Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Viena no manām mīļākajām..

šovakar, 7:16 pm, 2 atsauksmes

Viena no manām mīļākajām grāmatām bērnībā un tīņu vecumā bija K.Vilsona "Apziņas parazīti". Kaut kā īpaši norāva manu mazo jumtiņu. Būtu jāizlasa vēlreiz, gan jau spētu izbaudīt joprojām.
zintish (zin)

zintish: ⚘

šovakar, 7:10 pm, atsauksmēm

putnu novērotājs (_re_)

putnu novērotājs: #labāknekāziedi šodien..

šovakar, 6:38 pm, atsauksmēm

#labāknekāziedi

šodien paralēli tradicionālajām tulpēm (jā, šim darbam nāk līdzi arī 8. marts, bet ne no visiem uzņēmuma džekiem, odnako) man atnesa kvalitatīvu melno šokolādi ar sesama sēklām. impressed!
iokaste (iokaste)

iokaste: dēļ tiem ierobežojumiem..

šovakar, 6:14 pm, atsauksmēm

dēļ tiem ierobežojumiem esmu pieņēmies svarā par 10kg. un dzirdēju, ka covidam vēl piešķīruši naudu, lai varētu to turpināt līdz 2023. gadam. tas nozīmē, ka ir jāsāk tukšās dienas vai pat kūres.
pavisam (pavisam)

pavisam: Par stikla griestiem

šodien, 5:09 pm, 3 atsauksmes

Viens no PT kandidātu kantoriem pieminēja, ka pārņēma daļu Andersena klientu.
Šis jau bija aizmirsies. Nez vai Piektdienis nav par jaunu, lai vispār saprastu atsauci, būs jāpaprasa.

Tātad, krāšņajā grāmatvedības pasaulē eksistē Lielais Četrinieks: PWC, E&Y, KMPG & D&T.
Tie sniedz audita, nodokļu konsultāciju un grāmatvedības pakalpojumus.
Pirms tam bija Lielais Piecinieks. Tas palika par četrinieku, jo Andersenu parāva sev līdzi Enron skandāls.

Ko es nezināju, ka vēl pirms tam bija Lielais Astotnieks - PWC, E&Y, D&T ir kaut kāda jocīga kasdārzā rezultāts sešiem no astotnieka sastājoties pārīšos pa divi. Toties KPMG ir bijis Peat Marwick Mitchell, ko es nemaz nevarēju zināt, jo tas ir KPMG kopš 1987. Būsim reāli, TIK veca es tomēr neesmu.

Parunājos ar šefu par dzīvi.
(Reizēm noder tāds mazliet saņurcīts pirmdienas stāvoklis.)
Man šķiet, ka mēs abi pa kluso kārtojam lietas manai aiziešanai.
Ir tas dīvainais miers pirms agonijas, kad uz brīdi sāk likties, ka mož atveseļosies, bet ir pilnīgi skaidrs, ka tas nav iespējams.
Mēs esam vienojušies, ka man vairs nedrīkst būt neviens "reāls darbs", piemēram, "slēgšanas fails xyz". Fiziski nav iespējams vadīt šo komandu, grupu integrāciju un izbrīvēt 2h dienā ekselim.
Tajā brīdī, kad es palieku bez ekseļiem, šis amats man vairs nav interesants. Tikai cilvēki un sūdi... Tikpat kā bērnudārza auklīte, tikai labāk apmaksāta.

Baigi jocīga sajūta. Bet ne tā sliktākā...
lilja_brik (lilja_brik)

lilja_brik: bieži sevi pieķeru..

šodien, 4:25 pm, atsauksmēm

bieži sevi pieķeru nodomājam "šis man ir par normālu", un nevis heteronormatīvā, bet drīzāk neirotipiskā nozīmē
lilja_brik (lilja_brik)

lilja_brik: saistībā ar visiem..

