Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Nafig mēs gandrīz visi esam..

šovakar, 8:44 pm, atsauksmēm

Nafig mēs gandrīz visi esam tik sapisušies...
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: Eižens gatavo sev Neptūna..

šovakar, 8:14 pm, atsauksmēm

Eižens gatavo sev Neptūna dakšu. pirms tam visi dienu taisīja Lego neptūnus un zemueens pilis. kā tas ir tā, ka tu pamosties vienā rītā un saproti, ka tev gribas būt/spēlēt Neptūnu? bet bērnībā man arī katrai dienai vienmēr bija skaidrs mērķis.
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Vēl tāds interesants..

šovakar, 7:29 pm, atsauksmēm

Vēl tāds interesants novērojums saistībā ar sapņiem. Savā laikā nogadījās situācija, kad prosta fiziski bija tādi nedugi, kad pat stradiņu endokrinololoģijas nodaļas galvenā ārste pateica aptuveni "tu esi vesels kā zirgs, tev vajag prātu labot" un novirzīja uz savu drušku, tādu modernisku hiperaktīvu beibi, kas nodarbojas psihiem kā es un viņa man beigu beigas sabaroja ar vairākiem antidepresantiem un antišizo huiņām, kas man diezgan ātri noņēma fizisko ņedugu. Es viņus pārstāju lietot līdzko sapratu, ka fiziskais sūds ir nogājis, jo tas feikais psiho sūds, ko tā šaize izraisa ir fake as bitch. Bet viena lieta, kas tajā laikā man gandrīz vai patika bija sapņi. Jā, man vispār ir vivīdi sūdi miegā un esmu ar samērā bagātu iztēli apveltīts indivīds, takšo ķem boļe. Bet tajā brīdi (lietoju paroxetīnu, olanzepīnu un rispirdonu tajā nogireznī) bija tā, ka katra nakts bija bez maz vai sāga, jobanā epopeja. Vienas nakts sapnis bija kā izlasīt pirmo reizi 100 vientulības gadus/gulta ar zelta kāju. Prosta katru detaļu pēc detaļas izdzīvoju savu nieka 6h laikā. Izgāju cauri veselam dzimtas liktenim, piedaloties un lusīdi taustot/ietekmējot lietas tajā. Tik lusīdi, ka tā realitāte likās īstāka par manu jobano sober dzīvi. Es būtu varējis katru rītu rakstīt romānu tajā laikā. No kurienes tas sits uzrodas un tik konkrēti? Jo tur daudz kas bija tāds, kas burtiski čanelējās. Tie nebija jau esošas expas konsolidācija psihodēliskā murgā. Tur bija reāli sižeti un tēli no nulles.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: tikko redzēju budistu mūku..

šovakar, 6:42 pm, 1 atsauksme

tikko redzēju budistu mūku pie Omniva pakomāta. ommmm niva!!
Adon (lord)

Adon: par izpalīdzēšanu

šorīt, 10:54 am, 2 atsauksmes

amerikāņu kultūra man it nemaz nav tuva, bet ir dažas no mazotnes iemācītas īpašības, kuras man ļoti patīk... viena no tām ir izpalīdzība... Eiropā arī cilvēki ir ļoti izpalīdzīgi, sevišķi - dienvidos un laukos, bet šeit tas ir tādā pašsaprotamības līmenī, ka kļūst pielīpoši... nu, savā dzīvē es esmu izsaucis ātro palīdzību uz ielas nokritušam cilvēkam precīzi vienu reizi dzīvē, un tas bija tikai tāpēc, ka tas bija pie manas kāpņutelpas, naktī un bija ārkārtīgi maza iespēja, ka viņu vēl kāds ieraudzīs... normāli es vienkārši paeju garām pat nepamanot, ka cilvēks ir nelaimē.. un es nedomāju, ka tā ir vienkārši mana vienaldzība... lai cik to nebūtu nejauki atzīt, tā tomēr ir mūsu kultūras īpatnība... es nesaku, ka mēs visi tādi esam, mana sieva, piemēram, ir kaitinoši izpalīdzīga pat tad, kad cilvēkiem nekāda palīdzība patiesībā nav vajadzīga..

