Scorpse (scorpse)

Scorpse: Pirmo gadu dzīvot jaunā..

šodien, 12:16 pm, 2 atsauksmes

Pirmo gadu dzīvot jaunā mājā ir ļoti interesanti. Var uzzināt visādas lietas un tās, kas saistītas ar gadalaikiem, atklājas pirmo reizi. Piemēram, kur te aug ceriņi vai kurās vietās vislēnāk kūst sniegs, vai kuras puses logos pavasara vējos pūš visvairāk un cikos saule vasarā apspīd kuru zālītes pleķi. Un lūk, viens gadalaika secinājums (ziemā sapratām, ka lejā ir tiešām auksta grīda un visaukstākā tā ir uz virtuves flīzēm) nu jau ir evolvējis uz otro līmeni - tā aukstā grīda ir lieliska štelle. Arī mazais kukains to saprot un jau vairākas reizes pēdējā laikā diendusu guļ lejasstāvā uz grīdas, kur viņam ir iekārtota velšanās valstība (pleds ar lielu palagu pa virsu). (Šī ir viena no lietām, ko man kāds teica vēl grūtniecības laikā un ko es reliģiozi izpildu - ka bērnam pēc trīs mēnešu vecuma 75% nomoda laika ir japavada uz cietas virsmas.) Tā nu viņš tur kūņojas, veļas un mūmijojas (tas ir tad, kad satinas tajos palagos un īd), un tagad arī reizēm paguļ.
(Tavegils, saules krēms, ergosoma.)
Karstumu mēs pārlaižam tā, ka no rīta mēs nonākam lejā un pavadām šeit gandrīz visu dienu. Starpība starp lejasstāvu un augšstāvu ir daudzi grādi un, tā kā šeit lejā ir kādi 25, tad augšā ir reāls meh, pat kaķim tur vairs nepatīk. Atgriežamies mēs tur ap deviņiem vakarā, tad tur joprojām ir kādi 29 grādi, bet to ar trakām vēdināšanām diezgan ātri var nodzīt zemāk. Tad naktī tur atkal ir ļoti forši un svaigi, sešos no rīta ir brīnišķīgi un ap desmitiem rītā kļūst ellīgi grūti.
(Paladziņi, negāzēts ūdens ar sporta uzgali, kokosriekstu eļļa.)
Šodien man ir jāsakrāmējas pirmajam izbraucienam ar bērnu ar naktspalikšanu citurienēs. Protams, ka visas mantas lielākoties dzīvo augšstāvā, un protams, ka galva ir pilna ar visu, ko vajag paņemt līdzi, aizmirst nedrīkst, un, protams, ne no kurienes, reāli ne no kurienes ir atkal uzradies piena sastrēgums, tā nu es izlēmu, lai viss iet pa gaisu, uzliku uz krūts kāpostu, piekrāvu pilnu bļodu ar sauso barību ar aukstu pienu un lasu Hariju Poteru.
(Gultasveļa, kafija, bepantēns.)
aborigens (aborigens)

aborigens: nedaudz smieklīgi pasekot..

šodien, 11:40 am, 6 atsauksmes

nedaudz smieklīgi pasekot līdzi Roberta Putņa izslēgšanai no Progresīvie partijas, jo viņš to intervijā pride.lv apvainojis kā homofobisku.

"Bet PROGRESĪVIE tomēr bija uzskatāma par LGBTQI+ kopienas balsi?

Paldies, ka tā to vērtē. Ja ļausi, es atturēšos šo komentēt, jo mana homoseksualitāte cita starpā bija iemesls amata atstāšanai. Runāt par to tālāk nozīmētu nodarīt kaitējumu partijai, ko nevēlējos un nevēlos. Teiksim tā – PROGRESĪVO biedri atspoguļo Latvijas sabiedrību. Savukārt, man runāt par to, kas un kā notika, iedzītu mani klasiskās "viktimizācijas lamatās". Ir lietas, kas ir citu personu un amatpersonu atbildība tādās organizācijās kā partija. Ja ne biedriem, ne attiecīgajām amatpersonām tas nešķiet pietiekami svarīgi, tad, kā teicu, PROGRESĪVIE atspoguļo tieši to ikdienu, kurā katrs no mums LGBTQI+ kopienā dzīvojam Latvijā."
https://www.pride.lv/lv/dzivojam/article/pridelv-jautajumi-robertam-putnim-par-velesanu-iznakumu/