šodien, 4:18 pm, atsauksmēm

saistībā ar visiem pēdējā laika pseidonotikumiem internetā "leavesociety" sajūta šobrīd nobriedusi līdz treknam pilošam auglim, bet tā jau man ir dažreiz agrāk bijis.
C1>C4 (malvine_truse)

C1>C4: dārgie cibiņi

šodien, 4:50 pm, 2 atsauksmes

Dārgie cibiņi, atzīstaties kam nav kauns, jums garšo līns (no angļu valodas - lean)?
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Perseverance būtu elegants..

šodien, 4:20 pm, atsauksmēm

Perseverance būtu elegants sievietes vārds, kas lielā mērā raksturo arī vienu no sievietēm, šķiet, lielākā mērā piemītošu tikumu. Sveiciens starptautiskajā! :)
tethys_ (tethys_)

tethys_: Video un teksts, ūdenskritumi un Vāgners

šodien, 4:08 pm, atsauksmēm

Šodien lasīju vecu grāmatu par ūdenskritumiem un klausījos Vāgneru. Tur ir dažas bildes, bet es tās neskatos. Es lasu dabas aprakstus, leģendas par ūdenskritumu izcelšanos, un baudu redzes tēlus.
Cik ļoti mēs paļaujamies uz video. Droši vien gandrīz ikvienam mūsdienās liktos tik garlaicīgi lasīt dabas aprakstus, tāpat kā grāmatās tiek aicināts pēc iespējas mazāk aprakstīt. To, cik kādai stāvi pupi vai cik kādam stingra zoda līnija - to vēl var, bet ainavu apraksti ir pilnīgi aizliegti. Tikai darbība, tikai stāsts, un pēc iespējas mazāk detaļu.
Mēs arī vairs nemākam aprakstīt. Visu safotografējam un parādām. Visiem ir pietiekami laika skatīties seriālus un filmas, bet gandrīz nevienam nav laika grāmatām ar viņu garlaicīgajiem aprakstiem, no kuriem tāpat katram galvā rodas savs (cik šausmīgi, iztēle...).
Jap, es šodien sajutos nīgra par to, kāpēc mani daudz vairāk interesē lasīt un rakstīt grāmatas, un kāpēc man tik grūti nākas sevi piespiest darboties modīgākos novirzienos. Mācos un daru, bet aizrautība stipri vien mazāka nekā ar jebkādu rakstītu tekstu. Nīgru ierakstu es radu bez grūtībām, bet, kad jārediģē video, liekas tik šausmīgi garlaicīgi.
Gribētos, lai tā nebūtu, bet nekā. Vecmodīga esmu līdz riebumam. Hordoju vecās padomju laika grāmatas ar dabas aprakstiem un situ sev pa pirkstiem, kad pašai savos darbos sanāk aizrauties ar to, cik mākonim spoža maliņa un cik specifiskā tonī asfalts.
Nožēlojami un bezjēdzīgi.
honeybee (honeybee)

honeybee: beidzot zabesīja mani..

šodien, 1:43 pm, atsauksmēm

beidzot zabesīja mani interneta tirgotājs (turklāt it kā cienījams, lol), ar savu kukijiem pārbāzto lapu, kas nemāk normāli saglabāt pirkuma grozu, neļauj neko nopirkt, jo hroms aizrijas ar augstākminētajiem kukijiem, es aizrakstu, ka viņiem ir problēma, viņi man "pamēģiniet citu pārlūku", pamēģināju firefoxi, kurš arī aizrijās, tikai citos veidos, uzrakstīju viņiem īsu, skaudru viedoklīti
ņehuj nepārdot man lietas, kamēr vienam bērnam zūms un otrs raudādams cīnās ar polinomiem

ilona_pop: Her need for validation..

šodien, 11:49 am, (bez komentāriem..)

Her need for validation played her
If you cannot control your emotions, you will not succeed in this game. If you cannot master your own emotions and stay focused.. than you are not ready.
Es cenšos. Doties rīta skrējienā ar pilnu galvu, ko atbildēt, tā vietā, lai pieļautu atbrīvojošo vēju galvā, atnākt mājās, atbildēt ko stulbu, done.
Es cenšos, man vēl daudz jāmācās, ja vēlos dzīvi pilnā potenciālā.
aborigens (aborigens)

aborigens: Piefiksēts vēstures..