Amerikā ir citādāk un tik organiski, ka pat lipīgi.. es pats esmu sācis jautāt cilvēkiem uz ielas vai viņiem nav vajadzīga palīdzība, ja, piemēram, cilvēks izskatās pazudis, cenšas iekustināt mašīnu vai, piemēram, nevar uzkāpt slidenā uzkalniņā... un tas ir tik... dabīgi, nepiespiesti un pašsaprotami.... jau Iļfs ar Petrovu (tie paši, kas ar 12 krēsliem) 35. gadā piedzīvoja šo uzvedību, kad iebrauca grāvī un nepagāja pāris minūtes, kad parādījās glābēji:

Вытащивший нас на дорогу американец не пожелал даже выслушать нашей
благодарности. Помощь в дороге не считается в Америке какой-то особенной
доблестью. Если бы наш спаситель сам попал в беду, ему так же быстро и молча
помогли бы, как он помог нам. О том, чтобы предложить деньги за помощь, даже
и говорить нельзя. За это могут страшно обругать.


tā patiešām ir, un ne tikai uz ceļa.. ar 'paldies' vienmēr ir pilnīgi pietiekoši... Amerikā nauda spēlē ārkārtīgi lielu lomu,bet neiedomājies par palīdzību piedāvāt naudu, tas ir drausmīgs aizvainojums... ir lietas par kurām ir jātipo obligāti, bet tas ir tad, kad cilvēks tev palīdz tāpēc, ka tas ir viņu darbs... ja cilvēks izpalīdz ārpus darba, pat ja ir tērējis savu laiku un naudu, amerikānis naudu, visdrīzāk, nepieņems, pat lai nosegtu radušos izdevumus... kaut arī ne vienmēr var droši zināt, vai tev palīdz darba ietvaros, vai tā ir cilvēcīga reakcija...

jebkurā gadījumā - šī sociālistiski individuālistiskā tauta demonstrē tik patiesu beznosacījuma izpalīdzību, ar kādu nekur citur pasaulē tādos mērogos neesmu sastapies..
♪♬: Агата Кристи - Чудеса

veevalaja (dziivo_te): Atkal atbrīvojas gaiša un..

šodien, 5:11 pm, atsauksmēm

Atkal atbrīvojas gaiša un izremontēta istaba (~13m2) uz Tērbatas ielas. Koplietošanas telpās ir sadzīvas tehnika, eiroremonta nav. Istabā paliek dīvāns, galds, neliels skapītis, ar kuriem vari rīkoties pēc saviem ieskatiem. Bez dzīvniekiem. 120 eur/mēn. jau ar komunālajiem (bez interneta/televīzijas).

Jautājumus un bildes pieprasīt uz veevalaja et inbox.lv.
Džedaju bruņiniece (kochka)

Džedaju bruņiniece: Androīda piezīmes

šodien, 4:03 pm, atsauksmēm

Reizēm tomēr iespējama sajūsma par mazām lietām. Kā vakar par kivi dns, kas attālināti izskatās kā putu mākonis. Tas jau nekas, ka reālā zinātne ir nogurdinoši un monotoni eksperimenti vairākas reizes pēc kārtas.
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Nāciet 16. martā uz..

šodien, 3:04 pm, 4 atsauksmes

Nāciet 16. martā uz ballīti. It will be lit as fuck. Kas var būt labāks par Ž un BM uz vienas skatuves? Ž un BM ar AElsa.

lilja_brik: vēl esmu pamanījusi, ka..

