Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Nopirku melnos rīsus (es..

šonakt, 12:20 am, atsauksmēm

Nopirku melnos rīsus (es saprotu, ka šajās izolācijas ne to vien nopirkšu un ne to vien izgatavošu). Un drusku izbārstīju.
Saslaucīju, bet laiku pa laikam kaut kur uzrodas kāds grauds. Kopumā izskatās, kā kad pele būtu piedirsusi.
Ā, un es jau nepateicu, ka es šos pavisam melnos rīsus arī izvārīju. Ūdens bija pavisam, pavisam melns. Tinti esat redzējuši?(Iešu guglēt, vai šos var ēst, varbūt bija jāmērcē 24/7 un jāmazgā ar ziepēm, bet kurš sapieris tad lasa instrukcijas.)
Nu lūk, un kad šos melnos, melnos rīsu atjauc ar pavisam baltajiem, arī kopumā izskatās, kā kad pele būtu to pašu.
Garša pat ļoti ok.
Vēl Jaunkundze šodien bija izgatavojusi čia pudiņu ar šokolādi. Ļoti garšīgi, bet uzminiet, kā tas izskatījās.
Pareizi, gluži kā kad kāds būtu piedirsis, šoreiz ne pele.
Pēc diviem šādiem produktiem vienā dienā jau varētu pietikt, lai mēs sāktu sevi uzskatīt par hipsteriem un audzēt bārdas.

Upd. Izlasīju, ka melnie rīsi esot dievu ēdiens, atjaukt tos ar baltajiem bija nepiedodama ķecerība. Es vairs tā nedarīšu.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: vakarā mans uzdevums ir..

šonakt, 12:07 am, 1 atsauksme

vakarā mans uzdevums ir vienkārši gulēt uz matrača un ļaut visiem pēc kārtas nākt pie sevis "sildīties". punkts uz I ir Sabīnīte, kas izstāv savu rindu pēdējā un ņemās, murrā, mīca ar nagiem. un es guļu un smaidu kā piramīdas zemākais slānis

man beidzoties vismaz ir bezvadu austiņas, kas atvieglo šīs vakara procesijas gaitu - nav jāpinas pa manu austiņu vadiem
f (f)

f: es pat vairs neatceros,..

vakar, 10:32 pm, atsauksmēm

es pat vairs neatceros, kāpēc fb pievienojos grupai "Medicine - jautājumi par un ap slimnīcām, slimībām, ārstiem, veselību", iespējams, kaut kādas kampaņas "paplašini savu burbuli" ietvaros, bet nu tur birst tik daudz pērles, ka man ir sajūta kā sektā, un ļoti grūti nepamest to grupu. saku sev, ka maniakus jau laikam labāk zināt un jāzin arī citi viedokļi, bet varbūt tomēr ne šie. for realz, cilvēki taču nav normāli.
mazaa_mija (mazaa_mija)

mazaa_mija: uztaisīt čhillī con carne..

vakar, 10:19 pm, 7 atsauksmes

uztaisīt čhillī con carne un aizmirst ielikt pupiņas, kas stāv deguna priekšā uz galda, ček!
bet par to vakar atklāj, ka ādažos ir meksikāņu veikals, kas piedāvjot čipoletu tfhu chipotles: https://www.elgringoveikals.com/product-page/chili-chipotle ir kāds mēģinājis, jo viss kas iepriekš rīgā bija nopērkams bija totāls sūds
lmr (lmr)

lmr: man ļoti patīk literatūrā..

vakar, 8:43 pm, atsauksmēm

man ļoti patīk literatūrā aprakstīti neeksistējoši mākslas darbi, aprakstītas gleznas vai mūzika - tā ir lasītāja jaunrade prātā.

bet tāda taču ir visa pieredze.

agrāk es rakstīju, laboju, jutos kaut ko pabeidzis un nospiedu pogu, bet varbūt bija otrādi - nospiedu pogu, pirms jutos ko pabeidzis. ir drosme dot, un ir arī bezgalīgs mēģinājums dot.

tas, ko es gribu pateikt, ir tas, ka es nekur neesmu nonācis, un ka apmaldīšanās sajūta ir kļuvusi par māju sajūtu.

bet bet bet bet bet neviena doma nav pabeigta, ir tikai komati, un arī punktu sauc par pietur-zīmi.


