Zum (zum)

Zum: Cisiem kaimiņiem būtu ļoti..

šodien, 11:11 am, atsauksmēm

Cisiem kaimiņiem būtu ļoti ieteicams neklačoties bērnu klātbūtnē, uzskatot īsļaužus par maziem muļķīšiem.
Zum (zum)

Zum: Jāatgādina bērnam, ka..

šorīt, 10:11 am, atsauksmēm

Jāatgādina bērnam, ka jāapsveic mātes sitējs un parazīts, citādi jau aizmirsīs.
Zum (zum)

Zum: Štrunts ar tiem cāļem un..

šorīt, 6:11 am, atsauksmēm

Štrunts ar tiem cāļem un trušiem, kurus idioti dāvina bērnu prieciņam un izklaidītei. Viņdien vienu, kurš bija no dārza pasprucus, gandrīz nobraucu.
Bet nupat milzīgs savvaļas zaķis izļepoja uz ceļa pavasara gaidās, nostājās uz divām, blenza kaut kur tālumā, bet tad atļepoja atpakaļ uz pļavām.
efgaa (f_g)

efgaa: Smuks sarkans mēness aust.

vakar, 11:51 pm, atsauksmēm

Smuks sarkans mēness aust.
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: piektdien ballīte..

vakar, 5:04 pm, atsauksmēm

piektdien ballīte saorganizējās un paņēma vilcienu uz Dobřichovici, kur pagājušoreiz beidzās iešana iet, un devās Berounas virzienā.

vilcienā bija tā:
vilciena automātiskais paziņojums paziņo nākamo staciju
VZ (paceļ galvu, izskatās visu sapratis): ā! nuja.
kaķ (O_O): eem? tur zaja tikko pateica skaņu salikumu, kas izklausās pēc šķaudiena, bet tu uzvedies it kā tas būtu ne tikai norm, bet arī meikotu sensu!

Dobřichovice, protams, jauka, bet nu. ejam. kaut kādā brīdī tiek saprasts, ka moš iet nevis pa veloceļu, bet pa pilsētas ielām tomēr. veloceļš nenormāli šaurs un potenciālais ahtungu skaits - augsts. tad mēs apmaldījāmies Řevnicē, lai pēc brīža uzzinātu, ka mēs nemaz vēl nebijām Řevnicē. bet nu tur gan bija jāiet pa šauro veloceļu. izgājām cauri visādām Třebaňām. vienā no viņām ejam tādi pa pilsētu, bet tur pēkšņi tāda māja, kakbe ja. mājai uz jumta stāv mazs suns un centīgi rej no augšas, viss tāds visvarens.

Karlštejnā dabūju pabrīnīties par to, cik traki var būt kalni.
VZ: tu taču negribi iet pili skatīties?
kaķ: nē tak. kāpēc gan?
VZ: nu ko ar tevi var zināt?
kaķ: es zinu, ka es cibā postēju, ka gribu randomise my life, bet visam ir robežas!

un tad kādu krietnu brīdi bija jāiet pa šosejas malu. vienā pusē pastāva grava, otrā - pašaura šoseja. ja brauc divas mašīnas, katra savā virzienā, veļikotāji un vēl mēs ejam, visiem bija jābremzējas un kaut kā viltīgi jāsamainās. bija diez gan strjomīgi. un ilgi. daudz ilgāk nekā gribētos. kad nonācām Srbsko, bija neliels atvieglojums. also, piezīmēšu, ka Srbsko nosaukuma vienīgais patskanis ir diez gan pointless. nepadara šo vārdu ne cik izrunājamāku. anyway. Srbsko bija tas pluss, ka vienā pusē bija sēta un otrā mašīnas. aizgājām līdz vienam āra restorānam un kādu brīdi mīņājāmies, nevarēdami saprast, vai iet tālāk uz Beroun, vai tomēr padoties. bet nu, saņēmām pēdējos spēkus noiet vēl apmēram 7 km.

to, kāpēc es nospurdzos pie uzraksta "Srbsko Camp", labāk nevienam neteikt. VZ novērēja comedy value. bet tur tālāk jāiet atkal pa veloceļu, ja. gar upi, protams. (vispār visa šī gājiena laikā mēs ļ daudz pārgājām pāri upei.) ceļazīme ar to, ka no kalna var krist akmeņi un apakšā čuvaks cepurē, kas lavās prom, bija lieliski. tad tur vēl pa ceļam bija ala, kurā dzīvo drakula. noteikti. un tur daudziem, izskatās, bija beidzies ceļojums, spriežot pēc pamestām pilnām mugursomām. un vāgenu, kas aizbrauca tajā virzienā, bet neatgriezās, jo tur tālāk nekur anyway nevar aizbraukt ar vāgenu.

