Stiller Ozean (klusais_okeans)

Stiller Ozean: Jaunā pāvesta otrā sezona..

šovakar, 9:58 pm, atsauksmēm

Jaunā pāvesta otrā sezona daudz labāka par pirmo. Un kad es beidzot saņemšos pārvākties uz Itāliju?
tethys_ (tethys_)

tethys_: Jaunā mūzikas aizraušanās

šovakar, 7:42 pm, atsauksmēm

destroyer of worlds
purveyor of pain
harvester of Hate
WHAT ́S YOUR NAME?

Merchant of Mayhem,
Salesman of Shame
Trader of terror
WHAT ́S YOUR NAME?

I ́ll give you a name: HUMAN
You know who you are

A killer by nature
A dangerous creature
A natural born killer
The destroyer of life
Destroys all life

Master of Madness
Seeker of Fame
Keeper of Fury
WHAT ́S YOUR NAME?

A killer by nature
A dangerous creature
A natural born killer

The destroyer of life
Destroys all life
♪♬: Die Krupps - Human
Filips (quizer)

Filips: Atgriezos no humpīšu..

šovakar, 7:04 pm, 2 atsauksmes

Atgriezos no humpīšu tūras. Ķengaragā ir tāda garo veikalu vieta, kur ir viens veikals pie otra iebūvēti piecstāvenē. Tur ir trīs lietoti apģērbu veikali viens par otru labāki. Izpirku pirmo bez skatīšanās. Tālāk devos uz centru. Tur ir tāds labi zināms veikals - otrā elpā, atdevu visus sapirktos humpīšus. Iepriecināju pārdevējas, apēdu konfekti un devos vecrīgā uz festivālu. Pie McDonalda vairāki DJ un arī kāds izbijis operas dziedātājs. Visi ēd un dedzina ugunskurus. Apēdu ceptu lasi, nosalu un brendīgā veikalā nopirku pāris kreklus. Atgriezos no humpīšu tūres.
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Sataustīju, man laikam..

šovakar, 7:18 pm, atsauksmēm

Sataustīju, man laikam limfmezgli piepampuši.
kants (kants)

kants: indija: pēdējā diena

šovakar, 7:01 pm, atsauksmēm

aizbraucām ar taksi uz agru. tas te normāli esot, jo slavenie vilcieni neesot ne patīkami, ne pieejami. tadžmahala aizkustinoši skaista. ja dievs manu mīļāko sievu aizsauks pie sevis pirms manis, un būs liekas 30 tonnas zelta, arī ko tādu uzcelšu. tikai bez tūristiem: tur iet iekšā bija ļoti nepatīkama pieredze, tāda lopiska, kā krustojot kapus ar sabiedrisko transportu.
vakarā ar baudu sakravāju somu; a.i. rising bija neskatāms (žanrs krūtis kosmosā), the art of self-defence - padīvaina, bet jau labāka. uz atvadām jāpalutina sevi ar godalgoto parasite. btw.: fast and furious presents: hobbs and shaw, protams, ir klaji infantila, bet daudz labāka par oriģinālo frančīzi - ņiprs action, nav rodrigeza, runā maz un drīzāk asprātīgi. 
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Man ir jaunumi par laptopiem...

šovakar, 6:58 pm, atsauksmēm

Man ir jaunumi par laptopiem. Istabā ielīdusi pele, visa inde apēsta, skatos tieši tādā šķirbā. Izvēlos visšvakāko konfigurāciju un hujakš pele augšpēdus un raustās.
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Veicu vingrinājumus ar..

šovakar, 6:19 pm, atsauksmēm

Veicu vingrinājumus ar mēli, lai mazinătu rīkles sāpes.
indulgence (indulgence)

indulgence: par tulpu

šodien, 5:12 pm, atsauksmēm

Deklasēts un totāli nodzēries bomzis, kurš iekārtojies pamestā grausta pagrabā – mitrs, drēgns, pilns ar žurkām un kukaiņiem. Pat pavarda nav – lupatlasis kur atkritumos atradis izmestu virtuves dizaina reklāmas baneri un piekāris priekšā kanalizācijas šahtas atverei, iztēlojoties, ka tā nav lūka uz kolektoru, bet gan durvis uz burvju pasauli.

