Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: No otras puses - Ukraina..

šonakt, 12:04 am, 1 atsauksme

No otras puses - Ukraina pirms īsa brītiņa anulēja licences BBC (vai CNN?), par to, ka šie palaida ēterā Hersonu ar Ukrainas karogu, pirms tur bija ieradies Zelenskis...

Tā arī nepiefiksēju - atjaunoja, vai nē?
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Please look at the following..

vakar, 11:37 pm, 2 atsauksmes

Please look at the following picture of a Miss America beauty pageant in Greater Derry and guess who’s the winner.



Yup, the winner is Brian, the overweight man caked in makeup. This picture perfectly reflects how today’s society is completely unhinged. Miss America is a beauty pageant. Brian is not a “miss” nor is he a “beauty”. So why did he win? Because he had to win. The competition was obviously rigged to push a political agenda. Brian won the scholarship and the prize money while these girls learned that the gender agenda is NOT on their side.
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Par Navaļniju jau senāk..

vakar, 8:59 pm, atsauksmēm

Par Navaļniju jau senāk šļakstīja tik pat karstu (o, kāds vīrietis, svīstu) kā Zjeljenski. Runājošās galvas - opijs tautai.
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Kā jau bija paredzams,..

vakar, 8:33 pm, atsauksmēm

Kā jau bija paredzams, īpaši progresīvie pa īstam sarosās par iespējamo cenzūru tikai tad, kad zem tās pakļūst piektās kolonnas un pučisti.
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: No pēdējām atziņām par..

vakar, 7:54 pm, 14 atsauksmes

No pēdējām atziņām par vēsturi un tagadni, arvien vairāk liekas, ka atrodamies kādā globālās stratēģijas datorspēlē. Visi individuāli esam NPC priekš mikromenedžmenta un daļas no lielākām figūrām makro soļiem. Mūs spēlē kaut kādi nogarlaikojušies deģenerāti, jo nav vairs prātā nekā labāka ko darīt. Varbūt viņi arī ir tie, kas atklājuši nemirstības formulu un sava loma spēlei ir salabāt to pilnīgā noslēpumā un tikai savai lietošanai, nepārtraukti iznīcinot tautas, valstis, radot jaunas, pārtaisot demogrāfiju, izraisot karus, teraformējot spēles lauku utt.
Vai arī kā daži domā, ģenētiskās inženierijas eksperiments.

Jebkurā gadījumā šīs samsaras kungi ir kādi antediluviani, citādi visam šim absurdam un neloģiskumam it visā, ko "mēs" darām nemeiko sensu pat, ja saprotam, ka cilvēki savā vairumā ir pastulbi. Vajadzētu tomēr pastāvēt līderiem, kas darbojas saviem junitiem par labu, bet tie visi ir lelles, kas dara visu pretēji NPC gribai un pēdēji pret to neko nevar darīt un arī negrib, jo pakļaujas no augšas inceptētiem algoritmiem.
extranjero (extranjero)

extranjero: Nav jau tā, ka es pats būtu..

vakar, 7:40 pm, atsauksmēm

Nav jau tā, ka es pats būtu lielā sajūsmā par visiem Latvijas likumiem. Bet fakts ir tāds, ka Latvija ir spērusi ļoti lielus soļus, lai kļūtu par valsti, kurā ievēro likumus. Kad bija vakcīnu mandāti, tad es neticēju, ka cilvēki tos ievēros. Bet tā nenotika – visi tos stingri ievēroja. Cilvēki bija sašutuši, gāja protestos, mazie uzņēmēji izputēja, izpostīja ģimenes, bet turpināja ievērot. Tas nozīmē, ka cilvēki ir sākuši cienīt valsti un tās likumus.

Nu nebija tas vēl 100%. Vēl ir daudzi trūkumi. Bija ārsti, kas viltoja vakcinācijas sertifikātus. Mēs atzīstam, ka sertifikāti nebija pamatoti, bet tik un tā tiesājam šos viltotājus, jo likums ir likums, un tas ir jāievēro, pat ja reizēm tas rada sliktas sekas. Acīmredzot, likumu ievērošana ilgtermiņā ir stabilas valsts pamats.