šodien, 1:16 pm, 21 atsauksme

vēl esmu pamanījusi, ka cilvēki, kam dzīves skatījumā primārā ir varas dimensija (tai pieder sevis uzskatīšana par lūzeri, pārdzīvošana par iespēju vai panākumu trūkumu, sajūta, ka "citi aiziet priekšā" vai kāds tevi "uzvar") - nesaprot tos, kam tā nav un netic, pat ja viņi patiešām saka, ka nevēlas kļūt par slaveniem māksliniekiem bet tikai labi pavadīt laiku (ok šis bija personiski)
Heda (heda)

Heda: Lieliski latviešu režisora..

šodien, 11:30 am, atsauksmēm

Lieliski latviešu režisora Laura Beinerta komēdiju skeči

https://www.youtube.com/user/laurisbeinerts/videos

"Eksperts"
in a river of teas (teja)

in a river of teas: rediģēts teksts ir tāpat..

šodien, 12:04 pm, 22 atsauksmes

rediģēts teksts ir tāpat kā horeogrāfēta deja vai komponēta mūzika vai kultivēts lauks - ir patiesības līmeņi, kas atklājas tikai improvizācijā
PHz (phz)

PHz: Tikmēr divu nedēļu bodītē

šodien, 11:59 am, 1 atsauksme

Ziņoju - Fortnaita veikaliņā par velti kaut kas no vecajām šarmantajām Lucasarts adventūrēm, vienīgi Thimbleweed Park nav veca un nezinu, cik ļoti ir saglabājusi šarmu. Bet, protams, par taisnīgo 0,00 € samaksu drīz noskaidrosim.
 (methodrone)

methodrone: Es sapnī redzēju, ka..

šorīt, 9:34 am, 3 atsauksmes

Es sapnī redzēju, ka steidzos uz baznīcu, un tur nokļuvusi redzēju, ka mācītājs ir kails Maikls Fāsbenders, un lai arī visādas vecas tantes lakatos uz viņu jūsminājās, viņš uz mani meta aci, par ko es nopriecājos.
iokaste (iokaste)

iokaste: Bij aizgājs uz ANE..

šorīt, 10:16 am, 10 atsauksmes

Bij aizgājs uz ANE (anonīmie nesamērīgie ēdāji).
Tur man pateic vien zinām liet - neēd pie TV vai kompjūter/telephon. Un dikti palīdz, tāpat pie galda tik daudz nelien iekšā.
nova (nova)

nova: tasītes

šorīt, 9:18 am, (bez komentāriem..)

"XV gadsimtā japāņu sjoguns Asikaga Jesimasa sasita savu mīļoto tējas tasīti.
Viņš to nekavējoties nosūtīja restaurēt uz Ķīnu. ... tālāk ... )
Nikolass A. Dērsingtons (kisswithafist)

Nikolass A. Dērsingtons: Dožiļi. Uz vecumu..

šorīt, 9:21 am, 3 atsauksmes

Dožiļi. Uz vecumu parādījās alerģija uz mīdijām. Nekas pārāk briesmīgs, nost nesmoku, bet vēders sāp diezgan. Nav tā, ka neciešami, bet patīkami nav. Labi, ka vēl ne no garnelēm, nodomāju. Labdien, sveiki. Izskatās, ka arī no garnelēm. Par laimi, šie gluži nav glutēns un laktoze, kas mēdz slēpties pavisam negaidītās vietās. Bet kaut kā vienalga obidno. Un ko man tagad darīt ar vakar vārīto garneļu buljonu?!
1-13k4+e (khosmos)

1-13k4+e (vajag): Kur dabūt lētu..