Nodzēries līdz delīrijam un trešajai cirozes pakāpei, viņš ar atrasta, nolauzta naža asmens palieku apstrādā nočieptu koka pagali vai atkritumos izmestu salūzušu lelli, lai izgatavotu sev tulpu – iedomu draugu, kuru iztēlē apvelta ar glābēja īpašībām. Ne velti Circenis saka (patiesībā tā ir paša Karlo projekcija), ka Buratino ir vienīgais šī cilvēka, kurš sevi dēvē par “tēti”, glābiņš. Izaugs un klejos apkārt, leijerkasti spēlēdams un pelnīdams priekš Karlo naudu – tādi ir vecā bomža pieticīgie priekšstati par laimīgu dzīvi.

Tulpa. Kā jau tas pienākas “bērniem no nelabvēlīgām ģimenēm”, skolu ignorē un pie pirmās izdevības aizbēg, uzreiz nokļūstot “ielas vidē”, kur šos atplestām rokām sagaida dīleri (Duremars), mazgadīgo suteneri (Karabass Barabass), kā arī kabatzagļi (Alise un Bazilio), kas tūdaļ pusaudzi pieņem savā apritē. Visi kaut cik inteliģentie tēli, no “ielas pieredzes” raugoties, ir kusli peršu skaitītāji, kas savās skolās neko reālajai dzīvei derīgu nav iemācījušies.

Galu galā tulpa izpilda savu misiju un aizved “tēti” caur slepenajām durvīm laimes valstībā – pēc visa spriežot, tā bija vecā alkoholiķa agonijas delīrija pēdējā vīzija, kad aknas atteicās kalpot, un šis krampjos raustījās uz pagraba grīdas, apķēris koka lelli.
f (f)

f: jāteic, grace and frankie..

šodien, 4:01 pm, atsauksmēm

jāteic, grace and frankie mani ir patīkami pārsteidzis.
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: vājums

šodien, 3:38 pm, 4 atsauksmes

Te Gnidrologs saka

/Pēc sjw likumiem lauvam nu ir pienākums lūgt piedošanu un iztīties par paklājiņu visu līmeņu vājākajiem zvēriem, lai izpirktu sava iedzimtā supremacisma grēku./

Nu un uz ko tā ir norāde?

Kur ir svētīgie garā nabagie?

Kas radās kā vājo ticība?
mākonis debesīs (negaisiic)

mākonis debesīs: Meklēju datorsomā pasi, kas..

šodien, 3:38 pm, atsauksmēm

Meklēju datorsomā pasi, kas pazudusi kopš septembra, bet atradu datorpeli, kas arī bija pazudusi kopš... nezinu, varbūt kopš oktobra. Kur man vēl pameklēt to pasi? Varbūt vēl kas zudis atradīsies?
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Eu, kādā sakarā šitie..

šodien, 3:37 pm, atsauksmēm

Eu, kādā sakarā šitie džeki ir rīgā nofilmējušies https://youtu.be/_7QoPhEA-s8
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Labi, ka šalli neiemērcu..

šodien, 3:06 pm, atsauksmēm

Labi, ka šalli neiemērcu sojā. Un kā jums iet pie jūsu klikomātiem?
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Sāpīgi ēst, laikam ibumets..

šodien, 3:03 pm, atsauksmēm

Sāpīgi ēst, laikam ibumets beidzis darbu.
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Paņēmu mutē malku ūdens,..

šodien, 2:55 pm, atsauksmēm

Paņēmu mutē malku ūdens, aizbraucu uz veikalu, nopērku tur sīpolus uc atbraucu tpakaļ, ūdens joprojām mutē, vienkārši īpaši neatcerējos, ka viņš tur ir. Riju nost, jāēd suši, mana pirmā maltīte trīs dienu laikā.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: es nezinu, ko E ir apēdis...