Visticamāk ne jau pie vainas homofobija un tas ka viņš ir gejs vai kāds īpašs partijas politiskais feils, bet cilvēka rakstura īpatnības (lai atceramies interviju jauns.lv par izstāšanos no Delnas https://jauns.lv/raksts/zinas/232692-roberts-putnis-atklaj-delnas-aizkulises) Bet tas ka random cilvēki tajā skaitā pat LGBT politiskie aizstāvji tiek apvainoti homofobijā ir tik simptomātiski, ka nespēju nejusties uzjautrināta.
kants (kants)

kants: vardarbības un vulgaritātes virpuļviesulis

šodien, 11:18 am, atsauksmēm

bija vērts max and angela sērijas ceturto grāmatu gadu taupīt, lai atkal svaigi ienirtu tajā melnā humora un neaprakstāma wtf ūdenskritumā. bruens ar starru lieliski izklaidējās! 

helmsdeep: Padomiņu vaig

šorīt, 10:49 am, 3 atsauksmes

Pārbraucu no Savvaļas, kur dažādu lidojošu kodēju un asinssūcēju daudzveidība ir krietni lielāka par urbānajā vidē sastopamo. Odus un dundurus, tos es zinu, bet kas bija visi pārējie, nav ne jausmas. Arī pampumu, kodumu un apsārtumu daudzveidība ir ievērojami lielāka kā parasti, turklāt nepārejošāka -- jau otrā diena civilizācijā, bet šur tur joprojām niez un nenoiet.

Tas ir gluži paciešami, vienīgi rīt no jauna jādodas zaļumos, un gribētos doties ar svaigu ādu -- kaut vai, lai varētu pēc tam salīdzināt.

Tāpēc vaicāšu -- ko jūs šādos gadījumos smērējat, dzerat, lietojat, lai ātrāk pārietu?

:*
sieviete, parastā (dhonass)

sieviete, parastā: pēdējā diena pie virpas

šorīt, 10:41 am, atsauksmēm

nu tad par tām laimīgajām beigām un jaunajiem apvāršņiem, ja

kramers: Была я на..

šorīt, 10:37 am, atsauksmēm

Была я на встрече выпускников - ужас просто. Морды опухшие, небритые, у всех пивные животы! А на пацанов вообще страшно смотреть!
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Fanīgi, ka viņš pat..

šorīt, 9:17 am, 2 atsauksmesFanīgi, ka viņš pat nepieminēja ((())). Viņi paši to insinuēja. Loģika tāda - viņi neko nekontrolē, tā ir tikai konspirācijteorija un naida runa, tāpēc viņiem ir tiesības sodīt jebkuru, kas pasaka, ka viņi kaut ko kontrolē. Tieši tā parasti izpaužas nekā nekontrolēšana.

Šajā sakarā bija labs joks no laba jokdara.
deguns
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: ko tik viņi neizgudro

šorīt, 9:00 am, atsauksmēm

sirualsirual (sirualsirual)

sirualsirual: (   )

šorīt, 5:55 am, atsauksmēm

 )
sirualsirual (sirualsirual)

sirualsirual: (  ... tālāk .....

šorīt, 5:51 am, atsauksmēm

Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Lielisks, dzestrs rīts, kafija un Haijams

šorīt, 4:45 am, 1 atsauksme

هر ذره که در خاکً زمین بوده است
خورشیدرخی زهره جبینی بوده است
گرد از رخ نازنین بآزرم فشان
کان هم رخج خوب نازنین بوده است

Parindenis:
Ik puteklis ikvienā zemes malā
Reiz saulei līdzīga daiļava bija.
Esi maigs, notraušot gruzi no mīļotās vaiga -
Arī šis gruzis reiz bija daiļš vaigs.
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Negulēšu šo vasariņu, bet..

šonakt, 3:32 am, atsauksmēm

Negulēšu šo vasariņu, bet gribētos gan.
Laba doma (laba_doma)

Laba doma: Uz šās dienas pusnakts..