Bet ja valstī ierodas cilvēki, kuriem ir cita izpratne par tās likumiem, tas ir ļoti nevēlami. Tas apdraud mūsu sasniegto progresu. Mums ir jāiet uz priekšu nevis atpakaļ. TV Rain bija jāievēro likumi, un jāizrāda cieņa pret regulatoru lēmumiem, pat ja viņiem šķiet, ka tie nav pamatoti.
Nezāles neiznīkst (jan09)

Nezāles neiznīkst: ;)

vakar, 5:06 pm, 3 atsauksmes

Vakar visu rītu priecājos par mārrutku speciālista (atvasināju no "Специалист хренов") komentāriem sastībā ar manu personu.

citāc:
***
Otrādi. Jan-09 laikam kaut kādi hormonāli traucējumi un viņa taisa drāmu.
+ jan - 09 nav tēmā, jo nezina ka repair manuals ļoti virspusēji reizēm ir bet principiālās elektriskās shēmas, spriegumu un testa signālu kartes, elementu izvietojuma kartes un vispārējā tehniskā apraksta parasti nav.
Nē nu tas ir samērā smieklīgi ja cilvēks izsakās par elektrotehniku un (acīmredzot) nezina kā izskatās normāls tehniskais apraksts un ekspluatācijas instrukcija
***

šodien padomāju, ka jāuzraksta, pašam noderēs.

Ap 89-90o gadu manās rokās nokļuva pirmās "руководства по обслуживанию" un "руководства по ремонту". Pirms tam jau biju saskāries ar "инструкций по эксплуатации" un "руководство пользователя" tipa rakstu darbiem. Principā tiem laikiem normāla parādība, 3 līmeņu dokumentācija, a la lietotājam, apkalpotājam, remontētājam.
Kopš tā laika ir pabeigts radiotehniķu kurss, kur apgūta teorija, pastrādāts dažādās pozīcijās un apakšražotnēs ražotnē LV (RRR jaunā) un UK (Eaton MEDC), pabūts Roehde&Schwarz ražotnēs / treniņu centros Ķelnē un Minhenē.
PCB salikšana, testi, fault finding down to component level, mikreņu programmēšana, AC/DC shēmas, HV, frekvences, oscilogrāfi etc nosedz mazu daļu no pieredzes.

un bija smieklīgi, ka kāds, kura "замашки" jeb uzvedība pretendē uz SC tehnokrāta titulu, nezin par elementārām nozari (elektroniku un elektrotehniku) ietekmējošām EU likumdošanas izmaiņām, un pēc tam mēģina "nolikt" oponentu, rakstot pilnīgu .uiņu.

/upd Vispār jau jāsaka paldies oponentam, uzliku vilkties jaunākos pieejamos elektronikas servisa manuāļus, citādi pēdējie vēl novembrī atvilktie bija par mil sakariem, taktiku, un droniem.
extranjero (extranjero)

extranjero: Krii, es domāju, ka tas ir..

vakar, 7:07 pm, 10 atsauksmes

Krii, es domāju, ka tas ir vienīgais veids, kā ar tādiem tikt galā. Ir pilna pasaule ar troļļiem, kas ņemsies un tev par katru punktu argumentēs, lai gan ir skaidri redzams, ka tur nav nekāda respekta pret Latvijas valsts likumiem. Tu zini, ka viņi atnāca uz iepriekšējo pārkāpuma izskatīšanas sēdi bez tulka, cerot, ka visi ar viņiem runās krieviski?

Protams, viņi varbūt tagad pārsūdzēs un kasīsies bezjēgā, un nevar zināt, ar ko viss viss šis beigsies. Bet tas nav mūsu uzdevums nodrošināt Krievijai opozīcijas ruporu. Tas ir pārāk riskanti. Lai to dara Amerikas balss vai Brīvā Eiropa vai kāds cits globāls avots ar lielākiem resursiem. Mēs esam uz robežas, kur mums patiešām ir lieli riski valsts drošībai.

P.S. Tu pat raksti “TV Dožģj”, kas nemaz nav nosaukums, ar kuru viņi darbojās Latvijā. Kāpēc tev jālieto šis nosaukums?

P.S.S. Es joprojām redzu Latvijā daudzas mašīnas ar Krievijas numuriem, kuru īpašnieki pat nav pielikuši kādu Ukrainas karodziņu vai tamlīdzīgi pauduši, ka ir pret karu Ukrainā. Sākumā pat bija tā, ka daži lika viltotus numurus, jo kaunējās vai zināja, ka cilvēki viņus nosodīs, bet tik un tā nebija spējīgi signalizēt, ka viņi tomēr atbalsta ukraiņus. Viņi ir gatavi pārkāpt visus likumus, pat viltot numurus, lai tikai nebūtu jāprotestē pret karu.

