikuši nogalināti, nevis pretojoties arestam vai ielu protestu sadursmēs ar policiju, bet gan no policijas snaiperu lodēm, kad tiem no augšas tika pavēlēts "nomierināt demonstrantus", tā nodrošinot pāris līķus. Viszināmākais ir bijušās skaistumkonkursa karalienes Genesis Carmona gadījums, kuru 2013. gadā nogalināja Maduro snaiperi—tikai divus gadus pirms Tometi publiski nāca klajā ar savu dziļo apbrīnu par Maduro un viņa režīmu.

Lasot Tometi slavinājumus, jāpatur prātā tās zvērības un necilvēcīgos apstākļus, no kuriem cieš cilvēki Venecuēlā. Tam lielisku ieskatu jau iepriekš devusi Meredita Kohuta, par to rakstot "The New York Times" slejās. Jāsecina, ka BLM līdzdibinātāju cīņa nav vien vis pret rasismu. Ir arī citi mērķi. Šāds cinisma līmenis visupirms liecina par fanātisku sekošanu ideoloģijai.

Abas organizācijas "Black Lives Matter" pārstāves ir fanātiskas marksistes. Patrīcija Kullore, otra no BLM līdzdibinātājām, kādā no intervijām atzina, ka ir labi “apmācīta marksiste”, piebilstot, ka viņas “lieliski pārzinot ideoloģisko teoriju”.

Tādā kārtā, nav pārsteidzoši, ka šīs organizācijas vadītājām ir grūtības atrast ko kritizējamu valstīs, kur valda kreiso spēku diktatori.

Pēc Fidela Kastro nāves, BLM soc. tīklu kontā tika izlikts oficiāls paziņojums: “Pamodāmies pie ļoti dalītām jūtām, jo pasaulē vairs nav Fidela Kastro. Pirmām kārtām, tā ir milzīga zaudējumu sajūta, ko vēl vairāk sarežģī bailes un satraukums.” Tas rakstīts pat neskatoties uz to, ka citi BLM organizācijas locekļi, atgriežoties no vizītes Kubā, rakstīja: “Joprojām vērojam daudz pierādījumus apspiešanai, kas vērsti melno kubiešu virzienā, kurus baltie kubieši izliekās nemanām.”

Nevar noliegt, ka rasisms joprojām pastāv ne tikai Amerikas Savienotajās Valstīs, bet arī Eiropā un citur. Rīcība pret rasismu ir slavējama, un tādām organizācijām kā NAACP u.c. ir labi pelnīta reputācija, jo tās pēdējos 60 gados ir palīdzējušas uzlabot melnādaino u.c. cilvēku dzīvi ASV. Jāsecina, ka diezin vai "Black Lives Matter" būs viena no šādām veiksmīgajām organizācijām.

BLM galvenā pretenzija uz slavu, kas iekodēta jau pašas organizācijas vārdā, cēlusies no pieņēmuma bez laba pamatojuma. Statistika liecina, ka policija, proporcionāli skaitot, nenogalina vairāk melnādaino vīriešu. Organizācijai arī būtu daudz ko skaidrot attiecībā uz tās izteikto atbalstu un sadarbību ar slepkavnieciskiem un tirāniskajiem režīmiem, jo šo režīmu pārstāvji labprāt gribētu nodarīt lielu kaitējumu visu krāsu amerikāņiem.

Tāpēc ir patiesi pārsteidzoši, ka daži no Amerikas atzītākajiem biznesa līderiem ir izvēlējušies ignorēt BLM dibinātāju acīmredzamo, pat uzkrītošo, nodomu veicināt marksismu un t.s. “revolūciju” Amerikas Savienotajās Valstīs, kam nav nekā kopīga ar rasi. Šādu mērķu pamats meklējams aklā ideoloģijā.

ASV reģistrētas vismaz 13 organizācijas ar nosaukumu Black Lives Matter. Tās ieņēmumu dienestā (IRS) reģistrētas kā "501-3c" labdarības organizācijas. Pat ātri pārlūkojot publiskos pārskatus, redzams, ka šīs organizācijas lielākoties (ar dažiem izņēmumiem) neatbilst IRS bezpeļņas statusa noteikumiem. Tas, iespējams, darīts apzināti. Redzams, ka organizācija nelabprāt atklāj ziedojumu līdzekļu avotus, kā arī to, kā tie tiek tērēti. Par šiem faktiem gan neviens nav plaši ziņojis.

