pelnufeja (pelnufeja)

pelnufeja (iztulko): Vai downtown tiešām ir..

vakar, 12:18 pm, 2 atsauksmes

Vai downtown tiešām ir pilsētas centrs?
Neversettle (lennay)

Neversettle (pajautaa): Kiberdrošība

vakar, 9:27 am, 4 atsauksmes

Draugam piesities kibervajātājs, kurš vajā arī ikvienu, kurš draugam cenšas palīdzēt, jo kā citādi lai izolē un zamočī sorķīrā. Vajag aizdrīvēt visus caurumus, pa kuriem vajātājs tiek iekšā (datorā, telefonā, kur sabotē visas aktivitātes: darba, darba meklējumu, sociālās (kuras nomazina līdz nullei), interešu utt.

Jautājums:
Kā nodrošināties pret vajātāju (no kiberdrošības viedokļa)? Ja draugs mainītu paroles visiem kontiem, vajātājs gan jau tās kaut kā noskatītos - viņš visu redz (psihdakterus nepiedāvāt, draugs vēl domā stratēģiju). Piemēram, factory resets telefonam nepalīdzēja. Datoram arī nepalīdzēs? Ir jēga izdzēst visus failus, spēles, visus darba failus, visu visu? Ir jēga taisīt visu jaunu - e-pasta adreses utt? Ja draugs to visu izdarīs, bet netīšām atstās vai uztaisīs kādu vienu caurumu, visas pūles vējā. Kas būtu šie potenciāli bīstamie caurumi?

Paldies par ieteikumiem!
lavendera (lavendera)

lavendera: Derīgie izraksteņi ..

31. marts, 11:00 am, 1 atsauksme

Derīgie izraksteņi

Pārītis brauca pa Venēcijas kanālu upēm.
es pats personīgs (maigs)

es pats personīgs: spirāles memuāri

29. marts, 10:41 pm, 8 atsauksmes

pirms mazāk nekā gada I. ieminējās, ka viņai sāk atlaist spirāle. spirāle (hormonālā) holandijā ir populārākā kontracepcijas metode un te to liek pa labi, pa kreisi arī jauniem meičukiem. n-gadus atpakaļ LV ginekoloģei teicu, ka mani arī apspirāļoja, viņa tikai rauca pieri grumbās un šausminājās, jo nu to tāk tikai pēcdzemdētājām un daudzbērnu mammām LV liek, te nu tev bija, kultūru atšķirības.

anyhow, dzerot savu hipster flat-white, es to toreiz piefiksēju ar pusausi, jo mums apmēram vienlaikus pataisīja par metaļugām, bet mani, protams, nekas nekur nekratīja toreiz, lai arī atceros, ka kaut kad, kad par spirālēm lasīju, bija teikts, ka ar gadiem hormonu daudzums paliek arvien mazāks.

pirms pāris mēnešiem kaut kādā brīdī piefiksēju, ka man sāk parādīties mazas nobīdes līdz tam diezgan stabilā 'ikdienas parastajā' draivā. tas mani gan īsti nesatrauca vai neietekmēja, jo dzīvoju ar mūžīgo krēdo: this too shall pass.

tad sāku piefiksēt, ka man ir nemanot parādījies interesants izvēles kritērijs, jo es pēkšņi skatāmgabalus, lasāmgabalus vai klausāmgabalus sāku ne-izvēlēties, jo jutu, ka es tajā konkrētajā brīdī nevarēšu tos pavilkt emocionāli.

man sāk atgriezties varen spilgti sapņi, tādi daži uz apmātības robežas. nebūtu to tā pamanījusi, ja vien gultasbiedrs nebūtu ieminējies, ka es esmu pasākusi nemierīgi gulēt

es sāku šad tad būt nogurusi (!!)

apmātība: tas ir pārāk spilgts vārds, bet man pēdējo nedēļu laikā prātā regulāri pazib Janniks Sinners; tāda puberitātes laika maniakāla domu-vibrācija, kā slavenību elks puberāliem kadriem. Vārdu sakot, kad skatos kā Janniks spēlē tenisu sāk gandrīz mazliet tecēt siekala, nu līmenis tāds, ka spurgt gribas no šī rakstīšanas. Viņš ir 21 gadu vecs, varen atlētisks, tieviņš un, protams, ruds, nu karoče, līdzīgs manam uzšāvējam.

mama ņegaruj! no vienas puses sāk teorētiski pilnīgi jautri palikt no domas vien uz kurieni šitais viss bīdās. no otras puses sāku sajūtu ziņā atcerēties kā bija +/- 10 gadus atpakaļ, kad impulsīvas rīcības un emociju vadīta darīju lietas, kas, godīgi sakot, uzvedības ziņā, nenoveda pie labiem rezultātiem

apsveru domu šeit piefiksēt ko šie athodi vēl jaunu atnesīs

(taisos arī Jannikam instagramma nosūtīt ziņu: pilnīgs kakau!!)
lavendera (lavendera)

lavendera: A kāda jēga ieguldīt naudu..