šonakt, 2:10 am, atsauksmēm

Kur dabūt lētu skrituļdēli akurāt līdz pavasarim? Varbūt kādam ir?
J. S. Badger (217)

J. S. Badger: never leave the stream of warm impermanence

vakar, 10:59 pm, 2 atsauksmes

2015: (Indija) - Stretama Londonā - Šveice - (Brikstona) - Pendža Londonā (2 dzīvesvietu maiņas)
2016: Pendža - Foresthila Londonā (1 dzīvesvietas maiņa)
2017: Foresthila - Portsmuta - Bordona (2 dzīvesvietu maiņas)
2018: Bordona (0 dzīvesvietu maiņas, toties piedzima sīkā)
2019: izskatās, ka Bordona - Epsoma (1? dzīvesvietas maiņa)

Nu kā saka, vēl nav viss skaidrs, bet šodien bijām skatīties vienu R. darbabiedra dzīvokli, kurš taisās pārcelties. Ja viņa namsaimniece piekritīs, tad, iespējams, jau vasarā (?) dzīvosim tur. Ja nē, tad, visticamāk, uz rudens pusi tāpat uz Epsomu pārcelsimies, tikai būs jāmeklē caur aģentūrām kaut kas. Lai R. nevajadzētu katru dienu uz darbu stundu turp, stundu atpakaļ kratīties.

Pagaidām šķiet ļoti labi - Epsoma apvieno Bordonas zaļumu un Portsmutas dzīvīgumu, un iespēju man vienai pašai bez R. un mašīnas arī kaut kur kādreiz nokļūt, bet nav tik šausmīgi smirdīgs gaiss kā Londonā (es brīnos, kā es tur dzīvojot, to nejutu. Tagad, pēdējoreiz, kā aizbraucu, izkāpu ārā no transporta, aš elpu aizsita, un gribējās turēt degunu ciet), un arī cilvēku, lai gan daudz, tomēr, ne tik daudz.

Man ļoti īstenībā patika, un lai gan jebkura pārcelšanās, nozīmēs par vienu istabu mazāk (jo tuvāk Londonai ir vienmēr dārgāk), līdz ar to, nāksies atbrīvoties no mantām, bet tas vismaz motivēs tikt vaļā no krāmiem.

Un patiešām ir zaļš un skaisti pilsētā. Varētu kaut rīt.
jutoņa: posh Surrey, hah
♪♬: David Bowie - Changes
krēpjlācis (nistagms)

krēpjlācis: agrāk, skatoties Breaking..

šonakt, 12:06 am, atsauksmēm

agrāk, skatoties Breaking Bad, es vairāk pārdzīvoju par to, ka visu laiku kādam jāmirst, bet tagad, skatoties Breaking Bad, es vairāk pārdzīvoju par to, ka Walters visu laiku zaudē naudu.
tethys_ (tethys_)

tethys_: At the end of the day, what more can I say?

vakar, 10:56 pm, atsauksmēm

You know, I can't stay.
♪♬: Manes - Ende
PHz (phz)

PHz: Xuanzhi International Co., Limited piedāvā

vakar, 10:54 pm, 1 atsauksme

Uzliku bankai mīksto un uzinstalēju Smārt Īdē Androīda emulatorā *ĻAUNI SMIEKLI*

Bet, lai saglabātu spriedzi, emulators ir ķīniešu. Cerams, ka nedzirdēšu ļaunus smieklus no austrumiem.
Vikings (vikings)

Vikings: noderīgi izteicieni:

vakar, 9:46 pm, atsauksmēm

Про современную эстраду: "Педерастирующий молодой человек, напудренный от пяток до кончика хуя"

"Сделайте мне пожалуйста акты, я их одену на половой член кому надо и подожгу. Только из хорошей бумаги, чтобы лучше горело"

"Оперативная служба мне напоминает бабский приют. Раздувают слухи до размеров импортных презервативов с усиками. Они начинают летать туда-сюда, обрастая подробностями."