Neapšaubāmi, ka rasisms pastāv. Konservatīvie melnādainie vīrieši, kā piemēram, senators Tims Skots un Augstākās tiesas tiesnesis Klarēns Tomass, daudz stāstījuši par personīgo pieredzi, saskaroties ar rasistisku izturēšanos vai ļaunprātīgu izmantošanu. Žēl, ka radikālajai marksistu kustībai ir ļauts kļūt par apspiesto balsi.

Tomēr jāsecina, ka, ja tik ciniskai organizācijai, kas nosoda policijas brutalitāti ASV, bet vienlaikus veido alianses ar slepkavnieciskiem režīmiem, turklāt vēl ar bagātāko ASV korporāciju atbalstu, ir ļauts kļūt par rases vienlīdzības cīņas tēlu un ruporu, reālus panākumus un rezultātus sasniegt būs grūti.

https://panampost.com/panam-staff/2020/06/23/the-links-between-black-lives-matter-and-nicolas-maduro-revealed/?cn-reloaded=1
Nikolass A. Dērsingtons (kisswithafist)

Nikolass A. Dērsingtons (pajautaa): Kafija

aizvakar, 12:51 pm, 36 atsauksmes

Šobrīd kafiju gatavoju, aplejot krūzītē. Problēma – kafija ir par karstu, lai uzreiz dzertu. Labākie risinājumi problēmas novēršanai, kas neatšķaida kafiju (t.i. piens vai ledus nederēs)? Šķīstošā kafija arī nē. Skatos kafijas aparāta virzienā, bet ļoti negribu ar kapsulām un ļoti negribu maksāt 500 eiro. Ir varianti, vai arī jāsamierinās? Paldies visiem un produktīvu dienu :)
Zum (zum)

Zum: Lai tik kaut vienu reizi tā..

aizvakar, 10:53 am, atsauksmēm

Lai tik kaut vienu reizi tā ķimene pamēģina mani apdirst. Aiz muguras. Dabūs pa purnu, kā Pero. Netīros traukus kroplim sagribējās fotogrāfēt. Tad arī dabūja vienu īso. Pirmo un pēdējo manā mūžā. Nodauzīju pirkstus.
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: pēc fan u a pieprasījuma un..

aizvakar, 10:35 am, atsauksmēm

pēc fanua pieprasījuma un VZ arī saka, ka local historian posti glābj ziemu pārciest.

tikt uz Plačkov nav nemaz tik viegli, ja kas. īpaši, ja ņem vērā, ka sanāk braukt ar ļoti jocīgu Brno ekspresi, kurā nav pat electricity socket! nerunājot par pašām dīvainākajām kupejām, ko esmu redzējusi. (es kaut kad pamēģināšu uzgūglēt, kas tas par mistisku vlak veidu tāds :D) un tā divas stundas tajā. pēc divām stundām dod skriet uz nākamo vlak, kas ir pierastais tramvajvlak, kurš pietur pie katra staba. tur vēl kaut kādas 40 min un tad jau izlaida lekt ārā no.

ies iet, vane? ieslēdzam mapy kartes, endo un strava, ies. lepni ejam. lai pēc apmēram 10 min secinātu, ka jau aizgājām nepareizi. **nopūšas** we're getting seriously better at getting lost. sākumā, protams, kā jau parasti jāiziet cauri visādiem miestiem. ir diez gan silti, bet pūtējs vismaz drusku dzesē. tad, protams, ka jākāpj kalnā un tas viss. jāiet diez gan daudz pa lauku. tas ir mazliet kaitinoši, bet ir bijis sliktāk. šoreiz vismaz nebija kā tajā walk in the park gājienā, šoreiz visu laiku mainījās ainava un bija jestri un incanti.

vēl sanāk daudz iet tā, ka uz ceļiem ir peļķes un visur apkārt ir mazi ezeri un dīķi. secinājām, ka hiking ir pašam savs subsports - peļķu slaloms. un vēl ir tāds sauklis kā - dubļi, sāc ar vienu, brien visu dienu. nobrināmies diez gan pamatīgi. bet smieklīgi. trases neiet taisni vispār, visu laiku izmetam līkumus. bet ir jestri un izklaidējoši. kas var būt svarīgāk ta?

bet tad kaut kā sākas nebeidzamas pļavas..
Papa de Jacques (adirred)

Papa de Jacques (pajautaa): grāmatas

aizvakar, 10:28 am, 3 atsauksmes

Kurš ir labākais latviešu grāmatu veikals internetā, kurš sūta grāmatas arī uz ārzemēm?
missalise (missalise)

missalise: Reizēm es domāju, ka viens..

aizvakar, 8:42 am, atsauksmēm

Reizēm es domāju, ka viens no darbiem, kas man varētu patikt un sagādāt gandarījumu, būtu - mediators. Vispār varbūt varētu ko tādu arī pamācīties. Jo tas patiešām būtu labs darbs, ko darīt.