.

tas nav gals, tā ir sēkliņa.
vecais indiānis džims (jim)

vecais indiānis džims: Dārgās frendlistes dāmas,..

vakar, 8:53 pm, 18 atsauksmes

Dārgās frendlistes dāmas, vai kāda nevēlas pārpirkt no manis šo "One Wolf" kleitu? Tā kā M izmērs bija izpirkts, spontāni paņēmu L izmēru, bet tas uz maniem 166 cm garuma ziņā nepieguļ ideāli (vidukļa zona ir par zemu un apakšmala līdz ar to ir ap ceļiem, nevis kā modelei bildē uz puslieliem). Piegriezums un auduma kvalitāte ļoti laba, un, protams, ir kabatas. Esmu tikai uzlaikojusi, joprojām klāt cenu zīme, labprāt atdotu tālāk par to pašu cenu. Oriģinālā maksājusi 210 - lieliska izdevība izskatīties četrreiz dārgāk nekā ieguldīts!
Snorke (snorke)

Snorke: kas sovakar Resnitim..

2023. gada 25. novembris, 7:52 pm, 4 atsauksmes

kas sovakar Resnitim vakrinjas ?
rekordatrumaa pec mitinja izmezu maju, ieksreju veikalaa un ludz:

lasis iemarinets artomatiem un rivmaizi pa virsu ar kaperiem un darzenju MEDALJONI (jau gatavi kastiite)
salati ar avokado un kirbju seeklaam
saldaja - citrona sorbeta FLAUTAS, nu sorbets jau ieliets smalkaas glaazites (jau gatavas kastitee, ta ari rakstits flute) un mellenju-kazenju-avenju mikslis apelsinu sulaa
Aizliegts Viljams (aizliegts_v)

Aizliegts Viljams: Pink Floyd - Time So you..

vakar, 8:18 pm, atsauksmēm

Pink Floyd - Time

So you run and you run to catch up with the sun but it's sinking
Racing around to come up behind you again.
The sun is the same in a relative way but you're older,
Shorter of breath and one day closer to death.
‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ (ingmars)

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉: pop 2

vakar, 6:59 pm, 1 atsauksme

Pirms dažiem gadiem uz brīdi abonēju Spotify, bet pārstāju to darīt, jo sapratu, ka praktiski to neizmantoju. Pārsvarā klausījos saturu Soundcloud. Iepriekš cibā pāris reizes esmu saņēmis komentārus, ka man esot burtiski slikta muzikālā gaume. Tas ir smieklīgs apgalvojums; mēdzu to šad tad atcerēties. Gluži kā Ikari Šindži no Evanģeliona, es daudz klausos mūziku ar austiņām, lietoju tās, kad vien iespējams, un pārsvarā klausos šo apšaubāmo saturu: https://soundcloud.com/ingmars_freimanis/likes

Laikā no 2009. līdz 2011. gadam es mēdzu regulāri klausīties Top 40 popmūzikas izlases, un neesmu to nožēlojis. Tagad noklausījos UK Top 40, un likās diezgan garlaicīgi, negribējās klausīties otrreiz.

Es ar to gribēju teikt, ka varētu atkal abonēt Spotify un klausīties Hyperpop sarakstu.
Snorke (snorke)

Snorke: zinatnes mitini un argumenti..

2023. gada 25. novembris, 6:02 pm, 4 atsauksmes

zinatnes mitini un argumenti un (seksigi nepieejami aroganti) zinatnieki nenormali seksuali uzlaadee, nu nenormaali,
Resnitis nabadzins !!!
honeybee (honeybee)

honeybee: Dž: Man ir problēma Es..

vakar, 7:02 pm, 2 atsauksmes

Dž: Man ir problēma
Es (viss tāds laba māte): Ar ko?
Dž: Ar konsekvenciālismu
Es: Kuram nav?
Snorke (snorke)

Snorke: miitins galaa, uraa, uraa ..