28. marts, 4:27 pm, 3 atsauksmes

A kāda jēga ieguldīt naudu trešā līmeņa pensiju fondos, ja var izvēlēties jebkuru parastu investīciju fondu, no kura var izņemt naudu pēc vajadzības, nevis kad pienāk tavs vecumgals? Tāpat tev izmaksā visu summu vienā reizē.
Vai arī es kaut ko nesaprotu no ekonomikas?
Ak jā, nodokļu atmaksa. Nevis jāmaksā nodokļi par ienākumiem.
vanga (vanga)

vanga (pajautaa): Frizētava "Grieze"

27. marts, 6:57 pm, 8 atsauksmes

Dārgie zinātāji, vai "Griezē" ir kāds griezējs, ko jūs noteikti ieteiktu vai noteikti neieteiktu?

Paldies!
zimbardo (zimbardo)

zimbardo (pajautaa): Padalieties,lūdzu, ar..

25. marts, 8:48 pm, 5 atsauksmes

Padalieties,lūdzu, ar sinonīmiem vārdam urla. Interesē tieši visādi dīvainie lokālismi. Manā galā urlas sauca par kalbasiem.
♪♬: Bass
missalise (missalise)

missalise: Vakar pirmo reizi pēc ilga..

25. marts, 7:28 am, 5 atsauksmes

Vakar pirmo reizi pēc ilga laika izgāju laukā - aizbraucu uz aptieku nopirkt antibiotikas.Man vajadzīgās atradu tikai trešajā aptiekā. Šodien jūtos sliktāk.:(
missalise (missalise)

missalise: Viena no riebīgākajām..

24. marts, 8:20 am, 9 atsauksmes

Viena no riebīgākajām slimošanas reizēm manā mūžā. Laikam prasīšu, lai tomēr iedod man vēl antibiotikas (man ārste bija izrakstījusi tādu devu, kādu man aptiekā neizsniedza, tāpēc man sanāca padzert antibiotikas tikai kādas trīs dienas (tās, kuras man bija mājās). Bet tagad man ir sajūta, ka ir atkritiens atpakaļ. It kā būtu kaut kādu diloni noķērusi. Joprojām nogurums un tāda riebīga sajūta elpceļos. Es pilnīgi jūtu, ka manī joprojām perinās kaut kāda infekcija.
bolero_10 (bolero_10)

bolero_10 (pajautaa): Mīļie cibiņi, vai kāds..

21. marts, 8:49 pm, 2 atsauksmes

Mīļie cibiņi, vai kāds varētu pastāstīt, kur Rīgā var nopirkt Indijas sīpolus audzēšanai.
Esot ļoti ārstnieciski. Paziņai apsolīju to noskaidrot.
lavendera (lavendera)

lavendera: Krievu vai kazahu: kādus..

20. marts, 8:14 pm, 3 atsauksmes

Krievu vai kazahu: kādus grieķus ēd Latvijā?

Tīrais siluets labi izākstīsies gan ar džinsiem, gan auduma biksēm.
aai (aai)

aai (pajautaa): Urban backpacks

19. marts, 9:49 pm, 5 atsauksmes

Sveiki,

Iesakiet, lūdzu, kādus labus urban backpack (vīriešu/unisex, zem 20L) zīmolus.
Ikdienai - tāda, kurā ietilpst 14" (un mazāks) laptop, kāds lunch box, austiņas, ūdens pudele/thermo krūze, kāda grāmata, 250ml Red Bull un banāns.

Dizainiski kkas starp šiem

https://nordace.com/en/product/nordace-siena-smart-backpack/
https://johnny-urban.de/products/canvas-rolltop-rucksack-adam-medium?variant=42603489558745
https://www.peakdesign.com/products/everyday-backpack?variant=29743300870188
https://johnny-urban.de/products/tagesrucksack-mika?variant=40784442130628