šorīt, 9:24 am, 15 atsauksmes

Piefiksēts vēstures annālēm. Svece kā parasti mierīgs, neuzbrūkošs un loģisks.

"Tad, kad tu neraksti par citiem, bet mēģini formulēt savas domas, gribot negribot nākas riskēt. To zina visi radošie cilvēki. Nav garantiju, ka spēsi izvairīties no banalitātes, domāšanas neprecizitātes, kļūdām vai vienkārši muļķībām. Bet jāriskē ir. Un abus jaunos izdevumus es uzskatu par mēģinājumu riskēt un iekāpt patstāvīgas domas laukā. Vienlaikus abi izdevumi, manuprāt, atrodas uz kaut kādas robežas, un mēs vēl nevaram zināt, kāds būs turpinājums."
""Telos" šobrīd, manuprāt, izskatās gandrīz vai sliktāk. Man ir zināms priekšstats par tā rakstu autoriem, tie ir zinoši cilvēki, tieši tāpēc vēl iespaidīgāk ir tas, cik viegli starp sakarīgām domām tiek salikti vienkāršojumi, kuru problemātisko dabu, esmu pārliecināts, šie autori apzinās. Jūs teiksit, ka liberāļi ir tādi paši. Nevaru atbildēt par visiem liberāļiem, bet es labprāt redzētu kritiskās un patstāvīgās domas paraugdemonstrējumu, nevis tikai dionīsisku prieku par to, ka izveidots portāls, kuru neviens no malas nepieskata."

https://satori.lv/article/vards-filozofiem?fbclid=IwAR1OWzDiUSWL1o16m4Zv04CDMGl1b4H4ArnMZk18SquRqYeVkKbXAN9Edyk
Adon (lord)

Adon: par Zenītu

šodien, 11:57 am, 6 atsauksmes

interesanti, ka vairums (gribētos teikt, ka visi, bet gan jau, ka nē :D) vīriešu kārtas pārstāvju, kuri pirmoreiz apmeklē manu darbnīcu, redzot view cameras un citus lielus un vecus fotoaparātus, sāk stāstīt, ka viņiem arī ir Zenīts un ka bērnībā ir attīstījuši bildes... turklāt, tas parasti tiek pasniegts apmēram kā "heh, kas tad te, vot man ir ZENĪTS"... nu, neba man tas krāniņa garumu kā aizskartu - es apvainotos vai gribētu parādīt kaut kādu savu pārākumu, bet ir tik dīvaini, ka vīriešiem ir tik svarīgi vienmēr un visās lietās nodemonstrēt, ka viņi ne ar ko nav sliktāki kādā jomā... nu... tas ir kā aizbraukt uz atomelektrostaciju un stāstīt, ka mājās arī malkas katls pagrabā ierīkots... wtf vispār? :D
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: Putni

šorīt, 10:09 am, atsauksmēm

Kādu mēnesi atpakaļ apkārtnes bodēs bija beigusies mazputniņu barība, iepirku papagaiļiem domāto... un tā šamā tur karājās šķīsta un neskarta līdz vakardienas sniegiem. Nevienam nevajadzēja.
Acīmredzot kāds drosmīgais beidzot saņēmās pagaršot. Tagad man aiz loga ir cīņas arēna par labāko "medū mērcēto" prosas graudu.

Izrādās, ka mūspagalma vārnas ir trīs, nevis divas, kā līdz šim šķita. Divas turas pārī un kontrolē komposta kaudzes metamorfozes. Trešā pārlūko virtuves logu. Pāris dienas atpakaļ viņa negadījumā zaudējusi kāju. Apbrīnojami ātras pielāgošanās spējas. Šorīt, var teikt, jau balansēja zarā gluži virtuozi un ēda ar apetīti. Nu ja, tas par laimi nav spārns. Lidonim palikt piekaltam zemei ir baiss dzīves noslēgums.
‮‮ (laboratorija)