2023. gada 25. novembris, 4:44 pm, 7 atsauksmes

miitins galaa, uraa, uraa
vispar jutos ka pats neveiksmigakais projekta vaditajs pasaulee, kur ir alus, kuuu irrrr alusssss

ne nu, lielaas linijas viss ok, tikai man liekas ka esmu stulba, ka visa eiropa domaa ka esmu stulba

un es paaraaak daudz runaju un paaraaak maz klausos, es vispar nespeju klausities, es runaaju


labi, nieki tas viss, pieversos Butiskajam - Vakarinjaam Resnitim !
pupinators (pupinators)

pupinators: Kā students mācās

vakar, 5:11 pm, 4 atsauksmes

Tipiska trešdiena. Modinātājs 7:30, tiek ignorēts. Pirmā lekcija ir 8:45, Zoomā. Mākslas pedagoģija. Kad tā bija klātienē, es laikam 2x neaizbraucu, jo es vienkārši nespēju piecelties, toties vienreiz aizbraucu rekord-ātrumā - no Codes ielas līdz Kronvalda bulvārim 16 minūtēs, ar velo. Šorīt no gultas izlīdu 6 min pirms lekcijas sākuma. Labi, ka L. atnesa kafiju un sacepa maizītes (vakar es taisīju kafiju un cepu rīta kartupeļus!). Neieslēdzās Zoomā mikrafons un es nevarēju noprezentēt savu darbu. Stulbi. Nu nekas jau traks, prezentēsim citeiz, bet man gribējās vismaz vienu izdarītu darbu. Nākošā lekcija uzreiz pēc tam, Kritiskais dizains. Vēl labi visu uztveru. Tomēr sevis izklaidēšanai nolemju pacelt savu galda virsmu uz visaugstāko iespējamo un nu man ir stāvgalds. Tas ir IKEA galds, tāpēc tas protams nav ideāls un mana stāvēšana nav pilnīga (man tomēr jāsaliecas, lai klabinātu taustiņus). Lekcija beidzas 5 min agrāk un es beidzot aizeju nomazgāt seju (pag, bet vai es iztīrīju zobus?). Nākošā 12:10 pie Helēnas Demakovas par Latvijas laikmetīgajiem māksliniekiem, grūti koncentrēt uzmanību, sāku slidināt telefonu. Lekcijas vidū apleju rolltonus un turku zirņus no saldētavas, manas pusdienas. Beidzas lekcija. 13:45. Vajadzētu kaut ko darīt, bet nonāku horizontālā pozīcijā atpakaļ gultā un pamostos 16:05 - tieši uz Taurena Estētiku. Noskrienu iekurināt krāsni, pa to laiku lekcija jau sākusies. Apbrīnojamā veidā es vispār nespēju uztvert viņa teikto - ne klātienē, ne tagad Zoomā, ne ar austiņām. Reiz arī L. paklausījās kādas 30 min un viņa man saka - nu bet tu klausies! Visu taču var saprast! L. pārfrāzēja Taurena teikto un man uzreiz pieleca. Es arī tagad neklausos, jo es vienkārši nevaru uztvert, man skan fonā. Jāatzīst, ka ne es vienīgā grēkoju ar Taurena lekciju - ļoti bieži netīšām kādam klausītājam ieslēdzas mikrafons un mēs varam klausīties sadzīves ainiņas, piemēram, vai ar 10 eur pietiks, lai veikalā nopirktu nepieciešmo. Lekcijas tiek ierakstītas, naivi ceru, ka es varēšu kādā brīvā brīdī (savā dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai jaungadā, jo tos jau neļaušot svinēt lielos baros) paklausīties. Jā, un šādas ir manas trešdienas - garo pusdienu pauzi es guļu. Un es pat neeju gulēt pusnaktī, vienos vai divos, es dodos pie miera ap vienpadsmitiem! Un man tāpat nepietiek. Viss rūdījums no inženiera laikiem sākot darbu birojā jau 8:00 ir pilnībā izčabējis.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: E sēž pie galda, pilda..