ieraugot Beroun ļ nopriecājāmies, jo nupat jau abiem migājās baterija. bet tur arī jāiet pāri upei. un totāli nebija skaidrs, kā tieši. bet nu, kaut kā izdzīvojām līdz pilsētas galvenajam laukumam un piemetāmies tuvākajā vietā. bija vienalga kur, ka tik dod als, ēst un sēdēt.

barčikam bija tāds kā āra patio. tur bija vācieši, kas likās totāli out of place. tad bija krievu pāris. zaja taisīja selfijus, tad palūdza čuvakam sevi nobildēt un tur seksīgi pozēja, kamēr čuvaks taisīja selfijus. bija čuvaks ar pīpi, kurš konkrēti nebija estēts. bija citi krievi, kas dzēra tēju un saldo als. romantiskais pārītis, kas nezināja, kur aiziet, kā būt, staigāja turpu šurpu un nekā netika ar sevi galā, apstaigājot visādus bankomātus un vēl nezin ko.

un tad ieradās trīs pīles. viena pīle uzleca uz patio un divas palika uz bruģa. tad viņas visas ilgi diskutēja, vai iet uz barčiku, vai nē. viena pīle ļ gribēja, bet divas nē. tad no barčika gāja ārā hjūmaņi un pīles aizmuka. viņas, protams, ka atgriezās, lai izskrietu cauri barčika malai, bet nu dzert tomēr nenāca.

vilcienā uz Prāgām pie augstākminētās stacijas paziņojuma VZ vispār atzina, ka tas tiešām izklausās pēc šķaudiena.

25 km.
♪♬: The Chemical Brothers - Hannas Theme
Zum (zum)

Zum: Šite jau pa laukiem pie..

vakar, 3:31 pm, atsauksmēm

Šite jau pa laukiem pie Lieldienām braukt ir bīstami. Kā izbraucu ciematam, tā avārija aizmugurē. Braucu atpakaļ, viss noštopēts. Dabūjām braukt rinķī pa autobāni.
src (src)

src: Atbildot dienasgramata ..

vakar, 2:38 pm, 2 atsauksmes

Atbildot [info]dienasgramata, mani visnotaļ satrauca biedres Stroinajas pazušana no scenārija. Savu sašutumu un izbrīnu paudu jau pie apšaudes fabrīķī, ir liecinieki.
Juriic (juriic)

Juriic (pajautaa): .

vakar, 2:35 pm, atsauksmēm

ir kāds, kurš orientējas par dzīvokļu cenām Tukumā?
 Stiller Ozean (klusais_okeans)

Stiller Ozean (iztulko): Vai latviešu valodā..

vakar, 2:10 pm, atsauksmēm

Vai latviešu valodā pastāvēja ekvivalents apzīmējums tam, ko krieviski dēvēja par "Дубовый язык"? Interesē nevis tulkošanas varianti, bet padomju laikā reāli cirkulējoša latviešu valodas versija (ja bija).
Ar to saprot padomju ideoloģijas retoriku, tādu tukšu un neveiklu, bet vienlaikus oficiālu izteikšanās veidu.
Zum (zum)

Zum: Kultivē maitasgabali. Viss..

vakar, 1:00 pm, atsauksmēm

Kultivē maitasgabali. Viss lauks put. Lieldienās. Visa mana logu tīrīšana par velti.
Zum (zum)

Zum: Es jau ļaunu prātu neturu,..

vakar, 10:05 am, 3 atsauksmes

Es jau ļaunu prātu neturu, atriebjos un aizmirstu. Bet kuri te domā ļaunu prātu mūžam turēt, tiem prāta vienkārši nav.
Zum (zum)

Zum: Es tikai atceros, kad..