Man te pēdējās pāris dienās gadījās lasīt par gadījumiem, kad puses īsti nevar saprasties un iesaistīts ir bērns. Un tad man liekas, ka kāds neitrāls cilvēks no malas - kurš ir tieši šādam mērķim paredzēts - būtu variants, kurš - ja ne patiešām visu atrisinātu, bet kuru noteikti būtu jēga pamēģināt, jo īpaši tāpēc, ka izrādās, ka no šī gada šāds pakalpojums esot pieejams bez maksas - sīkāk - te - https://www.tm.gov.lv/lv/cits/mediacija#350 .

Sev pašai dzīvē lieti noderēja vienā lekcijā dzirdētais - ja esi iesaistīts konfliktā, uzdod sev jautājumu - kas ir jāizdara tai otrajai pusei, lai ar tevi tas konflikts būtu atrisināts. Ja vari atbildēt uz šo jautājumu, tad tu patiešām strīdies par kaut kādas situācijas atrisinājumu. Ja nē, tad konflikts ir dziļāks - kaut kādi aizvainojumi vai kaut kas vēl - jo pat tad, kad otrs cilvēks izdarīs to, ko tu gribi, tev tāpat pret viņu būs nepatika un aizvaiojums. Un tad ir pašam jāstrādā ar sevi, lai piedotu un palaistu vaļā tos aizvainojumus. Jo otram jau no tavām negatīvajām emocijām ne silts, ne auksts, kamēr tu savu ikdienas garastāvokli ar to bojā.
Zum (zum)

Zum: Mierīgi tagad sākšu..

aizvakar, 6:18 am, atsauksmēm

Mierīgi tagad sākšu rakstīt. Tas grūtākais ar kara vēstulēm jau garām. Fū, tas bija baigi.
Zum (zum)

Zum: Visi bēdīgi? Man ir..

aizvakar, 6:11 am, atsauksmēm

Visi bēdīgi? Man ir absolūts miers un pateicība. Ko tad jābēdājas? Par patiesību?
Zum (zum)

Zum: 36 gadīga ukraiņu govs..

aizvakar, 5:52 am, atsauksmēm

36 gadīga ukraiņu govs nolikvidēja savu akontiņu ar piedāvājumien iekārtot darbā Čehijā un loģistiku ar ukrainu. Daiļā dāma nezināja, ka pie manis visi atgriežas, nevis pie vienas nakts karalienēm. Ne tādēļ, ka es esmu skaista vai bagāta, bet tāpēc, ka es esmu patiesa un netaisu biznesu ar mīlestību.
helvetica (helvetica)

helvetica (par_velti): Boi ou boi, biedru sētā..

6. jūlijs, 9:50 pm, atsauksmēm

Boi ou boi, biedru sētā izmests artdeko spogulis ar tumbačku. Stāvoklis, protams, restaurējams, bet spogulis ir ok un koka detaļas arī diezgan normālas, nebūs jāceļ no pavisam mirušajiem. Tā kā ļaudis - kam zelta rokas un/vai restaurācijas bizniss, var tikt pie vēsturiskas štučkas!

Kopš photobuckets nedala bildes ar trešajām pusēm, es nemāku vairs te ielikt attēlus, bet, nu, ja nu kādam interesē, rakstiet savu e-pastu te komentos (var dzēst, man pienāk uz epastu), es nosūtīšu bildi, nu, vai arī pastāstiet, kā ievietot te bildi; kurš/-a grib braukt pakaļ - iedošu adresi.
watt (watt)

watt: Interesanti cik ļoti..

6. jūlijs, 10:02 am, atsauksmēm

Interesanti cik ļoti cilvēkam vajaga tieši to kas aizliegts un ko nedrīkst. Stingrais lockdown nu jau kādu brīdi atcelts, un vēlme līst no dzīvokļa ārā ir atkal diezgan pa nullei: ko drīkst jebkurā brīdi, to arī nah nevajaga.

Vot kad nedrīkstēja, tad gan sapņoja par pastaigām parkā, mežā, turp un šurp. A kad atļauts, tad arī vienā mierā visu dienu mājās notup kādas spēlītes rambājot un nepietrūkst nekā.
Zum (zum)

Zum: Es esmu ne tikai stirna,..