vakar, 5:10 pm, 1 atsauksme

E sēž pie galda, pilda dabaszinību mājasdarbu ar topogrāfiskajām zīmēm. Simo pienāk: "Kas tas par Ziemeļkoreju?"
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: no blakus istabas. bērni..

vakar, 4:47 pm, atsauksmēm

no blakus istabas. bērni spēlējas ar play do:
"Reiz dzīvoja Misters Pempe un Misters Pimpe. Viņi visu laiku dzēra un uzkoda "play do". Viņi bija tā piedzērušies, ka neko nesaprata. Viltīgais tosteris to redzēja un viņiem teica: es esmu solārijs, kāpiet manī sauļoties. Un Mr Pempe un Mr Pimpe iekāpa tosterī, tas aizvērās, un viņi abi izcepās."

"Reiz dzīvoja Rokrok-rakraks. Viņš gāja un uzkrita uz tetra, un sāka skanēt: tū-tu-ru-rū-tururū-tururū [tetris music]"
Kate (es_esmu_dzhims)

Kate: mana bijusī ķīmijas..

vakar, 3:40 pm, atsauksmēm

mana bijusī ķīmijas skolotāja jau gadiem mani vienmēr dzimšanas un vārdadienās apsveic pirmā. paldies, dzintra!
‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ (ingmars)

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉: varat beigt nervozēt

vakar, 3:02 pm, atsauksmēm

Viss kārtībā, es sarunāju, ka viņa ir atcelta.
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Sprādzienbīstams

vakar, 1:34 pm, 16 atsauksmes

Vakar vakarā nogāju gar Rajona Mego dārzeņu plauktiem.
Tad nu lūk, bija tajos plauktos vairākas jauki uzpūtušās Dimdiņu kimči kārbas. Gluži apaļas.
Negribētu iet gar Tiem Plauktiem, kad šīs kārbas nāks vaļā (ja nu es iekļūstu Degpunktā!). Kā saprotu, kimči ir sprādzienbīstams, un par šo Korejās klīst urbānās leģendas.
Vispār man garšo kimči. Varbūt pamēģināt šo spridzekli mājās?
Laba doma (laba_doma)

Laba doma: Kamēr es mājās strādāju..

vakar, 11:41 am, 4 atsauksmes

Kamēr es mājās strādāju pie datora, kaķis ik pa brītiņam nāk man klāt un ieņaudas, kas nozīmē, ka viņš aicina mani rotaļāties. Sākumā es liedzos, bet beigu beigās nopūtos un gāju ar'. Apgūlos kaķim blakus uz paklāja un teicu: "Nu? Izklaidē mani!"

Jā, tik tiešām - kaķis vienmēr gaida, kad es viņam pakustināšu striķīti vai paripināšu kādu rotaļlietu, bet kāpēc gan nevarētu būt otrādi? Kaķis vairs nav nekāds bērns, un, es domāju, tas būtu tikai godīgi, ja pārmaiņus arī kaķis padarītu kādus kumēdiņus, lai savukārt izklaidētu mani. Katrā ziņā es par to ļoti priecātos.
black_data (black_data)

black_data: All Them Witches live on KEXP

vakar, 11:30 am, 1 atsauksme

Es neatminos esam redzējis šo ģitāristu jebkad runājam, bet spriežot pēc tā, kā viņš spēlē ģitāru, viņam runāšana varētu arī īpaši labi nepadoties. Savukārt basists un bunģieris man atgādina agrīnos Pink Floyd.

https://youtu.be/eovMuxGqyGQ
in a river of teas (teja)

in a river of teas: Orbāns pazinojis ka arī..

vakar, 10:07 am, 3 atsauksmes

Orbāns pazinojis ka arī Džordžs Klūnijs ir Sorosa bandinieks
https://www.reuters.com/article/idUSKBN2841VO
Laba doma (laba_doma)

Laba doma: Ja godīgi, tad es tiešām..