šodien, 2:41 pm, 2 atsauksmes

es nezinu, ko E ir apēdis. vins saka: noņem hamburgeram augšu, tad gaļu, tad salātu, tad kečupīt, salvetīt, šķīvīt, tad galdautīt un tā līdz pirmā stāva apakšai, pēc tam sākas pazemīt, elletīt, antarktīt, kosmosīt
Heda (heda)

Heda: skandināvu pieskāriens

šodien, 12:04 pm, 8 atsauksmes

Modes žurnāla "Elle" 2020.g. stila balvu ceremonijā Stokholmā apbalvo stilīgākās slavenības - viena no balvām kādai, kura "deg par hidžaba normalizēšanu modes pasaulē", balvas pamatojums - "Vienmēr nevainojama, vienmēr iedvesmojoša! Modest fashion ar skandināvu pieskārienu patiesā pilsētas šika garā.” Irāņi raksta, ka viņas hidžabs esot striktāks pat par tiem, ko redz mullu pārvaldītās Teherānas ielās.

https://www.iconicsthlm.com/influencers/imaneasry/
https://www.elle.se/elle-galan-2020-imane-asry-vann-arets-look-i-samarbete-med-loreal-paris/
Filips (quizer)

Filips: J. vakar teica, ka dabūšu..

šodien, 12:38 pm, 2 atsauksmes

J. vakar teica, ka dabūšu iekšās no feministēm. Lai par to domātu mazāk, došos humpīšu tūre un nopirkšu leoparda kostīmu. Ja paveiksies, varbūt arī kādu džemperi, kas ir daudzreiz lielāks par mani.
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Desmit minūtes viļāju pa..

šodien, 11:53 am, 1 atsauksme

Desmit minūtes viļāju pa muti vakardienas putras karoti.
honeybee (honeybee)

honeybee: Nenormāli sen nebija bijis..

šodien, 11:12 am, atsauksmēm

Nenormāli sen nebija bijis sapnis pēc kura es esmu pamodusies pilnīgā panikā un arī pēc 4 stundu papildu miega esmu pilnīgā "fuck no this ain't happening" režīmā
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Vienīgais veids, ko zinu,..

šorīt, 10:18 am, atsauksmēm

Vienīgais veids, ko zinu, kā darīt ko jēdzīgu, ir daudz guļot. Pretēji esmu tukša čaula bez vīzijas.
sirualsirual (sirualsirual)

sirualsirual: vienīgais, ko vēlos, ir..

šorīt, 4:59 am, atsauksmēm

vienīgais, ko vēlos, ir iebāzt pasaules zobratos sprunguli, un, pirms neiecietīgi gari atkal sāk nosodīt, norādīšu, ka šādā scenārijā svarīgs esmu nevis es, bet sprungulis.
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Jūsu iekšējä pasaule arī..

šorīt, 4:21 am, atsauksmēm

Jūsu iekšējä pasaule arī ir nesmuka?
* (inese_tk)

*: janvāris

šonakt, 1:11 am, 4 atsauksmes

ja man nedod kristāldzidras un zaigojošas ziemas spelgoņa naktis, kad ieelpa dedzina nāsis, leduspuķes namiņa vecajos koka logos, šķīstīšanos aukstumā, ar līksmu adrenalīnu un plīvojošām krēpēm piepildītus auļus pa neskartiem sniega laukiem, leduskritumu meklēšanas ekspedīcijas, puteņa dziesmas skurstenī, mašīnu, kas nosalusi nelec un ik pa laikam ir jāatrok, vienkārši vārtīšanos sniegā, to pūkaino klusumu, kuru var piedzīvot tikai, kad visu ietinis sniegs un to matēto gaismu, ko atstaro sniegā pazudusi pasaule, vai neizturami spožo, ja gadījumā nav apmācies un stiklaini zilās debesīs liesmo zobaina saule, tad neatliek nekas cits, kā sākt ilgoties pēc glāsmaini siltām peldēm ezeros, nerimstošiem svīru saucieniem augstu gaišzilās debesīs, saulē sasilušas, mitras melnzemes smaržas, hiacintēm, ceriņiem, pojenēm, lilijām, filadelfiem, cīņas ar laputīm lielajā rozē, ar līksmu adrenalīnu un plīvojošām krēpēm piepildītiem auļiem pa svaigi sazaļojušām pļavām, apdullinoši skaļa daudzsugu putnu kora, bezgalīgi garām dienām un caurspīdīgām, mirklīgām mijkrēšļa naktīm, baltvīna ar gāzētu ūdeni, pērkona negaisiem, dienām un diennaktīm, kas pavadītas neuzvelkot kājās nekādus apavus, vienmēr atvērtām durvīm un logiem, daudzbalsīgas zāles pļāvēju un trimeru rūkoņas agros brīvdienu rītos, smilšainām grīdām, zemenēm, tveicīgām pēcpusdienām, kad gaiss ir biezs un nokaitēts un ieelpa dedzina nāsis, sausa, gaišpelēka asfalta, gaismēnu dejām pa vieglā vēsmā trīsošām mirdzoši zaļām lapām, sēdēšanas ganos ar zirgu baru un siltas, dzeltenas, visaptverošas un tik mierinošas saules gaismas, kas izslīd caur ādu, caur muskuļiem un taukiem un apvijas kauliem smalkā, vizuļojošā, zeltainā un siltā tīmeklī, lai dotu spēku izturēt arī nākamo ziemu.