"Наступила весна и у личного состава начался бурный спермотоксикоз, который можно погасить только пятикилометровым кроссом"

"Это не экипаж, а сиротский приют, которому надо оказывать гуманитарную помощь и давать витамины от слабоумия"
Bļanna Baklažanna (bljanna)

Bļanna Baklažanna: Maņjakovs un viņa dekoltē

vakar, 3:13 pm, 4 atsauksmes

Nevarēju aces novērst! Jums arī šķiet, ka Mārcim Maņjakovam vienmēr ir tieši par vienu vai divām pogām par daudz atpogāts?

https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/cilvekstasti/aktieris-manjakovs-nacionalaja-teatri-palidz-pat-gaiss.a310542/
nova (nova)

nova: kentsugi

vakar, 9:38 pm, (bez komentāriem..)

šodien tulkoju vienu pasūtījuma rakstiņu par trauku restaurēšanu japāņu "kentsugi" manierē,
kad saplīsušu vai ieplaisājušu trauku salīmē ar lakas koka līmi, kurai piejaukts zelts, sudrabs vai pat platīns,
šķietami pirms tam nekam nederīgajam traukam piešķirot jaunu kvalitāti un padarot
to par teju vai dārgumu

un tur tālāk bija par šo tradīciju arī filosofiskā apsektā, apcerot cilvēka dzīvi-
ka patiesībā mūsu kļūdas var kļūt par mūsu dzīves vissvarīgāko un vērtīgāko pieredzi.
viss var ieplaisāt un sagrūt. tā ir dzīve. bet patiesa gudrība ir izmantot katru
savu "plaisiņu", lai sevi salāpītu ar zeltu, lai kļūtu labāks un dzīvotu tālāk
jaunā, augstākā kvalitātē.

un ka mūsu "rētas" ir tas, kas veido mūsu raksturu

un ka mūsu nepilnības un neveiksmes ir likteņa dāvana, ar ko strādāt tālāk.

tajā ir jēga.
Indra (rindra)

Indra: Neskaidrs jautājums

vakar, 7:30 pm, atsauksmēm

Mūsu Breksita haoss ir tas, kas notiek, ja cilvēkiem uzdod neskaidru jautājumu. Kameronam ar savu Ītonas un Oxfordas izglītību (filozofijas, politikas un ekonomikas BA, starp citu) vispār vajadzēja prasties labāk.
kants (kants)

kants: šovakar

vakar, 8:22 pm, 2 atsauksmes

esmu resna un grūtsirdīga
Indra (rindra)

Indra: Hei, matemātiķi!

vakar, 6:14 pm, 2 atsauksmes

Ko jūs domājat par šī matemātiķa skatu uz Breksita otro referendumu?
http://www.democraticaudit.com/2019/02/21/a-mathematical-view-of-the-will-of-the-people/
sirualsirual (sirualsirual)

sirualsirual: matron quest

vakar, 7:42 pm, 2 atsauksmes

ņemot vērā, ka ir tik maz normālu vīriešu dzimuma autoritātes figūru, es meklēju savu matronu un novēlu katram tādu atrast
honeybee (honeybee)

honeybee: Also zinkas ir krīpī? Ka..

vakar, 7:34 pm, 6 atsauksmes

Also zinkas ir krīpī? Ka man tagad youtube ir pilns ar ieteikumiem par to, kā DžP ir tam vai citam kaut ko asprātīgu pateicis. un patiešām patiešām vienīgais, kas pēdējā laikā ir noticis, ir ierakstīt cibā par DžP un feisītī saņemt no viena komentāru par DžP.
tjigra (tjigra)

tjigra: Jums jauku ziemas nobeigumu :)

vakar, 7:20 pm, atsauksmēm

Dažreiz, sēžot darbā, ļoti gribas pazvanīt uz mājām savam kaķim un pajautāt - kā viņam klājās?
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: šodien ļoti laba diena...