vakar, 8:44 am, 2 atsauksmes

Es tikai atceros, kad aptaujā par dzīvi Vācijā mums bija jautājums, vai mēs kādreiz maksājam kešā, tas ir pa tiešo skaidrā, par haltūrām. Un mans vīrs pateica nē. Un es viņam vēlāk, kā tad tu tik negodīgi atbildi, Markusan tak mēs maksājām. Viņš nopūtās un teica, ka nedrīkst nodot. Un kāds bija rezultāts, Markus Kolvitz nodeva, ka šņakstēja vien, bez mazākās aizķeršanās. Debiliķis.
in a river of teas (teja)

in a river of teas (iztulko): to be realistic

aizvakar, 7:50 pm, 5 atsauksmes

jautājums par latviešu valodu.
Kā pareizāk - mums jābūt reāliem, vai jābūt reālistiskiem?
(man pārāk skaisti neizklausās neviens no šiem)

polija: aj, noņēmu to otru..

aizvakar, 6:49 pm, 4 atsauksmes

aj, noņēmu to otru papildriteni arī nafig. Meita teica, ka drīkst. Tgd pati sāk braukt, pati beidz, mūk no manis un bremzēt nemāk :D Vienīgais labums, ka tad, kad bļauju, ka pie ielas jāstāv, ja nevar apstāties, rauj kkur pa kreisi un ar līkumu apstājas zālājā :D
To, ka viņa pirms 3 gadu vecuma brauks pati ar velo, toč necerēju :)
in a river of teas (teja)

in a river of teas (iztulko): Kā vislabāk EN atveidot to..

aizvakar, 2:36 pm, 3 atsauksmes

Kā vislabāk EN atveidot to LV stilu, kas nozīmē "nezinu un negribu zināt", uz kaut ko attiecinot apzīmējumu "kaut kāds..."
Tipa, atnāca kaut kāda tante un piedāvāja kaut kādus katalogus
Zum (zum)

Zum: Uzskrēju bodē Aikem. Uzdevu..

aizvakar, 1:34 pm, atsauksmēm

Uzskrēju bodē Aikem. Uzdevu tikai vienu jautājumu. Bļin, cik atriebība ir salda.
Zum (zum)

Zum: Ļaudis pazīstot pēc viņu..

aizvakar, 11:16 am, atsauksmēm

Ļaudis pazīstot pēc viņu augļiem. Arī mežābelēm ir augļi, tikai rūgti, bet ļoti veselīgi tādos iekosties.
Zum (zum)

Zum: Arī pustrakajiem veicas, lai..

aizvakar, 11:03 am, atsauksmēm

Arī pustrakajiem veicas, lai kā sociālā sistēma viņus censtos piemīt pie zemes un baznīcas izsūkt. Dzīve nav taisnīga, tā nu tas ir un tur neko nevar darīt.
puscilvēks pusnecilvēks (neetiski)

puscilvēks pusnecilvēks (pajautaa): Velo remonts

aizvakar, 11:10 am, 5 atsauksmes

Kur Āgenskalnā/Torņakalnā var salabot velosipēdu?
Zum (zum)

Zum: Tai ķimenei esot "gods". Ta..

aizvakar, 10:08 am, atsauksmēm

Tai ķimenei esot "gods". Ta viņi savu godu kukuļojot tik pelnījuši.
Zum (zum)

Zum: Diez kā iet "varoņiem"..

aizvakar, 10:01 am, atsauksmēm

Diez kā iet "varoņiem" Latvijā? Izklaidējas ripinot oliņas?
Zum (zum)

Zum: Mūsciema draudze negrib diez..

aizvakar, 7:37 am, atsauksmēm

Mūsciema draudze negrib diez nosponsorēt Franciju. Kaimiņiem brangs ozols, tā jau viņš man patīk, bet pilnas dobes ar zīlēm, besī.
Zum (zum)

Zum: Ja kādam joprojam šķiet,..

aizvakar, 6:30 am, atsauksmēm

Ja kādam joprojam šķiet, ka bērniem vajadzīga sociālā palīdzība vairāk, nekā kultūrai, tad smagi maldās. Izaugs parazīts, kā tētuks, kas arī bija jāpierāda.
None of the Above (artis)

None of the Above: American Democracy March 14, 2019 Lecture

19. aprīlis, 12:59 pm, atsauksmēm

"This is a truly remarkable video, so telling, starting from the mere geometry of the scene:

-- Thiel is flanked on either side by two aging, name-brand professors. On the right C. West, a visual self-caricature with his tired 3-piece suit+pocketwatch and hyperbolic Afro, a look that is not aging well. The talk starts with some mumbled reference to "intimate little tableside chit chat". Hmm I see how convenient, that means honored guest PT is literally boxed in.
-- On the left, R. Unger, nervously fidgeting in his swivel-chair, impatient to get his words in, looking like a little boy uncomfortable his first suit.
-- On the right, C. West very soon moves in even closer, PT clearly taken aback by the personal space violation, shifting a little in response to C. West's intrusion. C. West spends nearly the entire talk crouched, elbows on knees, angled in and insinuating that he's ready to pounce.