šonakt, 12:50 am, 2 atsauksmes

Uz šās dienas pusnakts pastaigu es uzvilku sandales, īsus sporta šortus un teicu sev, ka man nebūtu iebildumu arī drusku nosalt. Nosalt gan man neizdevās, tomēr tveices sajūta pamazām atlaida, un ejot es sajutos kaut kā viegli un pat nedaudz pacilāti. Es neatceros, kad es vēl pusnaktī esmu gājis ārā pastaigāt šortos un sandalēs! Tas, man liekas, ir kaut kas nepieredzēts, bet tas nekas, es par to tikai priecājos - siltas naktis ir viena no foršākajām lietām vasarā. Super!

meljkje: Ir forši Rīgā satikt..

vakar, 11:53 pm, atsauksmēm

Ir forši Rīgā satikt draugus un sarunāties, un, ja visu laiku būtu nauda, ko tērēt, atrastos visādi izklaidējoši veidi, kā to darīt, bet kopumā es Cēsīs jūtos divdesmit reizes labāk, jau izkāpjot no autobusa vien. Un, padzīvojot ilgāku brīdi, labā sajūta tikai nostiprinās. Es ceru, ka turpmāk dzīvē neslinkošu atrast veidu, kā nedzīvot tikai lielpilsētā.
honeybee (honeybee)

honeybee: "What was ir about..

vakar, 11:53 pm, atsauksmēm

"What was ir about scholarship and learning, he wondered, that seemed to wither the hearts of University men, leaving them incapable of loving anything as imperfect and fallible as an actual human being?"

Ellen Kushner, Delia Sherman. The Fall of The Kings.
honeybee (honeybee)

honeybee: Akdies ierakos internetos un..

vakar, 11:07 pm, 6 atsauksmes

Akdies ierakos internetos un atcerējos savu bērnības crushu un dzīves ideālu: Robin of Sherwood

Man pat bail domāt, cik liela daļa no maniem priekšstatiem par trū eksistenci nāk no šī (un no lupatās nolasītās grāmatiņas par Robinu Hudu)
 Stiller Ozean (klusais_okeans)

Stiller Ozean: Starppilsētu autobusa..

vakar, 9:51 pm, 2 atsauksmes

Starppilsētu autobusa šoferis vienā no pieturām izkāpa laukā un uzlēja sev virsū pudeli ūdens.
austra (au)

austra: laukos. divas stundas..

vakar, 9:38 pm, 4 atsauksmes

laukos.

divas stundas sēdējām ezerā. māja ir veca un lieliska, iekšā tādi patīkami plus22, laikam pat gulēsim ar segām.

no rīta rīgā jutos draņķīgi, likās, ka karstums un, tātad, visa pasaule uzbrūk, slikta dūša un emocionāla bedre. atbraucu te, sasitos dundurus, bet štrunts!
jūtos burvīgi, bērni guļ, lasu Darelu.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: kaut kā ļoti

vakar, 9:14 pm, 2 atsauksmes

kaut kā ļoti

♪♬: šamanis - aija andrejeva& zebrene
es necopēju, es dropēju (yulungu)

es necopēju, es dropēju: Tātad. Šīs vasaras..

vakar, 8:22 pm, atsauksmēm

Tātad.
Šīs vasaras lielākais izaicinājums Software Tester kursi. Sestdien TĀ apraudājos par to, ka nesaprotu attiecīgo tēmu, ka apraudājos arī tad, kad to visu stāstīju vīram.
Toties svētdien, kad ķērāmies klāt testēšanas keisiem, viņus sapratu. Plus mīnuss.
Bija cerīgi un beidzot interesanti.
Brīžiem gan nesaprotu kam man tādas mocības :/
Mrs Johnson (lidaka)

Mrs Johnson: Lawrence

vakar, 1:27 pm, atsauksmēm

In my fantasy of you
You're not Jewish
Your hands are strong
And you don't mind looking foolish

In my fantasy of you
You come to visit
For a weekend, just to hold me
To recharged your tired spirit

In my fantasy of you
There's no tomorrow
No breaking of the glass
No in-law horror

In my fantasy of you
It's already over
Thank you for the fantasy
My non-existing lover.
az (az)

az: vakar sabēdājos, ka saule..

vakar, 8:24 pm, 2 atsauksmes

vakar sabēdājos, ka saule griežas prom, bet šorīt pati skaistākā latgales meitene aizveda uz to jūru, kur drīkst neģērbties, un nu visas šūniņas dejo laimē. ir silti un skaisti, un laiski, un mierīgi, un saule, saule, saule, saule, saule. un tad man atsūtīja mazu mirkli atmiņu, un es teicu, all my happiest pictures are with u, un tu teici, pretty sure mine as well, un kā es lai tagad elpoju, nemaz nezinu.
visa torte man vienai.
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Būtu forši, ja šaha..

vakar, 8:21 pm, 2 atsauksmes

Būtu forši, ja šaha turnīrus nešķirotu pa dzimumiem un visi spēlētu vienā baseinā. Būtu ļoti forši. ")
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: a mums ir kondicionieris :}

vakar, 8:01 pm, 4 atsauksmes

a mums ir kondicionieris :}
only after dark (tvarj)

only after dark: 27. martā, kad izrādās..