vakar, 10:36 am, 2 atsauksmes

Ja godīgi, tad es tiešām ticu, ka noklusēšana nav melošana. Es apzinos, ka tas ir uz ētiskuma pašas, pašas robežas, faktiski jau pelēkajā zonā, bet tomēr. Melot man riebjas, un es visiem spēkiem cenšos no tā izvairīties, tāpēc, ja ir variants melošanas vietā kaut ko noklusēt un nepateikt, tad es labāk izvēlos to. Priecīgu tas mani nedara, bet dzīvot ar to es varu.

kramers: ))

vakar, 9:24 am, atsauksmēm

Подумалось тут. Наше население четко разделено на две неравные части. Меньшая часть не хочет болеть и умирать и всячески пытается оградить себя от носителей вируса. Большей же части похер и на себя, и на своих близких, и на первую часть В связи с этим возникает дурацкая мысль: давайте сделаем так, чтобы все, кто ратует за "переболеть" переболели как можно быстрее и как можно более синхронно.. Если все "желающие" заразятся уже на этой неделе, то через месяц эпидемия пойдет на спад из-за отсутствия достаточно числа восприимчивых носителей.
Как этого достичь? В принципе, легко.
Можно объявить "неделю общенациональной короновирусной вечеринки". Власти могут организовать массовые гуляния и бесплатные концерты.
Всем, кто болеть не хочет, на время этой вакханалии надо предоставить гарантированный официальный отпуск, попросить их закупить продукты впрок и порекомендовать никуда не высовываться
https://www.facebook.com/yesint4/posts/1847589105406234
Entitious (unknown_entity)

Entitious: Ziņas ir tādas, ka jaunumu nav

vakar, 9:09 am, 3 atsauksmes

Dēļ kronīša, bērniem klasēs vajagot 3m2 telpas uz galviņu. Cik atceros, riņķa laukums ir pi*R*R. Ja R=2 (2 metri tak), tad riņķa laukums būtu ~12.5m2. Pie riņķa laukuma 3m2, attālums starp bērniem biš zem 1m, jebšu normāla klase, cik atminos.
zintish (zin)

zintish: nu jau mani sāk darīt..

vakar, 9:13 am, (bez komentāriem..)

nu jau mani sāk darīt bažīgu anti-covid "valdība mūs apspiež" kustība internetā.
ka tik vienā brīdī tiešām nepaķer pa nopietno un un nesāk nodarboties ar fizisku anarhiju.
ļoti ceru, ka līdz tam nenonāks.
Liene (kbrgs_)

Liene: JA CEĻAS PIECOS NO RĪTA TAD..

vakar, 7:49 am, 2 atsauksmes

JA CEĻAS PIECOS NO RĪTA TAD VAR PASPĒT SĪKO SATAISĪT UZ BĒRNUDĀRZU LAICĪGI UN BONUSĀ IZTĪRĪT SEV ZOBUS.
lara (lara)

lara: Viens rīts

vakar, 8:32 am, 2 atsauksmes

Šis ir bijis ideāls rīts. Pamostos sešos bez modinātāja. Kafija, dienasgrāmata, dienas ziņas.
Tad iekurinu krāsniņu darbnīcā. Kaķim brokastis. Eju sasveicināties ar L. Viņa mostas. Tagad vēlreiz jāvāra kafija kanniņā uz plīts. Ar putotu pienu.
Un tam visam fonā novembra pelēkā krēsla, mitrais gaiss, gar logu peldoši dūmu mākonīši no skursteņa. Tik maigs novembris, silts, saudzīgs.
Arvien vairāk mīlu tumšos mēnešus, slapjos un neērtos.
Nu jā. Tikai pierakstu. Tāds rīta foto.
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: es nesaprotu, kur paliek..

aizvakar, 11:23 pm, 4 atsauksmes

es nesaprotu, kur paliek laiks. tūliņ jau būs nedēļas vidus manā vienīgajā atelpas nedēļā, bet man mistiskā kārtā ir izdevies jau katrai dienai piekrist uz vienu vai vairākām lietām, kuras noteikti nevar klasificēt kā atelpu. es joprojām esmu ļoti tālu no spējas noturēt pietiekami daudz telpas vienkārši sev.