‮‮: 🌷 С 8 Марта! 🌷

šorīt, 9:44 am, (bez komentāriem..)

aborigens (aborigens)

aborigens: Iepriekšējā ieraksta..

vakar, 11:06 pm, 11 atsauksmes

Iepriekšējā ieraksta rezultātā aizdomājos par pēdējā laika filmām, kurās kā tēli figurē kristieši. Gnidrologs saka, ka lielākajā daļā holivudas filmu kristieši attēloti kā ļauni, neaptēsti pāķi. Es arī it kā nevaru atsaukt atmiņā neko pozitīvu no pēdējo gadu filmām. Ja tu dārgais cibiņ zini, būšu priecīga, ja to ierakstīsi komentārā. Var ierakstīt arī kādu filmu, kur kristieši ir neforši, bet tad pašai filmai jābūt labai.

Pēdējais kas mani uzrunāja nu tā, ka ļoti, ļoti ir seriāls Messiah. To gan apturēja pēc pirmās sezonas nofilmēšanas un neuzskata kā kristiešiem draudzīgu, taču es biju sajūsmā. Ja man ķecerīgi vajadzētu vizualizēt Jēzus nākšanu, tas būtu kaut kas ļoti tuvs.

Par Netflix un kristiešu kaitināšanu var palasīt šeit https://www.rigaslaiks.lv/agora/rl-skatas/maikls-petroni-mesija-2020-20107
tethys_ (tethys_)

tethys_: In the night of the Apocalypse we reunite the core.

vakar, 10:49 pm, atsauksmēm

Es visu mūžu esmu redzējusi sapņus par Apokalipsi. Tagad es zinu, kas tas ir. Tieši šodien 35 gadi ir apskaidroti.
Ak, ko es bez tevis darītu, God Herself? Neeksistētu, bet tas ir tikai tāds izteiciens, tu svētā palaistuve.
*
Walk through the end without regret, worthy of her grace.
♪♬: LOTL - Haythor/Morgana

ilona_pop: Es ļoti, ĻOTI ceru, ka..

vakar, 6:37 pm, (bez komentāriem..)

Es ļoti, ĻOTI ceru, ka neesmu atradusi par vēlu izcilās Sheraseven video pērles ar totālāko dzīves skolu, nozīmīgāku par visiem maģistra diplomiem un ntajiem gadiem izglītības, kura nahren nevienam nav vajadzīga, kopā. ĻOTI CERU, ka lietas iegriezīsies tā, ka būšu atpakaļ savā praimā izskatā, savukārt emocijas tik izpaustas tur, kur tām jāizpaužas: uz skatuves, nevis dzīvē, sevi kompromitējot.

ilona_pop: Man ir ļoti žēl mīļā,..

vakar, 6:35 pm, (bez komentāriem..)

Man ir ļoti žēl mīļā, lētticīgā Maestro, kurš diemžēl nu ir uzrāvies, uz pamatīgu haizivi un ziepēs līdz ausīm. Sasodīts. Pasaulē tomēr daudzos gadījumos taisnība neeksistē vispār. Izmantoti tiek labie cilvēki, kamēr kretīni mierīgi, bez bēdu pastaigājas.
Smile & Shine (mazeltov)

Smile & Shine: Nopirku online Carcassonne -..

vakar, 6:10 pm, atsauksmēm

Nopirku online Carcassonne - spēlēju ar botiem pagaidām, bet izskatās labi!
Ticket to Ride, kaut arī man ir daudz karšu, ir mazliet piegriezies.
* (inese_tk)