vakar, 6:29 pm, 1 atsauksme

šodien ļoti laba diena. izvēdināju dzīvokli, biju uz rtg, pierakstījos uz citiem+sarunāju par pieskatīšanu, sīcēm nosūtījumi un zīmes, 3x veļasmašīnas, tā, kas no rīta jau izžauta iekšā otrajā žāvēšanā, mazdarbiņā nopelnīju piečuku, novadīju nevalodas stundu un sanāca vienkārši ideāli - saturīgi, raiti, apjomīgi, viegli, skaisti, veselu netraucētu stundu, saplānoju tālākajām piecām, ar visiem materiāliem, PAGULĒJU DIENDUSU!!11, uztaisīju ķiploku grauzdiņus un salātus (palika 3 un neliels ķopsītis), tūlīt izvārīšu vakariņu makaronus, baterija nav nosēdusies un vēl liekas, ka var gāzt kalnus
pavisam (pavisam)

pavisam: Trip to Režica #2

vakar, 5:00 pm, 8 atsauksmes

Vakar izveicu atkārtoti varoņdarbu ar 525km vienā dienā, notāru, zemesgrāmatu, policiju, vīrenes māju un S-pili, tas viss ar sociopātu aizmugurējā sēdeklī. Bēres A-Z, Jancītis liels, Jancītis mazs, man viņš kā pašas dēls, man ir tik slikti, uz zālēm vien, viņš bija mans vienīgais balsts (lai gan laika jau nu nekad nebija), tad (man liekas) visa jaunība un (laikam tagadnē) blakus ievācies elektriķis. Ja pareizi saprotu, uz elektriķi bija cerības, bet pati tik ilgi klīrējās, ka tas maitas gabals atvilcis citu mājās. Ja masiere sieviete, tātad lezbiete, ja vīrietis - izvirtulis. Tas dzērājs un šitas dzērājs, pašai acis dziļi, dziļi iegrimušas šmigas uzburbušajā sejā.
Klausos un viss, ko es varu domāt - kā neļaut vientulībai mani padarīt par šo te?!
Nošaujiet mani pie pirmajām pazīmēm, lūdzu!!!

Izlaižot S-pilī sāka vaimanāt, ka divās stundās vēl nebija no Rēzeknes atbraukusi.
Laikam pēdējie servisnieki būs ņēmuši aķi nost, uz 130km/h bibei vajadzēja pīkstēt bet toč neviens bīp nebija. Pati nemanīju, cik ātri lidojām, bet vēl pusstunda to sūdu un es viņu būtu izlikusi tieši tur, kur pacietība beidzās.

Kopumā jāsaka, ka radi ļoti valdījās, varēja just, ka pa varītēm cenšas un pēdējo posmu nogājām godam. Vīrene pat beigās pateica "un iedomājies, ir taču cilvēki, kas man teica, ka tu varēji atteikties no meitu mantojuma". Nezinu, kas pēkšņi atvēris acis, bet labāk vēlāk nekā nekad...
Svaine S-pilī šķīrās kā no labākās draudzenes, jo šitā jau tam visam neesot jābeidzas! Noteikti vēl jāsatiekas!!!
Labāk...sazvanīsimies... izmetu viņas loriņus no mašīnas un, prom biju :D Šito varēji Jancīšam stāstīt, es tev redzu cauri.
Artūrs nemaz neparādījās, līdz sirds dziļumiem aizvainots. Prasu, ko neatbrauci? Es jau neesmu mantinieks, man jau nekas nepienākas!!! Sīkais smerdelis, centu dzīvē nav nopelnījis, iekārtojies ar papuci uz babas platajiem pleciem un paģēr mantojumu.

Vienīgā doma, kas mani turēja pie veselā saprāta, ka šis ir pēdējais brauciens, pēdējais kontakts un tad viss. Ja nu kādreiz... uz Veldzēm braucot... un tad tikai ar māti.