tai pat laikā, kopš sestdien, braucot uz biroju atstāt tur darba datoru un tā aksesuārus, kā arī biroja atslēgu un parakstītas darba laika uzskaites tabeles, piedzīvoju to eiforisko brīvības sajūtu, ka viss, viss, viss, viņi no manis vairs neko nevar prasīt, es kopumā jūtos tik daudz labāk un tas, šķiet, ir acīmredzams, jo pilnīgi visi cilvēki, ar ko esmu nonākusi klātienes vai, biežāk, neklātienes kontaktā, komentē, ka es izskatoties priecīga. un tā arī ir, tad, kad es neesmu satraukusies, ka atkal visu/kaut ko nepaspēšu un ka tūlīt briesmīgi izgāzīšos jaunajā darbā, es jūtos vienlaikus gan reāli iezemējusies, gan arī tā patīkami viegli.

bet šajā atvadu procesā es esmu par sevi daudz uzzinājusi. piemēram, ka es acīmredzot tieši tāpat kā īsti līdz galam nespēju būt pavirša pat tad, kad esmu nolēmusi, ka varētu tāda būt, nespēju arī būt atklāti petty and mean situācijā, kur tas principā būtu visai pieņemami. iespējams, šis norāda uz to, cik daudz darba ar dusmošanos man vēl vajadzēs veikt, taču man joprojām ir grūti pieņemt, ka mana (tak laikam jau pārspīlētā) paškontrole varētu būt kaut kas, ko vajadzētu nevis tikai teorētiski dekonstruēt kā potenciāli ne līdz galam veselīgu uzvedības mehānismu, bet reāli pārvarēt. un vēl viss šis ir kaut kādā mērā licis man noticēt, ka es tiešām esmu sasodīti drosmīga. es zinu, ka no malas bieži izskatās, ka man viss kas ir viegli, nu, vai vismaz, citējot, "tev labi sanāk grūtas lietas", bet patiesībā šo sapiņķerēto, disfunkcionālo un līdzatkarīgo darba attiecību pārtraukšana ir bijusi tik vājprātīgi grūta lieta, un tāpēc es, pat apzinoties, ka man šajā ir bijis tik daudz pamatīga atbalsta - no terapeites, no [info]pelnufejas, no [info]rr_rrr_r, no [info]vakardienas, no G., jūtos tā, ka es esmu paveikusi kaut ko būtisku un ar sevi reāli lepojos. un tas nemaz nenotiek bieži.

es gribētu šo sajūtu saglabāt, un es gribētu spēt par sevi lepoties arī ar tādām paveiktajām lietām, kuras fundamentāli nejūtas kā kaut kas tāds, kas mani procesā ir teju iznīcinājis. man šķiet, ka tas ir iespējams.
rūsganais sprakšķis (mufs)

rūsganais sprakšķis: Bēru pēcmielasta..

aizvakar, 10:18 pm, 12 atsauksmes

Bēru pēcmielasta pasēdēšanas hailaits - pusaugsuns, kas atnes uz dzīvojamo istabu pagrauzt mātes apenes.
Priekškars.
Lustra.
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Darbs no mājām (baltajā pantā)

aizvakar, 10:06 pm, 7 atsauksmes

Pamosties tumsā
Kafija
Pastrādāt
Pastrādāt
Tēja
Būtu ēdusi griķus
Bet kode Aleftīna
(Aleftīna ir cūka)
Griķos bij bijusi
Nācās ēst
Piparkūkas.
J. S. Badger (217)

J. S. Badger: parenting chronicles

aizvakar, 7:03 pm, 7 atsauksmes

Tutas koncertā Tuta nedzied :o
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: izpirkts viss Miļļermiļš!..

aizvakar, 7:50 pm, 5 atsauksmes

izpirkts viss Miļļermiļš!