vakar, 5:27 pm, 1 atsauksme

27. martā, kad izrādās esam rezervējuši apartamentus šim Liepājas braucienam, mums noteikti klāt ir stāvējis Sv. Rezervācijs - visu bukinga ņēmēju aizstāvis un svētais. Pirmkārt, mēs (nezinot un nenojaušot, ka tā būs) uz pašu trakāko laiku esam tikuši Liepājā, kur arī ir karsti, bet ne Tik Ļoti. Proti, te ir slavenais Liepājas vējš, kurš piedzimst un tūdaļ pat veldzē.
Otrkārt, mēs esam norezervējuši apartamentus mūra mājā ar gandrīz metru biezām sienām. tur iekšā nav kondiškas, bet actually ir ko elpot, amazing!
Nu, un sīki bonusi - tuvu parks, tuvu jūra, tuvu tirgus un Čakstes laukums ar strūklakām, par kurām šobrīd skraida pilnīgi slapji bērni.
Un Lūcijas hailaits pilnīgi noteikti ir duškabīne ar iebūvētu radio.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: plūmju saldējuma..

vakar, 5:33 pm, 3 atsauksmes

plūmju saldējuma kokteilis!!! <3
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: šonakt negulēju. vakarā..

vakar, 5:07 pm, atsauksmēm

šonakt negulēju. vakarā duša. sastresojos un, protams, bezmiegs. ielīdu gultā, aizmigu, pēc maza mirkļa pamodos pilnīgi slapja. gāju dušā. tad vēl bija tumšs un putni (kovārņi, bet laikam ne tikai, izklausījās, ka visi, izņemot kaijas) kaut ko pa zemi un paģīšu ieejas jumtiem dzenāja savus todlerus. vienlaikus bija briesmīgi žēl to vecāku un neizstāstāms atvieglojums, jo man tie todleri vismaz pa tumsu nebija jāgana. no rīta atsvaidzinājos, dušai nebija spēka. tagad gan esmu visa tāda svaiga un smiržīga un izmazgāju pat matus. bet rādās, ka dušā šodien būs jāiet vismaz vēl vienu reizi, cerams tad varēs nemazgāt matus. es diezgan slikti panesu karstumu, bet man nav žēl, ka prieciņš tiek tiem, kam dienvidnieku miesa
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Par NZ svarcēlāju Olimpiskajās spēlēs

vakar, 5:10 pm, 8 atsauksmes

Saprotu, ka vajag būt draudzīgiem, vai ne, bet šī ir klaja šmaukšanās - cilvēks, kurš pieredzēja pubertāti kā vīrietis, tagad sacenšas ar sievietēm, neskatoties uz to, ka šai personai ir fizioloģiskas priekšrocības, jo persona ģenētiski ir vīrietis (taču vien seksuālā identitāte ir sieviete). Kāpēc inkluzivitātes vārdā jāiznīcina godīguma koncepts? Uzprasi jebkurai ideoloģiski neapstrādātai atlētei, vai viņa ir par to, lai turpmāk būtu jāsacenšas ar ģenētiskiem vīriešiem, kuri kaut kādā brīdì izkastrējuši sevi, lai izdabātu savai seksualitātei un traumām. 

porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: centrā karsts. apmaldījos..