drausmīgi nogurdina atrašanās šajā pelēkajā, dubļainajā un tumšajā starpgadalaiku uzgaidāmajā telpā, bet to es teicu jau pirms dažām dienām.
un paldies par sauli šodien.
jutoņa: jāpavingro
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Par nacismu

šonakt, 12:29 am, 82 atsauksmes

Tā kā mums te ganās histērisks jaunēklis vārdā pardon nikā``slikts`` kurš izdzirdot vārdu ``nacisms`` gāžas gar zemi, spiedz un tirina kājeles, man radās interese padomāt kādi tad ir tā nacisma trūkumi un priekšrocības, apskatīties tā sacīt nebiasēti.

Nu tātad ar nacismu mēs saprotam šito

https://lv.wikipedia.org/wiki/Nacion%C4%81lsoci%C4%81lisms

un iegūtos secinājumus varam attiecināt arī uz fašismu vispār un daļēji totalitārismu vēl vispārinātāk.

Vispirms īsi par priekšrocībām jo to nav daudz :)

Tātad ko tas dod? Tas dod īslaicīgu resursu koncentrāciju, īstermiņā paātrina saimniecisko attīstību, dod labvēlīgus apstākļus noteiktu tehnoloģiju attīstībai, sk. reaktīvo aviāciju, raķešu tehniku, ķīmisko rūpniecību u.c. tieši vācu nacistu valsts gadījumā.

Trūkumi jeb kāpēc tas nestrādā globāli un ilgtermiņā: Pirmkārt tāpēc ka tas nav racionāls. Nacisms ir viens no ideoloģiski dominēto sistēmu saimes, līdzīgi kā visa veida teokrātijas, komunisms utt. Visas šīs sistēmas nav racionālas un tāpēc nedarbojas, uz tām balstītās sabiedrības un valstis izjūk.

Tātad tas nav racionāls 2 veidos:

a) Ir kaut kādi ideoloģiski postulāti ( vācu nacisma gadījumā rasisms un konkrēti antisemītisms, visa tā figņa par ``āriešiem`` utt)kuri ir virs izpētes un zinātnes. Tas ir universāls princips - tikko kaut kas ir virs zinātnes un izpētes (kā nacistiem ``āriešu pārākums``, komunistiem ``proletariāta diktatūra``, dažādiem teistiem viņu dievi/ reliģiskās dogmas), tā **surprise** mēs esam auzās un tā padarīšana izjūk. Vienkārši tāpēc ka zināšanas, izpratni un sekojoši varēšanu dod arī tās nozares, kuras šitiem ideoloģisku iemesli dēļ ir aizliegtas. Un tad tu paliec bez atombumbas (jo ``ebreju fizika``) bez kompjūteriem un normālas lauksaimniecības ( jo kibernētika un ģenētika ir buržuju viltus zinātnes).
b) Ir cilvēku šķirošana pēc iracionāliem kritērijiem - tādiem kuri pēc būtības nav svarīgi. Un tad Einšteins bēg, jo ir ebrejs, Tjūrings tiek novests līdz pašnāvībai, jo ir gejs [un tas pat ne visai totalitārajā GB], Vavilovs nomirst badā cietumā jo ir buržuju elements. Rezultātā šāda veida sabiedrība daļu savu intelektu izmet miskastē, nu un attiecīgi sevi novājina.

Nu un visbeidzot piebildīsim ka minētais ``slikts`` kurš visu laiku nēsājas ar cilvēku šķirošanu un figņu ko viņš sauc par morāliem spriedumiem, demonstrē tieši punktā (b) minēto uzvedību, tāpēc pierādāmi ir fašists.