6. jūlijs, 9:12 am, atsauksmēm

Es esmu ne tikai stirna, gulbis, un začītis, kā izrādās esmu bijusi arī Femme Fatale. Gi, gi. Tā viņiem visiem arī vajag.
Zum (zum)

Zum: Izrādās ir daudz labu..

6. jūlijs, 7:40 am, atsauksmēm

Izrādās ir daudz labu cilvēku man apkārt. Tikai viņi to nedemonstrē. Aizvakar viena sieviete sāka aiz loga māt, ka man lampas atkal deg autiņam. Es sirsnīgi pateicos. It kā tak salaboja, ka slēdzas ārā, izslēdzot motoru, kā agrāk. Vienu dienu arī slēdzās. Nu nekas, pēc nedēļas būs dižāki speciālisti.
missalise (missalise)

missalise: Mēs šodien bijām Rundālē..

5. jūlijs, 10:10 pm, atsauksmēm

Mēs šodien bijām Rundālē apskatīt rozes un vispār - izbaudīt dārzu. Ļoti patika. Dārzs un vispār - visādi dabas objekti ir tie, kas uzlādē ar enerģiju. Atceros, cik skaists tas dārzs izskatījās kādreiz - Senās mūzikas svētkos pievakarā - kad jau iededza laternas. Rozes un vispār - ziedoši krūmi dārzā, kas apgaismots ar laternām - tas ir nu tik skaisti un romantiski, ka ... ahhh. :) Es gribu sev dārzā jasmīnus un rožu krūmus. Un laternas, kas tos apgaismo, kamēr es tā cēli pastaigājos pa celiņu, izbaudot šo skaistumu.

Es vispār apbrīnoju un man sagādā baudu skatīties uz kaut ko, manuprāt, skaistu.
missalise (missalise)

missalise: Sen man sapņos trillerīši..

5. jūlijs, 9:51 pm, atsauksmēm

Sen man sapņos trillerīši nebija rādījušies, bet nu jau divas naktis pēc kārtas.
Iepriekšējā naktī es sapņoju, ka es dzīvoju dzīvoklī - vecā ķieģeļu mājā ar divām ieejām, kurām abām priekšā ir tādas pa pusei stiklotas durvis ar terasēm. Un tad tur vienā naktī lauzās iekšā bandīts, bet viņam līdzi bija kaut kāda sieviete, kas kaut ko nedarīja viņam pa prātam. Un tad nu es caur stiklu pamanīju pistoli - ievēroju, ka pistolei stobra gals bija nevis pilnīgi taisns, bet gan no tā vēl kādu centimetru laukā rēgojās apaļa stobra caurule. Un tad atskanēja šāviens un kliedzieni. Un es sapratu, ka nu gan ir īstas ziepes.

Savukārt šonakt vispār bija kašmaršovs. Sākās ar to, ka it kā bija beigusies kaut kāds milzīgs karš - noslēdzies ar miera līgumu. Un tad lieli pūļi ar tautu - tajā skaitā arī es un mana mamma - kura sapnī bija gadus trīsdesmit veca un mani brāļi - kuri sapnī savukārt bija pirmsskolas vecumā. Un tā nu mēs gājām tajā demonstrācijā un es sajutu, cik laimīgi visi cilvēki ir. Un pēkšņi no debesīm kā švīkas sāka bērt ložu krusa un slaucīt kā ar slotu visus cilvēkus. Es paspēju iebēgt kaut kādā sānielā.
Un es ļoti gribēju, lai mani mīļie arī būtu sveiki un veseli. Un izrādījās, ka viņiem arī nekas nav noticis. Mēs visi kopā bijām kaut kādā slēpnī un mēģinājām bēgt projām no šīs valsts, kurā - to es kaut kā uzreiz zināju - valdība bija izdomājusi, ka cilvēku ir par daudz, bet lai tiktu vaļā no liekajiem cilvēkiem, izdarīt to, viņuprāt, humānā veidā - izsludināt, ka notiek kaut kas ļoti labs - un tad, kad cilvēki ir kopā ar saviem tuviniekiem un jūtas ļoti laimīgi, viņus pēkšņi nogalināt.