The old leftists demonstrate their decrepit ideologies with two favorite tactics on full display. C. West attempts to ape the 60s Black oratory tradition with his "brothers and sisters" and exaggerated (and well-timed) African American Vernacular to his enthralled audience in the audience. R. Unger in a truly amazing display of ivory-towerism combined incoherent long-winded diatribe with multiple references to his own Marxist ideas that presumably got him tenure 50 years ago and were seemingly being taught to the students in the class as 2019-relevant (yes PT I wanted to know as well, WTF is "the new vanguardism"??) in the form of "questions" designed specifically to NOT genuinely understand what the class GUEST thought about the subject at hand.

Settled behind the immovable desk, with no means of escape and so close to his new friends that from either side he gets hit by the hot air exhaled by both old men's bloviations, PT then gets barraged with questions from an UN-MIC'd (!!) audience. We can barely comprehend their specific questions, they won't be left for the record, no matter, they took the lead from their professors so very well and with an esteemed guest in their midst somehow managed to make every question about themselves, trying to catch PT in a "gotcha" moment where he might stumble and inadvertently cause insult. Or they launched into soft-polite tirades upbraiding PT for something or another via the way only the ignorant+arrogant can.

Physically trapped in an old mildewing institution and literally between two of the old mildewing academics it enables, PT faces the firing squad and respectfully engaged these student-footsoldiers and thankfully THIS TIME nobody dies. But don't miss the geometry here, it's really key, and it's dead serious. This is a classic YT video in both content and form, visually and aurally. It encapsulates PT's thinking so well, and then the video ITSELF proves him right, irrefutably, in real time, for all of us to see."

https://www.youtube.com/watch?v=h2TrRWAkbr8
None of the Above (artis)

None of the Above: Thiel: Google has $50B, doesn't innovate (2012)

19. aprīlis, 12:58 pm, atsauksmēm

puasōns (anonymous)

puasōns: Putting off fire with gasoline

19. aprīlis, 1:20 pm, atsauksmēm

Apskauties un vienkārši stāvēt. Ar mīļiem draugiem. Tas ir tik labi. Paldies, [info]rasbainieks
Zum (zum)

Zum: Bērniem nemaz neliek..

19. aprīlis, 11:25 am, atsauksmēm

Bērniem nemaz neliek palīdzēt darbos lauķi? Bail ka piezvanīs par eksplotāciju? Staro citu meitenes spēlējoties pieņēma izdomātus vārdus. Vienai bija manas meitas vārds, kura plivinās, otra kaut kāda Judin, kura strādā smagi. Es aiziešu tagad pie kaimiņiem un kaut ko paprasīšu tieši, lai nosarkst un sāk stomīties. Neko nezinam, mēs jau tikai ļa, ļa, ļa. Bērni ir patiesi, vecāki, garlaikoti darba rūķi, kuriem laikam nav īsti savas, interesantās dzīves.
blackantlers (blackantlers)

blackantlers (muzons): JUUK - Zelts

19. aprīlis, 10:53 am, atsauksmēm

YouTube
Spotify

Dziesmā spēlē mūzikas un vārdu autors Oskars Jansons (elektriskā ģitāra un balss)
Edgars Šubrovskis (basģitāra)
Sniedze Prauliņa (flauta)
Dina Skreitule (vijole)
Raitis Viļumovs (bungas)
Ieraksts veikts pie Ingus Baušķenieka studijā Bicycle systems. Māsterējis Edgars Skrāģis.
JUUK albums šī gada jūnijā.
Seko grupai te: https://www.facebook.com/grupajuuk/
Zum (zum)

Zum: Es bērnībā arī neesot..

19. aprīlis, 1:18 am, atsauksmēm

Es bērnībā arī neesot varējusi r izrunāt. Tad reiz, mamma esot atbraukusi no Rīgas mācībām un es esot skrējusi pretī un saukusi Rīga, Rīga! Kaut kā laikam pati ierubījos.
Zum (zum)

Zum: Kādam laikam dzimšanas..