Ja es aizmirsu kādus šī tipa sistēmu mīnusus un plusus, publika ir laipni acināta papildināt
pavisam (pavisam)

pavisam: Year closing #w2

vakar, 8:45 pm, 5 atsauksmes

Kāda meitene atteikusies pēdējā brīdī pievienoties mūsu kontrolieru komandai, jo izvēlējusies "more challenging work".
3 sekundes klausījāmies, kā muša ar piekto kāju kasa sesto un tad kanonā atskanēja "more challenging?!"
Briesmīgi gribu zināt, kurš LV uzņēmums tas ir... Lai tur netīšām neaizietu :D

gadiņš slēdzas )
♪♬: Somewhere Over the Rainbow by Israel Kamakawiwo'Ole
kants (kants)

kants: indija: 7. diena

vakar, 8:33 pm, 2 atsauksmes

apnika. nogurdinoši. netīri. drūzma. cilvēki vēl drūmākiem purniem kā 3. autobusā.
old delhi lielais tirgus - tā visa koncentrāts. labi, ka gidi mani piratizēja un vismaz uz harēmu aizveda.
vismaz atradu vienu jauku templi: shree laxsmi kaut kas.
rīt gara diena kopā ar jaunu vīrieti, kurš atsakās mani uzrunāt uz tu.
noskatījos joker. pasāpīgi, padrūmi. bet kaut kā labi atbilst šodienas nosakņojumam.
kihelkonna (kihelkonna)

kihelkonna: bild 4

vakar, 8:12 pm, 1 atsauksme

šo gan esmu palaidusi garām: kakājošo suņu kalendārs! 


kihelkonna (kihelkonna)

kihelkonna: bild 3

vakar, 7:57 pm, 1 atsauksmeFilips (quizer)

Filips: Dzīvojot laukos, arvien..

vakar, 7:28 pm, 2 atsauksmes

Dzīvojot laukos, arvien biežāk kļūst vienalga par to kā izskaties. Neesmu bijis pilsētā jau divas nedēļas. Tāpēc, runājot par  rokmūziku, man šķiet, ka telpa ir svarīgākais aspekts, lai tā kļūtu populāra. Telpa, kuru dzirdi gan ierakstā, gan koncertā. 
ena (ena)

ena: Vai es esmu klisheja vai..

vakar, 6:42 pm, 2 atsauksmes

Vai es esmu klisheja vai braakjis?
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Šodien iemācījos feinu..

vakar, 6:29 pm, atsauksmēm

Šodien iemācījos feinu uzvārdu. Mr. Līpacis.
ena (ena)

ena: Es dziivoju uz plaana ledus..

vakar, 5:34 pm, atsauksmēm

Es dziivoju uz plaana ledus es slidinos un es ik pa laikam nokriitu un izsitu zobus un salauzju galvu un atkal slidinos un atkal kriitu daudzus kilometrus un atkal slidinos un es citas dienas esmu lielaaka nekaa maajas bet citas dienas es esmu nieciiba kura nav interesanta un kuru nav iespeejams miileet wtf
sirualsirual (sirualsirual)

sirualsirual: rubrikā #macroflex - pa 3..

vakar, 4:47 pm, 1 atsauksme

rubrikā #macroflex - pa 3 bezdarba mēnešiem esmu izlasījis sešus odisejas, vienu īliadas dziedājumu, tad vēl faidonu un dzīres.

tagad šo rubriku iepauzēšu, jo tuvojas drusku lielāks mērķis.
Ģ (smejmoon)

Ģ: Kāpēc izvairīšanās..

vakar, 4:42 pm, atsauksmēm

Kāpēc izvairīšanās dažreiz izpaužas kā tīrība? Šodien neaizgāju saulē, bet virtuve kļuva spodrāka.
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: Gripa ir labākā..

vakar, 3:32 pm, atsauksmēm

Gripa ir labākā šķīstīšanās, kādu zinu. Izkrita pirmā kakiņa.
 (methodrone)

methodrone: Visi baigie kundzinji, a tad..

vakar, 1:09 pm, 7 atsauksmes

Visi baigie kundzinji, a tad kad huinja, tad tikai vaimanaa Jeezulinjam austinjaa. Liekulji visi kaa viens!
Z. (fruktoze)

Z.: vakar I. trenēja savu..

vakar, 3:08 pm, atsauksmēm

vakar I. trenēja savu šibari mākslu - savilkos, beidzās ar vagināliorālianālo sexu :D