Plus vēl tas, ka reāli ik pa reizei nodedzina kādu mašīnu ar Ukrainas nevis Krievijas numuriem. Mums visiem ir skaidri jāsignalizē, ka mēs nepieņemsim šeit krievus, kas atbalsta Krievijas karu Ukrainā. Aizskart mašīnas ir barbarisms un to nevajag darīt, bet signalizēt valsts līmenī ar TV Rain aizliegšanu ir pilnīgi pareizs un atbalstāms solis.
Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Kas attiecas uz "Doždj"..

vakar, 7:00 pm, 10 atsauksmes

Kas attiecas uz "Doždj" licences atņemšanu - es ļoti gribētu, lai šī lieta tomēr nonāk līdz tiesai, jo šobrīd tas viss ir ārkārtīgi necaurspīdīgi; un medija voluntāras slēgšanas precedents, balstoties uz emocijām un "mums šķiet, ka viņi nepietiekami nožēlo savas kļūdas", man liekas pārāk bīstami.

Savukārt, arguments "viņi tādi nepatīkami augstprātīgi tipiņi, un mēs nevaram zināt, ko viņi pie sevis domā", piedodiet, vispār ir no pēcpuses izvilkts un droši varat bāzt to sev tur atpakaļ.
aborigens (aborigens)

aborigens: 1583. gada 25. augustā..

vakar, 5:32 pm, 1 atsauksme

1583. gada 25. augustā jezuītu vicerektors ar dažiem asistentiem laivās izbrauca jūrā un pēc jūrmalas zvejnieku lūguma svētīja jūru, kā to pēc tradicijas esot pirms reformācijas darījuši dominikāņi un franciskāņi. / Latvijas vēstures avoti Jezuītu ordeņa arhīvos, sak. Dr. J. Kleintjenss, 1941
pikaso_ (pikaso_)

pikaso_: ļgribās plašu dzīvojamo..

vakar, 4:37 pm, atsauksmēm

ļgribās plašu dzīvojamo telpu vai darba istabu. ar milzīgu galdu vidū, uz kura darboties, brīvi apjamu no visām pusēm, un gar sienām vajadzīgos materiālus, lielu logu uz ziemeļiem gaismai.
pikaczu (pikaczu)