Kopumā valsts, aizstāvot manus nepilngadīgos bērnus, un neļaujot atteikties no (es nez) apmēram 1300-1400EUR mantojuma, piespieda mani izdot 500EUR + 2 braucieni Rīga - Rēzekne, nu teiksim, 560EUR. Un kas pats mīlīgākais, ja viņas mantotu 200EUR uz abām, izmaksu summa jau nemainītos.
Kāpēc gan man neieguldīt 560EUR, lai Līva pēc 8 gadiem par obligātajā depozītā iesaldētajiem 600EUR varētu nopirkt kurpju pāri? Pat es, izkritusi 8x corporate reporting eksāmenā, zinu, ka naudas vērtība šodien un pēc 8 gadiem būtiski atšķiras.
Tagad paliek gājiens uz divām manām mīļākajām LV bankām un mieriņš.
Viss!!!

P.S. Kolēģe gan sadirsa manu eiforiju ar vienu jautājumu - a ja viņa māte tagad aizietu, tas viss sāktos no sākuma, ne? Briesmīga doma. Šausmīga.
Neviens nekur neiet gadus 10. Es esmu nogurusi.
deestructa (neoplasm)

deestructa: you can fun, but you can't cry

vakar, 2:42 pm, 6 atsauksmes

ō, nu, tagad zinu, ka dzīve ārpus cibas tomēr eksistē :) bet ir grūti nerakstīt, kā smejies, jo turpina notikt visādas muļķīgas lietas.

piemēram, viendien jōga-latēs mūsu rasta instruktōrs kolins ļāva mums iesildīšanos izveikt dajebkādā frīstailā, ar noteikumu, ka uzreiz pēc būs planku sacensības. mans persōnīgais rekords savulaik bija tāda ļurīga 5minūte, kur nevar saprast, vai pirkstgali svīst vai jau enterējuši raudāšanas stadiju. tamēr, prikaļi, mums tur nodarbībās ir viena tāda "večiņa", tāds angļu božijs oduvančiks - un viņu, protams, sauc mārgareta - noturēja planku kādas minūtes 11, un viņa pat nebija rekordiste. uzvarēja viens ķīniešu onkuls denijs, kam 74 gadi - 17.5 minūtes, minčuki, vot tas ir pizģec. mēs, protams, visi zaļie gurķi pēc tam kritām jo dziļā depresijā. es izspiedu savas 6 minūtes un pēc fakta birstošie kompelmenti tomēr sarūgtinājuma nemazināja. pie tam mārgareta ir drusku mazāka par mani un šausmīgi viegliņa - 1reiz tikām sapārotas stiepšanās vingrinājumiem un es viņu netīšām apgāzu. viena viņas kāja bija manā rokā un man kaut kur pazuda līdzsvars, izbira drošvien, un es dabūju redzēt mārgaretu tā slo-mo lēni sasveramies un padodamies gravitācijai, bet kolins pieskrēja ķert un man nebija nevienam jāuzsauc mākslīga gūža, noice. es viņai tik un tā drusku patīku, we're cool.

vai, piemēram, vienudien veikalā stāvēju rindā un vīrietis man aiz muguras, sarausis pirkumus abām rokām un pieturēdams ar zodu, tā pavisam pieklājīgi palūdza iepirkumu kalna galiņā'i vēl uzkraut vienu šokolādes olu no plauktiņa mums blakus. grēks neizpalīdzēt, protams, un devu jauneklim zināt, ka viņam zem zoda ir vieta vismaz 2 olām, ja vaj'g.