vakar, 4:59 pm, atsauksmēm

centrā karsts. apmaldījos trīs priedēs (divreiz), iegāju veikalā ķipa pēc lietas, zinādama, ka nebūs, tad vismaz 2 min vēsumā ar gaisu. Otrajā elpā visam 50% atlaide. iznācu ar ļoti smagu tarbu. pirms tam jau biju dabūjusi rokas tvaika gludināmo [uzskatīsim, ka skolai esmu gatava]. es tur biju drusku šopingā, drusku tā kā uzmest aci un atvēsināties. iznācu apkrāvusies: Annas no Zaļajiem jumtiem visu grāmatu paka jaukā kastītē par 8 (:2) eiro! labi, ka mazs izmērs un mīkstie vāki. mape Rimi receptēm, kas man jau sen konkrēti besī, bet šim jautājumam nebiju pievērsusies, nu tā, ka speciāli meklēt (25 centi) un liela pasmaga eksperimentu grāmata visam gadam. nu tur dažādi fizikas (optiskās ilūzijas, bet ne tikai), drusku ķīmija, dabaszinības. forša, lai gan angliski, diezgan smaga un briesmīgi ož pēc sastāvējuša papīra. un vispār tur bija liela izvēle un viss kas interesants, bet man nebija laika un spēka
un tad beidzot paņēmu tās grāmatas no Līnas. "Pļauka dvēselei" (par aizvainojumu) un "Pārtraukt līdzatkarību". jau nedēļu braucu pakaļ, nekur tālu nebiju tikusi
tā kā no rīta sataisīju zobus (atrādīties pēc gada) un tas bija briesmīgi, jo spraugā, kuras nav, vajadzēja iestūķēt kaut kādu štruntu, aizgrīļojos līdz humpalām. nopirku brīnišķīgu grāmatu
https://www.goodreads.com/book/show/42244228-the-yorkshire-vet pusotrs eiro, nu kā lai atturas?! sev izejamu kleitu visādām vajadzībām. protams, atkal melna, piespīlēta pie ciskām, augšā sikspārnis ar jūraszilu taureni (nē, ne kā boženas pūcītes uz krūtežas). un somiņu. somiņa brīnišķīga, zaļa ar vara ķēdīti un aizdari. telefons ielīda. vienu smuku atlasa izejamo klaču, pa lēto, bet netīru nenopirku (tagad domāju a moš. ideāli spilgti rozā krāsā, manuprāt mana kāzu somiņa no tā paša ražotāja vai vismaz tā paša tipa) un Otrajā elpā ideālu sarkanas lakādas somiņu ar spilgti zilu iekšu nenopirku jo... neielīda telefons. a man tieši pie izejamām sandalēm tādā pat krāsā (un tad viss izskatās izsmalcināti saskaņots, nevis kā ir - kaut kas uz ātro un labi, ja ne pūt un palaid)
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: Simo: mamma, tu zināji, ka..

vakar, 4:30 pm, atsauksmēm

Simo: mamma, tu zināji, ka tu esi pasaule visiem tiem kukainīšiem, kas uz tevis dzīvo?
Es: paldies...
kants (kants)

kants: google nepalīdz

vakar, 4:19 pm, 5 atsauksmes

kā angliski pateikt (muzikālā) apdare? piemēram, tautasdziesmu apdares korim?
Nikolass A. Dērsingtons (kisswithafist)

Nikolass A. Dērsingtons: Mājas ir tur, kur ir..

vakar, 4:04 pm, 5 atsauksmes

Mājas ir tur, kur ir internets. Mūsdienās ticēt nevar nevienam, tāpēc paņēmu līdzi savu rūteri. Toties ahhh, te ir kondicionieris, laikam vienīgā vieta Rīgā, kur ir patīkami vēsi. Worth it.
Pišelin Enterteinment Prezents (mazeltov)

Pišelin Enterteinment Prezents: Polārā mitrene līksmo! Pie..

vakar, 2:31 pm, 2 atsauksmes

Polārā mitrene līksmo! Pie mums jau vakar bija diezgan labi pēc nolijušujamajamajiem lietiem, bet šorīt vispār - pamodos - aiz loga slapjš, auksts (16 grādi), pilnīgi var garroku pletkreklu, džinsas un zeķes uzvilkt!
Uzreiz parādās enerģija spriņģot!

Tropiskās kaltenes lai stāv pie ratiem!

Vakar uztaisīju auksto zupu (team kartupeļi) lielākajā bļodā, bet tik un tā pusnaktī izbeidzās (skatoties moto gp un ama mx). Protams, pa vidam likās, ka vēders pārsprāgs, bet, diežēl, sanāca baigi garšīgā un apstāties nebija variants.
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Paldies Dievam liberāļi..

vakar, 3:23 pm, 3 atsauksmes

Paldies Dievam liberāļi beidzot tikuši pie varas. Visu laiku biju tik nebrīvs, manī bija apspiestības sajūta (īpaši šaurās biksiņās), bet tAGAD VISS IR CITĀDI!
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: dzīves riti

vakar, 3:04 pm, atsauksmēm

visu apzināto dzīvi esmu centies būt normāls cilvēks. Mani par to pamatā spārdīja ar zābakiem. Šobrīd vēl ar vien cenšos būt normāls cilvēks. Mani apber ar zeltu.
K (rkktzd)

K: Nu es, piemēram, tikko..

vakar, 2:35 pm, atsauksmēm

Nu es, piemēram, tikko strādājot savā baptistu skaņas apstrādes facilitātē nosalu. Izgāju laukā un elpa aizsitās no karstuma.