pikaczu: Par Lietu

vakar, 1:30 pm, 6 atsauksmes

Ar "labajiem krieviem" un "Putina karu" īpaši Latvijā ir tā, ka pat ja viņu nav, nākas tos izdomāt. Sabiedrībai vēstures, etniskās kompozīcijas un pastāvošās ģeopolitiskās situācijas dēļ ļoti, ļoti gribas, lai tā būtu patiesība, ka tur vairums ir pavisam normāli cilvēki, kas ir kaut kādas nelielas kliķītes varā, slikto propagandas mediju apmānīti utt. Labi, var vēl saprast tādu Olgu Drageļevu, kam pašas kaut cik emocionalā līdzsvara noturēšanai ir vitāli nepieciešams šis pašapmāns. Vēl atceros kā viņa rakstīja esejas, kāpēc svin un svinēs 9. maiju. Liels pārsteigums man ir par tām izspūrušajām tantēm, kas pavasarī, kad "neatkarīgos" krievu medijus šurp atvilka, šķībi smīnēja par drošības iestāžu brīdinājumiem. Nu tak tagad noķēra aiz rokas. Kas vēl nav skaidrs? Pēc nopirktām neizskatās. Būtu cits tūnings. N štuku somiņas n'shit. Kā Čulpanai. Nez par filmas Mirotvorec honorāru pirka? Atgriežoties pie tēmas - Kur labumiņš latviešu intelektuālim vai sabiedriskajam darbiniekam nezināt, kā krievu dienesti strādā ar medijiem. Pietiktu palasīt kaut vai to, kas atklājās VDK materiālos. Man bija Varšavas Universitātē viens pasniedzējs, kas bija no 70-tajiem antikomunistu opozīcijā, izdeva samizdatu un vēlāk tika izdzīts no Polijas Tautas Republikas emigrācijā, kur turpināja strādāt kuslajiem emigrācijas medijiem. Viņš vēlāk ilgus gadus studēja komunistu lomu transformācijā un no sirds smējās par visām pasakām par dziesmotām, smata utt revolūcijām. Par savu opozicionāra darbību viņš teica - mēs uz to brīdi jau bijām komunistiem vajadzīgi. Ja viņi gribētu, lai ir miers un nav nekādas opozīcijas, mūs kā Beijruta laikā, apšautu. Vēlāk, kad atvēra arhīvus, tad izrādijās, ka svarīgākajos opozīcijas punktos komunisti bija salikuši savus cilvēkus, caur kuriem mēģināja stūrēt sabiedrības protestu. Spilgtākais piemērs Leha Valensas biogrāfija. Kas mūsdienu Krievija ir mazāk apņēmīga vai prasmīga kā komunistu Polija? Diemžēl tā ir taisnība, ka ja kāds ir reāli bīstams režīmam, tad viņu vairs nevar ieraudzīt termovizorā. Par pārējiem, pat ja viņi paši domā, ka dara ļoti viltīgu spēli ar dienestiem, tad paši ir nekas vairāk kā bandinieki. Jā, viņi tipa kritizē un tipa nosoda, bet vajadzīgajā brīdī vienmēr kaut kā nostājas tajā pašā pozā kā Maška Zaharova. Vai tur par okupekļiem, tūristu vīzām, krimnašu vai mūsu maļčikiem. Kāpēc šoreiz sanāca tā aptaisīties, ka tagad projektu pārraugošajam FSB majoram jaungada prēmijai kirdikt? Maskavas kundziņi kontaktējās galvenokārt ar pilnīgi mīkstajiem, iztapt laimīgajiem latviešu velkomētājiem un tādiem pašiem emigrantiem, kas nolēmuši nemierīgus laikus pārlaist savā Jūrmalas villā. Maskavas švītiņus aicināja uz visādiem smalkiem burziņiem, kur viņi apgrozījās lielvaru diplomātu un thinktankistu sabiedrībā. Tas viņiem radīja sajūtu, ka viņiem ir baigi svarīgais "jumts" un viņi ir šausmīgi kādam vajadzīgi, jo īpaši Latvijā. Pašu Latviju viņi tā arī nesāka uzskatīt par patstāvīgu spēlētāju, tāpēc klaji lika mīksto viņiem noteiktajiem rāmīšiem. Nu un pienāca pārsteigums, tikai lielkrievu bramanība smadzenes ir sačakarējusi tiktālu, ka viņi patiešām nesaprot, par ko ir norāvušies. Tad kā viņi tādi nesaprotoši var jebkā būt noderīgi Latvijas interesēm un jebko reāli ietekmēt Krievijā?
iokaste (iokaste)

iokaste: cilvēki valkā kurpes, kuras..

vakar, 2:18 pm, atsauksmēm

cilvēki valkā kurpes, kuras neatbilst pēdas formai (foot shape boots), pat celtnieki, militāristi un sportisti - kuriem funkcionalitātei būtu jābūt cieņā.

* sliktas idejas nemirst nekad.
extranjero (extranjero)

extranjero: Man arī likās dīvaina tā..

vakar, 12:25 pm, 7 atsauksmes

Man arī likās dīvaina tā TV Lietus ziņa, kur žēlo krievu kareivjus, ka viņiem salst kājas, bet nežēlo par to, ka viņus tik un tā drīz nošaus (galvenais, ka ar siltām zeķēm kājās). Bet vai nu šīs nelielās kļūdas dēļ vajadzēja viņus uzreiz slēgt? Var taču turpināt dialogu pat ar pretēja (naidīga) viedokļa paudēju. Atceros, kā šis kanāls bija sašūmējies par pieminekļa gāšanu, bet tādējādi dodot iespēju dažiem labi paskaidrot savu pozīciju, kāpēc tā ir pareizi.

Bet nu droši vien šeit nospēlēja cilvēciskais faktors. Tā vietā lai nožēlotu pateikto un solītos tā vairs nekad nedarīt, tur droši vien sākās iespītēšanās – mēs esam dižena nācija, ko gribam, to teiksim, un ne jūs mums te likumus rakstīsiet. Skaidrs, ka viņiem aizmirsies, ka mēs šeit tomēr rakstīsim likumus.
 Stiller Ozean (klusais_okeans)

Stiller Ozean: no rīta man šķita, ka..

vakar, 12:21 pm, 19 atsauksmes

no rīta man šķita, ka Doždj apraides anulēšana mazliet par skarbu, bet tad palasīju krievu t.s. opozīcijas žurnālistu reakcijas, kurās viņi beidzot atklājuši savas īstās nostājas, vēsā mierā apsaukājot latviešus par nacistiem un mudakiem, un pārdomāju.
extranjero (extranjero)

extranjero: Ja kas, tad jaunākie..