18. aprīlis, 9:17 pm, atsauksmēm

Kādam laikam dzimšanas diena ar uguņošanu. Arī tas vēl.
Zum (zum)

Zum: Un bērns jau svepst: Et etu..

18. aprīlis, 4:50 pm, atsauksmēm

Un bērns jau svepst: Et etu latvīte. Pat nevarēdama jau latviski parunāt. Tikai pusotrs gads. Paldies naciķim papucītiem, kristiešiem Samauskiem un latvju bāleliņiem Tieslitu ministrijā.
Zum (zum)

Zum: Pat pati jēdzīgākā..

18. aprīlis, 4:41 pm, atsauksmēm

Pat pati jēdzīgākā audzinātäja, kura pati nemāk lägā literālo vācu valodu, jo ir no Nīderlandes pierobežas laukiem, tad, kad savācu savu meitu, sāka jaukties pa starpu, ka nesaprotot, kad es ar bērnu runāju latviski. Viņi grib lai mēs tikai pagultēs runājam ar saviem bērniem mūsu valodā? Maitas.
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: vakar sanāca tā, ka gāju..

18. aprīlis, 4:05 pm, 3 atsauksmes

vakar sanāca tā, ka gāju uz mazumtirdzniecības iestādi Billa, lai iegādātos dažādus produktus, dotos mā šmorēt un strādāt tālāk. dažādu dīvainu sakritību dēļ, tajā skaitā izbērtus tomātus pa ātrās ēdināšanas iestādi, attapos Jiržikbārā.

šodien sēžu un domāju, ka man ir pārāk strukturēta dzīve, I need to randomise it more.
jutoņa: nevaru atrast savus antihistamīnus
♪♬: Skinny Puppy - Riverz End
Zum (zum)

Zum: Tas vienmēr likās tik..

18. aprīlis, 1:57 pm, 2 atsauksmes

Tas vienmēr likās tik smieklīgi, kad lielās viesībās sievietes un vīrieši sasēdās atsevišķi. Mēs ar manu vīru tad sēdējām divatā, jo pie vecenēm klačoties man riebās, bet piedzerties pie večiem riebās manam vīram.
Zum (zum)

Zum: Kā atlaižu krūšturi..

18. aprīlis, 12:20 pm, 4 atsauksmes

Kā atlaižu krūšturi vaļīgāk. Tā uzreiz sāk galva sāpēt. Jāiepērk būs melnā šokolāde priekš Lieldienām.
Zum (zum)

Zum: Šodien atveda dēļus kuri..

18. aprīlis, 12:06 pm, atsauksmēm

Šodien atveda dēļus kuri nemaz man nebija domāti. Ļoti aizdomīgi.
kryptonite (kryptonite)

kryptonite (pajautaa): Kur shobriid Riigaa (veelams..

18. aprīlis, 12:35 pm, 2 atsauksmes

Kur shobriid Riigaa (veelams Centrs - Purvciems - Pljavnieki) ir nopeerkamas silikona olu formas?

Ir recepte vegan shoko-olaam, vajag formas!
Dievietē Zied (love_hacker)

Dievietē Zied (pajautaa): Amatieru Koris Rīgā

18. aprīlis, 12:23 pm, 4 atsauksmes

Sveiki Cibiņ Lāči!


Ļoti gribas dziedāt korī, meklēju gūglē - nekas neatrodas.

Varbūt Jums ir zināms, kāds amatieru koris Rīgā, kas uzņem dalībniekus?


Cieņā
jutoņa: bouncy
pichshsh (pichshsh)

pichshsh (pajautaa): Uzņēmīgs stikinieks

18. aprīlis, 9:54 am, atsauksmēm

Sveiki!

Vai zināt kādu stiklinieku, kas uzņemtos nestandarta darbus? Man ir viens DIY logs, kurā stikls iestiprināts ar silikonu, diezgan čakarīgi izņemt. Tuvējā darbnīcā man atteica.
♪♬: Regina Spektor
Zum (zum)

Zum: Daudz putnu man nav, jo nav..

18. aprīlis, 6:35 am, atsauksmēm

Daudz putnu man nav, jo nav koku. Vakar novēroju, kā cielava ar strazdu sacentās. Cielava, kā tecēja pa jumta kori, tā strazds piepūtās un sāka dziedāt. Beigās kundziņš nolaidās zemāk pie ūdens notekcaurulēm un īgni sēdēja.