Mēs pēc tam slēpjoties gājām pa visādiem brikšņiem un mēģinājām tikt projām uz Angliju (kaut kāpēc), kurā laikam bija kaut kāds savādāks režīms. Bet vispār tāds pabaiss sapnis. Ceru, ka pēc šī te aptumsumu koridora sāks rādīties kaut kas foršāks un patīkamāks. Un ka mans divsimtais ieraksts par sapņiem būs pozitīvāks (šis ir mans pierakstītais 196.sapnis cibā.).
None of the Above (artis)

None of the Above: Māksla tautai — pārpublicēju kādu komentāru

5. jūlijs, 11:12 am, 9 atsauksmes

Es tagad, kā liels mākslas mīļotājs, lasu gleznotājas E.Romanes grāmatu "Mēs abi", kur viņa apraksta savu mīlas stāstu ar MA rektoru L. Svempu. Visvairāk mani pārsteidza, kā viņa aprakstīja 50,60,70 gadu mākslinieku vidi. Viņai liela māja Mežaparkā un netālu Dž, Skulme ar Ābolu dzīvo..un bieži mājā notiek viesības , kur piedalās daudzi tā laika vadošie gleznotāji, kritiķi.
Tad, lūk..ar kādu vieglumu un pašsaprotamību viņi pie galda runā.." ..mēs ar Svempu tikko bijām Parīzē pa muzejiem, bet vasaras beigās brauksim uz Romu..tā esmu pēc Itālijas noilgojusies.."
"Mēs Romā bijām ziemā..", atbild Džemma pār galdu.."uz Luvru brauksim nākamgad"
Tādā stilā , lūk, dzīvoja tā laika radošā inteliģence, kas parakstja papīrīti ar VDK.... tālāk ... )
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: Gan jau es šito aizmirsīšu..

5. jūlijs, 2:54 am, atsauksmēm

Gan jau es šito aizmirsīšu proper postos, bet VZ ir hobijs skaitīt Jēzuliņus pa ceļam. Ja Hořovoces gājienā bija 8, kas ir so far the record, tad šitas ir tuvu ar 5 un vienu Jēzuliņa mini-māju, kurā kāds bija nospēris the man in question.
jutoņa: saguris
♪♬: sūds aiz loga
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: Kaut kādi irrigation..

5. jūlijs, 12:32 am, atsauksmēm

Kaut kādi irrigation entuziasti ir pamanījušies ierīkot purvus kalnā. How and why? VZ uzskata, ka bijusi gada sacensību tēma par.
Un šī pilsēta ir barčiku entuziasti.
Gaidiet reportus later in the week (for my only fan!).
jutoņa: pivcis!
♪♬: Izrādās, ka Lindermann nevis Rammstein
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: ziniet, šito tomēr prasās..

3. jūlijs, 2:48 pm, atsauksmēm

ziniet, šito tomēr prasās pierakstīt. visi taču zina, ka pirms lockdown es katru vakaru biju atrodama barčikā, vane? nu un ar lockdownu tas viss izputēja un paputēja un viss nonāca pie dīvainiem risinājumiem, ko darīt ar vakariem. ir izskatīts tāds serčiku kvantums, ka bail. ir izspēlēta The Stanley's Parable. ir saspēlēts dahuja Portal, tur laikam palika tikai challenges bonus leveļi. un Portal 2 arī iziets. ir uzspēlēts Goat Simulator un atzīts par huiņu.

nu lūk. un tad atdeva barčikus, vispirms tikai āra, tad arī iekšas, bet tikai līdz 11 pm, un no 1. jūlija tagad dod barčikus ar normāliem opening hours. vakar breivoju iziet un aizbraukt uz centriem-ish, satikt Rūd un VZ. Bar no 7 vismaz uz brīdi deva pasēdēt savā "dārzā", kurā man visu laiku likās, ka es šas nokritīšu no beņķa, un es sēžu in someone's parking spot. desmitos visus sadzina iekšā (trokšņa likums). sēdējām barčikā un es sapratu, ka es biju totāli aizmirsusi, ka barčiki vienmēr nāk komplektā ar super shit music.

pēc tam aizgājām uz Brāļiem un tur bija vēl jocīgāk. it kā bija organic norm sajūta, ka Brāļos tak, pierasts. arī pie visiem idiotiem apkārt, kas neko nesaprotu, pierasts pie brāļa aiz letes un mazās blondās apteksnes. bet it also felt very extremely strange and unnatural. also, they don't take card payments any more, kas liek domāt, par to, ka gan jau bija nelegāli atvērti vēlākās stundās jau kādu brīdi.

un šodien ir ļ trokšņa nogurusi galva. īstais vakars, lai uztaisītu tacos feast.