vakar, 9:23 am, 16 atsauksmes

Ja kas, tad jaunākie novērojumi ir, ka pēcinfekcijas sekas ir līdzīgas kovida un citu elpceļu slimību grupās. Tas iedzen dziļu naglu ilgā kovida panikas cēlāju zārkā. Jā, pēc izslimošanas dažreiz sekas vēl ir jūtamas kādu laiku, bet tas tā ir bijis vienmēr arī pēc gripas, smagas saaukstēšanās vai plaušu karsoņa.

Šis vēlreiz apliecina, ka trauksme par kovidu lielākoties bija emocionāla nevis faktos balstīta.

Savukārt iepriekšējais pētījums par ilgo kovidu tagad tiek kritiski izvērtēts.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: Sākusies gaidīšana! Rīta..

vakar, 7:42 am, atsauksmēm

Sākusies gaidīšana! Rīta radio skan Meraija Kerija!!!
C1>C4 (malvine_truse)

C1>C4: uz zvejas laivas kājas..

aizvakar, 11:13 pm, atsauksmēm

uz zvejas laivas kājas mirkst
gribas zvejot un gribas mirt
nav ko ēst un nav ko mīlēt
eju tumsā eju meklēt
uz laivas auksts un slapjš ir viss
ņemiet savus tīklus un ejiet visi dirst
C1>C4 (malvine_truse)

C1>C4: es atzīstos, ka..

aizvakar, 4:49 pm, 3 atsauksmes

es atzīstos, ka Ziemassvētki mani nemaz neinteresē un pat nepatīk
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Konservatīvais progresīvisms

aizvakar, 1:10 pm, 71 atsauksme

To varētu definēt šādi:

Mums nav jāmaina savi paradumi. Mums izmantojot savas zināšanas un prasmes jāmaina vide tā lai mēs varētu dzīvot ērti un nemainīt savus paradumus. Šāda pieeja prasa mācīties, konstruēt, vairot zināšanas par vidi bet ir rezultatīva.
zazis (zazis)

zazis: Nīderlandes valdība ..

aizvakar, 12:46 pm, 14 atsauksmes

Nīderlandes valdība izpērk fermas un slēdz tās. Viss saistībā ar ES regulām, lai samazinātu slāpekļa izmešus. Nez cik drīz tas notiks pie mums? Cik ļoti un cik drīz būtiski sadārdzināsies dzīvnieku izcelsmes produkti? Vai iesākumam tiks pārtraukta lopkopības subsidēšana?
Laiks rādīs, bet man ir būtiskas aizdomas, ka sabiedrībai tuvākajā laikā nāksies strauji mainīt ieradumus (10 gadi?). Labi tiem, kas to jau būs paspējuši izdarīt citu iemeslu dēļ. Slikti tiem, kas slikti piemērojas jauniem apstākļiem.
bodyshop (bodyshop)

bodyshop: ADD is often just a sign..

aizvakar, 8:41 am, atsauksmēm

ADD is often just a sign we’re trying to concentrate on something that doesn’t interest us
Nezāles neiznīkst (jan09)

Nezāles neiznīkst: apsveikumi visiem

4. decembris, 10:36 pm, 9 atsauksmes

apsveicu visus cibiņus, kas vārda un dzimumdiena bija pēdējās 7 dienās (un visus citus nākotnē), lai dzīvo sveiks!
Jauki nospēlēta jubilāres dz.d ballīte, DJ gars nevaid miris.
Prieks pašam, un dalībniekiem!

/izpārdotās aparatūras vietā iepērkas jauna...
honeybee (honeybee)

honeybee: Jāpiefiksē mirklis, kurā..

4. decembris, 11:38 pm, atsauksmēm

Jāpiefiksē mirklis, kurā bērns man pajautā, vai es esmu laimīga, un es nedomājot atbildu "jā"
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: Bros

4. decembris, 11:32 pm, atsauksmēm

šī geju romantiskā komēdija ar savām self-aware muļķībām bija pārsteidzoši lieliska izklaide, gandrīz izspļāvu zupu uz datora klaviatūras pie pirmās seksa ainas. tie mērķtiecīgie pārspīlējumi radīja sajūtu, ka es skatos filmu, ko kāds ir izdomājis stendapam, bet tad to tomēr uzņēmis. var jau būt, ka galvenais faktors tam, ka reāli izbaudīju šīs muļķības, bija ļoti, ļoti zemas gaidas (vienkārši gribēju paskatīties kaut ko vieglu, lai pārslēgtos prom no realitātes, kurā man nekādi nesanāk savākt suņa urīna paraugu, hah), bet tas tik un tā bija jauki.