*: marts

vakar, 6:25 pm, atsauksmēm

februāra pēdējā dienā dzirdēju pirmās dzērves un pirmos cīruļus. samierinājos, ka šī gada skaistā ziemā ir galā un pārslēdzos uz pavasara režīmu. pat sāku kaut ko drusku rosīties dārzā un ievasarot biezās drēbes. bet. vakar atkal bijām pastaigā pa Līču Laņģu gravu. sākām pavasarī, beidzām ziemā. šodien ir padsmit centimetru svaiga sniega un mīnusā. kaķis priecīgs - viņš ir izrādījies par īstu ziemas zvēru, kurš pat lielajā spelgonī lielāko dienas daļu pavadīja laukā, peldoties sniegā.
visu nakti putināja, vējam gaudojot skurstenī un klabinot šīberus. no rīta reģionālais autoceļš P18 neeksistēja. bija vien balts dziļa sniega tuksnesis ar dažām knapi apjaušamām, iebrauktām risēm. izgājām ~8 km kolektīvā pastaigā ar zirgiem. Beverīnas novada klajumos pūta mežonīgs vējš, brīžiem likās, ka nopūtīs mani no zirga. līdz es neizturēju un nokāpu pati. acīs griezīgi spīdēja saule un balto plašumu atspīdums un zirgs bija līksms un šķelmīgs.
rīt brauksim uz kalnu. tētis arī būšot.
♪♬: plīts kuras
mapats (mapats)

mapats: Masku veidi. 1. Uzpurnis,..

vakar, 6:32 pm, 2 atsauksmes

Masku veidi.

1. Uzpurnis, klasika.
2. Šņukurs, profiem.
3. Apenes, modīgajiem.
4. Ar vēstījumu, ekstrēmistiem.
5. Lakats/šalle/tamborētā, sistēmas appisējiem.
De contemptu omnium vanitatum mundi (hurt)

De contemptu omnium vanitatum mundi: Kad trīsdesmitgadnieki ir..

vakar, 5:48 pm, 1 atsauksme

Kad trīsdesmitgadnieki ir "sīkie" haa haa
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Drusku nesapratu [ padomāju, sapratu :D]

vakar, 5:28 pm, 11 atsauksmes

lasu par EKA astronautu atlasi

https://jauns.lv/raksts/bizness/431710-mekle-aizraujosu-darbu-ir-piedavajums-latvijai-piedava-iziet-kosmosa

tātad viens no noteikumiem:

izcila veselība (pilotu 2. klases medicīnas pārbaudes)

un

iespēja piedāvāta arī cilvēkiem ar invaliditāti.

nē tas ir forši ka piedāvā bet kā tas tehniski iet kopā, es tā saprotu ka invaliditāte =/= izcila veselība? Kāds būtu pretējais piemērs kurš apgāž šo apgalvojumu? Un kāds būtu cilvēks ar invaliditāti kurš šajā atlasē (vajag tikai 20 cilvēkus) aiziet priekšā cilvēkiem bez invaliditātes? OK, vienīgais ko es varu iedomāties ir cilvēks ar krasi apsteidzošām spējām kādā nepieciešamā jomā.

UPD. OK, cilvēks ar labām aktīvajām protēzēm varētu būt šāds keiss, ar šitādām

https://en.wikipedia.org/wiki/Neuroprosthetics

Tehniski viņš skaitīsies ar invaliditāti, praktiski iespējams ka ir vairāks pējīgs.

Tā ka ierakstu varētu ņemt ārā, bet lai paliek, tas ir labs komentārs iepriekšējam - par dabiskumu :)
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Mimozu laiks

vakar, 4:49 pm, 19 atsauksmes

Tirdziņā ir nopērkamas neiedomājami dzeltenas un brīnišķīgas mimozas, tās bija neglītās, dzeltenās puķes, kuras, kā atceramies, bija rokās Margaritai, kad viņa Arbata ielās satika Meistaru, kad mīla izlēca no stūra un trāpīja kā slepkavas nazis...pārējo jūs zināt.
Es arī nopirku sev nelielu pušķi.
Lūk, mimozu laiks un iespēja katrai iet ielās satikt savus meistarus. Es gribētu satikt santehniķi un elektriķi. Arī iekšdarbu meistars būtu vajadzīgs.
krēpjlācis (nistagms)