un vēl man bija diezgan zajebis valentīndiena. pēc treniņa gāju ciemos pie šeinija, kas mums bija pagatavojis vienu no maniem mīļākajiem indiešu ēdieniem - spinātu saag paneer, aj jezus. pēc tam gultā ar miera pīpi nostījāmies 12 angry men, kas bija visnotaļ ahujenna :) un mēs viens otram v-dienā uzdāvinājām virsjakas, mhm, pie tam zaļas, abas.. joprojām netieku vaļā no uzmācīgajām domām par to, ka vajadzētu taču beidzot šķirties, bet tagad vismaz saprotu, ka tās ir vienkārši manas uzmācīgās domas un sāku apjaust, no kura dibuā tām aug kājas. nēnē, mēs nebūsim kopā forever, bet es jūtu, ka caur šo visu moš būšu beidzot ievākusi gana daudz datu par savu stulbumu un turpmāk zināšu, ka tie grābekļi, uz kuriem tik naski gadiem ilgi esmu kāpusi, skaicka birst no manām miesīgām piedurknēm un bikšu starām. tas neattiecas tikai uz manām romantiskajām attiecībām, šitas attiecas uz pilnīgi visām.

sportam un labai diētai vēl klāt nākusi daudza staigāšana un viskādas literatūras lasīšana. nezinu, porkē man bija jānodzīvo līdz šitik sirmam vecumam, lai saprastu, ka sevi ir dahuja jāsaudzē un ka mans ķermenis ir fokin' ameizing pat tad, ja nava ideāls. tas estētiskais ideāls kļūst arvien vairāk pohuj.

jutoņa: dzīfs
♪♬: The Amazing Snakeheads - Here It Comes Again <3

lilja_brik: atradu zinātnes parka..

vakar, 5:48 pm, 3 atsauksmes

atradu zinātnes parka metālu miskastē 12 tukšas skārdenes, nopirku griķus (rīsi jau mazliet nāca pa acīm ārā), tagad vāru; sajūta mzlt kā z.sv
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Mans mīļais mincītis,..

vakar, 4:47 pm, 3 atsauksmes

Mans mīļais mincītis, kura punītī diezmžēl atklāja vēzīti.

kants (kants)

kants: burvestība. pajaci. lnō.

vakar, 4:34 pm, 7 atsauksmes

jaunākās ōperas iepriecināja ar kvalitatīvu izklaidi. burvestība ap vidu nedayudz biedēja, ka paliks dīvainā historicismā, bet mūžam ziedošā lilija visu izglāba. par sižeta anahronismu vēl varētu parunāt (tā laikam 30to gadu ōpera).
ko lai saka par pajaci? slepkavīgi klauni un vecu cilvēku koris - uzvarošā kārts visos žanros! atjautīgas, lai gan paseklas saiknes starp abiem iestudējumiem.
Vikings (vikings)

Vikings: Lauki nabūs

vakar, 3:35 pm, 2 atsauksmes

ibo es izskatos pēc pusbegemota, un tā zāļu garša neļaus izbaudīt beku garsu. Tamdēļ jautājums - ko darīt brīvdienās tādu, lai ir visiem labs prāts.
Nu vai vismaz man.
austra (au)

austra: Ūpis ik pa brīdim Āpsi..

vakar, 3:24 pm, atsauksmēm

Ūpis ik pa brīdim Āpsi apber ar imagināru kanēli.
tādas mazas skaistas performances
unpy (unpy)

unpy: Aifonu lietotāju ievērībai.

vakar, 3:13 pm, 2 atsauksmes

Ja neesat cieši pārliecināti, ka otrā pusē arī ir kāds Apple brālības liecinieks, tad nav jēgas to cilvēku otrā pusē iepriecināt, apbēdināt vai sarūgtināt ar tā dēvēto emodžiju palīdzību, jo ziņa, kas izskatās "🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳", nedz iepriecina, nedz sarūgtina, nedz apbēdina.

koka klucis Konstantīns: Lūk, tirgus izpētes..

vakar, 3:02 pm, 6 atsauksmes

Lūk, tirgus izpētes nolūkos, jo mums ar projektu vadītāju domas krasi atšķīrās, vēlos jums jautāt, kā jums šķiet, vai kartiņa ar uzrakstu "Apsveicu! Dēliņš (meitiņa)!" nav tāda kā diezgan sarkastiska, un izsūtāma gadījumos, kad vēlies kādam īpaši ieriebt?