"gender reveal orgy" laikam bija viens no maniem mīļākajiem garāmejošajiem jokiem, kam izdodas vienlaikus kariķēt gan stereotipisko, superseksualizēto "geju kultūru", gan heteronormatīvo bulšitu, un tādu sīkumu tur bija daudz. tiešām biju patīkami pārsteigta, cik izklaidējoši.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: Pārstādīju puķes...

4. decembris, 9:47 pm, atsauksmēm

Pārstādīju puķes. Hlorofīts ar saknēm bija iesprūdis poda caurumos, izgriezu viņu laukā un iebāzu podā arī visādu eksotiku.
Kauliņi ir mesti
Viena lapa (punkts)

Viena lapa: Smirdīgais baņķieris..

4. decembris, 7:47 pm, atsauksmēm

Smirdīgais baņķieris pļetorgs
krēpjlācis (nistagms)

krēpjlācis: morāle

4. decembris, 7:33 pm, 2 atsauksmes

šis man likās labs video, ko noskatīties katram komentāru moralizētājam, it sevišķi otrais punkts - https://youtu.be/ueDus1n3t0A
♪♬: My Dying Bride - The Whore, The Cook and The Mother
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: taupīšana

4. decembris, 6:08 pm, 11 atsauksmes

Ja mēs runājam par taupīšanu, tad sensu meiko šis

https://en.wikipedia.org/wiki/Right_to_repair

*The device should be constructed and designed in a manner that allows repairs to be made easily;
*End users and independent repair providers should be able to access original spare parts and tools (software as well as physical tools) needed to repair the device at fair market conditions;
*Repairs should by design be possible and not hindered by software programming;
*The repairability of a device should be clearly communicated by the manufacturer.

T.i. remonta tehnikai, materiāliem, rezerves daļām, speciāliem isntrumentiem un softam jābūt pieejamiem visiem.
Viena lapa (punkts)

Viena lapa: Senajā vezumā kratījās..

4. decembris, 4:46 pm, atsauksmēm

Senajā vezumā kratījās torte, to ordas karalienes māte bija pa taisno izcēlusi no saviem karstajiem un spalvainajiem dziļumiem. Uz tortes mēs redzam tēvadēlu pliku cirvi atkailinātu asmeni un vilka zarnas tam pie kājām nolaistas bikses vilka zarnas onanē uz tēvadēla olām kamēr samežģās cirvis un kailais asmenis viss izsprāgst kā pārspiediena dzērvenes un torte tiek novilkta aiz priekškara iznāk tautu meita un samudžinātas bizes viņai aizklāj seju tad sākas klepus un putekļauns vatinieks izirst pa audumu visi diegi attālinās viens no otra un tautu meita tam visam cērt kāju pa vidu pa stiklu pa prātnīcas aizsvīdušo kafejnīcas stiklu ar cepjamiem tvaikiem ar gremošanas muskuļiem un kamoliem ar zvaigžņu asumiem pārdurti vaigi nīlzirga cīpsla kā verdoša virve no plīts līdz grāmatu plauktam un rakstāmgaldam kur vienmēr salst izstīdzējis tintes sainis ar plāksteri un boksteri sakrustotiem virs pātaru paplātes.
šī sviests (virginia_rabbit)

šī sviests: tikmēr kaut kur kolkā

4. decembris, 2:14 pm, 1 atsauksme

tikmēr kaut kur kolkā

kramers (kramers)

kramers: 77% latviešu dzīvo stresā...

4. decembris, 3:10 pm, 4 atsauksmes

77% latviešu dzīvo stresā.
Pārējie dzīvo Anglijā un citās valstīs.
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Saki, ko gribi, tā Maxima..

4. decembris, 2:26 pm, 1 atsauksme

Saki, ko gribi, tā Maxima "karameļu" medus kūka price/performance ziņā ir stabils 8,5/10. Atgādināja bērnību.
cits (garamgajejs)

cits: yasss

4. decembris, 11:31 am, atsauksmēm

The Last of Us | Official Trailer https://www.youtube.com/watch?v=uLtkt8BonwM