krēpjlācis: apmaiņa

vakar, 4:07 pm, 3 atsauksmes

es gribētu informācijas blīvumu (visus tos neizskatāmos attēlus, video, rakstus, stōrijus, utt.) mainīt pret brīvu pasauli. gribu attapties bezrūpīgā vasarā Itālijā. vai varbūt Portugālē, es nekad neesmu bijis Portugālē. vai arī varbūt vajag kaut kā vēl vairāk noslēgties no informācijas. labi ir tiem, kam ir sava māja, dārzs un pļava. tad var fokusēties uz sevi un nedomāt par pasauli. vismaz man tā liekas.
tethys_ (tethys_)

tethys_: Par pēdējā laika vārda brīvības kariem

vakar, 4:03 pm, atsauksmēm

Alvja Hermaņa teksti, Māras Zālītes aicinājumi uz karadarbību, jaunpiedzimušo prieki, mans pašas citāta dēļ izdzēstais fb komentārs un bloķētais profils.
Manā galvā tas ir gluži vienkārši - visiem jābūt tiesībām publicēties, bet tiem, kas publicējas, ir arī jāsaprot, ka viņus atbalstīs tie, kas viņiem piekrīt. Es nekādā gadījumā neatbalstītu kaut kaut kādu konservatīvo portālu, kas sludina dieva kārtību un vēršas pret visu, kas man svarīgs. Tomēr es uzskatu, ka tādam ir jāļauj pastāvēt. Tikai nevajag arī brēkt, ka tevi apkaro, ja tu gribi sludināt to, kam ne visi piekrīt, tātad, jebko ar jēgu un domu, jo nekam nepiekrīt 100% cilvēku.
Tāpat kā ar slavenībām. Nav jānoraksta un jāaizliedz visi kaunā kritušo darbi, kas grib, lai bauda, bet nevar arī nosodīt režisorus un producentus, kas nevēlas strādāt ar izvarotājiem un citiem pretekļiem. Katram vienkārši jāuzņemas atbildība pašam par sevi un jārēķinās ar sekām.
Es nebrēcu par to, ka manu FB lapu neapmeklē kristieši vai citi koservatīvi cilvēki. Man viņi tur nav vajadzīgi un, ja man par to lapu maksātu, es neapvainotos, ka man netiek nauda no viņiem. Katram ir tiesības gan radīt, gan baudīt un atbalstīt to, kas viņam ir tuvāks un pieņemams, un nav ok ne ierobežot tās izpausmes, ne arī nīdēt, ka tevi kāds neatbalsta, kritizē un nabadziņu nomāc.
♪♬: LOTL - Shup up when you're talking to me
krēpjlācis (nistagms)

krēpjlācis: Poll #21423 mīlestība ..

vakar, 4:04 pm, 3 atsauksmes

Poll #21423 mīlestība
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu tici mīlestībai?

View Answers

Jā.
12 (85.7%)

Nē.
2 (14.3%)

austra (au)

austra: turku zirņu diena bez..

vakar, 4:03 pm, 3 atsauksmes

turku zirņu diena bez galvenajām sastāvdaļām
jeb
pusdienās sataisīju pilnu cepešpannu ar falafeļiem BEZ pētersīļiem un turku zirņu, batātes un kokosriekstu kariju BEZ karija pastas.
pavisam (pavisam)

pavisam: There is no light

vakar, 2:44 pm, 5 atsauksmes

porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: Ko es šodien uzzināju -..

vakar, 2:29 pm, 3 atsauksmes

Ko es šodien uzzināju - izrādās ir tādi katli, ar ko mājās nokūpinta vistu vai zivi. Vajagot tikai garšvielas un elektrību.
Izklausās pavisam jocīgi un neticami
f (f)

f: kauliņi ir krituši,..

vakar, 2:20 pm, atsauksmēm

kauliņi ir krituši, atvaļinājums jāaizstāj ar b lapu. šoreiz vismaz, šķiet, nav vīruss.
. (punkts)

.: ūsiņa cildeno vasara -..

vakar, 12:40 pm, atsauksmēm

ūsiņa cildeno vasara - vafeļu sirdis
. (punkts)

.: gogēna drānas Nafea faa..

vakar, 12:29 pm, atsauksmēm

gogēna drānas Nafea faa ipoipo