Aizliegts Viljams (aizliegts_v)

Aizliegts Viljams: Katru reizi, kad kaut kas..

aizvakar, 6:27 pm, 9 atsauksmes

Katru reizi, kad kaut kas jādara VID EDS, nepamet sajūta, ka tur viss tik tizli sataisīts ar nodomu, lai cilvēks kaut ko saputrotu un rezultātā kļūtu par noziedznieku (jo nodokļu nemaksātājs taču tāds ir).
honeybee (honeybee)

honeybee: Viss vecuma ļaunums nāk no..

aizvakar, 5:56 pm, 2 atsauksmes

Viss vecuma ļaunums nāk no tā, ka cilvēks atceras pagātni un saprot 2 lietas:
1) ka ir bijis jauns un sapņains muļķis
2) ka tādam būt ir kudiš labāk nekā tādam, kas to saprot
pupinators (pupinators)

pupinators: Izpārdošana

aizvakar, 4:13 pm, 4 atsauksmes

Pilns e-pasts un nu jau nāk arī sms ar informāciju par mega izpārdošanām. Rieksti, žurnāli, apģērbi, apavi, Rimi - principā visi, kas tikuši pei mana e-pasta. Bet neviens nesūta informāciju, ka tur un tur, zem tā koka ir norakts naudas pods. Neviens nesūta - hei, cienītā, reku tieši Jums piemērots darbiņš (kaut ko uzrakstīt, uzradīt, samaketēt), mēs jums samaksāsim! Nu tā ka darba piedāvājums, kuru es varu arī paveikt, izpildīt. Tak tā pasaule jau nesaprat, ka patēriņa kults iet dibenā? Vienīgi žēl par One Wolf, tas man mīļš brends, gandrīz neko nevaru atļauties, bet tur ir tādas mega atlaides, ka šķiet, ka viņi cenšas glābties. Bikses no 230 eur uz 49 eur, tas ir vispār neiedomājami no One Wolf.
Bet nu jā, es tikko pa savu studiju darbu samaksāju 320 eur avansa maksājumu :D un jau esmu iztērējusi ap 80 eur citām šim darbam vajadzīgām lietiņām. Man būs ekskluzīvas 20 lietiņas, kurai katrai pašizmaksa ir 20 eur. Cik labi, ka studijas ir bez maksas un trakums ar tām manām dārgajām idejām!
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: nevaru izturēt, kad Ingmārs..

aizvakar, 2:42 pm, 12 atsauksmes

nevaru izturēt, kad Ingmārs strādā no mājām un klausās savu valsts pārvaldes mūziku
Papa de Jacques (adirred)

Papa de Jacques: Optimisms

aizvakar, 1:05 pm, atsauksmēm

Cilvēkiem patīk domāt, ka viss jau būs labi, ka grūtības tiks pārvarētas, ka nekas ļoti slikts jau nenotiks. Un tad viņi viļas. Dzīve, kā izrādās, nepiepilda viņu cerības.

Ar covid visdrīzāk būs vēl sliktāk nekā ir tagad.

Vai mēs katrs tam esam gatavi? Vai arī sāksim vainot cits citu. Kurš masku nepareizi nēsājis, kurš pašizolāciju nav ievērojis...

Īstais optimisms ir ticēt, ka pēc tam, kad būs bijis sliktāk, un pēc tam vēl sliktāk nekā sliktāk - tur pie apvāršņa kļūs drusku labāk. Un tad vēl labāk.

Tikai ne jau uz ilgu laiku. Taču ar šo brītiņu, kad ir labi, būs gana. Es tam ticu.
Papa de Jacques (adirred)

Papa de Jacques: Bailes

aizvakar, 12:09 pm, 2 atsauksmes

Apbrīnojami, cik ātri tika aizmirsti visi argumenti, kuri ļoti labi derēja musulmaņu galvassegu aizliegšanai un ierobežošanai. Šim tagad vajadzēja būt musulmaņu teroristu zelta laikmetam, jo aizsegtas sejas tagad daudzviet ir norma. Pat Zviedrijā neviens nebrīnās un nepievērš uzmanību tiem nedaudzajiem, kuri staigā ar maskām. Gan jau kādam ir dati par to, kādas ir izmaiņas musulmaņu teroristu uzbrukumu biežumam līdz ar covid izplatīšanos. Šaubos gan, vai būs interese šādus datus publiskot.